hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

parça haberleri

KEDİ , KÖPEKLERDE MEVSİMSEL TÜY DÖKME ZAMANI

Bulunduğumuz bahar mevsimine bağlı artan sıcaklıklar, kedi ,köpeklerde mevcut kış tüylerinin fizyolojik olarak parça, parça yada seyreltme tarzında tüyler dökülür
28 Nisan 2020 Salı 22:36

Sakarya Üniversitesi ile TEI Arasında İşbirliği

Türkiye’de uçak motoru parçası üretimi alanında önde gelen şirketlerden TUSAŞ Motor Sanayi (TEI) ile Sakarya Üniversitesi arasında işbirliğine yönelik adımlar atıldı.
27 Aralık 2019 Cuma 00:52

Meteoroloji'den Şiddetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, yarın (Salı) Marmara'nın doğusu ve Batı Karadeniz ile Orta ve Karadeniz kıyılarının sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı,
25 Eylül 2018 Salı 02:02

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'un 19 Mayıs Mesajı

19 Mayıs, bağımsızlığına düşkün Türk milletine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalama kararlılığının ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımının ateşlendiği tarihtir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletine ve onun damarlarında akan asil kandaki kudrete güvenerek çıktığı bağımsızlık yolcuğunu bu tarihte başlatmıştır. Bu önemli tarihin 99. yıldönümü kutlu olsun.
18 Mayıs 2018 Cuma 23:07

Bisikletli ulaşımda Sakarya pilot il

Bisiketli ulaşımın yaygınlaşması konusunda Sakarya pilot il olarak seçildi. Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Bisiklet yolu ağımızı 30 kilometrenin üzerine çıkaracağız. Bisikleti entegre ulaşımın bir parçası haline getireceğiz.
18 Ekim 2017 Çarşamba 21:24

Büyükşehir’den Amatöre malzeme desteği

Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olduk. Şehrimizde sporun yaygınlaşması için modern tesisler inşa ettik. Amatör Kulüplerimize malzeme ve otobüs desteği sunduk. Daha sağlıklı bir gelecek için, gerekli imkânları sağlamaya, sporu hayatın bir parçası haline getirmeye devam edeceğiz” dedi.
30 Eylül 2017 Cumartesi 02:01

GALERİCİLER SİTESİ VE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ TÜRKİYE YE ÖRNEK OLACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu motorlu taşıtlar ve yedek parça toptan ve perakende ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 21. Meslek Komitesi meslek grubu üyeleri ile yemekli bir toplantıda bir araya geldi.
23 Aralık 2016 Cuma 20:55

Biz Milletiz Bir Milletiz

‘Biz Milletiz Bir Milletiz’ söyleşisinde konuşan tiyatro sanatçısı Mehmet Çevik, “15 Temmuz darbe değildir. Direkt olarak bir parçalama girişimidir. Yok etme girişimidir. Biz millet olarak, bir millet olarak bu işgale geçit vermedik” dedi.
28 Ekim 2016 Cuma 19:06

SATSO 21. MESLEK KOMİTESİNDEN KIŞ LASTİĞİ UYARISI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası çoğunluğunu motorlu taşıtlar yedek parça toptan ve perakende satıcılarının oluşturduğu 21. Meslek Komitesi, Kasım ayında başlayacak olan kış lastiği zorunluluğuna karşı sürücüleri uyardı.
4 Ekim 2016 Salı 20:08

YAŞLICA VE ÇOKLUK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kaya Ticaret Otomotiv Yedek Parça Firmasının da sahibi olan, Sakaryaspor eski kulüp başkanlarından Vedat Yaşlıca'nın oğlu Uğur Yaşlıca ve Sakarya MHP meclis üyelerinden, Mali Müşavir Suat Çokluk'un biricik kızları Selin Çokluk ile hayatını birleştirdi.
2 Ekim 2016 Pazar 08:54

AGDAŞ’tanBisiklet Festivali

AGDAŞ, bisikletin çevreye ve sağlımıza olan önemini anlatmak ve günlük hayatın bir parçası haline getirmek için 30Ağustos Salı günü “AGDAŞ BİSFEST” etkinliği düzenliyor.
24 Ağustos 2016 Çarşamba 02:39

Beni ve Vatandaşı Yaralayan Darbeciler En Ağır Cezaya Çarptırılsın

Sakarya Valiliği önünde darbecilerin ilk ateşinde elinden yaralanan Gazeteci Orhan Kemal Temel, Yeni kent Devlet Hastanesinde doktor kontrolünden geçti. Temel’in elinde mermi parçası kaldığı tespit edildi.
19 Temmuz 2016 Salı 00:46

SATSO 21. MESLEK KOMİTESİ'NDEN FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'NE ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu Motorlu Taşıtlar ve Yedek Parça Ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 21. Meslek Komitesi Fatih Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Motorlu Taşıtlar Teknolojisi Bölümünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
3 Haziran 2016 Cuma 20:14

AGDAŞ’tanBisiklet Festivali

AGDAŞ, bisikletin çevreye ve sağlımıza olan önemini anlatmak ve günlük hayatımızın bir parçası haline getirmek için 4 Haziran 2016 Cumartesi günü “AGDAŞ BİSFEST” etkinliği düzenliyor.
18 Mayıs 2016 Çarşamba 20:48

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu,Biz savaşın bir parçası değiliz” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Durup dururken Suriye’yi baş düşman ilan ettik faturasını biz çekiyoruz. Türkiye uygar dünyanın bir parçası olmak zorundadır. Biz savaşın bir parçası değiliz” dedi.
10 Nisan 2016 Pazar 00:37

BİR KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ KAZAYI JANDARMA AYDINLATTI

TEM Otoyolu’nda bir kişiye çarparak ölümüne sebep olan TIR sürücüsü, jandarma ekiplerinin kazaya karışan aracın parçalarını birleştirip tespit etmesiyle yakalandı.
9 Ocak 2016 Cumartesi 17:33

OTOMOTİVCİLER SEKTÖRÜ DEĞERLENDİRDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu motorlu taşıtlar ve yedek parça toptan ve perakende ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 21. Meslek Grubu üyeleriyle bir araya geldi.
29 Aralık 2015 Salı 17:46

YÖNETİCİ ASİSTANI ARANIYOR

Sakarya'da Mobilya Aksesuarları ve plastik yedek parça sektöründe faaliyet gösteren Şen Plastik İşletmesinde çalıştırılmak üzere seyahat özgürlüğü olan Bayan Yönetici Asistanına ihtiyaç vardır.
22 Aralık 2015 Salı 22:20

YÜKSEKTEN DÜŞEN CAM PARÇASI İKİ KİŞİYİ YARALADI

Sakarya'da bir apartman dairesinin penceresinden düşen cam parçası, yoldan geçmekte olan iki kişiyi yaraladı.
21 Kasım 2015 Cumartesi 23:59

Acarlar Longozu'nda Sonbahar Güzelliği

Sakarya’nın kuzeyinde bulunan ve Türkiye’nin tek parça halindeki en büyük longozu olan Acarlar Longozu, yaz aylarında yeşilin bin bir tonunu gözler önüne sererken, sonbahar mevsiminde de kuruyan yaprakların oluşturduğu doğal renk cümbüşü ile büyülüyor.
8 Kasım 2015 Pazar 20:35

Akif Yener yine bir ilke imza atarak tarih kapısını yeniden açtı.

Sakarya’nın yetiştirdiği ender sanatçılardan birisi olan ve Sakarya tarihine altın harflerle kazınan, “Onun Adı Efsane Sakarya” parçasıyla Sakarya adına ilk ve tek yazılan bestenin ve şarkınında sahibi olan Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener, yeniden bir ilke imza atarak bu kez Sakaryaspor 50. Yıl Marşını besteleyip seslendirdi.
18 Nisan 2015 Cumartesi 01:47

"gerçeğin Parçaları'na” Büyük İlgi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ‘Gerçeğin Parçaları’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
22 Mart 2015 Pazar 00:23

Emniyetten 56 Afgan Ailesine Kıyafet Yardımı

Erzincan?ın Geçit Beldesindeki konteynırlarda barınan Afgan mültecilerine Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, TEM Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü ve TDP Şube Müdürlüğünün katkıları ile 56 aileye 250 parça kıyafet yardımı yapıldı.Hav
11 Kasım 2014 Salı 13:24

"Reusa sahipseniz kıskanılmak normal"

Oliver Bierhoff, Marco Reusun Borussia Dortmundun önemli bir parçası olduğunu vurguladı
10 Kasım 2014 Pazartesi 20:18

9 Kasım Pazar gününün hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Marmaranın güneyi, Kıyı Ege ,Tekirdağ, Bolu, Eskişehir, Çankırı, Edirnenin güney, Ankaranın kuzey ve batı ilçeleri ile Antalyanın batı kıyılarının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
9 Kasım 2014 Pazar 15:12

Oto Yedek Parça Kaçakçılarına Darbe

İzmir polisinin düzenlediği operasyonla piyasa değeri 50 bin TL olan toplam 657 adet kaçak oto yedek parçası ele geçirildi.Edinilen bilgiye göre, Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü koordinesinde İzmir Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İst
8 Kasım 2014 Cumartesi 07:42

07 Kasım 2014 yurtta hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor, Marmaranın batı kesimleri ile zamanla Kıyı Egenin yer yer parçalı ve az bulutlu, diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
7 Kasım 2014 Cuma 15:16

Sakarya'da Tarihi Eser Operasyonu

Sakarya'da polisin düzenlediği operasyonda tarihi eser oldukları değerlendirilen çok sayıda parça ele geçirildi.
23 Ekim 2014 Perşembe 22:08

Otomobilin Çarptığı Adamın Kafası Parçalandı

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında, otomobilin çarptığı adamın kafası parçalandı. Olay yerinden kaçan otomobili ise kaza anında yere düşen plakası ele verdi.
5 Eylül 2014 Cuma 21:01

ANNEANNESİNİ ANNESİ SANIYOR

Annesi, babası tarafından öldürülen 3 yaşındaki Yeşim, ikinci Anneler Gününü de annesiz geçirdi. Anneannesini annesi zanneden minik Yeşim, ablası olarak bildiği annesini mezarlığında ziyaret ederek, dua okuması yürekleri parçaladı.
12 Mayıs 2014 Pazartesi 03:43

YAŞLICA’DAN MUHTEŞEM AÇILIŞ!

Sakaryaspor eski kulüp başkanı ve Sakarya’nın önemli ve tanınmış iş adamlarından Vedat Yaşlıca, Modern Sanayi Bölgesi, Yeşiltepe mevkiinde Oto Elektrik Toptan Ticaret, Otomotiv Yedek Parça üzerine faaliyetini sürdürdüğü Kaya Ticaret olarak, büyük bir Shovroom açılışını gerçekleştirdi.
21 Mart 2014 Cuma 21:30

Vahşi Cinayette Kan Donduran İfadeler

Adapazarı'nda, ortadan kaybolan Birkan Avcı'nın tabancayla vurularak öldürüldükten sonra üzerine benzin dökülüp yakılması ve ceset parçalarının Sakarya Nehrine atılmasının ardından ilk mahkeme gerçekleşti.
28 Ocak 2014 Salı 16:34

SAÜ - TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE AR-GE PROJESİ’Nİ HAYATA GEÇİRİYOR

SAÜ ile koltuk ve iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Türkiye (TBT) arasında 12 Ağustos 2013 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü sonrasında üniversite-sanayi işbirliği kapsamında Ar-Ge projelerine hız veriliyor.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:36

EVLERİNE İKİ EL ATEŞ EDİLEN AİLE OLAYI SABAH FARK ETTİ

Sakarya'nın Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde iki katlı bir evin son katına dün akşam saatlerinde iki el ateş edildi. Evin camlarının parçalandığı olay, sabah saatlerinde fark edildi.
21 Aralık 2013 Cumartesi 17:45

ZİYA TAŞKENT’TE MUHTEŞEM KONSER

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Eda-Metin Özülkü konseri gerçekleştirildi. Ziya Taşkent Konser Salonu’nda Sakaryalı sevenleri ile bir araya gelen Özülkü çifti, seslendirdikleri parçalar ile dinleyicilerini mest etti.
20 Aralık 2013 Cuma 18:57

TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLİYOR

Otomobil koltuk ve iç döşeme parçaları üretiminin önde gelen şirketlerinden Toyota Boshoku Türkiye (TBT), İnsan Kaynakları ve İş Güvenliği Depatmanı önderliğinde ve tüm bölümlerinde desteği ile oluşturduğu “LEAP: Leadership Approach” (Liderlik Gelişimi) Çalışan Gelişim Programı’nı hayata geçirdi.
3 Aralık 2013 Salı 22:08

ESKİ DEVLET BAKANI KÜRŞAD TÜZMEN DALIŞ YAPTI

1976 yılında Sapanca’da keşif uçuşu yaptığı sırada göle düşen ve 1 ay önce tesadüfen kanadı bulunan casus uçağının tüm parçalarının bulunması amacıyla gerçekleştirilen ikinci dalışa eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen de katıldı.
23 Ekim 2013 Çarşamba 08:28

KONTROLDEN ÇIKAN TIR ALEV ALEV YANDI

TEM otoyolu Ankara İstanbul istikameti Akyazı gişeleri yakınlarında kontrolden çıkan tanker önce bariyerlere çarptı, parçalanan tanker alev aldı.
25 Ağustos 2013 Pazar 13:33

ÖNCE ÇALDILAR SONRA PARÇALADILAR

Sakarya Akyazı İnönü Mahallesinde çalınan büyükbaş hayvanı ana yola 30 metre mesafede parçaladılar.
20 Ağustos 2013 Salı 03:27

PKK’YA MUHABBET, VATANSEVERE MÜEBBET

Yüz milyonlarca yıl önce tek bir ana kıta olan dünyanın, parçalanarak beş kıtaya ayrılan kara parçaları, yeniden bir araya gelip birleşse dahi, meslek, kültür, sosyal ve siyasi görüş olarak yan yana gelmeleri mümkün olmayan insanlar bir araya gelerek örgüt kurmuşlar!
6 Ağustos 2013 Salı 22:55

Müslüman ülkeler adım adım parçalanıyor

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İslam ülkelerinin yaşadığı sorunlara değinerek, "Müslüman ülkeler adım adım parçalanıyor.
18 Temmuz 2013 Perşembe 22:31

Sakarya'da Cinayet

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde 1 aydır kayıp olan Birkan Avcı ile ilgili çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, gözaltına aldıkları 4 şahsın verdikleri bilgiler doğrultusunda yaptıkları araştırmada Avcı'ya ait olduğu iddia edilen kemik parçalarına ulaştı.
18 Temmuz 2013 Perşembe 22:29

Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı zamanla çok bulutlu, Marmara'nın kuzey ve doğusu (Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa'nın....
17 Temmuz 2013 Çarşamba 06:20

21. Meslek Komitesi Gücünü Gösteriyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Oto motorlu taşıtlar ve yedek parça toptan ve perakende ticareti oto yedek parça ticareti ile iştigal eden 21. Meslek Komitesi grup üyeleri ile tanışma ve kaynaşma toplantısında bir araya geldi.
4 Temmuz 2013 Perşembe 05:44

Tb Sewtech Turkey Düzce'de Üretime Başladı

Otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Corporation, bölgesel otomobil üreticileri için koltuk kılıfı imalatını TB Sewtech Düzce'de gerçekleştirdiği açılış töreniyle başlattı.
27 Haziran 2013 Perşembe 21:52

İLHAN ŞEŞEN HAYRANLARIYLA BULUŞACAK

Adapazarı Belediyesi’nin Mayıs ayı kültür ve sanat gecelerinin son etkinliğinde Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi İlhan Şeşen, 31 Mayıs’ta Adapazarılı hayranlarıyla buluşuyor. En sevilen parçalarını Adapazarılı hayranları için seslendirecek olan İlhan Şeşen konseri, 31 Mayıs Cuma akşamı saat 20.30’da Orhangazi Kültür Merkezi’nde yapılacak.
30 Mayıs 2013 Perşembe 21:52

YURTTA HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin doğu bölgeleri ile batı bölgelerimizin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Anadolu'nun doğusu (Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van, Hakkari, Bitlis) ve öğle saatlerinden sonra Bursa, Bilecik, Yalova, Sakarya, Kütahya, Eskişehir, Ankara ve Bolu çevrelerinin,
29 Mayıs 2013 Çarşamba 22:06

SERSERİ KURŞUN CAMİYE İSABET ETTİ

Sakarya'nın Karapürçek ilçesinde bir kişinin silahından çıkan kurşun, Yüksel Mahallesinde camı parçalayarak Yüksel Camisine girdi.
10 Nisan 2013 Çarşamba 01:20

Eş zamanlı Cep Telefonu Operasyonu, 29 gözaltı

Ankara polisi, yurtdışından yedek parça olarak getirdikleri cep telefonları, ilkokul mezunu bir bilgisayar uzmanına klonlatarak piyasaya süren şebekeye yönelik operasyon düzenledi. 6 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda 29 kişi gözaltına alındı.
25 Ocak 2013 Cuma 10:54

LOJİSTİK ALANINDA GEFCO TÜRKİYE’Yİ SEÇTİ

Rusya'nın en önemli ticari araç markası olan GAZ Ticari Araçların Türkiye imalatçısı olan ve Sakarya’nın Söğütlü ilçesinde Aralık ayı başında üretime başlayan Mersa Otomotiv, yurtdışından yedek parça taşıma ve
19 Aralık 2012 Çarşamba 17:05

Kış lastiği zorunluluğu geliyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 21. Meslek Komitesi (Motorlu Taşıtlar ve Yedek Parça Toptan ve Perakende Ticareti Meslek Grubu) lastik satıcılarını doğru araca doğru lastik vermeleri konusunda,
13 Kasım 2012 Salı 19:58

EYÜP YILDIRIM'DAN TERÖR AÇIKLAMASI

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, son zamanlarda artan terör olaylarını millet olarak normal, sıradan olaylarmış gibi kanıksanmaya başlanmasını Türk milletini bu duruma alıştırma politikasının bir parçası olduğunu söyledi.
18 Ekim 2012 Perşembe 20:27

UÇAKTA BULUNAN PARÇALAR

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Aşkın Demirkol, Suriye’ye ait uçaktaki parçaların silah parçası değil radar parçası olduğunu belirtti.
16 Ekim 2012 Salı 00:05

YURTTA HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin, kuzey ve batı kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu (İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bursa, Bilecik, Balıkesir), Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları,
7 Eylül 2012 Cuma 21:03

YURTTA HAVA DURUMU

İSTANBUL (İHA) - Genellikle parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden itibaren İstanbul'un Anadolu yakası, Kocaeli, Yalova, Düzce ve Sakarya çevrelerinin sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
6 Eylül 2012 Perşembe 19:45

SAKARYA’DA UĞUR IŞILAK KONSERİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kent Meydanı’nda düzenlenen 19. Ramazan Kültür Etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçı Uğur Işılak seslendirdiği birbirinden güzel parçalarıyla Sakaryalıları coşturdu.
13 Ağustos 2012 Pazartesi 22:34

AYAKKABISINI PARÇALAYAN KÖPEĞİN SAHİBİNİ VURDU

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bir kişi, ayakkabısını parçalayan köpeğin sahibini tüfekle vurarak yaraladı.
12 Ağustos 2012 Pazar 03:13

YURTTA HAVA DURUMU

Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Samsun, Ordu, Ardahan ile öğle saatlerinde Edirne, Kırklareli, Bursa, Sakarya, Bilecik, Bolu, Karabük ve Düzce’nin sağanak
12 Ağustos 2012 Pazar 03:06

hava durumu

Ülke geneli parçalı ve az bulutlu, sabah saatlerinde Trabzon ve Rize çevreleri, öğle saatlerinden sonra Bilecik, Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar, Denizli, Burdur, Eskişehir,
27 Temmuz 2012 Cuma 21:55

Tonguç, Higgs Bozunu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İsviçre'nin Cenevre şehrinde bulunan CERN Hızlandırıcı Merkezi'nde gerçekleştirilen ATLAS ve CMS deneylerinde, Higgs Bozonu olabilecek bir parçacığın keşfedildiğini duyurulmasının ardından...
10 Temmuz 2012 Salı 21:21

Ormanlık alanda erkek cesedi

Pamukova İlçesi'nde kahvehane işletmeciliği yapan Hayrettin Türe'nin ormanda parçalanmış cesedi bulundu.
8 Temmuz 2012 Pazar 18:48

HENDEK İLÇESİNE 30 MİLYON EURO’LUK YATIRIM

Güney Koreli Donghae Otomotiv Firması Hendek'te bulunan 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 30 milyon Euro'luk yatırım yapacak. 350 kişinin istihdam edileceği fabrikada Hyundai ve Kia'nın yedek parçaları üretilecek.
24 Mart 2012 Cumartesi 19:20

İzmir'de maçın ardından teknik adam görüşleri

Bucaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, karşılaşmanın ilk yarısında sakatlanan Aykut'un kolunda tek parçalı bir kırık olduğunu, genç oyuncunun ameliyat olacağını söyledi.
6 Şubat 2012 Pazartesi 20:39

!.OSB'de Yangın 3 yaralı

1. Organize Sanayi Bölgesi'nde otomobil yedek parçaları üreten fabrikanın talaşlı imalat yapılan bölümünde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
8 Eylül 2011 Perşembe 01:16

Hava Durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzey kesimleri parçalı zamanla çok bulutlu, Batı Karadeniz kıyıları (Zonguldak, Bartın, Sinop, İnebolu), Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı
14 Ağustos 2011 Pazar 14:45

ÇALINTI ARAÇ OPERASYONU

Karabük Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sakarya'dan çalınan bir otomobille birlikte, İstanbul plakalı bir araca ait olduğu belirlenen araba parçaları ele geçirdi.
1 Ağustos 2011 Pazartesi 21:35

Yurtta Hava Durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz geneli az bulutlu ve açık, zamanla kuzey kesimleri parçalı çok bulutlu, öğleden sonra Kocaeli, Sakarya, Düzce, Kastamonu ve İnebolu ile akşam saatlerinde Rize ve Hopa çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere
27 Temmuz 2011 Çarşamba 06:40

Hava Durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin kuzey ve doğu kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı
13 Temmuz 2011 Çarşamba 19:36

Sapanca'da Trafik Kazası : 1 Yaralı

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde otomobil meyve bahçesine girdi, kaza sonrası parçalara ayrılan araçta 3 kişi yaralandı.
14 Mayıs 2011 Cumartesi 19:16

AKYAZI'DA CAMİYE ÇİRKİN SALDIRI

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Kuzuluk beldesinde Eski Fabrika Camii'ne giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler cami içinde bulunan eşyaları parçaladılar.
16 Nisan 2011 Cumartesi 20:31

Atatürk Büstüne Saldırı İddiası

Sakarya'nın Sögütlü ilçesinde, kapatılan bir ilkokulun bahçesinde parçalanmış halde Atatürk büstü bulundu.
19 Ocak 2011 Çarşamba 18:09

Yurtta hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun batı kesimleri parçalı ve bulutlu,
25 Aralık 2010 Cumartesi 20:26

Sakarya'da Yıldız Tilbe Coşkusu

Sakarya The Riada Otel'de gerçekleştirilen erken yılbaşı partisine konuk olan sanatçı Yıldız Tilbe, hayranlarına unutulmaz parçalarını seslendirdi.
19 Aralık 2010 Pazar 12:52

Yurtta hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurt geneli parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Muğla dışında Ege geneli, Balıkesir, Düzce, Bolu, Karabük, Çankırı, Eskişehir ile Ankara'nın kuzey ve batı çevreleri sağanak yağışlı geçecek.
2 Aralık 2010 Perşembe 19:10

Otokar Yan Sanayicilerle Buluştu

Otokar, otomotiv yan sanayi temsilcileriyle geleneksel "Otokar Parçalardan Bütüne Yan Sanayi Buluşması"nda bir araya geldi.
1 Haziran 2010 Salı 20:39

Alişan’dan çarpıcı sözler!

“Kentsel Dönüşüm, Devlet Projesidir” “SASİAD’ın çağrısı uğultunun parçası”
12 Mayıs 2010 Çarşamba 01:09

Vatandaşlara Parça Kontür Uyarısı

Sakarya Tüketici Hakları Koruma üyesi Fahri Özdemir, parça kontör yüklerken bildikleri kurumsal ana bayilerden yükleme yapmalarını istedi.
1 Mayıs 2010 Cumartesi 08:50

İşyerine silahlı saldırı 1 yaralı

Sakarya'nın Erenler ilçesinde otomobil yedek parça dükkanında meydana gelen silahlı saldırıda bir kişi yaralandı.
9 Temmuz 2009 Perşembe 16:15

Oto hırsızları yakalandı

İstanbul'da çaldıkları iki otomobili parçalamak üzere Sakarya'nın Adapazarı ilçesine getiren iki oto hırsızı, yakalandı.
29 Mayıs 2009 Cuma 02:09

Süpürge Operasyonunda 3 tutuklama

Osmaniye'de bir fıstık deposuna düzenlenen 'Süpürge' operasyonunda çok sayıda çalıntı oto ve parçaları bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan 5 kişiden 3'ü tutuklandı.
17 Nisan 2009 Cuma 22:48

Allah kimseye yaşatmasın

Arifiye İlçesi Nehirkent Mahallesinde meydana gelen görünmez kaza duyanların yüreğini parçaladı.
4 Nisan 2009 Cumartesi 21:15

Motosiklet kazası 1 ölü

D-100 Karayolu Sakarya Köprüsü üzerinde meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü .Ümit Bilgiç'in (43)parçalanarak hayatını kaybetti
17 Aralık 2008 Çarşamba 06:17

Maytap parmaklarını parçaladı

Adapazarı'nda maytabın patlaması sonucu arkadaşlarıyla oyun oynayan bir ilköğretim okulu öğrencisinin bir parmağı koptu, iki parmağı parçalandı.
14 Ağustos 2008 Perşembe 21:23

Oto çetesi çökertildi

Sakarya'da çalıntı ve hacizli otomobilleri parçalayarak sattıkları öne sürülen 4 kişi gözaltına alındı.
19 Ocak 2008 Cumartesi 12:16

Tarihi eser operasyonu 5 gözaltı

Sakarya'nın Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Kandıra ilçelerinde yapılan operasyonlarda, Roma, Selçuklu, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı dönemine ait 131 parça tarihi eser ele geçirildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
10 Ocak 2008 Perşembe 15:56

Binbir surat Adapazarı'nda yakalandı

Adapazarı'nda çalıntı TIR'ları parçalayarak satan bir şebeke polis tarafından çökertildi.
6 Kasım 2007 Salı 13:10

Bu Kanun çok tartışılacak

Her kardeşe miras kalmayacak Miras hukuku değişiyor. Kardeşlerin hepsi mirastan yararlanamıyor. Tarım arazilerinin miras yoluyla parçalanmasını önlemek için radikal düzenlemeler geliyor.
17 Ekim 2007 Çarşamba 03:45

Bu Manzaraya Yürek Dayanmaz

17 Ağustos 1999 depreminin 8. yıl dönümünde Atatürk Bulvarı'ndaki anma töreni sırasında görülen manzara yürekleri parçaladı.
16 Ağustos 2007 Perşembe 23:28

Tarihi Eser Kaçakçılığı

Adapazarı'nda jandarmanın düzenlediği operasyonda, 29 adet tarihi değeri bulunan sikke ve 1 adet tarihi eser olabileceği belirtilen sarımsak döveceği şeklinde metal parça ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
18 Nisan 2007 Çarşamba 09:35

Kanallar Çöplük Gibi

Sakarya'da yağmur suyu tahliye kanallarına küçüklü büyüklü cisimlerin yanı sıra kocaman halı parçaları, varil, otomobil lastiği bile atıldığı görüldü.
29 Ocak 2007 Pazartesi 06:16

Karasu'da tarihi eser operasyonu

Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde jandarmanın tarihi eser kaçakçılarına yönelik düzenlediği operasyonda 11 parça tarihi eser ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı.
14 Ocak 2007 Pazar 13:06

Akyazı PTT'den 12 bin YTL çalındı

Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde PTT binasına giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler, binada bulunan çelik kasayı parçalayarak içinde bulunan yaklaşık 12 bin YTL parayı çalarak kayıplara karıştı.
28 Aralık 2006 Perşembe 14:35

Önümüzdeki 3 gün için hava

Bu hafta Trakya, Kıyı Ege-Antalya hattı yağmur altında, diğer bölgelerde gökyüzü parçalı ve çok bulutlu olacak. Marmara ve iç bölgelerin tamamında sis görülecek. Sakarya içinde önümüzdeki 3 gün için hava durumu.
30 Kasım 2006 Perşembe 22:09

Parlak meyvelere kanmayın

Semt pazarındaki tezgahta, pazarcının kadife parçasıyla parlattığı elmalar, çokuluslu gıdacıların varlığıyla daha profesyonel 'makyaj' ünitelerine kavuştu.
27 Kasım 2006 Pazartesi 06:24

Büyükşehir arsa satışına başlıyor

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Beşköprü mevkiinde 36 parça arsayı satışa çıkartıyor. Toyota bloklarının önünde bulanan arazide 175 ile 400 metrekare arasında çeşitli ebatlarda arsalar mevcut.
24 Kasım 2006 Cuma 09:45

Tünel geçitte faciadan dönüldü

Gece saat 01:00 sularında Tünel geçişli kavşakta kaza meydana geldi. Kazada üst yolu kullanan BMW marka bir araç geçit korkulukları paramparça etti. Araç şans eseri geçitten aşağıya düşmedi.
11 Kasım 2006 Cumartesi 22:11

Hırsızlık şebekesine büyük darbe

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gebze başta olmak üzere, çeşitli illerde otomobilleri çalıp değiştirdikten veya parçaladıktan sonra satan 11 kişilik çeteyi yakalayarak çökertti.
30 Temmuz 2006 Pazar 10:51

Engelli vatandaşın buruk sevinci

Adapazarı'nda çalınan aracı parçalanmış olarak bulunan engelli vatandaş, gözyaşlarını tutamadı.
21 Mayıs 2006 Pazar 17:06

Trafik kazası 1 ölü

Meydana gelen kazada, Yılmaz Aydın (37) idaresindeki 34 ZH 7129 plakalı kamyon virajı alamayarak Göynük Suyu'na uçtu. Parçalanan araçtan çıkartılan sürücü yaşamını yitirdi.
15 Mayıs 2006 Pazartesi 15:39

Çalıntı oto şebekesi çökertildi

Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde, çalıntı otomobilleri tavuk çiftliklerinde parçalayan şebeke jandarma tarafından yakalandı.
28 Nisan 2006 Cuma 14:14

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free