hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yeni Yerinde SATSO 15. MESLEK KOMİTESİ SAHTE DETERJAN VE TEMİZLİK MALZEMELERİ İÇİN UYARDI Gençlerimize olan inancımız asla bitmeyecek Gençliğimize Güvenimiz Tamdır Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma yarışmasında büyük heyecan SEDAŞ’TAN ANINDA MÜDAHALE 2018 yılı kesin hesabı kabul edildi Söğütlü’nün yanındayız SAKARYASPOR: 4 SARIYERSPOR: 0 Üretim anlamında ülkemize en fazla katkı sunan şehirlerden biri olmalıyız.
Gençliğimize Güvenimiz Tamdır
Gençliğimize Güvenimiz Tamdır
 
Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma yarışmasında büyük heyecan
Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma yarışmasında büyük heyecan
 
SAKARYASPOR: 4 SARIYERSPOR: 0
SAKARYASPOR: 4 SARIYERSPOR: 0
 
EKONOMİ TABANLI STK'LAR TAMAMLAYICIMIZDIR İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ
EKONOMİ TABANLI STK'LAR TAMAMLAYICIMIZDIR İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

mecliste haberleri

Asfalt için 50 Milyon

Büyükşehir Nisan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Mecliste SASKİ’nin çalışma yaptığı alanlarda kullanılacak asfalt için 50 Milyon TL’lik krediye onay verildi. Şehir Kütüphanesi’nin yapımı konusunda protokol imzalanması için Başkan Toçoğlu’na yetki verilirken; Büyükşehir Belediyesi tarafından Korucuk’a kazandırılacak SAMEK merkezi için yer tahsisi yapıldı.
12 Nisan 2017 Çarşamba 03:35

Sicil affının yanında yapılandırmaya ek süre de meclisten geçti

Sakaya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, dört gözle beklenen sicil affının yanında, SGK ve vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasında süreyi kaçıranlara ek süre tanıyan torba yasanın meclisten geçmesinin esnaf ve sanatkarı büyük ölçüde rahatlattığını söyledi.
19 Ocak 2017 Perşembe 20:13

BÜYÜKŞEHİR’E AFET YETKİSİ GELİYOR

Sakarya Büyükşehir Meclisi 14 Aralık Pazartesi günü toplanıyor. Mecliste, Bakanlar Kurulu’nu ‘Afete Maruz Bölge Kararı’ aldığı bölgeler ile ilgili gündem maddesi görüşülecek.
13 Aralık 2015 Pazar 17:28

HALK OTOBÜSLERİNİN RENGİNİ HALK BELİRLEYECEK

Büyükşehir Belediyesi, Özel Halk Otobüsleri Çalışma Yönetmeliğinde gerekli düzenlemeleri yaptı ve meclisten onayı aldı. Bu kapsamda gerçekleştirilecek çalışmayla özel halk otobüslerinin rengini vatandaş belirleyecek.
12 Mayıs 2015 Salı 01:49

'54. Cadde' İçin Başkan Alemdar Ve Encümene Yetki Verildi

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Nisan ayı olağan meclis toplantısının açılışında salı günü yaşanan terör olayını kınadı. Mecliste görüşülen tek madde olanSerdivan Belediyesi’nin vizyon projesi 54. Cadde için Başkan Yusuf Alemdar’a ve encümene yetki verildi.
3 Nisan 2015 Cuma 01:54

Meclis Genel Kurulunda Dersim gerginliği

Mecliste HDP Grup Başkanvekili Baluken’in Dersimde yapılan sistemli bir soykırımdır” ifadeleri MHP ve HDP arasında gerginliğe neden oldu
14 Kasım 2014 Cuma 03:52

Belediye Bütçesi Mecliste Oy Birliği İle Kabul Edildi

Zonguldak?ın Ereğli ilçesinde Belediye Meclisi, Kasım ayı beşinci toplantısını Belediye Başkanı Hüseyin Uysal?ın başkanlığında yaptı.Gündem maddelerine geçilmeden önce 4 günlük Almanya ziyaretini değerlendiren Başkan Uysal, katıldıkları
11 Kasım 2014 Salı 20:52

Büyükşehir?den Bir Müze Daha: Tıp Müzesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, Kasım ayı meclis toplantısının 1. birleşiminde 56 madde görüştü. Mustafa Kemal Atatürk?ün ölüm yıldönümü nedeniyle 1 dakikalı saygı duruşundan sonra yoklama ile başlayan mecliste 56 madde görüşül
11 Kasım 2014 Salı 02:40

Üstün’den “yeni yerleşim yeri” müjdesi!

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün katıldığı radyo programında, mecliste devam eden Torba Yasa kapsamında, Sakarya’nın Ortaköy ve Karalar Köyü’nde sular altında kalan vatandaşlara yeni yerleşim yerinin sağlanması için düzenlemeler getirileceğini açıkladı.
3 Eylül 2014 Çarşamba 21:53

ADAPAZARI BELEDİYE MECLİSİNDEN SOMA’YA 6 BİN 530 LİRA YARDIM

Adapazarı Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı. Mecliste 11 madde görüşüldü.
3 Haziran 2014 Salı 23:32

ADAPAZARI BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Adapazarı Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı. Mecliste bir ilave maddesi olmak üzere toplam 12 madde görüşüldü.
6 Mayıs 2014 Salı 19:30

ADAPAZARI MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Adapazarı Belediye Meclisi seçim sonrasında ilk toplantısı Süleyman Dişli Başkanlığı’nda yapıldı. Mecliste komisyon üyeleri seçim yapıldı.
10 Nisan 2014 Perşembe 04:11

Öğretmenlere İl Dışı Rotasyon

Milli Eğitim Bakanlığının binlerce okul/kurum idarecisini görevden alma kararı meclisten çıkmak üzere. MEB'deki değişim bununla sınırlı değil. Bugünlerde MEB koridorlarında konuşulan en önemli konu öğretmen rotasyonu.
2 Mart 2014 Pazar 15:30

Savaş, “Biz bu yola makam için değil hizmet için çıktık”

“Merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun ülkemiz için gösterdiği çaba ve onun ülkemiz için yapmak istediği hizmet anlayışıyla yola çıktık” diyen BBP Serdivan Belediye Meclis Üyesi Adayı Derya Savaş, “Serdivan’ın sesini mecliste duyurmak ve Serdivan’ın halkının sorunlarını mecliste savunmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.
20 Şubat 2014 Perşembe 03:05

Meclis Sapanca Gölü son konuşmalar

Sapanca Gölü Mecliste Böyle Konuşuldu
16 Ocak 2014 Perşembe 03:33

2014 YILININ İLK MECLİSİ SÜLEYMAN DİŞLİ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Adapazarı Belediyesi 2014 yılı ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı. Mecliste bir ilave madde olmak üzere toplam 16 madde görüşüldü.
7 Ocak 2014 Salı 20:20

ORMAN KÖYLERİ KAMERAYLA TAKİP EDİLECEK

Adapazarı Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı. Mecliste Adapazarı ilçesine bağlı 26 orman köyünde ‘Her Köye Kamera Projesi’ne destek kapsamında Başkan Dişli’ye yetki verildi.
3 Aralık 2013 Salı 01:51

SATSO’DA SEÇİM SONRASI İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) seçimlerin ardından ilk Meclis toplantısını yeni Başkan Akgün Altuğ başkanlığında yaptı. Mecliste konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 5 yıl içinde Sakarya’nın farklı bir konuma geleceğini söyledi.
3 Haziran 2013 Pazartesi 03:36

Adapazarı Belediyesi Nisan ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Adapazarı Belediyesi Nisan ayı meclisi Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında yapıldı. Mecliste konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, dün Söğütlü’de gerçekleştirilen Doğalgaz Çevrim Santraline ret eylemine Ankara’da olmasa katılacağını belirterek, “Doğrularda her zaman yan yana olmalıyız” dedi.
1 Nisan 2013 Pazartesi 19:44

Dişli, Her türlü cevabı veririz. Yeter ki, samimi olunsun

Adapazarı Belediyesi Mart ayı meclisi Süleyman Dişli başkanlığında toplandı. Sangarius ihalesinin iptalinin gündeme getirildiği mecliste konuşan Başkan Dişli, “Her türlü cevabı veririz. Yeter ki, samimi olunsun” dedi.
5 Mart 2013 Salı 00:06

ÖZKOÇ;TOPARLAYAMADIKLARI İÇİN TELAŞ YAŞIYORLAR

Meclisteki çalışmalarına bir günlüğüne ara veren CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Bolu Milletvekili Tanju Özcan’la birlikte, CHP il teşkilatında bir değerlendirme toplantısı yaptı.
9 Mart 2012 Cuma 19:28

Gar Meydanı için 15 milyon TL Kredi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Başkan Zeki Toçoğlu’nun yönettiği mecliste, gündemdeki 50 maddeye 5 madde daha ilave edilerek toplam 55 madde görüşülüp karara
10 Ekim 2011 Pazartesi 18:20

CHP memleketi ateşe atıyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, mecliste yaşanan yemin krizini muhalefetin kendi iç hesaplaşması olarak değerlendirirken, "CHP kendi iç hesaplaşmasından ötürü memleketi ateşe atıyor" dedi.
30 Haziran 2011 Perşembe 00:23

Kendileri Meclisi Açacak mı?

Günlerdir Merakla Beklenen 9 günlük Bayram Tatili Hayal oldu. Kamu Çalışanları şimdi bu kararı veren Meclis'e soruyor. Tatilin bittiği gün kaç Milletvekilii Mecliste olacak?
17 Ekim 2006 Salı 05:25

Meclis Serdivan'da Toplandı

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi aylık Olağan Genel Meclisi Serdivan’da yapıldı. Katılımın yoğun olduğu mecliste ilave 14 madde ile birlikte 47 madde onaylanarak kabul edildi.
10 Ekim 2006 Salı 10:40

Yankılar Devam Ediyor

Süleyman Gündüz ile ayhan Sefer Üstün arasında Mecliste yapılan hararetli tartışmanın yankıları devam ediyor. Kanal D haberinin ardından dün tüm Sakarya basını bu olaya yer verdi.
20 Nisan 2006 Perşembe 04:38

AKP Sakarya'da Liste Tartışması

Dün gece Kanal D Ana haber bülteninde yayınlanan bir habere göre Sakarya İl Kongresi için hazırlanan liste yüzünden Sakarya Milletvekilleri Süleyman Gündüz ile Ayhan Sefer Üstün mecliste tartıştı.
19 Nisan 2006 Çarşamba 07:03

Erdoğan yine muhalefeti eleştirdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sakarya il kongresinde yaptığı konuşmada CHP lideri Deniz Baykal'ı eleştirdi. Erdoğan "Sosyal Güvenlik Yasası çıkardık. CHP mecliste durmadı kaçtı." şeklinde açıklamalarla Baykal'a yüklendi.
15 Nisan 2006 Cumartesi 16:07

Kredi Kartları Yasa Tasarısı Kanunlaştı

TBMM Genel Kurulu'nda son günlerde artan intihar olayları nedeniyle harekete geçen iktidar ve muhalefet partileri, sağladıkları uzlaşmayla Kredi Kartları Yasa Tasarısı'nı jet hızıyla meclisten geçirdi.
23 Şubat 2006 Perşembe 21:55

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1991 Edith Cresson, Fransa'nın ilk kadın başbakanı oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free