hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Kadro kabul listesi açıklandı İmar ve Şehircilik Dairesi’ne Deverenli atandı Bosna Hersek Türk mirasıdır 2017’de 5 milyon 220 bin TL destek İHA ve Girişimcilik Konuşuldu Sigorta Acenteleri Zirvesi Erzurum’da Yapıldı. Kadın Mühendisler Sektörde Harikalar Yaratıyor Sakarya Üniversitesine Ürdün’den Ziyaret Söğütlü MYO’nun temeli atıldı Dubai’de Enes Erkan rüzgârı esti

İmar ve Şehircilik Dairesi’ne Deverenli atandı
İmar ve Şehircilik Dairesi’ne Deverenli atandı
 

Söğütlü MYO’nun temeli atıldı
Söğütlü MYO’nun temeli atıldı
 
Afrin’de Görev Yapan Mehmetçiklere ve Asker Oğluna Uğut Tatlısı Gönderdiler
Afrin’de Görev Yapan Mehmetçiklere ve Asker Oğluna Uğut Tatlısı Gönderdiler
 
Eyüp Yıldırım Güven Tazeledi
Eyüp Yıldırım Güven Tazeledi

programına haberleri

“Önemli olan kimlikler değil zihinlerdir”

'Sürgündeki Palto' söyleşi ve imza günü programına katılan Yazar Musa Yaşaroğlu, “Yazdığım kitapla ilgili tek bir düşüncem vardı.
21 Aralık 2017 Perşembe 01:10

Yedi Güzel Okuma Yusuf Kaplan ile Sona Erdi

Sakarya Üniversitesi Yedi Hilal Topluluğunca düzenlenen “7 Güzel Okuma” etkinliklerinin kapanış programına Yeni Şafak Gazetesi yazarı Yusuf Kaplan katıldı.
15 Aralık 2017 Cuma 23:14

Mesleki eğitime 13,3 milyarlık bütçe ayırdık

Çıraklık Arama Konferansı’nın Sonuç Bildirgesi Programına katılan Bakan İsmet Yılmaz, “Bakanlığımız 13,3 milyarlık bütçeyi mesleki eğitime ayırıyor.
22 Eylül 2017 Cuma 03:01

Rektör Elmas, Tercih Rehberi Programına Katıldı

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, 24 TV kanalında yayınlanan ‘Tercih Rehberi’ programına konuk oldu.
23 Temmuz 2017 Pazar 21:52

Esnafımız Sakarya’nın omurgasıdır

SESOB’un iftar programına katılan Başkan Toçoğlu, “Esnaflarımız bizim için çok değerli ve önemlidir. Sayın Cumhurbaşkanımız da her zaman ifade ediyor: Esnaf bu milletin omurgasıdır. İnşallah esnaflarımızla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
15 Haziran 2017 Perşembe 22:30

Esnafımız ne kadar güçlüyse Sakarya o kadar güçlüdür

Berberler Odası’nın düzenlediği iftar programına katılan Başkan Toçoğlu, “Esnafımız ne kadar huzurluysa Sakaryalı o kadar huzurlu, bizler o kadar huzurluyuz. Sizlerin işleri ne kadar iyiyse Sakarya’nın da durumu o kadar iyidir” dedi.
30 Mayıs 2017 Salı 00:39

Gölü korumak önceliklerimiz arasındadır

TRT Haber’de yayınlanan ‘Sırsız Ayna’ programına konuşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş,
21 Mart 2017 Salı 01:29

Ahmet Özhan SAܒdeydi

Tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet Özhan, Sakarya Üniversitesi Dört Kapı Öğrenci Topluluğu’nca düzenlenen söyleşi ve müzik dinletisi programına katıldı.
15 Mart 2017 Çarşamba 20:47

Büyükşehir projesine hibe desteği

Büyükşehir Belediyesi YADES programına yaptığı başvuruda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca uygun görülen 5 proje arasına girerek, hibe desteği almaya hak kazandı.
20 Şubat 2017 Pazartesi 20:20

Yazmak en zararsız kavga şeklidir

‘Def’ konulu söyleşi programına katılan Yazar Mehtap Altan, “Dünyaya eğlenmeye değil, sınav olmaya geldik. Eğer mutsuzsanız onu çözebilmek için bir şeyler yapmanız gerekir.
17 Şubat 2017 Cuma 02:37

Otizm İçim Tek Ses “O Ses” Buluşması

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Yönetimi dersi kapsamında OÇEM’de (Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi) okuyan çocukları “O SES TÜRKİYE” programına götürerek eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladılar.
12 Aralık 2016 Pazartesi 23:31

Değerler Eğitimi Mentoru Yetiştirme Bağlamında Sakarya Hareketi

MARKA’nın Doğrudan Faaliyet Desteği Programına aldığı “Değerler Eğitimi Mentoru Yetiştirme Bağlamında Sakarya Hareketi” isimli projenin eğitim çalışmaları başladı. Proje kapsamında ilimiz genelindeki tüm öğretmenler bu eğitimlerden faydalanacak.
2 Aralık 2016 Cuma 00:13

Teknotratların hocasına saygı gecesi

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri, 24 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek iki programla devam edecek. Ustalara Saygı Gecesi programına teknotratların hocası Prof. Dr. Nevzat Kor onur konuğu olarak katılacak.
24 Kasım 2016 Perşembe 02:54

Rektör Elmas, “Yemekte Kim Var?” Programına Konuk Oldu

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Yorumluyorum Tv’nin yeni yarışma konsepti “Yemekte Kim Var?” programına katıldı.
18 Kasım 2016 Cuma 20:05

Söğütlü de Tarla Yolları Yenileniyor

Söğütlü Belediyesi tarafından 2016 çalışma programına alınan yol açma, genişletme, düzenleme çalışmalarının aralıksız devam ettiği bildirildi.
1 Eylül 2016 Perşembe 02:42

Sakarya Üniversitesi Kendi Modeliyle Büyüyor

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, NTV televizyonunda yayımlanan ‘Doğru Tercih’ programına konuk oldu.
12 Temmuz 2016 Salı 23:39

İznik İftarına 300 mezun katıldı

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının 14. Geleneksel İznik İftarı göl kenarındaki Limnades Hotel’de yapıldı. İftar programına Türkiye’nin çeşitli illerinden 300 dolayında mezun katıldı.
22 Haziran 2016 Çarşamba 23:02

BAŞKAN ALEMDAR KANAL A’YA KONUK OLDU

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Kanal A televizyonunda ekranlara gelen “A Plus Ekonomi” programına konuk oldu.
7 Nisan 2016 Perşembe 18:30

GÖLÜ KORUMAK İÇİN HEPİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Rüstem Keleş, Sapanca Gölü Havza Koruma ve Eylem Planı Belirleme Projesi kapanış programına katıldı.
6 Nisan 2016 Çarşamba 00:59

İLAHIYAT FAKÜLTESI ÖĞRENCILERINDEN REKTÖR ELMAS’A ZİYARET

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi bünyesinde kalan ve Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi öğretim üyelerinin desteğiyle fakülte dışı özel bir takviye ders programına tabi olan fakülte öğrencileri, sömestr tatili programı münasebetiyle SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı ziyaret etti.
30 Ocak 2016 Cumartesi 19:31

DURSUN ALİ ERZİNCANLI AKYAZI’DA MEVLİD PROGRAMINA KATILDI

Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen Mevlid Kandili Özel programına katılan sanatçı ve yorumcu Dursun Ali Erzincanlı, Akyazılılara unutulmaz bir gece yaşattı.
22 Aralık 2015 Salı 18:50

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral Sakarya'da

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral Şebnem Eriş’in sunduğu “Şebnem ile Hayata Dair” programına katıldı.
21 Ekim 2015 Çarşamba 01:34

BAŞKAN TOÇOĞLU, SAÜ 3+1 VE 7+1 EĞİTİM SİSTEMİ STAJYER ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME PROGRAMINA KATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi 3+1 ve 7+1 Eğitim Sistemi Stajyer Öğrenci Yerleştirme Programına katıldı.
30 Eylül 2015 Çarşamba 17:59

ERENLER BELEDİYESİNDE GERÇEKLEŞEN BAYRAMLAŞMAYA YOĞUN İLGİ

Kurban Bayramı vesilesiyle Erenler Belediyesinde Bayramın ikinci günü gerçekleştirilen bayramlaşma programına her yıl olduğu gibi vatandaşlar bu yılda yoğun ilgi gösterdi.
26 Eylül 2015 Cumartesi 16:42

Kitap Fuarı Açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Atatürk Bulvarı’nda Sakaryalılar ile buluşan Kitap Fuarı’nın açılış programına katıldı.
19 Haziran 2015 Cuma 18:14

ASIRLIK ÇINARA BAKANLI PROGRAM

Erenler Belediyesi tarafından Hafız Hasan Hoca için düzenlenen 10. Şükran programına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’da katıldı.
7 Haziran 2015 Pazar 03:22

KENTTE 9 KİŞİDEN 1'İ RESMEN YOKSUL

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakaryalı seçmene, "Kentte dokuz kişiden 1'i resmen yoksul. Bu yoksulluğu bitirmeyi hedef alan, halkın refahını programına koyan tek parti CHP. Gelin, 'Yaşanacak bir Türkiye'yi birlikte kuralım" diye seslendi.
1 Haziran 2015 Pazartesi 23:58

Zihni Açba ‘ Bizim derdimiz memleket meselesidir, Sakarya’nın meselesidir’

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba hafta sonu yoğun bir çalışma programına imza atarak Sakarya’nın Kuzey ilçesinden başladığı programına, Doğu ve Güney ilçesi ziyareti ile sürdürdü.
12 Mayıs 2015 Salı 03:05

Hıdırlez etkinliklerine katılan Orhan Ünver, de vatandaşlarla buluştu…

Hafta sonu yoğun bir çalışma programına daha imza atan MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; ilçe köy gezilerinin dışında Sakarya genelindeki Hıdırlez programlarına da katılarak, vatandaşlarla buluştu.
11 Mayıs 2015 Pazartesi 03:54

Sakarya, “Türkiye’nin yeni gücü” olan MÜSİAD’ın 23. Genel Kurulu’na katıldı

MÜSİAD Sakarya Şubesi; “Türkiye’nin yeni gücü” sloganı ile 23. Genel Kurulu’nu gerçekleştiren MÜSİAD Genel Merkezi’nin Haliç Kongre Merkezi’ndeki programına, 81 kişilik üyesiyle birlikte katılarak, hazır bulundu.
27 Nisan 2015 Pazartesi 02:49

Bakan İslam Ve Hisarcıklıoğlu'ndan ‘Yerli Otomobil' Vurgusu

Sakarya’da ‘Sakarya’nın Yıldızları’ programına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, “Yerli otomobil üretimini Sakarya’ya yakışır” dedi.
28 Mart 2015 Cumartesi 10:15

Okçuluk Eğitimleri Başlıyor

Yaşarak Öğrenme Macera Parkı’nın yeni bir eğitim programına daha ev sahipliği yapacağını açıklayan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Macera Park’ta başlayacak Geleneksel Okçuluk Eğitimlerimiz ile gençlerimizin ufkunu açacak, tarih bilincini güçlendirecek yeni bir program gerçekleştireceğiz.
9 Mart 2015 Pazartesi 23:08

Efsane Oğuz Çetin, Lig TV’de Sakaryaspor’u anlattı

Sakaryaspor’un efsane oyuncusu Oğuz Çetin Lig Tv’de yayınlanan “Efsaneler” programına konuk oldu. Programda Oğuz Çetin’in hem Sakaryaspor, hem de Fenerbahçe öyküsüne yer verildi.
9 Ocak 2015 Cuma 20:24

Başkan Toçoğlu Çin'e Gidiyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 23-30 Kasım tarihlerinde Çin’de gerçekleştirilecek Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) programına katılacak.
23 Kasım 2014 Pazar 11:42

RTÜKten "nezaketsizlik ve kabalığa" ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Show TV'de yayınlanan "Bu Tarz Benim" programına, "insan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesini" ihlali ettiği gerekçesiyle yaklaşık 200 bin lira para cezası verilmesini kararlaştırdı.
13 Kasım 2014 Perşembe 20:36

Çmo?dan Çevreye Duyarlı Kentsel Dönüşüm Talebi

Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Adana Şube Başkanı Kenan Doğan, kentsel dönüşümün çevresel etkiler gözardı edilmeden hayata geçirilmesini istedi.Koza TV?de yayınlanan ve Gazeteci Murat Barhun?un hazırlayıp sunduğu Parantez programına konu
11 Kasım 2014 Salı 19:05

Başkan Aşure Dağıttı

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Cumhuriyet Alanında aşure ikramında bulundu.Cem Vakfı Orhangazi Şubesi tarafından düzenlenen aşure programına Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlaya
10 Kasım 2014 Pazartesi 00:42

Kurtulmuş: Kirli postallarıyla Mescid-i Aksa?ya girdiler

Resmi temaslarda bulunmak üzere Viyana?ya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Wonder Medeniyet Akademisi Sosyal Bilimler ve Sanat Araştırmaları Açılış Programına katıldı.
8 Kasım 2014 Cumartesi 19:30

Başkan Toçoğlu Taraklı’da Vatandaşlarla Bayramlaştı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Taraklı Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
6 Ekim 2014 Pazartesi 22:46

Orhan Hakalmaz Konseri ile Sakaryapark Açılıyor

Şehri nehir ile buluşturan sosyal tesis Sakarya Park, 12 Eylül Cuma günü saat 19.00’da açılıyor. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, sevilen sanatçı Orhan Hakalmaz’ın da sahne alacağı açılış programına tüm vatandaşlar davet edildi.
12 Eylül 2014 Cuma 03:00

Sakarya Cumhur Reisinin Yanında

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek ‘Cumhurbaşkanlığı Vizyonu Sunumu’ programına katılmak üzere İstanbul’a gitti.
11 Temmuz 2014 Cuma 23:05

17 HAFIZ İCAZET ALDI

Adapazarı Müftülüğü tarafından düzenlenen hafızlık icazet programına katılan Başkan Toçoğlu, “Öğrencilerimizi gösterdikleri özveri ve gayretten dolayı kutluyorum, alınlarından öpüyorum. Bu süreçte ailelerin ve hocaların da büyük fedakarlıkları oluyor.
17 Haziran 2014 Salı 02:45

TUĞRUL İNANÇER SERDİVAN’DA

Tasavvuf öncülerinden Ömer Tuğrul İnançer, Çarşamba akşamı Serdivan Belediyesi Fikir Sanat Akademisi’nde “Tasavvuf Sohbetleri” programına konuk oldu.
13 Mart 2014 Perşembe 20:32

PROF. DR. BAYRAM ALİ ÇETİNKAYA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi programına katılan Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya, “İslam Medeniyeti'nde Hz. İnsan tasavvuru söz konusu olmuş, Yunus Emre'nin de ifade ettiği 'Yaratılanı severim yaratandan ötürü' anlayışı referans alınmıştır.
22 Şubat 2014 Cumartesi 01:25

BAŞKAN TOÇOĞLU "GENÇLERİMİZ, FEYİZ VE BEREKET KAYNAĞIMIZ"

Yazar Selim Gündüzalp’in Gençlerle Baş Başa söyleşi programına katılan öğrencilerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Böyle güzide topluluklarla bir arada olmak bizim için de önemli bir feyiz ve bereket kaynağı oluyor.
18 Ocak 2014 Cumartesi 22:33

SON PEYGAMBER PLATFORMU’NDAN “8 MİLYAR SALAVÂT KAMPANYASI”

Son Peygamber Platformu ve Sakarya Sosyal Gelişim Derneği, Mevlid: 1435 EL-ADİL (sas) faaliyetleri kapsamında, Kandil Özel Programına manevi bir hazırlık olması ve Kutlu Viladetin ihyasının en güzel şekilde yapılabilmesi düşüncesiyle ‘8 Milyar Salavât Kampanyası’ düzenledi.
7 Ocak 2014 Salı 21:28

KONGRE MERKEZİ GELİYOR

Balçiçek İlter’in sunuculuğunu yaptığı Söz Sende programına konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
12 Aralık 2013 Perşembe 19:30

Futbolun Çavuşlarına Üç Evet

Star TV nin yayınladığı Yeteneksizsiniz Türkiye proğramına katılan Futbolun Çavuşları (Burak ve Atakan Çavuş) Freestyle gösterisi ile izleyicileri hayran bıraktı.
14 Kasım 2013 Perşembe 03:06

AK PARTİ HENDEK’TE NEVZAT ERCAN SÜRPRİZİ

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Bayramlaşma programı ve İlçe Danışma Meclisi toplantısı Rasimpaşa Kültür Merkezinde yoğun katılımla gerçekleşti. Bayramlaşma programına ise Eski DYP’li Bakan Nevzat Ercan katılarak sürpriz yaptı.
18 Ekim 2013 Cuma 23:22

EĞİTİM ROBOTLARI İŞBAŞINDA

Sakarya Fatih Koleji çocuklara bilim ve teknolojiyi eğlenerek öğrenebileceklerini göstermek amacıyla öğrencilerden yoğun ilgi gören Robotik Kulübünü kurarak okulda robot eğitim programına başladı.
9 Ekim 2013 Çarşamba 04:17

KANSERDER ekibi Beyaz TV’de

KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihal Akar Beyaz TV’de yayınlanan "Emine Beder ile Mutfak Aşkı" programına konuk oldu.
6 Eylül 2013 Cuma 04:25

15 Bin Sakaryalı İftarda Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kent Park'ta gerçekleştirilen iftar programına Sakaryalılar yoğun ilgi gösterdi.
31 Temmuz 2013 Çarşamba 00:05

Islam dünyasini köle sefleri yönetiyor

Saadet Partisi Ferizli Ilçe Teskilati´nin düzenledigi ve yogun bir katilimin gözlendigi iftar programina katilan Saadet Partisi Sakarya il baskani Eyüp yildirim, konusmasini dis politika ve Suriye´de yasanan son gelismelere ayirdi.
25 Temmuz 2013 Perşembe 22:45

Başkan Öztürk Muhtarlarla İftarda Buluştu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün tüm mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldiği iftar programına ilçe protokol üyeleri de katıldı.
23 Temmuz 2013 Salı 00:21

Dişli ve Saraç Geyve iftarında

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi danışmanı ve Ak Parti Sakarya milletvekili Şaban Dişli Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyve’de düzenlenen iftar programına, alenen destek verdiği Ak Partili işadamı Cihan Saraç ile birlikte katıldı.
21 Temmuz 2013 Pazar 02:41

Ticaret Köprüsü Sakarya'da Kuruldu

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından düzenlenen Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programına 8 ülkeden katılan 100 işadamı arasından oluşturulan heyet, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nı (SATSO) ziyaret etti.
22 Haziran 2013 Cumartesi 02:43

Kutluata canlı yayında soruları cevapladı

MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, Kanal B televizyonunda Gürbüz Evren’nin hazırlayıp sunduğu, “Bekleme Odası” adlı programına konuk oldu. Canlı yayın konuğu olan Kutluata, Gürbüz Evren ve seyircilerden gelen soruları cevaplayarak ülke gündemine dair çarpıcı açıklamalar yaptı.
1 Haziran 2013 Cumartesi 03:28

Damla Derneği'nden Müthiş Program…

Arifiye Kent Meydanı'nda Damla İlim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şiir Dinletisi ve Kur'an-ı Kerim Tilaveti Programına Arifiye'liler yoğun ilgi gösterdi.
1 Haziran 2013 Cumartesi 00:34

GELENEKSEL SANATLAR GELECEĞE TAŞINIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cevat Ayhan Fen Lisesi’nde düzenlenen “Okullarımızda Geleneksel Sanatlarımızı Tanıtıyoruz” programına katıldı. Öğrenciler ile geleneksel sanatları buluşturan programda Başkan Toçoğlu ayrıca, YGS sınavında Türkiye çapında derece yapmış öğrencilere hediye takdim etti.
27 Nisan 2013 Cumartesi 03:57

TOÇOĞLU, “KARASU’NUN GELECEĞİ AYDINLIK”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SESOB tarafından Karasu’da düzenlenen Hijyen Eğitimi Sertifika Programına katıldı. Toçoğlu, “Yeni Büyükşehir Yasası ile belediyeler olarak sizlere daha fazla hizmet getirecek, daha da yakınınızda olacağız.
26 Nisan 2013 Cuma 00:05

CHP YASSIGEÇİT’TE KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİNE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl ve Karasu İlçe Yönetimi, Karasu’nun Yassıgeçit köyünde düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programına katıldı.
20 Nisan 2013 Cumartesi 02:26

ŞÜKÜR: “'BEN TÜRK DEĞİLİM' SÖZLERİ ÇARPITILDI"

Erzurum’da Atatürk Üniversitesi öğrencileriyle söyleşi programına katılan eski milli futbolcu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, üniversite öğrencileriyle yaptığı söyleşi sırasında söylediği “Ben Türk değilim” cümlesinin çarptırıldığını ifade ederek, “Sakarya’da doğdum. İstiklal Marşı'mızın Arnavut asıllı milli şairi Mehmet Akif Ersoy kadar Türk'üm" dedi.
9 Nisan 2013 Salı 03:43

İŞKUR VE YAZAKİ İŞBİRLİĞİ

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile YAZAKİ Otomotiv Yan Sanayi A.Ş. arasında UMEM Projesi kapsamında imzalanan 750 kişilik “Kablo Ağı Bantlama Elemanı” mesleğinde istihdam garantili kurs programına 300 kişi başladı.
7 Mart 2013 Perşembe 17:27

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Ocak ayı programına “Kumandan” tiyatro oyunu ile başladı.
15 Ocak 2013 Salı 20:30

TÜMSİAD üye ziyaretlerine devam ediyor

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üyelerinin haftalık ziyaret programına ara vermeden devam ediyor.
7 Aralık 2012 Cuma 13:10

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu; Otomotiv şehri Sakarya olmalıdı

Sakarya Otomotiv Sektörü Bölgesel İnovasyon Stratejileri Rapor Lansmanı Programına katılan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın Türkiye'de değil dünyada akredite olmuş yani 5 yıldızlı odalardan biri olduğunu belirterek,
23 Kasım 2012 Cuma 22:46

SAKARYA SMMMO ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda (SMMMO) bayramlaşma programı düzenlendi. Kurban Bayramının 2. günü gerçekleştirilen bayramlaşma programına MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata da katıldı.
31 Ekim 2012 Çarşamba 05:03

Erenler Belediyesi Bayramlaşma Programı

Kurban Bayramının ikinci günü saat 14:00’te Erenler Belediye Binası önünde düzenlenen Bayramlaşma Programına büyük ilgi oldu.
26 Ekim 2012 Cuma 19:19

MALİ KRİZ AB RAPORUNA YANSIDI

TRT Türk ‘te yayınlanan ‘Siyaset Akademisi’ programına katılan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) öğretim üyesi Prof. Dr. Alaeddin Yalçınkaya, Avrupa Birliği’nin (AB) yayınladığı son ‘Türkiye İlerleme Raporu” ve Türkiye’d
19 Ekim 2012 Cuma 03:42

KUR’AN KURSLARINDA YENİ EĞİTİM DÖNEMİ BAŞLADI

Kur’an Kursları yeni eğitim ve öğretim dönemine başladı. Sakarya İl Müftüsü İlyas Serenli Sakarya’da Hafız sayısının az olduğuna dikkat çekerek, hafızlık eğitim programına da ilgi gösterilmesini istedi.
25 Eylül 2012 Salı 20:13

GEYVE KÖY YERİNE DÖNMÜŞ !

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş,il yöneticileri Azize Çeroğlu,Hayriye Atabey,Nazmi Seviç,Hakan Torun ve Murat Çebi Geyve İlçe Örgütü’nün düzenlediği iftar programına katıldı.
16 Ağustos 2012 Perşembe 18:43

Keskin: Başvurular son güne bırakılmasın

2012 Yılı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında yüzde 50 hibeli Bireysel Sulama Makine-Ekipman Alımlarının Desteklenmesi programına başvurular 31 Ağustos’ta sona erecek.
12 Ağustos 2012 Pazar 21:06

HASIRLARIN ÜZERİNDE İFTAR YAPTILAR

Sakarya İHH ve YÖÇEYDER’in birlikte düzenlediği “Ümmet İftarı” gerçekleştirildi. Mazlum İslam Coğrafyasıyla bir dayanışma anlamı da taşıyan iftar programına Sakaryalılar büyük ilgi gösterdi.
10 Ağustos 2012 Cuma 23:32

SAKARYA VALİSİ ÇOCUKLARLA İFTAR YAPTI

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, eşi Emine Hayriye Büyük ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürlüğüne bağlı Kardelen Çocuk evinde iftar programına katıldı.
8 Ağustos 2012 Çarşamba 20:32

DR. HASAN ALİ ÇELİK AKYAZI'DA

Ak Parti Sakarya il teşkilatının programı çerçevesinde, Milletvekili Dr. Hasan Ali Çelik Akyazı programına iştirak etti.
31 Temmuz 2012 Salı 20:32

İÇİŞLERİ BAKANI İDRİS NAİM ŞAHİN SAKARYA’DA

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Sakarya Ordulular Kültür, Danışma ve Yardımlaşma Derneğinin iftar programına katıldı.
29 Temmuz 2012 Pazar 22:10

SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI KAMALAK

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
23 Temmuz 2012 Pazartesi 19:28

ELMAS ÜNİVERSİTE TERCİHLERİ PROGRAMINA KATILDI

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, TGRT Haber kanalında yayınlanan ‘Üniversite Tercihleri’ programına konuk oldu.
12 Haziran 2012 Salı 19:00

Bol sürprizli gece…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, İlkadım Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği’nin koordinatörlüğünde organize edilen ve 2 günü kapsayan kutlama programına katılmak üzere Sakarya’ya gelen..
7 Mayıs 2012 Pazartesi 19:43

Okur-Yazar Buluşmaları devam ediyor.

Türkiye Okuyor Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kültür Turizm Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Okur-Yazar Buluşmaları programına konuşmacı olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cihan Okuyu
29 Aralık 2011 Perşembe 18:53

Nihat Özcan, Erdal Taşkın'ı istifaya davet etti

SRT Televizyonunda Oktay Sarı'nın sunduğu Sporyum Programına telefonla katılan Sakaryaspor Basın Sözcüsü Nihat Özcan, Kulüp Başkanı Erdal Taşkın'ı istifaya çağırdı.
26 Aralık 2011 Pazartesi 23:25

Bir Asırlık Geleneksel Bayramlaşma

Budaklar Köyü’nde düzenlenen geleneksel toplu bayramlaşma programına yediden yetmişe tüm vatandaşlar katıldı.
9 Kasım 2011 Çarşamba 04:17

Şaban Yıldırım konuştu

Radyospor'da Figen Civan ve İlker Koç'un sunduğu Gündem programına konuşan Şaban Yıldırım, 'Olayın bu boyuta gelmesini istemezdim; fakat yaşananlar ana haber bültenlerinlerine dahi yansıdı.
6 Ekim 2011 Perşembe 19:10

KÖSEMUSUL, KANAL A’DA SAKARYAYI ANLATTI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ulusal Kanal A Televizyonu “Ekonomi Gündemi” programına konuk olarak Sakarya’nın potansiyelini ve ekonomik hedeflerini anlattı.
23 Ağustos 2011 Salı 21:53

Bakan Kılıç Kent Parkta İftara Katılacak

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 14 Ağustos Pazar günü Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Kent Park'ta düzenleyeceği iftar programına katılacak.
13 Ağustos 2011 Cumartesi 16:11

MARKA destek programına Sakarya’dan 77 kobi proje sund

Doğu Marmarma Kalkınma Ajansının(MARKA) destek programına Sakarya’dan 77 kobi proje sunarken 5 il arasında birinciliği 136 proje ile Kocaeli aldı.
22 Temmuz 2011 Cuma 21:36

YENİ HİZMET BİNASI YAPILACAK

Sakarya Valiliği İl Özel İdaresi tarafından 2011 yılı yatırım programına alınan Budaklar Sağlık Ocağı'na modern bir hizmet binası yapılacak.
2 Mayıs 2011 Pazartesi 20:43

KALKINMA AJANSINDAN MÜJDE

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 2011 yılı için iki ayrı destek programına çıkıyor. Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan bilgilendirme toplantısında MARKA Yönetim Kurulu Başkanı Sakarya Valisi Mustafa Büyük
21 Şubat 2011 Pazartesi 12:09

Barodan

Sakarya Barosu'nda yapılan açıklamada, ''Bir Şarkısın Sen'' adlı televizyon programına tepki gösterilerek, "Çocuğun istismar edilmesine artık dur deyin" denildi.
24 Haziran 2009 Çarşamba 12:39

Başbakan Erdoğan Açılışa Katılacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 20 Şubat Cuma günü Hendek'e gelerek, Hendek Belediyesi'nin açılış programına katılacak.
17 Şubat 2009 Salı 18:07

Fatih Erbakan Milli Görüşü anlattı

Sakarya'da Saadet Partisi'nin programına katılarak partililere seslenen Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, adil ekonomik sistemle ilgili bilgi vererek,
14 Şubat 2009 Cumartesi 20:14

Başkan Yazıcı'dan İmamlara İftar

Sakarya'nın Akyazı İlçe Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, ilçede yayın yapan bir radyodaki 'İftara Doğru' programına katılan imamlara iftar verdi.
29 Eylül 2008 Pazartesi 13:46

Başbakan yarın Sakarya'da

Yarın Milli Tank Projesi'nin imza törenine gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya programına, Büyükşehir Belediyesi'nin toplu açılış töreni de eklendi.
28 Temmuz 2008 Pazartesi 11:27

SANET Kanal54 de yayına çıktı

SANET Internet Iletisim Hizmetleri yoneticisi Sercan TAPSIN dun gece kanal54 de Internet programina konuk oldu.
8 Mayıs 2008 Perşembe 10:12

Aziz Duran'dan birlik mesajı

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Fevziye Tümen Camii Derneği’nin ve Ak Parti Erenler Belde teşkilatının aşure dağıtım programına katılarak, birlik mesajı verdi.
3 Şubat 2007 Cumartesi 00:05

Ergun Atalay TRT'de

Demiryol İş Sendikası Genel Başkanı ve Türk-iş mali sekreteri Ergun Atalay 6 Ekim 2006 Cuma günü TRT2 kanalında yayınlanan “Hayat Akarken” programına konuk oldu.
9 Ekim 2006 Pazartesi 09:21

İtfaiyeden Gönüllülere eğitim

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Mahalle Gençlik Eğitim Merkezi bayan kursiyerleri, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerinin vatandaşlara yönelik başlattığı gönüllü afet eğitim programına katıldı.
21 Mayıs 2006 Pazar 18:05

Akyazı ve Yeşilyurt Ziyaretleri

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz DURAN Akyazı ilçesinde Belediye tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Yeşiltyurt Belediyesi’ni de ziyaret eden Başkan DURAN Akyazı ve Yeşilyurt ta esnafları ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti.
23 Şubat 2006 Perşembe 12:13

Güneşler Beldesinde Aşure Günü

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz DURAN Güneşler Beldesinde aşure programına katılarak vatandaşlarla sohbet edip aşure yedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz DURAN ın yanı sıra
10 Şubat 2006 Cuma 15:19

16 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, atama bekleyen öğretmen adaylarına müjdeyi verdi. Çelik, Şubat ayında 16 bin öğretmen ataması yapılacağını açıkladı. CNNTÜRK televizyonunda yayınlanan 'Ankara Kulisi' programına konuk olan Milli
16 Ocak 2006 Pazartesi 10:48

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2008 Küba lideri Fidel Castro görevinden ayrıldığını açıkladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free