hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ'NİN ANALİZ RAPORU AÇIKLANDI ELEKTRİK TESİSLERİNDE KORUMA SİSTEMLERİ SATSO'DA ANLATILDI SEDAŞ MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI CV Hazırlama Tekniklerini Öğrendiler Ekonomik Sorunlar ve Çözüm Yolları Tartışıldı ‘Veli Desteği Olmadan Eğitimde Başarı Beklenemez’ Durmuş öğrencileri evinde ziyaret ediyor Dünyada Modernleşme Deneyimleri Konuşuldu MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ

Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı
Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı
 
MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ
MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ
 
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
 
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF

verimli haberleri

Otobüslerde yaz uygulaması başladı

Büyükşehir Belediye Otobüslerinde yaz uygulamasına geçildi. Pistil, “Toplu taşımada vatandaşları daha etkin, verimli ve ulaşılabilir hizmetler ile buluşturmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
26 Haziran 2018 Salı 21:32

SAKARYA’DA 80 BİN GENCE GELECEK YARATACAĞIZ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya’da ortalama 80 bin gencin ne bir okulda eğitim gördüğünü, ne de işte çalıştığını belirterek, “Çocuklarımız, ömürlerinin en verimli çağını bomboş geçiriyor.
6 Haziran 2018 Çarşamba 02:21

SEDAŞ’TAN TABLETLERLE HIZLI MÜDAHALE

Bilişim altyapısı ile saha ekiplerine hızla bilgi veren ve mobil ekiplerini uzaktan tabletlerine atadığı iş emirleri ile yönlendiren SEDAŞ, WFM Projesi ile şebeke operasyon süreçlerini daha çok verimli hale getirdi.
10 Mayıs 2018 Perşembe 01:11

Tarımsal sulamaya Büyükşehir desteği

Büyükşehir Belediyesi tarımsal üretimde verimliliği arttırmak adına sulama kanallarının bakımını gerçekleştirdi.
7 Mayıs 2018 Pazartesi 03:39

Tarım şehirleri sözleşmesi imzalandı

Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği sözleşmesini imzalayan Başkan Toçoğlu, “Uluslararası bir dayanışma içerisinde karşılıklı deneyim ve paylaşımlarla şehrimize tarım alanında daha güzel ve verimli hizmetler sunacağız” dedi.
10 Ocak 2018 Çarşamba 23:05

2017 yılında sahipsiz hayvanlar yuvalarına kavuştu

2017 yılını oldukça verimli bir şekilde bitirdiklerini açıklayan Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman,
5 Ocak 2018 Cuma 20:46

Mesleki Eğitimde Yenilenme Hareketi“İŞ’TE ERBAP PROJESİ” tanıtıldı

İlimizde mesleki eğitimi daha da geliştirmek, verimli kılmak amacıyla Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’nun himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “İş’te Erbap Projesi” düzenlenen programla tanıtıldı.
20 Aralık 2017 Çarşamba 22:54

Toprakları için mücadeleye hazırlar!

Kaynarca ve Kandıra'da İstanbul'un su ihtiyacını karşılamak için yapılması planlanan baraj nedeniyle 13 köyün haritadan silinip, binlerce hektar verimli tarım arazisinin sular altında kalacak olmasına karşı çıkan yöre köylüleri...
18 Ekim 2017 Çarşamba 04:17

Anız yangınları toprak verimliğini düşürür

Büyükşehir Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, “Anız yangınları ile toprak verimliliği azalır. Topraktaki canlılar ve yaşam ortamları yok olur. Anız yakma uygulamaları, çevreye ve ekonomiye ciddi zararlar verir. Vatandaşlarımızdan bu konuda hassasiyet bekliyoruz” dedi.
28 Eylül 2017 Perşembe 03:01

SEDAŞ 10 AİLEYE ÖDÜL VERECEK

‘Enerjimi verimli kullanıyorum, kazanıyorum, ülkeme de kazandırıyorum’ isimli yarışma projesine SEDAŞ'ın web sayfasından yapılan başvurular her geçen gün artmaya devam ediyor.
11 Eylül 2017 Pazartesi 21:58

Büyükşehir hazırlık maçları için parkeye çıkıyor

Bolu’da gerçekleştirdikleri kampın çok verimli geçtiğini vurgulayan Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şenkardeş, kısa süre içerisinde hazırlık maçları için parkeye çıkacaklarını kaydetti.
4 Eylül 2017 Pazartesi 23:18

SGM Yaz Kurslarında eğitimler başladı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri’nde yaz kursu eğitimleri başladı. Yaklaşık 6 bin 500 öğrencinin kayıt yaptırdığı kurslarla, verimli bir yaz dönemi geçirilecek. Ayrıca kurslar için kayıtlar 7 Temmuz Cuma gününe kadar da devam edecek.
4 Temmuz 2017 Salı 21:21

Her türlü atığa karşı kameralı takip

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi tarafından hafriyat toprağı, inşaat yıkıntıları başta olmak üzere her türlü atık taşıyan kamyonlara yönelik denetimi daha verimli hale getirmek için çalışmalar yapılmaya devam ediliyor.
30 Haziran 2017 Cuma 03:51

SEDAŞ’TAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJESİ

SEDAŞ “ENERJİMİ VERİMLİ KULLANIYORUM, KAZANIYORUM, ÜLKEME DE KAZANDIRIYORUM"
2 Haziran 2017 Cuma 23:53

SEDAŞ’TAN BİR İLK DAHA ve ÖRNEK UYGULAMA

www.sedas.com web sayfasından başvuru yapan ve mesken tarife grubunda en verimli elektrik kullanan 10 aileye ödül.
21 Mayıs 2017 Pazar 22:55

SEDAŞ'TAN AÇIK KAPI UYGULAMASI

SEDAŞ'ın Minik Ziyaretçilerine Elektriğin Güvenli ve Verimli Kullanımı Anlatıldı
14 Mart 2017 Salı 01:38

Faik Baysal şehrin kültür hayatına değer katıyor

Faik Baysal Kütüphane Sorumlusu Çetin Şahin, kütüphane hizmetleri hakkında bilgi verdi. 2016 yılının çok verimli bir yıl olduğunu söyleyen Şahin, “Bu yıl içerisinde toplam üye sayımızı 8 bin yaptık; 20 bin kitap ödünç verdik ve toplam kitap sayımız 21 bin oldu. Şehrimizin kültür hayatına önemli bir artı değer kattık” dedi.
6 Ocak 2017 Cuma 20:49

En İyi Tasarruf Verimliliktir

Sakarya Üniversitesi Robot Topluluğu tarafından “En İyi Tasarruf, Verimliliktir!” adlı bir etkinlik düzenlendi.
15 Aralık 2016 Perşembe 07:15

Atıksular dünya standartlarında arıtılıyor

Şehrin atıksularının SASKİ tesislerinde yüzde 90 verimlilikle arıtılarak tarımsal faaliyetlerde kullanılabilir hale getirildiğini aktaran SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş,
6 Aralık 2016 Salı 00:20

SÜS BİTKİCİLİĞİNDE ORTAK VİZYON ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

İsen “Dünyanın en verimli topraklarına sahibiz, değerlendirmeliyiz”
1 Kasım 2016 Salı 16:23

Yeşil Teknolojiler ve Enerji Verimliliği Konuşuldu

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünün ev sahipliğinde “1. Uluslararası Yeşil Teknolojiler ve Enerji Verimliliği Konferansı” düzenlendi.
3 Ekim 2016 Pazartesi 20:05

ENERJİYİ ÇEVREMİZ, GELECEĞİMİZ, BÜTÇEMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN VERİMLİ KULLANALIM

SEDAŞ’IN DAVETİ; “ENERJİYİ ÇEVREMİZ, GELECEĞİMİZ, BÜTÇEMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN VERİMLİ KULLANALIM”
10 Ocak 2016 Pazar 21:22

EVK’2015 başarı ile tamamlandı.

SEDAŞ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ, KALİTESİ SEMPOZYUMU ve FUARINDA YER ALDI
7 Haziran 2015 Pazar 02:32

Behçet TOP"Sakarya Çiftçisi ve Köylüsü Gözden Çıkarılmış"

Merkez Parti Sakarya Milletvekili Adayı Behçet TOP"Tarım topraklarının tarımsal üretimin dışında kullanılmasına izin verilmeyecektir. Arazinin verimli kullanımını sağlamak için sınırların şeklen ve eğimlerin düzeltilerek su ve yola kavuşturulması sağlanacaktır. "dedi.
1 Haziran 2015 Pazartesi 00:43

Verimlilik En Önemli Enerji Kaynağı

Sakarya Üniversitesi’nde Verimlilik Haftası kapsamında ‘Sanayide Verimlilik, AR-GE ve Yenilikçilik’ konulu konferans düzenlendi.
30 Nisan 2015 Perşembe 05:06

Eş Başkanlar Birim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

Hakkari Belediyesi Eş Başkanları Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi, eş başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.Personel verimliliğini arttırmak, karşılıklı fikir alışverişi yapmak, projeleri ve birim hi
8 Kasım 2014 Cumartesi 17:34

Üreticiye 95 Kıl Keçisi Dağıtıldı

Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından il genelinde tespit edilen 37 yetiştiriciye 3 aylık kıl keçisi dağıtımı yapıldı. ?Koyun ve Keçilerde Verimliliği Arttırma Projesi? kapsamında dağıtımı yapılan kıl keçileri hak sahiplerine Gı
7 Kasım 2014 Cuma 16:05

Yaşanabilir Şehir Sakarya İçin Sürücü Eğitimleri Tamamlandı

Toplu taşıma aracı sürücü eğitimini tamamlayanlar için düzenlenen ‘Sertifika ve Sürücü Kartı Teslim Töreni’nde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, protokol ve sürücülere hitaben konuşmasında “Ortak hedefimiz halkımızla etkili iletişim, verimli hizmet, katılımcı davranış ve ekip çalışması anlayışlarına önem vermek; süratli, eksiksiz, güler yüzlü etkin ve kaliteli hizmet sunmak.
3 Eylül 2014 Çarşamba 20:50

HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETLERİ KESİNTİSİZ SÜRÜYOR

Devlet Hastanesi bulunmayan Sakarya’nın Taraklı ilçesinde sağlık hizmetleri, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren 2 aile hekimi, 1 toplum sağlığı merkezi hekimi ve 1 diş hekimi ile etkili ve verimli bir şekilde sürdürülüyor.
7 Kasım 2013 Perşembe 02:54

CHP’DEN ÇİFTÇİYE YÖNELİK PROJE

CHP Adapazarı İlçe Teşkilatı yeni bir proje daha gerçekleştirdi. “Toprağın Çığlığı” adı verilen projede 10 ayrı çiftçinin arazilerinden alınan toprak numuneleri analiz ettirilerek bu alanlarda hangi ürünlerin daha verimli olacağı tespit edildi.
18 Nisan 2013 Perşembe 23:08

NESİL VE TUAR HOLLANDA’DA YARIŞACAK

Sakarya Üniversitesi Enerji Teknolojileri Takımı (SETT) tarafından üretilecek olan hidrojen yakıtlı NESİL ve TUAR adlı araçlar Hollanda’da düzenlenecek olan Shell Eco Marathon’da 25 ülkeden 200’den fazla takım arasında en verimli araç ol
4 Kasım 2012 Pazar 19:01

YAYLADA TOPLANTI YAPTILAR

Sakarya’da Sürdürülebilir Av Yönetiminin verimli bir şekilde yürütülebilmesi ve hizmette istenilen hedeflere ulaşılması için Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Sakarya Şube Müdürlüğü’nce köy ve yaylalarda oturan kişilere yönelik..
5 Ekim 2012 Cuma 15:49

RAMAZAN AYI İRŞAT FAALİYETLERİ

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2012 Yılı Ramazan Ayı irşat hizmetleri kapsamında, Ramazan Ayında yurt çapında yürütülen vaaz ve irşat hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine katkı sağlamak amacıyla
8 Ağustos 2012 Çarşamba 19:25

BÜYÜKŞEHİR KAVŞAKLARA KAMERALAR KURUYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir içi trafiğinin kontrol merkezinden izlenerek sinyalizasyonların daha verimli kullanılmasına yönelik hazırlanan geniş kapsamlı projenin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
6 Temmuz 2012 Cuma 16:25

Verimli Çalışma Teknikleri Semineri

Dernekkırı Bölgesi’ndeki öğrencilerin eğitim gördüğü Şehit Lokman Eker İlköğretim Okulu’nda, Rehber Öğretmen Mustafa Gönan tarafından “Verimli Çalışma Teknikleri” semineri düzenlendi.
7 Mart 2012 Çarşamba 17:15

Erenler’de Enerji Verimliliği Etkinliği

Enerji Verimliği Haftası nedeniyle Erenler Kültür Merkezi’nde program düzenlendi.
16 Ocak 2012 Pazartesi 16:46

Karapürçek'te yarı açık ahır besiciliği verimliliği artırdı

Karapürçek ilçesine bağlı köylerinde üreticiler daha verimli olduğu gerekçesiyle hayvancılıkta kapalı ahır sistemini terk ederek yarı açık ahır besiciliğine geçti.
19 Ekim 2010 Salı 00:34

Fındık üreticilerine destek

Sakarya İl Özel İdaresi, fındık yetiştiriciliğinde, kalitenin ve verimliliğin artırılması için çalışma başlattı.
6 Mayıs 2009 Çarşamba 22:28

İkinci Seviye Belirleme Sınavı yapıldı

Öğrencilerin başarı düzeylerinin ölçülmesi ve eğitim öğretimde verimliliğin artırılması amacıyla Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde düzenlenen Seviye Belirleme Sınavlarının ikincisi yapıldı.
22 Ocak 2008 Salı 18:14

Yarışmada Türkiye 2.Sakaryadan

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığına bağlı Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "27. Enerji Verimliliği haftası" kapsamında gerçekleştirilen
18 Ocak 2008 Cuma 10:52

Kaçakçılığı önlemede büyük başarı

Hasan Yıldız, devletin mevcut imkanlarını en verimli biçimde kullanarak orman kaçakçılığını önleme konusunda Sakarya bölgesinde yayılmış teknik ve güçlü bir ekiple, donanımlı ve deneyimli bir organizasyon oluşturduklarını söyledi.
23 Haziran 2006 Cuma 12:06

Pamukova Belediyesinden Seminer

Sakarya'nın Pamukova İlçe Belediyesi personeline, "Etkili İletişim ve İkna Stratejileri" konusunda seminer verildi. Pamukova Belediyesi personeline, iş yerinde ve birimler arasında daha verimli çalışmak ve koordineli bir şekilde hedefe varabilmek kon
25 Ocak 2006 Çarşamba 13:17

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1953 ABD'li kadın yüzücü Florance Chadwick, Çanakkale Boğazı'nın Nara Burnu ile Eceabat arasını 1 saat 50 dakikada yüzdü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free