hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ'NİN ANALİZ RAPORU AÇIKLANDI ELEKTRİK TESİSLERİNDE KORUMA SİSTEMLERİ SATSO'DA ANLATILDI SEDAŞ MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI CV Hazırlama Tekniklerini Öğrendiler Ekonomik Sorunlar ve Çözüm Yolları Tartışıldı ‘Veli Desteği Olmadan Eğitimde Başarı Beklenemez’ Durmuş öğrencileri evinde ziyaret ediyor Dünyada Modernleşme Deneyimleri Konuşuldu MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ

Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı
Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı
 
MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ
MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ
 
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
 
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF

ortaklığı haberleri

Karlsruhe ile bağlarımızı güçlendireceğiz

Karlsruhe Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirilen proje ortaklığı neticesinde ‘Öğrenci Değişim Projesi’ kapsamında staj yapmak için şehre gelen öğrenciler ile görüşen Başkan Toçoğlu,
18 Eylül 2018 Salı 23:25

18 yıldır süren dostluk ve iş ortaklığı

Adapazarı’nda aynı muayenehanede birlikte çalışan Diş Hekimleri Ceren Yavuz Bilmez ve Fatma Sarı Hocalar’ın 18 yıldır devam eden dostluğu ve iş ortaklığı karşılıklı saygı ve sevgi temeline dayanıyor.
23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:20

Büyükşehir’in projesine TÜBİTAK desteği

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında TÜBİTAK’a sunulan ‘Sürdürülebilir Tarımda Bitki Islahı ve Tarımsal İnovasyon Bilinci’ projesi destek almaya hak kazandı.
23 Nisan 2018 Pazartesi 22:03

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

Amerika Birleşik Devletleri ve İsrail’in kanlı ortaklığı ve işgal planları devam ediyor.
6 Aralık 2017 Çarşamba 19:44

2017 YILINDA 1000 GİRİŞİMCİ EĞİTİLECEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında geçtiğimiz yıllarda başlayan ve her yıl yenilenen protokol kapsamında girişimci adayları eğitilmeye devam ediyor.
5 Ocak 2017 Perşembe 18:04

Demet Akalın Hem coştu, hem coşturdu

Önceki gün Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda Orhan Genceli, Atilla Ağca ve Kenan Çerçi’nin ortaklığında hizmete giren Rubik’s Cafe Bistro’nun açılış gecesine katılan ünlü sanatçı Demet Akalın, davetlilere muhteşem bir gece yaşattı.
4 Nisan 2016 Pazartesi 01:55

SAKARYA VE KARLSRUHE BELEDİYELERİ ARASINDA PROJE ORTAKLIĞI

Sakarya ve Karlsruhe Büyükşehir Belediyeleri arasında gerçekleştirilen proje ortaklığı kapsamında imzalar atıldı.
19 Mart 2016 Cumartesi 18:54

SATSO İŞ-KUR GİRİŞİMCİLİK KURSLARI EĞİTİM PROTOKOLÜ YENİLENDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında geçtiğimiz yıllarda başlayan ve her yıl yenilenen protokol kapsamında girişimci adayları eğitilmeye devam ediyor.
6 Ocak 2016 Çarşamba 22:51

Satbis Projesi Sakarya'nın Ve Akyazı'nın Turizm Tanıtımında Büyük Rol Oynayacak

Sakarya Valiliği tarafından koordine edilen Sakarya İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Akyazı Belediyesi ortaklığında başlatılacak olan Sakarya Kültür Turizm Dijital rehberlik ve bilgi sistemi projesi (SATBİS) Sakarya’nın ve Akyazı’nın turizm tanıtımında büyük rol oynayacak.
10 Kasım 2015 Salı 20:48

Erenler Belediyesi “Peder Beyi Ne Yapmalı?” Konferansı Düzenledi

Erenler Belediyesi, Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA), Sakarya Gençlik Merkezi, Erenler Belediyesi ve Erenler Kaymakamlığı ortaklığında ‘Peder Beyi Ne Yapmalı?’ adlı konferans gerçekleştirildi.
9 Kasım 2015 Pazartesi 23:38

Saü'de Proje Patent Pazarı Kuruldu

Sakarya Teknokent ile ADAPTTO-Teknoloji Transfer Ofisi ortaklığıyla düzenlenen “1. Proje Patent Pazarı” yapıldı.
20 Ekim 2015 Salı 21:15

Ali Dilmen Anadolu Lisesi Almanya Yolcusu

Ali Dilmen Anadolu Lisesi AB projesi kapsamında Pazar günü Almanya’ya gidecek. 2013 yılında başlayan ve Almanya, İsveç, Polonya, Finlandiya ortaklığında yürütülen ‘World Heritage Earth’ isimli projenin son hareketliliği Almanya’nın Aachen şehrinde yapılacak.
3 Mayıs 2015 Pazar 01:33

TÜRK TRAKTÖR VE SAKARYALI YAN SANAYİ BULUŞTU

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 33. Meslek Komitesi, Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNHI ortaklığındaki Türk Traktör A.Ş. Sakarya Fabrikasına inceleme gezisi düzenledi.
9 Mart 2015 Pazartesi 22:32

Sosyal Belediyecilik Uygulamalarını İncelediler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin proje ortaklığı ile hazırlanan ‘Yetim ve Öksüz Çocukların Mesleki ve Teknik Eğitime Yönlendirilmesi ve İstihdamı’ konulu proje kapsamında İspanya’nın Sevilla kentinde incelemelerde bulunan heyet Türkiye’ye dönüş yaptı.
18 Şubat 2015 Çarşamba 17:29

Kimsesiz Çocuklar Eğitime Yönlendirilecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin proje ortaklığı ile hazırlanan ‘Yetim ve Öksüz Çocukların Mesleki ve Teknik Eğitime Yönlendirilmesi ve İstihdamı’ konulu proje, Türk Ulusal Ajansı’ndan hibe almaya hak kazandı.
16 Ocak 2015 Cuma 16:30

Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Tanıtım Toplantısı Yapıldı

PwC Türkiye, CNN Türk, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. ortaklığında, Doğu Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve işbirliğinde başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla,
19 Kasım 2014 Çarşamba 06:11

Türkiye Bilim Merkezleri Sempozyumu Bursa?da Başladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile NAMES ortaklığında Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye Bilim Merkezleri Sempozyumu Bursa?da başladı. ?İnovasyonun keşfi? ana temasıyla düzenlenen ve 3 gün olarak p
8 Kasım 2014 Cumartesi 01:54

Saü’de “teknoloji Transferi Ve Güney Kore Deneyimleri” Semineri

Sakarya Üniversitesi, Sakarya Teknokent, SAÜSEM (Sürekli Eğitim Merkezi) ve Adaptto-Teknoloji Transfer Ofisi ortaklığında 13 Ekim’de SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde, 14 Ekim’de ise Sakarya Teknokent’te bir dizi seminer düzenlendi.
17 Ekim 2014 Cuma 02:10

SATSO 7. Meslek Komitesi; AGDAŞ’ın vatandaşlara kolaylık sunduğunu söyledi

SATSO 7. Meslek Komitesi; AGDAŞ ve KrediVer’in ortaklığı ile başlatılan kampanyanın sloganı olan; “Abonelik Bedelinizin 3 Taksiti KrediVer” hakkında vatandaşları bilgilendirdi.
24 Temmuz 2013 Çarşamba 21:51

İspanya'dan gelen misafirlerini ağırladılar

Avrupa Birliği Comenius Okul Ortaklığı (Hikayemi Yazıyorum) Projesinde yer alan Sakarya Serdivan Talat Ayhan İlkokulu ve Ortaokulu, İspanya'dan gelen misafirlerini ağırladı. Konuk öğretmen ve öğrenciler gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler.
21 Nisan 2013 Pazar 22:24

ÖĞRENCİLER ALMANYA’DAN DÖNDÜ

Adapazarı Lokantacılar ve Kebapçılar Odası AB Leonardo Da Vinci Hareketlilik Programı çerçevesinde Adapazarı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ortaklığı ile görevli Kız Meslek Lisesi öğretmenleri Sevda Aslan, Birol Şen ve Gökhan Özmen 20 öğrenci ile AlmanyaR
4 Mart 2013 Pazartesi 16:23

Sakarya'lı öğrenciler Almanya'da

Adapazarı Lokantacılar ve Kebapçılar Odası AB Leonardo Da Vinci Hareketlilik Programı çerçevesinde Adapazarı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ortaklığı ile yürütülecek projede...
4 Şubat 2013 Pazartesi 16:36

Köprü ve otoyollar da gitti

Otoyol ve köprülerin 25 yıl süreyle işletme hakkının verilmesine ilişkin ihaleyi, Koç Holding AŞ-UEM Group Berhad-Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Ortak Girişim Grubu 5 milyar 720 milyon dolar bedelle kazandı.
18 Aralık 2012 Salı 05:00

Taraklı, Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover-Messe İnternational İstanbul ve İZFAŞ ortaklığıyla..
3 Aralık 2012 Pazartesi 23:27

Esnafım Güçlüyüm

Ekonomik gelişmenin yerel faktörlerinden olan esnafın gelişimi için, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) , Sakarya Büyükşehir Belediyesi (BŞB) ve Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) ortaklığında pilot bölge olarak..
10 Eylül 2012 Pazartesi 16:43

Sakarya Otomotiv Çalıştayı başladı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı'nın ortaklığında gerçekleştirilen Sakarya Otomotiv Çalıştayı başladı.
26 Mayıs 2012 Cumartesi 00:11

Denizbank satılıyor mu?

Fransa, Belçika ve Lüksemburg, Yunanistan'daki devasa zararı nedeniyle zora giren Fransa-Belçika ortaklığı Dexia bankası için kurtarma paketi konusunda uzlaşmaya vardı.
9 Ekim 2011 Pazar 23:16

TPAO Genel Müdüründen kötü haber

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Mehmet Uysal, son zamanlarda benzin fiyatlarında yaşanan artışa değinerek, tüketimin üretimden fazla olması nedeniyle benzin fiyatlarının daha da artacağını belirtti.
9 Ocak 2011 Pazar 18:48

Öz-su için yıkım kararı çıktı

İl Özel İdaresi ile Belediye ortaklığında yaptırılan ve 1984 yılında hizmete giren Karasu Özsu Tesisleri için yıkım kararı verildi.
1 Eylül 2010 Çarşamba 06:05

Tedbirleri kaldırın

Çevrekent Yapı ortaklığı üyeleri Can Düğün Salonunda biraraya geldi.
9 Ağustos 2010 Pazartesi 02:51

Çevrekentliler yarın toplanıyor

Çevrekent yapı ortaklığının yılan hikayesine dönen durumu yarın masaya yatırılıyor.
7 Ağustos 2010 Cumartesi 07:36

Nedim Ataşen tahliye oldu.

Çevre Kent Konut Yapı Ortaklığı Müteahhiti Nedim Ataşen tahliye oldu.
17 Temmuz 2010 Cumartesi 13:43

Kaynarca'da doğalgaz için sondaj vuruldu

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) tarafından sismik araştırmaların yapıldığı Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde doğalgaz için sondaj vuruldu.
24 Haziran 2009 Çarşamba 06:20

Yabancı Öğretmenler Hendek'te

Hayat boyu öğrenme programı Comenius okul ortaklığı çerçevesinde gerçekleştirilen
14 Haziran 2009 Pazar 20:07

Çevrekent mağdurları toplandı

Çevrekent apı Ortaklığı mağdurları Can Düğün Salonu'nda toplandılar. Toplantıda son gelişmeler yanı sıra inşaatların devamlılığı için görüş birliği konuşuldu.
18 Nisan 2009 Cumartesi 18:15

Çevrekent'te hareketli gün

Çevrekent Yapı Ortaklığı mağdurları saat 13.00'te Can Düğün Salonu'nda toplanıyor.
18 Nisan 2009 Cumartesi 04:24

Çevrekent Toplantısı 18 Nisana ertelendi

Çevrekent Yapı Ortaklığı mağdurları için bugün saat 15.00'te yapılması düşünülen toplantı 18 Nisan tarihine ertelendi.
11 Nisan 2009 Cumartesi 06:47

Çevrekent'liler toplanıyor

Çevrekent Yapı Ortaklığı üyeleri 11.04.2009 Cumartesi günü saat 15.00'te Can Düğün Salonunda toplanıyor.
8 Nisan 2009 Çarşamba 21:50

Çevrekent'te ilginç şeyler oluyor.

Bilindiği üzere Çevrekent Yapı Ortaklığı'na üye 915 kişinin müteahhit Nedim Ateşen'in 8 ay önce tutuklanmasının ardından mağdur duruma düştüğü görülmüştü.
31 Mart 2009 Salı 21:14

Çevrekent'te tapular hazır

Çevrekent Yapı Ortaklığı'na ait üyelere dağıtılacak tapular hazırlandı.
25 Mart 2009 Çarşamba 02:54

Çevrekent'te önümüz kesilmek isteniyor

Çevrekent Yapı Ortaklığı Koordinatörü Uğur Kaya oldukça dertli.
24 Mart 2009 Salı 00:03

Çevrekent'te şantiye mühürlendi.

Çevrekent Yapı Ortaklığı'na ait şantiye dün Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı gereğince mühürlendi.
5 Mart 2009 Perşembe 02:33

Çevrekent'te çözüme doğru

Çevrekent Yapı ortaklığı'nda çözüme ulaşılıyor.
1 Mart 2009 Pazar 06:44

Çevrekent'te çalışmalar başlıyor

Çevrekent Yapı ortaklığı Şirkete dönüştürülerek Uğur Kaya yönetiminde çözüm arıyor.
17 Şubat 2009 Salı 23:38

Çevrekent'te 2 Avukat Mahkemelik..

Çevrekent Yapı Ortaklığı'nda Müteahhit Nedim Ateşen'in tutuklanmasının ardından 2 avukat mahkemeye verildi.
16 Şubat 2009 Pazartesi 02:15

Çevrekent'te sorun çözülüyor.

915 üyesi bulunan Çevrekent yapı ortaklığı Müteahhit Nedim Ateşen'in tutuklamasının ardından tam bir çıkmaza girmiş, 3 etap üyesi bulunan ortaklıkta ilk etapta 300'e yakın ev inşa edilmiş bazı üyeler evlere taşınmıştı.
16 Şubat 2009 Pazartesi 01:51

Nedim Ateşen tutuklandı

Çevrekent yapı kooperatifi ve Çevrekent Yapı Ortaklığı müteahhiti Nedim Ateşen tutuklandı.
10 Temmuz 2008 Perşembe 07:22

Bu Daireler El Yakar

TOKİ ve Büyükşehir Belediyesi ortaklığında gerçekleştirilen Ayçiçeği Projesi'ndeki konutların satışına başlandı.
17 Nisan 2007 Salı 03:16

Sakarya'da Yeni Bir Gazete Daha

Rahmi Sak ve Bedri Ayhan'ın kurucu ortaklığında Yeni Ada gazetesi bugünden itibaren bayilerde.
16 Nisan 2007 Pazartesi 00:04

Sabancı 'Elektronik mağazası açacağız'

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Sabancı Kamışlı, Adapazarı'nda İngiliz ortaklığıyla elektronik mağazası açacaklarını söyledi.
5 Aralık 2006 Salı 13:36

Temel Ağustos ayında atılacak

Yerli-yabancı ortaklığında Adapazarı'nda kurulacak demiryolu fabrikasının temelinin, ağustos ayında atılacağı belirtildi .
1 Ağustos 2006 Salı 12:24

Enka'nın Doğalgaz Santrali durduruldu

Danıştay, Adapazarı Taşkısığı mevkiinde bulunan Enka-İntergan firmaları ortaklığıyla yaptırılan Adapazarı-Gebze Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali'nin üretiminin durdurulması yönündeki kararını onayladı.
29 Haziran 2006 Perşembe 15:13

Kursiyerlere belgeleri verildi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi ile Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ortaklığıyla düzenlenen "Girişimcilik" kursunu bitiren kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.
3 Mart 2006 Cuma 15:31

HENDEK'E YENİ YATIRIM

Yatırımcıların ilgi odağı olan Hendek İlçesi'ne yeni bir yatırım yapılıyor. Bu kapsamda Türk ve Alman ortaklığıyla gerçekleşecek olan fabrika 6 ayda üretime geçecek.
27 Ağustos 2005 Cumartesi 11:59

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1953 ABD'li kadın yüzücü Florance Chadwick, Çanakkale Boğazı'nın Nara Burnu ile Eceabat arasını 1 saat 50 dakikada yüzdü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free