hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Milletimizin başı sağ olsun Araç köprüsü için trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak 28 Şubat milletin değerlerine ve inançlarına yapılan bir saldırıydı Sakarya Üniversitesinden Yerli ve Milli Savunma Sanayisine Destek Türkiye'nin Deniz Jeopolitiği Konuşuldu ÖZKOǒTAN ÇAĞRI: “SAKARYA’NIN DA TRAMVAY HATTINI BAKANLIK YAPSIN” “Edebiyat, Tarihten Bağımsız Değerlendirilemez” Sakarya MTAL Öğrencileri Staj İçin Romanya’ya Gitti. Hocalı Katliamı 28’inci Yıl Dönümünde Anıldı 10. Uluslararası Gizemfrit Seramik Yarışması Başlıyor

Milletimizin başı sağ olsun
Milletimizin başı sağ olsun
 

Araç köprüsü için trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak
Araç köprüsü için trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak
 
28 Şubat milletin değerlerine ve inançlarına yapılan bir saldırıydı
28 Şubat milletin değerlerine ve inançlarına yapılan bir saldırıydı
 
ÖZKOǒTAN ÇAĞRI: “SAKARYA’NIN DA TRAMVAY HATTINI BAKANLIK YAPSIN”
ÖZKOǒTAN ÇAĞRI: “SAKARYA’NIN DA TRAMVAY HATTINI BAKANLIK YAPSIN”

sözleşmesi haberleri

Doğalgaz Bağlantı Sözleşmesinde Yeni Dönem

AGDAŞ, doğalgaz bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor. Daha önce Sertifikalı İç Tesisat Firmaları tarafından yapılan bağlantı doğalgaz bağlantı sözleşmesi,2 Mart Pazartesi tarihindenitibarensadece AGDAŞ web sitesi üzerinden yapılabilecek.
13 Şubat 2020 Perşembe 03:21

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Dönem

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başladı. 15Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
15 Nisan 2019 Pazartesi 22:15

Doğal Gaz Abonesi Olacaklar: Dikkat

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başlıyor. 15Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
21 Mart 2019 Perşembe 23:52

Söğütlü Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Söğütlü Belediyesi ile Belediye İş Sendikası ve Yerelsen arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.
26 Şubat 2019 Salı 23:14

DOĞAL GAZ ABONESİ OLMANIN HIZLI YOLU “AGDAŞ ONLİNE İŞLEMLER”

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor. 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
18 Temmuz 2018 Çarşamba 22:16

Tarım şehirleri sözleşmesi imzalandı

Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği sözleşmesini imzalayan Başkan Toçoğlu, “Uluslararası bir dayanışma içerisinde karşılıklı deneyim ve paylaşımlarla şehrimize tarım alanında daha güzel ve verimli hizmetler sunacağız” dedi.
10 Ocak 2018 Çarşamba 23:05

Taşeron Sözleşmesi için Bakanlarla görüştüler

Vali Balkanlıoğlu, Başkan Toçoğlu, ilçe belediye başkanları ve bürokratlar Taşeron Sözleşmesi konulu toplantıda buluştu.
9 Ocak 2018 Salı 18:35

SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ’NDE SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Söğütlü Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.
22 Aralık 2017 Cuma 21:25

Sosyal Denge Tazminatı için imzalar atıldı

Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ Genel Müdürlüğü ile Bem-Bir-Sen arasında imzalanan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin imza töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, yeni sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.
18 Aralık 2017 Pazartesi 21:46

Söğütlü Belediyesi Toplu İş Sözleşmeleri için Sendika Görüşmelerine Başladı

Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Meclis Üyeleri, İşçi Temsilcisi, İşveren Sendikası Yerelsen Temsilcileri, İşçi Sendikası Belediye-İş Şube Başkanı Osman Şar ve diğer temsilciler Toplu İş Sözleşmesi'ni yenilemek için Belediye Meclis Salonunda bir araya geldiler.
7 Ocak 2017 Cumartesi 20:07

AGDAŞ’tan İşlem Ücreti Uyarısı!..

AGDAŞ,yeni hizmete sunduğu ‘Online Bağlantı Sözleşmesi’kapsamındamüşterilerini:‘işlem ücreti ödememeleri’ konusunda uyardı.
6 Ocak 2017 Cuma 20:14

Doğal Gaz Bağlantı Aboneliğinde Yeni Dönem

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ, bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.
29 Aralık 2016 Perşembe 15:50

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Bir Dönem Başlıyor!

Kurumsal gelişimlerini güncel teknoloji kapsamında gerçekleştiren AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.,bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor.
23 Aralık 2016 Cuma 20:59

Koku problemini çözecek projenin sözleşmesi imzalandı.

Karaman Atıksu Arıtma Tesisi ile terfi merkezlerinde zaman zaman yaşanan koku problemini çözecek projenin sözleşmesi imzalandı.
24 Ağustos 2016 Çarşamba 03:04

SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ'NDE ETİK KURULU OLUŞTURULDU

Kamuda etik kültürünü yerleştirmek, kamu görevlilerinin görevlerini yürütürken uymaları gereken etik davranış ilkelerini belirlemek ve bu ilkelere uygun davranış göstermeleri açısından onlara yardımcı olmak amacıyla oluşturulan Etik kurulu, ilk iş olarak yedi maddeden oluşan Etik Sözleşmesi'ni personel ile karşılıklı imzalayarak çalışmalarına start verdi.
5 Ağustos 2016 Cuma 00:59

AKYAZI BELEDİYESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Akyazı Belediyesi çalışanlarını kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.
1 Nisan 2016 Cuma 01:39

HENDEK BELEDİYESİ’NDEN TOPLU SÖZLEŞME

Hendek Belediyesi’nde işçiler ile ilgili 2016 ve 2017 yılları için toplu iş sözleşmesi imzalandı.
26 Mart 2016 Cumartesi 01:37

BAKAN SOYLU, SAKARYA’DA 4 BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Sakarya’da 4 bin kişiye istihdam sağlayacak işbirliği sözleşmesi imza törenine katıldı. Soylu, OECD ülkelerinin istihdam kaybı yaşadığı yıllarda, Türkiye’de 6.6 milyon insanın iş bulduğunu söyledi.
30 Ocak 2016 Cumartesi 22:27

ERENLER’DE YÜZLER GÜLÜYOR

Erenler Belediyesi İle Hak İş Konfederasyonuna Bağlı Hizmet İş Sendikası Sakarya Şubesi, 78 işçiyi kapsayacak toplu iş sözleşmesinin imzaları Belediye Meclis Salonunda atıldı.
30 Mayıs 2015 Cumartesi 02:42

SEDAŞ ile TES-İŞ Sendikası, Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerine Başladılar

SEDAŞ’ta çalışan ve yaklaşık 1300 işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde ilk oturum gerçekleştirildi.
10 Nisan 2015 Cuma 18:24

Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi, YERELSEN ve Hizmet-İş Sendikası yetkilileri Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri kapsamında bir araya geldi.
30 Mart 2015 Pazartesi 21:43

Sendikalardan Başkan Dişli'ye Ziyaret

Hak-İş Sendikası’na bağlı sendika başkanları, Taşeron işçilerde “Toplu İş Sözleşmesi” süreciyle ilgili Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
16 Mart 2015 Pazartesi 17:06

Koçali Barajı?nın Yapım İhalesi Yapıldı Sözleşmesi İmzalandı

AK Parti Gurup Başkan Vekili Ahmet Aydın, Koçali Barajın yapım ihalesinin yapıldığını ve sözleşmesinin imzalandığını açıkladı.Koçali Barajı?nın yapım ihalesi ile alakalı olarak açıklamalarda bulunan AK Parti Gurup Başkan Vekili Ahmet Ayd
12 Kasım 2014 Çarşamba 03:44

Omuzlarda gönderildi!

GÖRÜNTÜLÜ- Antalyaspor, Teknik Direktör Engin Korukır ile sözleşmesini karşılıklı fesh etti
11 Kasım 2014 Salı 18:40

Leverkusen Emir ile imzalıyor

Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen, yıldız futbolcusu Emir Spahic ile olan sözleşmesini uzatmak üzere
9 Kasım 2014 Pazar 10:10

Amrabat: "Malaga bonservisimi alırsa..."

Malagada forma giyen Nordin Amrabat, kiralık sözleşmesi bittikten sonra da İspanyol ekibinde kalmaktan mutlu olacağını söyledi
7 Kasım 2014 Cuma 23:58

SAPANCA’YA 7 YILDIZLI OTEL

Sapanca Kuruçeşme’de 1 ay sonra 7 yıldızlı otel Grand Merosa Hotels&Spa Sapanca’nın temelini atacak olan Merosa Şirketler Grubu, Mahmudiye’de 29 dönüm üzerine yapacağı ilk 7 yıldızlı otel için Sakarya Valiliğinde düzenlenen imza töreni ile irtifak sözleşmesi yaptı.
18 Mayıs 2014 Pazar 04:40

Fenerli Ev'in Restorasyonu Başladı

Taraklı İlçesinin simge binası olan Taraklı Fenerli Ev’in restorasyon ihalesine ait sözleşmesinin imzalanmasının ardından ihaleyi alan İŞSAN İnşaat Tic. ve San. Ltdi. Şti’den Burak AYGÜR Fenerli evin restorasyon işine başladı.
14 Nisan 2014 Pazartesi 21:17

Geyve Belediyesi Çalışanlarına Yüzde 28 zam.

Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında 1 yıllık toplu iş sözleşmesi imzalandı. Buna göre, belediye personeline 2014 yılı için yüzde 28 lik zam yapıldı.
4 Mart 2014 Salı 20:01

Sepaş Enerji, indirimli tarifeye geçemeyen tüketicilere de kazandıracak

Sepaş Enerji, “Enerjinizi Kazanca Çevirin” projesi, bireylere ve işletmelere elektrik satış sözleşmesi yaparak ek gelir elde etme yolu açıyor.
31 Ocak 2014 Cuma 23:19

BÜYÜKŞEHİR,SASKİ,BELPAŞ'TA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ Genel Müdürlüğü ve BELPAŞ ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
10 Ekim 2013 Perşembe 03:12

MARKA'nın İlk Güdümlü Desteği Faaliyete Geçiyor

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve Doğu Marmara bölgesi için katma değer yaratacak Kocaeli Üniversite'sinin hazırladığı "Troponin I ve CK-MB Tanı Kitlerinin Üretilmesi"konulu projenin sözleşmesi imzalandı.
3 Temmuz 2013 Çarşamba 03:12

954 TAŞERON İŞÇİ KADROYA ALINDI

SEDAŞ, TES-İŞ ile imzalanan toplu iş sözleşmesi neticesinde yüklenici firmalardan alınan hizmetler artık SEDAŞ bünyesinde gerçekleşecek. 954 taşeron işçisine kadro anlamına gelen sözleşme ile Türkiye’de de bir ilke imza atılmış oldu.
1 Haziran 2013 Cumartesi 01:58

Erenler Belediyesi’nde İşçinin Yüzü Gülüyor

Erenler Belediyesi’nde gerçekleşen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde mutlu sona ulaşıldı. Erenler Belediyesinde çalışan 92 işçi, yapılan sözleşmeye göre gelecek iki yıl için yaklaşık yüzde 25 zam alacak.
25 Mayıs 2013 Cumartesi 02:01

İŞÇİLERDEN ALKIŞLI EYLEM

Türk Metal Sendikası, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde MESS’in verdiği zamma karşılık aldığı grev kararı sonrası eylemlerini sürdürüyor. 3 haftalık eylem planı kapsamında işçiler fabrika giriş ve çıkışların toplu bir şekilde alkışlar eşliğinde yaparak eylemlerini sürdürdü.
18 Mayıs 2013 Cumartesi 21:27

TÜRK METAL SENDİKASI GREV YOLUNDA

Türk Metal Sendikası, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde MESS’in verdiği zamma karşılık grev kararı aldı. Alınan karar doğrultusunda tüm ülkede olduğu gibi Sakarya’da da Türk Metal Sendikası’na üye işçiler meydanlara indi.
9 Mayıs 2013 Perşembe 01:33

TES-İŞ’TEN SEDAŞ’A DESTEK

Tes-İş ile SEDAŞ arasında başlayan 3’üncü Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde sendikadan SEDAŞ’a büyük destek geldi.
27 Şubat 2013 Çarşamba 23:15

265 ÜRETİCİ YÜZDE 50 HİBE DESTEĞİ ALDI

2012 Yılı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Makine-Ekipman Hibe Sözleşmesi yapmaya hak kazananların listesi Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından yayınlandı.
2 Eylül 2012 Pazar 22:38

ÇELİK İSALE HATTINDA İMZALAR ATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya’nın su konusunda geleceğini garanti altına almak için yapılacak olan Çelik İsale Hattının yapım ihalesini kazanan firma ile yer teslim sözleşmesini imzaladı.
16 Temmuz 2012 Pazartesi 21:11

Sakaryaspor'da yeni teknik adam Murat Bölükbaşı

Bu yıl Bank Asya 1. Lig’den Spor Toto 2. Lig’e düşen Sakaryaspor’da sözleşmesi sonra eren Yılmaz Vural’ın yerine Murat Bölükbaşı getirildi.
17 Mayıs 2012 Perşembe 17:36

SAKARYA’DA YENİ TIR PARKININ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sakarya’daKaraaptiler Mahallesi’nde 1. OSB’nin giriş kapısının tam karşısında bulunan 40 dönümlük arazi üzerine tır ve kamyon parkı ihalesinin sözleşmesi imzalandı.
5 Nisan 2012 Perşembe 20:43

Aquapark Sözleşmesi İmzalandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ali Oktar, Yazlık-Yenikent Çark Deresi Rekreasyon Projesi’nin 4. etap çalışması kapsamında yapılacak Aquapark’ın yapım işi için sözleşmesinin imzalandığını belirtti.
24 Şubat 2012 Cuma 19:35

Fi-Yapı Sakaryaspor

Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın, Fiyapı ile sponsorluk anlaşması yaptıklarını belirterek Fi-Yapı yönetimiyle İstanbul’da biraya geldik ve 1,5 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzaladık.
19 Şubat 2012 Pazar 02:02

SENDİKACILARDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Şeker-İş Sendikası Afyon, Burdur, Çarşamba ve Erzincan Şube başkanları, Adapazarı Şeker Fabrikası'nı ziyaret ederek, bir süre önce imzalanan toplu iş sözleşmesinin hayırlı olmasını dilediler.
2 Mayıs 2011 Pazartesi 19:33

ŞEKER İŞÇİSİ SENDİKALI OLDU!

Adapazarı Şeker Fabrikasında örgütlenme çalışmalarını tamamlayan Şeker-İş Sendikası Şeker Fabrikası Toplantı Salonu'nda düzenlenen tören ile toplu iş sözleşmesi imzaladı. Şeker işçisinin en düşük maaşı 862 TL oldu.
8 Nisan 2011 Cuma 22:30

SANGARİUS'UN İHALESİ YENİDEN YAPILACAK

Adapazarı Belediyesi tarafından 20 Haziran 2008 de temeli atılan ancak bu güne kadar bir türlü bitirilemeyen Sangarius Alışveriş Merkezi'nde yüklenici firmanın sözleşmesi feshedildi. Belediye Başkanı Süleyman Dişli, yeni ihale tarihinin önümüzdeki günler
13 Ekim 2010 Çarşamba 20:57

Adapazarı Belediyesinde Mutlu Son

Adapazarı Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Belediyesi arasında yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri mutlu sonla bitti.
21 Temmuz 2010 Çarşamba 16:00

Türk Telekom grevde

Türk Telekom’da (TT) 25 bin 680 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesinden uzlaşma çıkmayıp, Türkiye Haber-İş Sendikası’nın 16 Ekim’de işyerlerinde grev kararı almıştı. ve Beklenen an geldi saat 08.00 den itibaren Grev başlıyor.
16 Ekim 2007 Salı 03:59

Telekom'da bir ilk olacak

Türk Telekom'da çalışan Türkiye Haber-İş üyesi 26 bin 500 işçi, 16 Ekim’e kadar toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamazsa kurum tarihinde ilk kez greve çıkacak.
14 Ekim 2007 Pazar 16:54

Sakaryaspor Maddi Sıkıntıda!

Sakaryaspor'dan alacağı olan birçok altyapı hocasının sözleşmesi bitti. Sözleşmesi biten hocalar ile kulüp çalışanlarının 4 aydan bu yana maaşlarını alamadıkları söyleniyor.
3 Haziran 2007 Pazar 07:26

'Konuyu Yargıya Taşıyacağım'

1.Endüstri Meslek Lisesi'nde öğrencileri tarafından etek altından çekilen görüntülerinin elde ele dolaşması üzerine sözleşmesi feshedilen vekil felsefe öğretmeni 26 yaşındaki A.A., “Bunlar genç, anlayışlı olmak gerek dedi.
29 Mayıs 2007 Salı 07:43

Sakaryaspor'da Yaprak Dökümü

İkinci ligin planlamasına erken başlayan Sakaryaspor'da, yabancı oyunculardan Carlos'la birlikte sözleşmesi biten Cangele ve Capurro'nun takımdan ayrılıyor.
27 Mayıs 2007 Pazar 18:16

Sözleşmesi Bitenlerin Durumu Belirsiz

Süper Lig'de son iki haftaya girildi.Sezon sonunda Sakaryaspor'da sözleşmesi biten futbolcuların durumu netlik kazanmazken yönetimin izleyeceği transfer politikası merak konusu oldu.
17 Mayıs 2007 Perşembe 13:48

Okan Koç kime gidecek ?

Konyaspor ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan Okan Koç, Konyaspor'dan ayrılmak istediğini söylerken, menajerleri aracılığı ile Ankaragücü, Sakaryaspor ve Vestel Manisaspor ile görüşmelerin sürdüğünü belirtti.
11 Ocak 2007 Perşembe 10:16

Fener'e Tuncay şoku!

Sakarya futbolcu Tuncay'ın sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek Tuncay'ın Newcastle'a imza attığı iddia edildi.
8 Ocak 2007 Pazartesi 10:11

Marshall'dan Sakarya'ya reklam desteği

Sakaryaspor, Marshall ile 1 yıllık reklam sözleşmesi imzaladı. Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Küçük ve Marshall Bölge Satış Müdürü Sezer Özdemir, 1 yıllık reklam sözleşmesine imza attı.
28 Kasım 2006 Salı 13:31

Goodyear'da Anlaşma

Lastik-iş Sendikası ile Goodyear İşvereni arasında yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonrası anlaşmaya varılamaması nedeniyle Bugün saat 08.00 den itibaren grev kararı alan sendika ile dün saat 15.00 te başlayan son
22 Mayıs 2006 Pazartesi 13:49

Ferizli'de Toplu Sözleşme Sevinci

Sakarya'nın Ferizli İlçesi'nde, belediye ile Belediye-İş Sendikası arasında toplu sözleşme imzalandı. Ferizli Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası Kocaeli 2 Nolu Şubesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
24 Şubat 2006 Cuma 16:58

PAMUKOVA'DA ÇİFTE HEYECAN

Sakarya'nın Pamukova İlçesi'nde faaliyet gösteren Ülker grubuna bağlı Ak Gıda işletmesinde çalışan bin işçiyi kapsayacak ilk toplu iş sözleşmesi, Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu'nun katıldığı törenle imzalandı.
22 Eylül 2005 Perşembe 14:14

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free