hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak” “Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak” SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ DOĞRU BİR PROJEDİR BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ AÇILIRSA İLİN TİCARETİNİ CANLANDIRIR Roman Dilinde Siyaset ve İktisat SAADET PARTİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı Kantincilerden Çifte Ziyaret Adapazarı Kız Meslek’te Çocuk Şenliği Engeller Fizikte Değil Gönüldedir

“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak”
“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak”
 

“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”
“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”
 
SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı
SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı
 

Sakarya’yla ilgili rapor açıklanıyor
Sakarya’yla ilgili rapor açıklanıyor

ulaşımı haberleri

Şehrin yeni yollarına sağlam altyapı

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımı daha rahat ve konforlu hale getirmek için hayata geçirilen yeni ulaşım projeleri SASKİ tarafından gerçekleştirilen içmesuyu, yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmalarıyla sağlam ve sorunsuz altyapıya kavuşuyor.
6 Aralık 2017 Çarşamba 21:56

Bisikletli ulaşımda Sakarya pilot il

Bisiketli ulaşımın yaygınlaşması konusunda Sakarya pilot il olarak seçildi. Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Bisiklet yolu ağımızı 30 kilometrenin üzerine çıkaracağız. Bisikleti entegre ulaşımın bir parçası haline getireceğiz.
18 Ekim 2017 Çarşamba 22:24

Yeni stada yeni bulvar

12 dev ulaşım projesi arasında yer alan Yeni Sakarya Stadyumu bağlantı yollarında çalışmaların başladığı bilgisini veren Başkan Toçoğlu, “Yeni Stadyum ulaşımına kolaylık getirmek amacıyla yeni bir bulvar çalışması başlattık. İnşallah 1 kilometrelik yeni bulvarı stadyumumuzun açılışına yetiştireceğiz” dedi.
8 Ağustos 2017 Salı 05:13

LYS’ye ücretsiz ulaşım

Lisans Yerleştirme Sınavı’na girecek olan öğrencilere sınav günlerinde ulaşımın ücretsiz olacağını açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “LYS’de ter dökecek tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyoruz” dedi.
9 Haziran 2017 Cuma 04:29

Hemşirenin feci ölümü

Erenler ilçesi Büyükesence ve Taşlık Mahalleleri arası ulaşımı sağlayan yolda meydana gelen kazada 1 kişi öldü 1 kişi yaralandı.
4 Haziran 2017 Pazar 04:38

Ulaşıma YGS düzenlemesi

Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na girecek olan öğrencilere sınav günü ulaşımın ücretsiz olacağını açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “12 Mart Pazar günü YGS’ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz” dedi.
11 Mart 2017 Cumartesi 02:25

GENÇ: “Demiryolu geleceğimizdir”

GENÇ: “Demiryolu ulaşımı, yük taşımacılığı açısından hem düşük maliyetli hem de can güvenliği açısından önemli bir ulaşımdır.”
21 Nisan 2015 Salı 03:47

SATSO VE MÜSİAD İŞBİRLİĞİ İLE “RAYLI SİSTEMLER VE ULAŞIMDAKİ YERİ” KONUŞULACAK

İlimiz ve bölgemizin ulaşımı ve yatırım anlamında gelişmesine yönelik çalışmalar yürüten Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve MÜSİAD Sakarya Şubesi işbirliği ile "2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri" konulu bir panel düzenlenecek
14 Nisan 2015 Salı 21:09

YGS'ye Girecek Öğrencilere Ulaşım Ücretsiz

Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na girecek olan öğrencilere sınav günü ulaşımın ücretsiz olacağını açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “15 Mart Pazar günü YGS’ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz” dedi.
12 Mart 2015 Perşembe 20:21

Rektör Elmas'tan Başkan Toçoğlu'na Otobüs Teşekkürü

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas,,Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda gündeme alınarak karara bağlanan, Kampüs ulaşımına katılacak 15 yeni otobüse ilişkin Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.
11 Mart 2015 Çarşamba 01:13

Başkan Toçoğlu: “Ulaşımda Kalıcı Çözümleri Hedefleyen Yeni Projeler Üreteceğiz”

Kampüs ulaşımına katılacak 15 yeni araç ve şehir içi toplu taşıma hizmet filosuna dahil edilecek 10 otobüsün hayırlı olmasını dileyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, yeni yatırımlar ile ulaşım altyapısını güçlendirmeye devam edeceklerini müjdeledi.
9 Mart 2015 Pazartesi 23:17

TARAKLI BELEDİYESİ KAR İLE MÜCDELEDE KRİZ MASASI TEYAKKUZDA:

Taraklı Belediyesi bünyesinde kurulan karla mücadele ekibi, 24 saat teyakkuz halinde! Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ın kurulan karla mücadele ekipleri olası kar yağışında Taraklı İlçe merkezinde, cadde ve mahallelerinde ulaşımın aksamaması için çalışma yapacak.
7 Ocak 2015 Çarşamba 19:24

Başkan Toçoğlu: “Kampüs Ulaşımı İçin Gereken Yapılacak”

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Kampüs ulaşım hattında yaşanan sorunların giderilmesi adına yeni bir çalışma başlatılacağını sosyal medya hesabı üzerinden müjdeleyen Başkan Toçoğlu, “Öğrencilerimizin ulaşımdan çağdaş standartlara uygun bir şekilde istifade edebilmesi için gereken yapılacak ve kampüs ulaşımı güçlendirilecek” dedi.
25 Aralık 2014 Perşembe 22:30

Yoğun sis deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor

Yoğun sis, Çanakkalede deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor.
10 Kasım 2014 Pazartesi 17:05

Heyelandan Zarar Gören Tonya-vakfıkebir Karayolu Tek Şeritten Ulaşıma Açılacak

Heyelandan dolayı yaklaşık 3 hafta önce ulaşıma kapanan Tonya-Vakfıkebir karayolunda ulaşımın yarın tek şeritten ulaşıma açılacağı belirtildi.Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, heyelandan dolayı 19 Ekim tarihinden bu yana ulaşıma kapalı bulu
8 Kasım 2014 Cumartesi 18:50

EMNİYET KEMERİ HAYAT KURTARDI

Sakarya’nın yeni yerleşim bölgesine ulaşımı sağlayan Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı’nda (Karaman Duble Yolu) arka tekeri patlayan otomobil tarlaya uçtu. Emniyet kemeri takılı olan sürücü, kazadan yara almadan kurtuldu.
13 Aralık 2013 Cuma 18:31

SAKARYA’DA KAPALI KÖY YOLU YOK

Sakarya İl Özel İdaresi tarafından Karla mücadelede kullanılmak üzere toplam 46 araç hazır bir şekilde bekliyor. İl merkezinde etkili olmayan kar yağışı ilçelerde etkisini sürdürürken İl Özel İdaresi araçları yollarda temizlik çalışmaları yaparak ulaşımın aksamaması için çalışıyorlar.
10 Aralık 2013 Salı 19:31

İLÇELER ARITMA TESİSLERİNE KAVUŞUYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Sakarya’nın tüm çeşmelerine birinci sınıf içmesuyu ulaşımını sağlamak için inşa edilen 6 yeni İçmesuyu Arıtma Tesisi bir bir devreye alınıyor.
6 Kasım 2013 Çarşamba 03:10

SAKARYA’DA ULAŞIM YATIRIMLARI DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımı daha da rahatlatacak güzergah çalışmalarını sürdürüyor.
19 Eylül 2013 Perşembe 22:42

SAKARYA’DA TRAFİK FELÇ OLDU

Okulların açıldığı ilk gün Sakarya Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri tarafından trafiğin yoğun olduğu kavşaklarda alınan tedbirler ulaşımı felç etti.
17 Eylül 2013 Salı 04:13

CUMARTESİ GÜNLERİ SERDİVAN GÖLPARK’A ULAŞIM ÜCRETSİZ

2012 yılında çalışmaları başlayan ve ilk iki etabı tamamlanarak hizmete giren Serdivan Gölpark’a ulaşımı, Cumartesi günleri Serdivan Belediyesi sağlayacak.
13 Eylül 2013 Cuma 05:03

Erbakan Bulvarı Trafiğe Açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımı daha da rahatlatacak, modern bir projeyi daha tamamladı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı trafiğe açıldı. Başkan Zeki Toçoğlu beraberinde AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile Erbakan Bulvarı'nda ilk sürüşü gerçekleştirdi. Zübeyde Hanım ve Kirişhane Caddelerini birbirine bağlayan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, trafiğe açıldı. 2.2 kilometre uzunluğunda olan bulvar, bisiklet yolları, yaya kaldırımları ve peyzajı ile göz dolduruyor. Yeni bulvarın Sakarya için hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeki Toçoğlu, "Şehrimize nefes aldıracak, trafiğin
10 Temmuz 2013 Çarşamba 00:32

SAKARYA EMNİYETİ'NDEN ENGELLİLERE YÖNELİK PROJE

Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Özürlü Hasta ve Yaşlı Vatandaşların Emniyet Hizmetlerine eşit koşullarda ulaşımının sağlanması” projesi MARKA tarafından Mali destek alan projeler arasında yer aldı. Daha önce de hazırladığı bir proje ile MARKA’dan destek alan Sakarya Emniyet Müdürlüğü ikinci kez hazırladığı proje ile destek almaya hak kazandı.
23 Mayıs 2013 Perşembe 03:56

KÖY YOLUNDAKİ ÇÖKMELER ULAŞIMI AKSATIYOR

Sakarya Karapürçek İlçesine bağlı Mecidiye Köyü grup yolunda meydana gelen çökmeler ulaşımın aksamasına yol açıyor.
19 Aralık 2012 Çarşamba 17:07

YENİ YERLEŞİM BÖLGESİNDE ULAŞIM YATIRIMLARI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Korucuk’a kazandırılacak yeni duble yolun çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Bölgede daha güvenli ulaşımı sağlayacak duble yolun çalışmaları hızla sürüyor.
4 Haziran 2012 Pazartesi 19:10

KORUCUK DUBLE YOL İNŞAATI BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Korucuk’un ulaşımına kazandırılacak yeni duble yolun çalışmaları hızla sürüyor.
15 Nisan 2012 Pazar 19:46

Orta Garaj İhalesi Yarın

Orta Garaj yeniden ihaleye çıkıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu, “Vatandaşlarımız çok daha rahat ve konforlu ulaşımı hak ediyor.
13 Mart 2012 Salı 17:18

KAR YAĞIŞI TELEFON KABLOLARINI KOPARDI

Sakarya genelinde etkili olan aşırı kar yağışı ulaşımın kapanmasının yanı sıra Sapanca'da iletişim hatlarının zarar görmesine de neden oldu.
10 Mart 2011 Perşembe 14:48

Cihat Koray hakkında dava açıldı

Türk Ulaşım-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Cihat Koray hakkında yolcu trenlerinin ulaşımını engellediği iddiasıyla dava açıldı.
4 Ocak 2011 Salı 18:29

Kamyoncular Karayolunu Kapattı

Kamyon sürücüleri, Geyve ve Taraklı ilçeleri ile Alifuatpaşa beldesine ulaşımı sağlayan hemzemin geçidin kapatılmasını protesto ederek Bilecik-Adapazarı karayolunu ulaşıma kapadı.
21 Nisan 2009 Salı 20:27

Kar yağışı Hayatı olumsuz etkiliyor

Sakarya'da etkili olan kar yağışı ve tipi, ulaşımı olumsuz yönde etkiliyor. Sakarya-Bilecik Karayolu'nda 4 kişinin yaralandığı kaza nedeniyle kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluştu.
17 Şubat 2008 Pazar 07:00

Kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor

İstanbul-Ankara karayolunun Bolu Dağı kesiminde akşam saatlerinde başlayan ve etkisini arttıran kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor.
28 Ocak 2008 Pazartesi 04:09

Yurtta Kış Yaşamı Etkiliyor

Yurtta etkili olan kar yağışı yaşamı ve ulaşımı olumsuz etkiliyor.
4 Ocak 2008 Cuma 13:54

Aşırı rüzgar ulaşımı felç etti

Sakarya'da etkili olan şiddetli rüzgar, İstanbul-Ankara demiryolunda ulaşımın aksamasına neden oldu.
8 Şubat 2007 Perşembe 09:36

Cebeci Yolu Onarılmayı Bekliyor

Sakarya'nın Kaynarca İlçesi'nden tatil beldesi Cebeci'ye ulaşımı sağlayan yolun, Kocaeli sınırlarında kalan kısmı yapılırken, yolun Sakarya sınırındaki bozuk yerleri ise onarılmayı bekliyor.
13 Temmuz 2006 Perşembe 17:59

Hızlı Tren Yavaşladı

Ankara-İstanbul arası demiryolu ulaşımını 3 saate indirmeyi öngören Hızlı Tren Projesi'nde, ikinci etaba ilişkin ihalede hesaplama yöntemi Kamu İhale Kurulu'nun kararı doğrultusunda değiştirildi.
24 Şubat 2006 Cuma 13:09

Sakarya Bilecik Yolu Ulaşıma Kapatıldı

Sakarya ile Bilecik arasında ulaşımın sağlandığı E-25 Karayolu, kar yağışı nedeniyle tamamen ulaşıma kapandı. Sakarya genelinde akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı, etkisini arttırmaya devam ediyor.
23 Ocak 2006 Pazartesi 17:28

Taraklı'da Kaymalar Devam Ediyor

Sakarya'nın Geyve ve Taraklı ilçeleri arasındaki ulaşımı sağlayan yolda dün başlayan toprak kayması devam ediyor. Yapımı devam eden İstanbul-Ankara yolunun Taraklı İlçesi Hacıyakup Köyü arasındaki
30 Aralık 2005 Cuma 15:21

KÖYLÜ DEVLET EL ELE

Sakarya'nın Hendek İlçesi'ne bağlı köylerde yapılan yol çalışmaları, köylü ve devletin ortak çalışmasına sahne oldu. Geçen yıl yol programına alınan fakat yapılamayan 8 köyün ulaşımını sağlayan Dikmen yolu bu yıl yapılıyor.
12 Eylül 2005 Pazartesi 14:30

ÇANAK ANTENLER UÇAKLARI ETKİLİYOR

Çeşitli Basın Organlarında Yer Alan Çanak Antenler Hava Ulaşımım Etkiliyor Şeklindeki Haberlere İlişkin Açıklama Telekomünikasyon Kurumu, Ankara, 05.05.2005 5 Mayıs 2005 tarihinde bazı gazete ve TV kanallarında,
13 Mayıs 2005 Cuma 13:07

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1827 İngiliz kimyager John Walker'in buluşu olan kibrit, İngiltere'de piyasaya sürüldü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free