hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir evinden mağlup ayrıldı Söğütlü için yeni projelerimiz olacak Ankara Demirspor:0 - Sakaryaspor: 0 Sakarya’nın büyük sorunlarını 5 yılda çözeceğiz Sakarya için hayallerimiz var Dr. Aydoğan Arslan: “İşinizin garantisi benim” Başkan Adayı Aydoğan Arslan’a dernek ziyaretlerinde yoğun ilgi MİMARLIK MÜHENDİSLİK ÇALIŞTAY SONUÇLARI BAŞKAN ADAYLARINA SUNULDU ÖZKOÇ, KOLİP VE KAZAN İÇİN OY İSTEDİ Maliye Topluluğundan Bilgi Yarışması
Ankara Demirspor:0 - Sakaryaspor: 0
Ankara Demirspor:0 - Sakaryaspor: 0
 
Sakarya için hayallerimiz var
Sakarya için hayallerimiz var
 
MİMARLIK MÜHENDİSLİK ÇALIŞTAY SONUÇLARI BAŞKAN ADAYLARINA SUNULDU
MİMARLIK MÜHENDİSLİK ÇALIŞTAY SONUÇLARI BAŞKAN ADAYLARINA SUNULDU
 
ÖZKOÇ, KOLİP VE KAZAN İÇİN OY İSTEDİ
ÖZKOÇ, KOLİP VE KAZAN İÇİN OY İSTEDİ

muhtarlık haberleri

Muhtarlar bizim çözüm ortaklarımızdı

2018 yılında SEMOS üzerinden 1000 başvurunun çözüne kavuştuğunu belirten Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Muhtarlarımızdan gelen talepler üzerine 2 milyon 293 bin 118 TL’lik malzeme desteğinde bulunduk. 2019 yılında da çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızla iletişim halinde kalmaya devam edeceğiz” dedi.
2 Ocak 2019 Çarşamba 19:46

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinlikleri sona erdi

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinlikleri Kent Park’ta düzenlenen programla sona erdi.
7 Ekim 2018 Pazar 21:48

47 bin yavru balık göletlere bırakıldı

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, balık popülâsyonuna katkı sunmak, doğal dengenin korunmasını sağlamak ve amatör balıkçılığı arttırmak için şehrin muhtelif bölgelerinde bulunan göletlere 47 bin yavru sazanın bırakıldığını açıkladı.
28 Haziran 2018 Perşembe 23:23

Büyükşehir’in projesine TÜBİTAK desteği

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında TÜBİTAK’a sunulan ‘Sürdürülebilir Tarımda Bitki Islahı ve Tarımsal İnovasyon Bilinci’ projesi destek almaya hak kazandı.
23 Nisan 2018 Pazartesi 22:03

Kurban kesimi belirlenen alanlarda yapılmalı

Kurban kesimi yapılabilecek alanlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Vatandaşlarımız Valilik ve ilçe belediyelerimizin belirlediği alanlarda kesim yapmalıdır. Gerekli hijyen ve çevre koşullarına uyulmayan kesimlerle ilgili gerekli yasal işlemler yapılacak ” dedi.
25 Ağustos 2017 Cuma 22:55

Kurban alacaklar bu haber sizin için

Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kurbanlık hayvan seçimi ile ilgili bilgiler verdi.
18 Ağustos 2017 Cuma 18:35

Şehrin geleceği için ortak hareket

İlçe Muhtarlar Derneği Başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya gelen Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Şehrimiz ortak paydasında birleşerek mahallelerimize nasıl daha iyi hizmet edebiliriz bunun derdi içerisindeyiz. İnşallah önümüzdeki süreçte de aynı uyum ve heyecanla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
29 Temmuz 2017 Cumartesi 01:01

Muhtarlar SEMOS’la tanıştı

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, 4 Haziran’da yapılan seçimleri kazanarak görevlerine başlayan muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda Muhtarlara SEMOS programıyla ilgili bilgiler verilirken; ilçelerdeki ihtiyaçlar da masaya yatırıldı.
21 Temmuz 2017 Cuma 23:43

Muhtarlara SEMOS eğitimi

Büyükşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Taha Toplu, Taraklı’da görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.
17 Temmuz 2017 Pazartesi 23:51

Büyükşehir’de görev değişikliği

Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine vekalet eden Taha Toplu, Muhtarlık İşleri ve Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü görevine getirildi.
7 Haziran 2017 Çarşamba 04:18

Daha fazla verim için budamaya dikkat

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Zeytin ve bağ budama’ eğitimi gerçekleştirildi.
3 Mart 2017 Cuma 21:33

Bilinçli gübre ve ilaçlamayla daha yüksek verim

Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı ve Tarım İl Müdürlüğü tarafından ‘Fındık dip sürgünü temizliğinde azotlu çözeltilerin kullanılabilirliği’ konulu program düzenlendi.
21 Şubat 2017 Salı 21:49

İSTİKLAL MAHALLESİNE YENİ MUHTARLIK

Serdivan Belediyesi tarafından yaptırılan İstiklal mahallesinde muhtarlık hizmetleri artık yeni yerinde verilecek.
20 Aralık 2015 Pazar 20:56

STK’LARA TARIM FAALİYETLERİ ANLATILDI

STK temsilcilerinin katılımları ile gerçekleşen toplantıda konuşan Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Hedefimiz hep birlikte şehrimizin tarımsal üretim göstergelerini daha da yukarılara taşımaktır” dedi.
13 Kasım 2015 Cuma 22:16

ADAPAZARI BELEDİYESİ MUHTARLIK BİNALARINI YENİLEDİ

Adapazarı Belediyesi, belediyeye yeni bağlanan Çaltıcak, Kavaklıorman, Abalı, Küçük hataplı ve Örentepe mahallelerine yeni muhtarlık binası yaptı.
12 Ekim 2015 Pazartesi 00:51

Taraklı CHP de Delege Seçimleri Yapıldı

CHP Taraklı İlçe Başkanı Sebahattin Dönmez CHP Taraklı İlçe Teşkilatı muhtarlık bölgelerinde demokratik şekilde delege seçimlerinin yapıldığını söyledi.
23 Ağustos 2015 Pazar 19:32

'CAN DOSTLARIMIZ VE KENTLERİMİZ' PANELİ GERÇEKLEŞTİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Can Dostlarımız ve Kentlerimiz' paneli, Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
31 Mayıs 2015 Pazar 18:29

TARIMSAL HİZMETLER VE MUHTARLIK İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI KURULUYOR

45 maddenin karara bağlanacağı Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda önemli bir çalışma daha hayata geçirilecek. Büyükşehir bünyesinde Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı kurulacak.
11 Mayıs 2015 Pazartesi 02:29

Muhtarlar Hizmet Ortaklarımızdır

Sakarya Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi muhtarlarımızın teknoloji karşısında kendilerini yenilemeleri açısından büyük önem taşıyor. Bu sayede muhtarlarımız hizmetlerini daha etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirecek.
25 Eylül 2014 Perşembe 22:10

358 Muhtara Daha Semos Sistemli Bilgisayar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi Tanıtım Toplantısı, 25 Eylül Perşembe günü Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
23 Eylül 2014 Salı 00:28

Tüm Muhtarlara Semos Müjdesi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye’de ilk olan Elektronik Muhtarlık Otomasyon Projesi ile kısa süre içerisinde tüm muhtarlıkların bulaşacağını müjdeledi.
2 Eylül 2014 Salı 02:27

MUHTARLARA SEMOS’LU BİLGİSAYAR

Türkiye’de ilk olan Elektronik Muhtarlık Otomasyon Projesi ile Büyükşehir hizmet sınırlarındaki tüm muhtarların buluşacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir sınırlarına yeni dahil olan 358 muhtarımız SEMOS’la buluşacak.
12 Haziran 2014 Perşembe 04:06

KÖYDEN MAHALLEYE DÖNÜŞTÜ HİZMETLERLE TANIŞTI

Arifiye Belediyesi tarafından Mollaköy Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine Mollaköy'de yaptırılan Muhtarlık Binası, Spor Tesisi, Çocuk Parkı ve fitness park hizmete girdi.
14 Şubat 2014 Cuma 21:43

KAYMAKAM MUHTARLARA KİTAP HEDİYE ETTİ

Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak Yazılı ve Ekinli Muhtarlıklarına kitap hediye etti.
7 Şubat 2014 Cuma 23:25

7 MUHTAR ADAYI KORUCUK İÇİN YARIŞACAK

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde büyük Marmara Depreminin ardından kalıcı konutların inşa edilmesiyle 2002 yılında kurulan Korucuk Mahallesi’nde 7 muhtar adayı muhtarlık için yarışıyor.
4 Şubat 2014 Salı 18:26

3 KADIN MUHTAR ADAYINDAN TKB’YE ZİYARET

Yerel seçimlerde mahalle muhtarlıkları için adaylıklarını açıklayan 3 kadın muhtar adayı Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesini ziyaret ettiler.
30 Ocak 2014 Perşembe 00:01

Büyükşehir sınırları içerisindeki muhtarlara 311 bilgisayar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) çalışmaları kapsamında Büyükşehir sınırları içerisindeki muhtarlara 311 bilgisayar teslim edildi.
12 Temmuz 2012 Perşembe 20:02

MUHTARLIK BİNASINA POMPALI SALDIRI

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Şerefiye köyü muhtarlık binasına gece geç saatlerde kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı.
25 Haziran 2012 Pazartesi 07:49

MUHTARLARDAN BÜYÜKŞEHİR’E SEMOS TEŞEKKÜRÜ

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve dernek yönetimi, Sakarya Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.
6 Haziran 2012 Çarşamba 18:41

Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS)

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi, bizim belediyecilik anlayışımızın nasıl bir noktada seyrettiğinin açık bir gös
1 Haziran 2012 Cuma 16:35

BÜYÜKŞEHİR MUHTARLARA SİSTEM KURDU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi’ni (SEMOS) hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.
29 Mayıs 2012 Salı 22:00

Karapürçekte Muhtarlık Açılışı

Sakarya'nın Karapürçek ilçesi Yazılıgürgen mahallesi yeni muhtarlık binasına kavuştu.
1 Mayıs 2009 Cuma 18:50

Muhtarlar seçim günü full mesaide

Sakarya'da mahalle ve köy muhtarlıkların 21 Ekim seçim günü akşamına kadar açık olacağı belirtildi.
19 Ekim 2007 Cuma 16:12

Sapanca İlmiye Muhtarı Öldürüldü

Sapanca ilçesinin İlmiye köyü Muhtarı Cemal Kösemen muhtarlık bürosunda uğradığı silahlı saldırı sonucu vurularak öldürüldü.
13 Temmuz 2007 Cuma 11:48

Seçmen Kağıtları Muhtarlara Geldi

Seçimlerde oy kullanacak vatandaşların, seçmen kağıtları muhtarlıklara geldi. Adres sıralaması yapan muhtarlıklar, dağıtımlara pazartesi gününden itibaren başlayacak.
9 Haziran 2007 Cumartesi 12:30

Yenikentin yönü belirlendi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Trafik Müdürlüğü Ekipleri; Yenikent’te Valilik Kampüsü ve Muhtarlık girişine; Camili Mahallesi ile birlikte çevredeki beş mahalleyi gösteren yön tabelası astı.
11 Ocak 2007 Perşembe 10:08

Seçmen listeleri bugün askıda

Seçmen listeleri 1 Mart'a kadar askıda kalacak Seçmen listeleri, güncelleme amacıyla bugünden itibaren askıya çıkacak. Seçmen listeleri, 1 Mart'a kadar muhtarlıklarda askıda kalacak.
25 Aralık 2006 Pazartesi 05:24

Sedaş yetkililerden destek bekliyor

SEDAŞ Genel Müdürlüğü Valilikler, Kaymakamlıklar, Muhtarlıklar ve Belediyelerden Enerji Nakil Hatlarının Altında Yer Alan Ağaçların Budanması ve Kesilmesi vatandaşların bu konuda bilinçlendirilmesi için Yardım İstedi.
11 Ağustos 2006 Cuma 16:21

Hızırtepe Mahalle Muhtarlığına Saldırı

Adapazarı Hızırtepe Mahalle Muhtarlığı, kimliği belirsiz kişi veya kişilerin saldırısına uğradı. Alınan bilgiye göre, Hızırtepe Mahallesi Figen Sakallıoğlu Caddesi üzerinde bulunan muhtarlık binasına, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından saldır
29 Nisan 2006 Cumartesi 09:51

KORUCUK MAHALLESİ HIZLA GELİŞİYOR

Adapazarı'nda hızla gelişen bölgelerden biri olan Korucuk bölgesinde eski köy içinde faaliyet gösteren muhtarlık, konutlar bölgesine taşındı. Adapazarı'nda TOKİ (Toplu Konut İdaresi) tarafından konutların yapıldığı Korucuk
14 Ağustos 2005 Pazar 10:46

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1903 Beşiktaş Jimnastik Kulübü kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free