hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
BERAT KANDİLİ'NİZ MÜBAREK OLSUN Milletimize hizmet için hep birlikte çalışacağız” 31. MESLEK KOMİTESİ'NDEN SİLAHLI SALDIRIYA KINAMA GSM bayiinde yaşanan silahlı saldırıyı kınıyoruz ‘Sen De Kodla S@karya’ yarışması ödülleri verildi. Erken Eğitimi Seç Harekete Geç Festival Açılışı Çark Caddesi’nde G-FAST’19’da Ödüller Sahiplerini Buldu Aile Yapısındaki Değişimler Konuşuldu Eski Türklerin Kutsal Mezarları
BERAT KANDİLİ'NİZ MÜBAREK OLSUN
BERAT KANDİLİ'NİZ MÜBAREK OLSUN
 
Milletimize hizmet için hep birlikte çalışacağız”
Milletimize hizmet için hep birlikte çalışacağız”
 
Cumhurbaşkanlığı Turu’nun 6. etabı Sakarya’da
Cumhurbaşkanlığı Turu’nun 6. etabı Sakarya’da
 
Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız
Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız

yöneticileri haberleri

Okul Yöneticilerine “Başarı ve Mutluluk İçin Hayata Gülümse” Semineri

Sakarya Valiliğinin himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Sakarya Eğitim Akademisi eğitimleri kapsamında ilimizdeki okul yöneticilerine “Başarı ve Mutluluk İçin Hayata Gülümse” başlıklı eğitim semineri düzenlendi.
5 Mart 2019 Salı 17:51

SEMAN Projesi okul yöneticilerine anlatıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çocukların ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmaya imkan sağlayacak projesi SEMAN (Yeteneğe Dayalı Eğitim Modeli) okul yöneticilerine anlatıldı.
13 Şubat 2019 Çarşamba 05:32

Okul Müdürlerine 2023 Eğitim Vizyonu ışığında Liderlik Paneli

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan “Lider Eğitim Yöneticileri Paneli” ilimizdeki resmi ve özel tüm okul müdürlerine düzenlendi.
28 Ocak 2019 Pazartesi 16:51

Sakarya Vizyon 2023 Çalıştayı yapılacak

2018 yılının son toplantısını milli eğitim yöneticileriyle düzenleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2019 yılının ilk toplantısını ilçe milli eğitim müdürleriyle gerçekleştirdi.
4 Ocak 2019 Cuma 23:45

2019 Sakarya Eğitiminde Güzel Bir Yıl Olacak

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 2018 yılının son gününde milli eğitim yöneticileriyle değerlendirme toplantısı düzenledi.
31 Aralık 2018 Pazartesi 19:41

Türkiye 3.’lerine Durmuş’tan Tebrik

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın açtığı “Verimlilik” temalı kısa film yarışmasında Türkiye 3.sü olan Sakarya Anadolu Lisesi öğrencileri, okul yöneticileri ve öğretmenleriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.
24 Aralık 2018 Pazartesi 18:55

Yılın Örnek Öğretmenine Durmuş’tan Tebrik

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER)’in düzenlediği uluslararası forumda “Yılın Örnek Öğretmeni” seçilen Taraklı Yenidoğan Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Muhadar Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’la birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.
15 Kasım 2018 Perşembe 23:16

Yılın Örnek Öğretmeni Sakarya’dan

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) her yıl Kasım ayında Eğitim Yönetimi Forumu düzenliyor.
7 Kasım 2018 Çarşamba 23:22

Büyükşehir’den yılın transferi

Büyükşehir Basketbol Takımı yöneticileri basın ile bir araya gelerek yeni transfer Toney Douglas’ı duyurdu.
7 Ağustos 2018 Salı 02:06

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Taraklı’da Toplandı

Her ay farklı ilçede düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı bu ay Taraklı’da yapıldı. Toplantıya ilçe milli eğitim müdürlerinin yanısıra il milli eğitim yöneticileri de katıldı.
7 Haziran 2018 Perşembe 22:50

MÜTEAHHİTLER PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak üyelerini paydaş kurumların temsilcileriyle buluşturmaya devam ediyor. Müteahhitlerin bu sefer ki konukları SASKİ, AGDAŞ ve Türk Telekom yöneticileri oldu
26 Nisan 2018 Perşembe 03:26

İL MİLLİ EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE İSTİŞARE TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, göreve yeni başlaması nedeniyle ilk toplantısını, İl Milli Eğitim yöneticileriyle gerçekleştirdi.
9 Nisan 2018 Pazartesi 23:37

“Gönül birliği içerisinde hizmet vereceğiz”

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı sendika yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Türk-İş Sendikası’nın bu ülke için büyük bir anlam ifade etiğinin bilincindeyiz.
26 Mart 2018 Pazartesi 21:37

”Fındık-Sen” Batı Karadeniz Toplantısını Sakarya’da gerçekleştirdi

Kocaali ziraat odasında gerçekleşen toplantıya, Muhtarlar, Ziraat odası delege ve yöneticileriyle birlikte fındık üreticileri katıldılar.
6 Mart 2018 Salı 22:20

“Amacımız toplumumuzun tümüne dokunmak”

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi, Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ve hastane yöneticilerini ağırladı.
22 Şubat 2018 Perşembe 00:51

Zafer Soyhan’dan İyi Haber Var

Sakarya Eğitim Camiasının başarılı ve sevilen yöneticilerinden, Sapanca Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Levent Soyhan geçirdiği kalp krizi tehlikesini ucuz atlattı.
22 Şubat 2018 Perşembe 00:38

SEDAŞ ve Elektrikçiler Odalarının başarılı iletişimi devam ediyor

SEDAŞ Yöneticileri’nin Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze Elektrikçiler Oda Başkanlarıyla yaptıkları başarılı iletişim çalışmaları devam ediyor.
4 Şubat 2018 Pazar 00:58

NUN Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan Ziyaret

Merkezi İstanbul’da olan 2014 yılında kurulan NUN Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre’yi makamında ziyaret ettiler.
28 Aralık 2017 Perşembe 01:56

CHP FERYAT ETTİ: “SESİMİZİ DUYUN”

CHP Sakarya Milletvekili, Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, CHP Sakarya il, ilçe yöneticileri ve partililer, 17 Ağustos depreminin yıldönümünde parti önünde bir anma gerçekleştirdi.
18 Ağustos 2017 Cuma 18:16

SEDAŞ'a Atatürk Sanayi Esnafından Teşekkür

Erenler Atatürk Sanayi Esnafı, elektrik hatları için SEDAŞ’ın yaptığı yatırım ve yenileme çalışmalarının mutluluğunu yaşıyor. Sakarya’nın en eski sanayilerinden olan Erenler Atatürk Sanayi Sitesi’nin esnafları, SEDAŞ tarafından elektrik hatlarında başlatılan bakım, onarım yenileme çalışmaları nedeniyle SEDAŞ yöneticilerine teşekkür etti.
3 Ağustos 2017 Perşembe 23:12

SEDAŞ Kar Komandolarına Teşekkür Belgesi

Yılın başında yaşanan karlı ve soğuk havalarda, elektrik şebekesinde elektrik dağıtımına ait başarılı çalışmalar sergileyen ve özveriyle enerji vermek için mücadele eden ekip üyelerine, SEDAŞ yöneticileri tarafından teşekkür belgeleri verildi.
14 Haziran 2017 Çarşamba 22:49

Vali Coş’tan Öğrencilere Mektup

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan bir çalışmada ilimizdeki tüm öğrencilere Vali Hüseyin Avni Coş’un mektubu ulaştırılacak. Karnelerle birlikte dağıtılacak mektupta Vali Coş öğrencilere, okul yöneticilerine, öğretmenlere ve velilere önemli tavsiyelerde bulunuyor.
7 Haziran 2017 Çarşamba 23:16

Bayraktar Mahallesi Öğrencilerinden Piknik

Adapazarı İlçesine bağlı Bayraktar Mahallesi’ndeki ilkokul öğrencileri, okul yöneticileri ve öğretmenlerinin öncülüğünde, Mübarek Ramazan Ayına girmeden Şaban Ayının son gününü piknik yaparak değerlendirdiler.
29 Mayıs 2017 Pazartesi 23:36

ÖZKOÇ: “OTOPARK İÇİN OKUL YIKMAK İSTEYENLER, STAT ALANI NE GÜNE DURUYOR!”

CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, Adapazarı’nda kent içi otopark sorununu çözmek için üç tarihi okulu yıkmak isteyen belediye ve kent yöneticilerine stat alanını işaret etti.
27 Mayıs 2017 Cumartesi 02:09

Kenan Korkmaz’a Üst Düzey Ziyaret

Allianz Sigortacılık Üst düzey yöneticilerinden Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı aynı zamanda Türkiye CEO’ su Aylin Somersan-Coquı , - Yönetim Kurulu Üyesi (İç Kontrol ve Risk Yönetimi ile Uyum Programı) Ahmet Turul, Allianz Gurup Başkanı Fatih Aygün ve Bölge Müdürü Ahmet Korkut Güner Allianz Sigorta’ nın‘ın bölgedeki tek Prestij Acentesi olan Kenan Korkmaz Sigorta Acentesine nezaket ziyareti yaptılar.
27 Nisan 2017 Perşembe 21:52

BASKIYA, ŞİDDETE “ARTIK YETER” DEDİLER

CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ ÖZKOÇ, İL BAŞKANI TAŞKENT VE PARTİ YÖNETİCİLERİ, SAKARYA’NIN HENDEK İLÇESİ’NDE “HAYIR” ÇALIŞMASI YAPAN 3 PARTİLİ GENCE SALDIRIYI, KENDİ ELLERİNİ BAĞLAYIP, AĞIZLARINI BANTLAYARAK PROTESTO ETTİ
10 Nisan 2017 Pazartesi 03:32

Sürücü Kurslarından Töre’ye Ziyaret

İl merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
9 Nisan 2017 Pazar 11:10

MİTİNG ALANINDAKİ ÖĞRENCİLER, MECLİS GÜNDEMİNDE

Sakarya’ya dün referandum sürecinde bir ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine, okul yöneticileri nezaretinde merkez ve çevre ilçelerden öğrencilerin getirilmesi, Meclis gündemine taşındı.
17 Mart 2017 Cuma 17:38

SEDAŞ’A SAܒDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

SEDAŞ’a yöneticileriyle üniversitelerde öğrenciler ve akademisyenlerle işbirliği yapması ve eğitime katkı sağlaması nedeniyle SAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Orhan Torkul tarafından Teşekkür Plaketi verildi.
12 Mart 2017 Pazar 23:14

Yönetime inanıyor şampiyonluk bekliyoruz

Büyükşehir Basketbol Takımı yöneticileriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımız ligde yoluna lider olarak devam ediyor.
23 Ocak 2017 Pazartesi 19:58

MEB Müsteşarı Tekin, Eğitim Yöneticileriyle Biraraya Geldi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konferans için ilimize gelen MEB Müsteşarı Doç.Dr. Yusuf Tekin, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu başkanlığında eğitim yöneticileriyle biraraya geldi.
18 Ocak 2017 Çarşamba 21:40

Mardin’li Eğitimcilerin Sakarya Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı’nın onay verdiği illerarası eğitimde işbirliği çalışmalarının bir örneğini sergileyen Sakarya-Mardin İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında karşılıklı yürütülen ziyaretler kapsamında Mardin İl Milli Eğitim yöneticileri haftasonu Sakarya’yı ziyaret ettiler.
15 Aralık 2016 Perşembe 07:11

Mardin’li Eğitimcilerden Anlamlı Ziyaret

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün davetlisi olarak ilimize gelen Mardin İl Milli Eğitim yöneticileri, Şehit Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün Arifiye’de oturan ailesine taziye ziyaretinde bulundular
12 Aralık 2016 Pazartesi 21:10

SESOB Başkanı Alişan Süpürgeci esnafına sahip çıktı

ESOB Başkanı Hasan Alişan, kendisini ziyaret eden Süpürgeciler Sitesi esnafının sorunlarını dinledi. Alişan, Zirai Aletler Sanayi Sitesi içerisinde yer ilen Süpürgeciler Sitesi’nin, süpürgeci esnafı için yapıldığını hatırlatarak, “Orada söz sahibi site yöneticileridir. Süpürgeci esnafı dışında kimsenin barınmasına izin vermeyiz” dedi.
1 Kasım 2016 Salı 16:30

SYKD: “Sakaryalılar Demokrasisine ve Özgürlüğüne Nasıl Sahip Çıkılacağını Göstermiştir.”

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde, Kent Meydanına ve ardından Valilik binasına giden ilk vatandaş grupları arasında yer alan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, dernek yöneticileri ve dernek üyeleri, onbinlerce Sakaryalıyla birlikte demokrasi nöbetine devam ediyor.
25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:53

Hem İftar yaptılar, hem Sakarya Turizmi’ni değerlendiler…

TÜRSAB ile Sakarya Turizm Platformu Yöneticileri; birlikte oruçlarını açarak, bölge ve Sakarya'nın Turizm konuları Hakkı'nda değerlendirmelerde bulundu.
16 Haziran 2016 Perşembe 22:54

YÖÇEYDER; “Sizlerin hayırlarıyla çocukları buluşturacak”

Ramazan ayı münasebetiyle derneğin hizmet binasında basın toplantısı düzenleyen YÖÇEYDER Yöneticileri; “Bu Ramazan ayında da sizlerin hayırlarıyla çocuklarımızı buluşturacağız” dedi.
6 Haziran 2016 Pazartesi 21:57

Sakarya kent şurası 63 toplantısı

Kent Şurası Kurucu Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu, meslek kuruluşları ve şehir yöneticilerini halkın sorunlarına duyarsız kalmakla suçladı.
2 Haziran 2016 Perşembe 01:58

Başarılı Proje Sahipleri Ödüllerini Aldı

Ödül kazanan başarılı projelerin sahipleri için düzenlenen törende teşekkür belgeleri ve plaketler SEDAŞ yöneticilerince teslim edildi.
14 Mayıs 2016 Cumartesi 21:44

Sakaryalı Muhtarlardan Leman Dergisi'ne Suç Duyurusu

Sakarya’da, Erenler ilçesi muhtarları Leman dergisi karikatürist ile dergi yöneticileri hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.
20 Nisan 2016 Çarşamba 00:15

SEDAŞ’A VALİ ÇOŞ TEŞEKKÜR ETTİ

2016 Yılının 4.cü İl koordinasyon kurulu toplantısında konuşan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, kar yağışında başarılı bir sınav veren SEDAŞ ve TEİAŞ yöneticilerine alınan tedbirlerden dolayı teşekkür etti.
26 Ocak 2016 Salı 18:22

Rozetlerin altından yine şantaj çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, MHP’den AKP’ye geçtiği iddia edilen eski parti yöneticileri ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Bakıyorsunuz. Araştırıyorsunuz. İlk gelen bilgilere göre rozetlerin altında şantaj veya rant işbirlikleri var. Zaten geçenlerden biri de AKP Milletvekilinin akrabası.” Diye konuştu.
25 Ekim 2015 Pazar 19:37

Sakarya Erzurum'lular Derneği Basınla Bir araya Geldi

Sakarya Erzurum'lular Derneği Yöneticileri Elegant Restaurantta basınla bir araya geldi. Dernek Yönetimi toplantı sonrası bir basın bildirisi yayımladı.
12 Ekim 2015 Pazartesi 01:02

Başkan Toçoğlu: “Yeni Sezonda Çok Farklı Bir Sakaryaspor İzleyeceğiz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor ve Adapazarıspor arasında Rüstemler Tesisleri’nde oynanan hazırlık maçını kulüp yöneticileri ile birlikte izledi.
13 Ağustos 2015 Perşembe 07:57

SEDAŞ'tan Tehlikeli Durum ve Ramak Kala Bildirim

SEDAŞ İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda, ilgili departmanların yöneticileriyle, çalışan temsilcileri, ve işyeri sendika temsilcileri ile birlikte işyerlerinde daha güzel uygulamaların yaygınlaşması ve iş güvenliği kültürünün daha çok pekişmesini sağlayacak yeniliklere imza atıyor.
17 Mayıs 2015 Pazar 00:37

CHP'DEN VERGIDE ADALET SÖZÜ

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Milletvekili Adayı Ayşe Kılıç, CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım ve parti yöneticileri, Sakarya'daki vergi dairelerini ziyaret etti.
10 Mayıs 2015 Pazar 06:29

MHP'YE MORAL VEREN ZİYARET

10. Dönem MHP MYK üyesi ve 2011 Seçimlerinde itirazlar sonucu çok az bir farkla milletvekili seçilemeyen Hayrettin Nuhoğlu MHP Sakarya Seçim Çalışma ofisini ziyaret etti. Ziyarete ev sahipliği yapan İl Başkanı Levent Bülbül ile beraber il yöneticileri ve adaylardan Zihni Açba, Orhan Ünver ve Gökhan Taşdeviren'de sohbete katıldılar.
6 Mayıs 2015 Çarşamba 01:18

BAŞKAN YILMAZER SU FABRİKALARI YÖNETİCİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer Sapanca’da bulunan su fabrikalarının yöneticileriyle bir araya geldi.
5 Mayıs 2015 Salı 20:36

SEDAŞ’tan Yüksek Performansa Takdirname ve Ödül

SEDAŞ yöneticileri yüksek performans gösteren sayaç okuma görevlilerini her ay için ayrı ayrı ödüllendirdi.
13 Nisan 2015 Pazartesi 01:25

Türkiye Diyanet Vakfı Yapılanma Süreci Sakarya'da Ele Alındı

Türkiye Diyanet Vakfı G(TDV) Genel Merkezi tarafından organize edilen Yurtiçi 9. Bölge Toplantısı Sakarya, Kocaeli, Bursa, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Bartın illerinde görev yapan il müftüleri, ilçe müftüleri, TDV Genel Merkezi Yöneticileri, Kagem Yetkilileri, Şube Temsilcileri, Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlilerinin katılımlarıyla, Sakarya Müftülüğü’nün ev sahipliğinde Reisoğlu Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
5 Şubat 2015 Perşembe 23:57

Sakarya Barosu’ndan “yakalama ve gözaltılara” tepki;

Sakarya Barosu, bir kısım basın mensubu ve kanal yöneticilerinin yakalama ve gözaltılarını değerlendirdi.
15 Aralık 2014 Pazartesi 03:38

MADDE BAĞIMLILI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Sakarya Valiliği ve İl Milli eğitim müdürlüğü koordinesinde yürütülen madde bağımlılığı seminerlerine ilçemiz bünyesindeki tüm İlçe yöneticileri, okul müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı.
13 Aralık 2014 Cumartesi 20:15

Genel Sekreter Sağlam Hastane Yöneticileriyle Buluştu

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam, hastane yöneticileriyle aylık toplantısını gerçekleştirerek, kamu hastanelerindeki mevcut durum ve hedefler konusunda değerlendirmelerde bulundu.
13 Kasım 2014 Perşembe 03:30

Genel Sekreter Sağlam Hastane Yöneticileriyle Buluştu

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam, hastane yöneticileriyle aylık toplantısını gerçekleştirerek, kamu hastanelerindeki mevcut durum ve hedefler konusunda değerlendirmelerde bulundu.Kamu Hastaneler
12 Kasım 2014 Çarşamba 21:36

Semerkand Vakfı?ndan Vali Süleyman Kamçı?ya Ziyaret

Semerkand Vakfı Malatya Şubesi yöneticileri, Malatya Valisi Süleyman Kamçı?yı ziyaret etti.Vali Kamçı?nın makamında gerçekleşen ziyarete, Semerkand Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Ali Birgin, Beşir Derneği Malatya Sorumlusu Vahap Yiğit ve b
12 Kasım 2014 Çarşamba 18:46

?Kasımpaşalı yöneticilerin tavrı hiç hoş değil?

Beşiktaş iletişim sorumlusu metin albayrak, kasımpaşalı yöneticilerin beşiktaşa tavrının hiç hoş olmadığını söyledi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 02:00

Vali Günaydın Bilim ve Sanat Merkezini Ziyaret Etti

Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.Vali Günaydın?a Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çelik?te eşlik etti. Bilim ve Sanat Merkezini gezen Vali Günaydın, kurum yöneticileri
12 Kasım 2014 Çarşamba 00:16

Ak Partili Yöneticilere Tarihi Tur

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Ak Parti İlçe kongrelerini izlemek için gelen milletvekilleri, grup başkanı ve diğer parti yöneticilerine tarihi eserlere yönelik yaptığı çalışmaları anlattı. Gruba İstanbul Kapı ve Yakutiye Kent Meydanını
11 Kasım 2014 Salı 19:10

Ergab?tan Başkan Karaman?a Ziyaret

Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) yöneticileri, Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman?ı makamında ziyaret etti.Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) yöneticileri, Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman?ı ziyaret etti
11 Kasım 2014 Salı 15:24

Çanakkale Süper Amatör Ligi

Biga Miray Nakliyat Süper Amatör Ligde lider Çanakkalespor, Bigaspor?u 1-0 mağlup etti.Çanakkale 18 Mart Sentetik sahasında oynanan karşılaşmayı, AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, iki kulüp yöneticileri ve çok sayıda spors
10 Kasım 2014 Pazartesi 02:22

Ak Parti Milletvekili Ahmet Arslan?dan Karsspor Açıklaması

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Karsspor tesislerin elektriğinin kesilmemesi için elinden gelen herşeyi yaptığını belirtti.Arslan, Karsspor yöneticilerinin ise borçların yapılandırılması için ARAS EDAŞ yetkilileri ile belirlenen
9 Kasım 2014 Pazar 16:42

Türkiye Geneli 25 Bine Yakın Organ Bağışı Bekleyen Hastalar Var

Van?da, 3-9 Kasım, ?Organ bağışı haftası? olması nedeniyle Edremit İlçe Sağlık Müdürlüğü Van Bölge Eğitim Hastanesi, yöneticileriyle görüşülerek farkındalık oluşturmak amacıyla organ bağışı standı açılarak çalışmalar başlattı.Konu ile il
7 Kasım 2014 Cuma 02:30

Aile İşletmelerinin Sürdürülebilirliği ve Başarısı

Hamamcıoğlu firması üst düzey yöneticilerinden Serra Hamamcıoğlu Taşkent, Sakarya Üniversitesi’nde tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.
21 Ekim 2014 Salı 21:49

21. YÜZYIL PEDAGOJİSİ

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün eğitim yöneticilerine yönelik seminer ve konferans etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda, ülkemizin önde gelen eğitim danışmanlarından Kayhan Karlı, Orhangazi Kültür Merkezinde düzenlenen programda, “21.Yüzyılın Pedagojisi” konulu bir konferans verdi.
27 Mayıs 2014 Salı 21:43

KAZAK ÖĞRENCİLERİNDEN MÜFTÜ SERENLİYE ZİYARET

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğrenim gören Kazak öğrenciler ve Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Güllük Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu Yöneticileri, Sakarya Müftüsü İlyas Serenli’yi makamında ziyaret ettiler.
22 Mayıs 2014 Perşembe 03:34

SEDAŞ’tan Yüksek Performansa Takdirname ve Ödül

SEDAŞ yöneticileri yüksek performans gösteren sayaç okuma görevlilerini her ay için ayrı ayrı ödüllendirdi.
20 Mayıs 2014 Salı 02:19

SATSO 90’INCI YILINI KUTLUYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 90’ıncı yılını kutluyor. Kutlamalarla ilgili Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine bilgi veren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakaryalılarla bu coşkuyu paylaşacaklarını söyledi.
26 Şubat 2014 Çarşamba 18:42

Ünver"Kadınlarımıza güveniyoruz"

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, İl Kadın Kolları Başkanı Sema Balaban, İlçe Kadın Kolları ve yöneticileriyle bir araya gelerek, "Kadınlarımızın ve gençlerimizin mutlu olduğu bir Sakarya için yola çıktık" dedi.
23 Ocak 2014 Perşembe 22:24

İş Dünyası, Girişimcilik, İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri Buluşması

Sakarya’daki ilgili Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşu yöneticileri, Sakarya’nın sanayisini geliştirmek, girişimcilik, ar-ge, inovasyon yeteneğini arttırmak ve bu artışa cevap verebilecek insan kaynağını temin etmek amacıyla,
15 Aralık 2013 Pazar 00:09

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ BAYRAKTEPE’DE TOPLANDI

Hendek’te bulunan Amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticileri ile ortaklaşa yapılan değerlendirme ve kaynaşma gecesinin ikincisi Hendek Bayraktepe Tesisleri’nde yapıldı.
6 Aralık 2013 Cuma 21:53

ALEMDAR SİTE YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 32 Evler ve Beşköprü Mahalleleri’nden sonra dün akşam Arabacı Alanı Mahallesi’ndeki site yöneticileri ile bir araya geldi.
23 Kasım 2013 Cumartesi 00:13

KAMU-ÖZEL SEKTÖR İŞ BİRLİĞİ

Kamu-Özel Sektör iş birliğini sağlamak ve projelerle istihdama katkıda bulunmak amacıyla bir araya gelen Sakarya’daki Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşu Yöneticileri, sektörlere yönelik planlanan ilk işyeri ziyaretini gerçekleştirdi.
21 Kasım 2013 Perşembe 22:35

(SAGİAD) ve Teknokent ile “3+1” ve “7+1” projesi

Sakarya Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği (SAGİAD) ve Teknokent ile “3+1” ve “7+1” proje Yöneticileri ortak toplantıda bir araya geldi.
16 Kasım 2013 Cumartesi 01:26

SAKARYA’DA SOSYAL HİZMETLERE KATILIM ARTACAK

Karapürçek, Kocaali, Kaynarca, Söğütlü, Geyve ve Pamukova’da gerçekleştirilen toplantı ile belediye yöneticileri ve muhtarlara sosyal hizmet sunumu yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi..
7 Kasım 2013 Perşembe 23:22

KOCAELİ HEYETİ TARAKLI’YA ÇIKARTMA YAPTI

İzmit Kaymakamı Dr. İsmail Kaymak başta olmak üzere Kocaeli’den hakim, savcı, belediye başkanı, bürokrat, öğretim üyesi, sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve iş adamlarından oluşan 60 kişilik ekip Sakarya’nın tarihi evleri ile ünlü ilçesi Taraklı’yı ziyaret etti.
3 Kasım 2013 Pazar 22:12

SOSYAL İHTİYAÇLARA KALICI ÇÖZÜM

Karapürçek, Kocaali ve Kaynarca’nın ardından Söğütlü’de gerçekleştirilen toplantı ile belediye yöneticileri ve muhtarlara sosyal hizmet sunumu yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce,
24 Ekim 2013 Perşembe 03:31

Taraklı YKD den Kan Bağışı Kampanyasına Destek:

Taraklı ilçesinde, Türk Kıızılay’ı Taraklı Şube Başkanlığı tarafından "Kan Bağışı" kampanyasında Yerel Kültür Derneği yöneticileri de kampanyaya destek verdi.
13 Ekim 2013 Pazar 04:48

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve il yöneticileri ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
6 Ekim 2013 Pazar 22:59

MHP Adapazarı iddialı

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Taşdemir, tam kadro yöneticileri, aday adayı Pınarcı ve MHP’li heyet Karaman’a çıkarma yaptı. Karaman sakinleriyle buluşan MHP heyeti adına söz alan Taşdemir ve Pınarcı, yerel seçimler için iddialı sözler kullandı.
28 Eylül 2013 Cumartesi 22:34

Roman vatandaşlardan Başkan Öztürk’e destek

Sakarya Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel ve Yöneticileri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek,” Başkanımız Cavit Öztürk’ün bizlere vermiş olduğu sözlere inanıyoruz ve güveniyoruz” dediler.
17 Eylül 2013 Salı 02:43

MİCROSOFT TÜRKİYE YETKİLİLERİNDEN SATSO'YA ZİYARET

Microsoft Türkiye ve Microsoft Türkiye Distribütörü Logosoft A. Ş. Yöneticileri Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
6 Eylül 2013 Cuma 03:23

Yerel Kültür Derneği'nde bayramlaşma Göz Kamaştırdı.

Sakarya Yerel Kültür Derneğindeki Bayramlaşma Siyaset, STK, Kamu ve Özel Sektör Yöneticileri yanı sıra yoğun davetli katılımı ile göz kamaştırdı.
10 Ağustos 2013 Cumartesi 01:06

SERDİVAN BEŞKÖPRÜ MHP SESLERİ İLE İNLEDİ.‏

MHP Serdivan İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu Mahalle/köy ziyaretleri, Beşköprü mah. ziyareti ile devam etti. Beşköprü girişinde yoğun ilgi ile karşılanan MHP’li yöneticilerin oldukça moralli oldukları gözlendi.
12 Temmuz 2013 Cuma 00:35

SAMİB’ten eski sanayiciye vefa ziyareti

SAMİB Yöneticileri; eski sanayicilerden Alnal Elektromekanik Şirketi’nin eski ortağı olan Mustafa Alak ve oğlu Emrah Alak’ın açtığı EMG Sanat Tasarım Vitray adlı yeni işyerini ziyaret ederek; “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.
26 Haziran 2013 Çarşamba 06:28

CHP KARASU İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karasu 3’ncü İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Karasu İlçe Başkanlığı’nda düzenlendi. Toplantıya, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Ecevit Keleş, İlçe Başkanı Nurhan Aydın, İl ve Karasu İlçe Yöneticileriyle partililer katıldı.
3 Haziran 2013 Pazartesi 21:38

ENGELLİ VATANDAŞLAR PİKNİKTE BİR ARAYA GELDİ

Sapanca, Gölcük ve Darıca Engelliler Derneği üyeleri Sapanca’da düzenlenen piknikte bir araya geldi. Sapanca Belediye plajı piknik alanında düzenlenen pikniğe Belediye Başkanı İbrahim Uslu, dernek yöneticileri, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.
12 Mayıs 2013 Pazar 23:51

İSLAM, SAUKAM YETKİLİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya Üniversitesi Kadın Araştırmaları Uygulama Araştırma Merkezi (SAUKAM) Başkan ve yöneticileri ile kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi.
18 Nisan 2013 Perşembe 22:36

“İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ” BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, birliğe bağlı tüm Oda Başkanları, Oda Yöneticileri ve üyelerine Orhan Gazi Kültür Merkezinde “İş Sağlığı ve Güvenliği” konulunu bilgilendirme semineri gerçekleştirdi.
27 Mart 2013 Çarşamba 02:07

CHP’Lİ VEKİL DÖNER KESTİ DERT DİNLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Adapazarı İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım ve ilçe yöneticileriyle birlikte Adapazarı’nın tarihi Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti.
31 Ocak 2013 Perşembe 17:29

EMEK PARTİSİ SAPANCA İLÇE TEŞKİLATINA SALDIRI

Emek Partisi Sapanca İlçe Teşkilatına giren kimliği belirsiz şahıslar çerçeveleri kırıp evrakları tahrip etti. Dün gece yaşanan olay sonrası parti yöneticileri bugün basın açıklaması yaptı.
18 Ocak 2013 Cuma 19:01

CHP'den Perşembe Pazarı Ziyareti

Adapazarı İlçe Başkanı ve Yöneticileri Perşembe Pazarı Esnafını ziyaret ettiler.Partili üyelerle beraber yaptıkları ziyarette Pazar esnafının sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundular..
17 Ocak 2013 Perşembe 21:09

GOOGLE TÜRKİYE YÖNETİCİLERİ SAKARYA'DA

Google Türkiye Yöneticileri Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
13 Ocak 2013 Pazar 16:22

Özel Öğrenci Yurtlarının Sorunları Tartışıldı.

Yurtbir yöneticileri ile basın bir araya geldi. Yurtbir başkanı Yaşar Kaba toplantıya ilişkin açıklama yaptı.
7 Aralık 2012 Cuma 16:55

GAZ SAKARYA'DA ÜRETİME GEÇİYOR

Rusya’nın en önemli ticari araç markası olan Gaz Ticari Araçlar’ın Sakarya Fabrikası, Rusya Enerji Bakanı Alexander Novak, Sanayi ve Ticaret Bakan Yardımcısı Alexey Rakhmanov, GAZ Group ve Mersa Otomotiv Yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen
2 Aralık 2012 Pazar 19:27

SYKD Basınla Buluştu

Sakarya Yerel Kültür Derneği Yöneticileri 30 Kasım'da düzenlenecek gece nedeniyle Elegant Cafe'de basınla bir araya geldi.
28 Kasım 2012 Çarşamba 20:32

TOÇOĞLU SAKARYASPOR İLE İLGİLİ NET KONUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yerel Kültür Derneği yöneticileriyle bir araya geldiği toplantıda, Sakaryaspor’la ilgili yöneltilen bir soru üzerine önemli açıklamalarda bulundu.
7 Kasım 2012 Çarşamba 21:40

KONUKOĞLU SATSO’YU ZİYARET ETTİ

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, şirket yöneticileri İhsan Akyol, Hüseyin Mahmut ve Başak Traktör Fabrikası Genel Müdürü Kayhan Çalıca ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO)..
2 Ekim 2012 Salı 22:32

MATBAACILAR SAKARYA’DA TOPLANIYOR

Türkiye Matbaacılar Federasyonu’na üye Matbaacılar Dernekleri yöneticileri hafta sonu Sakarya’da düzenlenecek Başkanlar Konseyi toplantısında biraya gelecekler.
13 Eylül 2012 Perşembe 17:12

Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni binasını incelediler

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez Kampüsü’nün yeni binasını inceledi.
29 Ağustos 2012 Çarşamba 21:39

GEYVE KÖY YERİNE DÖNMÜŞ !

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş,il yöneticileri Azize Çeroğlu,Hayriye Atabey,Nazmi Seviç,Hakan Torun ve Murat Çebi Geyve İlçe Örgütü’nün düzenlediği iftar programına katıldı.
16 Ağustos 2012 Perşembe 17:43

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1963 27 Mayıs, Hürriyet ve Anayasa Bayramı ilan edildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free