hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Meral Akşener Sakarya'lılara hitap etti Toprak Bayramı, Dünya Çölleşmeyle Mücadele Günü Söğütlü ‘de Bayramlaşma SYKD Bayramlaşmasına Yoğun İlgi İş ve Siyaset Dünyası MÜSİAD Bayramlaşmasında Buluştu MİLLET İKTİDARINDA, ALIN TERİNİZİN KARŞILIĞINI ALACAKSINIZ Budaklar’da Değişmeyen Bayram Geleneği Kardeşlik coğrafyası Sakarya’da bayramlar bir başkadır ‘’PAYLAŞMANIN GÜCÜNÜ BAYRAMLARDA DEĞİL, HER ZAMAN YAŞAYALIM’’ Sakarya’yı çok daha ileriye taşıyacağız
Meral Akşener Sakarya'lılara hitap etti
Meral Akşener Sakarya'lılara hitap etti
 
SYKD Bayramlaşmasına Yoğun İlgi
SYKD Bayramlaşmasına Yoğun İlgi
 

Kardeşlik coğrafyası Sakarya’da bayramlar bir başkadır
Kardeşlik coğrafyası Sakarya’da bayramlar bir başkadır
 
‘’PAYLAŞMANIN GÜCÜNÜ BAYRAMLARDA DEĞİL, HER ZAMAN YAŞAYALIM’’
‘’PAYLAŞMANIN GÜCÜNÜ BAYRAMLARDA DEĞİL, HER ZAMAN YAŞAYALIM’’

sahil haberleri

Karadeniz sahilleri Büyükşehir ile güvende

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Karadeniz sahillerinde oluşturulan cankurtaran ekipleri göreve başladı.
14 Haziran 2018 Perşembe 22:02

Sahil Caddeleri Işıl Işıl Oluyor

SEDAŞ’ın Çalışmaları İle Marmara ve Karadeniz Sahil Caddeleri Işıl Işıl
10 Haziran 2018 Pazar 00:08

Kocaali Sahili Sosyal Tesisleri hayırlı olsun

Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Kocaali Sahili Sosyal Tesisleri’nin açılışı gerçekleştirildi. Başkan Toçoğlu, “20 bin metrekare alan üzerinde inşa ettiğimiz projenin hayırlı olmasını diliyorum.
7 Haziran 2018 Perşembe 17:01

“Artık denizlerimize atıksu karışmıyor”

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Karasu’da sahil park projesini hayata geçirdik. Karasu Atıksu Arıtma Tesisi ile Karadeniz’e, Sakarya Nehri’ne atıksu karışımını önledik.
21 Mart 2018 Çarşamba 14:07

Cankurtaranlar sezonu başarıyla tamamladı

Kaynarca Karaboğaz, Karasu ve Kocaali sahillerinde vatandaşların can güvenliğini sağlamak için faaliyet gösteren İtfaiye Dairesi Başkanlığı cankurtaran ekiplerinin görev süresi 17 Eylül Pazar günü saat 19.00 itibariyle sona erdi.
18 Eylül 2017 Pazartesi 20:25

Büyükşehir’den cankurtaran uyarısı

İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada Karadeniz sahillerinde sürdürülen cankurtaran faaliyetlerinin 17 Eylül Pazar günü saat 19.00’da sona ereceği, bu tarihten sonra denize girecek olan vatandaşların bu durumu göz önünde bulundurmaları gerektiği duyuruldu.
15 Eylül 2017 Cuma 23:53

Bin 246 kişi boğulmaktan kurtarıldı

Kaynarca, Karasu ve Kocaali sahillerinde faaliyetlerini sürdüren İtfaiye Dairesi Başkanlığı Cankurtaran ekiplerinin göreve başladıkları günden itibaren bin 246 kişiyi boğulmaktan kurtardıkları bilgisini veren İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, Kurban Bayramı ile ilgili olarak ise tatilcilere uyarılarda bulundu.
28 Ağustos 2017 Pazartesi 20:18

112 Acil ve UMKE Karasu Plajlarında 24 Saat Görevde.

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Karasu İlçesi sahilinde 24 saat görev yapıyor. Karasu İlçesinde yaz aylarında ve tatilcilerinde gelmesiyle birlikte artan nüfusu ile birlikte deniz kazası, boğulma vakası, diğer olumsuzluklara karşı ilk yardım hizmeti vermeye devam ediyor.
15 Ağustos 2017 Salı 15:35

Saniye saniye kurtarma anı

Karasu 32 Evler mevkiinde denize giren ve boğulma tehlikesi geçiren Beytullah Batman’ı cankurtaran ekipleri son anda kurtardı. Kurtarma anı sahilde çekim yapan TRT kamerasına yansıdı.
15 Ağustos 2017 Salı 00:15

51 günde 639 kişi boğulmaktan kurtarıldı

Kuzey sahillerinde faaliyetlerini sürdüren İtfaiye Dairesi Başkanlığı Cankurtaran ekipleri göreve başladıkları günden itibaren 639 kişiyi boğulmaktan kurtardı.
30 Temmuz 2017 Pazar 16:10

Tartışma Kanlı Bitti 1 Ölü

28 Temmuz Cuma günü Karasu sahilinde yaşanan tartışma sonrası bıçaklanarak ağır yaralanan Oğuzhan Bayrak (20), tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Bayrak'ın genç yaşta ölümü, Karasu'da büyük üzüntü yarattı.
29 Temmuz 2017 Cumartesi 20:44

Karasu Mavi Bayrak Aldı

Karasu Sahil Park’ta düzenlenen Mavi Bayrak Ödül Töreni’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “Karasu plajımız temizliği, düzeni, güzelliği ve güveni ile bu yılda Mavi Bayrak almaya hak kazandı.
5 Temmuz 2017 Çarşamba 20:47

KOCAALİ 4.NCÜ KALKAN ŞENLİĞİ

Sakarya Kocaali sahil plajında gerçekleşen 4. Kalkan Balığı Şenliğine, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Söğütlü Belediye başkanı Hüseyin Genç, ve çok sayıda vatandaş katıldı.
2 Temmuz 2017 Pazar 18:56

Karadeniz sahilleri Büyükşehir’e emanet

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Karadeniz sahillerinde oluşturulan cankurtaran ekipleri göreve başladı.
10 Haziran 2017 Cumartesi 13:32

Kocaali Sahil Park ve Çevre Düzenleme

İnşa çalışmalarının başladığı Kocaali Sahil Park ve Çevre Düzenleme Projesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce ihalesini gerçekleştirdiğimiz projede çalışmalarımızı başlattık. 20 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçireceğimiz tesis, Kocaali ilçemizin sosyal hayatına ve turizm potansiyeline önemli bir ivme kazandıracak” dedi.
9 Mayıs 2017 Salı 19:17

Kocaali sahili için ihale tamam

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaali’yi eşsiz kılacak bir proje olan Kocaali Sahili Sosyal Tesisleri’nin ihalesi gerçekleştirildi
31 Mart 2017 Cuma 13:53

Balıklar kar suyu nedeniyle şoka girip sahile vurdu

Kaynarca Karaboğaz, Karasu ve Kandıra sahilllerinde kar suyunun denize ulaşmasıyla şoka giren hamsi ve istavritler kıyıya vurdu. Sahile akın edenler çuval çuval balık topladı.
31 Ocak 2017 Salı 16:43

Karasu ‘da Cankurtaranlar Sezonu Kapattı.

Sonbaharın yavaş yavaş etkisini gösterdiği şu günlerde, Batı Karadeniz’de sahili bulunan Karasu ilçesinde görev yapanYaz boyunca 1747 kişiyi boğulmaktan kurtaran Sahil Cankurtaran timleri sezonu kapattı. Denize girecekler daha dikkatli olmalı.
18 Eylül 2016 Pazar 17:04

Bin 632 Kişi Kurtarıldı

Karasu Cankurtaran Merkez Ofisinde görev yapan personeli ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Kuzey sahillerimizde başarılı bir yaz sezonu daha geçiriyoruz. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın can güvenliği için çalışmalarını sürdürüyor. Tüm cankurtaran personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.
9 Eylül 2016 Cuma 19:07

Karadeniz Sahili Mavi Bayrakla Buluştu

Karasu Sahiline kazandırılan ‘Mavi Bayrak’ için düzenlenen törende konuşan Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun tüm başlıklarda gerekli koşulları sağladık ve Karasu’yu Mavi Bayrak’la buluşturduk. Bu güzelliği ve doğallığı koruyarak hizmetlerimizi devam ettireceğiz” derken;
8 Eylül 2016 Perşembe 19:06

Karasu'ya Mavi Bayrak

Büyükşehir Belediyesi’nin Karasu sahilleri için başvuruda bulunduğu ‘Mavi Bayrak’ projesi jüri tarafından onaylandı.
5 Eylül 2016 Pazartesi 20:37

52 Kilometrelik Sahil Büyükşehir’e Emanet

Kuzey sahillerinde devam eden sahil güvenlik çalışmalarını değerlendiren İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı,
21 Ağustos 2016 Pazar 17:07

Karadeniz Sahilleri Büyükşehir’e Emanet

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından kuzey sahillerinde kurulan cankurtaran ekipleri göreve başladı.
19 Haziran 2016 Pazar 12:15

Büyükşehir Cankurtaran Ekipleri Yaza Hazır

Büyükşehir cankurtaran ekiplerinin yaza hazır olduğunu açıklayan İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, “Geride bıraktığımız sezon cankurtaran faaliyetlerimiz Karadeniz Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından ödüllendirildi.
3 Haziran 2016 Cuma 14:27

Öğrenciler Temiz Bir Doğa İçin Çöp Topladı

Sakarya Üniversitesi Karasu Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Karasu belediyesi ile birlikte 7 km’lik sahili bulunan Karasu sahilinde temizlik yaptı.
14 Mayıs 2016 Cumartesi 15:48

Sahil Güvenlik Toplantısı Karasu’da yapıldı.

Sahil Güvenlik Amasra Grup Komutanlığı Koordinesinde Sakarya Vali yardımcısı Hikmet Dinç başkanlığında ilgili kurum kuruluş yetkililerin katılımıyla Karasu belediyesi Meclis Salonunda Plaj boğulmalarını önleme faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen “Güvenli Sahil”Sakarya projesi 2016 yılı koordinasyon toplantısı gerçekleşti.
27 Nisan 2016 Çarşamba 14:10

İnci Grup Basınla bir araya geldi

İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit İnci basın mensuplarıyla bir araya gelerek Fildişi Sahillerinde yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
9 Mart 2016 Çarşamba 18:16

İnci; Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ev sahipliği yapacak

DEİK Türkiye-Fildişi Sahili İş Konseyi Başkanı Halit İnci; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fildişi Sahili’ne gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamındaki toplantının hazırlıklarını tamamladı.
27 Şubat 2016 Cumartesi 18:35

TOÇOĞLU’NDAN KOCAALİ’YE MÜJDE

Sahil Parkı ve Rekreasyon Projelerinin bir yenisini Kocaali’ye kazandıracaklarını müjdeleyen Başkan Toçoğlu, “Sahillerimizi birer cazibe merkezi haline getireceğiz. Tıpkı Karasu’daki projemize benzer, sosyal donatıları yüksek bir çalışmayı Kocaali’ye de hediye edeceğiz ” dedi.
21 Aralık 2015 Pazartesi 15:42

4 AYLIK YAZ SEZONUNDA BİN 630 KİŞİ KURTARILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, kuzey sahillerinde başlatılan sahil güvenlik çalışmalarının sona erdiğini açıkladı.
28 Eylül 2015 Pazartesi 13:33

Bin 602 Vatandaş Boğulmaktan Kurtarıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, kuzey sahillerinde başlatılan sahil güvenlik faaliyetleri ile ilgili istatistikleri paylaştı.
13 Eylül 2015 Pazar 16:16

İstanbullu Tatilci Karadeniz'de Kayboldu

Karasu ilçesinde dün akşam saatlerinde Karadeniz’e giren 57 yaşındaki Süleyman Çolak dalgalarda kayboldu. Sabah saatlerinde sahile gelen dalgıçlar, denizin aşırı dalgalı olması sebebiyle arama çalışmalarına başlayamadı.
21 Ağustos 2015 Cuma 21:13

Yüzmeye Geldi Kandıra'da Boğuldu

Sakarya’nın Hendek ilçesinden denize girmek üzere Kandıra Cebeci Sahili’ne gelen bir kişi serinlemek için girdiği denizde boğularak yaşamını yitirdi.
3 Ağustos 2015 Pazartesi 02:19

Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılış töreni

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılış törenine katıldı
3 Ağustos 2015 Pazartesi 01:19

KARASU SAHİLİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını duyurdu.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 21:48

MİLLETVEKİLİ İSEN VE BAŞKAN YILMAZER SAPANCA SAHİL BANDINI İNCELEDİ

Sapanca Gölü’nün yükselmesi sonucu sular altında kalan Sapanca Sahil Bandında, suların çekilmesinin ardından başlatılan onarım ve düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı.
21 Temmuz 2015 Salı 19:30

BAYRAM TATİLİNDE 156 KİŞİ BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRDİ

Karadeniz’in Karasu, Kocaali ve Kaynarca Sahillerinde Ramazan Bayramı tatili boyunca 156 kişi boğulma tehlikesi geçirdi.
20 Temmuz 2015 Pazartesi 21:23

Bayram tatilinde Tatil Beldeleri doldu

Ramazan ayının sona ermesi ile birlikte 3 günlük bayram tatilini fırsat bilen vatandaşlar Karadeniz sahillerini doldurdu.
18 Temmuz 2015 Cumartesi 10:23

RAMAZAN AYI KARASU SAHİLİNİ ETKİLEMEDİ

Sakarya’nın Karasu ilçesi sahili Ramazan ayında da vatandaşların akınına uğradı.
9 Temmuz 2015 Perşembe 16:13

KARASU SAHİLLERİ GÜN SAYIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve Karasu Belediyesi Başkanı Mehmet İspiroğlu ile Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde devam eden çalışmaları inceledi.
23 Haziran 2015 Salı 12:23

Karadeniz sahillerinde yaz Sakarya'da kış

Haziran ayının 20'sini geride bıraktığımız şu günlerde Sakarya ili yağmurla buluşurken, Kandıra sahilindeki Kerpe, Kefken, Cebeci bölgesi pırıl pırıl pırıl yaz mevsimini yaşıyor.
20 Haziran 2015 Cumartesi 07:35

SAHİLDE ERKEK CESEDİ BULUNDU

Sakarya'nın Karasu ilçesi sahilinde, bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edilen bir erkek cesedi bulundu.
10 Haziran 2015 Çarşamba 15:19

Cankurtaranlara Halkla İlişkiler Eğitimi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde görev yapacak cankurtaranlar için halkla ilişkiler eğitimi düzenlendi.
9 Haziran 2015 Salı 22:03

ABHAZLAR’DAN SÜRGÜNÜN 151. YILI ANMASI

Abhaz Dernekleri Federasyonu (ABHAZFED) tarafından büyük Kafkas Sürgünü’nn 151. Yılı nedeniyle Kocaeli’nin Kandıra ilçesi, Kefken Babalı sahilinde anma törenleri gerçekleştirildi.
22 Mayıs 2015 Cuma 15:19

KARASU SAHİLİNDE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Reaksiyon çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
17 Mayıs 2015 Pazar 15:46

Karasu Sahil Çalışması Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde çalışmaların kısa süre içerisinde başlatılacağını açıkladı.
5 Nisan 2015 Pazar 20:44

Sapanca Gölü Taştı Sahil Sular Altında Kaldı

Sakarya’da yağmur ve eriyen kar sularının etkisiyle su seviyesi yükselen Sapanca Gölü taştı. Sahil bandında yollar sular altında kaldı.
4 Nisan 2015 Cumartesi 19:40

Çevre Ve Şehircilik Bakan Danışmanı İbrahim Acar:

Kentsel Dönüşümde temel felsefenin kültüre göre yapılanma olduğunu ifade eden Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı İbrahim Acar, “Bir Karadeniz sahil kenti ile İstanbul’daki bir ilçe aynı planlama ile şehirleşmemeli” dedi.
21 Mart 2015 Cumartesi 14:34

Karasu Sahil Parkı Projesinin İhalesi Sonuçlandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından müjdesi verilen Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nin ihalesi sonuçlandı.
10 Mart 2015 Salı 19:11

Karasu Sahil Parkı İhalesi Tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi Yapım İşinin ihalesi gerçekleştirildi.
17 Şubat 2015 Salı 13:44

Karasu İhalesi 17 Şubat'ta

Karasu Sahil Parkı Rekreasyon Projesi ihalesinin 17 Şubat Salı günü gerçekleştirileceğini belirten Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, “Yaklaşık 25 bin metrekarelik alanda hayat bulacak projemiz ile şehrimiz turizm potansiyeli önemli avantajlar kazanacak. Yeni projemizle Karasu sahilinde mavi bayrak dalgalanacak” dedi.
11 Şubat 2015 Çarşamba 11:17

Egede tacize denizde it dalaşı

Bodrum Turgutreis açıklarında avlanan Türk balıkçılar akşam saatlerinde Yunan Sahil botu tarafından taciz edilince, gergin anlar yaşandı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 19:30

Ayvacık?ta 39 Mülteci Yakalandı

Çanakkale?nin Ayvacık ilçesinde yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmak isteyen 39 kaçak yakalandı.Edinilen bilgiye göre, ilk operasyon Ayvacık?ın Korubaşı köyü sahilinde meydana geldi. Bir ihbarı değerlendiren İlçe Jandarma Komutanlığı?na
12 Kasım 2014 Çarşamba 11:16

Çakır?dan Sahil Yolu Açıklaması

Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Turan Çakır, Atakum sahil düzenlemesi için yapılan yolun trafik için olmadığını, acil girişler için yapıldığını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediyesi?nin Atakum sahilinde yaptığı sahil yolu çalı
11 Kasım 2014 Salı 18:06

İsrail, Filistinli balıkçılara ateş açtı

İsrail askerlerinin, Gazzenin güney sahilinde avlanan Filistinli balıkçılara ateş açtığı bildirildi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 11:04

?dilek? Emin Ellerde

Aydın?ın Kuşadası ilçesi Davutlar sahiline 31 Ekim tarihinde yaralı olarak kıyıda bulunan ve ?Dilek? adı verilen yeşil deniz kaplumbağası Muğla?nın Ortaca ilçesindeki Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi (DEKAMER)?
7 Kasım 2014 Cuma 10:06

10 ayda 12 bin kaçak göçmen yakalandı

Ege Denizinde 2014 yılı içerisindeki operasyonlarda toplamda 11 bin 890 kaçak göçmen yakalandı.
6 Kasım 2014 Perşembe 23:08

Fildişi Sahilinde bina çöktü: 10 ölü

Fildişi Sahilinin Abidjan kentinin batısındaki Attecoube bölgesinde bir binanın çökmesi sonucu 10 kişi öldü.
6 Kasım 2014 Perşembe 16:16

Abhazya Cumhurbaşkanı Hacimba Çöp topladı…

Abhazya'nın Turizm şehri Akua’da (Suhum) sivil toplum örgütlerinin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Karadeniz sahilinde temizlik çalışmalarına katılan Abhazya Cumhurbaşkanı Raul Hacimba’ya Abhazya Parlamento Başkanı Valeri Bganba ve milletvekilleri de eşlik etti.
21 Ekim 2014 Salı 15:39

Evli çift Kumcağız plajında boğuldu

Kandıra’nın Kumcağız Sahili’nde denize giren 36 yaşındaki Mesut Say ile 32 yaşındaki eşi Selda Say, akşam saatlerinde girdikleri denizde boğularak öldü.
28 Ağustos 2014 Perşembe 01:12

Sapanca Belediyesi Uzunkum Sahil Bandını Yeniden Düzenliyor

Sapanca Belediyesi tarafından Uzunkum Sahil bandı yeniden düzenleniyor. Uzunkum Yürüyüş Yolu’nun devamı, niteliğinde gerçekleştirilen projede, Sapanca halkının rahat bir nefes alacağı ve doğa ile iç içe yaşayacağı yeni alanlar oluşturuluyor.
21 Ağustos 2014 Perşembe 19:55

Bayramın İlk Günü Karasu Sahili Doldu Taştı

Sakarya'nın Karasu ilçesinde Ramazan bayramının ilk günü sahiller doldu taştı.
28 Temmuz 2014 Pazartesi 16:00

Denizde Kaybolan Kadın İçin Çalışma Başlatıldı

Sakarya’nın Kocaali ilçesi sahilinde serinlemek için denize giren bir kadın geri dönmeyince jandarma ve cankurtaran ekibi alarma geçti.
21 Temmuz 2014 Pazartesi 14:56

KUZEY SAHİLLERİ TEMİZLENİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kuzey sahillerinde çalışmalarına başladı.
27 Haziran 2014 Cuma 06:17

SAPANCA’DA FUHUŞ OPERASYONU: 4 GÖZALTI

Sakarya'nın Sapanca ilçesi Sahil Caddesi’nde bir ikamette fuhuşa yer temin edildiği ihbarını alan Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, düzenlediği operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.
21 Haziran 2014 Cumartesi 14:48

SAPANCA BELEDİYESİ’NDEN SAHİL BANDINDA YENİLİK

Sapanca Belediyesi, Sapanca sahil bandında hummalı bir çalışma içine girdi.
16 Haziran 2014 Pazartesi 01:32

BÜYÜKŞEHİR SAHİLLERİN BAKIMI İÇİN ADIM ATIYOR

Yeni Büyükşehir Yasası’nın yürürlüğe girmesi ile hizmet eli sahillere de uzanan Sakarya Büyükşehir, gerekli araçların temini için Meclis’ten yetki isteyecek.
5 Haziran 2014 Perşembe 20:37

FİLDİŞİLİ BELEDİYE BAŞKANI CLAUDE, HENDEK’TEYDİ

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı ve İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit İnci’nin davetlisi olarak Sakarya’da bulunan Fildişi Sahilleri Attecoube Belediye Başkanı Danho Paulin Claude ve eşi Hendek’e geldi. Başkan Claude, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi makamında ziyaret etti.
2 Haziran 2014 Pazartesi 15:01

KOCAALİ’NİN TURİZM POTANSİYELİNİ ARTTIRACAK DÜZENLEME

Şehrin kuzey bölgesinde başlatılan asfalt ve altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İlçemizin turizm potansiyelini daha da arttıracak Sahil Şeridi Rekreasyon Projesi’ne de start vereceğiz.
28 Mayıs 2014 Çarşamba 22:05

Kanlı Göl kurudu haberini yalanladılar.

Kaynarca Başoğlu Köyü Karaboğaz Sahili'nde yer alan Kanlı Göl'ün kuruduğuna ilişkin haberler başta çevre köylerde yaşayanlar olmak üzere bölgeyi tanıyanları şaşırttı.
25 Şubat 2014 Salı 13:26

HALK SAĞLIĞI HAFTASI, YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİ İLE KUTLANDI

Sağlık Bakanlığı önderliğinde, her yıl 3-9 Eylül tarihleri arasında kutlanmakta olan Halk Sağlığı Haftası'nın ‘Sağlık İçin Hareket Edelim’ sloganı ile birlikte Sapanca’nın Uzunkum Sahil yolunda yürüyüş etkinliği düzenlendi.
10 Eylül 2013 Salı 21:13

Kumda Şifa Arıyorlar

Sakarya'nın Karasu İlçesinde Türkiye'nin çeşitli bölgesinden gelen vatandaşlar, ağrılarını sahilde bulunan ve şifalı olduğuna inanılan sıcak kuma kendilerini gömerek şifa arıyor.
5 Ağustos 2013 Pazartesi 16:07

Karasu'daki Deniz Motosikleti Sayısı 6'ya Çıktı

Sakarya'nın Karasu İlçe Merkezinde ve Sahile kıyısı bulunan Köylerde Boğulma olaylarını önlemek için Karasu Köylere Hizmet Götürme Birliğine tarafından temin edilen 2 adet Deniz Motosikleti (Jetski)..
7 Temmuz 2013 Pazar 22:05

Denizde Boğularak Öldü

Kandıra'nın Sarısu sahiline arkadaşlarıyla eğlenmeye giden 35 yaşındaki Semih Muhammet Temizce, dalgalı denizde boğularak yaşamını yitirdi.
30 Haziran 2013 Pazar 09:09

Cebeci Mavi Bayrak Aldı

Kandıra İlçesi Cebeci Köyü Sahilleri düzenlenen törenle Mavi Bayrak Aldı.
23 Haziran 2013 Pazar 13:05

16 KİLOMETRELİK SAHİL ŞERİDİNE 15 CANKURTARAN

16 kilometrelik sahil şeridi ile dünyanın en güzel kumuna sahip olan Sakarya’nın Karasu İlçesinde deniz sezonu boyunca 15 cankurtaran hizmet verecek.
17 Haziran 2013 Pazartesi 20:48

CANKURTARAN TİMİ GÖREV BAŞINDA

Sakarya’nın en önemli turizm merkezi olan Karasu sahil şeridinde cankurtaran timi göreve başladı. Karasu Belediyesi Kamp Müdürlüğünde faaliyet gösteren cankurtaranlar Karasu Belediye Plajında çalışmalarına başladı.
3 Haziran 2013 Pazartesi 20:00

SON YOLCULUĞUNA SINIF ARKADAŞLARI UĞURLADI

Sakarya’da pazar günü arkadaşlarıyla birlikte denize girmek için gittiği Karasu sahilinde boğularak hayatını kaybeden 16 yaşındaki Karasu Anadolu Öğretmen Lisesi 10-A sınıfı öğrencisi Özgür Doğan, son yolculuğuna sınıf arkadaşları tarafından uğurlandı.
27 Mayıs 2013 Pazartesi 21:24

Küçük Mücahit Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Geçtiğimiz hafta Küçük Karasu sahilinde serinlemek amacıyla denize girip boğulma tehlikesi yaşayan 13 yaşındaki Mücahit Coşkun tedavi gördüğü Kocaeli Araştırma Hastanesi’nde yaşam mücadelesini kaybetti.
25 Mayıs 2013 Cumartesi 21:24

FİLDİŞİ BÜYÜKELÇİSİ HENDEK BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Fildişi Sahilleri Büyükelçisi Yacouba Atta, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyarette bulundu.
23 Mayıs 2013 Perşembe 15:54

KARASU’DA KÖPEK İSTİLASI

Sakarya’nın Karadeniz sahilindeki turizm merkezi olan Karasu ilçesi adeta köpek istilasına uğradı. Başıboş dolaşan yüzlerce sokak köpeğinin sayısının giderek artması vatandaşları da endişelendiriyor.
4 Mayıs 2013 Cumartesi 15:23

Fener Rum Patriği Bartholomeos Sapanca'da

Fener Rum Patriği Bartholomeos ailesi ile birlikte Sakarya’nın Sapanca ilçesine geldi. Sahil yolunda gezinti yapan Bartholomeos, gençlere kısmet bilekliği dağıttı, hatıra fotoğrafı çektirdi.
3 Nisan 2013 Çarşamba 12:48

BİRİNCİ KALKAN BALIĞI ŞENLİĞİ

Sakarya’nın Karadeniz sahilinde yer alan ilçelerinden biri olan Kocaali ilçesi Türkiye’de ilk kez düzenlenen bir etkinliğe imza attı.
31 Mart 2013 Pazar 18:47

ECEVİT KELEŞ, ALTIN ALIP GÜMÜŞ VERECEKLER

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Karasu Sahilyolu Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınmasındaki yer değişimi kararı hakkında “ altın alıp gümüş verecekler “ dedi.
5 Ocak 2013 Cumartesi 11:27

MÜSİAD; Fildişi Sahilleri'nden Döndü

MÜSİAD Sakarya Şubesi tarafından gerçekleşen 5 günlük Fildişi Sahilleri İş Gezisi'ne katılan 35 kişilik heyet, döndü.
10 Temmuz 2012 Salı 15:26

İNTİHARA KALKIŞAN GENCİ ASKERLER KURTARDI

Kocaali ilçesinde, sahilden kendini denize atarak intihar etmek isteyen bir şahıs, jandarma komutanlığında görevli askerler tarafından kurtarıldı.
1 Temmuz 2012 Pazar 19:35

Özsu Tatil Köyünün arazisi çay bahçesi oldu

Sakarya’nın Karasu ilçesinde geçtiğimiz aylar içerisinde yıkılan Sakarya’nın Karasu ilçesinde geçtiğimiz aylar içerisinde yıkılan Özsu Tatil Köyünün arazisinin üzerine belediye tarafından sahil çay bahçesi yapıldı.tarafından sahil çay bahçesi
6 Mayıs 2012 Pazar 11:51

Sahilde Yıkılan Evler Kıyı Kenar Çizgisinde Olan Kaçak Bina

Karasu sahilinde dalgalar son zamanlarda birkaç evi daha yıktı. Yıkım nedeni de uzmanlara göre bu bölgelerde tahkimatların olmayışı. DLH Genel Müdürlüğü henüz harekete geçmedi. Alınan bilgiye göre yaz naşında tahkimatların ihalesinin yapılacağı şeklinde
6 Mart 2012 Salı 12:03

Kerpe’ deki restoranlar 1 ay içerisinde yıkılacak

Belediye yetkilileri Kandıra Kerpe sahil bandında bulunan restoranların 1 ay içerisinde yıkılacağını bildirildi.
25 Şubat 2012 Cumartesi 15:28

Dev dalgalar Karasu Sahillerini sular altında bıraktı

Dün gece başlayan fırtına sonrası Karasu sahillerinde başta Yenimahalle olmak üzere sahil şeridi 100 metre sular altında kaldı.
8 Şubat 2012 Çarşamba 12:21

Balıkçı teknelerinin motorları çalınıyor

Kandıra sahillerinde amatör balıkçıların teknelerinin motorları çalınıyor.
18 Ekim 2011 Salı 19:04

KARASU’DA SEYYAR STANDLARA VERGİ DENETİMİ

Sakarya’da Karasu ilçe Belediyesinin kiraladığı sahil şeridinde bulunan 167 standa akşam saatlerinde Sakarya Vergi Dairesine ait memurlar tarafından baskın yapıldı.
16 Ağustos 2011 Salı 14:29

FINDIK TOPLAMAYA GELEN GENÇ KARADENİZ'DE KAYBOLDU

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, sahilde denize giren on dokuz yaşındaki Hasan Canalır kayboldu.
7 Ağustos 2011 Pazar 16:30

Dalgakıranlar sahili kurtardı

DLH Bolu Bölge Müdürlüğü tarafından Sakarya Karasu sahiline yapılan yatay dalgakıranlar sayesinde Karasu sahili hareketli bir yaz geçiriyor
2 Ağustos 2011 Salı 17:46

KARASU’DA CANKURTARANLAR İŞ BAŞINDA

Sakarya’nın Karasu ilçesi sahilinde Belediye tarafından görevlendirilen cankurtaranlar anında müdahalelerle olası boğulmaların önüne geçerek can kurtarıyorlar.
17 Temmuz 2011 Pazar 18:30

Yeni Gözde Karasu

Sakarya’nın Karasu ilçesi 55 kilometrelik sahili ve İstanbul’a sadece 2,5 saat mesafede yer alması ile emlak yatırımcılarının akınına uğruyor.
3 Temmuz 2011 Pazar 17:17

CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI

Sakarya'nın Karasu ilçesi sahil şeridinde cankurtaran timi göreve başladı.
28 Haziran 2011 Salı 14:16

Denize girecekler dikkat..

Sahillerinde her yıl onlarca boğulma vakası yaşanan Sakarya’nın Karasu ilçesinde, önceki gün denize giren 18 yaşındaki Bayram Tokmak boğulma tehlikesi yaşarken cankurtaranların müdahalesi ile kurtarıldı.
26 Haziran 2011 Pazar 14:06

Kocaali ilçesinde öğrenciler sahilde çöp topladılar.

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde öğrenciler sahilde çöp topladılar.
24 Mayıs 2011 Salı 11:51

KARASU'DA YUNUSLAR SAHİLE VURDU

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, ölü yunus balıkları sahile vurdu. Yaklaşık 100 metrelik bir şeritte dört yunus balığı görenleri hayrete düşürdü. Durumun haber verilmesine rağmen ölü balıkların sahilden alınmaması tepkiye neden oldu.
15 Mayıs 2011 Pazar 14:08

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1975 Soyuz 19 Baykonur Uzay Üssü'nden havalandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free