hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı İl Hıfzısıhha Kurulu 01.04.2020 Tarih ve 2020/15 Nolu Kararı İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
Toyota'nın Sosyal Sorumluluk Projeleri Tüm Hızıyla Sürüyor
 

Toyota'nın Sosyal Sorumluluk Projeleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., Türkiye ekonomisine katkısının yanında sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalar ile de dikkat çekiyor. 2006 yılından bu yana Sakarya'da bulunan ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik olarak sosyal sorumluluk faaliyetleri kararlılıkla yürüten Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., bu çalışmalar ile 10 binden fazla öğrencinin sosyal gelişimine katkıda bulundu.

30 Kasım 2013 Cumartesi 02:30
Yazdır

 

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş.'den yapılan açıklamada, gerçekleştirilen başlıca sosyal sorumluluk projeleri şu şekilde sıralandı;

Teknik Proje Yarışması – 2006 yılında başlayan proje ilköğretim ve lise öğrencilerinin proje geliştirme ve problem çözme becerilerini geliştirmeyi hedefliyor. Projeye bugüne kadar kadar yaklaşık 3 bin 500 öğrenci katıldı.

Trafik Güvenliği Okulu Aktivitesi – İlköğretim öğrencilerinin trafik güvenliği bilincini geliştirmeyi amaçlayan aktiviteler içeriyor. 2010 yılında başlayan bu faaliyete, bugüne kadar yaklaşık 2 bin öğrenci katıldı. Bu eğitim yılında ise Erenler İlçesi'nden 950 öğrencinin katılması planlanıyor.

Trafik Güvenliği Resim Yarışması – İlköğretim öğrencilerinin trafik güvenliği bilincini pekiştirmeyi hedefleyen ve 2006 yılında başlayan aktiviteye şu ana kadar 2 bin 400 öğrenci katıldı.

Çevre Turu – 2009 yılında başlayan ve ilköğretim öğrencilerinin çevre bilincini geliştirirken, çevreyle dost üretim faaliyetini yerinde incelemelerini sağlayan etkinliğe bugüne dek 3 bin öğrenci katıldı. Bu eğitim yılında da devam edecek projeye Adapazarı Merkez İlçesi'nden 1500 öğrencinin daha katılması planlanıyor.

Bunların yanısıra Türkiye'nin birçok iline, mesleki eğitimde uygulama amaçlı kullanılmak üzere araç, motor, şanzıman gibi ekipman bağışlarını devam ettiren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., şu ana kadar meslek liselerine ve üniversitelere eğitim amaçlı 42 araç, 646 motor ve 410 şanzıman hibe etti.

Anahtar Kelimeler: toyota, otomotiv, sanayi, türkiye, ştürkiye, ekonomisine
Bu haber toplam 2753 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free