301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

zabıta haberleri

Sakarya Büyükşehir 40 memur alımı yapacak

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Yönetmeliği ve İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre 40 memur alımı gerçekleştirecektir.
20 Ağustos 2020 Perşembe 06:25

Fırınlara Ramazan denetimi

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri denetimlerine devam ediyor. Zabıta ekipleri pide satışı yapan fırınlarda gramaj kontrolü, maske ve eldiven kullanımı konusunda denetimler gerçekleştirdi.
28 Nisan 2020 Salı 22:43

Toplu taşımaya koronavirüs denetimi

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri toplu taşımada alınan tedbirlere yönelik denetimlerini sıklaştırdı.
9 Nisan 2020 Perşembe 22:59

Zabıta ekipleri denetimlere devam ediyor

Sakarya genelinde vatandaşların sağlığı, huzuru ve kamu düzeni için görevlerini sıkı bir şekilde sürdüren Sakarya Büyükşehir Zabıta ekipleri, Korona Virüs salgınına karşı verilen mücadelede de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
27 Mart 2020 Cuma 22:25

Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı vatandaşın can ve mal güvenliği için 7/24 nöbete devam ediyor. Yapılan açıklamada şehrin huzur ve güvenliğini sağlarken yaşlı, engeli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarla da yakından ilgilenildiğine dikkat çekildi.
20 Şubat 2020 Perşembe 22:09

Şehrimize Birlikte Sahip Çıkalım

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı “Şehrimize Birlikte Sahip Çıkalım” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.
9 Şubat 2020 Pazar 21:31

Usulsüz parklanmalar için duyarlılık çağrısı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından şehir içi trafiği olumsuz etkileyen hatalı parklanmalara yönelik duyarlılık çağırısında bulunuldu.
16 Aralık 2019 Pazartesi 21:43

Şehrimizin gelişimi için birlikte hareket edeceğiz

Büyükşehir Temmuz Meclis Toplantısı’nda konuşan Başkan Yüce, “Bal Suyu Porejesi’ne ilişkin İSKİ ile protokolümüzü imzaladık. Son 3 ayda 78 bin ton asfaltı yollarımızla buluşturduk. Zabıta Teşkilatımızı 20 yeni motorize ekiple güçlendireceğiz.
9 Temmuz 2019 Salı 00:33

Örnek bir teşkilata sahibiz

Zabıta teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “Örnek bir teşkilat olarak şehrimiz huzuru ve güvenliği için çalışacağınıza, adaletten, şefkatten ve merhametten ayrılmayacağınıza inanıyorum. Bu şehri hep birlikte güzelleştirecek, şehrimize ve hemşerilerimize en iyi hizmeti sunacağız” dedi.
31 Mayıs 2019 Cuma 23:22

Çarşamba Pazarı Denetlendi

Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri İlçe genelinde fiyat, gramaj denetimlerine aralıksız devam ediyor. Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri İlçe genelinde fiyat, gramaj denetimlerine aralıksız devam ediyor.
11 Ekim 2018 Perşembe 22:54

Minik Zabıtalardan farkındalık yürüyüşü

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası etkinlikleri Çark Caddesi’nde gerçekleştirilen farkındalık yürüyüşü ile devam etti.
7 Eylül 2018 Cuma 04:42

İlan ve reklam broşürleri kontrol altına alınıyor

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı şehir genelinde dağıtılan ilan ve reklamları kontrol altına almak için yeni bir uygulama başlattı.
29 Mart 2018 Perşembe 18:11

Zabıta’dan toplu taşıma denetimi

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Zabıta ekiplerimiz, toplu taşıma araçlarının ruhsat, tarife, güzergah dışı faaliyet, klima-kalorifer, ruhsat dışı fazla koltuk, hijyen ve temizlik yönünden denetimlerini gerçekleştirmektedir.
16 Kasım 2017 Perşembe 22:05

Zabıta’dan afiş ve ilanlar için duyarlılık çağrısı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, kamuya açık alanlarda gelişigüzel asılan, çevre ve görüntü kirliliği oluşturan afiş ve ilanlara karşı uyarılarda bulundu.
6 Kasım 2017 Pazartesi 20:45

Çark Caddesi’nde ‘Bisiklet’ denetimi

Büyükşehir Zabıta ekiplerinin trafiğe kapalı olan Çark Caddesi’nde denetimler gerçekleştirdiklerini aktaran Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar,
31 Temmuz 2017 Pazartesi 23:18

Zabıtadan hassasiyet çağrısı

Büyükşehir Zabıta Teşkilatı, yol kenarlarına koyulan duba, tabure ve reklam panolarıyla ilgili denetimlerini sürdürüyor. Bayraktar, “Bu konuda esnaflarımızdan duyarlılık ve hassasiyet bekliyoruz. Zabıta teşkilatı olarak denetimlerimiz sürecek” dedi.
7 Haziran 2017 Çarşamba 23:56

Usulsüz Park’ denetimleri artacak

Usulsüz parklanmalara dönük denetimlerin artarak devam edeceğini açıklayan Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Yaya yollarına, trafik akışını olumsuz etkileyecek arterlere, otobüs duraklarına araçlarımızı park etmeyelim. Bu konuda vatandaşlarımızdan duyarlılık ve hassasiyet bekliyoruz” dedi.
5 Haziran 2017 Pazartesi 17:35

‘Dilencilik Meslek Olmasın’

Büyükşehir Zabıta Dairesi Başkanlığı ‘Dilencilik Meslek Olmasın’ sloganıyla yeni bir çalışmaya imza attı.
29 Mayıs 2017 Pazartesi 03:24

Zabıta esnaflardan duyarlılık bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri denetimlerini aralıksız olarak sürdürürken, Daire Başkanı Semih Bayraktar kamusal alanlara konulan tabure, duba ve reklam panoları için esnaflardan duyarlılık beklendiğini ifade etti.
3 Mayıs 2017 Çarşamba 02:01

Düdük Öttürdü 6 Ay Hapis Yedi..

Karasu İlçesinde gelen ilginç olayda Pazar yerinde düdük öttürdü diye 6 ay hapse mahkûm oldu. Karasu Belediyesi İncilli mahallesinde bulunan kapalı Pazar yerinde denetim yapan zabıtalarla tartışan ve hakaret eden Kılıç çıkarıldığı mahkemede 6 ay cezaya çarptırıldı.
3 Nisan 2017 Pazartesi 04:02

İndi-bindiye hem karadan hem havadan denetim

Minibüs ve taksi dolmuşlarda durak harici indi-bindi işlemlerine ilişkin denetimlerin sıklaştırıldığını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Gözlemlenen bu gibi eylemler yolcu ve trafik güvenliği açısından olumsuz durumlar oluşturuyor. Bu yüzden hem MOBESE’ler hem de ekiplerimiz denetimlerine aralıksız devam ediyor” dedi.
29 Aralık 2016 Perşembe 10:25

Görüntü kirliliğine geçit yok

Büyükşehir Zabıta Teşkilatı, görüntü kirliliğine yol açan reklam panolarına dönük olarak yeni bir çalışma başlattı. Bu kapsamda yönetmeliğe aykırı bir şekilde muhtelif alanlara konuşlandırılan tabelalar ve diğer reklam içerikleri ekipler tarafından kaldırılıyor.
20 Aralık 2016 Salı 20:26

Denetimler artacak destek bekliyoruz

Usülsüz parklanmalara yönelik denetimlerin artarak devam edeceğini ifade eden Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Usülsüz parklanmalara dönük sahada aktif olarak mücadelemizi sürdürmekteyiz.
28 Kasım 2016 Pazartesi 20:16

Daha Güvenli Tüketim İçin

Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığı sebze ve meyvelerin ürün künyelerine yönelik düzenlemenin Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren market ve pazaryeri esnafını bilgilendiriyor.
7 Kasım 2016 Pazartesi 18:57

Zabıta’dan Otoparklara Uyarı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatı otoparklara yönelik denetimlerini sürdürüyor.
26 Ekim 2016 Çarşamba 03:16

Büyükşehir Zabıta’dan ‘Usulsüz Park’ Denetimi

Kural dışı parklanmalara yönelik denetimlerin aralıksız devam ettiğini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar,
17 Ekim 2016 Pazartesi 20:14

Zabıta Ekiplerinden ‘Huzur’ Denetimi

Büyükşehir Zabıta ekipleri trafiğe kapalı olan Çark Caddesi’nde denetimlerini sürdürüyor. Caddede araç trafiğine açık olan gece saatleri dışında bisiklet kullananlara dönük denetimler sıklaştırılırken;
7 Ekim 2016 Cuma 01:20

Büyükşehirden Kaldırım İşgali Uyarısı

Kaldırım işgalleri ile ilgili olarak sürücülere uyarılarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Hem kaldırımlara hem de muhtelif bölgelere uygunsuz bir şekilde park edilen araçların trafiğe birçok olumsuz etkisi var.
3 Ekim 2016 Pazartesi 20:21

Kurban Kesimi Belirlenen Alanlarda Yapılmalı yoksa ceza var

Kurban Bayramı’nda kesim yapılacak yasal alanlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, “Şehrimizde kurban kesilecek yasal alanlar belirlendi. Gerekli hijyen şartlarına uygun olmayan kamuya açık alanlarda yapılan kesimler gayrı resmi kabul edilecektir” dedi.
10 Eylül 2016 Cumartesi 01:01

TEOG ÖNCESİ DUYARLILIK ÇAĞRISI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, 27 Nisan Çarşamba ve 28 Nisan Perşembe günleri yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavları öncesinde açıklamalarda bulundu.
26 Nisan 2016 Salı 18:06

SAKARYA’DA YENİ DOLANDIRICILIK VAKASI

Sakarya'da bayılma numarasıyla vatandaşları dolandıran şahıs, zabıta ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.
7 Nisan 2016 Perşembe 17:19

ZABITA FIRINLARI DENETLEDİ

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınlarda ekmek gramaj, ruhsat, fiyat ve hijyen denetimi yaptı.
14 Mart 2016 Pazartesi 18:26

SERDİVAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN KURTARMA OPERASYONU

Sakarya'da kendisini kovalayan köpekten kaçarak ağaca tırmanan ve çıktığı yerde mahsur kalan minik kediyi Serdivan Bediyesi zabıta ekipleri kurtardı.
7 Mart 2016 Pazartesi 19:29

SAKARYA’DA KENT ESTETİĞİ UYGULAMASI BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı kent estetiğine yönelik yeni bir uygulama daha başlattı.
4 Mart 2016 Cuma 18:58

KAPALI PAZARYERİ’NDE ZABITA DENETİMİ

Sapanca İlçesi’nde Cuma günleri belediye Kapalı Pazaryeri’nde kurulan pazarda, belediye zabıta ekipleri yaptıkları denetimler ve tartılarla halkın gönlünü rahatlatıyor.
30 Ocak 2016 Cumartesi 22:33

ERENLER’DE DİLENCİ OPERASYONU

Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırları içerisindeki dilencilere yönelik operasyon düzenledi.
18 Ocak 2016 Pazartesi 19:02

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRE BAŞKANI YUSUF TÜRKHAN ZABITA HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan, “Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı olarak toplumda huzur ve sükûnu sağlamak
16 Ocak 2016 Cumartesi 18:46

Adapazarı'nda Simit Fırınları Denetlendi

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe sınırlarında bulunan 35 simit fırınında denetim yaptı. Zabıta ekipleri, 2 adet ruhsatsız faaliyetten, 7 adet de fiyat tarifesinden olmak üzere toplam 9 fırına ceza yazdı.
28 Aralık 2015 Pazartesi 21:50

ADAPAZARI’NIN PAZARYERİ UYGULUMASI ÖRNEK OLDU

Balıkesir Altıeylül Belediyesi Zabıta Müdürü Mahmut Ayan, Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın’ı ziyaret ederek, belediye tarafından yapılan Kapalı Pazaryerleri ile ilgili bilgi aldı.
17 Aralık 2015 Perşembe 17:19

ÇARŞAMBA PAZARI'NDA DENETİMLER SÜRÜYOR

Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Çarşamba Pazarı denetlemelerini sürdürüyor.
16 Aralık 2015 Çarşamba 19:58

AİLECEK DİLENEN SURİYELİLERE BÜYÜKŞEHİR ZABITASI ENGEL OLDU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri şehrin en işlek caddesinde ailecek dilenen Suriyelilere cezai işlem uyguladı.
11 Aralık 2015 Cuma 03:31

BÜYÜKŞEHİR ZABITA EKİPLERİ DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Çark Caddesinde dilencilik yapan bir kadına cezai işlem uyguladndı.
4 Aralık 2015 Cuma 18:44

SURİYELİ DİLENCİYE ZABITA EKİPLERİ GEÇİT VERMEDİ

Sakarya'da dilencilik yapan Suriyeli kadın Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından elde ettiği paralar ile gözaltına alındı.
28 Kasım 2015 Cumartesi 17:05

KAPALI ALANDA BİSİKLET KULLANANLAR CEZALANDIRILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Zabıta ekipleri araç trafiğine kapalı saatlerde Çark Caddesinde bisiklete binenlere karşı uygulama yaptı.
23 Kasım 2015 Pazartesi 19:36

ÖĞRENCİLER ZABITALARLA TANIŞTI

Eser İlköğretim Okulu 4/A ve 4/B sınıf öğrencileri, Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün, “Zabıtayı Tanıyalım” etkinliğinde zabıtanın görevlerini öğrendi.
14 Kasım 2015 Cumartesi 23:05

Zabıta'dan Öğrencilere Trafik Hizmeti

Akyazı Belediyesi Zabıta müdürlüğü ekipleri öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerinde trafiğin güvenli olarak sağlanması amacıyla trafik hizmeti vermeye başladı.
4 Kasım 2015 Çarşamba 18:38

SAKARYA'DA YASAK ALANDA BİSİKLET KULLANANLAR CEZALANDIRILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Zabıta ekipleri araç trafiğine kapalı saatlerde Çark caddesinde bisiklete binenlere karşı uygulama yaptı.
12 Ekim 2015 Pazartesi 00:43

ERENLER’DE ZABITA EKİPLERİ AHIRLARI DENETLİYOR

Erenler Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından Meskûn mahal içerisinde, çevre ve toplum sağlığını olumsuz etkileyen ve sürekli şikâyet konusu olan ahır ve hayvan barınakları sahiplerine ahırları boşaltmaları konusunda gerekli uyarılar yapılıp ahırlarını boşaltmayanlar hakkında yasal işlemler yapılıyor.
5 Ekim 2015 Pazartesi 20:13

BÜYÜKŞEHİR ZABITA EKİPLERİ DİLENCİLERE GÖZAÇTIRMIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri kalabalık alan üzerinde dilenen şahıslara göz açtırmıyor. Ekipler Çark Caddesi üzerinde dilenen bir bayana işlem yaptığı öğrenildi.
2 Ekim 2015 Cuma 19:10

ZABITA EKİPLERİNİN BAYRAM MESAİSİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri bayram boyunca cami önleri ve kalabalık alanlarda dilencilik yapan 20 kişiye işlem yaptı.
28 Eylül 2015 Pazartesi 19:31

Sakarya'da Kurban Kesimi Yapılacaklar Uyarıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, Kurban Bayramı’nda kesim yapılabilecek alanlar konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.
21 Eylül 2015 Pazartesi 18:25

AKYAZI’DA SİVİL ZABITA EKİPLERİNDEN OPERASYON

Akyazı’ya çevre il ve ilçelerden gelen, sokaklarda halka karşı duygu ve vicdan sömürüsü ile dilencilik yapanlara ve seyyar satıcılık yapanlara göz açtırmayan Akyazı Belediyesi Zabıta ekipleri sivil olarak denetim ve operasyonlarına devam ediyor.
11 Eylül 2015 Cuma 22:10

ADAPAZARI BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN FIRIN DENETİMİ

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının girmesiyle birlikte fırınlarda satılan ekmek ve pideleri denetledi.
29 Haziran 2015 Pazartesi 22:42

Akyazı'da Zabıtadan Fırınlara Sıkı Denetim

Ramazan ayı boyunca denetim ve kontrollerini sıkı tutan Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde tüm ekmek fırınlarda hijyen, gramaj ve tarife kontrollerini aralıksız olarak devam ettiriyor.
26 Haziran 2015 Cuma 00:07

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR ZABITASI’NDAN RAMAZAN DENETİMİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Ramazan ayı vesilesi ile gramaj denetimlerini sürdürüyor.
24 Haziran 2015 Çarşamba 22:33

Bilinçli Tüketim İçin Belgesiz Ürün Almayalım

Belgesiz satın alınan ürünler ile ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, “Bilinçli tüketiciler herhangi bir zarara uğradıklarında haklarını nerede arayacaklarını bilirler. Çünkü gerekli prosedürlere uygun adımlar atarlar. Bu yüzden bilinçli tüketim için belgesiz ürün almayalım” diye konuştu.
6 Mart 2015 Cuma 21:48

Sapanca Belediyesi Zabıta Ekipleri Ruhsat Denetimleri Yapıyor

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde "İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı" ve pazar günleri faaliyet gösteren iş yerlerinin "Hafta Tatili Ruhsatı" ile ilgili denetimlerine devam ediyor.
10 Şubat 2015 Salı 17:46

Serdivan'da Çevre Zabıta Birimi Denetimlere Başladı

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde kurulan “Çevre Zabıta Birimi” denetimlere başladı. Çevre temizliğinin kontrolünü artık Çevre Zabıta Birimi yapacak.
25 Ocak 2015 Pazar 22:32

Bilgievi Öğrencileri Zabıta'nın Görevlerini Öğrendi

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Bilgievi öğrencilerine Zabıta ve görevleri hakkında eğitim verildi.
19 Kasım 2014 Çarşamba 11:53

Akdeniz Zabıtası Pazaryeri Kontrollerini Sıklaştırdı

?Temiz ve Sağlıklı Kent? sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, pazar yeri kontrollerini arttırdı.?Temiz ve Sağlıklı Kent? sloganı ile kontrollerini sürdüren Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, bu çerçevede
13 Kasım 2014 Perşembe 20:46

Seyyarlara Gece Yarısı Baskını

Bursa?nın merkez Nilüfer ilçesinde, zabıta ekipleri, gece yarısı seyyar satıcılara yönelik operasyon yaptı.Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Görükle?de seyyar satıcılara gece yarısı operasyonu düzenleyerek, çok sayıda tezgaha
13 Kasım 2014 Perşembe 17:46

Kilis? Tetaksi Durakları Toplantısı

Kilis Belediyesi Meclisinde taksi duraklarıyla ilgili toplantı yapıldı.Toplantıda taksi duraklarının standartlara uygun bir şekilde hizmet vermesi için fikir alışverişinde bulunuldu.Toplantıya Zabıta Müdürü Abidin Yılmaz Başkanlığı
13 Kasım 2014 Perşembe 15:14

Çerkezköy Zabıtasından ?mantar? Operasyonu

Tekirdağ?ın Çerkezköy ilçesinde Belediye Zabıta ekipleri halk pazarında yabani mantar operasyonu düzenledi. Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Kenan Erez, halk sağlığının ve esnaf haklarının zabıta güvencesinde olduğunu söyledi.Son
12 Kasım 2014 Çarşamba 18:12

Zabıta mühürledi apartman sakinleri sokakta kaldı

Kağıthane’de zemin üzeri 4 katlı apartman depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 07:12

Depreme dayanıksız binanın mührünü söktüler

Kağıthanede, zemin üzeri 4 katlı bir apartman depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 06:36

Ceyhan?da Zabıtadan Dönerci Denetimi

Ceyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezindeki döner işletmelerini sıkı denetimden geçirdi. Eksiklikleri bulunan döner işletmesi sahipleri, sözlü olarak uyarılarak eksikliklerini gidermemeleri halinde bir sonraki denetimlerde
11 Kasım 2014 Salı 16:00

Balık Pazarında Denetim

Zonguldak Balık Pazarı?nda Su Ürünleri Kontrol ekipleri ve Zonguldak Zabıtası tarafından uygulama yapıldı.Zonguldak Merkez Çarşısı?nda bulunan balık pazarında saat 14.00 sıralarında Su Ürünleri Kontrol ekipleri tarafından denetim gerçekl
10 Kasım 2014 Pazartesi 21:14

Tekkeköy?de Sanayiler Zabıta Kontrolünde

Tekkeköy Belediyesi dört büyük sanayisinin kontrolünü ve denetimini sağlamak amacıyla zabıta karakolu kurdu.Organize, İlkadım, 19 Mayıs ve Örnek Sanayi gibi dört büyük sanayi sitesine sahip Tekkeköy Belediyesi, sanayi sitelerindeki vatan
10 Kasım 2014 Pazartesi 01:34

Zabıta Tarihi Geçmiş Ürünlere El Koydu

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen denetimler sonucunda tarihi geçmiş 50 kilogram gıda ürünü ele geçirilirken, 3 işletme hakkında da yasal işlem yapıldı.İzmit Belediyesi Zab
9 Kasım 2014 Pazar 15:54

Belediye Zabıta Ekiplerinden Öğrencilere Eğitim

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından, Fatih İlkokulu’nda Zabıta ve görevleri hakkında öğrencilere eğitim verildi.
5 Kasım 2014 Çarşamba 23:21

Belirlenen Alanlarda Kesim Yapılmalı

Kurban Bayramı’nda kesim yapılacak yasal alanlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Türkhan, “Şehrimizde kurban kesilecek yasal alanlar belirlendi. Kamuya açık alanlarda gerekli hijyen şartlarına uygun olmayan kesimler gayri resmi kabul edilecektir.
3 Ekim 2014 Cuma 03:57

Esnafla Zabıta Arasında Kavga: 1 Yaralı

Sakarya’da, esnaf ile zabıta arasında çıkan kavgada bir zabıta memuru yaralandı. Yaralı memur hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
14 Eylül 2014 Pazar 21:43

Zabıta Personeli 188.Yılını Kutladı

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Zabıta Teşkilatının 188.kuruluş yıldönümü nedeniyle Camili Yenikentpark’ta yemek programı düzenledi.
12 Eylül 2014 Cuma 20:09

Zabıta Teşkilatı 188 Yaşında

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 188. yıldönümü kapsamında Atatürk Bulvarı’nda bilgilendirme standı açıldığını belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Türkhan, “Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da kanun ve kuralları uygularken görevimize sadık olacak, çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz. Tüm teşkilatımızın Zabıta Haftasını tebrik ediyoruz” dedi.
3 Eylül 2014 Çarşamba 21:28

Büyükşehir Zabıta Dilencilere Geçit Vermiyor

Değişik illerden gelerek kucaklarındaki küçük çocuklarla birlikte şehrin en işlek caddelerini mesken tutan bay ve bayan dilencilere Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri geçit vermiyor.
17 Temmuz 2014 Perşembe 22:03

Adapazarı'nda Fırınlar Denetlendi

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının girmesiyle birlikte fırınlarda satılan ekmek ve pideleri denetledi.
7 Temmuz 2014 Pazartesi 21:52

DAİRE BAŞKANLIKLARI YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol, Zabıta ve Fen İşleri Dairesi Başkanlıkları, Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nin karşısındaki yeni hizmet binalarına taşındı.
24 Haziran 2014 Salı 03:28

AKYAZI ZABITASINDAN ÇÖP EVE OPERASYON

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve Temizlik İşlerine bağlı ekipler tonlarca çöpün biriktirildiği bir eve operasyon düzenledi.
27 Mayıs 2014 Salı 21:38

USULSÜZ PARKLANMA TEHLİKE OLUŞTURUYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, şehir genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.
21 Mayıs 2014 Çarşamba 03:28

ARİFİYE'DE OKUL KANTİNLERİ DENETLENDİ

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Okul kantinlerini denetledi. Denetimlerde, tespit edilen olumsuzlukların bir an önce giderilmesi istenirken denetimlerin hız kesmeden devam edeceği bildirildi.
24 Ocak 2014 Cuma 18:34

MİNİKLERDEN ZABITA’YA ZİYARET

Serdivan Bahçelievler İlköğretim Okulu Şirinler Anasınıfı öğrencileri Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.
23 Ocak 2014 Perşembe 22:56

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DENETLENDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve huzurlu ulaşım imkanlarından yararlanmaları için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, dolmuş, taksi ve okul servis araçlarını denetledi.
15 Ocak 2014 Çarşamba 23:36

YAŞLI KADIN BASIN MENSUPLARINI TEHDİT ETTİ

Sakarya’nın Erenler İlçesi Hacıoğlu Mahallesinde yaşayan yaşlı bir çiftin evlerini çöp ev haline getirdiği bilgisini alan Erenler Belediyesi zabıta ekipleri, olay yerine geldi.
14 Ocak 2014 Salı 19:32

ZABITA KANTİNLERİ DENETLEDİ

Sapanca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ilçede bulunan okulların kantinlerini belirli aralıklarla gerçekleştirdiği denetlemelerini sürdürüyor.
8 Ocak 2014 Çarşamba 18:59

ÇOCUKLAR ZABITA’NIN GÖREVLERİNİ ÖĞRENDİ

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Kavaklıorman ve Hacılar İlkokulu’nda 1, 2 ve 3’ncü sınıf öğrencilerini zabıtaların görevleri hakkında bilgilendirdi.
3 Aralık 2013 Salı 22:05

Zabıta’dan Okul Kantinlerine Denetim

Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelindeki okullarda kantin denetimleri sürdürülüyor.
3 Aralık 2013 Salı 02:13

SERDİVAN BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ İLÇE GENELİNDEKİ OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ilçedeki tüm okul kantinlerini denetledi.
24 Kasım 2013 Pazar 23:01

SERDİVAN BELEDİYESİ EKMEK FIRINLARINI DENETLİYOR

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilçe genelinde faaliyet gösteren fırınlara yönelik denetimlere devam edildiği bildirildi.
17 Kasım 2013 Pazar 20:18

ZABITA DAİRESİ’NDE ATAMA SEVİNCİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen zabıta görevde yükselme eğitimini tamamlayan, ardından yapılan sınavda başarılı olan zabıta personeli ilgili amir ve komiser kadrolarına atandı.
14 Kasım 2013 Perşembe 01:13

ZABITA FIRINLARI DENETLEDİ 4 FIRINA TUTANAK TUTULDU

Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Adapazarı sınırları içerisinde hizmet veren 54 fırında denetim yaptı. Yapılan denetimlerde 4 fırın hakkında tutanak tutulurken, denetimlerin devamının geleceği bildirildi.
31 Ekim 2013 Perşembe 02:02

ZABITA EKİPLERİ KURBAN SATIŞI YAPILAN AHIRLARI DENETLEDİ

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların Kurban Bayramı'nı huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlamak için ilçe genelinde kurban satışı yapan ve aynı zamanda kesim yeri de olan 75 adet ahırı denetledi.
9 Ekim 2013 Çarşamba 03:38

BETON KAMYONLARI DENETLENİYOR

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilçe genelinde yapılan denetimlerde, fazla tonaj sebebi ile yollarda çökmelere sebep olan araçların ve özellikle seyir halindeyken taşıdığı malzemenin dökülmesi sebebi ile asfalta zarar veren beton kamyonlarının denetlendiği bildirildi.
1 Ekim 2013 Salı 19:13

ZABITA HAFTASI ETKİNLİKLERİ ATATÜRK BULVARI’NDA BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Haftası Etkinlikleri Atatürk Bulvarı’nda başladı.
10 Eylül 2013 Salı 22:26

Zabıta Görevde Yükselme Eğitimi Düzenliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Zabıta Görevde Yükselme Eğitimi düzenliyor. İki haftalık eğitimin ardından yapılacak sınavda başarılı olan zabıta personelleri, aday oldukları ilgili Zabıta Amiri ve Zabıta Komiseri kadrolarına atanacak.
21 Ağustos 2013 Çarşamba 03:04

Fırınlar Denetleniyor

Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler denetim alanı içerisinde bulunan fırınları tek tek denetledi.
29 Temmuz 2013 Pazartesi 20:12

Serdivan Belediyesi Ekmek Fırınlarını Denetliyor

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Ramazan Ayı'nda vatandaşların sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun ekmek tüketebilmeleri için ilçedeki ekmek fırınları denetleniyor.
10 Temmuz 2013 Çarşamba 23:11

Zabıta Ramazan Denetimini Arttırdı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı yaklaşan Ramazan ayı öncesi denetimlerini hızlandırdı. Ekipler, gıda işletmelerinde hijyen ve ruhsat denetimi yapıyor.
5 Temmuz 2013 Cuma 03:23

Karasu'da sahildeki gazinolar mühürlendi

Karasu'da ruhsatlarında aykırılık tespit edilen 12 işyeri Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Karasu Belediyesi zabıta ekipleri tarafından mühürlenerek kapatıldı
13 Haziran 2013 Perşembe 21:27

Büyükşehir Zabıtadan Uyarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan, kaldırıma araç park etmenin hukuki olmadığını belirterek; “Kaldırımlar yayalar içindir, yayaların kullanımına açık olan ortak alanlardır. Rica ediyoruz lütfen araçlarınızı kaldırıma park etmeyiniz.
25 Mayıs 2013 Cumartesi 01:35

TRAFİK ZABITASI’NDAN SIKI DENETİM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Sabahattin Zaim Bulvarı’nda minibüs, dolmuş, halk otobüsü ve okul servis araçlarını denetledi.
22 Mart 2013 Cuma 01:34

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.