hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı SATSO'da LED Teknolojisi ve Sürücü Seçimleri Eğitimi ‘Adam olun da sözünüzü tutun’ Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi Lokman Hekim’de Başarıya Ödül Minik Öğrencilerden Anlamlı Davranış Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
 
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
 
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
 
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

töreninde haberleri

Sakarya üretimin en önemli şehridir

Sakarya’nın Yıldızları ödül töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da ekonomiye can veren tarım, sanayi, hizmet ve turizm sektörleri gelişimini çeşitlendirerek sürdürüyor. İnşallah yakalanan tabloyu sürdürmeye devam edeceğiz” derken
21 Aralık 2018 Cuma 23:03

300 bisiklet sahiplerini buldu

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası açılış töreninde müjdesi verilen 300 adet bisikletin çekilişi gerçekleştirildi.
18 Aralık 2018 Salı 04:11

Sakaryaspor’un şampiyonluğuna inancımız tam

Sakaryaspor’un yeni sezon öncesinde kadrosuna dahil ettiği isimlerin toplu imza töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “İnşallah bu ligden bir an evvel kurtularak Sakaryasporumuzun hak ettiği liglere ulaşmasını temenni ediyoruz. Şampiyonluğa inancım tam”
4 Temmuz 2018 Çarşamba 05:56

Kaynarca’nın yeni yatırımları hayırlı olsun

Kaynarca’nın yeni yatırımlarının açılış töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Biz göreve geldiğimizde Kaynarca’nın su sorununu halletmeyi kafamıza koyduk, geldik, söz verdik ve bunu yaptık.
10 Haziran 2018 Pazar 06:25

Çevre Allah’ın bize emanetidir

Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil Toplama Yarışması ödül töreninde konuşan Karamehmetoğlu, “Yarının temiz çevresi için bugünden çalışmak gereklidir.
3 Haziran 2018 Pazar 00:44

“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”

Savunma Sanayi’nde Milli Buluşma ve SAYP Protokolü imza töreninde Toçoğlu, “Ülkemizin savunma sanayisinde önemli yeri olan şehrimiz; katkısını daha da artırma yolunda ilerliyor.
21 Nisan 2018 Cumartesi 00:25

Söğütlü MYO’nun temeli atıldı

Söğütlü MYO’nun temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “İnşallah MYO kısa süre içerisinde tamamlanır ve Söğütlü’nün eğitim geleceğine kazandırılır. Hayırlı olsun” derken; Vali Balkanlıoğlu, “İşçi gücünün karşılanması açısından bu okul ara ve teknik eleman ihtiyacına cevap verecektir. Bundan dolayı bu okullarda açılacak bölümler son derece kıymetli” dedi
19 Şubat 2018 Pazartesi 18:42

Arifiye Park’ın temeli atıldı

Arifiye Park’ın temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “İlçemize modern bir meydan kazandırdık. 15 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik.
16 Şubat 2018 Cuma 18:22

Sosyal Denge Tazminatı için imzalar atıldı

Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ Genel Müdürlüğü ile Bem-Bir-Sen arasında imzalanan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin imza töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, yeni sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.
18 Aralık 2017 Pazartesi 21:46

Sapanca 40 Milyon TL’lik yatırımla buluştu

40 Milyon TL’lik yatırımların toplu açılış ve temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sapanca doğasıyla, yeşiliyle, muhabbetiyle sadece Sakarya’nın değil, ülkemizin özel bölgelerindendir. Altyapı, ulaşım, spor, sosyal başlıklardaki 40 Milyon TL’lik projelerimizin Sapanca’ya hayırlı olmasını diliyorum.
25 Ekim 2017 Çarşamba 00:04

SATSO'NUN 100. YILINDA ÖDÜL GURURU

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 100. Yılında gerçekleştirdiği ödül töreni ile hizmette 1 asrın gururunu üyeleriyle ve paydaşlarıyla paylaştı. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 100. Yıl ödül töreninde önceki yıllardan farklı olarak çok çeşitli kategorilerde Oda üyelerine ve hizmet paydaşlarına ödül verildi.
17 Eylül 2017 Pazar 06:00

Mezuniyet töreninde Doğukan Manço da sahne alacak

Sakarya Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet törenleri başladı. Mezuniyet töreninde Doğukan Manço da sahne alacak.
3 Temmuz 2017 Pazartesi 22:21

Çevreyi korumak yükümlülük değil lütuftur

Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil Toplama Yarışması ödül töreninde konuşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Karamehmetoğlu, “Çevreyi korumanın bir yükümlülük değil, lütuf olduğuna inanıyoruz.
3 Haziran 2017 Cumartesi 00:07

Hedefimiz usta sanatçılar yetiştirmektir

Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi Yılsonu Sergisi açılış töreninde konuşan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi kıymetli projelerimizden bir tanesidir.
25 Mayıs 2017 Perşembe 02:46

Geleceğin mühendisleri ödüllendirildi

‘Su ve Teknoloji Proje Yarışması’ ödül töreninde konuşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Suyun ulaştırılmasıyla ilgili olarak teknolojiler büyük oranda oturmuş durumda. Su ile ilgili kontrol teknolojileri, suyun korunmasına dönük teknolojiler, arıtma teknolojileri gittikçe önem kazanıyor. İnşallah yarışmamıza katılan projeler SASKİ’nin çalışmalarında hayat bularak, hem ülkemize hem de milletimize önemli katkılar sağlayacaktır” dedi.
22 Mayıs 2017 Pazartesi 23:51

Karasu SGM’nin temeli atıldı

Karasu SGM’nin temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Biz sadece altyapı ve üstyapı hizmetleri değil, insanımıza dokunacak sosyal sorumluluk projeleri de üretiyoruz.
7 Nisan 2017 Cuma 01:59

Akyazı SGM törenle açıldı

Akyazı SGM’nin resmi açılış töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir olarak şehrimizi altyapı ve üstyapıda önemli hizmetlerle buluşturuyor,
27 Mart 2017 Pazartesi 19:21

Söz de karar da milletin olacak

Sakarya’da yapımı tamamlanan tesis ve hizmetlerin toplu açılış töreninde onbinlerin sevgi gösterileriyle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz bugün de Sakarya’ya eli boş gelmedik. Toplam yatırım bedeli 1 milyar 542 milyon olan 118 projenin toplu açılışını gerçekleştirmiş oluyoruz” dedi.
16 Mart 2017 Perşembe 21:53

384 Milyon değerindeki 43 proje açılıyo

16 Mart Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplu açılış töreninde Büyükşehir Belediyesi’nin 384 Milyon TL değerindeki 43 projesinin de açılacağını belirten Başkan Toçoğlu,
12 Mart 2017 Pazar 23:34

SEDAŞ ÇAĞRI MERKEZİ ÇALIŞANLARI PERFORMANS ÖDÜLÜ ALDI

2016 Yılı’nın 2.Yarıyıl En İyi Performans Ödülleri, Yapılan Ödül Töreninde Sahiplerini Buldu
1 Mart 2017 Çarşamba 18:29

“Babamı göremiyorum anne”

Sakarya Valiliği önünde Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk için düzenlenen cenaze töreninde, şehidin oğlu ve eşi arasında yaşanan diyalog, herkesi ağlattı.
12 Kasım 2016 Cumartesi 19:06

Sapanca Bu Merkezde Buluşacak

Sosyal Gelişim Merkezi’nin temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sapancalı hemşerilerimize sözünü verdiğimiz bir projede daha çalışmaları başlatmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
24 Eylül 2016 Cumartesi 03:15

‘Darbeye Fırça’ Sergisi Kent Meydanı’nda

Karikatür Sanatçıları Osman Suroğlu ve Ekrem Berber’in eserlerinden oluşan ‘Darbeye Fırça’ karikatür sergisinin açılış töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Birçok sayfayla, kitapla anlatılamayan konuları bir çizgiyle anlatabilmek çok önemlidir.
6 Ağustos 2016 Cumartesi 02:18

En Güzel Bahçeler Ödüllerini Buldu

‘En Güzel Bahçe’ yarışması ödül töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Bu yarışmada temel hedefimiz; şehrimizde çevre bilincini geliştirmek olduğu kadar, aynı zamanda şehrimizin güzelleştirilmesi hususunda da bir farkındalık oluşturmaktır.
6 Haziran 2016 Pazartesi 02:53

Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi Yılsonu Sergisi açılış töreni

Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi Yılsonu Sergisi açılış töreninde konuşan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Büyükşehir Belediyesi olarak sadece kültür sanat adına binaları inşa edip bırakmıyoruz.
3 Haziran 2016 Cuma 00:43

TÜRKİYE SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ YAŞAM PROGRAMI

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı kapsamında, bisiklet dağıtım töreni Sakarya’da gerçekleşti. Dağıtım töreninde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, bisiklete binerek tur attı.
9 Ekim 2015 Cuma 19:52

SAKARYA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Sakarya’da Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde il protokolü bir araya geldi.
25 Eylül 2015 Cuma 20:22

"Yerli Otomotiv Sakarya'ya Yakışır En İyisini De Sakarya Yapar"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya’da katıldığı bir temel atma töreninde, "Yerli otomotiv Sakarya’ya yakışır, en iyisini de Sakarya yapar" dedi.
31 Ağustos 2015 Pazartesi 20:13

"Yerli Otomotiv Sakarya'ya Yakışır En İyisini De Sakarya Yapar"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya’da katıldığı bir temel atma töreninde, "Yerli otomotiv Sakarya’ya yakışır, en iyisini de Sakarya yapar" dedi.
31 Ağustos 2015 Pazartesi 20:13

SAÜ MEZUNİYET TÖRENİNDE YER KAVGASI

Sakarya Üniversitesi’nin (SAÜ) mezuniyet töreninde yer nedeniyle iki grup arasında kavga çıktı. Üniversite güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle olay büyümeden önlendi.
23 Haziran 2015 Salı 01:14

ÇEVRE DUYARLILIĞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Atık Pil ve Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışmalarının ödül töreninde konuşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Vardar; “Daha yeşil, daha güzel, daha temiz ve daha yaşanabilir bir Sakarya hedefini gerçekleştirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
4 Haziran 2015 Perşembe 21:35

Vali Coş Ambulans Şoförü Oldu

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, yeni ambulansların teslim töreninde direksiyon başına geçti. Valilik bahçesinde turlayan Coş’u ambulans direksiyonunda görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
16 Ocak 2015 Cuma 16:35

Av. Özge Üstün Cübbe Giydi

Edirne Barosunda görev yapacak Avukat Özge Gündüz, yemin töreninde cübbe giyerek göreve başladı.Edirne Barosu Konferans Salonunda gerçekleştirilen yemin törenine Avukat Gündüz ailesiyle birlikte gelirken, barodaki mesai arkadaşları da ya
12 Kasım 2014 Çarşamba 00:00

Başbakan Davutoğlu, Aksaray-Yenikapı hattını açıyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu Aksaray-Yenikapı metro hattı açılış töreninde konuşuyor...
9 Kasım 2014 Pazar 19:10

Odman?a Ödül

Bursa?daki 2. Grup Rotary Kulüpleri, bu yılki Rotary Meslek Hizmet Ödülü?nü cazcı Ferit Odman?a verdi.Kulüp Altınceylan?daki ödül töreninde konuşan Gelecek Dönem Guvarnörü Reha Akın, her kulübün yılda bir kez Rotary Meslek Hizmet ödülü v
9 Kasım 2014 Pazar 02:04

Toçoğlu: “kültür Derneklerimizin Yanındayız”

Abhazya Zafer Bayramı Kutlama töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya’nın bir kardeşlik coğrafyası olduğunu her fırsatta ifade ediyoruz. Şehrimize çeşitli bölgelerden gelerek, kendi kültürlerini yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak üzere faaliyet gösteren kültür derneklerimizin her zaman yanında olacağız” dedi.
29 Eylül 2014 Pazartesi 20:59

23 NİSAN HENDEK’TE COŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Hendek’te coşku ile kutlandı. Törene Atatürk Anıtı’na çelenk koyulması ile başlandı.Çelenk koyma töreninde ve Atatürk Stadı’nda ki gösterilerde Hendek Belediyesi Bando Takımı eşliğinde İstiklal Marşı okundu.
24 Nisan 2014 Perşembe 02:36

Atletizm yol koşuları yapıldı.

Kaynarca'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atletizm Yol Koşuları yapıldı. İlçe merkezi Hasan Akgün Bulvarı'nda yapılan vatandaşların ilgi gösterdiği yarışlarda dereceye girenlere ödülleri ve madalyalarının 23 Nisan töreninde verileceği belirtildi.
19 Nisan 2014 Cumartesi 02:17

Fatma Şahin, görevini Ayşenur İslam'a devretti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin, görevini AK Parti Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Ayşenur İslam’a devretti. Teslim töreninde İslam’ın elini tutarak konuşma yapan Şahin, gözyaşlarını tutamadı.
26 Aralık 2013 Perşembe 19:27

SAKARYA MÜFTÜLÜĞÜ'NDE DUYGULANDIRAN İHTİDA MERASİMİ‏

İslamiyet’e olan ilgi her geçen gün artarken bir Hristiyan daha Müslüman oldu. Sakarya Müftülüğü’nde gerçekleştirilen ihtida töreninde, Sakarya’da yaşayan Alman Heidimaria Kıhan Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman olurken, adını da Esra olarak değiştirdi.
25 Aralık 2013 Çarşamba 19:29

POLONYALI ALİCJA MÜSLÜMAN OLDU

Sakarya Müftülüğü’nde gerçekleştirilen ihtida töreninde, Sakarya’da yaşayan Polonyalı Alicja Elzbieta Ujma Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu.
27 Kasım 2013 Çarşamba 23:02

Tır-Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi Açıldı

Tır-Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi açılış töreninde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Çağın gerisinde kalmış, zamanın ruhuna uygun olmayan; insana ve şehre faydası olmayan anlayışların hepsini bir kenara itiyoruz.
1 Kasım 2013 Cuma 23:30

Saadet’te Bayram Coşkusu…

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı üyeleri, bayramlaşma töreninde bir araya geldi.
10 Ağustos 2013 Cumartesi 12:53

Meydanda Huzur ve Bereket Rüzgarı Esiyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 20'inci Ramazan Etkinlikleri açılış töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, "Bu ayın bereketini, huzurunu birlikte paylaşmaktan ve siz değerli vatandaşlarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
12 Temmuz 2013 Cuma 00:26

60 Yaşında 4. Üniversiteyi Bitirdi

Sakarya Üniversitesi'nin 2012-2013 eğitim öğretim dönemi mezuniyet töreninde en dikkat çeken ismi 60 yaşındaki Hasan Olgun isimli öğrenci oldu. Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Çeviri Bilimleri Bölümü ile 4. üniversitesini bitiren Olgun, bundan sonra Hukuk Fakültesi'nde okumayı hedefliyor.
22 Haziran 2013 Cumartesi 01:17

KARAPÜRÇEK SAĞLIKLI SUYA KAVUŞTU

Karapürçek İsale Hatları, İçmesuyu Arıtma Tesisi ve su deposunun açılış töreninde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sakarya kabuğunu kırdı
1 Haziran 2013 Cumartesi 02:15

Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde devir teslim

Tarım Gıda ve Hayvancılık Müsteşarlığına atanan Abdullah Keskin Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevini Mehmet Erdemir’e devretti. Müdürlükte gerçekleşen devir teslim töreninde Keskin yeni İl Müdürü Erdemir’e görevinde başarıla
8 Şubat 2013 Cuma 17:35

BÜYÜKŞEHİR'DEN SPORA DESTEK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından amatör kulüplere tahsis edilen 6 aracın teslim töreninde konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Bu iş gönül işidir.
14 Aralık 2012 Cuma 21:40

ÇELİK İSALE HATTI’NIN TEMELİ ATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından hayata geçirilen, tamamı çelik borulardan inşa edilecek olan Çelik İsale Hattı’nın temsili kaynak töreninde konuşan Başkan Zeki Toçoğlu,
28 Eylül 2012 Cuma 18:14

SAPANCA'DA PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

Sapanca'da Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.
19 Ağustos 2012 Pazar 21:07

ŞEHİT CENAZESİNDE ŞEMSİYELERİN KONULMASI

Şehit Uzman Çavuş Regaib Şahin’in cenaze töreninde yaşanan taziye çadırı olayından dolayı büyük üzüntü duyduklarını ve gerekli incelemelerin yapıldığını kaydetti.
25 Temmuz 2012 Çarşamba 19:19

ŞEHİT BABASINDAN ŞEMSİYE OLAYI ABARTILDI TEPKİSİ

Yüksekova’da düşen helikopterde şehit olan Regaib Şahin’in Sakarya’da düzenlenen cenaze töreninde yaşanan taziye çadırı skandalı ile ilgili konuşan baba Hayrettin Şahin; yaşananların abartıldığını söyledi.
25 Temmuz 2012 Çarşamba 19:12

BÜYÜKŞEHİR ULAŞIM FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 4’ü körüklü 24 yeni otobüsün teslim töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ulaşım konusundaki çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyo
19 Temmuz 2012 Perşembe 20:33

SAMEK’DEN 4 BİN 500 MEZUN

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SAMEK Yılsonu Etkinliklerinin açılış töreninde konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, "Her geçen gün kurumsallaşan, yeni merkezlerle hizmet çıtasını her gün yukarıya taşıyan SAMEK den bu yıl 4500 kardeşimizi mezun ettik.
11 Haziran 2012 Pazartesi 05:12

Akıllı Kavşak Kontrol Merkezi sözleşmesi imzalandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi gerçekleştirilen Akıllı Kavşak Kontrol Merkezi’nin sözleşme imza töreninde konuşan Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu..
26 Mayıs 2012 Cumartesi 00:00

Murat Yazıcı'dan personele veda

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, 7 yıl görev yaptığı Milli Eğitim Müdürlüğü'nden, en yakın çalışma arkadaşlarım dediği daire personeli tarafından uğurlandı. Veda töreninde duygusal anlar yaşandı.
27 Ocak 2012 Cuma 19:54

Sakarya'nın Yıldızları

Dünkü 'Sakarya'nın Yıldızları' ödül töreninde ödül alan isimler ve kategorileri şu şekilde;
30 Eylül 2011 Cuma 02:33

Hisarcıklıoğlu: Yerli otomobilin adresi Sakarya olsun

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya'da katıldığı ödül töreninde yaptığı konuşmada teröre karşı birlik mesajı verdi.
28 Eylül 2011 Çarşamba 23:53

POLİSLERİN RÜTBE TERFİ TÖRENİ YAPILDI

Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen terfi töreninde 21 polis bir üst rütbeye terfi etti.
1 Temmuz 2011 Cuma 21:33

MHP’YE BÜYÜK KATILIM

Ferizli ilçesinde gerçekleştirilen aday tanıtım töreninde çeşitli partilerden istifa eden çok sayıda partili Mhp’ye katılarak rozet taktı.
23 Nisan 2011 Cumartesi 21:12

250 Kişi Zehirlenme Şüphesiyle Hastanede

Sakarya'nın Geyve ilçesinde mevlit töreninde dağıtılan tavuklu pilavdan yiyen yaklaşık 250 kişi, zehirlenme şüphesiyle hastanelere başvurdu.
19 Ocak 2011 Çarşamba 18:16

TÜVASAŞ'tan Bulgaristan'a 30 vagon

Bulgaristan'ın Başkenti Sofya'da düzenlenen imza töreninde Bulgaristan Demiryolları ile Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. (TÜVASAŞ) arasında, toplam 32 milyon 205 Bin Euro değerinde 30 adet yataklı vagon üretimini kapsayan anlaşma için imzalar atıldı.
17 Aralık 2010 Cuma 23:35

SAÜ'de Mezuniyet Töreni Skandala dönüştü

Sakarya Üniversitesi 2009- 2010 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreninde başörtüsü krizi yaşandı.
19 Haziran 2010 Cumartesi 03:45

SAKARYA'DA ŞEHİTLER ANILDI

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde düzenlenen anma töreninde şehit aileleri, şehitliğe karanfil bıraktı.
18 Mart 2009 Çarşamba 14:43

Bayrak Asan Aileye Bedava Doğalgaz

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde Enerji Bakanı Hilmi Güler'in de bulunduğu doğalgaz verme töreninde bir dairenin camında Filistin bayrağını gören AGDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nezihi Erdem
10 Ocak 2009 Cumartesi 19:57

Hüseyin Coşkun vefat etti

Geçtiğimiz gün vefat eden Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası sahibi Hüseyin Coşkun'un cenaze töreninde, sevenleri Coşkun ailesini yalnız bırakmadı.
14 Ekim 2008 Salı 07:50

Neredeyse görev şehidi oluyordu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'da katıldığı toplu açılış töreninde üzücü bir kaza yaşandı. Adapazarı Gar Meydanı'nın çatısına keskin nişancı olarak yerleştirilen özel harekat polisi, düşerek ağır yaralandı.
30 Temmuz 2008 Çarşamba 06:34

Roman Vatandaşları Coştu

Sakarya'ya bağlı Hendek Belediyesi tarafından Roman vatandaşlar için ilçenin Turanlar mahallesinde yaptırılan konutların temel atma töreninde renkli görüntüler yaşandı. Romanlar, protokol mensuplarını davul zurna eşliğinde ve göbek atarak karşıladı.
24 Mayıs 2008 Cumartesi 06:00

Ferizli'de Bayramlaşma

Ferizli ilçesinde belediye tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde, vatandaşlara geleneksel olarak etli pilav ve ayran ikramı yapıldı.
23 Aralık 2007 Pazar 16:53

Türk Usulü Düğün

Sakarya'ya gelin gelen Hintli Neha Gupta, Türk usulü düğünle hayatını Sakaryalı Ümit Akkaya ile birleştirdi. Grupta'nın ailesi düğün töreninde halay çekti, çiftetelli oynadı.
17 Eylül 2007 Pazartesi 05:00

5 Senede Bir Adliyeye Geliriz

Pazar günü yapılan seçimlerde milletvekili seçilen AK Partili milletvekillerinin mazbata töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli; “5 senede bir de olsa adliyeye gelmeye çalışacağız” dedi
27 Temmuz 2007 Cuma 06:16

Rotary Gecesinde Sürpriz Teklif

Adapazarı Rotary Kulübü'nün başkanlık devir teslim töreninde, görevini devreden eski başkan İsmail Özbay, kürsüden inmeden önce konuklar arasında bulunan bir bayana sürpriz evlenme teklifinde bulundu.
29 Haziran 2007 Cuma 11:13

Hakan Şükür ve Orhan Ak'a Özel Ödül

Sakarya'da yerel bir gazete tarafından düzenlenen 'Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları' ödül töreninde Galatasaray'ın milli futbolcuları Hakan Şükür ve Orhan Ak özel ödüle layık görüldü.
1 Mayıs 2007 Salı 11:24

Maganda kurşunu

Adapazarı merkez Horozlar Köyü'nde asker uğurlama töreninde bir şahıs, nereden geldiği belli olmayan kurşunla ayağından vuruldu.
12 Şubat 2007 Pazartesi 14:14

Ferizli'de Bayramlaşma Töreni

Sakarya'nın Ferizli İlçe Belediyesi'nde düzenlenen bayramlaşma töreninde, vatandaşlara etli pilav ve ayran ikramı yapıldı.
3 Ocak 2007 Çarşamba 20:08

Küçük hafızlar belgelerini aldı

Sakarya'nın Geyve İlçesi'nde düzenlenen hatim töreninde 18 öğrenci hafızlık belgelerini aldı.
28 Ağustos 2006 Pazartesi 12:00

Ergin Keleş Sakaryaspor'da

Sakaryaspor, dış transferde Trabzonspor'dan Ergin Keleş ile sözleşme imzaladı. Sakaryaspor Kulübü Altyapı Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde 19 yaşındaki genç futbolcu Ergin Keleş,
23 Ağustos 2006 Çarşamba 13:06

Evlere Şenlik Düğün

Sakarya'nın Paukova İlçesi'nde düzenlenen düğün töreninde roman gelin koca evine deveyle gitti. Pamukova İlçesi Çukur Mahallesi'nde oturan Güzel Roman kızı Sultan Barış gelin olup koca evine deve ile gitti.
11 Ağustos 2006 Cuma 11:12

Sakaryaspor 4 Futbolcu Aldı

Sakaryaspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı 4 futbolcuyla sözleşme imzaladı. Rüstemler Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde Sakaryaspor
5 Ağustos 2006 Cumartesi 10:23

Saü'de mezuniyet coşkuyla kutlandı

Saü 2005-2006 eğitim öğretim dönemi 12. mezuniyet töreninde mezun olan 4500 öğrenci düzenlenen törenle diplomalarını aldı. 65 yaşında üniversite bitiren Erdoğan Canbatur'a diplomasını SAÜ rektör Yardımcısı Prof.Dr. Muzaffer Elmas verdi.
16 Haziran 2006 Cuma 20:04

Mustafa Koç Hüngür Hüngür

Roma'da trafik kazasında ölen 12 kişinin İstanbul'daki cenaze töreninde konuşma yapan Mustafa Koç gözyaşlarına hâkim olamadı.
11 Şubat 2006 Cumartesi 12:06

Çocuk Hakları Anıtı Açıldı

Bugün açılışı gerçekleştirilen anıtın töreninde ilk konuşmayı ve sunumu Çocuk Meclisi Başkanı Anıl GÜLEROĞLU yaptı. GÜLEROĞLU “ Çocuk Meclisine ve Çocuk Hakları Evrensel Bildirgesininde yazılı olduğu anıtın yapımında
25 Kasım 2005 Cuma 11:12

ÇARBOĞA BUGÜN TOPRAĞA VERİLDİ

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Celal Çarboğa, Adapazarı'nda düzenlenen cenaze töreninden sonra gözyaşları arasında toprağa verildi.
25 Ekim 2005 Salı 13:30

ŞABAN DİŞLİ ANİDEN RAHATSIZLANDI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, partisinin kuruluş yıldönümü töreninde rahatsızlandı. AK Parti'nin kuruluşun 4. yıldönümü nedeniyle Sakarya İl Teşkilatı'nda düzenlenen
13 Ağustos 2005 Cumartesi 10:22

ALTAY'DAN ONUR SAKARYA'DA

Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi takımlarından Sakaryaspor, Altay'dan Onur ile 3 yıllık sözleyme imzaladı. Sakaryaspor Altyapı Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde Sakaryaspor
27 Temmuz 2005 Çarşamba 13:41

TEKNİK DİREKTÖR HİKMET SEVİM

Sakaryaspor, Teknik Direktör Hikmet Sevim ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Altyapı Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ile yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu imza töreninde, Teknik Direktör Hikmet Sevim,
10 Haziran 2005 Cuma 12:48

MEDYA DEĞERLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sakarya Üniversitesi Vakfı Koleji tarafından geleneksel olarak düzenlenen ödül töreninde medyanın değerleri ödüllendirildi. Sakarya Üniversitesi Vakfı koleji tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 4. Medya Değerleri ...
14 Mayıs 2005 Cumartesi 15:02

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1849 Elizabeth Blackwell, tıp diploması alan ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free