hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin” Rektör Savaşan Tanzanya Ziyaretinde Çeşitli Temaslarda Bulundu Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması Maliye Topluluğundan 3. Geleneksel Bilgi Yarışması Uzun Hikâye: Madde Bağımlılığından Mana Bağımlılığına 23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü Anıldı İş Dünyası & Satınalma Paneli

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
 
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Bir Dönem Başlıyor!
 

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.,bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.

23 Aralık 2016 Cuma 20:59
Yazdır

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.,bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.  Zamanın değerli olduğu gerçeği ile doğal gaz başvurularınındaha hızlı gerçekleştirilmesi adına, bağlantı sözleşmesi başvurularıyeni yıl itibarıyla sadece Sertifikalı Firmalar aracılığıyla online olarak gerçekleştirilebilecek. AGDAŞ bu doğrultuda 30 Aralık 2016 tarihi itibarıyla ilçeler dâhil tüm Müşteri Merkezlerini kapatma kararı almış bulunmakta.

 

Başvurular Sertifikalı Firmalara Yapılacak

 

Son yıllarda aldığı radikal kararlar ile kurumsal yapısında ve iş süreçlerinde büyük değişiklikler gerçekleştiren AGDAŞ, müşteri odaklı gelişimlerine bir yenisini daha ekledi. Yeni yılla birlikte bağlantı sözleşmelerini online bağlantı yetkisine sahip sertifikalı firmalar aracılığıyla gerçekleştirecek. Daha öncesinde yetkili firma ile anlaşan ve sonrasında bağlantı sözleşmesi için AGDAŞ Müşteri Merkezlerine gelmeleri gereken müşteriler,bağlantı sözleşmelerini artık onlineolarak Sertifikalı Firmaları aracılığıyla gerçekleştireceklerdir.

 

Müşteri Merkezleri Kapatılıyor

 

AGDAŞ’tan yapılan açıklamada 30Aralık 2016 itibarıyla Müşteri Merkezlerininkapatılacağı bilgisi verildi. AGDAŞ müşterilerine hafta içi 8.30 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden destek vermeye devam edecek. AGDAŞ bu projesi ile hizmet noktasının sayısını arttırmayı, müşterinin zaman kaybını ortadan kaldırmak ve memnuniyet seviyesini daha yukarılara taşımayı hedefliyor.

 

Amaç: Müşteri Memnuniyeti, Paydaş Memnuniyeti ve Zaman Kazanımı

 

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR proje ile birlikte amaçlarını müşteri memnuniyeti, paydaş memnuniyeti ve zaman kazanımı olarak tanımladı. DEMİR “Müşteri odaklı bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda 2016 yılının başı itibarıyla titizlikle ve büyük bir heyecanla çalıştığımız online bağlantı projemizi Temmuz ayında başlatmıştık.1 Ocak 2017tarihi itibarıyla bağlantı sözleşmeleri sadece sertifikalı firmalar aracılığıyla yapılacak. Geliştirdiğimiz sistemle müşterilerimiz bağlantı sözleşmesi için artık AGDAŞ Müşteri Merkezlerine gelmelerine gerek kalmadan işlerini daha kolay tamamlayabilecekler.” dedi.

 

Yetkisiz Firmalara Dikkat

 

Yapılan açıklamada yetkisiz firmalarca yapılan tesisatlar can ve mal kaybına sebep olacağı bu sebeple müşterilerin yetki sertifikası olmayan firmalara karşı uyardı. Yetkili firma listesine www.agdas.com.tr adresli AGDAŞ web sitesinden ulaşılabileceği belirtildi.

 

 

Online Bağlantı Projesi

Yeni projeyi adım adım değerlendirecek olursak:

 

1-Müşteriler, iç tesisat konusunda anlaşma sağladıkları sertifikalı firmalarına sözleşme için talep edilen evrakları ile başvuru yapıyorlar,

2-Firma, yetkisi bulunduğu ekran üzerinden evrakları AGDAŞ’a ulaştırarak, müşteri adına bağlantı sözleşmesi talebinde bulunuyor,

3-AGDAŞ tarafından değerlendirilen talep onaylandığında müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılıyor ve müşteri talebinin onaylanması sonrasında 7 (yedi) işgünü içerisinde anlaşmalı kurumlara bağlantı bedelini ödüyor,

4-Bağlantı bedelini ödeyen AGDAŞ abonesi, proje onayından sonra 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi arayıp, doğal gaz abonelik sözleşmesi yaptırarak doğal gaz konforunu yaşamaya başlıyor.

 

 

AGDAŞ
Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.

 

Anahtar Kelimeler: kurumsal, gelişimlerini, güncel, teknoloji, kapsamında, gerçekleştiren
Bu haber toplam 2229 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free