hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak Deneyim ve tecrübe paylaşımı şehirlerimiz için kazanım olacak Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir 86 yıllık aradan sonra Ayasofya hasretimiz sona erdi SAÜ YÖK Sanal Fuarında Yoğun İlgi Gördü Fen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR Kurban Bayramı'nda tedbirlere uyalım Kesin hesap kabul edildi Yeni duble yola güçlü altyapı geliyor
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
 
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
 
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
 

Kesin hesap kabul edildi
Kesin hesap kabul edildi

uygulanan haberleri

Ulaşım ekipleri bayramda sağlık çalışanlarını unutmadı

Büyükşehir ulaşım ekipleri Ramazan Bayramı’nda uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında kamu ve sağlık personelleri için çalışmaya devam etti.
28 Mayıs 2020 Perşembe 04:06

Büyükşehir ekipleri her daim göreve hazır

Büyükşehir Belediyesi Koronavirüs ile mücadele kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında hastaneye gitmesi gereken ve hastaneden taburcu olan vatandaşların ulaşımını sağlıyor.
3 Mayıs 2020 Pazar 17:29

Karabay: “Plazma Tedavisi Şu Anda Elimizdeki En İyi Seçenek”

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oğuz Karabay, koronavirüs ile ilgili Sakarya’da da uygulanan plazma tedavisinin oldukça iyi sonuç verdiğini belirterek,
29 Nisan 2020 Çarşamba 20:57

4 gün sokağa çıkma yasağı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı yayında ulusa sesleniş konuşmasında daha önceden iki hafta olarak uygulanan sokağa çıkma yasağının bu hafta itibarıyla 4 güne çıkarıldığını açıkladı. Erdoğan'ın 22 Nisan 2020 gece yarısı 24.00'de başlayacak yasağın, 23, 24, 25, 26 Nisan tarihi Saat:24.00'e kadar devam edeceğini açıkladı.
20 Nisan 2020 Pazartesi 18:55

Sakarya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Koronavirüs Tedbirlerini En Üst Düzeye Çıkardı

Sakarya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yeni Koronavirüs (Covid-19) pandemisi dolayısıyla uygulanan tedbirleri arttırdı.
25 Mart 2020 Çarşamba 21:59

Her ağrının tedavisi farklı şekilde yapılır

Büyükşehir Belediyesi ile SAÜEAH iş birliğiyle düzenlenen ‘Bel Ağrısı’ konulu konferansta konuşan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Uysal, “Bel ağrısının tedavisinde uygulanan bazı metotlar vardır.
13 Aralık 2019 Cuma 21:38

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünden Ara Tatil Etkinlikleri

Bu yıl ilk kez 18-22 Kasım tarihleri arasında uygulanan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk ara tatilinde, öğrencilere yönelik etkinlik önerilerinin yer aldığı “aratatil.meb.gov.tr” sitesi kullanıma açıldı.
18 Kasım 2019 Pazartesi 03:05

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Yeşil Bayrak Ödülünü Kazanarak Eko Okul Oldu

Eko-Okullar Programı okul öncesi ile ilk ve ortaokullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir programdır.
29 Mayıs 2019 Çarşamba 23:43

‘Risk Alma Ders Al, Daima Güvende Kal’

Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye sloganıyla uygulanan 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları aralıksız devam ediyor.
10 Mayıs 2019 Cuma 02:53

“YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJESİ” DÖNEM KAPANIŞ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ülke genelinde hayata geçirilen ve aynı zamanda Sakarya’da da uygulanan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin 1. ve 2. dönem kapanış programına katıldı.
10 Ocak 2019 Perşembe 20:56

Sakarya Milli Eğitimin Ders Kitapları Yazım Başarısı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan Öğretim Programlarının Güncellenmesi çalışmaları kapsamında, önümüzdeki eğitim öğretim yılında liselerde okutulacak ders kitapları yeniden yazılıyor.
13 Temmuz 2018 Cuma 04:46

Kitap Okuyorum Projesi Ödül Töreni

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından velilere ve öğrencilere yönelik olarak geçtiğimiz yaz döneminde uygulanan Kitap Okuyorum Projesinin ödül töreni ve kapanış programı Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.
5 Ocak 2018 Cuma 20:28

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE ANTİ DAMPİNG SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda faaliyet gösteren ve çoğunluğunu tekstil üreticilerinin oluşturduğu 24. Meslek Komitesi tekstil ürünlerinde uygulanan Anti Damping sorunları ile ilgili düzenlenen toplantıda meslek grubu üyeleri ile bir araya geldi.
26 Aralık 2017 Salı 23:18

Suriyeli Aileleri Bilgilendirme Toplantısı

Milli Eğitim bakanlığı tarafından uygulanan kısa adı “Pictes” olan, “Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi” projesi kapsamında ilimiz Arya Otel’de Suriyeli Ailelere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:33

A’dan B’ye Tematik Proje Paylaşım Günü gerçekleşti

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında başarı ile uygulanan eTwinning ve Erasmus+ projelerinin faaliyetlerinin paylaşımı, tecrübe transferi, kazanımlarının aktarılması amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “A’dan B’ye Tematik Proje Paylaşım Günü” düzenlendi.
8 Aralık 2016 Perşembe 21:38

+1 Eğitim Modeli Hızla Yayılıyor

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi ile meslek yüksekokullarında uygulanan +1 Eğitim Modeli, Mimar Sinan Mühendisler Birliği (MSMB) Zirvesinden tam not aldı
6 Kasım 2016 Pazar 19:19

Aday Öğretmenler Sakarya'yı Tanıyor

Aday öğretmenler için bu yıl ilk kez uygulanan aday öğretmen yetiştirme programı kapsamında, Erenler ve Serdivan’daki aday öğretmenler, okul dışı etkinlikler çerçevesinde Sakarya’yı geziyor.
19 Mart 2016 Cumartesi 02:32

Saü 3+1 Ve 7+1 Eğitim Modellerine İnivasyon Zirvesinde Üstün Başarı Ödülü Aldı

Sakarya Üniversitesi’nde uygulanan 3+1 ve 7+1 Eğitim Modelleri, Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi’nde üstün başarı ödülünü aldı.
1 Aralık 2015 Salı 17:45

FATİH Projesi’nde 14.099 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtıldı

Sakarya’da 2012 yılından itibaren uygulanan FATİH projesi kapsamında bugüne kadar 2.110 adet etkileşimli tahta, 638 çok fonksiyonlu yazıcı kurulumu ve 14.099 adet tablet bilgisayar öğrencilerle buluştu
19 Ekim 2015 Pazartesi 01:42

SYKD’den Çin İşkencesine Sert Tepki

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık bir basın açıklaması yaparak, Doğu Türkistan’da Müslüman Türk vatandaşlarına, Çin Halk Cumhuriyeti hükümeti tarafından uygulanan işkence ve zulümlerin kabul edilemez olduğunu belirtti.
1 Temmuz 2015 Çarşamba 04:33

Orhan Cami Nano Teknoloji İle Dezenfekte Edildi

Her gün binlerce kişiyi misafir eden mikrop ve bakterilerin yanı sıra birçok bulaşıcı hastalık riski altında olan Sakarya’nın tarihi camilerinden Orhan Cami, Sakarya Kültür ve Doğal kaynakları Koruma Derneği Başkanı Osman Zor’un girişimi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde uygulanan Nano Gümüş teknolojisi ile dezenfekte edildi.
28 Mart 2015 Cumartesi 23:15

Sakarya'da Robotlu İlk Ameliyat

Prostat kanseri tanısıyla hastaneye yatırılan bir kişi, Sakarya’da ilk defa uygulanan robotik cerrahi müdahaleyle sağlığına kavuştu.
4 Şubat 2015 Çarşamba 20:19

Uygulamalı Eğıtım Başarıyla Yürütülüyor

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Meslek Yüksekokulları Koordinatörü ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, SAܒde başarıyla uygulanan uygulamalı eğitim modelini değerlendirdi.
4 Şubat 2015 Çarşamba 20:04

ÇAM KESE BÖCEĞİ UYGULAMALARINDA BAŞARI

Hendek Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Kurtköy, Karadere ve Süleymaniye şefliklerinde 2014 yılı orman zararlılarıyla mücadele programı kapsamında, Bio-T Plus adlı ilaçla uygulanan mücadele sonrası yapılan gözlemler neticesinde Çam kese böceklerinde ilacın etkili olduğu ve mücadelenin başarılı olduğu gözlemlendi.
18 Mart 2014 Salı 22:05

TEOG Sakarya Çalıştayı yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl ilk kez uygulanan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) Merkezi Ortak Sınavlarla ilgili Sakarya İl Çalıştayı Donatım Öğretmenevi’nde yapıldı
17 Şubat 2014 Pazartesi 03:03

ÖĞRENCİLER ROL MODEL KİŞİLERLE BİR ARAYA GELİYOR

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan 'Sakarya’da Öğrencileri Geliştirme Projesi' (SÖGEP) kapsamında öğrencilerin, Türkiye’de alanlarında başarı kazanmış rol modellerle, sanatçılarla ve bilim adamlarıyla buluştuğu sohbet toplantıları devam ediyor
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:31

HAFTAYA ŞİİRLE BAŞLAYIP ŞİİRLE BİTİRİYORLAR

Erenler Anadolu Lisesi’nde 2011 yılından itibaren uygulanan, “Haftaya Şiirle Başlayıp Şiirle Bitirelim” etkinliği devam ediyor.
10 Aralık 2013 Salı 18:29

KÖYLÜLER, ORKÖY HİZMETLERİNİN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ İSTİYOR

Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü ORKÖY Şube Müdürlüğünce2013 yılında Süt Sığırcılığı projesi uygulanan Ballıkaya Köyünde inceleme ve denetlemelerde bulunuldu.
10 Kasım 2013 Pazar 22:10

Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN'den Burun Estetiği

Burun Estetiği Dünya genelinde ve ülkemizde en çok uygulanan operasyonların başında burun ameliyatı geliyor. Burun estetiği 18 yaş ve üzeri hastalarda hastanın şikayetleri doğrultusunda ve gerçekleştirilebilecek müdahaleler neticesinde estetik cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Burun ameliyatı deyince akla genellikle burnu küçük ya da büyük olup bundan şikayeti olan kişiler geliyor .Oysa ki burun hastalıkları neticesinde sağlık açısından da bu operasyonları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.
3 Kasım 2013 Pazar 09:51

Türkiye Öğrenci Meclis Başkanları Sakarya'da Toplandı

Okullarda demokrasi kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla ülke genelindeki eğitim kurumlarında uygulanan öğrenci meclislerinin oluşturulması kapsamında bu yıl illerinde seçilen öğrenci meclis başkanları, 10. Dönem Türkiye Öğrenci Meclis Başkanı Akyazı Şehit Yüzbaşı İbrahim Sert Anadolu Lisesi öğrencisi Ertuğrul Sinan Sözen'in davetlisi olarak Sakarya'ya geldiler.
4 Temmuz 2013 Perşembe 23:17

Japon Afet Uzmanlarının Sakarya Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı ile Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) arasında 10 ilde uygulanan “Okul Tabanlı Afet Eğitimi Projesi” kapsamında ilimize gelen..
4 Temmuz 2013 Perşembe 05:48

ÇELİKLE ÜRETİM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Sakarya Fidanlık İşletme Müdürlüğüne bağlı Hendek Fidanlık Şefliğinde bulunan 5 nolu serada uygulanan çelikle fidan üretim çalışmaları tamamlandı.
24 Nisan 2013 Çarşamba 01:29

SAKARYA SÜS BİTKİCİLİĞİNDE MARKA OLMAYA ADAY

Sakarya Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Birliği, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret ederek, Yazlık bölgesinde uygulanan Süs Bitkisi Üretim Projesi’nin bir benzerini Sakarya Nehri kenarında yapmak için destek istediler.
11 Nisan 2013 Perşembe 02:34

Açık uçlu sorularda en başarılı bölgeler hangileri '

Uğur Dershanelerinde uygulanan açık uçlu sorularla deneme sınavı sonuçlarına göre en başarılı bölgelerin, İç Anadolu ve Ege Bölgesi olduğu belirlendi.
28 Mart 2013 Perşembe 19:07

HENDEK’TE TABELA VERGİLERİ CAN YAKIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hendek İlçe Başkanlığı, Hendek’te uygulanan yüksek tabela vergileriyle ilgili yazılı açıklamada bulundu.
27 Mart 2013 Çarşamba 02:40

Proje Bilgilendirme Toplantısı

Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi tarafından geliştirilen ve AB Leonardo Da Vinvi Hareketlilik Projeleri kapsamında kabul edilen “Otomotiv Sektörü’nde Uygulanan Bakım ve Onarım Yöntemleri” isimli projenin ilk programı 2013 yılı haziran ay
9 Aralık 2012 Pazar 21:06

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDET ARTIYOR

Tüm Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı Bahadır Dirican, sağlık çalışanlarına uygulanan şiddetin dünya ülkelerinde uygulanan şiddetten kat be kat fazla artarak devam etmesinin ciddi bir sorun olduğunu
10 Ağustos 2012 Cuma 22:27

2012 MODEL ALTIN KAPLAMA OTOMOBİL

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir kişi, 2012 model otomobilini Türkiye’de ilk kez uygulanan özel bir sistemle altın alaşımlı folyo ile kaplattırarak internete satış ilanı verdi. Yollarda altın rengi parlaklığında gezen otomobil görenlerin be
27 Haziran 2012 Çarşamba 20:44

Sakarya'da Girişimcilik Eğitimleri Tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi KOSGEB ve MARKA işbirliği ile "Sakarya Girişimci Oluyor" Projesi kapsamında uygulanan Girişimcilik Eğitimleri Sertifika Töreni'nde konuşan Başkan Toçoğlu,
8 Haziran 2012 Cuma 00:54

YOKSULLARA MİKROKREDİ GELİYOR

Türkiye’de 60 ilde uygulanan ve Avrupa ödüllü olan Yoksullara mikrokredi projesi Sakarya’da da hayata geçecek.
2 Mayıs 2012 Çarşamba 20:55

GÖL SOĞANI TÜRKİYE’DE İŞLENECEK

Yurtdışına ham şekilde pazarlanan ve Alzheimer başta olmak üzere birçok hastalığın tedavi sürecinde uygulanan ilaçların hammaddesini oluşturan Göl soğanının Türkiye’de işlenmesi amacı ile teşvik sistemi hayata geçirilecek.
11 Nisan 2012 Çarşamba 19:42

Şenpiliç Endüstri Meslek Lisesi’ne anlamlı ziyaret

Sakatlar Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Şenpiliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni ziyaret etti. Okulda uygulanan Değerler ve Karakter Eğitimi Programı kapsamında yapılan ziyarete şube başkanı Sadettin Yılmaz,
10 Mart 2012 Cumartesi 18:54

ERDEP projesi tanıtıldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan “Ergenlik Dönemi Değişim Projesi (ERDEP)” eğitim yöneticilerine tanıtıldı.
9 Şubat 2012 Perşembe 21:26

Anestezi sonrası ölen genç toprağa verildi

Sakarya'da, özel bir hastanede hemoroid ameliyatı öncesinde kendisine uygulanan lokal anesteziden kısa bir süre sonra hayatını kaybeden Erdinç Hallı toprağa verildi.
22 Ocak 2012 Pazar 22:36

Erenler HEM’den 2012’ye Merhaba Sergisi

Erenler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından uygulanan; Ebru-Tezhip, Rölyef ve Fotoğrafçılık kurslarında eğitim gören öğrencilere ait eserlerin yeraldığı “2012’ye Merhaba” adlı karma sergi düzenlenen törenle açıldı.
20 Ocak 2012 Cuma 19:33

62 bin 598 öğrenci ter döktü

Sakarya Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi (SEBAP) kapsamında, il genelindeki resmi ve özel tüm okullarda uygulanan Kazanım Değerlendirme Sınavlarının ikincisi 10 Ocak 2012 Salı günü yapıldı.
10 Ocak 2012 Salı 15:32

ADAPAZARI - KAYNARCA OTOBÜS ÜCRETİ 5 LİRA OLDU

Kaynarca – Adapazarı arası otobüs ücretleri yüzde 20 oranında artırılarak 4 liradan 5 liraya çıkarıldı. 2008 Yılı Mayıs ayından bu yana uygulanan Kaynarca – Adapazarı arası otobüs ücretleri yapılan yeni zamla şöyle oldu.
21 Aralık 2011 Çarşamba 20:13

Gazze gemilerine İsrail müdahalesi

İsrail savaş gemileri, Gazze'ye uygulanan ablukayı kırmaya yönelik olarak bölgeye yardım taşıyan iki gemiyi durdurdu.
5 Kasım 2011 Cumartesi 00:45

Sigara Firmalarını Boykot Edebiliriz

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aktardağan, sigara firmaları tarafından uygulanan zammın ÖTV zammının çok üstünde olduğunu belirterek, sigara firmalarını boykot edebileceklerini söyledi.
18 Ekim 2011 Salı 00:40

OKUL MÜDÜRLERİ SERTİFİKA ALDI

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Türkiye'de ilk kez Sakarya'da okul müdürlerine uygulanan Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (EYGEP) eğitimleri tamamlandı.
1 Aralık 2010 Çarşamba 21:34

Öğretmen zili öğrenci zilinden önce çalınmalı

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Türkiye’de ilk kez Sakarya’da okul müdürlerine uygulanan Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (EYGEP) eğitimlerinin yüzyüze bölümü tamamlandı.
10 Haziran 2010 Perşembe 03:47

Söğütlüde Velilere Şiddete Hayır Semineri

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün “Bizim Okulumuz Projesi” kapsamında velilere yönelik uygulanan “Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi” eğitimler tüm ilçelerde devam ediyor.
28 Nisan 2009 Salı 17:45

Türk Sağlık-Sen Kadro İstiyor

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, "Sağlıkta uygulanan farklı istihdam modelleri ile aynı işi yapan fakat farklı mali ve sosyal haklara sahip olan kamu çalışanları oluşturulmuştur"dedi.
18 Ocak 2009 Pazar 16:19

Tüccar Tefeci gibi gösteriliyor

Adapazarı Ticaret Borsası Başkanı Cahit Kılıç uygulanan yanlış politikalar nedeniyle tüccar vatandaşlara tefeci gibi gösteriliyor diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.
20 Ekim 2008 Pazartesi 21:53

Teknik İşler Park Bahçeler Müdürlüğü Çalışıyor

Adapazarı Belediyesi, parklarda uygulanan çocuk oyun takımı ve bank uygulamasına farklı bir anlayış getirerek parkları spor, dinlenme ve eğlence alanlarına dönüştürüyor.
24 Eylül 2008 Çarşamba 21:42

Çilek üreticilerine destek

Sakarya Valiliği İl Özel İdaresi, geçtiğimiz yıl başarıyla uygulanan ve çiftçinin yüzünü güldüren çilek yetiştiriciliğini, bu yıl da desteklemeye karar verdi.
21 Nisan 2008 Pazartesi 18:23

Tarımda yeni bir fırsat

Sakarya Tarım İl Müdürü Abddurhman Çakar, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Projesi kapsamında uygulanan projelerde yüzde 50 hibe desteği uygulandığını söyledi.
12 Aralık 2007 Çarşamba 13:15

12 gün kokusu bile yasak

Alkollü araç kullanırken Trafik Polisleri tarafından yakalanan ve uygulanan trafik cezasının ardından mahkemeye sevk edilen K.Ç. 12 gün boyunca alkollü satış yapılan yerlere dahi giremeyecek.
27 Şubat 2007 Salı 10:50

Seyahat Sigortası Geliyor

Zorunlu Seyahat Sigortası artık Türkiye'de de uygulanacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Avrupa ülkelerinin büyük bölümünde uygulanan Zorunlu Seyahat Sigortası'nı, Türkiye'de de hayata geçirmeye hazırlanıyor.
14 Eylül 2006 Perşembe 03:40

Kırsal Kalkınma Toplantısı düzenlendi

Adapazarı'nda, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nca uygulanan tarımsal desteklemelerle 2006 yılında uygulamaya konulan "Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı"nın anlatıldığı bilgilendirme toplantısı yapıldı.
22 Nisan 2006 Cumartesi 09:47

Sapanca Gölü Kuş İstilasında

Kuş gribi vakalarının ardından Türkiye genelinde uygulanan av yasağı nedeniyle, Sapanca Gölü yaban kuşlarının akınına uğradı. Sakarya'nın içme suyu kaynağı Sapanca Gölü, yaban kuşların uğrak yeri oldu
5 Şubat 2006 Pazar 11:31

İmam Hatipliye Çifte Diploma

Milli Eğitim Bakanlığı, ÖSS’de uygulanan farklı katsayının kaldırılması yönünde istediği değişikliği yapamadığı imam hatipler için, ikinci büyük düzenlemeye hazırlanıyor. Yeni düzenlemeyle imam hatiplilerin
10 Aralık 2005 Cumartesi 06:42

PAMUKOVA ÇİLEKLERİ AB YOLUNDA

Sakarya'nın Pamukova İlçesi'ne bağlı köylerde bu yıl ilk defa uygulanan Malçlı Çilek Projesi'ne katılan köylüler, ilk meyveleri toplamaya başladı. Pamukova İlçesi'ne bağlı Çilekli, Katırözü, Hüseyinli, Kemaliye ve Bakacak köylerinde İl Özel İdare...
15 Haziran 2005 Çarşamba 13:45

YAŞLI BAKIM SERTİFİKALARI

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) tarafından Türkiye'de ilk defa uygulanan proje kapsamında açılan Yaşlı Bakım Elemanı Yetiştirme Kursu'nu başarıyla bitiren kursiyerlere belgeleri törenle verildi....
25 Mayıs 2005 Çarşamba 16:42

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free