hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

video haberleri

Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız

Marmara Belediyeler Birliği encümen toplantısına video konferans yöntemi ile katılan Başkan Ekrem Yüce,
26 Haziran 2020 Cuma 03:14

Sakarya Millet Bahçesi Törenle Açıldı

Vali Ahmet Hamdi Nayir, açılışını videokonferans bağlantısıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği Sakarya Millet Bahçesinin kurdele kesim törenine katıldı
7 Haziran 2020 Pazar 01:41

Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
30 Mayıs 2020 Cumartesi 04:26

Konservatuvardan 19 Mayıs İçin Zeybekli Kutlama

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir video klip ile kutladı.
20 Mayıs 2020 Çarşamba 01:14

1 Milyon Yazılımcı Dijital Geleceğimiz İçin Çok Önemli

Sakarya Ticaret ve SanaySakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu bilişim ve telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu 31. Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısını video konferans olarak gerçekleştirdi.
9 Mayıs 2020 Cumartesi 05:55

Marmara Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı

Marmara Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı Videokonferans Yöntemiyle Gerçekleştirildi
6 Mayıs 2020 Çarşamba 23:40

Üye odaklı sorunların çözümü için gayret ediyoruz

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
3 Mayıs 2020 Pazar 17:24

Vali Nayir İlçe Kaymakamlarıyla Videokonferans Yöntemiyle Görüştü

Vali Ahmet Hamdi Nayir, salgın konusunda bugüne kadar yapılan çalışmalar, sokağa çıkma yasağı ve Ramazan ayı tedbirlerinin ele alındığı toplantıda Kaymakamlara videokonferans yöntemiyle seslendi.
23 Nisan 2020 Perşembe 02:46

Vali Nayir Bakan Selçuk’un Düzenlediği Videokonferans Toplantısına Katıldı

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un 81 il Valisiyle düzenlediği videokonferans toplantısına katıldı.
23 Nisan 2020 Perşembe 02:45

Virüsü yenmek için tedbirler dikkate alınmalı ve kurallara uyulmalı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
16 Nisan 2020 Perşembe 22:52

Vali Nayir Kaymakamlara Videokonferans Sistemiyle Seslendi

Vali Ahmet Hamdi Nayir, salgının yayılımının önlenmesi konusunda yapılan çalışmalar ve alınan tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda videokonferans yöntemiyle İlçe Kaymakamlarına seslendi.
11 Nisan 2020 Cumartesi 01:52

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AK Parti Sakarya Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı video konferans yönetimiyle gerçekleşti.
9 Nisan 2020 Perşembe 22:50

Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi

Vali Ahmet Hamdi Nayir, salgın konusunda yapılan çalışmaların ele alındığı toplantıda Kaymakamlara videokonferans yöntemiyle seslendi.
3 Nisan 2020 Cuma 17:49

MÜSİAD Sakarya Önlemlerini Aldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Corona Virüsü tedbirleri kapsamında örnek bir hareket yaparak Yönetim Kurulu Toplantısını video konferans sistemi ile gerçekleştirdi ve faaliyetlerine homeoffice sisteminde devam etme kararı aldı.
25 Mart 2020 Çarşamba 22:03

ÖZKOÇ: “ALİ İHSAN YAVUZ SÖZÜNÜ TUT; İSTİFA ET!

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un yenilenen İstanbul seçimleri sırasında söylediği “Hiçbir şey olmamış ise biz diyoruz ki kesinlikle birşeyler oldu” sözünü sosyal medya hesabından yayımladığı videoyla ispat etti
11 Şubat 2020 Salı 20:54

Gri/s Sergisi İspanya’da Açıldı

Sakarya Üniversitesi ile Zaragoza Üniversitesinden 13 sanatçının resim, video, enstelasyon gibi farklı tekniklerle ürettiği eserlerinin yer aldığı “Gri/s” sergisi, İspanya'nın Teruel kentinde açıldı.
6 Şubat 2019 Çarşamba 02:16

Daha az enerji ile daha çok iş

SASKİ tarafından Göl Tesisleri’nde bulunan ve Sapanca Gölü’nden alınan suyu Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’ne ulaştıran motor yenilendi. Motorun yenileme işlemleri 30 saniyede bir fotoğraflanarak bir video oluşturuldu. Yenilenen motor ile daha az enerji tüketimi ile daha çok su basılacak.
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:21

Türkçe İçin Söylediler

Sakarya'da yaşayan uluslararası öğrenciler, yabancı uyruklu öğretim elemanları ve Türkçe okutmanları “Türkçe İçin Söyle Projesi”nin ikinci video klibini yayınladı.
31 Mayıs 2017 Çarşamba 19:06

Miniklerden yeni yıl dilekleri

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri 2017 yılında gerçekleşmesini istedikleri dilekleri için bir video klip çalışması hazırladı.
23 Ocak 2017 Pazartesi 20:01

Arapça Şehir Tanıtım Videosu Beğeni Kazandı

Sakarya’da yaşayan Arap misafirler için hazırlanan şehir tanıtım videosu, internet kullanıcılarının büyük beğenisini kazandı.
14 Ocak 2015 Çarşamba 03:33

İnternetin Fenomeni Yasemin Sakallıoğlu Sakarya'da Sahne Aldı

İnternette paylaştığı videolarla kısa sürede fenomen haline gelen Yasemin Sakallıoğlu Sakarya’da sahne alarak hem eğlendi hem eğlendirdi.
14 Aralık 2014 Pazar 18:19

Los Angelesta orkestra sezon açılışına Türk sanatçı damgası

Los Angeles Filarmoni Orkestrası, yeni sezon açılışını, Türk görsel medya sanatçısı Refik Anadol’un imzasını taşıyan video konserle yaptı
14 Kasım 2014 Cuma 03:04

Kanal7, saldırılardan sonra Mescid-i Aksada

İsrailin Mescid-i Aksaya yönelik saldırıları ve kapatma kararından sonra Mescid-i Aksanın içi Kanal7 tarafından ilk kez görüntülendi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:12

IŞİDi unutturacak konvoy yankı uyandırdı

Nusranın sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoda İdlib şehrinde yola çıkan devasa bir askeri konvoy dikkat çekti.
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:07

Prandelliye isyan! "4 yedik, ne analizi"

Sezon başından beri maçların, hatta bazen idmanların video analizlerini yapan Prandelli, Almanya dönüşü aynı sistemi uygulayınca futbolcular
8 Kasım 2014 Cumartesi 16:00

Eğitim ve Araştırma Hastanesine video bronkoskopi cihazı

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı sağlık kuruluşlarından olan Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine video bronkoskopi cihazı alındı.
3 Nisan 2013 Çarşamba 18:54

Okul Tuvaletinde Sigara İçme Rekoru

Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki bir okulun tuvaletinde çekildiği ileri sürülen ve video paylaşım sitelerine düşen görüntülerde öğrencilerin sigara içme rekoru kırmak istemesi dikkat çekti
20 Temmuz 2009 Pazartesi 18:38

Ülkü Ocakları'ndan Youtube'a tepki!

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ordu, internette video paylaşım sitesi Youtube'nin PKK'nın propagandasını yaptığını söyledi.
15 Ekim 2007 Pazartesi 21:09

Cumhurbaşkanı Adayı Abdullah Gül

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Partisinin Cumhurbaşkanı Adayını Abdullah Gül olarak açıkladı. İşte o tarihi açıklamanın videosu.
24 Nisan 2007 Salı 08:04

Youtube.com’a yasak komedisi !

Atatürk'e hakaret eden videolar YouTube'a erişim yasağı getirdi. Ancak sadece Türkiye erişemiyor, tüm dünya ise izlemeye devam edecek...
8 Mart 2007 Perşembe 12:05

Kavga sahnesini gerçek sanınca

Van'da çekimi devam eden üç damla gözyaşı filminin kavga sahnesini gerçek sanan biri bıçağı ile kavgaya girerek bir oyuncuyu sırtından bıçaklıyor. Garip ama gerçek. (VİDEO)
20 Şubat 2007 Salı 00:22

Tinerciler mi yoksa sabotaj mı?

Sapanca Gölündeki yangının ardından saat 01.00 sıralarında Şehirlerarası Otobüs Terminali yakınlarında tinercilerin çıkardığı düşünülen yangında yapım aşamasındaki 4 dubleks daire büyük ölçüde yandı. İşte video.
22 Ocak 2007 Pazartesi 22:21

Vali Okutan’dan Çarpıcı Açıklama Video

Sakarya Valisi Nuri Okutan yılan hikayesine dönen Orta Hasarlı Binaların durumu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Vİdeo Haber
19 Ocak 2007 Cuma 16:24

Bir aslan 'Allah' dedi !Video

" Olay yaratan iddia İzmir'den. Hayvanat bahçesindeki bir aslan "Allah" diye kükredi, diğer hayvanlar zikire başladı. " Haber bu şekilde internetde dolaşıyor. Videoyu izleyin biz yorumu size bırakıyoruz.
22 Aralık 2006 Cuma 13:00

Depremin korkunç yüzü Video

Binaları hallaç pamuğu gibi atan, dağları sallayan depremin o yıkıcı ektisini hiç dışarıdan böyle gördünüz mü? Video
6 Aralık 2006 Çarşamba 11:27

Saldırı saniye saniye görüntülendi !

İstanbul'da silahlı saldırıyla yaralama olayının görüntüleri Sakarya'da ele geçirildi. İşte an ve an silahlı saldırı görüntüleri. Sakarya Emniyeti görüntüleri İstanbul Emniyetine teslim etti. İşte video.
23 Kasım 2006 Perşembe 13:36

Kıyamet habercisi sandılar

Irak Körfezi'ni vuran bir canlı görenleri korkuttu. Fotoğrafları Konyalı bir Türk şöförü çekti.Türle ilgili bilim adamları kesin bir açıklama yapamadı. Görenler kıyamet habercisi sandılar. Videosu için tıklayın.
1 Mayıs 2006 Pazartesi 11:19

Çevre seminerleri sona erdi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Geliştirme Müdürlüğü'nün okullara yönelik sürdürdüğü eğitim çalışmaları tamamlandı. Eğitimlerde slayt sunumları ve konuyla ilgili küçük video gösterimleri de yapıldı.
4 Mart 2006 Cumartesi 11:31

Okullara Çevre Eğitimleri Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Geliştirme Müdürlüğü periyodik olarak gerçekleştirdiği çevre eğitim seminerlerine devam ediyor. Okullarda gerçekleştirilen video ve sinevizyon destekli seminerlerde ...
28 Şubat 2006 Salı 14:21

İnternet'de Bilinen İlk Canlı İntihar

Amerikalı bir gencin, 'Metal Gear Solid' isimli video oyununun Bulgarca forum sitesinde yazışırken yüksek dozda ilaç alarak intihar ettiği bildirildi. Sitenin sahibi Bulgaristan'daki Max Effect şirketinden basına yapılan açıklamada,
18 Ocak 2006 Çarşamba 10:45

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free