naci
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Afrin Operasyonunu Destekliyoruz Lahana tarlasına OSB olmaz(!) Potasız okul kalmasın Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1 Ölüm İsmail’i halı sahada yakaladı Karasu yolunda kaza 1 ölü 2 ağır yaralı “Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor” “Ekolojik turizme tam destek” Savaşın çocukları karne sevinci yaşadı “SGM örnek bir mimariye sahip”
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
 
Potasız okul kalmasın
Potasız okul kalmasın
 
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
 

“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”
“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”

süleyman haberleri

Başkan Süleyman dişli Kent şurasına konuk oldu.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, şehir gündemine ilişkin çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Başkan Süleyman dişli Kent şurasına konuk oldu.
29 Aralık 2017 Cuma 02:00

Gözlerinizle Göremeyeceğiniz Dünyalara Yolculuk

Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Can Kurnaz ve Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Özel tarafından ‘Gözlerinizle Göremeyeceğiniz Dünyalara Yolculuk’ isimli metalografik fotoğraflar sergisi açıldı.
21 Aralık 2017 Perşembe 00:57

Sakarya Üniversitesinde Atamalar

Sakarya Üniversitesinde Genel Sekreter Yardımcılığı görevine Süleyman Avcı, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi (SKS) Başkanlığı görevine Necat Er atandı.
18 Kasım 2017 Cumartesi 00:08

Söğütlü'de Baş Pehlivan Recep Kara

33.sü Düzenlenen SÖĞÜTLÜ Tarım Hayvancılık, Kültür ve Sanat Festivalinin 4.ncü Son Gününde Geleneksel Yağlı Baş Pehlivan Güreşlerinde 1.Recep Kara 2. Fatih Atlı 3.Süleyman Aykırı 3.Faruk Akkoyunlu Olmuştur.
19 Eylül 2017 Salı 03:03

Hayırsever İş Adamından Eğitime Destek

Sakarya'da iş adamı Süleyman Akgün, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere bir araç tahsis etti
13 Mayıs 2017 Cumartesi 23:01

Çözüm İçin İkinci Bilgilendirme Toplantısı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Evrenköy Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, bölgede başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili halkı bilgilendirdi.
4 Mayıs 2017 Perşembe 23:46

Muhtarlardan Aya’ya tam destek

Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, yönetim kurulu üyeleri ve Erenler İlçesi mahalle muhtarları ile birlikte APEK eski Başkanı Ahmet Aya’ya tam desteklerini açıkladı. Dernek Başkanı Süleyman, “Bizler talimatla gelen bir başkan istemiyoruz. Yönetim derhal seçime gitmeli” ded
9 Şubat 2017 Perşembe 19:58

Kasım Ayı Meclisi toplandı

Adapazarı Belediyesi Kasım ayı meclisi Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı.
8 Kasım 2016 Salı 01:05

Başkan Dişli, “ Kanunsuz yapıların tümü yıkılacak”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, şu ana kadar yapılan tüm ikaz ve uyarılara rağmen kaçak ve ruhsatsız olarak yapımına devam edilen inşaatların yıkılacağını söyledi.
26 Ağustos 2016 Cuma 02:15

Başkan Dişili “Kanun ne diyorsa o”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Evrenköy Mahallesi’nde yapılan yıkımın 775 sayılı Gecekondu Kanunu’nun 18. Maddesine göre gerçekleştirildiğini belirterek, kanunların harfiyen uygulanacağını söyledi.
19 Ağustos 2016 Cuma 03:18

Şehirde Kaçak Yapıya Geçit Yok

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Adapazarı Belediyesi kaçak yapılarla ilgili yeni yıkımlar yaptı.
19 Ağustos 2016 Cuma 02:39

BAKAN SOYLU'DAN SATSO'DA KONFERANS

Sakarya İstihdam Fuarı vesilesi ile ilimize gelecek olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu katılımı ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik” konulu bir konferans düzenlenecek.
10 Mayıs 2016 Salı 20:48

BAKAN YARDIMCISI ÇELİK’TEN DİŞLİ’YE ZİYARET

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
6 Nisan 2016 Çarşamba 21:21

ADAPAZARI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELERİ DÜZENLİYOR

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Tuzla Mahallesi’nde yapılarak yeni hizmete açılan temalı parkı ziyaret etti.
29 Mart 2016 Salı 21:16

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE TOPLAM 26 SOKAĞI KAPSAYAN PROJE

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Cumhuriyet Mahallesi 26 sokakta yapılacak tretuvar, asfalt ve çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi.
14 Mart 2016 Pazartesi 00:04

ŞEHİT ÖZEL HAREKATÇI YILMAZ’DAN DUYGULANDIRAN SORULAR

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Gazi Süleyman Paşa Camii’nin emekli imamı ve Kıraat Eğitim Derneği Onursal Başkanı Hüseyin Harputoğlu, geçtiğimiz hafta Cizre’de şehit olan Özel Harekatçı Kemal Yılmaz’la şehit olmadan 5 gün önce yaptığı telefon konuşmasını anlattı.
19 Şubat 2016 Cuma 00:38

BAŞKAN SÜLEYMAN DİŞLİ, TABURCU OLDU

Kısa bir süre önce makamında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli taburcu oldu.
16 Şubat 2016 Salı 19:10

Başkan Dişli Hastane Kaldırıldı…

Süleyman Dişli hastaneye kaldırıldı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırıldı.
11 Şubat 2016 Perşembe 01:21

BAKAN SOYLU, SAKARYA’DA 4 BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Sakarya’da 4 bin kişiye istihdam sağlayacak işbirliği sözleşmesi imza törenine katıldı. Soylu, OECD ülkelerinin istihdam kaybı yaşadığı yıllarda, Türkiye’de 6.6 milyon insanın iş bulduğunu söyledi.
30 Ocak 2016 Cumartesi 23:27

BAŞKAN DİŞLİ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNܒNÜ KUTLADI

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlayarak, “Kamuoyu oluşturup şehirlerine büyük hizmetler kazandıran Gazetecilerimizi tebrik ediyorum” dedi.
9 Ocak 2016 Cumartesi 18:52

BAŞKAN DİŞLİ, ANKETTE 8’NCİ OLDU

ORC Araştırma şirketi tarafından yapılan "En Başarılı Belediye Başkanları" araştırması sonucunda büyükşehirlere bağlı belediyeler arasında Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, 8’nci oldu.
8 Ocak 2016 Cuma 23:02

BAŞKAN YILMAZER ADAPAZARI BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN DİŞLİ’Yİ MİSAFİR ETTİ

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ağırladı. Çeşitli konularda istişarelerde bulunan Başkan Yılmazer ve Başkan Dişli, gerçekleştirdikleri rutin çalışmalar ile projeler bağlamında fikir alışverişinde bulundular.
5 Ocak 2016 Salı 23:31

YAŞLI ÇİFTİN ACI KADERİ

Sakarya'nın Geyve ilçesinde 80 yaşındaki Süleyman Gökmen kalp krizi geçirerek, 79 yaşındaki eşi Nuriye Gökmen ise evinin dış kapısının önünde donarak öldü.
2 Ocak 2016 Cumartesi 17:00

Başkan Dişli İkinci Ameliyatını Oldu

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, doktorların aldığı kararla ikinci ameliyatını geçirdi. Tedavi gördüğü İstanbul’da ameliyat olan Başkan Dişli, “En kısa sürede sağlığıma kavuşarak aranızda olacağım” dedi.
5 Kasım 2015 Perşembe 18:37

Başkan Süleyman Dişli Ameliyat Oldu

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, yaklaşık 2 aydır gördüğü tedavi sonrası İstanbul’da ameliyat oldu. Sevenlerine sevgi ve selamlarını ileten Başkan Dişli, “Çok yakında daha sağlıklı ve dinç olarak çalışmalara kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
27 Ekim 2015 Salı 23:45

Akyazı Belediyesi Aşure Dağıttı

Akyazı Belediyesi geleneksel aşure dağıtımı bu yıl Gazi Süleyman Paşa Camii avlusunda gerçekleşti.
22 Ekim 2015 Perşembe 19:58

Başkan Dişli'den Bayram Mesajı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı yazılı açıklama bayramın kardeşlik, sevgi ve huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu.
21 Eylül 2015 Pazartesi 19:27

Vali Coş'tan Başkan Dişli'ye Geçmiş Olsun Ziyareti

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
10 Eylül 2015 Perşembe 14:04

Belediye Başkanı Süleyman Dişli DÜşme Sonucu Yaralandı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ikametinden çıktıktan sonra düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandı. Hastaneye kaldırılan Başkan Dişli, tedavi altına alındı.
10 Eylül 2015 Perşembe 13:58

Başkan Dişli'den Çatışmada Yaralanan Askere Ziyaret

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Diyarbakır’ın Kulp İlçesi’nde HES Baraj emniyetini sağlayan askerlere yönelik saldırıda yaralanan Arifiyeli Uzman Erbaş Emirhan Çınar’ı ziyaret etti.
3 Eylül 2015 Perşembe 12:48

ALİ İNCİ’DEN DİŞLİ’YE ZİYARET

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
25 Ağustos 2015 Salı 22:02

KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ZAMANINDA İNŞA ETTİRİLEN TARİHİ HAMAM GÜN IŞIĞINA ÇIKARILIYOR

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde 1555 yılında Kanuni Sultan Süleyman döneminde, vezir Rüstem Paşa tarafından inşa ettirildiği bilinen Rüstempaşa Külliyesi’nden günümüze kalan koruma altındaki tarihi hamam kalıntıları, arkeolojik çalışma yöntemiyle gün ışığına çıkarılıyor.
25 Ağustos 2015 Salı 21:54

İstanbullu Tatilci Karadeniz'de Kayboldu

Karasu ilçesinde dün akşam saatlerinde Karadeniz’e giren 57 yaşındaki Süleyman Çolak dalgalarda kayboldu. Sabah saatlerinde sahile gelen dalgıçlar, denizin aşırı dalgalı olması sebebiyle arama çalışmalarına başlayamadı.
22 Ağustos 2015 Cumartesi 04:13

Başkan Dişli'ye Kahvaltılı Teşekkür

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Büyükhataplı Mahallesi Muhtarı Azem Mutlu ve mahalle halkı ile köy kahvesinde kahvaltı yaptı.
21 Ağustos 2015 Cuma 01:12

Albay Şimşiroğlu'ndan Dişli'ye Veda Ziyareti

Sakarya İl Jandarma Alay Komutanı Adnan Şimşiroğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret etti.
15 Ağustos 2015 Cumartesi 00:06

Milletvekili İsen Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof.dr. Mustafa İsen, Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli ile sıcak asfalt atılan mahalleleri ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
14 Ağustos 2015 Cuma 02:49

Ribat'tan Başkan Dişli'ye Ziyaret

Ribat Eğitim Vakfı Sakarya İl Başkanı Gazanfer Üvez, İlme Hizmet Kuran Kursu Başkanı Namık Enginer ve Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ertuğrul Erdem Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
13 Ağustos 2015 Perşembe 08:53

ÖZKOÇ, ABUÇKA’NIN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Nehri’nde kayığı alabora olduktan 7 ay sonra cansız bedenine ulaşılabilen Süleyman Abuçka’nın cenaze törenine katıldı.
7 Ağustos 2015 Cuma 02:35

Adapazarı'nda 10 Günde 5 Mahalleye 14 Kilometrelik Asfalt

Adapazarı Belediyesi’nin yaz ayının gelmesiyle start verdiği sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, köy statüsünden mahalle statüsüne geçen 5 mahalleye 10 gün içerisinde 14 kilometrelik asfalt çalışması yapıldığını söyledi.
6 Ağustos 2015 Perşembe 02:43

Başkan Süleyman Dişli: “Sağlıkta Çığır Açıldı”

İl Sağlık Müdürü Dr. Bilge Kağan Kaya Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret etti.
4 Ağustos 2015 Salı 23:42

Göktepe Halkından Başkan Dişli'ye Türk Kahvesi İkramı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’la birlikte Göktepe Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.
3 Ağustos 2015 Pazartesi 22:27

Nehirde Kaybolan Adamın Cansız Bedeni 182 Gün Sonra Ortaya Çıktı

Sakarya Nehri’nde kayıktan düşerek suda kaybolan 45 yaşındaki Süleyman Abuçka’nın cansız bedeni 182 gün sonra kum ocağında ortaya çıktı.
3 Ağustos 2015 Pazartesi 08:10

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Kömürlük mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.
29 Temmuz 2015 Çarşamba 22:57

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli: “Duyarlı Gençlikle Gurur Duyuyoruz”

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek, Srebrenitsa Soykırımı’nın 20. Yıl dönümünde Bosna-Hersek’e yaptıkları ziyaretle ilgili bilgi verdi.
29 Temmuz 2015 Çarşamba 22:51

83 YAŞINDAKİ SADİYE NİNEDEN BAŞKAN DİŞLİ’YE YOL TEŞEKKÜRÜ

Adapazarı İlçesi Nasuhlar Mahallesi sakinlerinden Sadiye Çakır, mahallede yapılan yol iyileştirme çalışmalarından dolayı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye teşekkür etti.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 02:24

Başkan Dişli İftar Öncesi Kaymak Dağıttı

Adapazarı Belediyesi dördüncü Halk İftarı’nı Mithatpaşa Mahallesi’nde yaptı. İftar öncesi masaları tek tek gezen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, masalarda çocuklara kaymak dağıttı.
7 Temmuz 2015 Salı 22:48

SAKARYA’DA SÜLEYMAN DEMİREL İÇİN MEVLİT OKUTULDU

9. Cumhurbaşkanı Merhum Süleyman Demirel için Sakarya’da mevlit okutuldu.
3 Temmuz 2015 Cuma 22:46

BAŞKAN DİŞLİ, İFTARINI BOSNA HERSEK’TEN GELEN HEYETLE AÇTI

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, iftarını 6’ncı Uluslar arası Ramazan Etkinlikleri kapsamında Sakarya’ya gelen Bosna Hersek heyeti ile açtı. Gorajde Belediye Başkanı Muhammed Ramovic, “Umarım Bosna Hersek’te bir gün Türkiye kadar gelişir” dedi.
2 Temmuz 2015 Perşembe 23:28

BAŞKAN DİŞLİ, “TAKSİ ESNAFIYLA ÇAY SOHBETİ YAPTI”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, iftar sonrası Yenicami Taksi Durağı’nda esnafla çay sohbeti yaptı.
1 Temmuz 2015 Çarşamba 20:29

DİŞLİ, PERSONEL VE AİLELERİNİ KAPIDA KARŞILADI

Adapazarı Belediyesi, Çark Mesire Nikah Sarayı Salonu’nda personele iftar düzenledi. İftara ev sahipliği yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, personel ve ailelerini kapıda karşıladı.
29 Haziran 2015 Pazartesi 23:24

BAŞKAN DİŞLİ, AGORA’DA SANAL KAYAK YAPTI

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Agora Eğlence Merkezi’nde Sanal Kayık yaptı.
4 Haziran 2015 Perşembe 04:26

BAŞKAN DİŞLİ: “ÜLKEMİZİN GÜCÜ BİRİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Bilgehan Doğru, Yenigün mahallesinde katıldıkları bir ev toplantısında, güçlenen bir Türkiye’ye halkının sahip çıkmasını istediler.
31 Mayıs 2015 Pazar 19:26

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİSİ BAŞKAN DİŞLİ’NİN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı İkinci Birleşimi, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 Mali Yılı Kesin Hesabı, İdari ve Taşınır Kesin Hesabı ile İl Özel İdaresine ait cetvelleri içeren komisyon raporu oy çokluğuyla kabul edildi.
17 Mayıs 2015 Pazar 01:11

ÇARK DERESİ'NE YENİ YAYA KÖPRÜSÜ

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Çark Mesire alanı ve Çark Deresi üzerinde yapımı devam eden Yaya Geçiş Köprüsü çalışmalarını inceledi.
13 Mayıs 2015 Çarşamba 22:15

GENÇLERİN HEDEFİ SAKARYA’YI KİTAP OKUMA BAŞKENTİ YAPMAK

Düşün Taşın Derneği İl Temsilcisi Murat Aydön ve gençlerden oluşan dernek üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile sohbet etti.
8 Mayıs 2015 Cuma 21:15

Başkan Dişli'ye Sürpriz Kahvaltı

Karadavutlu Mahallesi’nde Halk Eğitim kursiyerlerinin düzenlediği kahvaltıya katılan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, mahalle halkı tarafından sevgiyle karşılandı. Köy halkı sofrayı, Başkan Dişli’nin adının yazıldığı hamur işleriyle süsledi.
3 Nisan 2015 Cuma 02:46

Tügva'dan Dişli'ye Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Salih Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
26 Mart 2015 Perşembe 02:11

Kaymakam Gündüz İle Başkan Dişli Afete Hazırlık Konusunda Fikir Alışverişi Yaptılar

Japonya’da Birleşmiş Milletler Dünya Afet Risklerinin Azaltılması Konferansı’na katılan Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz Japonya dönüşü Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.
26 Mart 2015 Perşembe 01:53

Başkan Dişli: “Yaşlılar Değerlerimizin Göstergesidir”

Yaşlı Engelliler Derneği ve Korucuk Mahallesi 3349 no’lu Ada site yönetimi, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
24 Mart 2015 Salı 22:43

Şehre Yeni Bulvar Geliyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Mehmet Akif Ersoy Caddesi’ne bağlanan Süleyman Binek ve Fevzi Çakmak Caddeleri arasında yeni bir bulvar çalışması başlatıldığını açıkladı.
22 Mart 2015 Pazar 22:39

Sakarya Nehri'ne DÜşerek Kaybolan Vatandaş 75 Gündür Aranıyor

Sakarya’nın Karasu ilçesinde nehirde avlanırken kayıktan düşen Süleyman Abuçka’yı arama çalışmaları 75 gündür devam ediyor.
19 Mart 2015 Perşembe 19:46

Sendikalardan Başkan Dişli'ye Ziyaret

Hak-İş Sendikası’na bağlı sendika başkanları, Taşeron işçilerde “Toplu İş Sözleşmesi” süreciyle ilgili Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
16 Mart 2015 Pazartesi 18:06

Gümrükçüoğlu'ndan Dişli'ye Ziyaret

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Sakarya Temsilcisi Mahnaz Gümrükçüoğlu ve Adapazarı İl Temsilcisi Ünsal Gürek Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
12 Mart 2015 Perşembe 20:32

Başkan Dişli: “Halk İktidarına Güveniyor”

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa, İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
11 Mart 2015 Çarşamba 00:59

Aday Adayı Ulusoy'dan Başkan Dişli'ye Ziyaret

Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Levent Ulusoy, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret etti.
9 Mart 2015 Pazartesi 23:24

Başkan Dişli Yeni Yönetimden 7-0 İstedi

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti. Başkan Dişli, Haziran ayında yapılacak seçimlerde yeni yönetimden 7-0 yapmalarını istedi.
2 Mart 2015 Pazartesi 20:58

Aday Adayı İsen'den Başkan Dişli'ye Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı’ndan istifa ederek Sakarya AK Parti’den milletvekili aday aday adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
26 Şubat 2015 Perşembe 02:26

Başkan Yılmazer'in Özel Kalem Müdürlüğüne Zeynep Çeribaşı Atandı

Sapanca Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer’in özel kalem müdürü iken AK Parti Sakarya İl Yönetimi’ne seçilen Süleyman Karakuş’tan boşalan özel kalem müdürlüğüne Prof. Dr. İbrahim Yüksel’in kızı Zeynep Çeribaşı (Yüksel) atandı.
18 Şubat 2015 Çarşamba 18:05

Sanki İKTİDAR!

Yaklaşık 17 günden beri Sakarya Nehrinde, Kaybolan Süleyman Abışka için arama ve kurtarma çalışmaları devam ediyor. Engin Özkoç çalışmaları yerinde inceledi.....
21 Ocak 2015 Çarşamba 20:23

Başkan Dişli “Uyuşturucuyla Mücadelede Kararlıyız ”

Adapazarı Belediyesi tarafından Uyuşturucuyla Mücadeleye dikkat çekmek amaçlı başlatılan “Çetin Ceviz” adlı tiyatro oyuncuları Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
20 Ocak 2015 Salı 19:07

Jandarma’da görev değişikliği!

10 gün önce Avlanmak maksadı ile Karasu Konacık Adatepe Mahalleleri arasında Sakarya Nehrine düşen İstanbul’dan Yeni yıl iznine gelen Limadere’li Süleyman Abışka’nın Arama çalışmalarına devam ediliyor. Ankaradan gelen Jandarma su altı JÖAK ekibi bugün itibari ile görevi İstanbul su altı jandarma ekibine devir etti.
16 Ocak 2015 Cuma 00:59

Başkan Dişli'den Altın Esnaflara Ziyaret

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan, ’Altın Esnaf Belgesi’ verilen esnafları işyerlerinde ziyaret etti.
14 Ocak 2015 Çarşamba 04:32

Başkan Dişli “Gazetecilik Fedakarlık İsteyen Bir Meslektir”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
9 Ocak 2015 Cuma 20:18

Başkan Dişli Karla Mücadele Ekiplerinin Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Karla Mücadele Ekiplerinin çalışmaları yerinde inceleyen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ilçe sınırlarının en sonundaki mahalle olan Karadavutlu’da mola vererek kahvehanede vatandaşla sohbet etti.
8 Ocak 2015 Perşembe 19:34

Başkan Dişli: “Siz Görünmez Kahramanlarsınız”

Adapazarı Belediyesi Kadın Meclis Üyelerinin, Elegant’ta düzenlediği toplantıya katılan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Sizler görünmez kahramanlarsınız” dedi.
7 Ocak 2015 Çarşamba 19:02

2015’in İlk Meclisi Toplandı…

Adapazarı Belediyesi 2015 yılı ilk meclis toplantısı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli Başkanlığında yapıldı.
6 Ocak 2015 Salı 02:47

Süleyman Mısır Toprağa verildi

Sakarya'da arkadaşlarıyla voleybol oynamak için gittiği spor salonunda ısınma hareketleri yaptığı sırada geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Süleyman Mısır, son yolculuğuna uğurlandı.
31 Aralık 2014 Çarşamba 22:51

VOLEYBOL OYNARKEN GELEN ÖLÜM

Serdivan spor salonunda voleybol oynarken kalp krizi geçiren 48 yaşındaki Süleyman Mısır hayatını kaybetti.
31 Aralık 2014 Çarşamba 10:30

Dişli İmam Hatip Ortaokulu'nu Basın Mensuplarıyla Gezerek Bilgi Verdi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Belediyesi tarafından Orta Mahalle’de yaptırılan İmam Hatip Ortaokulu’nu basın mensuplarıyla birlikte gezerek okulla ilgili bilgi verdi.
15 Aralık 2014 Pazartesi 21:11

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'dan Dişli'ye Ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
3 Aralık 2014 Çarşamba 01:12

Başkan Dişli: “Değişime Ayak Uydurmak Zorundayız”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, belediyenin 2015 Ocak ayından itibaren kullanmaya başlayacağı “Elektronik Belge Yönetim Sistemi” kullanımı ile ilgili toplantı düzenledi.
2 Aralık 2014 Salı 05:50

Ana-baba Okul Projesinde ?okul Hayatı ve Dersler Karşısında Doğru Ebeveynlik? Anlatıldı

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi?nin düzenlediği Ana-Baba Okulu projesi kapsamında Psikiyatrist Uzman Doktor Yasemin Yulaf tarafından velilere ?Okul Hayatı ve Dersler Karşısında Doğru Ebeveynlik? hakkında bilgiler verildi.Bel
13 Kasım 2014 Perşembe 19:06

FIFAdan skandal! Süleyman Demirel...

Hazırlık karşılaşmasında Brezilyayı konuk eden Türkiye, mücadeleyi 4-0 kaybederken maç haberini veren FIFA skandal bir hataya imza attı
13 Kasım 2014 Perşembe 07:48

Dernek Başkanlarından Kaymakam Avcı?ya Ziyaret

Konya?nın Kulu İlçe Kaymakamı Hüseyin Avcı?yı ziyaret eden merkezi Ankara?da bulunan Kulu Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Tütüncü ile Kulu Kozanlılar Derneği Başkanı Kazım Çorap hayırlı olsun dileklerini iletti.Z
13 Kasım 2014 Perşembe 01:48

Semerkand Vakfı?ndan Vali Süleyman Kamçı?ya Ziyaret

Semerkand Vakfı Malatya Şubesi yöneticileri, Malatya Valisi Süleyman Kamçı?yı ziyaret etti.Vali Kamçı?nın makamında gerçekleşen ziyarete, Semerkand Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Ali Birgin, Beşir Derneği Malatya Sorumlusu Vahap Yiğit ve b
12 Kasım 2014 Çarşamba 19:46

Antik Likya Yolunda Bonzaiye Hayır Yürüyüşü Başladı

Amatör Doğa Sporcuları Meliha Elitaş, Zülkifil Akalın ve Mehmet Öznal, Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi?nin de katkılarıyla Antik Likya yolunda bonzai ve uyuşturucuya ?Hayır? demek üzere yürüyüşe başladı.Muğla ve Antalya aras
12 Kasım 2014 Çarşamba 17:36

Başkan Dişli: “biz Çözümden Yanayız”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Ulubey Tesisleri’nde Korucuk halkıyla bir araya gelerek bölgenin istek ve sorunlarını dinledi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 07:16

Başkan Dişli: ?biz Çözümden Yanayız?

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Ulubey Tesisleri?nde Korucuk halkıyla bir araya gelerek bölgenin istek ve sorunlarını dinledi.Başkan Dişli?nin Korucuk halkıyla yaptığı toplantıya Korucuk Mahallesi Muhtarı Cüneyt Ulu ve çok say
11 Kasım 2014 Salı 23:35

Fka 2015 Yılı Çalışma Programı Toplantısı Yapıldı

Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç? tan oluşan Fırat Kalkın Ajansı Yönetim Kurulu?nun Malatya üyeleri 2015 Yılı Çalışma Programı?nı ve bu programın uygulanm
11 Kasım 2014 Salı 23:25

Başkan Dişli Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün Tekeler Mahallesi’nde yaptığı çalışmaları inceledi.
11 Kasım 2014 Salı 07:45

Başkan Dişli Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü?nün Tekeler Mahallesi?nde yaptığı çalışmaları inceledi.Asfalt çalışmalarında titiz davranan Başkan Süleyman Dişli, kazılan bölgelerdeki çalışmaları yeri
11 Kasım 2014 Salı 00:36

Demirel 90. Yaşını Kutladı

Türkiye Cumhuriyeti?nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 90. yaşını dostlarının katılımıyla Ankara?da kutladı.Demirel, Ankara Swissôtel?deki 90. yaş gününde yaptığı konuşmada, hayatın merdivenlerini çıkarken metanetli olunması gerektiğ
9 Kasım 2014 Pazar 08:22

Soylu: ?Muhalefet partilerini millet tükürüğüyle boğacak?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana muhalefet liderlerinin hakarete varan eleştirileri olduğunu ileri sürerek, Muhalefet liderlerini millet tükürüğü ile boğacak dedi.
9 Kasım 2014 Pazar 04:00

Gümüşer Güven Tazeledi

Eğitim Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, güven tazeledi.Eğitim Bir-Sen Ağrı Şube Başkanlığı 4.?ncü Olağan Genel Kurulu Kongresi Halk Eğitim Merkezi salonunda yapıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı?nın okunmasıyl
9 Kasım 2014 Pazar 01:46

Bakan Şimşekin tenis keyfi

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Bursa ziyareti kapsamında bu sabah erken saatlerde Bursa Gençlik Spor İl Müdürü Süleyman Şahinle tenis oynadı.
8 Kasım 2014 Cumartesi 17:36

Miniklerin Aşure Etkinliği

Tavşanlı Süleyman Yılmaz Anaokulu öğrencileri, muharrem ayı nedeniyle aşure etkinliği düzenledi.Tavşanlı Süleyman Yılmaz Anaokulu öğrencileri kazanlarda pişirilen aşureleri öğretmenleri ve ailelerine ikram etti. Etkinliğe Çukurköy Mahall
8 Kasım 2014 Cumartesi 04:46

Vali Süleyman Kamçı Vali Vasip Şahin?i Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, İstanbul Valisi Vasip Şahin?i ziyaret etti.5. Malatya Uluslararası Film Festivali Tanıtım Programı çerçevesinde İstanbul?da bulunan Vali Kamçı, Malatya eski Valisi, şu anki İstanbul Valisi Vasip Şahin?i mak
8 Kasım 2014 Cumartesi 03:16

Süleymanpaşa Belediyesi?nden Sokak Kedilerine Kedi Evi

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü hazırlanan ?Kedi Evleri? projesi kapsamında Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kedi evlerinin yapımına başlandı.Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü at
7 Kasım 2014 Cuma 22:12

Belediye Lojmanları Halka Açılacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Maltepe Mahallesi Muhtarı Süleyman Çetin ve mahalle sakinlerini makamında ağırladı.
6 Kasım 2014 Perşembe 00:16

Başkan Dişli Meclis Üyeleri İle Belediye Bütçe Yemeğinde Bir Araya Geldi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Belediye Meclis üyeleri ile 2014-2015 Mali yılı bütçe yemeğinde bir araya geldi.
4 Kasım 2014 Salı 23:36

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1845 Teksas, ABD'nin 28. eyaleti oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free