hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı SATSO'da LED Teknolojisi ve Sürücü Seçimleri Eğitimi ‘Adam olun da sözünüzü tutun’ Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi Lokman Hekim’de Başarıya Ödül Minik Öğrencilerden Anlamlı Davranış Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
 
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
 
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
 
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

tabela haberleri

Şehir içi yollara karayolu standardı

2017 yılı yol çizgileri ve tabela çalışmalarının bilgilerini paylaşan Fatih Pistil, “5 bin 350 adet uyarı tabelası, bilgilendirme ve yönlendirme levhaları yaptık. 640 kilometre grup yolu ve 290 kilometre şehir içi yol olmak üzere toplamda 930 kilometrelik güzergahların karayolu standardında trafik güvenliğini sağlamış olduk” dedi.
9 Ocak 2018 Salı 18:33

Görüntü kirliliğine geçit yok

Büyükşehir Zabıta Teşkilatı, görüntü kirliliğine yol açan reklam panolarına dönük olarak yeni bir çalışma başlattı. Bu kapsamda yönetmeliğe aykırı bir şekilde muhtelif alanlara konuşlandırılan tabelalar ve diğer reklam içerikleri ekipler tarafından kaldırılıyor.
20 Aralık 2016 Salı 20:26

Feto’ya bir tepki de onlardan

Hendek İlçesi’nde bulunan Taytem Dinlenme Tesisleri’nde, anlaşmazlığa düştükleri İsmail’in Yeri Bolu Dağı Et Lokantası’nın Franchise anlaşmasını tek taraflı feshederek, tabelalarını söktürdü.
31 Temmuz 2016 Pazar 19:02

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEN SÜRÜCÜ TABELAYA ÇARPIP TERS DÖNDÜ

Sakarya’da bir otomobil sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda orta refüjdeki tabelaya çarparak ters döndü. Kazada otomobil içinde kalan iki kişi itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı.
23 Şubat 2016 Salı 19:01

ADAPAZARI'NDA SOKAKLAR NUMARALANDIRIYOR

Adapazarı Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Numarataj Hizmet birimi çalışmalarına başladı. Numarataj birimi ile tüm sokak tabelaları ve kapı numaraları güncellenecek.
11 Şubat 2016 Perşembe 18:15

Tuğba Öğretmenin dramatik ölümü

Direksiyon hakimiyetini kaybeden Sürücünün çarptığı durak tabelası başına çarpan Tuğba Öğretmen hayatını kaybetti.
12 Temmuz 2015 Pazar 23:24

AGDAŞ VE SATSO 7.MESLEK KOMİTESİ'NDEN SERTİFİKALI FİRMALARI'NA YETKİ TABELASI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve doğalgaz tesisat ve iklimlendirme sektöründe iştigal eden üyelerden oluşan 7. Meslek Komitesi, AGDAŞ işbirliği ile sertifikalı firmalara yetki belgesi tabelası uygulamasını başlattı.
19 Şubat 2015 Perşembe 18:04

Duba Reklam Tabelası ve Yelken Bayraklar Toplanıyor

Nazilli?de görüntü kirliliğine neden olan, trafik ve yaya güvenliğini tehdit eden duba, reklam tabelası ve yelken bayraklar toplanıyor.Nazilli?de çarşı, cadde, bulvar ve sokaklarda görüntü kirliliği sağlayan, trafik güvenliği ve yaya güv
13 Kasım 2014 Perşembe 01:42

Sakarya’da Arapça Tabelalar Çoğalıyor

Sakarya’da esnaflar, sürekli sayıları artan Suriyeli mültecilere yönelik olarak dükkanlarına Arapça tabelalar asıyor.
1 Kasım 2014 Cumartesi 17:45

BİMEKS'TEN SAKARYA'YA İKİNCİ MAĞAZA

Bimeks’in, Darty mağazaları tabela dönüşümlerinde bugünkü durağı Sakarya Serdivan AVM oldu. Darty mağazasının dönüşümü ile birlikte Bimeks, Sakarya’da iki ayrı mağaza ile faaliyetlerini sürdürürken, Türkiye genelinde de 116 mağazaya ulaştı.
30 Mart 2014 Pazar 01:17

FERİZLİ DEVLET HASTANESİ ENGELLERİ KALDIRDI

Ferizli Devlet Hastanesinde yönlendirme tabelaları yenilenerek tabelalara görme engellilerin yararlanması amacı ile Kabartma (Braille) alfabesi konuldu.
7 Ocak 2014 Salı 20:24

KOCA TABELA YERE ÇAKILDI

Adapazarı ilçesi Atatürk Bulvarı ile Sait Faik Sokağın kesiştiği noktada yer alan Milli Piyango İdaresi Sakarya Şube Müdürlüğü’nün tabelalarından biri yere çakıldı.
24 Ekim 2013 Perşembe 03:19

Fotoğrafçılar Kalifiye Eleman Bulamamaktan Şikayetçi

Sakarya Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası (SAFO) Başkanı Cevat Davulcu, fotoğrafçılık alanında kalifiye eleman sıkıntısı yaşandığını dile getirerek,
28 Haziran 2013 Cuma 22:46

FOTOĞRAFÇILAR TBMM’YE ÇIKARMA YAPTI

Adapazarı Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı Cevat Davulcu, 20 ilin fotoğrafçılar odası başkanları ile birlikte TBMM’ye giderek MHP, CHP ve AK Parti grup başkan vekillerine fotoğrafçı esnafının sıkıntılarının ilettiklerini söyledi.
8 Mayıs 2013 Çarşamba 00:16

“ Deneme için asılan tabela “ demek Milletimize hakarettir.

Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Teşkilatı olarak, Serdivan Belediye binasındaki tabela ile ilgili yaptığımız açıklama, amacına ulaşmıştır. Açıklamamız sonrası yeni yaptırılacak tabelaya, T.C. ibaresinin konulup konulmayacağınında takipçisi olacağız.
13 Nisan 2013 Cumartesi 03:56

Tabeladaki T.C ibaresini kaldıran şerefsizdir, kaldırmadan kaldırdı diyen de

MHP Serdivan İlçe Teşkilatı’nın tabelada T.C. kalktı açıklamasına Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan cevap geldi.
12 Nisan 2013 Cuma 00:05

HENDEK’TE TABELA VERGİLERİ CAN YAKIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hendek İlçe Başkanlığı, Hendek’te uygulanan yüksek tabela vergileriyle ilgili yazılı açıklamada bulundu.
27 Mart 2013 Çarşamba 02:40

FOTOĞRAFÇILARIN SORUNLARI TBMM’YE TAŞINIYOR

İzmir’de fotoğrafçılar odası başkanlarıyla bir araya gelen Adapazarı Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Cevat Davulcu, sektördeki sıkıntılarla ilgili hazırlanan dosyanın TBMM'ye gönderileceğini söyledi.
8 Mart 2013 Cuma 18:21

AFO KORSAN FOTOĞRAFÇILARA SAVAŞ AÇTI

Adapazarı Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Odası (AFO) Başkanı Cevat Davulcu, kayıt dışı çalışan korsan fotoğrafçı ve tabelacıları tespit ederek maliyeye bildirimde bulunduklarını kaydetti.
27 Kasım 2012 Salı 18:06

Gayri resmi fotoğrafçılık yapanlara izin verilmesin

Adapazarı Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Odası Yönetimi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı’yı ziyaret ederek okullarda gayri resmi fotoğrafçılık yapanlara izin verilmemesini istedi.
14 Ekim 2012 Pazar 16:56

MESLEKİ EĞİTİM HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRACAK

Adapazarı Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Cevat Davulcu, çıraklık eğitim merkezlerine son başvuru tarihinin 30 Eylül 2012 olduğunu hatırlatarak, “Esnafımızı yanındaki personelin eğitimi konusunda duyarlı olmaya çağırıyoruz
23 Eylül 2012 Pazar 23:22

Fotoğrafçılar da Başkan Davulcu

Enver Karademir'in istifası ardından Adapazarı Fotoğrafçılar Ressam Tabelacılar Odası Başkanlığına Yönetim Kurulu kararı ile Cevat Davulcu getirildi.
7 Ocak 2012 Cumartesi 01:16

Reklam tabelaları bu kez elektrik direklerinde

Sakarya'nın Adapazarı İlçesi'nde gösteri yapacak olan sirk organizasyonunun reklam tabelaları elektrik direklerine asıldı. Aynı sirk 2010 yılının Aralık ayında reklam tabelalarını gece yarısı ağaçlara çivilediği için tepki çekmişti.
14 Ekim 2011 Cuma 19:52

Rent a car firmaları anlayış bekliyor

Sakarya’da faaliyet gösteren kiralık araç firmaları Büyükşehir Belediyesinin araçlarının camında asılı duran kiralık tabelalarını kaldırmaları için kendilerine tebligat yaptığını ifade ederken, belediyeden anlayış beklediklerini açıkladı.
2 Ekim 2011 Pazar 19:34

KARASU TEPETARLA KÖYÜ’NÜN TABELASI YOK

Sakarya’da Adapazarı-Karasu duble yolu üzerinde Tepetarla Köyü istikametini gösteren yön tabelasının olmaması sürücüleri zor durumda bırakıyor.
20 Temmuz 2011 Çarşamba 02:54

Akyazıda İlginç Uygulama

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde trafik tabelaları çöp poşeti ile kapatıldı.
20 Mayıs 2011 Cuma 17:43

Bu Tabelayı Hiç mi Görmüyorlar

Adapazarı-Karasu Çevre Yolunun Süleymanbey Köyü mekiinde ilginç bir tabela gelen geçen vatandaşların şaşkın bakışlarına yol açıyor.
19 Haziran 2010 Cumartesi 03:52

Tabelalar Hedef Tahtası Oluyor

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü tarafından dikilen tabela, silah meraklılarının hedef tahtası oldu.
13 Haziran 2008 Cuma 20:11

Tabelayı gören yatırım yapmış

Sakarya'da, D-100 Karayolu üzerine konulan 'OSB'ye yatırım yapacak müteşebbis aranıyor' tabelasını gören bir çok işadamı, Söğütlü İlçesi 3. Organize Sanayi Bölgesi'ne yatırım yaptı.
22 Mayıs 2008 Perşembe 21:24

‘Benim sokağımda bir değer yetişti’

Merkez Belediyesi, Adapazarı sokak ve caddelerine, Sakarya’nın Türkiye ve dünya çapında ünlü yazar, müzisyen, sporcu, devlet adamı siyasetçilerinin sokaklara fotoğraf ve özgeçmişlerinin bulunduğu tabelalar yerleştirecek
9 Ocak 2008 Çarşamba 02:43

Başkan Tabelayla Poz Verdi

Sakarya'nın Akyazı ilçesine bağlı Dokurcun belde belediyesi tarafından, beldenin girişine yeni ve modern bir tabela konuldu.
15 Nisan 2007 Pazar 15:59

Kim Koydu Bu Tabelayı Buraya !!

Adapazarı'nda meydana gelen trafik kazasında, sürücüsünün 225 promil alkollü çıktığı kamyonun çarptığı dev yön tabelası devrildi. Tabelanın altında kalan sürücü ise 1 saat süren çalışma sonrasında kurtarıldı.
9 Nisan 2007 Pazartesi 16:16

Yenikentin yönü belirlendi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Trafik Müdürlüğü Ekipleri; Yenikent’te Valilik Kampüsü ve Muhtarlık girişine; Camili Mahallesi ile birlikte çevredeki beş mahalleyi gösteren yön tabelası astı.
11 Ocak 2007 Perşembe 10:08

İlginç emlak ilanları

Klasik emlak pazarlama yöntemi satılan yada kiralanan mülklere tabela asmaktır. Ancak anlaşılan bir vatandaşımız bu olayı diğerlerinden biraz farklı yapmış. İlginç ilanları okumak için tıklayın.
12 Mart 2006 Pazar 20:38

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1963 Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free