hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı SATSO'da LED Teknolojisi ve Sürücü Seçimleri Eğitimi ‘Adam olun da sözünüzü tutun’ Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi Lokman Hekim’de Başarıya Ödül Minik Öğrencilerden Anlamlı Davranış Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
 
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
 
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
 
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

projesinde haberleri

‘Okulum Bir İnci’ Projesi Ödülleri Verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün okullarımızdaki kantin, yemekhane ve okul bahçelerinin etkin şekilde kullanılması ve güzelleştirilmesiyle ilgili uyguladığı “Okulum Bir İnci” projesinde dereceye giren okullara ödülleri düzenlenen programla verildi.
7 Ocak 2019 Pazartesi 18:53

Akıllı Trafik Sistemlerinde çalışmalar başladı

‘Akıllı Trafik Yönetim Sistemi’ projesinde çalışmalar başladı. Fatih Pistil, “Şehir merkezimizde yer alan toplam 40 adet sinyalize kavşağımız uzaktan bağlantı ile kontrol edilecek.
3 Eylül 2018 Pazartesi 04:20

Benim Bahçem’de hasat zamanı

Macera Park tarafından çocukları toprak ve doğayla buluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Benim Bahçem’ projesinde sona gelindi. Minik çiftçiler kendilerine ayrılan parsellerde ektikleri domates, patlıcan, salata, fasülye, bamya gibi ürünleri hasat ediyor.
23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:52

SEDAŞ yapay zeka ile arızalara çözüm getirecek

SEDAŞ’ın üniversite öğrencilerini inovatif projeler yapmaya teşvik etmeyi hedeflediği Geleneksel 3. Proje Fikri Yarışması’nı projesinde yapay zekâyı kullanan öğrenciler kazandı.
5 Mayıs 2018 Cumartesi 06:01

‘Benim Bahçem’ projesinde kayıtlar başladı

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park tarafından çocukları toprak ve doğayla buluşturan ‘Benim Bahçem’ projesinde kayıtlar başladı.
2 Mayıs 2018 Çarşamba 06:42

Suriyeli Çocuklara Türkçe Yeterlilik Sınavı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ile AB Türkiye Delegasyonu arasında Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Program anlaşması (FRIT) çerçevesinde imzalanan sözleşme kapsamında yürütülen Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi projesinde geçtiğimiz hafta Suriyeli çocuklara yönelik Türkçe Yeterlilik Sınavı (TYS) yapıldı.
30 Nisan 2018 Pazartesi 04:33

“Sakarya’nın projesi Türkiye’ye örnek”

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sakarya’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası projesinde devam eden çalışmaları inceledi.
22 Nisan 2018 Pazar 22:35

Şehrin güneyine 45 milyonluk dev yatırım

Taraklı ve Geyve’nin 33 mahallesi için hayata geçirilen 45 milyonluk içmesuyu projesinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler veren Dr. Rüstem Keleş, “Şu ana kadar toplam 168 kilometrelik hattın 37 kilometrelik kısmı tamamlandı.
11 Şubat 2018 Pazar 23:05

TOPÇA Köprülü Kavşak’ta çalışmalar başladı

TOPÇA Köprülü Kavşak projesinde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Bölgede çevre düzenleme çalışmaları başladı.
7 Ocak 2018 Pazar 23:54

Ferizli ve Söğütlü’de atıksu sorunu yaşanmayacak

Ferizli ve Söğütlü’de devam eden kanalizasyon ve içmesuyu projesinde gelinen son nokta ile ilgili bilgiler paylaşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Şu anda kanalizasyon hattının 45 kilometrelik kısmı tamamlanmış durumda.
29 Kasım 2017 Çarşamba 18:10

‘Zirvedekilerle Buluşma’ Projesinin konuğu Vali İrfan Balkanlıoğlu oldu

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından aylık olarak düzenlenen “Zirvedekilerle Buluşma” Projesinde bu ayın konuğu Vali İrfan Balkanlıoğlu oldu.
27 Ekim 2017 Cuma 01:52

Yazlık Kavşağı’nda çalışmalar başladı

Yazlık Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesinde çalışmaların başladığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Yazlık Kavşağı’nın çapını 140 metreye çıkarıyoruz. Bölgeye araç geçişini sağlayacak 2 yeni köprü ve 4 yaya altgeçidi kazandıracağız. Ekiplerimiz köprü imalatlarını sürdürüyor. Hayırlı olsun” dedi.
7 Eylül 2017 Perşembe 04:18

Minik çiftçiler hasat zamanını bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından 7-14 yaş arası çocukları toprak ve doğa ile buluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Benim Bahçem’ projesinde minik çiftçilerin bahçelerine ektikleri ürünler filizlenmeye başladı.
20 Temmuz 2017 Perşembe 23:20

Altyapı tamam sıra asfaltta

Erenler ilçesinde hayata geçirilen 25 milyon lira değerindeki altyapı projesinde çalışmalar sürüyor. İcmesuyu ve yağmursuyu yenileme çalışmalarının tamamlandığı Erenler Modern Sanayi asfalt çalışmaları ile yeni yüzüne kavuşuyor.
4 Haziran 2017 Pazar 23:17

Akçay’da elektrik montajı başlıyor

Akçay Baraj projesinde şehrin enerji girdilerine önemli katkılar sunacak yeni bir aşamaya geçileceğini duyuran SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Bilindiği gibi Akçay Barajı ile Hızırilyas Su Yönetim Merkezi arasında bağlantı sağlayacak 47 kilometrelik isale hattı üzerine 3 adet HES inşa edeceğiz. Kısa süre içerisinde bu hat üzerindeki elektrik türbinlerinin montajına başlıyoruz” dedi.
6 Şubat 2017 Pazartesi 18:34

Karasu’nun beklediği proje ihaleye çıkıyor

Karasu’nun heyecanla beklediği Sosyal Gelişim Merkezi projesinde gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Karasulu kadınları, çocukları, yaşlıları, engellileri, aileleri kısacası tüm ilçe sakinlerini bir araya getirecek yeni merkezimiz için 27 Şubat Pazartesi günü ihaleye çıkıyoruz. Karasumuza hayırlı olsun” dedi.
2 Şubat 2017 Perşembe 18:54

Dönüşümün 2. etabı için ihale zamanı

Uzunçarşı Yenileme Projesi’nde 2. etap çalışmaları için 25 Ocak Çarşamba günü ihaleye çıkacaklarını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Yenileme projesinde 2. etap çalışmalarımız için ihaleye çıkıyoruz.
18 Ocak 2017 Çarşamba 21:52

Keleş, Akyazı Kuzuluk Kanalizasyon çalışmalarının tamamlandığını açıkladı

Akyazı Kuzuluk Kanalizasyon Hattı projesinde çalışmaların tamamlandığını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Mahallesi’nin atıksularını Akyazı Atıksu Arıtma Tesisine ulaştıracak 70 kilometrelik kanalizasyon hattımızı da tamamladık. Hayırlı olsun” dedi.
29 Aralık 2016 Perşembe 16:01

Karapürçek’e 33 milyon liralık yatırım

Karapürçek’te hayata geçirilecek yeni altyapı projesinde çalışmaların kısa süre içerisinden başlayacağını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Karapürçek’e 33 milyon liralık yatırım yaparak 128 kilometre içmesuyu hattı, 80 kilometre kanalizasyon hattı ve 4 kilometre yağmursuyu hattı inşa edeceğiz” dedi.
26 Aralık 2016 Pazartesi 02:28

Kuzeyde 50 milyonluk tesis yükseliyor

Kocaali Atıksu Arıtma Tesisi ve Kanalizasyon Hattı projesinde çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “50 milyonluk proje ile Kocaali ilçemizin tüm atıksularını yüksek teknoloji ile arıtacak bir tesis inşa ediyoruz. Aynı zamanda bu projeyle bağlantılı olarak Kocaali’ye 121 kilometrelik kanalizasyon hattı inşa ettik” dedi.
20 Aralık 2016 Salı 02:10

3. köprü ve duble yol için kamulaştırma müjdesi

Şehre müjdesi verilen 3’üncü köprü ve köprüye bağlı olarak inşa edilecek yeni duble yol projesinde gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Bakanlar Kurulu şehre müjdesini verdiğimiz bu projeyle ilgili acele kamulaştırma kararı aldı.
25 Kasım 2016 Cuma 00:24

Kampüs’ün Yeni Bulvarı Hayırlı Olsun

KBaşkan Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen yeni bulvar projesinde çalışmalar tamamlandı. Kampüs ana giriş kapısından başlayıp yaklaşık bir kilometrelik alana uzanan arter üniversite öğrencileri ve bölge sakinlerinin beğenisini kazandı.
8 Kasım 2016 Salı 19:33

Uzunçarşı 1. Adada Dönüşüm Tamamlanıyor

Uzunçarşı Yenileme Projesinde devam eden çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu,
17 Ekim 2016 Pazartesi 20:11

Kampüs Ulaşımı İçin Büyük Gelişme

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kampüs yolunda başlatılan yeni bulvar projesinde çalışmalar devam ediyor.
3 Eylül 2016 Cumartesi 01:51

Kocaali’de İlk Kazma Vuruluyor

Kocaali Yağmursuyu İnşaatı projesinde çalışmaların kısa süre içerinde başlayacağını açıklayan
15 Ağustos 2016 Pazartesi 00:40

Bu Eğitimler Onların Hayatını Kolaylaştıracak

Büyükşehir Belediyesi’nin Kalkınma Ajansı’ndan teknik destek almaya hak kazandığı ‘Ağır Engelli Yakınlarının Fiziksel ve Psikososyal Yönden Desteklenmesi’ projesinde eğitimler sona erdi.
27 Temmuz 2016 Çarşamba 22:35

Kuzeye Bir Arıtma Tesisi Daha Geliyor

Kocaali Atıksu Arıtma Tesisi ve Kanalizasyon Hattı projesinde çalışmaların başladığını açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş,
26 Temmuz 2016 Salı 02:58

Minik Çiftçiler İş Başında

Büyükşehir Macera Park’ta başlatılan ‘Benim Bahçem’ projesinde ekilen ürünler toplanmaya başlandı. Minik çiftçiler projeyle hayatları boyunca unutamayacakları bilgileri yerinde tecrübe etmiş oldu.
2 Temmuz 2016 Cumartesi 04:59

İlacım Sende Projesine Yoğun İlgi

Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘İlacım Sende’ projesinde toplanan ilaçlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.
13 Haziran 2016 Pazartesi 22:56

SERDİVAN’DA “ÇOK AMAÇLI KAPALI PAZAR YERİ” PROJESİ DEVAM EDİYOR

Serdivan Belediyesi’nin Kemalpaşa Mahallesi’nde hayata geçireceği “Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri” projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, pazar yeri üzerine inşa edilecek futbol sahasının silueti de gün yüzüne çıkmaya başladı.
29 Mart 2016 Salı 21:01

ÖĞRENCİLER FIRINI GEZDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı tarafından başlatılan ‘Nasıl Yapılır?’ projesinde ziyaretler Resul Dayı Ekmek Fırınında gerçekleştirilen program ile devam etti.
28 Mart 2016 Pazartesi 20:16

TARAKLI’DA MEYDAN ÇALIŞMASI BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Taraklı’ya kazandırılacak yeni meydan projesinde çalışmalar başladı.
15 Şubat 2016 Pazartesi 19:18

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN “SOKAKTA KİMSE KALMASIN” PROJESİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
25 Ocak 2016 Pazartesi 18:19

ÖĞRENCİLER ÇİKOLATA YAPIMINI YERİNDE GÖRDÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Macera Park tarafından başlatılan ‘Nasıl Yapılır?’ projesinde ikinci ziyaret Balaban Gıda’ya gerçekleştirildi.
19 Ocak 2016 Salı 16:17

TOÇOĞLU CEMİL MERİÇ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİN YANINDA KURULAN YURTTA İNCELEMELERE BULUNDU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi bünyesine kazandırılacak yurt projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
13 Ocak 2016 Çarşamba 23:24

ÖĞRENCİLER YAŞAYARAK ÖĞRENİYOR

Büyükşehir tarafından başlatılan ‘Nasıl Yapılır?’ projesinde ilk ziyaret Güneşoğlu Süt ve Süt Ürünleri Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
15 Aralık 2015 Salı 19:30

Başkan Dişli'ye Annelerden Teşekkür

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün bu yıl dördüncüsünü düzenlediği “Çocuklar Okula Anneler Havuza” adlı sosyal projesinde kayıt yaptıran 400 anne yüzmeye başladı.
26 Ekim 2015 Pazartesi 17:56

ÇELİK İSALE HATTI 5 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin içmesuyu geleceğini güvence altına alan çelik isale hattı projesinde yapım çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.
4 Ekim 2015 Pazar 22:21

TÜRKİYE’YE MODEL OLACAK KENTSEL DÖNÜŞÜM SORUNSUZ DEVAM EDİYOR

Sakarya’nın Erenler İlçesinde başlatılan ve Türkiye’nin en büyük alanını kapsayan Kentsel Dönüşüm Projesinde 280 konut ve 2 ticaret merkezini içeren ilk etap çalışmaları sorunsuz devam ediyor.
28 Ağustos 2015 Cuma 01:19

Serdivan'da Projeler Yükseliyor

Serdivan Belediyesi’nin Kemalpaşa Mahallesi’nde hayata geçireceği “Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri ve Mahalle Meydanı” projesinde çalışmalar olanca hızıyla devam ediyor.
7 Temmuz 2015 Salı 21:56

“Sokakta Kimse Kalmasın” Projesiyle 45 Mağdur Vatandaşa Ulaşıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, soğuk ve olumsuz hava şartlarının etkisini arttırması ile başlatılan ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ Projesinde bugüne kadar 45 mağdur vatandaşa ulaştıklarını açıkladı.
12 Şubat 2015 Perşembe 21:31

Ana-baba Okul Projesinde ?okul Hayatı ve Dersler Karşısında Doğru Ebeveynlik? Anlatıldı

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi?nin düzenlediği Ana-Baba Okulu projesi kapsamında Psikiyatrist Uzman Doktor Yasemin Yulaf tarafından velilere ?Okul Hayatı ve Dersler Karşısında Doğru Ebeveynlik? hakkında bilgiler verildi.Bel
13 Kasım 2014 Perşembe 18:06

Tarihi Uzunçarşı Projesinde Belediye ve Esnaf El Ele Verecek

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Tarihi Uzunçarşı Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Yürütülen çalışmalardan esnafın memnun olduğunu dile getiren Dernek Başkan Yardımcısı Uslu, ?Belediye ve esnaf el e
11 Kasım 2014 Salı 22:34

Sgm’den Gazze’li Çocuklara Barış Hediyesi

Sosyal Gelişim Merkezi öğrencilerinin yeni bir sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiğini belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Karapınar, “Gazze’de sağlanan kalıcı ateşkesin ardından çocukların yüzlerinin gülmesi ve öğrencilerimizin yardımlaşma duygularının pekiştirilmesi için Oyuncak Toplama Kampanyası başlattık.
31 Ağustos 2014 Pazar 23:47

ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİ ŞEYDA’YI DİNLEDİ

Bir Gün Bir Değer projesinde karete dalında Dünya İkinciliği olan Hafsa Şeyda Burucu’yu konuk ettik.
5 Mayıs 2014 Pazartesi 21:21

Akçay Barajı’nda çalışmalar başlıyor.

Sapanca Gölü’ne alternatif kaynak kazandırmak için hayata geçirilen Akçay Baraj projesinde çalışmalar başlıyor. 10 Nisan Perşembe Günü AKM'de gerçekleştirilecek yer teslim imza töreniyle Akçay Barajı’nda çalışmalar başlıyor.
9 Nisan 2014 Çarşamba 01:28

SULAMA KANALI PROJESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından kısa bir süre önce temeli atılan Tarımsal Sulama projesinde çalışmalar sürüyor.
27 Mart 2014 Perşembe 03:06

ANNELER İÇİN İKİNCİ ŞANS

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Çocuklar Okula Anneler Havuza’ adlı projesinde ikinci etap kayıtları cuma günü sona eriyor.
27 Şubat 2014 Perşembe 18:10

Danıştay, Ballıkaya Barajı Projesinde Yürütmeyi Durdurdu

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Ballıkaya köyünde inşaatına başlanılan ve kamulaştırmaların bir kısmı tamamlanan Ballıkaya içme suyu barajı projesinde Danıştay 6. Dairesi yürütmeyi durdurma kararı aldı.
18 Şubat 2014 Salı 00:13

BÜYÜKŞEHİR’DEN FERİZLİ’YE BOTANİK PARK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ferizli ilçesine yaptırılacak olan Botanik Park projesinde çalışmalar başladı. 36 dönüm üzerine yapılacak olan botanik parkın 22 dönümü yeşil alan olacak.
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:37

KEMALİYELİLER KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKINDA BİLGİLENDİ

Hendek Kemaliye Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesinin bilgilendirme toplantısı yapıldı. Hendek Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan 'Kemaliye Mahallesi Kentsel Dönüşüm' projesinde 598 daire yapılacak.
30 Ocak 2014 Perşembe 19:32

İHL İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

Eski Valilik Konağı arazisinde devam eden İmam Hatip Lisesi inşaat çalışmaları hakkında bilgi veren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “3 blok olarak inşa ettiğimiz İmam Hatip Lisesi projesinde kat yapım işleri büyük ölçüde tamamlandı” dedi.
8 Ocak 2014 Çarşamba 18:48

8 İLÇENİN KÖYLERİNDEKİ KATI ATIKLAR TOPLANIYOR

Sakarya İl Genel Meclisi tarafından hayata geçirilen İl Özel İdaresi destekli köylerdeki katı atıkların toplanması projesinde 8 ilçenin köylerinde ikamet eden 90 bin 400 kişinin katı atıkları toplanıyor.
30 Kasım 2013 Cumartesi 02:02

KENTSEL DÖNÜŞÜME İLK KAZMA VURULDU

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayın bağlantısıyla start alan Hendek Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan "Kemaliye Mahallesi Kentsel Dönüşüm" projesinde ilk kazma vuruldu.
10 Kasım 2013 Pazar 22:25

ÇOCUKLARI OKULA GÖNDEREN ANNELER HAVUZA GİTMEYE BAŞLADI

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği “Çocuklar Okula Anneler Havuza” adlı projesinde kayıt yaptıran 500 anne yüzmeye başladı.
31 Ekim 2013 Perşembe 02:00

ÇİFTÇİNİN HİBE DESTEKLİ ZİRAİ ALETLERİ TARIM KREDİDEN

Sakarya Bölge Birliğince kırsal kalkınma yatırımlarını destekleme projesinden ortaklarına ve ortak olmayan çiftçilere satışı yapılan yüzde 50 hibe destekli Zirai alet ve makinelerin teslimi yapıldı.
25 Ekim 2013 Cuma 06:50

ÇOCUKLAR OKULA ANNELER HAVUZA

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Çocuklar Okula Anneler Havuza’ adlı projesinde kayıtlar alınmaya başlandı.
8 Ekim 2013 Salı 02:57

SAKARYA'DA TOPLU TAŞIMA ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİN EĞİTİMİ PROJESİ

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından yürütülen Toplu Taşıma Aracı Sürücüleri Eğitimi projesinde Sakarya’da bulunan duraklar ziyaret edilerek proje ile ilgili istişarelerde bulunuluyor.
26 Eylül 2013 Perşembe 03:23

Erenlerde Büyük Dönüşüm Başladı

Erenler, Yenimahalle ve Küpçüler Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinde 1. Aşama olan mevcut durum tespit çalışmaları başladı.
12 Eylül 2013 Perşembe 22:53

HIZLI TRENDE RAY DÖŞEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) tarafından hayata geçirilen Yüksek Hızlı Tren Projesinde çalışmalar Sakarya’da tüm hızıyla sürüyor.
23 Mayıs 2013 Perşembe 03:01

İspanya'dan gelen misafirlerini ağırladılar

Avrupa Birliği Comenius Okul Ortaklığı (Hikayemi Yazıyorum) Projesinde yer alan Sakarya Serdivan Talat Ayhan İlkokulu ve Ortaokulu, İspanya'dan gelen misafirlerini ağırladı. Konuk öğretmen ve öğrenciler gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler.
21 Nisan 2013 Pazar 22:24

RÜYA PROJEYE START VERİLİYOR

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, rüya proje olarak nitelendirilen Sakarya Park projesinde kullanılacak kredinin Ocak ayı Meclis Toplantısı’nda görüşüleceğini açıkladı.
10 Ocak 2013 Perşembe 15:59

SAPANCA’NIN SUYU ARALIK'TA KAYNARCA’YA ULAŞACAK

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Kaynarca içme suyu projesinde çalışmaların hızla sürdüğünü kaydederek
31 Ekim 2012 Çarşamba 04:24

SAKARYA’DA ÜCRETSİZ EĞİTİM PROJESİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sosyal sorumluluk projesinde Sakarya’nın Adapazarı İlçesi Zabıta Müdürlüğünün bitişiğindeki ücretsiz bilgi evi açıldı.
2 Ekim 2012 Salı 16:22

KARAPÜRÇEK KENT PARK’A KAVUŞUYOR

Sakarya’nın Karapürçek ilçesinde toplam 6 bin metrekarelik alan üzerinde yapımına başlanan Kent Park projesinde çalışmalar devam ediyor.
12 Temmuz 2012 Perşembe 18:41

İSTİKBAL’DEN MESLEKİ EĞİTİM DESTEĞİ

Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarından İstikbal Mobilya, Sakarya Üniversitesi’nin mesleki eğitim projesinde etkin rol alacak.
6 Temmuz 2012 Cuma 16:22

Yeni Haliyle Trafiğe Açıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Orhan Cami Meydan projesinde sona gelindi.
26 Mart 2012 Pazartesi 15:44

Arifiye Çocuk Köyü’ne ziyaret

Adapazarı Atatürk İlköğretim Okulu Değerler Eğitimi Projesinde görev yapan “Tatlıya Bağlama Grubu” öğrencileri,
2 Ocak 2012 Pazartesi 20:15

VİKİNG PROJESİNE SAKARYA’DA DAHİL OLMALI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Karadeniz’i İskandinav ülkelerine lojistik olarak bağlamak amacıyla yapılan Viking Projesinde Sakarya’nın da Karasu Limanı yer alması için çalışma başlattıklarını açıkladı.
14 Temmuz 2011 Perşembe 21:05

GÖLBAŞI PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

Arifiye Belediyesi rekreasyon ve park alanı olarak düzenlenmeyi planladığı Gölbaşı projesinde mutlu sona yaklaşıyor.
21 Mayıs 2011 Cumartesi 17:29

ESNAFLARDAN KENTSEL DÖNÜŞÜM TOPLANTISI

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Kentsel Dönüşüm Projesinden vazgeçmesi üzerine esnaflar kendi Kentsel Dönüşümlerini yapmak üzere bir araya geldi.
15 Ekim 2010 Cuma 20:27

Üyelerimizin menfaatine göre hareket ettik

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde iptal edilen Kentsel Dönüşüm projesinde üyelerinin menfaatlerine göre hareket ettiklerini söyledi.
13 Ekim 2010 Çarşamba 01:19

Dev proje tarihi imza

Sakarya Nehri Enerji Santrali projesinde su kullanım hakkı 49 yıl süreyle Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'ne verildi.
12 Mart 2008 Çarşamba 17:29

Duran: '5 Yıldızlı Otelim Olduğu Yalan'

Aziz Duran, son günlerde hakkında ortaya atılan iddialara yaptığı yazılı bir açıklamayla cevap verdi. Kent Park projesinden Antalya'da oteli olduğu iddialarına kadar herşeye açıklık getirdi.
28 Mart 2007 Çarşamba 20:30

Rüya proje start alıyor

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nin Sakarya Nehri'ni Çark Deresi'ne bağlama ve Sakarya Nehri'nin bir kolunu tarihi Beşköprü'nün altından akıtma projesinde ihale aşamasına gelindi.
3 Kasım 2006 Cuma 23:18

Merkez Belediyesi Konutlarında Sorun

Adapazarı Merkez Belediyesi tarafından Korucuk bölgesinde yaptırılan konutların, vatandaşların arsasına izinsiz yapıldığı iddia edildi. Adapazarı Merkez Belediyesi tarafından Korucuk bölgesinde özel bir şirkete yaptırılan konut projesinde, vatandaşların
13 Temmuz 2006 Perşembe 16:53

Duran KentPark için Ankara'da

Kent Park projesinde yapım aşamasına gelindi. Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, proje ile ilgili son değerlendirme toplantısı için 4 Nisan Salı günü Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç ile bir araya geliyor.
3 Nisan 2006 Pazartesi 13:20

Hızlı Tren Projesinde Son Gelişmeler

İşte Ankara-İstanbul arasını 3 saate indirecek hızlı tren projesinde son gelişmeler. TCDD Genel Müdürlüğü Yol Dairesi Başkan Yardımcısı Ahmet Bozoklu, Hızlı Tren Projesi ile Ankara-İstanbul
1 Şubat 2006 Çarşamba 14:58

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1963 Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free