hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Brezilya’da Sapanca Gölü konuşuldu “Sakarya spor ve gençlik şehridir” Orman Haftasına Görkemli Kutlama Müteahhitler çatı katı istedi Müteahhitler çatı katı istedi Sonsuz Olan Enerjidir Kariyer Günleri Başladı Çocuklardan Parmak İzi Sergisi Bilişimin Sağlık Sektöründeki Yeri Konuşuldu SAܒde Nevruz Coşkusu
Brezilya’da Sapanca Gölü konuşuldu
Brezilya’da Sapanca Gölü konuşuldu
 
Müteahhitler çatı katı istedi
Müteahhitler çatı katı istedi
 
Müteahhitler çatı katı istedi
Müteahhitler çatı katı istedi
 

“Şehrin tanıtımına katkı sunuyor”
“Şehrin tanıtımına katkı sunuyor”

sorumluluk haberleri

Sosyal Sorumluluk Bilinci Konuşuldu

Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Öğrenci Araştırma Topluluğu tarafından “Sosyal Sorumluluk Bilinci” konulu bir etkinlik düzenlendi.
21 Mart 2018 Çarşamba 20:30

Özel Şirketler Masa Tenisi Turnuvasında Buluştu

Özel Şirketler Masa Tenisi Turnuvasında hem spor hem sosyal sorumluluk için Lütfü Yaman Spor Salonunda buluştu.
20 Mart 2018 Salı 04:32

SEDAŞ Tek Yürek Tek Ses “Çanakkale Geçilmez”

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin, sosyal sorumluluk kapsamında, Sakarya İlinde yapılan, “Paralimpik (Bedensel Engelliler) Spor Kulübü ile Özel Şirketler Masa Tenisi Turnuvası” organizasyonuna katılan ...
19 Mart 2018 Pazartesi 01:22

Engelsiz Yaşam İçin Sahaya Çıktılar

Sakarya’da yetişkin engelli bireyler için bu yıl eğitime açılan Yenikent Özel Eğitim Kurs Merkezi öğrencileri “Filede Engel Yok” sosyal sorumluluk projesi kapsamında İstanbul’a giderek, önemli bir voleybol karşılaşmasında sahaya çıktılar.
19 Şubat 2018 Pazartesi 19:59

Küçük Hayaller Büyük Mutluluklar Yaşattı

Sapanca Meslek Yüksekokulu (MYO) Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesi ile Nebiye Ertan İlkokulu öğrencilerinin dileklerini yerine getirdiler.
21 Aralık 2017 Perşembe 00:52

Sapanca MYO’dan Gelecek İçin Biz Geleceğiz Projesi

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı ikinci sınıf öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Yönetimi Dersi Kapsamında anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine yönelik etkinlik düzenledi.
18 Aralık 2017 Pazartesi 23:30

Hayaller Yeşerdi

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, sosyal sorumluluk yönetimi dersi kapsamında hazırladıkları ‘’Yeşeren Hayaller‘’ projesi ile sevgi evlerinde kalan çocukları hayallerine kavuşturarak onlara büyük sevinç yaşattılar.
10 Aralık 2017 Pazar 01:21

Küçük Eymen’den LÖSEV’e Anlamlı Destek

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle adından sürekli söz ettiren Bahçelievler Gazi İlkokulu yine anlamlı bir projeye imza attı.
6 Aralık 2017 Çarşamba 21:49

SEDAŞ “ENERJİ DOLU MUTLU ADIMLAR İÇİN” PROJESİYLE ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ

Elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), ‘Enerji Dolu Mutlu Adımlar İçin’ isimli sosyal sorumluluk projesi ile 160 Okulda 1000 öğrenciyi sevindirdi.
27 Kasım 2017 Pazartesi 00:09

SAKARYAGİAD 250 ÇOCUĞU GİYİNDİRİYOR

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan Sakarya GİAD 'Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği BİR MONT BİR BOT isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.
24 Kasım 2017 Cuma 06:31

ADADANS GSK’DEN YENİ SEZONA MERHABA

Kurulduğu andan itibaren ilimizde Halkoyunları ve Bale alanlarında eğitim veren ADADANS GSK, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri, yurtiçi-yurtdışı gösteri ve festivaller, yarışmalarda aldığı başarılar ile halkımızdan takdir toplamaya devam ediyor.
24 Eylül 2017 Pazar 21:52

Siyasetimizin sınırlarını ahlak belirliyor

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Yerelde parti disiplininden kopmadan çalışma yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi siyasetimizin sınırlarını ahlaki ilkelerimiz belirliyor. Üstlendiğimiz sorumluluk çerçevesinde dikkatli bir şekilde Sakarya'da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
12 Ağustos 2017 Cumartesi 07:03

Kazımpaşa ve Selahiye’de Doğal Gaz Mutluluğu

Şehrin doğal gaz arzını sağlayan AGDAŞ, sorumluluk alanındaki bölgeleri doğal gaz ile buluşturmaya devam ediyor.
13 Temmuz 2017 Perşembe 23:35

SAKARYA GGK'DAN NURİYE İLKOKULU'NA KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
20 Haziran 2017 Salı 01:15

Lise öğrencilerinden kardeşlerine ziyaret

Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Söğütlü Yeniköy ilkokulu’nu ziyaret ederek küçük kardeşleriyle güzel bir gün geçirdiler.
16 Mayıs 2017 Salı 21:51

Karasu SGM’nin temeli atıldı

Karasu SGM’nin temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Biz sadece altyapı ve üstyapı hizmetleri değil, insanımıza dokunacak sosyal sorumluluk projeleri de üretiyoruz.
7 Nisan 2017 Cuma 02:59

Bir Selfie’de Kan Ver

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu lösemili çocuklara kan bağışı amacıyla ‘Bir Selfie’de Kan Ver’ isimli bir sosyal sorumluluk projesi düzenlenecek.
4 Nisan 2017 Salı 22:31

SAKARYA GGK'DAN NURİYE İLKOKULU'NA KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
21 Ocak 2017 Cumartesi 21:15

Sakarya 54 Otomobil Spor Kulübü’nden sosyal sorumluluk örneği

Sakarya 54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Balkan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren sevgi Evleri’nde barınan kimsesiz çocuklarımıza unutamayacakları bir gün yaşatarak, güzel bir sosyal sorumluluk örneği sergilediler.
18 Ocak 2017 Çarşamba 20:31

Bahçelievler Gazi İlkokulu’ndan Anlamlı Kampanya

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle adından sürekli söz ettiren Bahçelievler Gazi İlkokulu Kan Bağışı Kulübü tarafından, okul öğretmenleri ve velilerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenlendi.
12 Ocak 2017 Perşembe 22:54

"Altın Esnaf Belgesi" Verildi

Adapazarı Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren, tüm yasal yükümlülüklerini ve sorumluluklarını yerine getiren esnaflara “Altın Esnaf Belgesi” verildi.
12 Ocak 2017 Perşembe 04:18

Otizm İçim Tek Ses “O Ses” Buluşması

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Yönetimi dersi kapsamında OÇEM’de (Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi) okuyan çocukları “O SES TÜRKİYE” programına götürerek eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladılar.
12 Aralık 2016 Pazartesi 23:31

AGDAŞ Projelerine Altın Vana

AGDAŞ, Adana’da düzenlenen 7. Türkiye Enerji Zirvesinde 2016 yılında yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile “Altın Vana” ödülünü aldı.
28 Kasım 2016 Pazartesi 22:06

Sakarya TOG Gençlerinden Sosyal Sorumluk Projeleri

Toplum Gönüllüleri Vakfı Sakarya Örgütlenmesi olan Sakarya TOG ekibi Sosyal Sorumluluk Projeleriyle halktan büyük ilgi görüyor.
15 Kasım 2016 Salı 19:52

Çevre Haftasında AGDAŞ’tan Öğrencilere Eğitim

AGDAŞ’ın sosyal sorumluluk ekibi 5-11 Haziran Dünya Çevre Haftası kapsamındaöğrencilere çevre, geri dönüşüm ve güvenli doğal gaz kullanımı hakkında eğitim verdi.
4 Haziran 2016 Cumartesi 23:38

Geleceğin Bilim İnsanları için Laboratuvar Desteği

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, ‘Sosyal Sorumluluk Yönetimi Dersi’ kapsamında Sapanca-Kurtköy Bilgin Özkaynak İlk ve Ortaokulu’nun fen laboratuvarının onarımını yaptı ve eksiklerini tamamladı
18 Mayıs 2016 Çarşamba 00:59

Öğrenciler Temiz Bir Doğa İçin Çöp Topladı

Sakarya Üniversitesi Karasu Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Karasu belediyesi ile birlikte 7 km’lik sahili bulunan Karasu sahilinde temizlik yaptı.
14 Mayıs 2016 Cumartesi 22:48

MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA SİGARASIZ BİR GÜN

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu'nun (SMYO) sigarasız bir yaşama dikkat çekmek amacıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Bugün Meslek Yüksekokulu’nun bahçesinde ve kantininde öğrenci ve akademik personel sigara içmedi.
28 Nisan 2016 Perşembe 02:55

SAKARYA’DA AĞAÇLAR KİTAP AÇTI

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri sosyal sorumluluk proje kapsamında kitap okuma farkındalığını oluşturmak için bir etkinlik düzenledi. Öğrenciler, ağaçlara astıkları kitapları ücretsiz dağıttı.
25 Nisan 2016 Pazartesi 00:50

BAŞTAN TOÇOĞLU, TOYOTA FABRİKASININ KADIN YÖNETİCİ VE İŞÇİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Toyota Fabrikası’nda çalışan kadın yönetici ve işçiler ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Üzerimizdeki sorumluluk çok büyük. Ülkemizin ağır yükünü kadınlarla beraberce taşıyoruz.
9 Mart 2016 Çarşamba 02:51

Sgm Öğrencileri Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret etti. ‘Sorumluluk Sahibi Olmak’ dersi kapsamında merkezi gezen öğrenciler, hayvanlara ve çevreye karşı sorumluluklarını yetkililerden dinledi.
25 Ocak 2016 Pazartesi 06:00

ALTIN ESNAF ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen programda yasal sorumluluklarını yerine getiren 8 esnaf ödüllendirildi.
14 Ocak 2016 Perşembe 23:19

BAŞKAN YILMAZER, SAPANCA MYO ÖĞRENCİLERİNE DESTEK SUNDU

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca MYO Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri tarafından Sosyal Sorumluluk Projeleri olan...
5 Ocak 2016 Salı 23:35

SAPANCA MYO’DAN HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu öğrencileri, yeni doğan bebeklerle ilgili bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.
29 Aralık 2015 Salı 18:23

Öğrenciler Almış Olduğu Eğitimi Uygulamaya Döktü

Akyazı Mesleki Eğitim Merkezinde Berberlik ve Kuaförlük meslek dallarında eğitim alan öğrenciler öğretmenleriyle birlikte sosyal sorumluluk proje kapsamında saç kesimi ve bakım konularında almış oldukları eğitimi yerinde pekiştiriyorlar.
20 Mart 2015 Cuma 22:39

Serdivan Geri Dönüşüyor

Serdivan Belediyesi “Geri Dönüşüm Evde Başlar” diyerek yeni bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçiriyor.
13 Mart 2015 Cuma 22:41

Zeki Toçoğlu: “Sorumluluğumuzun Farkındayız Yaşananlardan Ders Çıkardık”

Japonya Kobe Kwansei Gakkoin Üniversitesi’nden gelen misafir akademisyenler ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakarya tıpkı Kobe gibi depremi yakından tanıyan bir şehir. Biz sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Yaşanan büyük yıkımdan ders çıkardık” dedi.
5 Mart 2015 Perşembe 02:03

Altın Esnaflar Belgelerini Aldı

Adapazarı Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren, tüm yasal yükümlülüklerini ve sorumluluklarını yerine getiren esnaflara “Altın Esnaf Belgesi” verildi.
6 Ocak 2015 Salı 17:34

Büyükşehir Belediyesi Sokakta Yaşayan İnsanlar İçin Çalışma Başlattı

Sıcaklıkların düştüğü kış aylarında kimsesiz ve sokakta kalan vatandaşlara yönelik çalışmaların başlatıldığını açıklayan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Yüce, “Sosyal yardımlaşma konusunda herkese sorumluluklar düşüyor.
31 Aralık 2014 Çarşamba 22:07

Saü'de ‘Tasarruf' Konulu Bir Seminer Verildi

Akbank Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişim Yöneticisi Suna Yeşilli Gönener, Sakarya Üniversitesi’nde (SAÜ) üniversite öğrencilerine yönelik ‘tasarruf’ konulu bir seminer verdi.
18 Aralık 2014 Perşembe 19:18

Selçuk Belediyesi?nden ?hoşgeldin Bebek? Projesi

Selçuk Belediyesi, ?Hoşgeldin Bebek? projesini hayata geçiriyor.Selçuk Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında olan ?Hoşgeldin Bebek? projesini hayata geçirmek için çalışmalarını tamamladı. Belediye bu kapsamda, ilçede yeni do
13 Kasım 2014 Perşembe 22:16

Atatürk İlkokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış

Kütahya?nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu Okul Meclisi?nin yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrenciler, köyde oturan lösemi hastası arkadaşlarına yardım eli uzattılar.Atatürk İlkokulu Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Özdoğ
11 Kasım 2014 Salı 02:16

Şirket Haberleri

Yeni kurulan Ser-Gün Güneş Enerji Sistemleri Eskişehir Bölge Müdürlüğü?ne Ümit Mete atandı.Merkezi Antalya?da bulunan şirket, sorumluluk alanında Ankara-Bilecik ve Eskişehir?in yer alacağı yeni bir bölge müdürlüğü kurdu. Bu göreve, başar
9 Kasım 2014 Pazar 00:34

Ak Parti Gençlik Kolları?ndan Kitap ve Giyecek Yardımı

AK Parti Malatya Gençlik Kolları tarafından öğrencilere, kitap ve giyecek yardımı yapıldı.Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren AK Parti Malatya Gençlik Kolları, Dilek Ortaokulu ile Sütlüce İlkokulu?nda eğitim gören öğrencilere,
8 Kasım 2014 Cumartesi 16:46

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: ??basın Toplumun Gözü Kulağı??

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, basının toplumu bilgilendirme adına çok önemli sorumluluklar taşıdığını ifade ederek, ??Medyamız toplumumuzun gözü kulağıdır?? dediİhlas Haber Ajansı İzmir Bölge Müdürü Özcan Aydın, Bölge Haberl
7 Kasım 2014 Cuma 04:54

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Sakarya'da

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TBMM’de 298 oyla onaylanan tezkere için “Bundan sonra sorumluluk hükümetimizde. Gerektiğinde kapsamı, süresi belirlenecek ve çalışmalar yapılacak” dedi.
3 Ekim 2014 Cuma 21:26

Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, sorumluluk bölgelerinde yapmış olduğu operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu, silah ve fişek ele geçirdi.
8 Eylül 2014 Pazartesi 22:33

Sgm’den Gazze’li Çocuklara Barış Hediyesi

Sosyal Gelişim Merkezi öğrencilerinin yeni bir sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiğini belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Karapınar, “Gazze’de sağlanan kalıcı ateşkesin ardından çocukların yüzlerinin gülmesi ve öğrencilerimizin yardımlaşma duygularının pekiştirilmesi için Oyuncak Toplama Kampanyası başlattık.
1 Eylül 2014 Pazartesi 00:47

ÜNİVERSİTELİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Sakarya Üniversitesi Çevre Köyleri Yardımlaşma Kulübü öğrencileri, ‘Sosyal Sorumluluk ' projesi kapsamında Taraklı’nın Dışdedeler İlkokulu’nu ziyaret etti, öğrencilere hediyeler verdi.
4 Haziran 2014 Çarşamba 00:28

BAŞKAN İNCİ’DEN, SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNE DESTEK

Hendek Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, görme engelli yolu çalışmalarına devam ediyor. Hendek Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü öğrencilerinin Sosyal Sorumluluk Projesi adı altında gerçekleştirdikleri ödevlerine, Hendek Belediyesi destek verdi.
28 Nisan 2014 Pazartesi 20:58

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI KAMPANYA

Sakarya’nın Adapazarı İlçesinde bulunan Atatürk İlkokulu 2 / K sınıfı öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattıkları mavi kapak toplama kampanyasında, topladıkları kapaklar sayesinde bir tane tekerlekli sandalye aldı.
24 Mart 2014 Pazartesi 00:16

SOKAK HAYVANLARI GERİ DÖNÜŞÜMLE BESLENECEK

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde faaliyette bulunan Yücesan Vagon A.Ş. tarafından 2014 yılı sosyal sorumluluk ve farkındalık projesi olarak sokak hayvanlarına yönelik bir proje hayata geçirildi.
30 Ocak 2014 Perşembe 01:10

TOYOTA TÜRKİYE’DEN TEKNİK EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., sosyal sorumluluk anlayışı ve topluma katkı faaliyetleri çerçevesinde teknik eğitime katkı sağlamak üzere üniversitelerin mühendislik bölümlerine, meslek yüksek okullarına ve meslek liselerine uygulamalı pratik eğitimin kalitesinin artmasına katkı sağlayacak ekipman bağışlarına devam ediyor.
23 Ocak 2014 Perşembe 23:58

2013 YILININ İLK 10 AYLIK TRAFİK BİLANÇOSU AĞIR OLDU

Sakarya’da, 2013 yılının ilk 10 ayında emniyetin sorumluluk sahasında meydana gelen 2 bin 858 trafik kazasında 31 vatandaş hayatını kaybederken 2 bin 678 kişinin de yaralandığı bildirildi.
31 Aralık 2013 Salı 23:36

YENİ BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA

Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri bölüm öğrencileri örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak Adapazarı 17 Ağustos İlköğretim okulu bahçesinde ağaçlandırma çalışması yaptı.
27 Aralık 2013 Cuma 21:48

Berber, kasap, ayakkabı tamircisi de doktor çalıştırmak zorunda

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, işletmelerin yeni yılda büyük sorumluluklar üstleneceğini söyledi.
25 Aralık 2013 Çarşamba 20:27

KAĞITHANE BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK PROJE

İstanbul Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve İstanbul Kağıthane Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri Kağıthane Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan Seyfeler İlkokulu’nda çocuklarla ve köy halkıyla bir araya geldi.
22 Aralık 2013 Pazar 23:34

DİLİPAK, SAKARYALILARLA BULUŞTU

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak Sakarya'da ‘İslam Medeniyetinin İhya ve İnşasında Rabia Neslinin Sorumlulukları’ konulu bir konferans verdi.
6 Aralık 2013 Cuma 22:34

Toyota'nın Sosyal Sorumluluk Projeleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., Türkiye ekonomisine katkısının yanında sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalar ile de dikkat çekiyor. 2006 yılından bu yana Sakarya'da bulunan ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik olarak sosyal sorumluluk faaliyetleri kararlılıkla yürüten Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., bu çalışmalar ile 10 binden fazla öğrencinin sosyal gelişimine katkıda bulundu.
30 Kasım 2013 Cumartesi 03:30

Sakaryalı Sürücülere Ceza Yağdı

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünün sorumluluk sahasında son 6 günde yapılan uygulamalarda 2 bin 318 aracın denetlendiği ve sürücülere 361 bin 289 TL para cezası kesildiği öğrenildi.
19 Kasım 2013 Salı 20:52

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA KEYFİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz olarak başlattığı sosyal sorumluluk projesi, ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ yoğun ilgiyle devam ediyor.
8 Kasım 2013 Cuma 00:29

ÇOCUKLAR SİNEMAYLA BULUŞACAK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi yeni bir sosyal sorumluluk projesi daha uygulayarak, okullardan gelen talep doğrultusunda öğrencileri sinemayla buluşturuyor.
1 Kasım 2013 Cuma 01:58

ŞENPİLİǒTEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Yatırımlarının büyük bölümü Sakarya’da bulunan Şenpiliç, eğitim alanında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk yatırımlarına bir yenisini ekliyor. 2009 yılında hizmete açılan Erenler Şenpiliç Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nden sonra Sakarya Üniversitesi’ne Bilişim Fakültesi yapıyor.
11 Ekim 2013 Cuma 05:15

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLERİ KALDIRIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, sosyal sorumluluk alanında çalışmalarını sürdürüyor.
25 Eylül 2013 Çarşamba 03:28

AĞAÇ SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü Öğrencileri, Düzce İli Gölyaka İlçesi Aksu Köyünde Bölüm Başkanı Nurettin Kartal ve Öğretim Görevlisi Recep Özkır nezaretinde Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında..
27 Şubat 2013 Çarşamba 23:28

5 GÜNDE 6’SI YARALAMALI 22 TRAFİK KAZASI

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada polis sorumluluk sahasında Sakarya’da 5 günde 6’sı yaralamalı olmak üzere 22 trafik kazasının meydana geldiği belirtildi.
18 Şubat 2013 Pazartesi 10:47

SAKARYA’DA İHALELERDE HATAYA YER YOK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ihale işlemleri personeli, Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk eğitimlerine katıldı.
3 Şubat 2013 Pazar 23:07

ORMANCILAR İMAJ DEĞİŞTİRİYOR

Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan ve yıllardır bakım yapılmayan kurum binalarını yenileyerek kurumun imajını yeniliyor.
1 Şubat 2013 Cuma 22:47

SAKARYA’DA 19 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 25 Ocak saat 08.00’den 28 Ocak saat 08.00’e kadar Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan 4 günlük denetimde 19 araç trafikten men edilirken
28 Ocak 2013 Pazartesi 19:20

7 sürücü alkollü olarak direksiyon başında yakalandı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 21 Ocak saat 08.00’den 22 Ocak saat 08.00’e kadar Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan 1 günlük denetimde 7 sürücü alkollü olarak..
23 Ocak 2013 Çarşamba 15:49

SÜRÜCÜLERE 4 GÜNDE 120 BİN TL CEZA KESİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 21-24 Aralık tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan 4 günlük denetim sonuçları açıkladı.
26 Aralık 2012 Çarşamba 02:03

SAKARYA’DA 30 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 12-16 Aralık tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan denetim sonuçlarını açıkladı.
18 Aralık 2012 Salı 22:46

Sürücülere 209 bin 232 TL. ceza kesildi

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 5-11 Aralık tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan denetim sonuçlarını açıkladı.
14 Aralık 2012 Cuma 18:53

22 SÜRÜCÜ ALKOLLÜ OLARAK YAKALANDI

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 11-14 Kasım tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan denetim sonuçlarını açıkladı.
23 Kasım 2012 Cuma 00:02

AGDAŞ Tiyatro Organizasyonu‏

AGDAŞ “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından seçilen okullardan toplam 500 çocuğa ücretsiz olarak tiyatro organizasyonu yapacak...
20 Kasım 2012 Salı 18:36

SAKARYA’DA 46 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 1-9 Kasım tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan denetim sonuçlarını açıkladı.
12 Kasım 2012 Pazartesi 19:11

SAKARYA’DA TRAFİK DENETİMLERİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü 19 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahalarında yapılan denetim sonuçlarını açıkladı.
2 Kasım 2012 Cuma 21:09

Total Eğitime Destek Projesi

Total Oil Türkiye, sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirdiği “Total Eğitime Destek Projesi”nin bu yılki durağı Sakarya’nın Karasu İlçesine bağlı Konacık Köyü İlkokulu oldu.
1 Kasım 2012 Perşembe 18:31

SAKARYA’DA ÜCRETSİZ EĞİTİM PROJESİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sosyal sorumluluk projesinde Sakarya’nın Adapazarı İlçesi Zabıta Müdürlüğünün bitişiğindeki ücretsiz bilgi evi açıldı.
2 Ekim 2012 Salı 17:22

SAKARYA’DA 17 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahasında 18 Eylül tarihinde 520 aracın denetlendiği açıklandı.
21 Eylül 2012 Cuma 01:15

SAKARYA’DAN KISA KISA

Sakarya’da, son bir hafta içerisinde Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında çok sayıda asayiş olayları meydana geldi.
24 Ağustos 2012 Cuma 21:20

BAYRAM ÖNCESİ TRAFİK DENETİMLERİ SÜRÜYOR

10-15 Ağustos tarihleri arasından Sakarya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk sahasında 34 trafik kazası meydana geldiği bildirildi.
16 Ağustos 2012 Perşembe 19:31

Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu

Sakarya’da, jandarma sorumluluk bölgesinde yapılan operasyonlarda 2 bin 835 kök kenevir ve 297 gram esrar ele geçirildi.
20 Temmuz 2012 Cuma 23:05

(SEDAŞ) çalışanları kan bağışladı.

SEDAŞ çalışanları sosyal sorumluluk olarak gördükleri kan bağışı kampanyasının birini daha gerçekleştirdiler.
4 Temmuz 2012 Çarşamba 01:08

Deprem olsa Vali de, Toçoğlu da altında kalır

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç katıldığı radyo programında, “Sakarya’da bu akşam deprem olsa Vali de, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da bunun altında kalır. Bu, çok ağır bir sorumluluk” dedi.
12 Aralık 2011 Pazartesi 21:00

Bugün Sana, Yarın Bana

'Bugün sana yarın bana' sloganıyla hareket eden, sosyal sorumluluk ilkesini benimseyen Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Van’da yaşanan deprem nedeniyle depremzedelere kardeşlik ve yardım elini uzattı.
2 Kasım 2011 Çarşamba 20:14

TÜMSİAD Irak'ta

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Irak'a gezi düzenlediklerini belirten TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Kesik: "Sosyal sorumluluk projeleriyle de Sakarya halkı ve dernek üyelerimizle buluşacağız." diye konuştu
1 Mart 2011 Salı 11:33

Devlet Hastanelerini sattırmayız.

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, "Hastanelerin idari ve mali açıdan özerk işletmeler statüsü getirilirken aynı zamanda hastanelerin sosyal sorumluluklarının devam edeceğini ileri sürmek mantıksızlıktır.
9 Mayıs 2010 Pazar 22:26

Şubat Ayı Jandarma Asayiş raporu açıklandı

Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı sorumluluk bölgesinde Şubat ayında 2'si ölümlü 54 trafik kazasının meydana geldiği belirtildi.
8 Mart 2009 Pazar 06:26

Sakarya'da trafik kazaları

Sakarya'da jandarma sorumluluk bölgesinde Haziran ayında 2'si ölümlü, 31'i yaralamalı, 27'si maddi hasarlı olmak üzere toplam 60 trafik kazası meydana geldi. Kazalarda 2 kişi hayatını kaybetti, 69 kişi yaralandı.
8 Temmuz 2008 Salı 06:11

Trafik kazalarında %5 artış

Sakarya'da trafik kazalarında geçen yıla göre yüzde 5 artış oldu. Sakarya İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bu yılın ilk 11 ayında bin 271 trafik kazası meydana geldi.
5 Aralık 2007 Çarşamba 12:39

Futbolcular Sorumluluklarını Bilmeli

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, futbolcuların ve teknik heyetin sorumluluklarını yerine getirerek,
1 Aralık 2007 Cumartesi 13:05

Trafik Canavarının Ağustos Bilançosu

Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı trafik sorumluluk bölgesinde Ağustos ayında 4'ü ölümlü, 52'si yaralanmalı, 102'si maddi hasarlı olmak üzere toplam 158 trafik kazası meydana geldi.
6 Eylül 2007 Perşembe 05:24

'Taraftara Sorumluluğumuz Var'

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, taraftarlarına ve lige olan sorumluluklarını yerine getirmek için mücadeleye devam edeceklerini söyledi.
14 Mayıs 2007 Pazartesi 11:26

Sorumluluk AB'de

Avrupa Birliği'nin açıkladığı İlerleme Raporu'na Hükümet'ten, "Sorumluluk Avrupa Birliği'nde" yorumu geldi. Açıklamada "Bugünden itibaren sağduyu ile hareket etme sorumluluğu üye ülkelere geçti" denildi.
9 Kasım 2006 Perşembe 09:27

Uzanların boğasına ziyaretçi geldi

Sosyal Sorumluluk Eğitim Derneği Başkanı Yuli Weston, Uzan ailesine ait iken Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından Uzanlar'ın çiftliğine el konulduktan sonra açık arttırmayla satılan boğayı görmek için Sakarya'nın ..
27 Haziran 2006 Salı 20:24

Kazalarda bir ayda 11 ölü

Sakarya'da mayıs ayında polis sorumluluk bölgesinde meydana gelen kazalarda 11 kişi öldü, 222 kişi ise yaralandı.
11 Haziran 2006 Pazar 12:02

Jandarma'dan gece operasyonu

Sakarya genelinde, jandarma sorumluluk sınırları içinde 14 ayrı noktada operasyon yapıldı. Operasyonda, bin 600 kişi kimlik kontrolünden geçirilirken, bin 200 araç didik didik arandı.
13 Mart 2006 Pazartesi 10:25

Okul Servis Araçlarına Denetim

Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı Trafik timleri okul servis araçlarını denetledi. Jandarma Trafik timleri, sorumluluk bölgesinde bulunan yollarda okul servis araçlarına yönelik uygulama yaptı. Uygulamada 297 okul servis
17 Şubat 2006 Cuma 20:47

Ağaç Katliamına Son !

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız, yaklaşan yeni yıl kutlamaları nedeniyle,Orman Bölge Müdürlüğünün sorumluluk alanı içindeki kaçak çam ağacı kesimini önlemeye yönelik önlemler aldıklarını ifade etti.
11 Aralık 2005 Pazar 13:12

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2008 Küba lideri Fidel Castro görevinden ayrıldığını açıkladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free