hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım
Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem
 

Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ, bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.

29 Aralık 2016 Perşembe 15:50
Yazdır

Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ, bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.  Zamanın değerli olduğu gerçeği ile doğal gaz başvurularınındaha hızlı gerçekleştirilmesi için bağlantı sözleşmesi başvurularıyeni yıl itibarıyla sadece Sertifikalı Firmalar aracılığıyla online olarak gerçekleştirilebilecek. AGDAŞ bu doğrultuda 30 Aralık 2016 tarihi itibarıyla ilçeler dâhil tüm Müşteri Merkezlerini kapatacak.

Başvurular Sertifikalı Firmalara Yapılacak

 

AGDAŞ, müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek adına yeni yılla birlikte bağlantı sözleşmelerini (İlk Abonelik Sözleşmesini)online bağlantı yetkisine sahip sertifikalı firmalar aracılığıyla gerçekleştirecek. Daha öncesinde yetkili firma ile anlaşan ve sonrasında bağlantı sözleşmesi için AGDAŞ Müşteri Merkezlerine gelmeleri gereken müşteriler gelişen teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda bağlantı sözleşmelerini artık onlineolarak Sertifikalı Firmaları aracılığıyla gerçekleştirecekler. Eski sistemle bağlantı sözleşmelerini ilçeler dahil 5 merkezden yapan AGDAŞ yeni uygulamasıyla birlikte yetkili iç tesisat firmalar aracılığıyla 55 merkezden hizmet vermiş olacak.

 

Müşteri Merkezleri Kapatılıyor

 

AGDAŞ’tan yapılan açıklamada 30Aralık 2016 itibarıyla Müşteri Merkezlerininkapatılacağı bilgisi verildi. AGDAŞ müşterilerine hafta içi 8.30 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden destek vermeye devam edecek. AGDAŞ bu projesi ile hizmet noktasının sayısını arttırmayı, müşterinin zaman kaybını ortadan kaldırmak ve memnuniyet seviyesini daha yukarılara taşımayı hedefliyor.

 

Amaç: Müşteri Memnuniyeti, Paydaş Memnuniyeti ve Zaman Kazanımı

 

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR proje ile birlikte amaçlarını müşteri memnuniyeti, paydaş memnuniyeti ve zaman kazanımı olarak tanımladı. DEMİR “Müşteri odaklı bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda 2016 yılının başı itibarıyla titizlikle ve büyük bir heyecanla çalıştığımız online bağlantı projemizi Temmuz ayında başlatmıştık.1 Ocak 2017tarihi itibarıyla bağlantı sözleşmeleri sadece sertifikalı firmalar aracılığıyla yapılacak. Geliştirdiğimiz sistemle müşterilerimiz bağlantı sözleşmesi için artık AGDAŞ Müşteri Merkezlerine gelmelerine gerek kalmadan işlerini daha kolay tamamlayabilecekler.” dedi.

 

Abonelik Sözleşmeleri Çağrı Merkezi Üzerinden Devam Ediyor

 

AGDAŞ 2015 yılında başlattığı sistemle Abonelik Sözleşmelerini (Kullanım Sözleşmeleri) 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet vermeye başlamıştı. Abonelik sözleşmesi yapmak isteyen müşterilerin bağlantı sözleşmesinden farklı olarak çağrı merkezinin araması gerektiği bilgisi verildi.

Yetkisiz Firmalara Dikkat

 

Yapılan açıklamada yetkisiz firmalarca yapılan tesisatlar can ve mal kaybına sebep olacağı bu sebeple müşterilerin yetki sertifikası olmayan firmalara karşı uyardı. Yetkili firma listesine www.agdas.com.tr adresli AGDAŞ web sitesinden ulaşılabileceği belirtildi.

 

Online Bağlantı Projesi

Yeni projeyi adım adım değerlendirecek olursak:

 

1-Müşteriler, iç tesisat konusunda anlaşma sağladıkları sertifikalı firmalarına sözleşme için talep edilen evrakları ile başvuru yapıyorlar,

2-Firma, yetkisi bulunduğu ekran üzerinden evrakları AGDAŞ’a ulaştırarak, müşteri adına bağlantı sözleşmesi talebinde bulunuyor,

3-AGDAŞ tarafından değerlendirilen talep onaylandığında müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılıyor ve müşteri talebinin onaylanması sonrasında 7 (yedi) işgünü içerisinde anlaşmalı kurumlara bağlantı bedelini ödüyor,

4-Bağlantı bedelini ödeyen AGDAŞ abonesi, proje onayından sonra 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi arayıp, doğal gaz abonelik sözleşmesi yaptırarak doğal gaz konforunu yaşamaya başlıyor.

Anahtar Kelimeler: kurumsal, gelişimlerini, güncel, teknoloji, kapsamında, gerçekleştiren
Bu haber toplam 3019 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free