hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Uzaktan Eğitim ve Sınav Süreçleri Hakkında Öğrencilerin Soruları Yanıtlandı İl Hıfzısıhha Kurulu 26.05.2020 Tarih ve 2020/45 Nolu Kararı İl Hıfzısıhha Kurulu 23.05.2020 Tarih ve 2020/44 Nolu Kararı Botanik Vadisi ile yerli ve milli üretime katkı artacak 37 kilometre beton yol çalışmaları başlıyor Ulaşım ekipleri bayramda sağlık çalışanlarını unutmadı Büyükşehir’de yeni görevlendirmeler İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı İl Hıfzısıhha Kurulu 19.05.2020 Tarih ve 2020/40 Nolu Kararı Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun
İl Hıfzısıhha Kurulu 23.05.2020 Tarih ve 2020/44 Nolu Kararı
İl Hıfzısıhha Kurulu 23.05.2020 Tarih ve 2020/44 Nolu Kararı
 
Botanik Vadisi ile yerli ve milli üretime katkı artacak
Botanik Vadisi ile yerli ve milli üretime katkı artacak
 
Büyükşehir’de yeni görevlendirmeler
Büyükşehir’de yeni görevlendirmeler
 
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı
Dr. Kolip,“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”
 

Dr. Kolip,“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatıra-gönüle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin.” diye konuştu.

17 Mart 2019 Pazar 20:24
Yazdır

Dr. Kolip,

“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatıra-gönüle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin.” diye konuştu.

 

Yoğun tempo

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, yoğun bir tempoda programlarını sürdürüyor. Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sebze ve Meyveciler Odası’nı ziyaret ederek Muzaffer Kabacan ile görüştü. Karaman’da İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan’ın seçim irtibat bürosunun açılışına katılan Uzm. Dr. Cihan Kolip, Taraklı ilçesini ziyaret etti. Akşam saatlerinde ise Arifiye-Hanlı belgesinde kalabalık bir grupla söyleşide bulundu. Hendek’te İYİ Parti Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan’ın aday tanıtım toplantısına katılan Uzm. Dr. Kolip, yoğun temposu arasında Türk Kadınlar Birliği’nin Balosuna da katılmayı ihmal etmedi.

 

Beka sorunu arayanlar Taraklı’ya gelsin

Taraklı’da, Belediye Başkan adayı Mehmet Aydın ile ziyaretlerde bulunan, Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Ülkede beka sorunu var diyenler, beka sorunu arayanlar Taraklı’ya gelsin. Bizim beka sorunumuzun, ihmal, terk edilmiş, hizmetten mahrum bırakılmışlık olduğuna, burada şahit olsunlar. Milletimizin beka sorununun gerçekten ne olduğunu anlamak isteyenler, Taraklı pazarını gezsinler. Esnafımızın çaresizliğini, insanlarımızın yokluktan neler yaptıklarını izlesinler. İnsanların evlerine konuk olsunlar. Buradaki yokluğu görsünler.” Diye konuştu.

 

Taraklı’nın kaderi değişecek

Vizyon projelerinden birinin Taraklı’ya büyük bir “Geriatri, yaşlı bakım ve yaşam merkezi” yapmak olduğunu anlatan Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Bu projemiz büyük ilgi gördü. Şimdiden bazı temaslarımız başladı. Yurt dışından da misafirler ağırlayacağız. Taraklı, bu yönüyle sadece kendi ekonomisine değil, ülkemiz ekonomisine de büyük katkılarda bulunacak” dedi.

 

Artık hatıra ve gönüle oy yok!

Arifiye’de vatandaşlarla buluşan Uzm. Dr. Cihan Kolip, burada da Sakarya’nın makus talihinin değişmesi için artık hatıra ve gönüle oy verilmemesi gerektiğini ifade ederek, “Ben filanca partinin liderinin hatırına oy veriyorum. Ben filanca parti lideri veya kadrolarıyla gönül bağım var’ anlayışı bu seçimde artık terk edilecek. Çünkü 25 senedir Sakaryalıları bu şekilde kandırıyorlar. Bu büyük bir kandırmacadan ibaret. Onların yönetim anlayışı ile 25 senede Sakarya, çok büyük bir köy oldu ancak. Buradaki kadroların ne vizyonları var ne de liyakatleri. Bugüne kadar hatıra gönüle oy istemekten başka bir icraatları da olmadı” dedi.

 

‘Sen Sakarya için ne yaptın’ diye sorun

“Şehri yönetme kabiliyetinden uzak, liyakatsiz kadrolara kardeşiniz bile olsa oy vermeyin” diyen Uzm. Dr. Cihan Kolip, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sizden gelip, hatıra-gönüle oy isteyenlere şunları sorun? Sakarya için siz ne yaptınız? Hangi yüzler oy istiyorsunuz? Ülkemizi neden ekonomik krizlere soktunuz? Sakarya çiftçisini neden bitirdiniz? Sakaryalı esnafı neden yok ettiniz? Benim oğlum neden işsiz? Torunum geleceğinden neden umutsuz? Neden Sakarya’ya 25 senedir hizmet etmiyorsunuz? Neden trilyonluk meydan, çiçek ihaleleri yapılmasına izin veriyorsunuz? Neden Büyük bir israf içindesiniz? Neden şehri yönetecek liyakatsiz insanları aday gösteriyorsunuz? Neden binlerce Sakaryalının geçim kaynağı olan Şeker Fabrikası’nın özel sektörün eline geçmesine izin verdiniz? Neden Tank Palet Fabrikası’nı satıyorsunuz? Seneler önce seferlerine kendiniz ara verdirdiğini Ada trenini getirirken büyük bir hizmet gibi gösterip, Sakarya’yı neden küçültüyorsunuz, insanlarımızı utandırıyorsunuz? Senelerdir bu şehirde yönetici olduğunuz için maaş alıyorsunuz? Hatrına oy istediklerinizi bırakın, siz bu şehrin neresine bir çivi çaktınız?”

Anahtar Kelimeler: iyi, parti, sakarya, büyükşehir, belediye, başkan
Bu haber toplam 1967 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1933 Naziler Alman Komünist Partisi'nin bütün mallarına el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free