hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı SATSO'da LED Teknolojisi ve Sürücü Seçimleri Eğitimi ‘Adam olun da sözünüzü tutun’ Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi Lokman Hekim’de Başarıya Ödül Minik Öğrencilerden Anlamlı Davranış Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
 
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
 
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
 
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

korkmaz haberleri

GökhanKORKMAZ’a yeni görev…

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’nun (TÜGİK) 9.dönem yönetim kurulu ilk toplantısı Genel Başkan Erkan Güral Başkanlığında İstanbul'da gerçekleştirildi. Toplantıda SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
18 Aralık 2018 Salı 03:58

Yılın Örnek Öğretmenine Durmuş’tan Tebrik

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER)’in düzenlediği uluslararası forumda “Yılın Örnek Öğretmeni” seçilen Taraklı Yenidoğan Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Muhadar Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’la birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.
15 Kasım 2018 Perşembe 23:16

Söğütlü ‘de Bayramlaşma

Söğütlü geleneksel bayramlaşma programındaİlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Gençve protokol üyeleri Söğütlü halkıyla bayramlaştı.
17 Haziran 2018 Pazar 08:01

Söğütlü’de Karne Sevinci

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Hüseyin Genç,Söğütlü İmam Hatip Ortaokulundaki karne törenine katılarak 2017-2018 eğitim ve öğretim yılını başarıyla bitiren öğrencilerin karne sevincini paylaştı.
10 Haziran 2018 Pazar 06:02

Öğrenci Niteliklerinin Arttırılması Ortak Hedefler Arasında

Teknoloji Fakültesi Dekanı ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık SakaryaGİAD Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Korkmaz’ı ziyaret etti.
20 Aralık 2017 Çarşamba 22:50

Taraftarlarımızın desteğiyle kazanacağız

TOFAŞ maçı öncesi değerlendirmelerde bulunan Can Korkmaz, “İki maçtır arka arkaya kazanıyoruz. Bu seriyi devam ettirmek istiyoruz” derken
27 Ekim 2017 Cuma 20:32

Kaymakam Çiçekli SAܒlü Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde düzenlenen konferansa katıldı.
12 Ekim 2017 Perşembe 01:57

Söğütlü’de İlköğretim Haftası Kutlamaları

Söğütlü İlköğretim Haftası programını G.Z. Gündoğan İlkokulu bahçesinde, ilçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Genç, ilçe protokolü, öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
22 Eylül 2017 Cuma 01:42

KORKMAZ BAŞBAKANLIK İFTARINDA DAVETLİYDİ

Başbakan Yıldırım’ın iş camiasının etkin sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ile bir araya geldiği programda Sakarya’dan Gökhan Korkmaz’da davetliler arasındaydı.
14 Haziran 2017 Çarşamba 22:52

Söğütlü Protokolünden Çiftçilere Ziyar

Çiftçiler Haftası sebebiyle Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Genç ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Gürkan çiftçileri ziyaret ederek ilçedeki tarım üzerine sohbet ettiler.
19 Mayıs 2017 Cuma 21:53

Sakarya GİAD Kandil Mesajı

Sakarya GİAD Başkanı ve Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu yönetim kurulu üyesi Gökhan Korkmaz, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.
10 Mayıs 2017 Çarşamba 19:30

Kenan Korkmaz’a Üst Düzey Ziyaret

Allianz Sigortacılık Üst düzey yöneticilerinden Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı aynı zamanda Türkiye CEO’ su Aylin Somersan-Coquı , - Yönetim Kurulu Üyesi (İç Kontrol ve Risk Yönetimi ile Uyum Programı) Ahmet Turul, Allianz Gurup Başkanı Fatih Aygün ve Bölge Müdürü Ahmet Korkut Güner Allianz Sigorta’ nın‘ın bölgedeki tek Prestij Acentesi olan Kenan Korkmaz Sigorta Acentesine nezaket ziyareti yaptılar.
27 Nisan 2017 Perşembe 21:52

GÖKHAN KORKMAZ TÜGİK YÖNETİM KURULU'NA SEÇİLDİ

Sakarya Girişimciler ve Genç İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Korkmaz, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Kurulu’nda yönetim kurulu üyeliğine seçildi.
20 Mart 2017 Pazartesi 23:54

Söğütlü'de Öğrencilere Karne Jesti

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının sonunda, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Hüseyin Genç'in geleneksel hale getirdiği karne günü öğrenciler ile bir arada olma sevinçlerini paylaşma, onları çeşitli hediyelerle ödüllendirme töreni gerçekleşti.
20 Ocak 2017 Cuma 23:57

SAKARYAGİAD BAŞBAKAN İLE BULUŞTU

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu üyesi 400’e yakın iş adamı Başbakan Binali Yıldırım’ın davetlisi olarak Çankaya Köşküne çağrıldı. Davetliler arasında Sakaryagiad başkanı Gökhan Korkmaz ve üyeleri de vardı.
3 Ocak 2017 Salı 22:44

Sakaryagiad Vali Coş'u Ziyaret etti.

TÜGİK Sakaryagiad Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetim kurulundan oluşan bir heyet valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ederek 2015 ocak ayından başlayarak bugüne kadar ki 2 yıllık sürede gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sunumunu yaptılar.
11 Kasım 2016 Cuma 00:14

SAÜ ÖĞRENCİLERİ GÖKHAN KORKMAZ’I AĞIRLADI

Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Girişimcilik kulübü tarafından 12.si düzenlenen kişisel gelişim ve girişimcilik günleri etkinliği davetlisi TÜGİK SAKARYAGİAD başkanı Gökhan Korkmaz’dı.
27 Ekim 2016 Perşembe 01:52

Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz'ın 23 Nisan Mesajı

Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
23 Nisan 2016 Cumartesi 01:42

SakaryaGİAD Kandil Mesajı

SakaryaGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Korkmaz Regaip Kandili için bir mesaj yayınladı.
6 Nisan 2016 Çarşamba 20:56

Söğütlü'de 18 Mart Şehitler Günü

Söğütlü ‘de 18 Mart Şehitleri anma Programı, İlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Jandarma Komutanı Serhat Arpat, Belediye Başkanı Hüseyin Genç, ilçe daire amirleri, öğrenciler ve halkın katılımıyla gerçekleştirildi.
19 Mart 2016 Cumartesi 02:44

Söğütlü Jandarma Komutanlığına Taziye Ziyareti

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Hüseyin Genç, yaşadığı rahatsızlık sebebiyle vefat eden Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdoğan Çetin’in görev yaptığı İlçe Jandarma Komutanlığına taziyede bulundular.
19 Ocak 2016 Salı 16:22

TSE Başkanı Sebahittin Korkmaz'dan 'f Klavye' Açıklaması

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Sebahittin Korkmaz, F Klavye’nin seri üretime girebilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
7 Kasım 2015 Cumartesi 19:44

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Giad'ı Ağırladı

Genç ve Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
28 Ekim 2015 Çarşamba 20:47

Sakarya Giad'dan Satso'ya Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği (Sakarya GİAD) Kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
16 Ekim 2015 Cuma 20:24

SAKARYAGİAD’ DAN SERİ ZİYARETLER…

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu çatısı altında haziran ayı içerisinde kurulumu tamamlanan Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ ve beraberinde ki heyet Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunarak, son zamanlarda gerçekleşen terör olaylarına karşı güvenlik güçlerimizin sürdürdüğü kararlı tutum için şükranlarını ilettiler.
10 Ekim 2015 Cumartesi 01:26

Başkan Toçoğlu Giad Yönetim Kurulunu Ağırladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Genç İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında misafir etti.
15 Eylül 2015 Salı 22:59

Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği'nden Basın Bayramı Kutlaması

Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan KORKMAZ Basın Bayramını Kutlayan bir yazılı açıklama yaptı.
24 Temmuz 2015 Cuma 17:13

SAKARYAGİAD yönetim görevleri‏

SAKARYAGİAD yönetim görevleri‏ hakkında Başkan Gökhan Korkmaz tarafından bir basın açıklaması yapıldı
2 Temmuz 2015 Perşembe 22:46

SAKARYA GENÇ GİRİŞİMCİLER VE İŞADAMLARI DERNEĞİ KURULDU

TÜRKİYE GENÇ İŞADAMLARI KONFEDERASYONU kısaca TÜGİK'e bağlı olacak faliyet gösterecek SAKARYA GENÇ GİRİŞİMCİLER VE İŞADAMLARI DERNEĞİ NG KÜTAHYA SERAMİK Bayii Gökhan Korkmaz başkanlığında kuruldu.
23 Nisan 2015 Perşembe 09:38

Atatürk?ü Anma Etkinlikleri Sürüyor

Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim Gençlik Merkezi Ali İsmail Korkmaz Sahnesi?nde gerçekleşen 10 Kasım Oratoryosu ?Gençlik ve Cumhuriyet? adlı etkinlik izleyenlerden büyük beğeni aldı.Arzu Yılmaz Dağdemir?in yazdığı, Selçuk Tuzcuoğlu ve Fatih P
11 Kasım 2014 Salı 17:25

Deli diyecekler korkusu yaşamayın!

Psikiyatri Kliniğinden Uzm. Dr. Süleyman Korkmaz psikiyatrinin bilinen ve bilinmeyen yönleri hakkında bilgi verdi.
11 Kasım 2014 Salı 15:38

Bülent Korkmaz: "Oyundan memnunum"

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz; "Sonuçtan değil ama oyundan memnunum" dedi
9 Kasım 2014 Pazar 23:18

KORKMAZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Gaziantep ilinde gerçekleştirilen 14-15 Yaş Minik Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında Sakaryalı Furkan Muhammet Korkmaz 73 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu.
20 Haziran 2014 Cuma 17:15

GÖKHAN KORKMAZ YAPI DÜNYASI OLGUNLARDA İDDALI…

Bu yıl 26.sı düzenlenecek olan olgunlar turnuvasında NG KÜTAHYA SERAMİK markası ile GÖKHAN KORKMAZ YAPI DÜNYASI genç olgunlar katagorisindeiddalı bir takım ile mücadele edecek.
27 Mayıs 2014 Salı 05:52

KORKMAZ’DAN ZORUNLU NÖBETE TEPKİ

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Aile Sağlığı Merkezlerinde görev yapan Aile Hekimlerine ve Aile Sağlığı Elemanlarına kendi kurumları dışında Hastanelerin Acillerinde nöbet yazılmasına tepki gösterdi.
1 Mayıs 2014 Perşembe 16:52

NG KÜTAHYA SERAMİKTEN 25. YIL ÖDÜL܅

Sakarya geneli NG KÜTAHYA SERAMİK ana bayiliğini sürdüren GÖKHAN KORKMAZ YAPI DÜNYASI bu yıl bayiliğinin 25. Yılını kutluyor.
18 Nisan 2014 Cuma 04:45

TÜRK SAĞLIK SEN ANKETİNDEN ÇARPICI SONUÇLAR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz sendikaları aile hekimlerinin ve aile sağlığı çalışanlarına yönelik yapılan anketten çarpıcı sonuçlar ortaya çıkığını söyledi.
26 Aralık 2013 Perşembe 22:17

KAMUDA ENGELLİ KADROSUNUN YÜZDE 42’Sİ HALA BOŞ

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz Kamudaki engelli kadrolarının yüzde 42’sinin hala boş olduğunu bildirdi.
3 Aralık 2013 Salı 22:11

TÜRKİYE’DE BİR DİŞ HEKİMİNE 11 BİN 326 KİŞİ DÜŞÜYOR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, sendikaları tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye'de 20 bin 602 diş hekiminin görev yaptığını söyledi.
22 Kasım 2013 Cuma 23:58

ÇALIŞANLARA ROTASYON ŞOKU

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Çalışma Bakanlığı’nın memurlara getirilecek olan Rotasyonla ilgili olarak sendikaların görüşlerine başvurmasına rağmen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının bir günde yayınladığı bir yönetmelikle bunu hayata geçirmesinin kabul edilemez bir durum olduğunu belirtti.
20 Mayıs 2013 Pazartesi 21:55

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE 23 BİN HİZMETLİ KADRO BEKLİYOR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz Sağlık sektöründe çalışan 23 bin hizmetlinin haklarının görmezden gelindiğini savunarak, diğer kurumlarda olduğu gibi sağlık kurumlarındaki hizmetlilerin de kadroya alınmasını istedi.
9 Mayıs 2013 Perşembe 20:12

70’LİK DEDE DÖKTÜRDÜ

Uluslararası 9. Sakarya Halk Oyunları Festivali'nde müziğin ritmine kendini kaptıran 71 yaşındaki Nuribey Korkmaz isimli vatandaş izleyenleri de coşturdu.
21 Nisan 2013 Pazar 23:00

DÖNER SERMAYE YERİNE EK ÖDEME

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Yeni ek ödeme yönetmeliği ile sağlık çalışanlarının haklarının hiçe sayıldığını öne sürdü.
5 Şubat 2013 Salı 20:29

SAĞLIKTA İSTEK DIŞI TAYİNE TEPKİ

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, yeniden yapılandırma sürecine giren Sağlıkta çalışanların her geçen gün yeni bir mağduriyetle karşı karşıya kaldığını belirtti.
21 Aralık 2012 Cuma 17:21

SABİM İHBAR HATTI GİBİ ÇALIŞIYOR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çalışan Asistan Doktor Melike Erdem'in önceki gün hastanede hayatına son vermesinin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek,
4 Aralık 2012 Salı 14:59

KORKMAZ YAPI’DAN KÜTAHYA SERAMİK TANITIMI

İlimiz Kütahya Seramik ana bayisi GÖKHAN KORKMAZ YAPI DÜNYASI Serdivan AVM içerisinde yaptığı sunumla farklılık yarattı. AVM içerisinde hazırlanan çok özel bir alanda tasarım ve satış ekibi tarafından banyoların projelendirilmesi hizmetleri tanıtıldı.
22 Kasım 2012 Perşembe 23:40

SAĞLIKÇILAR YIPRANMA PAYI İSTİYOR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, sağlık çalışanlarına yönelik yıpranma payı taleplerini yineleyerek, yıpranma payının biran önce verilmesi gerektiğini söyledi.
15 Kasım 2012 Perşembe 18:19

Türk Sağlık-Sen Kamu Hastaneleri Birliğine tepkili

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, 2 Kasım itibariyle tüm Türkiye’de uygulama başlanan Kamu Hastaneleri Birliği ile hastanelere işletme gözü ile bakan yeni bir yönetim tarzının başladığını belirterek,
6 Kasım 2012 Salı 21:20

Acılı Baba Konuştu

Sakarya Nehri'ne atlayarak kaybolan kızın babası Süleyman Korkmaz, kızının intiharında ihmal olduğunu iddia ederek, "Olay yerinde önlem alınmadı. Polisler adeta seyretti. Kızım göz göre göre ölüme gitti" dedi.
6 Mart 2012 Salı 23:07

Sakarya Köprüsünde 2.intihar girişimi

Sakarya Köprüsün'de Nermin Korkmaz intihar ederek hayatını kaybetmesinin ardından ikinci intihar girişimi son anda önlendi.
5 Mart 2012 Pazartesi 23:05

Kenan Korkmaz Sigortacılık Kuruluşunun 19. Yılını kutladı.

İlimizin tanınmış Sigorta Acentelerinden olan, Allianz Sakarya Acentesi Kenan Korkmaz Kuruluşunun 19. Yılını kutladı.
5 Şubat 2012 Pazar 20:31

Memurlardan dilekçe ile destek bekleniyor

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz; memurlardan, bedel alınmadan askerliklerinin emekliliğe sayılması için dilekçe ile destek verilmesini istedi.
28 Kasım 2011 Pazartesi 16:30

Sakarya'da şüpheli ölüm

Sakarya'da, tek başına yaşadığı evinin bahçesinde torunu tarafından ölü bulunan Rasim Korkmaz'ın ölümü şüpheli bulundu. Sakarya'nın Serdivan ilçesine bağlı Kazımpaşa Mahallesinde ikamet eden Rasim Korkmaz (75), önceki gün kendine ait evin bahçesinde
2 Ağustos 2011 Salı 21:08

CHP'li Yönetici evinde ölü bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akyazı ilçe yönetim kurulu üyesi Fatih Korkmaz (46) evinde ölü bulundu.
7 Şubat 2011 Pazartesi 18:25

Devlet Hastanelerini sattırmayız.

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, "Hastanelerin idari ve mali açıdan özerk işletmeler statüsü getirilirken aynı zamanda hastanelerin sosyal sorumluluklarının devam edeceğini ileri sürmek mantıksızlıktır.
9 Mayıs 2010 Pazar 21:26

Karakamış Mahallesi yasta

Adapazarı'na bağlı Karakamış Mahallesi Muhtarı İsmail Korkmaz (52), geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.
20 Ocak 2009 Salı 17:19

Türk Sağlık-Sen Kadro İstiyor

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, "Sağlıkta uygulanan farklı istihdam modelleri ile aynı işi yapan fakat farklı mali ve sosyal haklara sahip olan kamu çalışanları oluşturulmuştur"dedi.
18 Ocak 2009 Pazar 16:19

Olayın sebebi tesbit edilmeli

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Yenikent Devlet Hastanesi'nde yemekten 234 kişinin zehirlenmesiyle ilgili olarak, "Bu olayın sebebi bir an önce tespit edilmeli" dedi.
25 Kasım 2008 Salı 17:03

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1849 Elizabeth Blackwell, tıp diploması alan ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free