hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU
Sakarya sağduyu ve sorumluluk anlayışı ile hareket ediyor
 

Sakarya sağduyu ve sorumluluk anlayışı ile hareket ediyor

Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, İl Başkanı Tever, Milletvekilleri Atabek, Uncuoğlu ve Sofuoğlu ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce,

1 Mayıs 2020 Cuma 15:17
Yazdır
Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, İl Başkanı Tever, Milletvekilleri Atabek, Uncuoğlu ve Sofuoğlu ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “Hamdolsun Sakarya’mızda alınan tedbirler, vatandaşlarımızın sağduyusu ve sorumluluk anlayışı ile virüse karşı mücadelemiz sürüyor. Dayanışma ve paylaşma kültürü, birlik ve beraberliğimiz ile inşallah bu badireyi de atlatacağız” dedi. Başkan Yüce, koronavirüse karşı yürütülen çalışmalara ilişkin de bilgiler paylaştı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya İl Koordinasyon İstişare ve Değerlendirme toplantısına katıldı. AKOM’da gerçekleştirilen toplantıda Koronavirüs ile mücadele ele alındı, yatırımlara ilişkin son durum görüşüldü. Toplantıda Başkan Yüce’nin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu katıldı.

100 bin maske üretecek
Başkan Ekrem Yüce, koronavirüse karşı şehirde yürüttükleri çalışmalara ilişkin bilgiler vererek, “İlk olarak kriz masamızı oluşturduk ve hemen gerekli adımları atmaya başladık. 7/24 anlayışı ile ekiplerimiz dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiriyor. Şehrimize, 16 ilçe merkezine, kurum ve kuruluşlara, sosyal yaşam alanlarına dezenfekte otomatları kurduk. Bu süreçte 2,5 milyon maskeyi tüm ilçelerimizde hemşehrilerimize ulaştırdık. Şimdi de üretime geçtik ve haftada 100 bin adet maske üreteceğiz” dedi.

Sağduyulu yaklaşım kazanacak
65 yaş üstü vatandaşların yanında olduklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına Yaşlı Destek Merkezimiz ile destek sağlıyor, 65 yaş ve üstü yaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerine çözümler üretiyoruz. Bu süreçte hem 20 yaş altı evlatlarımız hem de 65 yaş üstü yaşlılarımız sorumlulukları daha fazla oldu.  İnşallah bugüne kadar gösterdikleri sağduyulu yaklaşımları, sorumluluk anlayışları ile süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakacağız” dedi.

Sağlık çalışanlarına minnettarız
Başkan Ekrem Yüce, “Büyük bir özveri ve gayretle koronavirüsle mücadele eden, evlerinden, ailelerinden, çocuklarından ve tüm yakınlarından ayrı kalarak fedakârlık örneği gösteren sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Biz; tedbir ve tavsiyelere uyacak, bu badireyi de geride bırakacağız. Genel Başkan Yardımcımıza, İl Başkanımıza ve Milletvekillerimize destek ve katkıları dolayısıyla teşekkür ediyor, inşallah sağlıklı günlerde şehrimizi yatırımlarla buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Anahtar Kelimeler: genel, başkan, yardımcısı, yavuz, başkanı, tever
Bu haber toplam 8866 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free