hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin” Rektör Savaşan Tanzanya Ziyaretinde Çeşitli Temaslarda Bulundu Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması Maliye Topluluğundan 3. Geleneksel Bilgi Yarışması Uzun Hikâye: Madde Bağımlılığından Mana Bağımlılığına 23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü Anıldı İş Dünyası & Satınalma Paneli

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
 
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
Aşk uzmanı Gamze Karadağ,Okuyucularıyla buluşuyor…
 

Aşk uzmanı Gamze Karadağ,Okuyucularıyla buluşuyor…

Duygularını 17 yaşında yazarak, aradan geçen 10 yıl sonra kitaba döken ve ardından ikinci romanını çıkaran genç yazar Gamze Karadağ; aşk için savaşmayı anlatırken, en büyük kaybın söylenmemiş sözler olduğuna vurgu yaptı.

6 Eylül 2016 Salı 02:01
Yazdır

Aşk uzmanı Gamze Karadağ,

Okuyucularıyla buluşuyor…

Duygularını 17 yaşında yazarak, aradan geçen 10 yıl sonra kitaba döken ve ardından ikinci romanını çıkaran genç yazar Gamze Karadağ; aşk için savaşmayı anlatırken, en büyük kaybın söylenmemiş sözler olduğuna vurgu yaptı.

“Çocuğum gibi

Bundan tam 10 yıl önce 17 yaşındayken duygularını kaleme dökerek, “Beklenen” ismini verdiği ve “benim çocuğum gibi” dediği ilk kitabını 27 yaşında çıkaran İlişki Uzmanı Gamze Karadağ; yazarlık serüvenini ikinci kitabı olan “Cennet Bekleyebilir” ile sürdürdü. Karadağ, okuyucularına, Cennet Bekleyebilir romanının devamını ayrıca kaleme aldığını ve yazım aşamasının da bittiğini söyleyerek kısa zamanda piyasaya çıkmaya başlayacağının müjdesini de verdi.

“Cennet Bekleyebilir…”

Kitaplarında gerçek aşkları anlatan ve ilişkinin yaşama şeklini ortaya koyan neşe dolu genç yazar Gamze Karadağ; “Beklenen” de erkeğin kadın için savaştığını, “Benim için çok özel, yıllar sonra unutmayacağım bir eser” dediği ve yoğun duygular besleyerek yazdığı “Cennet Bekleyebilir” romanında ise bir kadının erkek için mücadelesini dile getiriyor.

“İmkansız aşk yoktur, uğruna savaşılmamış aşk vardır…”

Aşkın ilk 5 dakika içerisinde geliştiğini, sonrasında ise beslendiğini ifade eden Karadağ; Aşk için nasıl yılmadan savaşılması gerektiğini anlatıyor kitaplarında. İfadesizlik yüzünden birçok aşkın sonsuzluğa gömüldüğünü,karşılıksız bir aşk bile olsa hayatta hiçbir şeyin söyleyecekleriniz kadar kayıp olmadığının da altını çiziyor. “Olma ihtimali düşük bir aşk bile uğrunda çabayı hak ediyor” diyerek”yaşanılan bütün duygular tecrübe, yaşanılmamış duygular asıl keşke”sözüyle de sevginin yaşama biçimini ortaya koyuyor.

“Beklenen “, 2. Baskısıyla geliyor

Okuyucularının adeta ilgi odağı olan genç yazar Gamze Karadağ; 17 yaşında kaleme aldığı ve 27 yaşında iken çıkardığı “Beklenen” adlı kitabının ikinci baskısını da düzeltilerek 28 yaşındaki duygu ve tecrübeleriyle yeni kapak ve tasarımıyla bu ay içerisinde okuyucularıyla buluşturacağının diğer bir müjdesini de ortaya koydu.

“Binlerce kelimeyle sana susuyorum…”

Romanlarını insanlarla iç içe olup, toplu ve kalabalık yerlerde bulunarak, buralarda aldığı ilhamlarla yazdığının sırrını veren ayrıca ilişkilere yön veren İlişki Uzmanı Gamze Karadağ; okuyucuların kitaplarında aşka dair her şeyi bulabileceğini, yaşanılmış olayları kurgulayarak okuyucularıyla buluşturduğunu söyledi.Gamze Karadağ’ın kitaplarını kitapevleri haricinde Serdivan Loqum Cafe ve Çark Caddesi M&S 2000 Cafe'den de temin edebilir.

Haber:Levent Candan

Anahtar Kelimeler: duygularını, yaşında, yazarak, aradan, geçen, yıl
Bu haber toplam 2478 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free