hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak Deneyim ve tecrübe paylaşımı şehirlerimiz için kazanım olacak Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir 86 yıllık aradan sonra Ayasofya hasretimiz sona erdi SAÜ YÖK Sanal Fuarında Yoğun İlgi Gördü Fen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR Kurban Bayramı'nda tedbirlere uyalım Kesin hesap kabul edildi Yeni duble yola güçlü altyapı geliyor
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
 
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
 
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
 

Kesin hesap kabul edildi
Kesin hesap kabul edildi

programda haberleri

Berat Gecesi özel programı internetten yayınlanacak

Büyükşehir Belediyesi Berat Kandili özel programı Youtube hesabı SakaryaBLD üzerinden gerçekleştirilecek. Kur’an-ı Kerim tilavetinin gerçekleştirileceği programda kaside ve ilahiler okunacak, dualar edilecek. Program saat 21.00’da yayında olacak.
7 Nisan 2020 Salı 08:32

Mavi Bayraklı plajların sayısı artacak

Karasu Sahil Park ve 32 Evler Plajı'nın yeniden Mavi Bayrak’la buluşması dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Başkan Ekrem Yüce, “ Bu şehir bize Rabbimizin emaneti, gelecek nesillere bırakacağımız en değerli mirastır. İnşallah Mavi Bayraklı plajlarımızın sayısını arttırmaya devam edecek,
16 Temmuz 2019 Salı 02:39

Kudüs’ün özgürlüğü için yüreklerimiz hep bir olacak

SAܒde Filistinli Öğrenci Topluluğu’nun düzenlediği ‘Filistin Bambaşkadır’ isimli programda konuşan Başkan Yüce, “Huzurun ve kardeşliğin şehri Sakarya’da böylesine anlamlı bir programda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.
15 Nisan 2019 Pazartesi 22:48

Sakarya’nın sağlık geleceğine destekler sunduk

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Her zaman ve her şartta amacı sadece insanı yaşatmak olan sağlık camiamıza destekler sunduk
15 Mart 2019 Cuma 00:48

Hocalı Katliamı’nın Kurbanları SAܒde Anıldı

Sakarya Üniversitesinde düzenlenen programda, 1992 yılında yaşanan Hocalı Katliamı’nın kurbanları anıldı.
26 Şubat 2019 Salı 23:12

İnandığımız yolda sürekli çalıştık

Yerel Kültür Derneği'nin düzenlediği programda birlikte siyaset yaptığı isimlerle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "30 yılı aşkın süredir siyasetin, bürokrasinin içerisindeyim. Hep gayret ettik, milletimiz, memleketimize hizmet etmenin derdinde olduk. İnandığımız yolda sürekli çalıştık
14 Şubat 2019 Perşembe 18:58

İYİ Parti’ye büyük katılım

İYİ Parti Adapazarı teşkilatı tarafından düzenlenen programda yüzden fazla kişi partiye üye oldu. Üye katılım programında konuşan Milletvekili Ümit Dikbayır, 31 Mart yerel seçimlerinin Sakarya için bir dönüm noktası olacağını söyledi.
13 Ocak 2019 Pazar 18:36

Engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olduk

Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Sosyal Gelişim Merkezlerimizdeki hobi kurslarıyla engellilerimizin sosyal yaşamlarını hareketlendirdik
4 Aralık 2018 Salı 00:22

Yanlarında olmaya devam edeceğiz

Maltepe Park’ta sığınmacı olarak Sakarya’da bulunan engelli vatandaşlara yönelik düzenlenen programda konuşan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Toplumumuzun tamamına yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
30 Kasım 2018 Cuma 23:50

Çeşme suyu kullananların bağışıklık sistemi daha güçlü

SASKİ yatırımlarına yönelik düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya’nın suyunu tertemiz bir şekilde vatandaşlarımızın çeşmesine ulaştırıyoruz. SAÜ Tıp Fakültesi’nde yapılan araştırmada çeşme suyu kullananların bağışıklık sisteminin daha güçlü olduğunu ortaya koydu
24 Ekim 2018 Çarşamba 19:42

Müteahhitler İftarda Buluştu

Sakarya Müteahhitler Birliği üyeleri Reisoğlu Tesisleri’nde düzenlenen iftar programında buluştu. Programda üyeler ve misafirlere hoş geldiniz konuşması yapan Başkan Bayrak bereket ve paylaşmaya vurgu yaptı
3 Haziran 2018 Pazar 00:32

SAADET MEDYA KONFERANSINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Saadet Partisi Sakaryaİl Gençlik Kolları Başkanlığı, “Yeni Bir Dünya” konferans serilerine devam ediyor. Gazeteci-Yazar Levent Gültekin’in katıldığı programda, medyada algı yönetimi ve güncel konular konuşuldu.
5 Nisan 2018 Perşembe 23:41

“Sakarya spor ve gençlik şehridir”

Milli sporcular ile düzenlenen programda Başkan Toçoğlu, “Sakarya bir spor şehri.
22 Mart 2018 Perşembe 22:31

“İnandıktan sonra her engeli aşabilirsiniz”

‘İnanmak ve Başarmak’ konulu programda konuşan Özlem Atik, “İnandıktan sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok.
16 Şubat 2018 Cuma 18:19

MPH gövde gösterisine hazırlanıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Teşkilatı “Harekete Geçiyoruz” temalı bir üye katılım programı yapıyor. Pazar günü Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek programda MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy ve Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak da katılacak.
4 Ocak 2018 Perşembe 18:48

Minik tiyatroculardan ‘Hoşgörünün Adı Mevlana’

‘Mevlana Haftası’ kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerin üçüncü adresi Akyazı SGM oldu. Programda Drama dersi öğrencilerinin hazırladığı ‘Hoşgörünün Adı Mevlana’ isimli tiyatro gösterimi katılımcıların beğenisine sunuldu.
20 Aralık 2017 Çarşamba 00:47

Potansiyel olursa raylı sisteme geçeriz

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Raylı sistemler gelişmiş şehirler için çok önemli bir ulaşım aracı. Ancak bir potansiyel oluşması gerekiyor.
21 Ekim 2017 Cumartesi 05:47

KORKMAZ BAŞBAKANLIK İFTARINDA DAVETLİYDİ

Başbakan Yıldırım’ın iş camiasının etkin sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ile bir araya geldiği programda Sakarya’dan Gökhan Korkmaz’da davetliler arasındaydı.
14 Haziran 2017 Çarşamba 22:52

SGM’de yılsonu şöleni yaşandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi yılsonu etkinlikleri yoğun katılımla gerçekleştirildi. Çocuk Kulüpleri öğrencilerinin büyük bir özveriyle hazırladığı etkinlikler büyük beğeni topladı. Programda satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilerin de ödülleri takdim edildi.
25 Mayıs 2017 Perşembe 02:52

Manalarda O’nu aramak değerli olandır

‘Sinema ve Diğer Görsel Sanatlarda Hz. Peygamber’ konulu programda konuşan Semih Kaplanoğlu, “Hz. Peygamber ile ilgili olacak bir film, bizi tefekküre yönlendirmeli. Manaların en değerlisi manada Resulullah’ı görmek ve ondan bir şeyler almaktır. Hz. Muhammed’i anlatacak bir film yapacak isek yapmamız gereken ilk şey ona ait manaları anlamaktır”
21 Nisan 2017 Cuma 23:17

Teşekkürler Sakarya

Sakarya, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne 68,1’lik oy oranıyla büyük destek verdi. Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun Sakarya bizi bir kez daha mahcup etmedi. Bundan sonra da bu desteğe, bu güvene layık olmak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Sakarya” dedi.
17 Nisan 2017 Pazartesi 21:01

Musluklarından pırıl pırıl su akan bir Sakarya var

Dünya Su Günü vesilesiyle düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun bugün çeşmelerinden pırıl pırıl su akan bir Sakarya var.
23 Mart 2017 Perşembe 04:15

Geçmişin tecrübesiyle geleceğe yürüyoruz

Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Yaşlılara saygı göstermeyen toplumlar ayakta duramaz.
20 Mart 2017 Pazartesi 23:27

Okumak insanın ruhuna etki eder

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri söyleşi ve imza günü etkinliği ile devam etti. Programda Yazarlar Sümeyra İkiz ve Aziza Rüya sevenleriyle buluştu
9 Aralık 2016 Cuma 22:13

Asıl engel yürekleri nasır tutmuş insanlardadır

Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Engel insanın kolunda, bacağında, gözünde yani bedeninde değil; yürekleri nasır tutmuş insanlardadır. Engel gönüllerdedir. Gerçek özürlülük, bir insanın yüreğinde sevginin yerini nefretin almasıdır” dedi.
3 Aralık 2016 Cumartesi 00:30

Adapazarı HEM’den Öğretmenler Günü Etkinliği

AdapazAdapazarı Halk Eğitim Merkezi Kurs Öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Gününü, Şaheser’de düzenledikleri yemekli programda kutladılar.arı HEM’den Öğretmenler Günü Etkinliği
24 Kasım 2016 Perşembe 18:00

Amatör Spora En Büyük Katkı

Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Akyazı Spor Tesislerinde çalışmalar tamamlandı. Yeni spor kompleksi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek programda resmi olarak açılacak.
22 Ağustos 2016 Pazartesi 21:55

Yaz Macerası Sona Erdi

Büyükşehir Macera Park Yaz Kursları düzenlenen kapanış programı ile sona erdi. Öğenci ve ailelerinin katıldığı programda renkli dakikalar yaşandı.
21 Ağustos 2016 Pazar 23:05

Türkiye’nin En İyi Eğitim Fakültelerinden

Sakarya Üniversitesi’nin en köklü fakültelerinden biri olan Eğitim Fakültesi 10 lisans, 25 lisansüstü programda yaklaşık 5 bin öğrenciye eğitim-öğretim veriyor.
15 Haziran 2016 Çarşamba 22:29

KUTLU DOĞUM ETKİNLİKLERİN ANA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle “Kutlu Doğum” programı geniş katılımla gerçekleşirken, programda görme engelli olan Nazlı Deniz Tantan isimli genç okuduğu şiirle büyük alkış aldı.
21 Nisan 2016 Perşembe 00:11

AKYAZI’DA 18 MART SABAH NAMAZINDA ŞEHİTLER ANILACAK

Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe Müftülüğünün ortaklaşa gerçekleştireceği programda 18 Mart sabahı Çanakkale şehitleri anılacak.
17 Mart 2016 Perşembe 20:16

SUUDLU AKADEMİSYENLER SAܒDE SEMİNER VERDİ

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi’nde 8 Mart Salı günü düzenlenen programda Suud’lu akademisyenler seminer verdi. Seminere İlahiyat Fakültesi öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
10 Mart 2016 Perşembe 00:19

ALTIN ESNAF ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen programda yasal sorumluluklarını yerine getiren 8 esnaf ödüllendirildi.
14 Ocak 2016 Perşembe 22:19

MACERA PARK PİRELLİ FABRİKASI YÖNETİCİ VE ÇALIŞANLARINI MİSAFİR ETTİ

Sakarya Büyükşehir Macera Park, Pirelli Fabrikası yönetici ve çalışanlarını misafir etti. Çalışanların motivasyonlarını arttırmak amacıyla düzenlenen programda, katılımcılar keyifli bir günü geride bıraktı.
10 Ocak 2016 Pazar 21:14

SERDAR TUNCER “MEVLANA MEDENİYETİMİZİN BAŞLANGIÇ NOKTASIDIR”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programda vuslatının 742. yıldönümünde Hz. Mevlana Orhangazi Kültür Merkezi’nde anıldı. İl Müftüsü İlyas Serenli’nin de katıldığı gecede Serdar Tuncer toplumdaki Mevlana algısına dönük tespitlerini dile getirdi.
29 Aralık 2015 Salı 17:28

Sgm'de Anlamlı Buluşma

Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilen programda öğrenci ve velilere aşure ikram edildi.
27 Ekim 2015 Salı 21:55

TAVUK ÇİFTLİK SAHİPLERİNE KUŞ GRİBİ SEMİNERİ VERİLDİ

Şen Piliç tarafından düzenlenen programda Kanatlı Hayvan Uzmanı John Vihcent, tavuk çiftlikleri sahiplerine kuş gribi semineri verdi.
8 Ekim 2015 Perşembe 21:17

Deprem Şehitleri Serdivan'da Anılacak

Serdivan Belediyesi’nin 17 Ağustos Pazartesi günü Serdivan Deprem Şehitliği Anıtı önünde düzenleyeceği programda deprem şehitleri anılacak.
14 Ağustos 2015 Cuma 01:54

Tazeoğlu Ve Sadri Kahramanlık Şiirlerini Seslendirdi

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programda Sakaryalı sevenleri ile bir araya gelen Şairler Kahraman Tazeoğlu ve İbrahim Sadri, ‘100. Yılında Çanakkale Ruhu’nu eşsiz yorumları ile seslendirdi.
24 Mart 2015 Salı 21:33

"gerçeğin Parçaları'na” Büyük İlgi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ‘Gerçeğin Parçaları’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
22 Mart 2015 Pazar 00:23

‘Sıradan İnsanlar' Sinemaseverlerle Buluştu

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda Fransız ünlü yapımı ‘Sıradan İnsanlar’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
13 Mart 2015 Cuma 21:17

‘Içimdeki Yangın' Beğeni Kazandı

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda Kanada ünlü yapımı ‘İçimdeki Yangın’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
6 Mart 2015 Cuma 22:01

Miniklerden Bozkırın Sesine Vefa

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kulübü üyesi minikler, SGM’de düzenlenecek programda Anadolu’nun unutulmayacak sesi Neşet Ertaş için anma programı düzenliyor.
24 Şubat 2015 Salı 18:57

‘Özgürlük Rüzgârı' Filmi Sakaryalı Sinemaseverler İle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ‘Özgürlük Rüzgârı’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
14 Şubat 2015 Cumartesi 03:09

‘2 Gün 1 Gece' Sinemaseverlerle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda Fransız ünlü yapımı ‘2 Gün 1 Gece’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
6 Şubat 2015 Cuma 19:22

‘Teldeki Adam' Filmi Sakaryalı Sinemaseverler İle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ABD-İngiltere yapımı ‘Teldeki Adam’ filmi Sakaryalı sinemaseverler ile buluştu.
23 Ocak 2015 Cuma 19:40

Efsane Oğuz Çetin, Lig TV’de Sakaryaspor’u anlattı

Sakaryaspor’un efsane oyuncusu Oğuz Çetin Lig Tv’de yayınlanan “Efsaneler” programına konuk oldu. Programda Oğuz Çetin’in hem Sakaryaspor, hem de Fenerbahçe öyküsüne yer verildi.
9 Ocak 2015 Cuma 19:24

Rektöre Twitter Fenomeni Ödülü

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Kulüplerinin ortaklaşa düzenlediği programda SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a “Yılın Twitter Fenomeni” ödülü verildi. Ödülü alan Elmas, “Öğrenciler neredeyse bizlerde onlarla birlikte oradayız. Twitter da dahil” dedi.
21 Aralık 2014 Pazar 00:48

Atatürk Sanayi Esnafları Hyundai Fabrikası’nda…

Atatürk Sanayi’nin esnafları, SAGİAD’ın organizasyonuyla, Hyundai Fabrikası’nı ziyaret etti. Atatürk Sanayi Sitesi Sorumlusu Hakan Nebilir’in organizasyonuyla gerçekleşen programda, incelemelerde bulunarak, fikir alışverişinde bulundu.
16 Kasım 2014 Pazar 10:17

İspanyol mevkidaşından Eroğluna ilginç teklif

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İstanbul Platformu’nca ‘Türkiye’nin Su Meselesi’ konulu programda ilginç bir anısını paylaştı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 06:30

Başkan Eroğlu Üniversite Öğrencileri İle Selfie Yaptı

Tokat Kredi ve Yurtlar Kurumu Kampüs Yurt Müdürlüğü?nde düzenlenen ?Kariyer Sohbetleri? programında üniversite öğrencileri ile bir araya gelen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, öğrencilerle selfie (öz çekim) yaptı.Programda öğrenciler
11 Kasım 2014 Salı 04:40

Tokat?ta Amatöre Malzeme Desteği

Tokat Belediyesi tarafından amatör spor kulüplerine malzeme desteği verildi.Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, il genelindeki tüm amatör spor kulüplerini bir araya getirdi. Belediye Sosyal Tesisleri?nde düzenlenen programda Tokat?ın
11 Kasım 2014 Salı 02:46

Sinan Engin: "Gözüm kapalı imza atarım"

Futbol yorumcusu Sinan Engin, Beyaz TVde yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda konuşurken, Beşiktaşın kadrosuna katmak istediği Moldenin
9 Kasım 2014 Pazar 20:43

Meram Belediyesi?nden Aşure İkramı

Konya?nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından Hz. Mevlana?nın baş aşçısı olan Ateşbaz-ı Veli Hazretleri?nin türbesi önünde düzenlenen programda vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.Meram Belediyesi tarafından Ateşbaz-ı Veli Hazretleri?n
9 Kasım 2014 Pazar 19:42

Sergenden G.Saraylı 2 isme sert eleştiri

GÖRÜNTÜLÜ- Futbol yorumcusu Sergen Yalçın, TRT Spor ekranlarında yayınlanan Futbol Arenası adlı programda Galatasarayın Kardemir Karabüksp
9 Kasım 2014 Pazar 19:00

Kızılay Haftasını Çocuklarla Kutladı

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Kızılay Haftası?nı çocuklarla birlikte kutladı.Belediye Çocuk Meclisi ve Kızılay işbirliği ile hazırlanan programda, her biri Kızılay gönüllüsü olarak çalışan çocuklar, yaptıkları etkinliklerle Kızıla
8 Kasım 2014 Cumartesi 02:24

Başkan Özdemir Üniversitelilere Tecrübelerini Anlattı

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu?nda ?Alanında Tecrübe Konuşuyor? adlı programda üniversitelilerle buluştu.Harita Mühendisi olan Belediye Başkanı Özdemir, Teknik Bilimler MYO H
7 Kasım 2014 Cuma 15:24

Adıyaman Üniversitesi?nde Aşure Dağıtıldı

Adıyaman Üniversitesi, Muharrem ayı münasebetiyle aşure günü düzenleyerek 2 bin kişiye aşure dağıttı.Adıyaman Üniversitesi tarafından düzenlenen programda yapılan duanın akabinde 2 binden fazla misafir ve öğrenciye aşure ikram edildi. Pr
7 Kasım 2014 Cuma 02:16

Platform Gazeteci Yazar Avni Özgürel İle Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u Ağırladı

Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu, aylık periyotlar halinde düzenlediği toplantılarının bir yenisini dün gece gerçekleştirdi. Gazeteci ve Yazar Avni Özgürel ile Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un konuk olduğu programda Türkiye’nin içinde bulunduğu durum konuşuldu.
21 Ekim 2014 Salı 20:42

Toçoğlu Sapanca'da, Stk Temsilcileri ve Muhtarlara Bir Araya Geldi

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından Sapanca'da düzenlenen programda STK temsilcileri, muhtarlar, Ak Parti Mahalle Temsilcileri ile çok sayıda partili bir araya geldi.
2 Ağustos 2014 Cumartesi 20:19

Ahmet Özhan Cumartesi Açık Hava Sahnesi’nde

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında hafta sonu birbirinden renkli programlar Sakaryalılarla buluşacak. 19 Temmuz Cumartesi günü, saat 22.00’da başlayacak programda ‘120’ filmi Kent Park Sahnesi’nde beyazperdeye yansıyacak.
18 Temmuz 2014 Cuma 22:51

21. YÜZYIL PEDAGOJİSİ

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün eğitim yöneticilerine yönelik seminer ve konferans etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda, ülkemizin önde gelen eğitim danışmanlarından Kayhan Karlı, Orhangazi Kültür Merkezinde düzenlenen programda, “21.Yüzyılın Pedagojisi” konulu bir konferans verdi.
27 Mayıs 2014 Salı 21:43

DERVİŞLİK VE DERVİŞ OLABİLME KONULARI KATILIMCILARA ANLATILDI

Her ay düzenli olarak Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi'nin konuğu olan Ömer Tuğrul İnançer, dün akşam düzenlenen programda, “Dervişlik” ve “Derviş Olabilme” konuları üzerine katılımcıları bilgilendirdi.
22 Mayıs 2014 Perşembe 03:39

HENDEK’TE ANNELER SOMA’YA AĞLADI

Hendek’te Anneler Günü nedeni ile düzenlenen programda Manisa Soma'da hayatını kaybeden ve yaralanan madenciler ile aileleri için dualar edildi. Bayraktepe'deki Türki Cumhuriyetler ve eski Türk devletlerine ait 26 bayrak yarıya indirildi.
15 Mayıs 2014 Perşembe 03:25

Tıp Merkezi personelleri Hemşireler gününde bir araya geldi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi personelleri Hemşireler gününde bir araya geldi. Düzenlenen programda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, sağlık hizmetlerinin bir ekip işi olduğunu vurguladı, tüm hemşirelerin gününü tebrik etti.
14 Mayıs 2014 Çarşamba 04:43

SERDİVAN BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ KPSS KURSU

Serdivan Belediyesi ve Serdivan İlçe Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği programda; ön lisans ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik ücretsiz KPSS kursu verilecek.
14 Mayıs 2014 Çarşamba 04:41

SAADET ÇOŞKUSU ERENLERDE ZİRVE YAPTI

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım ve Erenler Belediyesi Başkan Adayı Ersin Kılıç Erenler Yunus Emre Meydanında vatandaşlara hitap etti.Çoşkunun tavan yaptığı programda gençlerin ve bayanların katılımı oldukça dikkat çekti.
30 Mart 2014 Pazar 01:40

AKÇAY BARAJI SU GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYACAK

22 Mart Dünya Su Günü Etkinlikleri kapsamında AKM’de düzenlenen programda konuşan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Şehrimize uzun yıllar sağlıklı içme suyu temin etmek için çok önemli yatırımlar yapıyoruz.
24 Mart 2014 Pazartesi 20:48

ALEMDAR 30 VİZYON PROJESİNİ KAMUOYUNA DUYURDU

Serdivan Belediye Konferans Salonunda düzenlenen programda Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilçeye kazandırdıkları hizmetleri ve yeni dönem için hazırladığı 30 farklı projeleri kamuoyu ile paylaştı.
13 Mart 2014 Perşembe 03:38

TOÇOĞLU, KAFKAS KÖKENLİ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya’nın çeşitli bölgelerinden katılımın gerçekleştiği programda Kafkas kökenli vatandaşlarla bir araya geldi.
9 Mart 2014 Pazar 18:34

HGM’DE DEPREM HAFTASI PROGRAMI DÜZENLENDİ

Hendek Belediyesi Arama Kurtarma Timi, Deprem Haftası nedeni ile bir program düzenledi. Programda bir konuşma yapan Başkan İnci, “Deprem öldürmez bina öldürür” diyerek bina güvenliğinin önemine dikkat çekti.
4 Mart 2014 Salı 19:31

BİLSEM’li öğrencilerin Uydulu Uzay Sohbeti

SÖGEP Projesi kapsamında düzenlenen programda, Türkiye’nin önde gelen uzay araştırmacılarından Prof.Dr. Alim Rüstem Aslan’la bir araya gelen Sakarya Bilsem öğrencileri uzaya fırlatılan 1 kilogram ağırlığındaki gerçek bir uyduyu görme fırsatı buldular.
2 Mart 2014 Pazar 19:55

MUTLULUĞU PAYLAŞMAYA ENGEL YOK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri kapsamında film gösterimleri devam ediyor. Yenikent Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programda engelli vatandaşlar ve aileleri Patron Mutlu Son İstiyor filmini izleyerek güzel bir gün geçirdi.
12 Şubat 2014 Çarşamba 23:26

ERENLER’DE MHP’YE KADIN DESTEĞİ

Erenler’de meclis üyesi aday adayları Serkan Kayınova ve Hakan İşçi tarafından düzenlenen program şova dönüştü. Ev hanımlarının katılımıyla düzenlenen programda konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Birlikteliğimiz hiç bozulmasın” dedi.
4 Şubat 2014 Salı 21:32

SERDİVAN FİKİR VE SANAT AKADEMİSİ, İNANÇER’İ MİSAFİR ETTİ

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ndeki Kültür Meydanı’nda gerçekleşen ve ilginin bir hayli yoğun olduğu programda Tasavvufçu Ömer Tuğrul İnançer, tasavvuf üzerine önemli bilgiler verdi.
19 Ocak 2014 Pazar 22:29

GELENEKSEL SANATLAR İHL’Lİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, öğrencileri geleneksel sanatlarla buluşturmaya devam ediyor. Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen programda, öğrencilere SAMEK Eğitmenleri tarafından geleneksel sanatlar hakkında bilgi verilerek; Kaligrafi, Minyatür ve Ebru sanatları uygulamalı olarak tanıtıldı.
12 Aralık 2013 Perşembe 18:26

STAJYER ÖĞRETMENLER YEMİN ETTİ

Sakarya’da Öğretmenler Günü dolayısıyla AFA’da düzenlenen törenle stajyer öğretmenler yemin etti. Programda ayrıca 2 emekli öğretmene de hizmet şeref belgesi verildi.
24 Kasım 2013 Pazar 23:08

HİÇBİR SPOR ENGEL TANIMAZ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, engellilere yönelik moral gezileri düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda, Nehirland Binicilik Kulübü ile ortaklaşa düzenlenen programda gerekli eğitimleri alan engelli vatandaşlar, at üzerinde gezinti yapmanın keyfini yaşadı.
10 Kasım 2013 Pazar 22:33

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI

Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Serdivan Sakarya Spor Salonunda gerçekleştirilen programda il genelindeki din görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticileri bir araya geldi.
3 Ekim 2013 Perşembe 01:13

GAZİLER DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi tarafından Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi’nde 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle düzenlenen programda duygu dolu anlar yaşandı.
19 Eylül 2013 Perşembe 21:31

HENDEK’TE ENGELLER BİRLİKTE AŞILIYOR

Hendek Belediyesi, Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediği programda Sakarya’daki, engellileri Hendek’te buluşturdu. Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programda 40 akülü, 30 manuel araç dağıtımı yapıldı.
20 Mayıs 2013 Pazartesi 21:52

ARİFİYE KENT MEYDANI TÖRENLE AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Arifiye’ye kazandırılan 5 bin metrekare alana kurulan Kent Meydanı’nın açılışı yapıldı. Programda ayrıca Arifiye Belediyesi tarafından meydanda kurulan Kültür Merkezinin açılışı ve yeni alınan 10 adet özel halk otobüsünün teslim töreni de yapıldı.
18 Mayıs 2013 Cumartesi 21:21

CHP ERENLER’DEN ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI

CHP Erenler İlçe Kadın Kolları, Anneler Günü dolayısıyla bir kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş de katılırken programda partiye yeni katılan bayanlara da parti rozeti takıldı.
10 Mayıs 2013 Cuma 00:42

163 KİŞİ DAHA EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİMİ ALDI

Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Evlilik Öncesi Eğitim programlarının ikincisi tamamlandı. Tamamlanan programda 163 kişiye daha evlilik öncesi eğitimi verildi.
27 Nisan 2013 Cumartesi 03:03

GELENEKSEL SANATLAR GELECEĞE TAŞINIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cevat Ayhan Fen Lisesi’nde düzenlenen “Okullarımızda Geleneksel Sanatlarımızı Tanıtıyoruz” programına katıldı. Öğrenciler ile geleneksel sanatları buluşturan programda Başkan Toçoğlu ayrıca, YGS sınavında Türkiye çapında derece yapmış öğrencilere hediye takdim etti.
27 Nisan 2013 Cumartesi 02:57

HATİPOĞLU SAKARYA’DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kollarının Kutlu Doğum haftası dolayısıyla Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlediği Kutlu Doğum Programı yoğun katılımla gerçekleşti. Prof. Dr. Nİhat Hatipoğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı programda Sakaryalılar salonda boş yer bırakmadı.
24 Nisan 2013 Çarşamba 22:29

YAVUZ ŞEHİT AİLELERİNE ÇÖZÜM SÜRECİNİ ANLATTI

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanlığı, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un da katılımıyla Sakarya’nın ilçelerinden gelen şehit ve gazi yakınları ile bir araya geldi. Yemekli programda AK Parti Sakarya Milletvekili Şehit ailelerine çözüm sürecini anlattı.
23 Nisan 2013 Salı 03:03

SAKARYA DESTANI ŞAİRİ SAKARYA’DA ANILDI

Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında, “Ölümünün 30. Yılında Üstad Necip Fazıl” konulu bir program gerçekleştirildi. Programda ünlü yazar Rasim Özdenören tarafından Sakarya Destanı’nın şairi olan Üstad Necip Fazıl Kısakürek anlatıldı.
18 Nisan 2013 Perşembe 22:59

MAHRUKİ ÖĞRENCİLERE DEPREM KİTAPÇIĞI DAĞITTI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde AKUT, Motorola ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlenen programda, öğrencilere kırtasiye malzemeleri ve deprem kitapçıkları dağıtıldı.
10 Ocak 2013 Perşembe 16:02

ŞEHİT ÖĞRETMENLER BAYRAKLARLA ANILDI

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Sakarya’da gerçekleştirilen programda, Van Depremi'nde hayatını kaybeden öğretmenler öğrencilerin taşıdığı bayraklarla anıldı.
24 Kasım 2012 Cumartesi 18:59

ENGELLİLERİN SAPANCA GÖLÜNDE DALIŞ KEYFİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği programda engelliler, profesyonel dalgıçlar nezaretinde Sapanca Gölü’nde 3 metreye daldı.
10 Eylül 2012 Pazartesi 17:28

Başvuru süresi 1 Ağustos tarihinde sona eriyor.

Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdullah Keskin, yüzde 50 hibe destekli 2012 Yılı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Makine-Ekipman Alımlarının Desteklenmesi programdan yararlanmak isteyen...
29 Temmuz 2012 Pazar 21:20

KAYNARCA’DA ENGELİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Kaynarca Belediyesi ve Kaynarca Engelliler Derneğinin birlikte düzenlediği programda, engelli vatandaşlar unutulmadı.
27 Mayıs 2012 Pazar 17:56

SYKD'den Vedat Yaşlıca'ya Tam Destek

Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Vedat YAŞLICA 01.05.2012 tarihinde bir programda yapmış olduğu açıklama ile SAKARYASPOR Başkan Adaylığını açıklamıştır.
2 Mayıs 2012 Çarşamba 20:59

İş ve İnsan Programında Aile Anayasası...‏

SAKARYA’DAKİ FİRMALARDA BÜTÜNSELLİK VE BİRLİKTELİK EKSİK Her pazartesi günü canlı olarak yayınlanan “İş ve İnsan” konulu programda “Aile Anayasası” konusu üzerinde duruldu.
10 Nisan 2012 Salı 16:10

SAKARYA’DA SERDAR TUNCER RÜZGARI

Kredi ve Yurtlar Kurumu Bolu Bölge Müdürlüğü tarafından Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde ‘Serdar Tuncer Şiir Dinletisi’ düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu programda salon hınca hınç doldu.
8 Nisan 2012 Pazar 15:50

Demet Akalın'a büyük ilgi

Sakarya'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 90'ıncı yıldönümü, Adapazarı Belediyesi tarafından Kent Meydanında düzenlenen konserle kutlandı. Programda sahne alan şarkıcı Demet Akalın yoğun güvenlik önlemleri altında ambulansla alana getirildi.
26 Haziran 2011 Pazar 20:14

DUYARLILIĞIMIZ GELECEĞİMİZDİR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile SATSO'nun düzenlediği programda, elektronik atıkların zararları sanayicilere anlatıldı. Programda, bu tür atıklar konusunda herkesin duyarlı davranması gerektiği vurgulandı.
23 Şubat 2011 Çarşamba 17:21

Aday Adayları kendini tanıttı

AKP İl Yönetimi'nin düzenlediği programda Sakarya genelindeki belediye başkan adayları il yönetim kurulu üyeleri, il kadın ve gençlik kolları yöneticilerine kendilerini tanıttılar.
3 Ocak 2009 Cumartesi 12:58

Özürlü olmak kendi tercihimiz değildir

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nin Özürlüler Günü nedeniyle düzenlediği programda konuşan Başkan Aziz Duran, “Engelli olmak insanın kendi tercihi değildir.
4 Aralık 2007 Salı 03:28

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free