hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Milletimizin başı sağ olsun Araç köprüsü için trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak 28 Şubat milletin değerlerine ve inançlarına yapılan bir saldırıydı Sakarya Üniversitesinden Yerli ve Milli Savunma Sanayisine Destek Türkiye'nin Deniz Jeopolitiği Konuşuldu ÖZKOǒTAN ÇAĞRI: “SAKARYA’NIN DA TRAMVAY HATTINI BAKANLIK YAPSIN” “Edebiyat, Tarihten Bağımsız Değerlendirilemez” Sakarya MTAL Öğrencileri Staj İçin Romanya’ya Gitti. Hocalı Katliamı 28’inci Yıl Dönümünde Anıldı 10. Uluslararası Gizemfrit Seramik Yarışması Başlıyor

Milletimizin başı sağ olsun
Milletimizin başı sağ olsun
 

Araç köprüsü için trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak
Araç köprüsü için trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak
 
28 Şubat milletin değerlerine ve inançlarına yapılan bir saldırıydı
28 Şubat milletin değerlerine ve inançlarına yapılan bir saldırıydı
 
ÖZKOǒTAN ÇAĞRI: “SAKARYA’NIN DA TRAMVAY HATTINI BAKANLIK YAPSIN”
ÖZKOǒTAN ÇAĞRI: “SAKARYA’NIN DA TRAMVAY HATTINI BAKANLIK YAPSIN”

sürecinde haberleri

Doğalgaz Bağlantı Sözleşmesinde Yeni Dönem

AGDAŞ, doğalgaz bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor. Daha önce Sertifikalı İç Tesisat Firmaları tarafından yapılan bağlantı doğalgaz bağlantı sözleşmesi,2 Mart Pazartesi tarihindenitibarensadece AGDAŞ web sitesi üzerinden yapılabilecek.
13 Şubat 2020 Perşembe 03:21

1 Ocak'tan itibaren e-Fatura zorunlu oluyor

E-Devlet uygulamaları çerçevesinde, şirketlerin dahil olduğu e-Dönüşüm programının kapsamı 1 Ocak itibarıyla genişliyor. Hali hazırda sürece dahil olmuş mükelleflere 1 Ocak 2020 tarihinden sonra ekleneceklerle birlikte e-Dönüşüm sürecindeki mükellef sayısı da artacak.
16 Aralık 2019 Pazartesi 21:06

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Dönem

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başladı. 15Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
15 Nisan 2019 Pazartesi 22:15

Doğal Gaz Abonesi Olacaklar: Dikkat

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başlıyor. 15Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
21 Mart 2019 Perşembe 23:52

İşadamı Dünya’dan Kolip’e tam destek

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Cihan Kolip, aday adaylığı sürecinde ismi gündeme gelen İşadamı Ali Dünya’yı işyerinde ziyaret etti. İşadamı Dünya, adaylığı nedeniyle Dr. Kolip’i kutlarken, “Sonuna kadar destek vereceğiz. Elimizden gelen ne varsa yapacağız” diye konuştu.
24 Ocak 2019 Perşembe 18:27

DOĞAL GAZ ABONESİ OLMANIN HIZLI YOLU “AGDAŞ ONLİNE İŞLEMLER”

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor. 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
18 Temmuz 2018 Çarşamba 22:16

Dilimiz Milli Kimliğimiz

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çeviri Topluluğu ve Fen Edebiyat Fakültesi Çeviribilim Bölümü tarafından “Çeviri Sürecinde Çevirmen Tercihleri” adlı konferans düzenlendi.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:28

MHP SAKARYA İL TEŞKİLATI BASIN AÇIKLAMASI

20 Ekim 2017 tarihinde tanıtımı yapılan Cadde 54 projesi ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde ihale öncesinde,ihale sürecinde ve ihale sonrasında ciddi derecede hukuka aykırılık olduğu yönünde kuvvetli şüphe oluşmuştur.
22 Kasım 2017 Çarşamba 19:12

MİTİNG ALANINDAKİ ÖĞRENCİLER, MECLİS GÜNDEMİNDE

Sakarya’ya dün referandum sürecinde bir ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine, okul yöneticileri nezaretinde merkez ve çevre ilçelerden öğrencilerin getirilmesi, Meclis gündemine taşındı.
17 Mart 2017 Cuma 17:38

Sakarya Üniversitesi YÖK Değerlendirmesinden Başarıyla Geçti

Sakarya Üniversitesi, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından dış değerlendirme sürecinden geçti.
24 Şubat 2017 Cuma 21:57

Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ, bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.
29 Aralık 2016 Perşembe 15:50

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.,bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.
23 Aralık 2016 Cuma 20:59

Gelişim Sürecinde Anne-Baba Tutumları

Sakarya Üniversitesi’nde sürdürülen Halka Açık Dersler kapsamında “Gelişim Sürecinde Anne-Baba Tutumları Uyumsuz Davranışlar ve Başetme” adlı bir konferans düzenlendi.
25 Mayıs 2016 Çarşamba 01:28

Saadet Partili Yıldırım’dan AK Parti’ye sert uyarı

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, dağılım sürecinde olan AK Parti’nin son çare olarak algı yönetimi yaparak toparlanma çaresizliğine düştüğünü belirterek, “Bu kapsamda işadamlarımıza ve meclis üyelerimize şantaj yaparak, AK Parti’ye geçmeleri için zorluyorlar.” dedi.
24 Ekim 2015 Cumartesi 22:49

Saadet Partisi adayları görücüye çıktı

Saadet Partisi bu sabah düzenlediği kahvaltılı toplantıda, milletvekili adaylarını tanıtarak, 1 Kasım seçim sürecinde yapacaklarını anlattılar.
6 Ekim 2015 Salı 02:54

Büyükşehir'den Tıp Fakültesi'ne Ultrasongrafi Hediyesi

Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Kliniği’ne, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden endoskopik ultrasonografi cihazı hediye edildi. Tanısal işlemlerin yanı sıra tedavi sürecinde de büyük katkı sağlayan cihaz vatandaşların hizmetine sunuldu.
11 Mart 2015 Çarşamba 20:03

Başbakan’a Destek İçin Türkiye Turuna Çıktı

Eski DSP Genel Başkan Adayı Erol Özavcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde destek vermek amacıyla Başbakan Erdoğan’ın posterleriyle süslediği otomobiliyle Türkiye turuna çıktı.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 21:27

SAKARYA TİCARET BORSASINDA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Sakarya Ticaret Borsası Kurumsal kapasitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. 6-7-8 Mayıs tarihlerinde kurumsallaşma sürecinde önemli bir yol kat eden Sakarya Ticaret Borsası personeline çalışmaları uygulanabilir ve sürdürülebilir kılmak için Dr. Yüksel Vardar tarafından eğitimler verildi.
10 Mayıs 2014 Cumartesi 04:56

YAŞLI ADAMDAN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Sakarya’nın Erenler ilçesine bağlı Ekinli köyünde yaşayan 78 yaşındaki Adem Okur, seçim sürecinde 65 haneyi kapı kapı dolaşarak AK Parti’ye oy istediği köylüsüne, sözlerini tutmalarından dolayı bir mektup yazarak teşekkür etti.
31 Mart 2014 Pazartesi 21:21

Haluk Akagündüz,ekibi ile birlikte partilerinin yanında olacaklarını söyledi.

AK Parti’den Ferizli belediye başkan aday adayı olan Haluk Akagündüz, seçim sürecinde fotoğrafın bütününe baktıklarını ve ekibi ile birlikte partilerinin yanında olacaklarını söyledi.
4 Şubat 2014 Salı 20:50

ŞAMPİYONA MORAL DESTEĞİ

Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda kendi kilosunda Türkiye Şampiyonu olan Ahmet Yüksel Dünya Şampiyonası hazırlık sürecinde Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu 2. Başkanı Hasan Aydın tarafından ziyaret edildi.
18 Ekim 2013 Cuma 02:39

Adapazarı Belediye Başkanı Dişli Açıklaması

Alışveriş merkezinin ihalesine fesat karıştırıldığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, yargılama sürecinde kendisine destek verenlere teşekkür etti.
29 Eylül 2013 Pazar 01:35

BAKAN ÇELİK: "HÜKÜMETİMİZ PAZARLIK YAPMADI"

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Sakarya Valiliği ziyaretinin ardından AK Parti Sakarya İl teşkilatında partililerle bir araya geldi. Burada çözüm sürecinden bahseden Çelik, partililerden ulaşabildikleri her kesime çözüm sürecini anlatmalarını istedi.
28 Nisan 2013 Pazar 20:18

GÜNDOĞDU BAŞÖRTÜSÜ MESELESİNİ ANLATTI

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Temsilciliği Maliye Bölümü tarafından düzenlenen, 'Medeniyet Davası ve Çözüm Sürecinde Başörtüsü Davası' konulu konferans SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
15 Nisan 2013 Pazartesi 21:56

Atatürk’ün anne hasreti Sakarya’da son buldu

Ünlü tarih profesörü Prof. Dr. Enver Konukçu, Atatürk’ün Samsun’a çıkma sürecinde, Sakarya’da önemli mesajlar verdiğini, bir çok olay yaşanmasına rağmen bunların günyüzüne çıkarılmadığını öne sürerek,
4 Mayıs 2012 Cuma 21:44

GÖL SOĞANI TÜRKİYE’DE İŞLENECEK

Yurtdışına ham şekilde pazarlanan ve Alzheimer başta olmak üzere birçok hastalığın tedavi sürecinde uygulanan ilaçların hammaddesini oluşturan Göl soğanının Türkiye’de işlenmesi amacı ile teşvik sistemi hayata geçirilecek.
11 Nisan 2012 Çarşamba 19:42

Saadet Partisi Divan toplantısı yapıldı.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından seçimin ardından ilk İl Divan toplantısı yapıldı. İl Başkanı Tandoğan, “Zorlu seçim sürecinde emeği geçen tüm partililerimiz teşekkür ediyoruz” dedi.
28 Haziran 2011 Salı 19:49

Prof. Dr. Muzaffer Elmas Azerbaycan'a gidiyor

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Azerbaycan'da gerçekleştirilecek “Uluslararası Bologna Sürecinde Yüksek Öğrenimde Kalite Yönetimi ve Akreditasyon” konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak
13 Nisan 2011 Çarşamba 17:05

BAKAN YILDIZ SAKARYA'DA

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İsrail'in özellikle normalleşme sürecinde mutlaka katkı koyacak davranışlarda bulunması ve bu yaptığı işten dolayı pişmanlığını belirtecek ve bu süreci destekleyecek ifadelerde bulunması gerektiğini söyledi.
5 Haziran 2010 Cumartesi 19:14

Balıkkaya Projesi Hayata Geçiyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "AB Sürecinde Çevre Yönetimi Çalıştayı" konulu çalıştaya katılmak üzere Sakarya'ya gelen Bakan Eroğlu ile Ballıkaya Barajı konusunu görüştüklerini belirtti.
27 Mayıs 2010 Perşembe 15:44

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free