hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

tercih haberleri

Karagözlü Dımbıl mı, Çene Çarpan mı?

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Büyük ihtimalle çağrışımlardan yola çıkar, kendinize en yakın olanını seçersiniz…
18 Haziran 2020 Perşembe 05:14

15 Temmuz Şehitler Fen Lisesine Yoğun İlgi

Sakarya ilinin dördüncü fen lisesi olarak 2016 yılında kurulan 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi kısa zamanda ortaokuldan liseye geçen başarılı öğrencilerin en çok tercih ettiği okul haline geldi.
21 Ağustos 2019 Çarşamba 19:52

MİLLET EVİNE EKMEK GÖTÜREMİYOR, GENÇLER İŞ BULAMIYOR

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, milletin 31 Mart’ta tercihini yaptığını ve belediye başkanlarının göreve başladığını vurgulayarak, "Artık İstanbul olayını kapatıp, İstanbul seçimini geride bırakıp, yolumuza devam etmeliyiz.
30 Nisan 2019 Salı 03:38

1999'UN GÖÇ VEREN SAKARYASI BUGÜN GÖÇ ALAN TERCİH EDİLEN BİR İL

Deprem Kuşağında Olduğumuzu Unutmadan Yaşamalıyız 1999'UN GÖÇ VEREN SAKARYASI BUGÜN GÖÇ ALAN TERCİH EDİLEN BİR İL
17 Ağustos 2018 Cuma 02:14

Mobil RAM Tercih Otobüsü Hizmette

Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme konusunda öğrencilere ve ailelere her türlü imkanı sunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Demokrasi Meydanında hizmet veren Mobil RAM Tercih Otobüsü büyük ilgi görüyor.
5 Temmuz 2018 Perşembe 04:42

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş'tan Sevde’ye Anlamlı Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, geçtiğimiz yıl üniversite tercihi yapacağı sırada merdivenden düşerek beyin felci geçiren Sevde Melike Dural’ı tedavi gördüğü Ada Tıp Hastanesinde ziyaret etti.
1 Haziran 2018 Cuma 03:06

Müteahhitler sertifikalandı

Müteahhitler Birliği üyeleri kahvaltıda buluştu. Sektörün sorunlarının masaya yatırıldığı buluşmada vatandaşın birlik üyesi müteahhitleri güvenle tercih edebilmesine olanak sağlayan sertifikalar dağıtıldı.
9 Ocak 2018 Salı 18:16

Dilimiz Milli Kimliğimiz

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çeviri Topluluğu ve Fen Edebiyat Fakültesi Çeviribilim Bölümü tarafından “Çeviri Sürecinde Çevirmen Tercihleri” adlı konferans düzenlendi.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:28

Altyapıda en iyi ürünleri tercih ediyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve UGETAM tarafından düzenlenen Altist’17 Sempozyumu’na katılan SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Sakallıoğlu, “Sağlam altyapı inşa etmek için en önemli unsurlardan birisi tabi ki de malzeme kalitesi. Bu noktada her zaman uzun ömürlü ve sağlık açısından sıkıntı teşkil etmeyecek en iyi ürünleri tercih ediyoruz” dedi.
27 Kasım 2017 Pazartesi 23:38

Büyükşehir’den toplu taşımaya denetim

Büyükşehir Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde toplu taşıma araçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen denetimler aralıksız devam ediyor. Pistil, “Ulaşımda amacımız daha düzenli, tercih edilir ve güven duyulan bir yapı kurmak” dedi.
24 Temmuz 2017 Pazartesi 23:58

Rektör Elmas, Tercih Rehberi Programına Katıldı

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, 24 TV kanalında yayınlanan ‘Tercih Rehberi’ programına konuk oldu.
23 Temmuz 2017 Pazar 20:52

ÖZKOÇ: “PARTİ SEÇMİYORUZ, GELECEĞİMİZİ OYLUYORUZ”

CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, “Bu işin sağcısı, solcusu yok. Partileri, liderleri, teşkilatları tartışmıyoruz. Önümüzde bir anayasa değişikliği var. Ya yetkiler tek elde toplanacak ya da milletin egemenliği devam edecek. Ülkemizin geleceği için bu iki seçenek arasında tercihimizi yapacağız” dedi.
31 Mart 2017 Cuma 19:36

ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ SİSTEMİNE PROFESYONEL BAKIŞ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İstanbul Gelişim Üniversitesi işbirliğinde ilimiz genelindeki Orta Öğretim okullarında görev yapan Rehber Öğretmenlere yönelik olarak "Tercih Sistemine Profesyonel Bakış" isimli seminer programı gerçekleştirildi.
28 Şubat 2017 Salı 18:30

Özel Şahin Sağlık Meslek Lisesi’nin başarısı

Özel Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Mediha Tüncel, LYS tercih sonuçları ile ilgili yazılı bir açıklama yaparak, öğrencilerinin çoğunu üniversitelere yerleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
13 Ağustos 2016 Cumartesi 03:13

Sakarya Üniversitesi ÖSYM Kılavuzunda Lider

Sakarya Üniversitesi, ÖSYM tarafından yayınlanan üniversite tercih kılavuzunda 40’dan fazla akredite programıyla liderliğe oturdu.
27 Temmuz 2016 Çarşamba 21:29

Sakarya Üniversitesi Kendi Modeliyle Büyüyor

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, NTV televizyonunda yayımlanan ‘Doğru Tercih’ programına konuk oldu.
12 Temmuz 2016 Salı 22:39

Can ve Mal Güvenliğiniz İçin Kaçak-Usulsüz Doğal Gaz Kullanmayın!

Şehrimizde en çok tercih edilen yakıtların başında şüphesiz doğal gaz gelmektedir. Sakarya’nın doğal gaz arzını sağlayan AGDAŞ’ınTicari Hizmetler Müdürü Faruk GÜRPINAR, kaçak ve usulsüz doğal gaz kullanımı konusunda uyarılarda bulundu.
3 Ekim 2015 Cumartesi 18:48

MEMLEKETİNDE HAYATA TUTUNDU

Avustralya’da yaşayan Sakaryalı Burçin Aşık, yaşadığı trajedilerin ve yoğun bakımda geçirdiği 22 günün ardından Sakarya’da hayata tutundu. Özel sağlık sigortasıyla helikopterle Avustralya’ya götürülen Aşık, tedavisinin devamı için tercihini yine Sakarya’dan yana kullandı.
12 Haziran 2015 Cuma 15:44

DP GENEL BAŞKANI GÜLTEKİN UYSAL SAKARYA’DA

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, “7 Haziran günü insanımız vurulmak istenen zincirleri yeniden kıracak, kendi kaderine el koyacağı tercihle beraber Kırat’ın böğrüne mührünü vuracağını biliyoruz” dedi.
30 Mayıs 2015 Cumartesi 21:17

Baro’dan Yıldız hakkında suçduyurusu hazırlığı

Daha önce "bir kadın çalışmayı tercih ederek fuhuşa hazırlık yapmış olur" diyen Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nureddin Yıldız'dan bir skandal açıklama daha geldi.
11 Ocak 2015 Pazar 21:28

Hiçbir güç, milli hakimiyetin ve egemenliğin üstünde olmayacaktır

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bundan sonra hiçbir güç, milli hakimiyetin ve egemenliğin üstünde olmayacaktır. Nihai karar sadece milletin tercihleriyle şekillenecektir. 2014 yılında halkımızın doğrudan Cumhurbaşkanını seçmesiyle bu ilke taçlanmıştır. Bundan sonra da tarihin her kritik evresinde ve istikbale doğru yürürken bu ilkeye sadakatle bağlı kalınacaktır? dedi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 19:19

Maltepe klima servisi

Maltepe klima servisi sayesinde artık klimalarınızı hem yaz ayında hem de kış ayında her zaman aktif olarak kullanabilirsiniz. Son çıkan birçok klimalar özellikle kış ayına özel olarak da yapılmakta ve sizleri soğuk havalarda sıcak hava vererek ısıtmaya çalışmaktadır. Birçok ofis ve işyerleri özellikle klima ile ısınarak en büyük ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Bu sebeple özellikle kış ayına girerken ya da tercihen yaz ayına girerken yoğun kullandığınız klimalarınız için bakım yaptırmayı asla ihmal etmeyiniz.
25 Eylül 2014 Perşembe 10:32

Ekpss’ye Girenlerin Doğru Tercih Yapmaları İçin Stant Açıldı

Engellilerin girdiği EKPSS sonuçlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarının boş kadrolarına yapılacak tercihler için Adapazarı Belediyesi giriş katında stant açıldı.
5 Eylül 2014 Cuma 21:16

Toçoğlu: “sakarya İkinci Evinizdir”

Yeni eğitim döneminde Sakarya Üniversite’ni tercih eden öğrencilere hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Toçoğlu, “Sakarya sizin ikinci evinizdir. İnşallah Sakarya’da yaşamanın ve okumanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Rabbim eğitim hayatınızı başarılı kılsın” dedi.
3 Eylül 2014 Çarşamba 20:55

BAŞKAN DİŞLİ, “HALK TERCİHİNİ YAPTI”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, başarı ve istikrarın devamı için halkın tercihini yaptığını söyledi.
1 Nisan 2014 Salı 21:38

Zeytinoğlu, 'İddialar Gerçek Dışı'

Geyve’nin CHP’li eski Belediye Başkanı Atilla Zeytinoğlu, ilçede AK Parti yada MHP’nin adayını desteklemesinin söz konusu olmadığını ifade ederek, Tercihinin CHP'nin adayı olduğunu söyledi
21 Şubat 2014 Cuma 01:15

YENİ SİTEYİ VATANDAŞLAR BELİRLEDİ

Kurumsal Web Sitesi’nin yenilenmesi için başlatılan anket çalışmasının sona erdiğini sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyuran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Ankete katılan vatandaşlarımız yeni internet sitemiz için sunulan 3 nolu alternatifi tercih etti.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:23

Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN'den Burun Estetiği

Burun Estetiği Dünya genelinde ve ülkemizde en çok uygulanan operasyonların başında burun ameliyatı geliyor. Burun estetiği 18 yaş ve üzeri hastalarda hastanın şikayetleri doğrultusunda ve gerçekleştirilebilecek müdahaleler neticesinde estetik cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Burun ameliyatı deyince akla genellikle burnu küçük ya da büyük olup bundan şikayeti olan kişiler geliyor .Oysa ki burun hastalıkları neticesinde sağlık açısından da bu operasyonları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.
3 Kasım 2013 Pazar 09:51

ÜSTÜN ARİFİYE ZİYARETİNDE ADARAY’I TERCİH ETTİ

AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, gerçekleştirdiği Arifiye ziyaretinde kısa bir süre önce hizmete giren hafif raylı sistem ADARAY'ı tercih etti.
7 Eylül 2013 Cumartesi 05:19

SP’li Ramazan Özer;“Erenler İlçesine katılan Mahallelere çivi çakılmadı…”

Saadet Partisi (SP) Erenler İlçe Başkanı Ramazan Özer, aylık olağan ilçe divan toplantılarında Erenler İlçesi’nde yapılması gerekli hizmetlerin hızlandırılmasını sağlamak için basın yolunu tercih ettiklerini söyledi.
23 Ağustos 2013 Cuma 06:47

KAHVEHANELERDE BOŞ OTURANLARA İNAT ÇALIŞIYOR.

Taraklı’da yaşayan 64 yaşındaki Ali Barış emekli olduktan sonra boş durmak yerine çalışmayı tercih ediyor.
7 Temmuz 2013 Pazar 00:02

SAKARYALILAR AY TUTULMASINI İZLEMEDİ

1999 yılında yaşanan Marmara Depreminde hasar gören yüzlerce kişinin öldüğü Sakarya’da ay tutulması izlenmedi. 1999 yılındaki depremden sadece bir ay önce ay tutulmasının yaşandığını hatırlayan Sakaryalılar geceyi evlerinde geçirmeyi tercih etti.
27 Nisan 2013 Cumartesi 02:42

SAKARYA’DA EN ÇOK TRABZONLU YAŞIYOR

TÜİK’in açıkladığı adrese dayalı Nüfus kayıt sistemine göre 2012 yılında 902 bin 267 olarak açıklanan Sakarya’da kütüğü Sakarya’da olan 671 bin 10 kişi yaşarken, diğer illerden toplam 231 bin 257 kişi yaşamak için Sakarya’yı tercih
10 Şubat 2013 Pazar 21:04

ÜRETİLEN FİDANLAR DÖRT BİR YANDA CAN BULUYOR

Sakarya’da yoğun bir şekilde üretimi yapılan çeşitli fidanlar Sakarya ve çevre illerdeki kurum ve kuruluşların tercihi oluyor. Sakarya Orman Fidanlık Müdürlüğü ürettiği fidanların nakil çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.
17 Ocak 2013 Perşembe 17:22

BASINA VE KAMUOYUNA

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu, katıldığı İl Genel Meclisi Toplantısı’nda kendisine yönelttiğim eleştirilere yanıt vermek yerine her zamanki gibi kulağının üstüne yatmayı ve işine gelmeyen konularda topa girmemeyi tercih etmiştir.
6 Eylül 2012 Perşembe 19:29

SAÜ TIP FAKÜLTESİNDE AKADEMİK KADRO ÇALIŞMALARI

Altyapı ve akademik personel ihtiyaçlarını hızla tamamlayan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi, tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercihi olurken, araştırma hastanesi aracılığıyla verdiği tıp hizmeti sayesinde bölgenin tıp merkezi olma yolunda
1 Eylül 2012 Cumartesi 12:15

Sakarya'dan Hakkari'ye tatile gittiler

Sakarya’dan gelip yaz tatillerini Hakkari’de geçirmeyi tercih eden Anuş ailesi, mutlu bir şekilde kentten ayrıldı.
19 Temmuz 2012 Perşembe 00:27

ELMAS ÜNİVERSİTE TERCİHLERİ PROGRAMINA KATILDI

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, TGRT Haber kanalında yayınlanan ‘Üniversite Tercihleri’ programına konuk oldu.
12 Haziran 2012 Salı 18:00

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri, İstanbul'da okul gezd

2011-2012 eğitim öğretim yılı sonunda lise eğitimleri için tercih yapacak olan Atatürk İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri, Müdür Baş Yardımcısı Havva Özhelvacı, Müdür Yardımcısı Mehmet Durmuş, Türkçe Öğretmeni Günay Kaya
23 Mart 2012 Cuma 21:01

İşçilerin yüzde 99’u Türk-İş’i tercih etti

Son çıkarılan Torba Yasa kapsamında Belediyelerdeki norm fazlası işçiler diğer devlet kurumlarına gönderilirken bu kapsama giren işçilerin yüzde 99’u Türk-İş’i tercih etti.
1 Aralık 2011 Perşembe 18:03

NATALİA İSLAMİYETİ SEÇTİ

Belarus uyruklu Natalia Virinskaya kendi isteği ile Müslüman olmayı tercih etti.
3 Mayıs 2011 Salı 17:28

Eğitim-Sen 24 Kasım’ı reddediyor

Eğitim-Sen Genel Örgütlenme Sekreteri Mustafa Ecevit, askeri cuntanın ürünü olduğu ve içinin boşaltıldığı gerekçesiyle 24 Kasım’ı reddettiklerini, onun yerine 5 Ekim’i Dünya Öğretmenler Günü olarak kutlamayı tercih ettiklerini söyledi.
23 Kasım 2010 Salı 01:19

Adı gibi İmrendiyorlar

Kilo ile köfte yemek için ,İmren'i tercih edin. İmren Izgara Erenler'de 4ncü şubesini açtı.
19 Eylül 2010 Pazar 19:41

BAYRAM AYAKKABI TAMİRCİLERİNE YARADI

Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlar yeni ayakkabı almak yerine eski ayakkabılarını tamir ettirmeyi tercih ediyor.
9 Eylül 2010 Perşembe 01:02

Rektör Durman TGRT Habere Konuk Olacak

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, üniversite tercihleri öncesi çeşitli ulusal televizyon kanalarına konuk olarak Sakarya Üniversitesi'ni tanıtıyor
20 Temmuz 2009 Pazartesi 18:32

Duran ne dedi ?

AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, "Bu tercih Sayın Başbakanımızın tercihidir" dedi.
11 Ocak 2009 Pazar 19:57

SAÜ başarılarına bir yenisini ekledi

Sakarya Üniversitesi'nin (SAÜ) internet kütüphanesi, Türkiye'de en çok tercih edilen ikinci sanal üniversite kütüphanesi oldu.
29 Aralık 2008 Pazartesi 20:53

M.Y.O. mezunlarına kısa dönem askerlik

Özcan’ın üniversitelerdeki yığılmayı önleyeceğini, meslek yüksekokullarını tercih edilir hale getireceğini savunduğu teklif, yüz binlerce öğrenciyi ilgilendiriyor.
21 Ocak 2008 Pazartesi 10:34

Kamuya personel alınacak

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla KPSS'ye girmiş adaylardan tercih alınacağını duyurdu.
18 Aralık 2007 Salı 04:11

Özürlü olmak kendi tercihimiz değildir

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nin Özürlüler Günü nedeniyle düzenlediği programda konuşan Başkan Aziz Duran, “Engelli olmak insanın kendi tercihi değildir.
4 Aralık 2007 Salı 03:28

Sıcak Havalarda Park Zevki

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi tarafından devralınan Yenikent Orman Parkı, Arifiye İl Ormanı'ndan sonra Sakaryalıların en çok tercih ettikleri dinlenme mekanlarından oldu. Temiz havası ve yeşil doğası ile Orman Park vatandaşlarca ilgi görüyor.
26 Temmuz 2007 Perşembe 04:21

ÖSS'de Tercih Yapacakların Dikkatine!!

Adaylardan, 2007-ÖSS'ye girip 160 ve üstünde puan alanlar, 2007-ÖSS'ye girip aynı zamanda sınavsız geçiş hakkına sahip olanlar ve sadece sınavsız geçiş için başvuranlar tercih yapabilecek.
15 Temmuz 2007 Pazar 05:02

% 7 Etkili Olacak

824 bin 551 öğrencinin yarışacağı OKS`de bu yıl ilköğretim başarı puanı sonucu etkileyecek ve adaylardan 20 tercih birden alınacak..
7 Haziran 2007 Perşembe 20:06

Alara Uzan İzmir Adaylığından Vazgeçti

Genç Parti'den aday olması beklenen Alara Uzan anneliği tercih etti.
3 Haziran 2007 Pazar 07:55

Su yerine meyve suyu içmeyin !

Sularımızın kesik olduğu bugünde bu haberi dikkatli okuyun. Su yerine meyve suyu içmeyi tercih edenlerdenseniz bu uyarıyı dikkate alın.
3 Haziran 2007 Pazar 07:52

Teknoloji Onları Yıldırmadı

Adapazarı'nda elle açılan yufkaları vatandaş daha çok tercih ediyor. Üreticiler elle açılan yufkaların makine ile imalatı yapılan yufkadan daha lezzetli ve kaliteli olduğunu iddia ettiler.
29 Nisan 2007 Pazar 13:14

Mahallelerin bankaları bakkallar

Son yıllarda artan kredi kartı kullanımına rağmen, vatandaşlar daha çok bakkalların veresiye defterlerini tercih ediyor.
11 Aralık 2006 Pazartesi 05:50

Avukatlar 'Ali Rıza Acartürk' dedi

Sakarya Barosu 47. Olağan Genel Kurulu Ağır Ceza Mahkemesi salonunda yapılan seçimlerle sona erdi. Avukatların tercihi Ali Rıza Acartürk oldu.
9 Ekim 2006 Pazartesi 10:23

Büyükşehirden Öğrencilere Yardım

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nin, üniversite adaylarına yardımcı olmak için başlatmış olduğu ücretsiz tercih danışmanlığı hizmetinden 5 bin üniversite adayı yararlandı.
9 Ağustos 2006 Çarşamba 13:52

Pırpır Üzerinde Tehlikeli Yolculuk

Adapazarı'ndaki köylerde ulaşım aracı olarak en fazla kullanılan pırpırlarda tehlikeli yolculuklar sürüyor. Köylü vatandaşların, pratik olması nedeniyle tercih ettiği pırpırlar
15 Temmuz 2006 Cumartesi 16:38

İthal ürünlere zam üstüne zam

Beyaz eşyada Vestel, ürünlerine yüzde 5-10 arasında zam yaptı. Vestel, bazı ürünlerde promosyonu kaldırarak fiyatları dengelemeyi de tercih etti.
25 Mayıs 2006 Perşembe 08:52

Hyundai'ye Hükümetten Son Öneri

Hükümet, Türkiye’nin önceki tekliflerini beğenmeyerek 1.2 milyar Euro’luk yatırımı için Çek Cumhuriyeti’ni tercih edebileceğinin işaretlerini veren Hyundai’nin peşini bırakmıyor.
20 Ocak 2006 Cuma 16:17

Sakarya'da Kurban Bayramı

Sakarya'da vatandaşlar, kenar mahalleler yerine toplu kesim bölgelerine giderek kurbanlarını kesti. Sakarya'da belediyelerin ve çeşitli kuruluşların kurban kesim yerlerini tercih eden
10 Ocak 2006 Salı 14:19

49 AKP'liden Seçim Yasası İçin Teklif

Seçim yasası değişiyor AK Partili 49 milletvekili Seçim Yasası'nın değiştirilmesi için yasa teklifi hazırladı. Vekillerin 'tercih sistemi' ile seçilmesini öngören teklif, liderlerin aday belirlemedeki etkinliğini kısıtlıyor.
20 Aralık 2005 Salı 16:34

BALIKÇILARDA BAYRAM

Yaşanan kuş gribi faciası nedeniyle halkımızın beyaz et ihtiyacını karşılamak için balığı tercih etmesi balıkçılarda bayram havası estiriyor.
12 Ekim 2005 Çarşamba 13:08

İNEKLERİN GÖL KEYFİ

Adapazarı'nda sahipleri tarafından otlamaya bırakılan inekler aşırı sıcaklar yüzünden otlamak yerine gölde serinlemeyi tercih ediyor. Adapazarı Taşkısığı Gölü kenarında bulunan meralara sahipleri tarafından otlamaya
27 Ağustos 2005 Cumartesi 09:15

1900 OKUL BİRİNCİSİ AÇIKTA KALDI

2005-ÖSS sonucunda, 1 milyon 613 bin 436 adayın tercih yapma hakkı vardı. Ancak adayların yarısı tercih yapmadı. Ayrılan kontenjana göre 378 bin kişi yerleştirildi.
20 Ağustos 2005 Cumartesi 08:12

ÖSS TERCİHLERİ BUGÜN BAŞLIYOR

Üniversite adaylarının tercih formlarını teslim etme süresi bugün başlıyor. ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan, tercih yaparken bölümlerin yüzdelik dilimlerine bakmanın daha sağlıklı olduğunu kaydetti.
24 Temmuz 2005 Pazar 09:20

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free