hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor SATSO'DA AFRİKA ÜLKELERİ TEMSİLCİLERİ İLE B2B SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI “Vay Sen Misin Ben Olan”? Güldürmeye Geliyor.. Osmanlı Araştırmaları Kongresi Arnavutluk’ta Başlıyor Büyükşehir deplasmanda mağlup oldu Arifiye’nin yeni yaşam alanı açılıyor SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF Geyve Ayva Festivali Şenlik Havasında Başladı Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Törenle Açıldı
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
 
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
 
Geyve Ayva Festivali Şenlik Havasında Başladı
Geyve Ayva Festivali Şenlik Havasında Başladı
 
Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Törenle Açıldı
Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Törenle Açıldı
Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN'den Burun Estetiği
 

Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN'den Burun Estetiği

Burun Estetiği Dünya genelinde ve ülkemizde en çok uygulanan operasyonların başında burun ameliyatı geliyor. Burun estetiği 18 yaş ve üzeri hastalarda hastanın şikayetleri doğrultusunda ve gerçekleştirilebilecek müdahaleler neticesinde estetik cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Burun ameliyatı deyince akla genellikle burnu küçük ya da büyük olup bundan şikayeti olan kişiler geliyor .Oysa ki burun hastalıkları neticesinde sağlık açısından da bu operasyonları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.

3 Kasım 2013 Pazar 09:51
Yazdır

Burun Estetiği Dünya genelinde ve ülkemizde en çok uygulanan operasyonların başında burun ameliyatı geliyor. Burun estetiği 18 yaş ve üzeri hastalarda hastanın şikayetleri doğrultusunda ve gerçekleştirilebilecek müdahaleler neticesinde estetik cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Burun ameliyatı deyince akla genellikle burnu küçük ya da büyük olup bundan şikayeti olan kişiler geliyor .Oysa ki burun hastalıkları neticesinde sağlık açısından da bu operasyonları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Burun ameliyatını erkeklerin son dönemde oldukça fazla tercih ettikleri ve neredeyse genel orana bakıldığında kadın ve erkek hastaların oranının yarı yarıya olduğu göze çarpmaktadır. Burun ameliyatı artık gelişen teknolojimiz sayesinde daha kısa sürede ve daha acısız bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Önceleri burun ameliyatı sonrasında yaşanan kanamalar, komplikasyonlar, ağrılar, şişlikler ve morluklar gün geçtikçe tamamen ortadan kalkan sorunlar haline geldi. Burun ameliyatı yaptırmak istiyorsanız kesinlikle iyi düşünmeniz gerekiyor. İleride pişman olacağınız kararlar vermemelisiniz. Ve bu operasyonu geçirmeyi kesinlikle düşünütyorsanız da plastik cerrah seçiminin en önemli adım olduğunu hiçbir zaman unutmamalısınız. Büyük şehirlerde burun estetiği istanbul merkezi estetik ameliyatları yapmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte burun ameliyatı sonrasında yaşanan sorunlar da en aza indiriliyor. Kullanılan ileri cerrahi teknikler sayesinde hastaların büyük çoğunda şişlik ve morluk gelişimi hemen hemen hiç olmazken kişiden kişiye değişen cilt ve vücut yapısına bağlı olarak oluşma olasılığı bulunan morarma ve ödemler de Hiloterapi maskesi olarak adlandırdığımız maske sayesinde daha kısa bir sürede ortadan kalkıyor. Burun ameliyatı sırasında rahat nefes alabilmeniz için burnunuza silikon özellikli ve içi oluklu splintler( tampon) yerleştirilmektedir ve bunlar 3 gün burnunuzda kalacaktır. Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için op. dr. Salih emre üregen sitesi olan http://salihemreuregen.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu splintler burununuz içinde oluşacak herhangi bir yapışıklığı önlemeye yarıyor. Burun ameliyatı sonrasında burnunuzu ağır darbelerden korumanız gerektiğini kesinlikle unutmayınız. Gerekli olan özeni tedaviniz boyunda gösterdiğinizde istediğiniz sonuçlara ulaşmanız daha kolay olacakır.

Anahtar Kelimeler: Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN, Salih Emre ÜREGEN, burun estetiği,
Bu haber toplam 15317 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
bence en önemli estetik türü ve salih emre üregene ameliyat olmuş bir hasta olarak sonsuz güvendiğimi söylemek istedim.bu haberleri fazlasıyla hak ediyor,beni gören iki yakınımda dr beye burun ameliyatı oldu,onlardada sonuç çok iyi.bu doğal ve başarılı ameliyatlar tesadüf değil .tecrübesi ve sempatik yaklaşımı ile herkese önerebileceğim bir doktor.şahit olduğum kadarıyla ünlülerinde estetikcerrahı
nesrin - 2014-01-23 13:14:07
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1953 ABD'li kadın yüzücü Florance Chadwick, Çanakkale Boğazı'nın Nara Burnu ile Eceabat arasını 1 saat 50 dakikada yüzdü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free