hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı İl Hıfzısıhha Kurulu 19.05.2020 Tarih ve 2020/40 Nolu Kararı Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun Gençler ülkemizin geleceğinin mimarı olacak Büyükşehir 19 Mayıs’ı havadan da kutladı 81 İlde 22.05.2020 İle 26.05.2020 Arasında Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması Bayram Coşkusunu İstiklal Marşını Okuyarak Yaşattık 81 İl Valiliğine Şehir Giriş-Çıkış Tedbirleri Genelgesi Konservatuvardan 19 Mayıs İçin Zeybekli Kutlama Eğitim Fakültesinin 6 Programı Akredite Oldu
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı
 
Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun
Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun
 
81 İlde 22.05.2020  İle 26.05.2020  Arasında Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması
81 İlde 22.05.2020 İle 26.05.2020 Arasında Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması
 
Bayram Coşkusunu İstiklal Marşını Okuyarak Yaşattık
Bayram Coşkusunu İstiklal Marşını Okuyarak Yaşattık
Sanat Merkezi’ne Dönüşüyor
 

Sanat Merkezi’ne Dönüşüyor

Eski TMO Binası Sakarya Sanat Merkezi’ne dönüşüyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Her alanda en iyi hizmeti verme duygusu ile hareket ediyor Sakarya’mızı güzelleştiriyoruz.

19 Mart 2012 Pazartesi 02:35
Yazdır
Eski TMO Binası’nı Sanat Merkezi’ne dönüştüreceğiz. Şehrimizin kültür sanat yaşamına renk getirecek projemizin ihale tarihi belli oldu. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi. Büyükşehir Belediyesi birbiri ardına projeler üretiyor, ihaleler gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Eski TMO Binası’nın Sanat Merkezi’ne dönüştürülmesi yapım işi de ihaleye çıkıyor. Şehrin estetiğini daha da güzelleştirmek için çağdaş kent vizyonu ile çalışarak modern projeleri hayata geçirdiklerini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Mevcut haliyle şehir estetiğini olumsuz yönde etkileyen, terk edilmiş bir harabe görüntüsü veren bu alanda, Büyükşehir Belediyesi olarak yapmayı planladığımız çalışma neticesinde, şehrimize yakışır modern bir görünüm ortaya çıkacak. Çok güzel, modern bir Sanat Merkezi’ni Sakarya’mıza kazandıracağız” dedi. Modern sanat merkezi Arazinin 5 bin 230 metrekare olduğunu belirten Başkan Zeki Toçoğlu, “Belediyemize tahsis edilen yerde modern bir Sanat Merkezi olacak. Bu sayede Sakarya’nın kültür ve sanat yaşamına yeni bir renk getireceğiz. Biz her zaman ifade ediyoruz, bizim amacımız halkımızın daha huzurlu ve mutlu bir şehirde yaşamasına imkân sağlayacak projeleri hayata geçirmektir. İnşallah en kısa sürede inşa edeceğimiz Sanat Merkezi sayesinde vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunacağız. Sakarya Sanat Merkezi ihalesini 6 Nisan’da gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimiz açısından büyük önem arz eden ve halkımızın hizmetine sunulacak olan bu arazinin Büyükşehir Belediyesi’ne devri konusunda desteklerini esirgemeyen Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Bakanımız Mehdi Eker’e ve Sayın Milletvekillerimize tüm Sakaryalılar adına şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. İhale 6 Nisan’da Eski TMO Binası’nın Sakarya Sanat Merkezi’ne dönüştürülmesi yapım işi ihalesi, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek. İhale 06.04.2012 Cuma günü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak. İhale için ayrıntılı bilgiye; Fen İşleri Dairesi Başkanlığı 282 38 20 numaralı telefondan ya da Büyükşehir kurumsal web sitesi ihale duyuruları bölümünden ulaşılabilir.
Anahtar Kelimeler: eski, tmo, binası, sakarya, sanat, merkezi’ne
Bu haber toplam 2978 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1925 Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal'e suikast girişimi gerekçesiyle ölüm cezasına çarptırılan Manok Manukyan idam edildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free