hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU
BÜYÜKŞEHİR BU ŞEHRİN AĞABEYİDİR
 

BÜYÜKŞEHİR BU ŞEHRİN AĞABEYİDİR

SATSO Başkanı Akgün Altuğ Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ağırladığı ziyarette “Bu şehri yönetirken SATSO olarak sizin yanınızda olalım, birlikte hareket edelim istiyoruz. Görüşlerimiz ve tavsiyelerimizle Sakarya’nın geleceğini hep birlikte inşa edelim.” diye konuştu.

26 Nisan 2018 Perşembe 03:41
Yazdır
BÜYÜKŞEHİR BU ŞEHRİN AĞABEYİDİR Tavuk Gübresinden Enerji Üretilecek

SATSO Başkanı Akgün Altuğ Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ağırladığı ziyarette “Bu şehri yönetirken SATSO olarak sizin yanınızda olalım, birlikte hareket edelim istiyoruz. Görüşlerimiz ve tavsiyelerimizle Sakarya’nın geleceğini hep birlikte inşa edelim.” diye konuştu.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’i ağırladı.

Bu şehri yönetirken yanında olmak isteriz

SATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, bu şehrin ağabeyi Büyükşehir Belediyesidir. SATSO büyük bir meslek örgütüdür. Bu şehri yönetirken biz de sizin bir tarafınızda olalım. Birlikte hareket edelim istiyoruz. Görüşlerimiz ve tavsiyelerimizle Sakarya’nın geleceğini hep birlikte inşa edelim.” dedi..

Başkan Altuğ konuşmasının devamında ülke genelinde örnek teşkil edecek, sürekliliği ve kalıcılığı ile nesillere hitap edecek çalışmalara imza atmak istediklerini dile getirerek “Amacımız bu şehre, bu şehrin geleceğine hizmet etmektir.” dedi.

Tavuk gübresinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi ile ilgili planlanan kanatlı atık geri dönüşümü üzerine bir proje üzerinde çalıştıklarını belirten Başkan Altuğ, söz konusu proje ile ilgili Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yol almak istediklerini ifade etti.

Birlikteliğimiz ivmelenerek artacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise SATSO Yönetimini tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Başkan Toçoğlu seçim sürecinin ardından “Hizmete talip olmaktaki asıl amaç bu şehre hizmet etmektir. Bu anlamda Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de başarılı ve kalıcı çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyacağız. Paydaşlığımız ve birlikteliğimiz ivmelenerek büyüyecektir. Sakarya’daki aktörlerin birlik ve beraberliği Türkiye’ye örnek teşkil edecek niteliktedir. Tüm kurumlarımızla ortak akıl ve işbirliği çerçevesinde aldığımız tüm kararlar, kalıcı ve süreklilik arz edecek niteliktedir. Bunun temelinde birlikteliğimiz var.” diye konuştu.

Kanatlı hayvan, kümes atıklarının organik gübre ve enerjiye dönüştürülmesinin çevre kirliliğinin önüne geçmek ve atık geri dönüşümünün sağlanması açısından büyük kazanım sağlayacağını belirten Başkan Toçoğlu, SATSO ortaklığı ile böyle bir projenin hayata geçirilmesinin oldukça faydalı olacağını dile getirdi.

SATSO Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısına da iştirak eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tüm meslek komitesi ve meclis üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek birlik ve beraberlik mesajı verdi

Anahtar Kelimeler: satso, başkanı, akgün, altuğ, büyükşehir, belediye
Bu haber toplam 2315 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free