naci
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Gaziantep Belediye'yi 79-57 yendi. Hedef: Sıfır iş kazası Farkındalık arttıkça güçleniyoruz Çevreye en büyük yatırım: SEKAY Kalite Süreçleri Ülkemizde Tüm Kurumlara Yayılmalı Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı Yedi Güzel Okuma Yusuf Kaplan ile Sona Erdi Ticaret ve Sanayi Odalarının İşleyişini Öğrendiler Rektör Elmas Düşünce ve Dayanışma Platformu Üyeleriyle Bir Araya Geldi İnternet Kullanımı ve Sanal Zorbalık Semineri
Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Gaziantep Belediye'yi 79-57 yendi.
Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Gaziantep Belediye'yi 79-57 yendi.
 

Çevreye en büyük yatırım: SEKAY
Çevreye en büyük yatırım: SEKAY
 
Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı
Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı
 

“İmarın geri dönüşü olmaz”
“İmarın geri dönüşü olmaz”

sürekli haberleri

Küçük Eymen’den LÖSEV’e Anlamlı Destek

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle adından sürekli söz ettiren Bahçelievler Gazi İlkokulu yine anlamlı bir projeye imza attı.
6 Aralık 2017 Çarşamba 21:49

SEDAŞ HUZURLU VE GÜZEL BİR BAYRAM İÇİN ÖNLEMLERİNİ ALDI

SEDAŞ, vatandaşların huzur içinde bir bayram geçirmesini hedeflerken, Ramazan Bayramı süresince elektrik ihtiyacının sürekli karşılanması ve elektrik şebekesinde yapılacak bakım ve yapım çalışmaları için gerekli olan planlı kesintileri iptal etti.
24 Haziran 2017 Cumartesi 01:18

Büyükşehir-Esnaf uyumu çok önemli

Sakarya Kahveciler Esnaf Odası temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da meslek odaları ve üyeleriyle sürekli temas halindeyiz. Esnafımızın sorunları karşısında neler yapabileceğimizi sürekli konuşuyoruz. Biz bu şehirde yaşıyoruz. Biz bu şehrin insanına hizmet ediyoruz. Yerel yönetimlerle esnafların uyumu çok önemli” dedi
15 Nisan 2017 Cumartesi 02:53

Bahçelievler Gazi İlkokulu’ndan Anlamlı Kampanya

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle adından sürekli söz ettiren Bahçelievler Gazi İlkokulu Kan Bağışı Kulübü tarafından, okul öğretmenleri ve velilerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenlendi.
12 Ocak 2017 Perşembe 22:54

SEDAŞ ekiplerinden kar mesaisinde başarılı mücadele

Kar ve soğuk havada SEDAŞ ekipleri, enerjinin sürekliliği için elektrik dağıtım şebekesinde mücadele veriyor.
30 Aralık 2016 Cuma 23:10

SASKİ afet timi hazır kıta!

SASKİ bünyesinde kurulan Arama ve Kurtarma Takımı eğitim faaliyetleri ile olası bir afet durumuna karşı kendisini sürekli güncelliyor.
21 Aralık 2016 Çarşamba 01:28

ELEKTRİĞİN GÜVENLİ KULLANIMI İÇİN SEDAŞ BİLGİLENDİRDİ

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde elektrik dağıtım faaliyetlerini yürütürken, müşteri memnuniyetini sağlayarak, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak üzere, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yeniliyor.
24 Eylül 2016 Cumartesi 04:03

Büyükşehir bizden ne istiyor

Orhan Cami Meydanı’nda 14 yıldır esnaflık yapan ve meydanın ilk çay ocağını açan Efe Yetimoğlu; “Burada her vatandaşa hizmet veriyoruz. Fakat bu hizmetimizi çekemeyenler, bize sürekli taarruzda bulunuyor” dedi.
3 Eylül 2016 Cumartesi 02:49

SEDAŞ SICAKLARA KARŞI ŞEBEKEDE ÖNLEM ALIYOR

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcak hava koşulları nedeniyle elektrik tüketiminde ülke düzeyinde rekor tüketimler gerçekleştiğine dikkat çekerken, talep artışı ile birlikte oluşabilecek ani yük artışlarına karşı, sürekli takipteyiz.
7 Ağustos 2016 Pazar 23:33

DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTİCİ EĞİTİMİ KURSU BAŞLADI

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Doğuma Hazırlık Eğitici Eğitimi Kursu başladı.
11 Mart 2016 Cuma 21:46

KUYUMCULAR DOLANDIRICILARA SAVAŞ AÇTI

Sakarya Sarraf Kuyumcu ve Mücevherciler Derneği Başkanı Serkan Serbes, kuyumcu esnaflarının sürekli maruz kaldıkları dolandırıcılık olaylarına karşı dernek olarak çalışma yaptıklarını söyledi.
19 Aralık 2015 Cumartesi 23:46

ERENLER’DE ZABITA EKİPLERİ AHIRLARI DENETLİYOR

Erenler Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından Meskûn mahal içerisinde, çevre ve toplum sağlığını olumsuz etkileyen ve sürekli şikâyet konusu olan ahır ve hayvan barınakları sahiplerine ahırları boşaltmaları konusunda gerekli uyarılar yapılıp ahırlarını boşaltmayanlar hakkında yasal işlemler yapılıyor.
5 Ekim 2015 Pazartesi 21:13

SEDAŞ BAYRAM İÇİN ÖNLEMLERİNİ ALDI

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) tarafından Kurban Bayramı süresince vatandaşların sürekli elektrik ihtiyacının karşılanması ve huzur içinde bir bayram geçirmesi için bakım ve yeni tesis çalışmalarına ait planlı kesintiler yapılmayacak.
20 Eylül 2015 Pazar 22:23

DÜğünde Silah Sesine Dayanamayan Gelin Bayıldı

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde, bir düğünde davetlilerin sürekli olarak silahla havaya ateş açmalarından bunalan ve silah seslerine daha fazla dayanamayan gelin, yorgunluğun da etkisiyle bayıldı. İlginç olay, bir davetli tarafından amatör kamerayla görüntülendi.
31 Ağustos 2015 Pazartesi 21:10

Kısır Tartışmalarla Gündemi Meşgul Ediyorlar

Başkanlık sistemi ve kavga siyasetiyle gündemin sürekli meşgul edildiğini belirten saadet partisi 1.sıra milletvekili adayı ismet Aksoy; “Bunlar polemikle, kavga siyasetiyle gerçekleri örtmeye çalışıyorlar. Bunun bir örneği de başkanlık tartışmalarıdır. Sanki başkanlık sistemine geçince her şey düzelecek.
26 Mayıs 2015 Salı 22:22

Yarınları Yürekli Gençlerle İnşa Edeceğiz

TÜGVA İl Temsilcisi Salih Kaya ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Gençlerimiz sürekli yeni şeyler üretmeli, ciddi çalışmalarda yer almalılar. Şunu unutmamamız gerekiyor; yarınlar yorgun insanların değil, rahatını terk edebilen yürekli gençlerimizindir” ifadelerini kullandı.
5 Mart 2015 Perşembe 22:59

ÖZKOÇ, ABUÇKA AİLESİNİN YANINDA‏

Meclis’te dün yaptığı basın toplantısında da konuyu gündeme getiren Özkoç, ilgili bakanlarla, yetkililerle, sahadaki çalışanlarla sürekli irtibat halinde olduğunu, ancak tüm çabaya rağmen yeterli desteğin sağlanamadığını söyledi.
22 Ocak 2015 Perşembe 21:56

AGDAŞ’tan Yetkili Firmalara Yetki Tabelası

Adapazarı Gaz Dağıtım Şirketi (AGDAŞ), sürekli ve güvenli doğal gaz arzı prensibiyle müşterilerine ve paydaşlarına vermiş olduğu hizmet kalitesini günden güne arttırmaktadır.
22 Ocak 2015 Perşembe 01:42

Erenler Belediyesi ihtiyaç fazlası araçları satışa sunuyor

Erenler Belediyesi ekonomik ömrünü tamamladığı ve sürekli masraf çıkardığı gerekçesi ile ihtiyaç fazlası 20 adet aracı satışa çıkardı.
12 Aralık 2014 Cuma 02:16

Ak Partili Sürekli Halefi Mertoğlu?nu Övdü

AK Parti İzmir İl Başkanlığı?nın yaptığı resmi açıklama ile AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı?na atanan Abdullah Mertoğlu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Karşıyaka İlçe eski Başkanı Kerem Ali Sürekli, ?Bu değişiklik, benim yeni göre
7 Kasım 2014 Cuma 03:58

Sakarya’da Arapça Tabelalar Çoğalıyor

Sakarya’da esnaflar, sürekli sayıları artan Suriyeli mültecilere yönelik olarak dükkanlarına Arapça tabelalar asıyor.
1 Kasım 2014 Cumartesi 18:45

Canbasoğlu: Yakında Kovulacağımı Biliyorum

Türkiye'nin tek kadın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, kurumsallaşmış şirketlerin bile uzman kişilerin sigorta primlerini asgari ücretten bildirdiklerini, bu kurumlara sürekli ceza yazdığını belirterek “Yakında kovulacağımı biliyorum. Ama ben görevimi yapmak zorundayım.” dedi.
17 Ekim 2014 Cuma 03:34

Saü’de “teknoloji Transferi Ve Güney Kore Deneyimleri” Semineri

Sakarya Üniversitesi, Sakarya Teknokent, SAÜSEM (Sürekli Eğitim Merkezi) ve Adaptto-Teknoloji Transfer Ofisi ortaklığında 13 Ekim’de SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde, 14 Ekim’de ise Sakarya Teknokent’te bir dizi seminer düzenlendi.
17 Ekim 2014 Cuma 03:10

Klima Servisi Farkı

Klima servisi sorunlarını sık sık yaşamaya başladıysanız ve sürekli bozulan klimalarınız için hem zamanlarınızı çalıp üstüne para vermekten bıktıysanız o halde doğru klima servisi hizmeti ile karşılaşmamış demektir. İzler için yapılan her tamirat öncesi cihaz iyice kontrol edilir. Herhangi bir yanlış işlem daha sonra cihazın tekrar bozulmasına yol açabilir.
28 Eylül 2014 Pazar 09:43

SAÜ KALİTE ÇALIŞANLARINA REKTÖR ELMAS’TAN ÖDÜL

Sakarya Üniversitesi’nin (SAÜ) ‘Türkiye Mükemmellikte Süreklilik Ödülünü’ almasında emeği geçen akademik ve idari personeller kokteyl ile ödüllendirildi.
1 Haziran 2014 Pazar 08:13

SAPANCA İÇİN TEK KİŞİLİK EYLEM

Son aylarda sürekli su çekilmesi ve göldeki canlı sayısının azalmasıyla gündeme gelen Sakarya ve Kocaeli’nin içme suyu kaynağı Sapanca Gölü’ndeki tahribata dikkat çekmek isteyen bir iş adamı,
5 Şubat 2014 Çarşamba 21:08

SAܒDE PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ KAYITLARI BAŞLADI

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAÜSEM) tarafından düzenlenen Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı kayıtları başladı.
4 Şubat 2014 Salı 19:32

SATSO’DAN SAܒYE TEBRİK

Eğitim-öğretim ve kalite süreçlerinde yaptığı çalışmalarla Türkiye, Avrupa ve Dünyada tanınan en saygın ödüllerden biri olan Türkiye Mükemmellikte Süreklilik ödülünü alan Sakarya Üniversitesi (SAÜ), kazanılan ödülü düzenlenen bir kokteyl ile kutladı.
3 Aralık 2013 Salı 02:29

SEDAŞ Ekipleri Kaliteli Enerji İçin Gece Gündüz Çalışıyor

SEDAŞ, enerjinin sürekliliği için 4 ilde ekipleri ile gece gündüz demeden çalışıyor. SEDAŞ ekipleri ile enerjinin kesintisiz olarak dağıtımı ve bu hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması amacıyla, mevcut şebeke üzerinde yeni kapasite artışları ve yenilemeye dönük yatırımları 7/24 gerçekleştirdiği çalışmalarla sürdürüyor.
30 Kasım 2013 Cumartesi 03:26

SAÜ MÜKEMMELLİKTE SÜREKLİLİK ÖDÜLܒNÜ ALDI

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Türkiye, Avrupa ve Dünyada tanınan en saygın ödüllerden bir olan Türkiye Mükemmellikte Süreklilik ödülüne layık görüldü.
15 Kasım 2013 Cuma 01:19

SÜREKLİ ÖĞRETMEN DEĞİŞMESİ VELİLERİ İSYAN ETTİRDİ

Adapazarı Türk-iş İlköğretim Okulu öğrenci velileri, okulda sürekli öğretmen değişikliği yaşanmasını protesto ederek Sakarya İl Milli Eğitim Müdürüne sıkıntılarını anlattılar.
4 Kasım 2013 Pazartesi 21:55

YER ALTI SULARI KANUNU HAKKINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Stratejik bir kaynak olan yeraltı sularının sürdürülebilir şekilde yönetilmesi için düzenli ve sürekli olarak ölçülmesi gerçeğinden yola çıkarak 167 sayılı yeraltı suları kanunu hakkında değişiklik yapıldı.
22 Eylül 2013 Pazar 06:23

FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞİNİN YAZDIĞI USULSÜZ CEZA MAHKEME TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde esnaflık yapan Nezih Gürşen, Ocak ayından buyana bir fahri trafik müfettişi tarafından aracına sürekli ceza yazıldığı ve son yazılan trafik cezasının usulsüz olduğu gerekçesiyle....
4 Eylül 2013 Çarşamba 03:16

SAKARYA İHRACATTA DA VİTES YÜKSELTİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Temmuz ayı ihracat rakamları ile ilgili yaptığı değerlendirmede ilimiz ihracatçı firmalarına teşekkür ederek başarının sürekliliğini sağlamak adına SATSO olarak her türlü desteği vermeye devam edecekleri belirtti.
6 Ağustos 2013 Salı 23:41

Sakarya Medyasının Acı Günü

Suskunlar dizisindeki Gazanfer rolüyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Berk Hakman'ın dedesi olan emekli üsteğmen, Anadolu Gazetesi Kurucusu ve sürekli basın kartı Cezmi Hakman..
27 Haziran 2013 Perşembe 01:41

YAŞLILARIN SORUNLARI

Sürekli artan yaşlı nüfusu, beraberinde birçok sorunu gündeme getiriyor. Toplumdan dışlanma, sağlık sorunları ve son aylarda sıkça görülen yaşlı istismarı yaşlıların yaşadığı sorunlardan sadece bir kaçı olarak gösteriliyor.
27 Şubat 2013 Çarşamba 23:33

SAÜ'de Halkla İlişkiler Uzmanlığı kursu açıyor.

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde ‘Halkla İlişkiler Uzmanlığı’ kursu açıyor.
6 Şubat 2013 Çarşamba 18:49

SAÜ’DE HALKLA İLİŞKİLER KURSU AÇILIYOR

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında ‘Halkla İlişkiler Uzmanlığı’ kursu açılıyor.
17 Aralık 2012 Pazartesi 15:38

Etkili İletişim ve Beden Dili’ kursu

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında düzenlenecek olan ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ kursu 24 Kasım 2012 tarihinde başlayacak.
19 Kasım 2012 Pazartesi 20:01

SAÜ’DEN HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI KURSU

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında ‘Halkla İlişkiler Uzmanlığı’ kursu açılıyor.
10 Ekim 2012 Çarşamba 19:40

KAYNARCA İSALE HATTININ TEMELİ ATILDI

Kaynarca İçmesuyu İsale Hattı Temel Atma Töreni’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bizden öncekiler sürekli söz verir, verdikleri sözleri unuturlardı. Biz ise milletimize efendi değil, hizmetkâr olmaya geldik.
19 Temmuz 2012 Perşembe 01:55

SAKARYA'NIN AR-GE POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nun, İlimizde faaliyet gösteren basın mensupları ile fikir alışverişinde bulunmak, basın ile arasındaki iletişimi sürekli kılmak, şehir gündemindeki konuları istişare etmek amacıyla düzenlediği
8 Şubat 2012 Çarşamba 18:41

SATSO YEREL MEDYA GÜNLERİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nun, İlimizde faaliyet gösteren basın mensupları ile fikir alışverişinde bulunmak, basın ile arasındaki iletişimi sürekli kılmak, şehir gündemindeki konuları istişare etmek amacıyla düzenlediği...
5 Şubat 2012 Pazar 21:45

İKİLİ BRİÇ TURNUVASI'NDA STRATEJİLER YARIŞTI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerle iletişimini çeşitli aktivitelerle sürekli kılmak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler düzenlemeye devam ediyor
23 Ocak 2012 Pazartesi 19:57

SATSO İKİLİ BRİÇ TURNUVASI DÜZENLİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerle iletişimini çeşitli aktivitelerle sürekli kılmak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler düzenlemeye devam ediyor.
18 Ocak 2012 Çarşamba 18:39

Yenikent Devlet hastanesi çalışanlarının ATM Tepkisi

Sakarya Yenikent Devlet hastanesi önünde bulunan banka ATM'sinin sürekli arızalı olması hastane çalışanlarının tepkisine neden oldu.
18 Mayıs 2011 Çarşamba 01:38

Türk-İş Şeker'e Sahip Çıktı

Türk-İş İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Sendikası Şube Başkanı Cemal Yaman, Şeker-İş Sendikası'nın örgütlü olduğu Adapazarı Şeker Fabrikası'nın kota sorununun çözülmesi ve bacasının sürekli tütmesi için Türk-İş olarak ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.
26 Nisan 2011 Salı 17:03

SATSO Başkanı Altuğ son dönemde yaşanan olayları değerlendir

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yerel basın kuruluşlarındaki iletişimi sürekli kılmak amacıyla düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Akgün Altuğ Sakarya daki ekonomik durumu ve son dönemde yaşanan olayları değerlendirdi.
10 Şubat 2011 Perşembe 00:04

Kaynarca'da Şüpheli Ölüm

Kaynarca'da meydana gelen olayda sürekli baş ağrısı yaşayan 78 yaşındaki kadın çok sayıda tansiyon ilacı aldı.
1 Şubat 2011 Salı 22:07

Akyazı'da SEDAŞ'a tepki

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde elektrikleri sürekli kesilen mahalle sakinleri Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş'ye (SEDAŞ) tepki gösterdiler.
20 Ekim 2010 Çarşamba 18:49

Dişli'den borçsuz Belediye açıklaması

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, geçmişte yapılan siyasetin halkımızı sürekli borçlandırdığına dikkat çekerek, "Biz geleceğinize yatırım yapmak için bu yola çıktık" dedi.
2 Şubat 2009 Pazartesi 19:42

Hasan Uyar defnedildi.

Evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden, sürekli basın kartı sahibi Uyar'ın cenazesi, Orhan Camisi'nde cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Emirdağ Aile Mezarlığı'nda defnedildi.
24 Ekim 2008 Cuma 11:59

Erbakan Hocanın cezası kaldırıldı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kapatılan Refah Partisi'nin eski Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın kalan hapis cezasını "sürekli hastalık" nedeniyle kaldırdı.
19 Ağustos 2008 Salı 22:01

Sağır ve Dilsiz Genç Babasını Öldürdü

Karasu ilçesine bağlı Yassıgeçit köyünde sağır ve dilsiz bir genç, kendisini sürekli dövdüğünü ileri sürdüğü babasına kurşun yağdırdı.
9 Aralık 2007 Pazar 13:21

Recai Yüksel Şırnak'dan bilidiriyor

Şırnak-Hakkari yol güzergahı Silahlı Kuvvetler tarafından sürekli kontrol altına alındı. Bölge halkının da kullandığı yollar mayın tehlikesine karşı radarlarla taranıyor.
23 Ekim 2007 Salı 21:01

Başkan Aydın Kendini Savundu

Sakarya'nın Kaynarca ilçesi Belediye Başkanı Tuncay Aydın, istifa eden belediye meclis üyelerinin bir haftadır aleyhinde konuştuğunu söyleyerek, "Sürekli proje olmadığını söyleyip duruyorlar. Ben belgeyle konuşurum, alın size proje" dedi.
9 Ekim 2007 Salı 22:01

Kaymakam yardım elini uzattı

Hastalığı nedeniyle karnı sürekli şişen Ayşe Topuz'a Sapanca Kaymakamı Mehmet Ceylan sahip çıktı.
9 Mart 2007 Cuma 11:48

Petrol yasası çıkarıldı!

Meclis Genel Kurulu'nda AB'ye uyumu öngören ve ülke petrol kaynaklarının hızlı, sürekli ve etkili bir şekilde aranmasını hedefleyen yasa tasarısı kanunlaştı.
20 Ocak 2007 Cumartesi 06:43

Kaynak sularımız denetleniyor

Sakarya Valiliği İl Özel İdaresi'nden yapılan yazılı açıklamada, Sapanca İlçesinde bulunan kaynak sularının 9 firmaya kiralandığı ve bu firmaların kaynak kullanımlarının sürekli denetlendiği bildirildi.
10 Ocak 2007 Çarşamba 17:00

Geçici İşçilere Müjde

Geçici işçilerin kadroya alınmasıyla ilgili yapılan çalışmalarda sona gelindi. Buna göre kamuda çalışan işçilerin bir bölümü sözleşmeli, bir bölümü de sürekli işçi statüsüne geçirilecek.
20 Kasım 2006 Pazartesi 02:44

Okulda Dayak İddiası

Sakarya'nın Ferizli İlçesi'nde bulunan Şehit Hacı Uzun İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören bir grup öğrenci, sınıf öğretmenlerinden sürekli dayak yediklerini iddia etti.
14 Kasım 2006 Salı 15:43

Sedaş kesintisiz enerji uygulaması

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Sakarya İl Merkezinde kesintisiz, sürekli ve kaliteli elektrik dağıtımı için Pazar günü gecesi büyük bir ekip çalışması ile 34500 Voltluk iki trafoyu devreye aldı.
12 Kasım 2006 Pazar 14:01

Sağanak yağış etkili oldu

Sakarya'da etkili ve sürekli sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Yıldırım düşmesi nedeniyle bazı belde ve köylere elektrik verilemediği bildirildi. Yağış kazalarada sebep oldu. İki kamyonun karıştığı kazada 2 kişi yaralandı.
25 Eylül 2006 Pazartesi 10:42

Cumhurbaşkanı'nın Nevruz Mesajı

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Sezer, Nevruz dolayısıyla yayımladığı mesajda, toplumlarda barış kültürünün oluşmasında ve sürekli kılınmasında sevgi, saygı ve hoşgörü gibi evrensel kavramların önemini anımsatan
21 Mart 2006 Salı 06:09

Ayva İşçilerinin Sorunlarını Dinledi

Sakarya'nın Geyve İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Kır, ayva toplayan işçileri ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Sürekli halkın arasında olduklarını söyleyen Kır, bu şekilde sorunları daha kolay çözdüklerini belirtti.
15 Aralık 2005 Perşembe 10:16

Toplumsal Dayanışma Bozulamayacak

Sakarya Başörtüsü Platformu, başörtüsü yasağını protesto etmek ve yasağın derhal kaldırılması talebini sürekli gündemde tutmak amacıyla başladığı basın açıklamalarına devam ediyor. Her Cumartesi saat 12:30’da
3 Aralık 2005 Cumartesi 12:22

KAÇAK GENCE OKUMA CEZASI

Sakarya'nın Ferizli İlçesi'nde, 16 yaşındaki bir gence hakim, kitap okuma cezası verdi. Sürekli olarak okuldan kaçan ve sigar içen K.Y. isimli genç, Ferizli Asliye Ceza Mahkemesi tarafından 18 ay kitap..
28 Haziran 2005 Salı 07:42

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1574 III. Murat 12. Osmanlı padişahı olarak tahta çıktı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free