naci
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Gaziantep Belediye'yi 79-57 yendi. Hedef: Sıfır iş kazası Farkındalık arttıkça güçleniyoruz Çevreye en büyük yatırım: SEKAY Kalite Süreçleri Ülkemizde Tüm Kurumlara Yayılmalı Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı Yedi Güzel Okuma Yusuf Kaplan ile Sona Erdi Ticaret ve Sanayi Odalarının İşleyişini Öğrendiler Rektör Elmas Düşünce ve Dayanışma Platformu Üyeleriyle Bir Araya Geldi İnternet Kullanımı ve Sanal Zorbalık Semineri
Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Gaziantep Belediye'yi 79-57 yendi.
Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Gaziantep Belediye'yi 79-57 yendi.
 

Çevreye en büyük yatırım: SEKAY
Çevreye en büyük yatırım: SEKAY
 
Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı
Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı
 

“İmarın geri dönüşü olmaz”
“İmarın geri dönüşü olmaz”

uncuoğlu haberleri

Kano Kürek parkuru için güzel gelişme

Milletvekili Üstün, Uncuoğlu, İsen ve Yavuz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti.
6 Aralık 2017 Çarşamba 21:59

Yeni görevinde başarı dilediler

Başkan Toçoğlu, Milletvekilleri Yavuz, Uncuoğlu ve Üstün’le Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
1 Kasım 2017 Çarşamba 00:39

Hastane otoparka kavuşuyor

Başkan Toçoğlu, MKYK Üyesi Uncuoğlu, Milletvekilleri Dişli, İsen ve Üstün’le SAÜ Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kazandırılacak otoparkta incelemelerde bulundu.
25 Eylül 2017 Pazartesi 21:15

Geleceğin Sakarya’sına dev proje: Akçay Barajı

Milletvekilleri ile Akçay Barajı’nı inceleyen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin bugününe ve geleceğine 100 milyon değerinde dev bir yatırımı kazandırıyoruz” derken; Milletvekili Uncuoğlu, “Sakarya’nın gelecekteki içmesuyu ihtiyacını karşılayacak bu önemli projenin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
21 Ağustos 2017 Pazartesi 04:40

Hepimizin başı sağolsun

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Milletvekilleri Uncuoğlu, Üstün ve Yavuz Hendek’te traktör kazasında yaralananları hastanede ziyaret etti.
18 Ağustos 2017 Cuma 19:42

YERLİ OTO ÜRETİMİ İÇİN SAKARYA'NIN YERİ HAZIR

Vali Balkanlıoğlu başkanlığında, Milletvekilleri; Uncuoğlu, Üstün, İsen ve Yavuz, Rektör Elmas ve Orhan Özer katılımlarıyla, SATSO Başkanı Kösemusul ev sahipliğinde, yerli otomobil ikinci istişare toplantısı gerçekleştirildi.
12 Ağustos 2017 Cumartesi 07:00

15 Temmuz ruhu her zaman canlı olacak

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinin ilk programında konuşan Başkan Toçoğlu, “Bir yıldır millet olarak, Sakarya olarak ayaktayız ve buradayız” derken, AK Parti MKYK Üyesi Uncuoğlu, “Bu milletin kardeşliğine, birliğine, tarihine, özüne saldıranlara karşı, onlar üzerinden bu milleti ayrıştırmaya çalışanlara karşı o ruh, o azim her zaman canlı olacak” dedi.
13 Temmuz 2017 Perşembe 05:30

Müteahhitler Birliği federasyonlaşıyor…

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu; Sakarya Müteahhitler Birliği’ne “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak; SMB Başkanı Murat Bayrak ve Yönetimini tebrik etti.
13 Mayıs 2016 Cuma 00:52

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU VE BERABERİNDEKİ HEYETTEN BAKAN YILDIRIM’A ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Milletvekilleri Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı ziyaret etti.
8 Ocak 2016 Cuma 00:34

Başkan Zeki Toçoğlu Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1 Kasım Genel Seçimleri sonrasında AK Parti Sakarya Milletvekili seçilen Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu’nu Büyükşehir’de ağırladı.
7 Kasım 2015 Cumartesi 21:35

Milletvekili Uncuoğlu’ndan Bahçelievler Gazi’ye Sürpriz Ziyaret

Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, seçim çalışmaları için gittiği Serdivan Bahçelievler Mahallesinde bölgenin en büyük okulu olan Bahçelievler Gazi İlkokulu’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
24 Ekim 2015 Cumartesi 23:47

Milletvekillerinden SYKD’ye Ziyaretler

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile MHP Milletvekili Zihni Açba, bir gün arayla Sakarya Yerel Kültür Derneği’ne ziyaretlerde bulundular.
22 Ağustos 2015 Cumartesi 04:31

Uncuoğlu Orta Mahalle Esnafları ile buluştu

Ak Parti Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu Orta Mahalle esnafları ile önceki akşam Köfteci Bekir'de yemekte buluştu.
28 Nisan 2015 Salı 08:32

UNCUOĞLU “ TARAKLI’NIN BİZLERE DESTEK OLACAĞINA İNANIYORUM”

AK Parti Eski İl Başkanı Sakarya Milletvekilli Adayı Recep Uncuoğlu Taraklı İlçesinde seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret etti.
19 Nisan 2015 Pazar 19:07

Sakarya İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Milletvekili Adayları; Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Ali İnci, Recep Hacıeyüpoğlu ve Bilgehan Doğru’yu SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte misafir eden Başkan Mahmut Kösemusul, Sakarya için her anlamda yeni bir dönemin başladığını vurguladı.
9 Nisan 2015 Perşembe 19:37

Uncuoğlu; ‘'büyük Bir Demokrasi Şenliği Yaşayacağız''

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla 7 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan İl Kongresi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
6 Şubat 2015 Cuma 01:10

Sabuncuoğlu Şerefeddin İle İlgili Önemli İddia

Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Fatih Köksal, inceleme yaptığı bir ?Fütüvvetname? adlı eserin 15. yüzyılda yaşamış dünyaca ünlü cerrah Sabuncuoğlu Şerefeddin?a ait olduğu bulgularına ulaştığını açık
7 Kasım 2014 Cuma 03:09

Başkan Uncuoğlu Ve Başkan İnci Hendek’te Yatırımları İnceledi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek’te yapılan devlet ve belediye yatırımlarını incelediler.
17 Ekim 2014 Cuma 03:15

Başkan Toçoğlu Taraklı’da Vatandaşlarla Bayramlaştı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Taraklı Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
6 Ekim 2014 Pazartesi 22:46

Başkan Uncuoğlu 1. Olağanüstü Kurultay Sürecini Değerlendirdi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, ilçe başkanları ve il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 1. Olağanüstü Kurultay sürecini değerlendirdi.
25 Ağustos 2014 Pazartesi 15:00

İş Dünyası İstikrardan Yana

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, SATSO Başkanı Kösemusul’la Ferizli OSB’de bir araya geldi.
7 Ağustos 2014 Perşembe 00:13

Toçoğlu Ve Uncuoğlu’ndan Başkan Dişli’ye Ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Umre’den dönen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
6 Ağustos 2014 Çarşamba 22:54

Uncuoğlu: “12. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Olacak”

Cumhurbaşkanlığı Seçim çalışmaları kapsamında Serdivan’da gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, “Yasakçı zihniyetleri bir kenara iten, daima ileri diyen, 2023’leri, 2071’leri hedef gösteren Recep Tayyip Erdoğan, İnşallah 12. Cumhurbaşkanımız olacak” ifadelerini kullanırken;
3 Ağustos 2014 Pazar 07:42

Uncuoğlu: “şehrimiz Sakarya Nehri İle Bütünleşti”

Şehrin rüya projesi Sakarya Park’ta incelemelerde bulunan Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Şehrimiz çok güzel bir eser daha kazandı
11 Temmuz 2014 Cuma 00:59

Uncuoğlu:Türkiye, demokratikleşiyor

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, "Cumhuriyet tarihinde ilk defa Türkiye kendi Cumhurbaşkanı'nı seçecek. Böylelikle, askeri vesayetin sonlandırılmasının ardından, Türkiye'nin demokratikleşmesi için bir adım daha atılmış oluyor.
2 Temmuz 2014 Çarşamba 01:25

AK PARTİ’DEN, BAŞKAN DİŞLİ’YE ZİYARET

AK Parti Adapazarı İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa ile yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.
9 Nisan 2014 Çarşamba 02:27

TOÇOĞLU AK PARTİ İL YÖNETİMİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Yönetimi ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu katıldı.
9 Nisan 2014 Çarşamba 02:24

20 Mart Tarihi Miting Olacak

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 20 Mart Perşembe, saat 13.00’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek miting ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Uncuoğlu, “Gün, ülkemize, milletimize, demokrasiye sahip çıkma günüdür. Milli irade için hep birlikte Kent Meydanı’nda olacağız. 20 Mart Mitingi Sakarya’mız için inşallah tarihi bir miting olacak” dedi.
18 Mart 2014 Salı 03:18

BAŞKAN TOÇOĞLU YENİ DÖNEM PROJELERİNİ ANLATTI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz ile AK Parti Küpçüler Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi
16 Mart 2014 Pazar 04:54

Toplumu dönüştüren, kadının gücü ve iradesidir

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Uncuoğlu’nun mesajı şöyle:
8 Mart 2014 Cumartesi 04:23

SAPANCA MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKMAYA HAZIR

AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, “Sapanca’da 15 yıldır davasına hizmet etmiş, Sapancalı hemşerilerine hizmet etmiş çok kıymetli belediye başkanımız İbrahim Uslu’ya şükranlarımı sunuyorum.
31 Ocak 2014 Cuma 23:39

BAŞKAN UNCUOĞLU PAMUKOVA’DAKİ İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İlçe Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasının ardından AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Gürsel Işık ve Ak Parti Yönetiminin istifası hakkında değerlendirmelerde bulundu.
25 Ocak 2014 Cumartesi 23:53

BAŞKAN ADAYLARI’NDAN İLK BASIN TOPLANTISI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, açıklanan ilçe Belediye Başkan Adayları ile birlikte AK Parti İl binasında bir basın toplantısı düzenledi.
25 Ocak 2014 Cumartesi 23:50

AK PARTİ SAKARYA ADAYLARI AÇIKLANDI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu Belediye Başkan Adayları ile ilgili açıklama yaptı. Uncuoğlu’nun açıklaması şöyle:
25 Ocak 2014 Cumartesi 00:45

Uncuoğlu; "Sorumluluklarımızı Yerine Getireceğiz"

Ak Parti İl Başkanı RECEP UNCUOĞLU, 18 Ocak Cumartesi Sakarya Valiliği'nde gerçekleştirilen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'nin de katıldığı toplantıda Sakaryaspor ile ilgili alınan kararlara bağlı kalacaklarını taahhüt etti.
21 Ocak 2014 Salı 01:08

BAKAN GÜLLÜCE’YE TOÇOĞLU’NDAN ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Hasan Ali Çelik ve Ayhan Sefer Üstün ile son kabine revizyonuyla Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görevlendirilen AK Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
13 Ocak 2014 Pazartesi 20:33

UNCUOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili olarak bir mesaj yayınlayarak medya mensuplarının bu gününü tebrik etti. Uncuoğlu’nun mesajı şöyle:
9 Ocak 2014 Perşembe 20:17

MESELEMİZ SAKARYA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yüksel Büyükakten'e iade-i ziyarette bulundu.
18 Eylül 2013 Çarşamba 20:04

BAŞKANLAR HIZIRİLYAS SU KONTROL MERKEZİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve AK Partili İlçe Başkanları ile Hızırilyas Su Kontrol Merkezi’nde bir araya geldi.
14 Eylül 2013 Cumartesi 01:11

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının Acı Günü

Arifiye Öğretmen Lisesi'nin 1981 yılı mezunlarından, ülkemizin tanınmış yazar ve TV programcısı Servet Somuncuoğlu 49 yaşında kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
6 Ağustos 2013 Salı 21:45

Erbakan Bulvarı Trafiğe Açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımı daha da rahatlatacak, modern bir projeyi daha tamamladı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı trafiğe açıldı. Başkan Zeki Toçoğlu beraberinde AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile Erbakan Bulvarı'nda ilk sürüşü gerçekleştirdi. Zübeyde Hanım ve Kirişhane Caddelerini birbirine bağlayan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, trafiğe açıldı. 2.2 kilometre uzunluğunda olan bulvar, bisiklet yolları, yaya kaldırımları ve peyzajı ile göz dolduruyor. Yeni bulvarın Sakarya için hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeki Toçoğlu, "Şehrimize nefes aldıracak, trafiğin
10 Temmuz 2013 Çarşamba 00:32

Burhan Güler'den, Uncuoğlu'na çok sert eleştiri

Geçtiğimiz hafta içerisinde AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun iftira dolu gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan düzeysizce, seviyesizce açıklamalarının ardından bu basın toplantısını düzenledik.
1 Temmuz 2013 Pazartesi 21:26

AK PARTİ SKM BAŞKANI ATAŞ, KARASU'DA

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı ile birlikte Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nu ziyaret etti.
4 Haziran 2013 Salı 02:17

AK PARTİ’DEN SSMMMO’YA ZİYARET

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde il yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle, geçtiğimiz hafta olağan kongre sonrasında yeniden Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Selahattin Çakırsoy ve yönetimini ziyaret etti.
3 Haziran 2013 Pazartesi 04:39

BAŞKAN TOÇOĞLU MAKİNİST KOLTUĞUNDA

ADARAY seferine katılarak Sakaryalılarla birlikte seyahat eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “ADARAY’ı vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” derken İl Başkanı Uncuoğlu, “Hemşerilerimizi konforlu ulaşım imkânları ile buluşturan Sayın Başkanımızı tebrik ediyoruz” diye konuştu.
31 Mayıs 2013 Cuma 01:52

AK PARTİ SEÇİMLERE HAZIR

AK Parti 44. Sakarya İl Danışma Meclisi’nde birlik beraberlik mesajları verildi. İl Başkanı Uncuoğlu, “AK Parti teşkilatları olarak seçimlerle ilgili gerçekleştirilmesi gereken tüm çalışmaları hızlı bir şekilde yapıyoruz. Yüzleri güldüren bir teşkilat olmaya devam ediyoruz. AK Parti ailesi olarak seçimlere hazırız” dedi.
27 Mayıs 2013 Pazartesi 05:22

AK PARTİ43.ÜNCÜ DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

AK Parti Sakarya İl Danışma Meclisi yapıldı. Serdivan Belediyesi konferans salonunda, saat 43’üncüsü gerçekleştirilen Danışma Meclisine AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Ayşenur İslam’ın yanı sıra,
29 Nisan 2013 Pazartesi 22:39

6 YILDA 5 BASAMAK YÜKSELDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Vergi Haftası sebebiyle Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp’i ziyaret etti.
2 Mart 2013 Cumartesi 22:15

AK PARTİ İL BİRİM BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında, il ve ilçelerin birim başkanları, Erenler Düğün Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldiler.
8 Şubat 2013 Cuma 19:24

SEDAŞ’A YAKIN TAKİP

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Mehmet Yılmaz, Erdoğan Demirci, Erenler İlçe Başkanı Osman Hira ve Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ile..
12 Ocak 2013 Cumartesi 22:48

İHH SOMALİ’DE 840 SU KUYUSU AÇTI

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu İHH Sakarya Şubesi Başkanı Ruhi Ademoğlu’nu ziyaret etti. Ademoğlu, dernek olarak Somali’de 10 yılda 840 su kuyusu açtıklarını belirterek,
23 Aralık 2012 Pazar 18:28

Uncuoğlu'ndan, İnsan Hakları Günü için basın açıklaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İnsan Hakları Günü için bir basın açıklaması yayınladı.
10 Aralık 2012 Pazartesi 19:26

AKP İlçe Başkanları toplantısı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz ve Hasan Ali Çelik’in de katılımıyla, olağan aylık İlçe Başkanları toplantısını gerçekleştirdi.
18 Kasım 2012 Pazar 17:43

Uncuoğlu İlçe Başkanlarını topladı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ramazan ayı çalışmalarını değerlendirmek ve önümüzdeki süreci görüşmek üzere olağan İlçe Başkanları toplantısı düzenledi.
5 Eylül 2012 Çarşamba 20:24

UNCUOĞLU “Myanmar’a yardımlar devam ediyor

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep UNCUOĞLU’ndan Başbakanlığın başlattığı Myanmar Yardım Kampanyası’nın devam ettiğini hatırlattı.
29 Ağustos 2012 Çarşamba 23:07

Uncuoğlu'nun Gaziantep'teki terör saldırısı ile ilgili bas

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Gaziantep'te gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olanlar için başsağlığı diledi.
22 Ağustos 2012 Çarşamba 07:54

AK Parti 11 Yaşında

AK Partinin 11. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Başkanı Recep Uncuoğlu bir mesaj yayınladı.
14 Ağustos 2012 Salı 20:01

Ak Parti İl Yurutme kurulu aciklandi‏

AK Parti yürütme kurulu, İl Başkanı Recep Uncuoğlu tarafından açıklandı. Buna göre yurutme kurulu uyeleri listesi soyle:
25 Haziran 2012 Pazartesi 19:59

AK Parti İl Yeni Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı ve 15 Haziran 2012 Cuma günü yapılan AK Parti Sakarya 4. Olağan İl Kongresi ile İl Başkanlığına seçilen Recep Uncuoğlu, yeni oluşturduğu yönetimi ile ilk yönetim toplantısını gerçekleşt
20 Haziran 2012 Çarşamba 18:54

AKP YENİ İL YÖNETİMİ

Başbakan Erdoğan'ın katıldığı ve Recep Uncuoğlu'nun tek liste ile girdiği İl Kongresinde yeni yönetim belirlendi.
17 Haziran 2012 Pazar 02:05

Yedi Sendika Başkanı Uncuoğlu'nu Ziyaret Etti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, parti binasında HAK-İŞ'e bağlı yedi sendikanın başkanları ile il temsilcilerini misafir etti.
4 Haziran 2012 Pazartesi 16:57

MARKA KENT SAKARYA YENİDEN CANLANIYOR

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret etti.
29 Mayıs 2012 Salı 23:12

Uncuoğlu: 23 Nisan Kutlu Olsun

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu 23 Nisan nedeniyle bir mesaj yayınladı.
22 Nisan 2012 Pazar 01:23

Uncuoğlu^ndan Kutlu doğum haftası‏ kutlaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Kutlu Doğum Haftası Basın Açıklaması:
19 Nisan 2012 Perşembe 01:53

İl emniyet müdürlüğü ziyareti‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde il yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümünü tebrik etmek için İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ı makamında ziyaret etti.
11 Nisan 2012 Çarşamba 21:02

Huzurevi Ziyareti‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve beraberinde yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Hendek Melek Nişancı Huzurevi'ni ziyaret etti.
30 Mart 2012 Cuma 02:51

ÖZ İŞ'ten AK Parti'ye Ziyaret

HAK İŞ Konfederasyonuna bağlı ÖZ İŞ Sendikası (Özel Güvenlik Görevlileri Sendikası) Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaşlıoğlu, Genel Sekreter Hakan Çetin ve Sakarya İl Temsilcisi Ömer Çağırıcı AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret ett
26 Mart 2012 Pazartesi 16:04

Uncuoğlu'ndan Çanakkale zaferi‏ kutlaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı.
17 Mart 2012 Cumartesi 21:04

Tabipler Odası ziyareti

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Tıp Bayramı sebebi ile Tabipler Odası Başkanı Dursun Bostancı'yı ziyaret etti.
15 Mart 2012 Perşembe 19:41

AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında AK Parti İlçe Başkanları il binasında biraraya geldiler. Toplantıya Osman Aydın, Erdoğan Demirci ve 16 ilçenin İlçe Başkanları katıldı.
16 Şubat 2012 Perşembe 22:02

Uncuoğlu'nun Mevlit Kandili Mesajı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Mevlit Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
3 Şubat 2012 Cuma 16:02

Sakarya Ticaret Borsası'ndan AK Parti'ye Ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Koç, beraberinde Genel Sekreter Yiğit Ateş ile birlikte AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret ettiler.
11 Ocak 2012 Çarşamba 16:43

Göktürk Abideleri Fotoğraf Sergisi

TRT ekranlarında yayınlanan “Karlı Dağlardaki Sır” belgeselinin yapımcısı Servet Somuncuoğlu’nun “Mavi Gök ile Yağız Yer Arasında Göktürk Abideleri” konulu fotoğraf sergisi
10 Ocak 2012 Salı 16:37

Memur-Sen Sakarya temsilcileri AK Parti'yi ziyaret etti

Memur-Sen Sakarya İl Başkanı Ahmet Öksüzali ve konfederasyona bağlı sendikaların temsilcilerinden oluşan bir heyet, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret etti.
10 Ocak 2012 Salı 03:47

Uncuoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Yeni yıl nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
30 Aralık 2011 Cuma 22:56

AK Parti Yöneticilerinden il emniyet müdürüne ziyaret

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Mustafa Aktaş'ı makamında ziyaret etti.
2 Aralık 2011 Cuma 18:38

Uncuoğlu'nun 24 Kasım Mesajı‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı
24 Kasım 2011 Perşembe 04:47

Uncuoğlu'nun 10 Kasım Mesajı‏

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 73. ölüm yıldönümü sebebi ile bir mesaj yayınladı. Uncuoğlu mesajında,
9 Kasım 2011 Çarşamba 23:09

Uncuoğlu'nun Bayram Mesajı

AK PARTİ İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun Kurban Bayramı mesajı..
7 Kasım 2011 Pazartesi 01:57

Uncuoğlu'ndan Saldırıya Kınama

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, yaşanan hain saldırıda şehit düşen Jandarma Çavuş Birol Elmas'la birlikte 26 şehidimiz için başsağlığı, yaralanan 22 askerimiz için de acil şifa diledi.
19 Ekim 2011 Çarşamba 18:41

Recep Uncuoğlu Bayram Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu Bayram Mesajı:
29 Ağustos 2011 Pazartesi 22:26

AK PARTİ'DE SEVİNÇ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, çok zor bir işi başardıklarını belirterek, AK Parti'nin bu kadro ve bu heyecanla yoluna devam edeceğini söyledi.
12 Haziran 2011 Pazar 21:52

Uncuoğlu'nun Regaip Kandili Kutlaması

AKP Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun Regaip Kandili Kutlaması..
2 Haziran 2011 Perşembe 19:59

Siyaset Akademisi Mezunlarına Sertifika

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti’nin bugüne kadar ortaya konmuş hoyratça kullanılmış karalanmış ...
20 Mayıs 2011 Cuma 18:30

AKP İL BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI

AKP İL BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI..
19 Mayıs 2011 Perşembe 02:18

İl Başkanı Uncuoğlu'ndan Sabihahanıma Salon Sözü

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sabihahanım İlköğretim Okulu'nun büyük ihtiyaç duyduğu kapalı salon yapımı için söz verdi.
18 Mayıs 2011 Çarşamba 20:06

Uncuoğlu, hedeflerini 7-0'ı yakalamak diye açıkladı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, hedefleri olan 7-0'ı yakalamak için çalışacaklarını söyledi.
11 Nisan 2011 Pazartesi 19:20

UNCUOĞLU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINA KAHVALTI VERDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, milletvekili aday adaylarına kahvaltı verdi.
9 Nisan 2011 Cumartesi 18:03

UNCUOĞLU SAKARYA BAROSUNU ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Başkan Yardımcıları Oktay Yıldırım, Ahmet Çil, Ali İhsan Güneş ve Erdoğan Demirci ile birlikte Sakarya Baro Başkanı Nihat Nalbantoğlu'nu ziyaret etti.
6 Nisan 2011 Çarşamba 18:25

Uncuoğlundan Hakan Şükür Değerlendirmesi

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ak Parti Genel Merkezine adaylık başvurusu yaparak Sakarya dan aday olmak isteyen Hakan Şükür ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
20 Mart 2011 Pazar 22:02

Uncuoğlu'ndan Çanakkale Zaferi Açıklaması

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı'nın,
17 Mart 2011 Perşembe 10:00

UNCUOĞLU ADAY ADAYLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve Yürütme Kurulu üyeleri, Sakarya Milletvekili aday adayları ile bir toplantı yaptı.
15 Mart 2011 Salı 18:34

Uncuoğlu'ndan Değerlendirme

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milletvekili seçimleri öncesinde partisinde yaşanacak süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.
13 Mart 2011 Pazar 20:31

UNCUOĞLU'NDAN TAZİYE MESAJI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu SP Lideri Necmettin Erbakan'ın ölümü nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı.
28 Şubat 2011 Pazartesi 17:26

AK PARTİ’DEN ÜYE CEVABI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, MHP iktidarı döneminde , "Üye ol, partiye gel, işin olsun" anlayışının, AK Parti iktidarında değiştiğini söyledi.
12 Ocak 2011 Çarşamba 18:18

AK PARTİ'DEN SAÜ'YE ZİYARET

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Rektör Yardımcıları Fatih Üstel, M. Ali Yalçın ve Genel Sekreter Metin Küçük'ü makamlarında ziyaret e
23 Aralık 2010 Perşembe 20:43

Bedensel Engellilerden Uncuoğlu'na ziyaret

Bedensel Engelliler Merkezi Federasyonu Genel Başkan vekili İbrahim İşçi ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret etti.
11 Aralık 2010 Cumartesi 22:44

Recep Uncuoğlu'nun RATED Ziyareti

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sakarya Radyo Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Gündemdeki sorulara yanıt veren Uncuoğlu seçimler konusundaki bir soruya “Oy kaygımız yok” yanıtını verdi.
5 Aralık 2010 Pazar 04:04

Dünya Engelliler Günü

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
3 Aralık 2010 Cuma 20:47

Uncuoğlu, doğru yöntemlerle kendi enerjimizi üretebiliriz

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, doğru yöntemlerle kendi enerjimizi üretebilir duruma gelmemiz gerektiğini söyledi.
4 Kasım 2010 Perşembe 21:35

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1574 III. Murat 12. Osmanlı padişahı olarak tahta çıktı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free