naci
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Afrin Operasyonunu Destekliyoruz Lahana tarlasına OSB olmaz(!) Potasız okul kalmasın Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1 Ölüm İsmail’i halı sahada yakaladı Karasu yolunda kaza 1 ölü 2 ağır yaralı “Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor” “Ekolojik turizme tam destek” Savaşın çocukları karne sevinci yaşadı “SGM örnek bir mimariye sahip”
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
 
Potasız okul kalmasın
Potasız okul kalmasın
 
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
 

“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”
“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”

saadet haberleri

Birinci’ den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin BİRİNCİ “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yayımladığı mesajda;
11 Ocak 2018 Perşembe 00:42

HÜKÜMETİ TEBRİK EDİYORUZ!

Saadet Partisi Sakarya İl gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik asgari ücret ile alakalı basın açıklaması düzenledi.
11 Ocak 2018 Perşembe 00:41

Saadet Partisi İl divan toplantısı yapıldı.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, yerel bir gazetede manşet olan AKP ve CHP'yi sert bir dille eleştirerek, "Birbirlerinizle ilgili suç duyurusunda bulunacağınıza, TÜPRAŞ ile ilgili suç duyurunda bulunun. Milletimize hokkabazlık yapmayın..." dedi.
27 Mart 2016 Pazar 02:18

Saadet Partisi Serdivan İlçe Kogresi Yapıldı…

Saadet Partisi Serdivan İlçe Kogresi Yapıldı… “Saadet Partisi varken bu millete zeval olmaz…”
8 Şubat 2016 Pazartesi 23:44

Temel Karamollaoğlu;“İslam düşmanlarıyla ittifak kurularak İslam ihya olmaz.”

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı Ocak ayı İl divan toplantısını yaptı.Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığının aylık çalışmalarının değerlendirildiğitoplantıya Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlukatıldı.
25 Ocak 2016 Pazartesi 06:50

Saadet’ten seçim sonuçları değerlendirmesi…

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, 01 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantı düzenledi.
5 Kasım 2015 Perşembe 19:00

Hedefimize ulaşacağız

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, 1 Kasım’da yapılacak erken seçim öncesinde çok az bir zamanlarının olmasına rağmen yaptıkları çalışmalarda, 70 bin oy hedeflerinin Sakaryalılar tarafından çok iyi anlaşıldığını söylerken,
31 Ekim 2015 Cumartesi 01:14

‘Barajları bu duvarlar yıkacak’

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları’nın Adapazarı’nda hazırladığı fikir duvarı büyük ilgi görüyor. Duvara fikirlerini yazan yüzlerce kişi teröre ve erken seçime tepki gösterirken, Saadet Partisi Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, duvara “70 bin oy” hedefini yazdı.
30 Ekim 2015 Cuma 00:12

‘KAOS MU, SAADET PARTİSİ Mİ?’

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Meclis’teki 4 siyasi partinin de Türkiye’nin sorunlarına çözüm bulamayacak durumda olduğunu ve kutuplaşmanın ülkeye zarar verdiğini belirterek, “4 parti de çözüm üretememektedir.
25 Ekim 2015 Pazar 21:39

Saadet Partili Yıldırım’dan AK Parti’ye sert uyarı

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, dağılım sürecinde olan AK Parti’nin son çare olarak algı yönetimi yaparak toparlanma çaresizliğine düştüğünü belirterek, “Bu kapsamda işadamlarımıza ve meclis üyelerimize şantaj yaparak, AK Parti’ye geçmeleri için zorluyorlar.” dedi.
24 Ekim 2015 Cumartesi 23:49

Yıldırım Boşnak hemşehrileri ile buluştu

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Bosna Sancak Derneği’nde Boşnak hemşehrileriyle buluştu. Buluşmada Yıldırım, partilerinin 70 bin oy hedefini anlatarak, hemşehrilerinden oy istedi.
23 Ekim 2015 Cuma 20:47

‘Bu seçimde baraj yok!’

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Saadet Partisi’nin 1 Kasım seçimlerinde barajı aşamaması durumunda bile, Sakarya’dan 70 bin oy alması durumunda Anayasa Mahkemesi’ne başvuruda bulunarak Meclis’e gireceğini belirterek, “Bu seçimde baraj yok” diye konuştu.
21 Ekim 2015 Çarşamba 20:22

Sakarya’nın vekili olacağım’

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, 70 bin oy almaları halinde, Anayasal hakları ile bir milletvekili çıkarmaya hak kazanacaklarını ifade ederek, “Ankara’nın değil, Sakarya’nın vekili olacağız.” diye konuştu.
21 Ekim 2015 Çarşamba 01:24

Yıldırm:‘Biz Hükümet düşürdük’

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, 70 bin oy ile milletvekili çıkaracakları hedeflerinin bazı kesimlerce inanılmak istenilmediğini belirterek, “Daha önce aynı yöntemle Hükümeti düşürüp, kendi Hükümetimizi kurmuştuk” diye konuştu.
19 Ekim 2015 Pazartesi 02:45

Üye olduğu derneğe Milletvekili adayı olarak gitti

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Faruk Parlak, siyasette kutuplaşma, kısır çekişme ve kavgayı bitirecek olan partinin Saadet Partisi olduğunu belirterek, “Meclis’e akli selim hakim olmalıdır. Diğer partileri de bu zemine çekecek lokomotif Saadet Partisi’dir” dedi.
16 Ekim 2015 Cuma 01:54

SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SATSO'DAYDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım, Faruk Parlak, Adnan Güçlü ve İbrahim Birol Ergün’ü makamında ağırladı.
15 Ekim 2015 Perşembe 01:05

Saadet Partisi adayları görücüye çıktı

Saadet Partisi bu sabah düzenlediği kahvaltılı toplantıda, milletvekili adaylarını tanıtarak, 1 Kasım seçim sürecinde yapacaklarını anlattılar.
6 Ekim 2015 Salı 03:54

SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINDAN ZORUNLU AÇIKLAMA:

Son günlerde, iktidara yakın medya organlarında, Saadet Partisi hakkında kirli bir kampanya yürütülmeye çalışılmaktadır.
6 Ekim 2015 Salı 03:03

Eyüp Yıldırım: Doğru adres Saadet Partisi’dir

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım’ın teşkilat ziyaretleri devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Serdivan ilçesine ziyarette bulunan Yıldırım teşkilat üyeleri ile istişarelerde bulundu.
2 Ekim 2015 Cuma 00:39

Eyüp Yıldırım Ziyaretlerine hız verdi

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım seçim çalışmaları kapsamında Saadet Partisi Erenler İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Yıldırım yapılması planlanan ziyaretler ve çalışmalarla ilgili teşkilat üyelerine bilgiler aktardı.
30 Eylül 2015 Çarşamba 18:14

SAADET’TE BAYRAMLAŞMA VE TANITIM

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı İl binasında düzenlenen programla bayramlaşma ve aday tanıtımı icra edildi.
25 Eylül 2015 Cuma 21:29

Saadet Partisi Milletvekili Aday Listesi

1 Kasım Genel Seçimleri Saadet Partisi Sakarya Milletvekili aday isimleri belli oldu. Sıralama şu şekilde;
19 Eylül 2015 Cumartesi 02:25

Abidin Birinci artan terör olaylarıyla ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci artan terör olaylarıyla ilgili yazılı açıklamada bulundu.
10 Eylül 2015 Perşembe 14:10

Saadet Partisi'nden seçim değerlendirmesi

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. İl Binası toplantı salonunda icra edilen toplantıda seçim sonuçları ele alındı. Toplantı sonunda bir basın açıklaması yapan Osman Ünlü açıklamasında şunları söyledi;
12 Haziran 2015 Cuma 02:33

MECLİSE SAADET LAZIM

Saadet Partisi Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım Akyazı ilçesinde fabrikalara ziyaretlerde bulundu. Çalışanlar ile bir araya gelerek Saadet Partisi projelerini aktaran Yıldırım şunları dile getirdi:
6 Haziran 2015 Cumartesi 00:01

AKP’Yİ SİYASİ NEZAKETE DAVET EDİYORUZ

Saadet Partisi İl Başkanı Osman Ünlü basın açıklaması yaparak AKP'yi siyasi nezakete davet etti.
5 Haziran 2015 Cuma 23:54

Saadet Partisi’nden ilgi çekici reklam çalışması.

Anlaşma yaptığı bir reklam firması ile Parti nin tanıtımı için dikkat çekici bir yöntem uygulayan Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı üç kişilik bisikletli reklam ekibi kurdu.
5 Haziran 2015 Cuma 04:45

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN SAADET PARTİSİ BİLBOARDINA ÇİRKİN SALDIRI

Ak Partisi Sakarya Gençlik Kolları tarafından Katlı Pazar yeri girişindeki standın kurulması sırasında Saadet Partisi reklamının bulunduğu billboardın Ak Parti Bayrağıyla kapatılması Saadet Partisi mensupları ile gerilimli anların yaşanmasına sebep oldu.
5 Haziran 2015 Cuma 04:41

Saadet Partisi Milletvekili adayları ziyaretlerini sürdürüyor

Saadet Partisi Milletvekili adayları ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Eyüp Yıldırım’ın ziyaret adresi Katlı Pazar yeri oldu.
5 Haziran 2015 Cuma 04:39

Kamalak ve Destici Sakarya Basını ile bir araya geldi

Milli İttifak Liderleri; Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Sakarya basınıyla bir araya geldiler.
3 Haziran 2015 Çarşamba 05:50

Amerikalı Olsam AKP’ye oy verirdim!

Seçim çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü Saadet Partisinde bugün milletvekili adayları sanayi esnafını ziyaret etti. Saadet Partisi’nin hayata geçirmeyi planladığı projeleri sanayi esnafına aktaran Sakarya milletvekili adayı ismet Aksoy, bugün biraz mizah yapalım diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi:
1 Haziran 2015 Pazartesi 23:51

AKP ekonomiyi krize soktu, hükümetten kaçabilir

Saadet partisi Sakarya milletvekili adayı İsmet Aksoy AKP hükümetinin Türkiye'yi krize soktuğunu, ekonomiyi krizden çıkarmak için de politika üretemediği, bu sebeple de hükümetten kaçmayı kendisi için karlı gördüğünü belirtti.
1 Haziran 2015 Pazartesi 01:28

NEYİN İSTİKRARI BU?

Milli İttifak yaparak seçime girecek olan Saadet Partisi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Milletvekili adaylarından Eyüp Yıldırım ve Fikret Özer Geyve ilçesini ziyaret ederek seçmen ile bir araya geldi.
1 Haziran 2015 Pazartesi 01:26

YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE KURACAĞIZ

Saadet Partisi seçim çalışmalarına olanca hızıyla devam ediyor.
1 Haziran 2015 Pazartesi 01:23

İsmet AKSOY:Toplumsal yapı ağır yara aldı

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili Adayı ismet Aksoy ile seçim çalışmalarını ve sıcak gündemi değerlendirdi.
31 Mayıs 2015 Pazar 05:30

ÇİLLİOĞLU ÇOK SERT KONUŞTU

Milli İttifak adı ile Saadet Partisi’yle birlikte seçime girecek olan Büyük Birlik Partisi’nin Sakarya İl eski başkanı ve ilimiz 3.Sıra Milletvekili adayı Suat Hayri Çillioğlu, mevcut hükümete yönelik çok sert bir basın metni yayınladı.
31 Mayıs 2015 Pazar 05:28

Aksoy:Lafa değil icraata baktık!

Saadet partisi milletvekili adayı ismet Aksoy laf değil icraat üretecek olana oy verin dedi. İsrail, meydanlarda konuşurken Türkiye’nin hedefinde yer alıyor ama iş ticarete, yani İsrail’e hayat vermeye gelince, Türkiye hiçbir yaptırımda bulunmuyor. “Dostlar alışverişte görsün” misali verilen tepkiler, İsrail’le ticaretin rekorlar kırmasına mani olamıyor. Dedi.
29 Mayıs 2015 Cuma 05:08

Kısır Tartışmalarla Gündemi Meşgul Ediyorlar

Başkanlık sistemi ve kavga siyasetiyle gündemin sürekli meşgul edildiğini belirten saadet partisi 1.sıra milletvekili adayı ismet Aksoy; “Bunlar polemikle, kavga siyasetiyle gerçekleri örtmeye çalışıyorlar. Bunun bir örneği de başkanlık tartışmalarıdır. Sanki başkanlık sistemine geçince her şey düzelecek.
26 Mayıs 2015 Salı 22:22

Miting meydanı mezat alanı gibi

Saadet partisi Sakarya milletvekili adayı ismet Aksoy İktidar partisinin suçlarını örtmek için miting meydanlarında süslü kelimelerle algı yönlendirmesi yaptığını vurgulayarak , “Miting meydanlarında süslü kelimelerle milleti kandırmaya çalışıyorlar” ne diyorlar?
22 Mayıs 2015 Cuma 22:31

Milli görüşe gel de utanma

Saadet partisi Sakarya milletvekili adayı İsmet Aksoy gençleri saadet partisine çağırdı
22 Mayıs 2015 Cuma 01:54

Milli Görüş yapar, Ak Parti satar!

Saadet partisi Sakarya milletvekili adayı ismet Aksoy AKP nin kara propaganda yaptığını belirterek. 12 yıllık iktidardalar hala vaat ediyorlar insan biraz sıkılır.
15 Mayıs 2015 Cuma 21:05

Halkın aşağı yukarı 30 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor.

7 Haziran seçimleri ülkemizin, İslam aleminin ve insanlığın saadeti açısından son derece önemli ve mühim bir seçimdir. Mevcut iktidarın kişisel rantlar uğruna ülkeyi nereden nerelere getirdiğini hep beraber görmekteyiz.
12 Mayıs 2015 Salı 03:21

Milli İttifak Mitingi 19 Mayıs'ta

Saadet Partisi İl Başkanı Osman Ünlü Milli İttifak büyük mitingi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.
9 Mayıs 2015 Cumartesi 03:33

SAADET TAM KADRO ÇALIŞIYOR

Saadet Partisi Milletvekili Adayları yoğun çalışma tempolarına ara vermeksizin devam ediyor. İl Başkanı Osman Ünlü ile birlikte İsmet Aksoy, Eyüp Yıldırım, Suat Hayri Çillioğlu, Fikret Özer, Gürbüz Pertev, Oğuzhan Coşkun ve Abdullah Satır sırasıyla Cihan Haber Ajansı, Gazeteciler Cemiyeti, Anadolu Ajansı ve Yöçeyder’ e ziyaretlerde bulundu.
8 Mayıs 2015 Cuma 01:46

BEDEL GEREKİYORSA YİNE ÖDERİZ

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Suat Hayri Çillioğlu seçim çalışmaları kapsamında Akyazı İlçesinde halk ile bir araya geldi. Esnaf ziyaretlerinin ağırlıkta olduğu çalışmada vatandaşlarla hasbihal eden Çillioğlu ilçe sorunlarını dinledi.
8 Mayıs 2015 Cuma 01:38

BİZİM GÜNDEMİMİZDE BARAJ YOK

Milli İttifak adını verdikleri birleşmeyle Büyük Birlik Partisi ile güç birliği yaparak seçimlere girecek olan Saadet Partisi’nde Milletvekili adaylarından Eyüp Yıldırım Sakarya’yı karış karış gezmeye devam ediyor. Yıldırım’ ın çalışmalarında bugünkü adresi Adapazarı’ydı.
7 Mayıs 2015 Perşembe 02:58

Saadet gelince, Bolluk ve Bereket gelecek…

Saadet’in Milli İttifak Adayları Serdivan ilçesinde ziyaretlerde bulundu. İsmet Aksoy, Suat Hayri Çillioğlu, Gürbüz Pertev, Fikret Özer Serdivan esnafıyla bir araya geldi.
6 Mayıs 2015 Çarşamba 02:15

SAADET ARIYORSAN BİZE GEL

Saadet Partisi Milletvekili Adayları Karasu ilçesine çıkartma yaptı. İsmet Aksoy, Eyüp Yıldırım, Suat Hayri Çillioğlu ve Oğuzhan Coşkun Karasu halkıyla bir araya geldi.
4 Mayıs 2015 Pazartesi 21:09

BİZ DİĞERLERİ DEĞİLİZ

Seçime Büyük Birlik Partisi ile ittifak yaparak girecek olan Saadet Partisi’nde seçim çalışmaları olanca hızıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında Yağcılar mahallesinde halk ile bir araya gelen Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım halktan Milli İttifak’a destek istedi.
3 Mayıs 2015 Pazar 02:37

SAADET PARTİSİNDEN 1 MAYIS SÜRPRİZİ

Seçim çalışmalarının olanca hızıyla sürdüğü Saadet Partisi’nde İl Başkanı Osman Ünlü ve Milletvekili Adayı Eyüp Yıldırım Kent Meydanında düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarına katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı kutlamada Saadet Partisi’nin kürsüden anons edilmesi büyük coşkuyla alkışlandı.
2 Mayıs 2015 Cumartesi 04:01

Sakarya'da 1 Mayıs Kutlaması Chp, Sp ve Hdp'yi Bir Araya Getirdi

Birleşik Haziran Hareketi’nin Sakarya'da organize ettiği 1 Mayıs kutlamasına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Saadet Partisi (SP), Halkların Demokratik Partisi (HDP) ile Eğitim Sen, KESK gibi sendikalar katıldı.
2 Mayıs 2015 Cumartesi 03:47

Saadet emekli maaşlarını yüzde 50 artıracak

İttifak milletvekili adayı ismet Aksoy Saadet Partisi ve BBP'nin, "Milli ittifak" başlıklı seçim beyannamesinde de açıklandığı gibi, emekli maaşlarının yüzde 50 artırılacağı sözü veriliyor. Dedi
30 Nisan 2015 Perşembe 06:26

BİZ KUŞUN CANLISIYIZ

Saadet Partisi seçim çalışmalarını olanca hızıyla sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Milletvekili adayları İsmet Aksoy, Eyüp Yıldırım ve Suat Çillioğluşehir merkezinde halk ile bir araya geldi. Seçim beyannamesinde ortaya konan projeler ve vaatleri halka aktaran adaylar Milli İttifak’a destek istedi.
28 Nisan 2015 Salı 22:41

SAADET’TEN TAM KADRO TARAKLI ÇIKARMASI

Saadet Partisi Milli İttifak adayları Taraklı ilçesine çıkartma yaptı. İl Başkanı Osman Ünlü ve Milletvekili adaylarının tamamının katıldığı Taraklı ziyaretinde halk ile bir araya gelindi.
26 Nisan 2015 Pazar 03:35

AMACIMIZ CEVAT AYHAN GİBİ OLABİLMEK!

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Saadet Partisi’nde Milli İttifak adayı Suat Hayri ÇillioğluSapanca ve Kocaaliİlçelerinde ziyaretlerde bulundu. Parti mensupları ile birlikte çalışmalarda bulunan Çillioğlu projelerini ve hedeflerini anlattı.
23 Nisan 2015 Perşembe 22:16

İsmet Aksoy : %10 barajı ittifak karşısında dayanamayacak

Saadet Partisi Genel idare kurulu üyesi ve milletvekili adayı ismet Aksoy, 7 Haziran'daki genel seçimde BBP ile ittifak yapmalarına ilişkin, 'Şimdi bir güven geldi.
23 Nisan 2015 Perşembe 10:25

BAŞKAN KÖSEMUSUL: “SAKARYA İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR”

Saadet Partisi Milletvekili Adayları; İsmet Aksoy, Eyüp Yıldırım, Suat Çillioğlu, Fikret Özer, Gürbüz Pertev, Oğuzhan Coşkun, Abdullah Satır’ı misafir eden SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul,
22 Nisan 2015 Çarşamba 21:53

SAADET PARTİSİ HIZ KESMİYOR:

Saadet Partisi Taraklı İlçe Teşkilatı BBP ile birlikte seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
22 Nisan 2015 Çarşamba 00:29

KORKUNUZ ECELE FAYDASI YOK!

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Eyüp Yıldırım seçim çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.
21 Nisan 2015 Salı 03:56

Saadet Partisi’nin Muhteşem Aday Tanıtım Şöleni

Saadet Partisi Aday Tanıtımı AFA Kültür Merkezinde muhteşem bir şölenle Yapıldı.
20 Nisan 2015 Pazartesi 05:15

EMEKLİLER İMDAT DEDİ!

Tüm Emekliler SendikasıSakarya Şube Başkanı Mehmet Çetin ve sendika yönetim kurulu üyeleri Saadet Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Osman Ünlü, Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Karargah Başkan yardımcısı Yaşar Reis ve İdare Amiri Casim Çelik tarafından karşılanan Sendika üyeleri emeklilerin sorunlarını aktardı.
18 Nisan 2015 Cumartesi 02:55

MİLLİ İTTİFAK ADAYLARI SENDİKALARI ZİYARET ETTİ

7 Haziran seçimlerine ittifak yaparak girecek olan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Milletvekili adayları seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
16 Nisan 2015 Perşembe 23:40

SP Milletvekili Adayı Fikret Özer Taraklı’da

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Fikret Özer Taraklı’da ziyaretlerde bulundu.
16 Nisan 2015 Perşembe 21:23

Saadet’te Büyük Birlik!

7 Haziran Seçimlerinde ittifak kararı alan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi seçim çalışmaları kapsamında faaliyetlere başladı.
13 Nisan 2015 Pazartesi 02:17

İttifakın adayları belli oldu

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifakı sonrası Sakarya adayları şöyle şekillendi.
11 Nisan 2015 Cumartesi 09:52

Saadet Partisi Arifiye İlçe Başkanı Mehmet BALCI İstifa etti.

Saadet Partisi Arifiye İlçe Başkanı Mehmet BALCI İstifa etti.
28 Mart 2015 Cumartesi 00:06

SAADET’TEN TİYATROLU İL DİVAN

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığının 29 Mart Pazar günü saat:20.00’da Orhangazi Kültür Merkezinde düzenleyeceği il divan toplantısı sonrasında İstanbul Teşkilatı tiyatro ekibinin “Cebimdeki El Kimin?” adlı tiyatro gösterisi sahnelenecek.
27 Mart 2015 Cuma 02:42

Hükumet, yakındığı faiz Lobisine 2015 yılında bütçenin 54 milyar TL aktaracak

Saadet Partisi Genel idare kurulu üyesi ismet Aksoy "ırak ı bölenlerin amacı Büyük İsrail’in kurulmasını sağlamaktır ırak bölünürse Türkiye de bölünecektir." dedi. Aksoy, Küresel emperyalizm şu an adım adım Türkiye'yi bataklığa sürüklemektedir. Diye ifade etti.
25 Mart 2015 Çarşamba 10:10

İsmet Aksoy;Milletimiz Yoksuldur

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığının yoğun katılımla yaptığı seçime hazırlık ve seçmen yaklaşımı konulu toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Genel idare kurulu üyesi ismet Aksoy, bu seçim Döneminde bütün algı operasyonlarını bertaraf edeceklerini ve güçlü bir şekilde Meclis’e gireceklerini söyledi.
23 Mart 2015 Pazartesi 20:33

SAADET MAHALLE MAHALLE DOLAŞIYOR

Saadet Partisi milletvekili aday adayları ilçe taramalarına devam ediyor. Aday adaylarından Eyüp Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Hızırtepe Mahallesine ziyarette bulundu.
17 Mart 2015 Salı 22:11

SAADETTE ADAY ADAYLARI MÜLAKATA ALINDI

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayları Genel Merkez tarafından mülakata alındı. Sakarya'da Saadet Partisi adayı olacak isimlerin belirlenmesi doğrultusunda Genel Merkezde yapılan mülakatta aday adayları Genel Merkez Karargah Başkanı Hasan Bitmez ve Genel İdare Kurulu üyesi ve aynı zamanda Sakarya İl Sorumlusu Lütfü Kibiroğlu'nun karşısına çıktı.
11 Mart 2015 Çarşamba 21:17

SAADETTE İLÇE TARAMALARI DEVAM EDİYOR

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri ilçe taramalarına devam ediyor. Daha önce genel merkez tarafından organize edilen “Halkla Kucaklaşma Programları” çerçevesinde şehir merkezinde bir dizi çalışmalar gerçekleştiren il teşkilatıyaklaşan seçimler öncesi ilçe taramalarına hız verdi.
9 Mart 2015 Pazartesi 23:38

SAADET HENDEK’TEN ESNAF ZİYARETLERİ

Saadet Partisi Hendek İlçe Teşkilatı esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
28 Şubat 2015 Cumartesi 02:09

Erbakan ve İslam Birliği D-8 Konferansı

Saadet Partisi Adapazarı İlçesi Erbakan ve İslam Birliği D-8 Konferansı Gerçekleştiriyor.
26 Şubat 2015 Perşembe 23:21

Saadet Partisi'nde 30 Kişi Aday Adaylığı Başvurusu yaptı

Saadet Partisi’nde Haziran 2015'te yapılacak Milletvekili seçimleri için 30 Kişi Aday adaylığı başvurusunda bulundu.
24 Şubat 2015 Salı 04:34

SP İlçe Başkanları İl Binasında toplandı…

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım Başkanlığında yaklaşan Genel seçimler öncesi, ilçe başkanları ile eğitim toplantısı yaptı.
15 Şubat 2015 Pazar 00:06

Saadet Partisi İl Kongresi Yapıldı

Sakarya Saadet Partisi 5. Olağan Kongresi Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Genel Başkan Yardımcıları ve Gik üyelerinin Katılımı ile Arya Düğün Salonunda yapıldı.
25 Ocak 2015 Pazar 05:17

Saadet Partisi'nden Satso'ya Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Latif Özkök, Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve il teşkilatından oluşan heyeti makamında ağırladı.
19 Ocak 2015 Pazartesi 22:36

Saadet Partisi Halkla Kucaklaşma Programı Sakarya'da Başladı

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Latif Öztek, Saadet Partisi (SP) Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Halkla Kucaklaşma Programı” kapsamında Sakarya’da basın mensuplarıyla bir araya geldi.
16 Ocak 2015 Cuma 17:34

SAADETLİ GÜNLER YAKIN!

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “ilçe başkanları toplantısı” İl Başkanı Eyüp Yıldırım’ın başkanlığında il binasında yapıldı.
12 Ocak 2015 Pazartesi 03:02

Eyüp Yıldırım:“2014 yılı insanımız için kayıp bir yıl oldu”

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, 2014 yılının ülke ve insanlarımız için kayıp bir yıl olduğunu söyledi.
31 Aralık 2014 Çarşamba 22:50

Saadet Partisi Noele karşı

Saadet partisi dün akşamki Akm’e kongre salonunda yaptığı il divan toplantısında.. Yıl başı kutlamalarına karşı oldugunuda belirtti vee hazırladıkları broşurdaki yazıları dikkati cekti. ve dediki 7 hiristiyan bir danaya ortak girmedikce ; çam ağacı süslemem ..
28 Aralık 2014 Pazar 00:22

SAADET PARTİLİ,ABİDİN BİRNCİ KONGREDE GÜVEN TAZELEDİ…

Saadet partisi Adapazarı İlçe nin 5 nci Olağan Kongresi Orhangazi Kültür Merkezi’nde Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu Katılımı ile gerçekleşti.
15 Aralık 2014 Pazartesi 04:57

SAADET PARTİSİ TARAKLI İLÇE TEŞKİLATI 5. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI.

Taraklı Belediye Düğün salonunda gerçekleştirilen kongrede Saadet Partisi Taraklı İlçe Başkanlığına İsmail Güven getirildi.
6 Aralık 2014 Cumartesi 23:51

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı Haftalık Toplantısını Gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Bu haftaki toplantıya kongre çalışmaları hakkında bilgi almak için Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım katıldı.
5 Aralık 2014 Cuma 22:02

2015 seçimleri için istişare toplantısı

Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları 2015 seçimleri için istişare toplantısı gerçekleştirdi.
16 Kasım 2014 Pazar 11:18

Sp?li Kılıç: ??israil?e Sessiz Kalmak Zulümdür??

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, İsrail?in, dünyanın sessizliğinden ve seyirci kalmasından aldığı cesaretle Mescid-i Aksa?yı hedef aldığını ifade ederk; ?Katil devlet İsrail?in Mescid-i Aksa?ya yaptığı çirkin saldı
10 Kasım 2014 Pazartesi 02:52

Saadet Partisi Mescid-i Aksa Saldırısını Kınadı

Saadet Partisi Eskişehir İl Sekreteri Yaşar Şaylısoy, Mescid-i Aksa?ya saldıran ve Kuran-ı Kerimleri yerlere atan İsrail?in bu küstahça davranışlarının kaynağının Batından aldığı cesaret olduğunu öne sürdü.İslam coğrafyasında terör olayl
10 Kasım 2014 Pazartesi 02:16

Sp Erzurum İl Başkanı Çalık?tan Tabyalar Yürüyüşüne Teşekkür

Saadet Partisi (SP) Erzurum İl Başkanı Faik Çalık, Tabyalar Yürüyüşüne teşekkür mesajı yayınladı.Çalık, mesajında şöyle konuştu:?Erzurum Valiliği öncülüğünde Sivil Toplum Kuruluşlarının desteğiyle yapılan tabyalar yürüyüşü halkımız
9 Kasım 2014 Pazar 21:24

Kulu?da İsrail?e Tepki Açıklaması

Konya?nın Kulu ilçesinde Saadet Partisi İlçe Başkanı İhsan Gökçe Cuma namazı sonrasında İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa?ya girişi ile ilgili basın açıklamasında bulundu.Basın açıklamasında konuşan Başkan Gökçe Mescid-i Aksa?nın 1967?de
8 Kasım 2014 Cumartesi 00:20

Aksoy: Türkiye'nin haçlı ittifakında yeri yok

Saadet Partisi (SP) Genel idare kurulu üyesi ismet Aksoy , ""Ne işiniz var Birleşmiş Milletlerde. Gitmeyin kendi Birleşmiş Milletlerinizi kurun! Müslümanların hayrına hiç bir karar çıkmayan Birleşmiş Milletler de ne işiniz var Mecbur musunuz bunlara oyuncak olmaya.
27 Eylül 2014 Cumartesi 02:58

İsmet Aksoy : 'Çözüm süreci özerklik sürecine dönüştü'

Saadet Partisi Eylül Ayı İl divan Toplantısı Orhan gazi kültür merkezinde yapılan toplantıda ile gerçekleştirildi. Toplantıda geçen ay yapılan çalışmalar ve önümüzdeki ay yapılacak olan çalışmalar müzakere edildi. İlçe Başkanları ise illerinde yaptıkları ve yapacakları çalışmaları rapor etti.
23 Eylül 2014 Salı 01:42

Saadet Partisi Genel Başkanı

Saadet Partisinin Sakarya’da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde verdiği iftara katılan Genel Başkan Mustafa Kamalak, burada bir konuşma yaptı
12 Temmuz 2014 Cumartesi 09:01

Saadet Partisinden Açıklama “Başımız Sağolsun”

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci Soma’da meydana gelen patlamayla ilgili basın açıklaması yaptı.
15 Mayıs 2014 Perşembe 04:35

SEÇİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Saadet Partisi İl Teşkilatı seçim değerlendirme toplantısı yaptı. Belediye başkan adaylarının da hazır bulunduğu toplantı da, İl Başkanı Ahmet Manav, Karapürçek ve Taraklı belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları iştirak etti.
15 Nisan 2014 Salı 23:01

Kılıç “Yeni dönem Sakarya’mıza hayırlı olsun”

30 Mart yerel seçimlerinde Erenler ilçesinde Saadet Partisi’nden aday olan Ersin Kılıç, yazılı bir basın açıklaması yaptı. Kılıç açıklamasında göstermiş oldukları ilgi ve destekten dolayı ilçe halkına teşekkür ederken, seçilen tüm belediye başkanlarınada hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
11 Nisan 2014 Cuma 02:59

İlçe Başkanlığından İstifa Etti Muhtar Seçildi

Saadet Partisi Taraklı İlçe Başkanlığından istifa ederek Akçapınar Köyü Muhtar adayı olan Mehmet Sanlı seçimlerde muhtar seçildi
9 Nisan 2014 Çarşamba 02:55

SAADET ÇOŞKUSU ERENLERDE ZİRVE YAPTI

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım ve Erenler Belediyesi Başkan Adayı Ersin Kılıç Erenler Yunus Emre Meydanında vatandaşlara hitap etti.Çoşkunun tavan yaptığı programda gençlerin ve bayanların katılımı oldukça dikkat çekti.
30 Mart 2014 Pazar 02:40

Abidin Birinci nin Ziyaretleri Sürüyor…

Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci Ziyaretlerine devam ediyor.
28 Mart 2014 Cuma 00:23

DÜRÜSTLÜĞÜN VE İCRAATLARIN KONUŞULDUĞU BİR ERENLER

Yerel seçimlere sayılı günler kala ziyaretlerini yoğunlaştıran Saadet Partisi Erenler Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Ersin Kılıç Erenler halkı ile bire bir görüşmelerine devam ediyor. Başkan adayı Ersin Kılıç’ın son durağı Dilmen Mahallesi oldu.
28 Mart 2014 Cuma 00:17

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1845 Teksas, ABD'nin 28. eyaleti oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free