hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
BERAT KANDİLİ'NİZ MÜBAREK OLSUN Milletimize hizmet için hep birlikte çalışacağız” 31. MESLEK KOMİTESİ'NDEN SİLAHLI SALDIRIYA KINAMA GSM bayiinde yaşanan silahlı saldırıyı kınıyoruz ‘Sen De Kodla S@karya’ yarışması ödülleri verildi. Erken Eğitimi Seç Harekete Geç Festival Açılışı Çark Caddesi’nde G-FAST’19’da Ödüller Sahiplerini Buldu Aile Yapısındaki Değişimler Konuşuldu Eski Türklerin Kutsal Mezarları
BERAT KANDİLİ'NİZ MÜBAREK OLSUN
BERAT KANDİLİ'NİZ MÜBAREK OLSUN
 
Milletimize hizmet için hep birlikte çalışacağız”
Milletimize hizmet için hep birlikte çalışacağız”
 
Cumhurbaşkanlığı Turu’nun 6. etabı Sakarya’da
Cumhurbaşkanlığı Turu’nun 6. etabı Sakarya’da
 
Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız
Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız

uzmanları haberleri

Yılın Örnek Öğretmenine Durmuş’tan Tebrik

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER)’in düzenlediği uluslararası forumda “Yılın Örnek Öğretmeni” seçilen Taraklı Yenidoğan Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Muhadar Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’la birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.
15 Kasım 2018 Perşembe 23:16

Yılın Örnek Öğretmeni Sakarya’dan

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) her yıl Kasım ayında Eğitim Yönetimi Forumu düzenliyor.
7 Kasım 2018 Çarşamba 23:22

Meslek Lisesi Müdürlerine, SGK ve İŞKUR Bilgilendirme Toplantısı

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından planlanan, sosyal güvenlik kurumu iş ve işlemlerine yönelik karşılaşılan sorunların giderilmesi, uygulamaların kolaylaştırılması amacıyla ilimizdeki meslek lisesi müdürlerine, SGK ve İŞKUR uzmanlarının katılımıyla bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
18 Ağustos 2017 Cuma 18:23

İlk Siber Savunma Kampı SAܒde

Sakarya Üniversitesi ve ADEO firması işbirliği düzenlenen Siber Güvenlik Kampı’nda hem siber saldırı hem de siber savunma alanında Siber Güvenlik Uzmanları yetişecek.
2 Ağustos 2017 Çarşamba 23:00

YGS öncesi son moral ve motivasyon semineri.

Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi onbirinci ve onikinci sınıf öğrencileri, Pazar günü yapılacak YGS öncesi İstanbul Aydın Üniversitesi uzmanlarından Dilek Ceylan ile “YGS için başarı anahtarları” konulu seminerde bir araya geldiler
11 Mart 2017 Cumartesi 00:03

Sakarya Turizmine İsen Hamlesi

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya’nın turizm geleceği için çalışmalarını artırdı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) uzmanları ile turizm toplantısında bir araya gelen Prof. İsen, "Turizm potansiyelini kullandığımızda Sakarya’nın tüm değerleri harekete geçecektir. Turizmde vizyon projeler yapmak zorundayız." dedi.
12 Eylül 2016 Pazartesi 06:05

Beyaz Şapkalı Hackerler Sakarya Üniversitesi’nde Yetişiyor

Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen Siber Güvenlik Kış Kampı’nda Siber Güvenlik Uzmanları yetişiyor.
14 Şubat 2016 Pazar 03:19

Meme Kanseri Ameliyatlarında “Meme Koruyucu Cerrahi” Uygulanıyor

Özel Adatıp Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanları Op. Dr. Zahide Kurt ve Op. Dr. Metin Şenol’un önderliğinde görev yapan Genel Cerrahi ekibi, ameliyat esnasında patoloji yardımıyla, ‘meme koruyucu cerrahi’ uyguluyor.
10 Eylül 2015 Perşembe 12:55

Eski Sakarya Köprüsü'nde İntihar Girişimi

Sakarya’da sevgilinden ayrıldığı için bunalıma girdiği iddia edilen genç kız eski Sakarya Köprüsü’ne çıktı. Genç kız, öğretmenleri ve psikolog uzmanlarının 2 saat süren uğraşları sonucu ikna edilerek köprüden indirildi.
27 Kasım 2014 Perşembe 03:20

Jetro Heyeti İkinci Kez Erdemir?de

İşbirliği geliştirilebilecek alanlar üzerinde Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ile çalışmalar yürüten Japon Dış Ticaret Örgütü (JETRO) heyeti, ERDEMİR tesislerini ikinci kez ziyaret etti.Mart 2013?te BAKKA uzmanlarınca Japonya?nın
7 Kasım 2014 Cuma 16:28

MACERA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Yenikent Şehir Ormanında yapımı tamamlanan Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda görev alacak uzmanlar grupların oluşturulmasından programlama süreçlerine, eğitsel oyunlardan uyarıcı komutlara kadar birçok alanda ayrıntılı bilgilendiriliyor, uygulamalı eğitimleri işin uzmanlarından öğreniyor.
29 Mayıs 2014 Perşembe 03:47

EDUCATURK EĞİTİM FUARI’NDA 2 GÜNDE 14 SEMİNER

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Boyut Group işbirliğinde, 22 Üniversitenin katılımıyla düzenlenen “Educaturk Sakarya Yüksek Öğretim Günleri” etkinliğine katılan lise öğrencilerine eğitim uzmanları tarafından önemli konularda seminerler verildi.
6 Mayıs 2014 Salı 19:53

HİDROELEKTRİK UZMANLARINDAN HES'E TAM NOT

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sakarya Nehri üzerinde inşa edilen ADASU HES, Türkiye’nin en önde gelen Hidrolik uzmanları tarafından incelendi. Uzmanlar, Türkiye’nin birçok belediyesinin ADASU HES’i örnek alarak, bu yönde çalışmalarına başladıklarını belirtti.
22 Aralık 2013 Pazar 22:37

Dünya çapında internet yavaşladı

Uzmanların 'tarihin en büyük siber saldırısı' olarak nitelediği bir saldırı, dünya çapında interneti yavaşlattı.
29 Mart 2013 Cuma 20:15

Sakarya AB Yolunda

“Sakarya AB Yolunda” adlı proje kapsamında Sakarya’nın Adapazarı ve Serdivan İlçeleri Öğrencilerine Atatürk Anadolu Lisesinin Toplantı Salonu’nda Valilik AB Proje ve Koordinasyon ofisi ekibi Koordinatör Ziya Özbek proje uzmanları.
15 Ocak 2013 Salı 19:27

BÜYÜKŞEHİR HAYATA ŞANS VER PROGRAMINDA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın Çevre Uzmanları, hafta içi her akşam Cine 5 Televizyonu’nda yayımlanan ve sanatçı Yeşim Salkım’ın sunuculuğunu yaptığı
15 Kasım 2012 Perşembe 18:14

Boşanmaların yeni sebebi

REEM Nöropsikiyatri Uzmanlarından Dr. Mehmet Yavuz, son dönemlerde artan boşanmaların en önemli sebebinin evlilik yorgunluğu olduğunu söyledi.
3 Kasım 2012 Cumartesi 23:10

Sakaryalı Müteahhit’e güvenmiyor musun?

MHP Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Kazıcıoğlu, Fi-Yapı’ya verilen 6 kat izni ile ilgili, “Demek ki Zeki başkan uzmanların sözüne geldi. Ama neden sadece Fi-Yapı?” diye sordu.
10 Nisan 2012 Salı 18:53

Kanserin çaresi aspirin mi?

İngiltere'de tıp uzmanları günde düşük dozda alınan aspirinin kanserin oluşmasını ve gelişmesini önlediğini söylüyor.
21 Mart 2012 Çarşamba 22:58

İş Güvenliği Semineri

SEDAŞ eğitim uzmanları tarafından, Sakarya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi elektrik-elektronik teknolojisi alanı öğrencilerine “İş Güvenliği” semineri verildi.
18 Ocak 2012 Çarşamba 18:00

Sağlıklı Dişler, Mutlu Gülüşler

Beslenme dostu okul olan Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu, öğrencilerin sağlıklı bir şekilde büyümeleri için uzmanların katıldığı bilgilendirme seminerlerine devam ediyor.
8 Aralık 2011 Perşembe 17:49

CHP ADAYI CANOL BİZ HESAP UZMANI BİR EKİBİZ DEDİ

CHP Hendek İlçe Örgütünün düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısı’na katılan Milletvekili Adayı Gürkan Canol, “Kılıçdaroğlu’da ben de maliye kökenli hesap uzmanlarıyız.
16 Nisan 2011 Cumartesi 04:04

Büyük deprem paniği

Türkiye Atam Enerjisi Kurumu uzmanlarının bir araştırma sırasında yaptıkları ölçümlerde kent merkezinde radon gazı miktarının anormal bir şekilde artış göstermesi büyük panik yaşanmasına neden oldu.
17 Nisan 2009 Cuma 16:32

Saü'de Büyük Başarı

Sakarya Üniversitesi'nin Avrupa Birliği Leonardo da Vinci (Mesleki Eğitim) Programı kapsamında sunduğu 2 proje Bağımsız Dış Uzmanları tarafından kabul edilerek desteklenmeye uygun bulundu.
28 Eylül 2007 Cuma 12:18

İnternet'te Tehlikeli Kelimeler

Bilgisayar güvenliği uzmanları, bir internet arama motorundan bulunan siteye tıklandığında yüzde 4 casus yazılım veya bilgisayar virüsü bulaşma ihtimali bulunduğu uyarısı yaptılar.
13 Haziran 2007 Çarşamba 04:01

Devlet’te yatılı nöbetler kalktı!

Sakarya Devlet Hastanesi’nde dahiliye ve genel cerrahi uzmanlarının tuttuğu yatılı nöbetler kaldırıldı.
27 Nisan 2007 Cuma 05:35

Doktorlar Mı Haklı Maliye Mi ?

Maliye Bakanlığı uzmanları İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi�nde fakirlik belgesi alınmadan bazı hastalara ücretsiz bakıldığı ve döner sermayenin zarara uğratıldığını tespit etti.
13 Mart 2006 Pazartesi 05:25

SSK ve BAĞKUR Affıyla İlgili Herşey

SSK ve Bağ-Kur prim affı yasalaştı. Akıllara takılan onlarca soru var. Yeni uygulama hakkında bilmek istediğiniz her sonurunun yanıtını konunun uzmanları cevapladı.
1 Mart 2006 Çarşamba 17:04

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1963 27 Mayıs, Hürriyet ve Anayasa Bayramı ilan edildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free