hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ'NİN ANALİZ RAPORU AÇIKLANDI ELEKTRİK TESİSLERİNDE KORUMA SİSTEMLERİ SATSO'DA ANLATILDI SEDAŞ MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI CV Hazırlama Tekniklerini Öğrendiler Ekonomik Sorunlar ve Çözüm Yolları Tartışıldı ‘Veli Desteği Olmadan Eğitimde Başarı Beklenemez’ Durmuş öğrencileri evinde ziyaret ediyor Dünyada Modernleşme Deneyimleri Konuşuldu MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ

Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı
Büyükşehir Europe Cup’a mağlubiyetle başladı
 
MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ
MECLİS’TE FINDIK GERİLİMİ
 
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
 
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF

oldukça haberleri

STK’larla birliktelik şehir için büyük kazanımdır

STK ve vakıf temsilcileriyle iftar programında bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde birlikteliğin, kardeşliğin, huzur ortamının oluşmasında STK’larımızın, vakıf ve derneklerimizin payı oldukça büyüktür.
1 Haziran 2018 Cuma 03:34

2017 yılında sahipsiz hayvanlar yuvalarına kavuştu

2017 yılını oldukça verimli bir şekilde bitirdiklerini açıklayan Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman,
5 Ocak 2018 Cuma 20:46

Kat’ı Geleneksel Sanatlar’da sabırla işleniyor

Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi’nde eğitimler yoğun bir ilgiyle ediyor. Kat’ı Sanatı eğitmeni Alev Uzun, “Kat’ı eski Osmanlı Saray sanatından biridir. Kat’ı hem sarayda hem de çarşıda ressamların yaptığı oldukça yaygın bir sanattır” dedi.
25 Aralık 2017 Pazartesi 05:24

Sakarya için birlikte çalışacağız

Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Sakarya’da ulaştırmanın bütün türlerinin ahenkli bir şekilde hizmet etmesi ve Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yapmak bizim için oldukça önemli. Daha yapılacak çok iş var. Bunlar için işbirliği halinde olmaya devam edeceğiz” dedi.
11 Eylül 2017 Pazartesi 03:48

Gölü gelecek nesiller için koruyoruz

Sapanca Gölü’nün korunması amacıyla gölü 24 saat izlediklerini belirten SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Kurum olarak aldığımız önlemler ve bahar ayı ile birlikte karların erimesiyle göl seviyemiz oldukça iyi durumda. Hem gölümüzün mevcut su kalitesinin gelecek nesillere bırakılabilmesi hem de Sapanca Gölü’nün doğal güzelliklerin korunması amacıyla birçok alanda koruma faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.
12 Nisan 2017 Çarşamba 03:39

El Yaralanmalarında Tedavi Süreci Oldukça Zor ve Uzun

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Derya Özçelik, kurban kesimi ve etin işlenmesi sırasında el yaralanmaları yaşanabileceğine dikkat çekerek, yaralanma sonucunda ise tedavinin oldukça zor ve uzun bir süreç aldığını söyledi.
10 Eylül 2016 Cumartesi 20:41

Ferizli-Bakırlı Köyü İlkokulu ve Ortaokulu Geleneksel 8. Uçurtma Şenliği

Bakırlı Köyü İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İbrahim Ünal ve Bakırlı Muhtarı Hasan Köytepe önderliğinde, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların katkılarıyla bu yıl 8.si düzenlenen geleneksel uçurtma şenliğine katılım oldukça fazlaydı.
3 Haziran 2016 Cuma 20:18

Başkan Öztürk: “Teröre Karşı Birlik Olalım”

Şehitler için kılınan gıyabi cenaze namazı sonrasında vatandaşlara 10 bin adet Türk Bayrağı dağıtan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Ay yıldızlı bayrağımıza vatandaşlarımızın talebi oldukça fazla. 10 bin adet dağıttık, pazartesi günü için 10 bin adet daha sipariş verdik. Erenler’i Türk Bayrağı ile donatacağız.” dedi.
13 Eylül 2015 Pazar 22:13

ADAPAZARI BELEDİYESİ’NDEN COŞKULU SÜNNET ŞÖLENİ

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleni oldukça renkli ve coşkulu geçti. Adapazarı Belediyesi, bu yıl 12. Sini düzenlediği “Geleneksel Sünnet Şöleni” kapsamında 77 çocuğu sünnet ettirerek erkekliğe ilk adımını attırdı.
23 Ağustos 2015 Pazar 19:20

HACIOĞLU'NDA GELENEK SÜRÜYOR

Sakarya’da oldukça sık rastlanan mahalle iftarlarından biri de dün akşam Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde gençlerin önderliğinde gerçekleştirildi. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftarda mahalle gençleri 7’den 70’e herkesi bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.
6 Temmuz 2015 Pazartesi 22:49

Tiyatro Okulu'nda İlk Dönem Sona Erdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu’nda ilk dönemin sona erdiğini açıklayan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Aktürk, “İki grupta toplam 40 öğrencimiz ile oldukça faydalı bir yarıyılı geride bıraktık.
6 Ocak 2015 Salı 16:43

Sporculara Malzeme Yardımı

Malatya?nın Darende İlçesi?nde Güreşçilere spor malzemesi yardımı yapıldı.İlçe Kaymakamı Bünyamin Kuş, sporculara malzeme dağıtımında yaptığı konuşmada, Güreşe ilgi oldukça iyi. Çok sayıda güreşçimiz antrenman yapmakta. Kaymakamlığımız
13 Kasım 2014 Perşembe 22:16

Güntekin Onaydan Terime Hamit sorusu

A Milli Takımın Brezilya ile oynadığı hazırlık maçını 4-0 kaybetmesinin ardından Güntekin Onay oldukça sert eleştirilerde bulundu
13 Kasım 2014 Perşembe 15:26

Sınavdan 5 Dakika Önce Asılan Listeler Kargaşaya Sebep Oluyor

Sakarya Üniversitesinde bu hafta başlayan Vize Sınavları ile öğrenciler oldukça yoğun bir haftaya adım atmış oldular.
11 Kasım 2014 Salı 07:07

Kombi servisi

Artık her marka ve model kombileriniz için oldukça güvenilir ve çok hızlı seviş verecek bir adresiniz var. Kombi servisine ihtiyaç duyduğunuz anda 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bu teknik servis ile artık sıkıntılarınız ortadan kalkacak ve kış ayında bile çok kısa sürede hizmet alarak soğuklardan kurtulmuş olacaksınız.
29 Eylül 2014 Pazartesi 22:46

Taşıma Yemek Hizmeti

Benim tüm ekipmanlarım ve sistemlerim hazır sadece bize gerekli olan taşıma yemek hizmeti diyorsanız en doğru adrese geldiniz demektir. Sizler için her gün belli bir menüyü eksiksiz olarak kişi sayısına göre getiren firma ile artık personellerinizin yemek sorunu ortadan kalmış oluyor. Hemen hemen her şirketin bir mutfağı olsa da orada yemek yapmak ve onda insana yetiştirmek oldukça zor olacaktır. Dolayısı ile de sizler bu yöntem ile hazır gelene yemekleri hemen tükenecek ya da daha sonra ısıtarak yiyebileceksiniz.
27 Eylül 2014 Cumartesi 08:40

SAADET ÇOŞKUSU ERENLERDE ZİRVE YAPTI

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım ve Erenler Belediyesi Başkan Adayı Ersin Kılıç Erenler Yunus Emre Meydanında vatandaşlara hitap etti.Çoşkunun tavan yaptığı programda gençlerin ve bayanların katılımı oldukça dikkat çekti.
30 Mart 2014 Pazar 01:40

Saman Fiyatları Düştü.

Geçen yıl hayvancılık yapanlar için adeta altın değerinde olan samanın bu yıl bol olması fiyatları oldukça düşük.
18 Mart 2014 Salı 02:11

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

Her insanın ayna karşısında geçirdiği belli zamanları vardır. İnsan aynaya bakınca kendini bir bütün olarak görse de eğer yüzünde bir dengesizlik var ise o zaman daha çok kendi kusurlarını görmeye başlar ki bu da oldukça sıkıntılı bir durum olabilir. İnsanın yani bizlerin geçmişimize bir göz atacak olursak, insanın her dönemde görselliğe ve güzelliğe duyduğu ilgiyi görürüz. Aslında zaman bu konuda fazla bir şey değiştirmemiştir.
6 Ocak 2014 Pazartesi 15:33

OTO SANATKARLARI MESLEK ODASI GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mevcut üyesi en çok olan Sakarya Oto Sanatkarları Meslek Odası Genel Kurulu Orhan Gazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Aynı zamanda Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı da olan mevcut başkan Hasan Alişan’ın tek aday olduğu genel kurula katılım oldukça yoğun oldu.
5 Ocak 2014 Pazar 17:52

İHRACAT ARTIŞINDA SAKARYA’NIN REKORU KIRILAMADI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Kasım 2013 ihracat rakamları hem Türkiye, hem de Sakarya için oldukça memnun edici bir tablo çizdi.
3 Aralık 2013 Salı 01:40

Domuz avında vuruldu

Arkadaşları ile domuz avına çıkan bir kişi seken bir domuz kurşunu ile yaralandı. Yaralanan şahıs ise oldukça tanıdık çıktı.
1 Aralık 2013 Pazar 11:44

Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN'den Burun Estetiği

Burun Estetiği Dünya genelinde ve ülkemizde en çok uygulanan operasyonların başında burun ameliyatı geliyor. Burun estetiği 18 yaş ve üzeri hastalarda hastanın şikayetleri doğrultusunda ve gerçekleştirilebilecek müdahaleler neticesinde estetik cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Burun ameliyatı deyince akla genellikle burnu küçük ya da büyük olup bundan şikayeti olan kişiler geliyor .Oysa ki burun hastalıkları neticesinde sağlık açısından da bu operasyonları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.
3 Kasım 2013 Pazar 09:51

SERDİVAN BEŞKÖPRÜ MHP SESLERİ İLE İNLEDİ.‏

MHP Serdivan İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu Mahalle/köy ziyaretleri, Beşköprü mah. ziyareti ile devam etti. Beşköprü girişinde yoğun ilgi ile karşılanan MHP’li yöneticilerin oldukça moralli oldukları gözlendi.
12 Temmuz 2013 Cuma 00:35

EMNİYET TEŞKİLATININ ACI GÜNÜ

Yaklaşık bir yıldır tedavi gördüğü safra kesesi kanserine yenik düşen ve tedavi gördüğü Eskişehir Acıbadem Hastanesi’nde yaşamını yitiren Eskişehir İl Emniyet Müdürü Naci Kuru memleketi Sakarya’nın Pamukova ilçesinde toprağa verildi. Naci Kuru’nun eşi Nejla Kuru’nun ise oldukça bitkin ve ayakta durmakta zorlandığı görüldü.
29 Mayıs 2013 Çarşamba 22:37

KENTPARK’TA ENGELSİZ ŞENLİK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında, Kentpark'ta Engelliler Şenliği düzenledi. Şenlik oldukça renkli geçti. Zengin bir içeriğe sahip olan şenlikte, öğrenci korosu, halk oyunları, dans grubu ve daha birçok gösteriyle engelli ve yakınları eğlenceli bir gün yaşadı.
15 Mayıs 2013 Çarşamba 03:44

SATSO SEÇİM SONUÇLARI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri yapıldı. Gözler 21. Meslek Komitesi seçiminde idi. Mahmut Kösemusul ile Talip Kuriş arasında oldukça çekişmeli bir yarış oldu.
5 Mayıs 2013 Pazar 01:49

Satso İftarına Üyelerden Yoğun İlgi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve geleneksel olarak düzenlenen iftar programı, oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti.
29 Temmuz 2012 Pazar 05:48

SUSTUK SUSTUK, SABIR GIRTLAĞI AŞTI…

Kimlik siyasetinin araçları olarak, dinsel siyaset bağlamında İslamcı Siyaset ( AKP ) ile etnik kimlik siyaset bağlamında Kürt etnikçiliği ( PKK ve BDP ) Türkiye’yi toplumsal ve siyasal bütünlük bakımından savurup dağıtacak ölçüde oldukça mesafe ald
4 Nisan 2012 Çarşamba 18:19

Kösemusul Fransa'ya gitti

SATSO Sakarya İhracatı Geliştirme Projesi kapsamında Fransa'nın Paris kentinde yapılan fuara katılan ve B2fair organizasyonuyla iş görüşmeleri gerçekleştiren Sakaryalı firmalar, oldukça memnun.
17 Kasım 2011 Perşembe 22:04

SATSO’DAN 3 BİN KİŞİLİK İFTAR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl üçüncü defa oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti.
7 Ağustos 2011 Pazar 07:23

Sakaryalılar Kartepe’ye akın ediyor.

Bu yıl bölgemizde görülmeyen kar yağışı nedeniyle, kış turizminin gözde kayak merkezlerinden Kartepe’ye ilgi oldukça arttı.
23 Şubat 2011 Çarşamba 03:54

Trabzonspor'lu Yattara Muhtar Oldu

Sakarya'nın Erenler ilçesi Kozluk mahallesi sakinleri Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara'yı mahallenin "manevi muhtarı" ilan ettiler. Mahallenin asıl muhtarı olan Cemalettin Yazıcı ise durumdan oldukça keyifli olduğunu söyledi.
21 Ocak 2011 Cuma 22:51

Çevrekent'te önümüz kesilmek isteniyor

Çevrekent Yapı Ortaklığı Koordinatörü Uğur Kaya oldukça dertli.
24 Mart 2009 Salı 00:03

Seçim Rüzgarı

Bugün Arifiye İlçesinin nabzını yokladık. Oldukça ilginç tablo ile karşılaştık.
19 Ocak 2009 Pazartesi 00:55

Seçim Rüzgarı

Bugün CHP konusunu masaya yatıracağız. Serdivan'da açılan seçim merkezi nedeniyle düzenlenen törene yağışlı havaya rağmen ilgi oldukça fazla idi. Organizasyonda herşey dört dörtlük iken dikkatimizi çeken iki husus damgasını vurdu.
17 Ocak 2009 Cumartesi 23:06

Kar yağışı etkili oluyor

Dün akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı yüksek bölgelerde oldukça etkili oluyor.
30 Aralık 2008 Salı 01:29

Saadet Partisi iddialı geliyor.

Saadet Partisi İl Yöneticileri Yerel Seçimlerde oldukça iddialı olduklarını dile getirdiler.
7 Aralık 2008 Pazar 11:16

Cumhuriyet Resepsiyonuna Büyük İlgi

Sakarya Valisi Hüseyin Atak tarafından cumhuriyetin 85. kuruluş yıldönümü münasebetiyle verilen resepsiyona katılım oldukça fazlaydı.
29 Ekim 2008 Çarşamba 19:01

Elektrik Ustasının Büyük İcadı

Sakarya'da yaşayan elektrik ustası Mevlüt Batmaz'ın icat ettiği elektrik tasarruf cihazı, elektrik tüketiminde yüzde 25 tasarruf sağlıyor. Cihazı kullanan vatandaşlar da gelen düşük elektrik faturası nedeniyle oldukça memnun.
21 Eylül 2008 Pazar 20:31

Liderin keyfi yerinde

Lider Sakaryaspor Pazartesi akşamı saat 19.00'da Atatürk Stadında karşılaşacağı Diyrbakırspor maçına oldukça moralli hazırlanıyor.
25 Kasım 2007 Pazar 07:16

Yenimahalle'de balıkçılar öfkeli

Sakarya Nehri'nin Karadeniz'e döküldüğü son nokta Yenimalle'li balıkçılar oldukça öfkeliler.
21 Ekim 2007 Pazar 04:19

Herşey Birlik Beraberlik İçin

Dün Karasu Denizköy'de Osmanlı'dan Cumhuriyet'e 1. Yörük Şenliği Yapıldı. Yüzlerce davetlinin katıldığı şenlikte tertip komitesi ufak tefek aksaklıklara rağmen oldukça başarılıydılar.
6 Ağustos 2007 Pazartesi 05:46

Sapanca Sahili Yeniden Düzenlendi

Yaz aylarında ve özellikle de hafta sonları nüfusu oldukça fazlalaşan Sapanca ilçesinde göl kenarında, yeniden düzenleme çalışmaları başlatıldı.
17 Temmuz 2007 Salı 16:10

Anketimizin Açıklanmasında Son Gün

22 Temmuz'da yapılacak seçimler ile ilgili yaptığımız ankette son güne yaklaşıldı. Oldukça ilginç sonuç ortaya çıkacak görünüyor.
14 Temmuz 2007 Cumartesi 03:44

İşlerin %66'sını Kadınlar Yapıyor

Birleşmiş Milletin yaptığı araştırmaya göre oldukça ilgi çeken sonuçlar çıkmış.
8 Mart 2007 Perşembe 05:18

İlk Yarıda Oldukça Etkiliydik

Temsilcimiz Sakaryaspor Konyaspor karşısında oldukça etkili bir oyun ortaya koydu. Rakip Konyaspor ilk yarıda iki kez Sakaryaspor kalesine gelebildi.
28 Ocak 2007 Pazar 11:57

Sakarya'da RalliKros Heyecanı

Sakarya'da düzenlenen Türkiye Ralli Kros Şampiyonası 2. ayağı Arifiye'de tamamlandı. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ile Sakarya Otomobil Sporları Kulübü'nün organizesiyle gerçekleştirilen şampiyona oldukça zevkli geçti.
7 Ağustos 2006 Pazartesi 13:49

Festivalde Bugün

Kaynarca 3. Dartılı Keşkek Tavukçuluk Kültür Sanat Festivalinin son günü oldukça yoğun bir programı kapsıyor.
16 Haziran 2006 Cuma 03:15

Eksoz Muayenesiz Yola Çıkmayın

Trafik ve Karayolları ekipleri eksoz muayenesi kontrollerini aralıksız sürdürüyor. Yeni Çevre Yasası bu konuda oldukça yüklü cezalar getiriyor.
27 Nisan 2006 Perşembe 16:04

SESOB'ta Seçim Heyecanı

SESOB'ta Başkanlık seçimi için iki aday yarışacak halen başkanlık görevini yürüten Hasan Alişan ile Kahveciler Odası Başkanı Resul Karataş arasında oldukça çekişmeli bir seçim olacağı iddia ediliyor.
22 Aralık 2005 Perşembe 05:23

Sakaryaspor 0-1 Bursaspor

Temsilcimiz Sakaryaspor yine mağlup, Bursaspor taraftarlarının çıkardığı olaylar nedeniyle ilk yarı 10 dakika durdu. Oldukça geniş güvenlik önlemleri altında oynanan müsabakada
18 Aralık 2005 Pazar 11:42

Meşe Sahalarında Bakım Çalışmaları

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada; Şehir merkezlerinde odun tüketimi oldukça azalmasına rağmen orman içi ve kenarı köyler yakacak olarak meşe odununu kullanmaya devam ediyor.
29 Kasım 2005 Salı 09:34

Gribi Hafife Almayın!!!

Grip aşısı dönemi geldi. Araştırmalar, aşının başarısının yüzde 89 oranında olduğunu söylese de, yatarak geçirme riskini oldukça azaltıyor.Grip, basit bir hastalık gibi görünse de risk grubundaki kişiler için ölümcül olabilir.İşte bilinmesi gerekenler.
13 Kasım 2005 Pazar 13:55

TAVUKÇULAR MAĞDUR

Kuş gribi olayının patlak vermesinden dolayı sağlık konusunda oldukça hassas olan vatandaşlarımız tavuk satış reyonlarına uğramaz oldu.
12 Ekim 2005 Çarşamba 12:48

Karaca Mobilya Aksesuar

Çark sanayide hizmet veren mobilya aksesuarları konusunda oldukça zengin çeşitlere sahip bulunan Karaca Mobilya Aksesuar, kendi imalatı ürünleri ile show tv de beğeni ile izlenen komedi dizisi Çat Kapı'nın ana sponsorlarından birisi oldu.
20 Nisan 2005 Çarşamba 06:03

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1953 ABD'li kadın yüzücü Florance Chadwick, Çanakkale Boğazı'nın Nara Burnu ile Eceabat arasını 1 saat 50 dakikada yüzdü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free