301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
6. Intraders Uluslararası Ticaret Kongresi Tamamlandı
 

6. Intraders Uluslararası Ticaret Kongresi Tamamlandı

Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından “6. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi” düzenlendi.

19 Ekim 2020 Pazartesi 04:21
Yazdır

6. Intraders Uluslararası Ticaret Kongresi Tamamlandı

Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi tarafından “6. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi” düzenlendi.

InTraders kongre koordinatörü Kürşat Çapraz başkanlığında düzenlenen 6. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi 5-9 Ekim tarihleri arasında çevrimiçi olarak başarıyla tamamlandı.

Zoom üzerinden canlı yapılan kongrenin açılış konuşmalarını Kazakistan Ahmet Yesevi Üniversitesi’nden Aktolkin Abubakirova, Romanya University of Craiova Dekan Prof. Dr. Adriana Schiopoiu Burlea, India (TIAS) Tecnia lnstitute of Advanced Studies’den Prof. Dr. Rashmi GujratI, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti International Balkan University’den Dekan Prof Dr. Violeta Madjova, Lahore Pakistan College for Women University’den Sobia Hassan, Hindistan (LPU) Lovely Professional University’den U. C. Jha yaptı.

Sunum ve yazım dili İngilizce olan akademik teşvik “uluslararası kongre” kriterini sağlayan kongrede, Kazakistan, Hindistan, Endonezya, Pakistan, Mısır, Kuzey Makedonya, Romanya, Zambiya ve Filipinler’den araştırmacılar çalışmalarını canlı sunum ile gerçekleştirildi.

7. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi 24-28 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

InTraders Akademik Platformu nedir?

InTraders Akademik Platformu sosyal sorumluluk çalışmaları ile her yıl yurtdışında 5 dakikalık sunum yarışmaları ile öğrencileri okumaya, düşünmeye ve yazmaya teşvik etmektedir. 2018 yılında Pakistan’da, 2019 yılında Romanya’da gerçekleştirmiştir. Ayrıca belirli sayıda İngilizce blog yazan kişilere kongrelerine katılımlarda indirim/ücretsiz imkânı ile sosyal sorumluluk bilincine katkıda bulunmaktadır.

InTraders Uluslararası Ticaret Akademik Dergisi, İngilizce Ekonomi Blog ve Uluslararası Pazar Araştırması başlıkları ile uluslararası ticaret alanına katkı sağlamayı amaçlayan kongrenin yedicisi uluslararası ticaret, işletme, iktisat ve tedarik zinciri yönetimi başlıklarıyla 7. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi 24-28 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Anahtar Kelimeler: sakarya, üniversitesi, siyasal, bilgiler, fakültesi, tarafından
Bu haber toplam 5166 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
301 Moved Permanentlyxx

301 Moved Permanentlyxx


nginxxx
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur