hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Bu mutfakta lezzet var MAKİNADA EMNİYETİN ÖNEMİ SEMİNERİ SATSO'DA VERİLDİ Menekşe Kibrit Fabrikası Mimari Fikir Proje Yarışması Sakarya'da İlk: Parkinson Tedavisinde Yeni Yöntem Çatışma Olmayan Bölgelerde Trump, Çatışma Olan Bölgelerde Amerikan Bürokrasisi SUBÜ - İl MEM işbirliği Sanatın Sınırları ve Güzelin Politikası G-FAST’18 Ödülleri Sahiplerini Buldu Öğretmenler Sınıflarda Daha Aktif Ders İşleyecek. ‘Gençler Münazarada’ projesinde muhteşem final
SUBÜ - İl MEM işbirliği
SUBÜ - İl MEM işbirliği
 
Okul Önleri “Okul Geçit Görevlileri” sayesinde artık daha güvenli
Okul Önleri “Okul Geçit Görevlileri” sayesinde artık daha güvenli
 
Dükkan54 ile Sakaryaspor’a hep birlikte destek olalım
Dükkan54 ile Sakaryaspor’a hep birlikte destek olalım
 
Ülke de Sakarya da yanıyor!
Ülke de Sakarya da yanıyor!

köprüsü haberleri

GENÇ MÜSİAD’TAN MUHTEŞEM FİNAL

Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Konferans Salonunda "Genç Ticaret Köprüsü 2. Ülke Sunum Yarışması Final Programı" düzenlendi.
10 Mayıs 2018 Perşembe 02:10

Zincirleme Kaza 1 Ölü, 3 Yaralı

Taraklı yolu üzeri Alifuatpaşa köprüsü üzerinde üç araç birbirine girdi
13 Nisan 2018 Cuma 20:09

Geçmişten Günümüze Müzik Köprüsü

Sakarya Üniversitesi Nevahenk Türk Müziği Topluluğu tarafından ‘Geçmişten Günümüze Müzik Köprüsü’ isimli konser düzenlendi.
13 Nisan 2018 Cuma 19:44

O yol genişletme çalışmaları için trafiğe kapanıyor

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “21 Mart Çarşamba günü Pekşenler Kavşağı’ndan Türk Traktör Fabrikası’nın hemen ardında bulunan otoban köprüsü arasındaki kısımda gerçekleştirilecek altyapı ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
21 Mart 2018 Çarşamba 00:53

Öğrencilerden Justinianus Köprüsü Projesi

Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri Justinianus Köprüsü Projesini YOCOCU 2018’de sunacak.
21 Mart 2018 Çarşamba 00:43

Doğa Koleji 2. Kez Tarihi Köprüde

Doğa ile Müzik Her Yerde etkinliğiyle tarihi Justinianos(Beşköprü) Köprüsü üzerinde Doğa Koleji öğrencileri Muhteşem bir konser verdi.
15 Mayıs 2017 Pazartesi 00:10

Adatepe Köprüsü’yle güvenli ulaşım

Karasu’da yapımı tamamlanan Adatepe Köprüsü’nün hizmete açıldığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Adatepe ve Tepetarla Mahalleleri arasında geçişlere rahatlık getirecek ve ulaşım güvenliğini üst düzeye çıkaracak yeni bir köprü inşa ettik. Köprümüzün tüm bölge halkı ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
17 Nisan 2017 Pazartesi 22:03

Sakarya Nehri asıl yatağına kavuşuyor

SASKİ tarafından Sakarya Nehri yatağında başlatılan genişletme çalışmaları devam ediyor. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Daha önce akışın olmadığı Tarihi Sakarya Köprüsü’nün 3’üncü ayağından da su akışını sağladık. Sakarya Nehri’nin 8 kilometrelik kısmında nehri asıl yatağına kavuşturmak için çalışmalarımız aralıksız sürüyor” dedi.
7 Nisan 2017 Cuma 03:02

Sakarya’dan Siirt’e uzanan kardeşlik köprüsü

Büyükşehir Belediyesi ‘Gönül Köprüsü İller Projesi’ kapsamında Siirt Belediyesi’ne 6 otobüs hibe etti. Otobüsler gerçekleştirilen anahtar teslim töreninin ardından Siirt halkına hizmet sunmaya başladı.
7 Nisan 2017 Cuma 02:41

Büyükşehir’den o arter için uyarı

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Mithatpaşa Köprüsüyle SAÜ Vakfı Okulları arasında gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle arter 6 Mart Pazartesi günü 09.00 ile 16.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacaktır” denildi.
5 Mart 2017 Pazar 21:44

Kimsesize ulaşmak bizim birinci görevimizdir

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ve beraberindeki heyete yönelik gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sosyal hizmetleri bir yardımlaşma köprüsü olarak görüyoruz. El ele vererek şehrin tamamında ihtiyaç sahibi ve kimsesiz vatandaşlarımıza ulaşmaya devam edeceğiz. Kimsesize ulaşmak bizim birinci görevimizdir” dedi.
18 Şubat 2017 Cumartesi 02:09

Gönül Köprüsü öğrenci ziyaretiyle güçlendi

Büyükşehir Belediyesi Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Siirt’ten Sakarya’ya gelen öğrencilere ev sahipliği yaptı. Öğrencilerle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, kardeş şehir Siirt’ten gelen öğrencileri Sakarya’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
4 Şubat 2017 Cumartesi 02:16

Sakarya’dan Siirt’e gönül köprüsü

Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Siirt’ten gelen heyet ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakarya ve Siirt şehirlerimiz arasında kalıcı hizmetlerin hayata geçirilmesi ve ilişkilerin güçlendirilmesi en büyük temennimiz” derken;
22 Ocak 2017 Pazar 22:27

“Üçüncü ayaktan su akışını sağladık”

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Sakarya Nehrimize nefes aldıracak projede önemli bir aşama kaydettik. Daha önce akışın olmadığı Tarihi Sakarya Köprüsü’nün 3’üncü ayağından da su akışını sağlamış durumdayız. Aşama aşama nehri asıl yatağına kavuşturuyoruz” dedi.
19 Aralık 2016 Pazartesi 02:40

Doğa Okulları Tarihi köprüde konser verdi

Doğa Okulları, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek; Sakarya’nın tarihi Justinianos Köprüsü üzerinde verdiği konserle tarihe sahip çıktı.
8 Mayıs 2016 Pazar 20:23

Sakarya Doğa Okulları Tarihe sahip çıkıyor…

Doğa Okulları Tarihi Beşköprü (Justinianos Köprüsü) üzerinde gerçekleştireceği mini konserle kültürel mirasa sahip çıkacak.
29 Nisan 2016 Cuma 22:54

HİÇ GEÇMEDİĞİ FSM’DEN 15 KEZ CEZA YEDİ

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde ikamet eden Orhan K., İstanbul’a hiç gitmediği halde otomobiliyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (FSM) Hızlı Geçiş Sistemi’ni (HGS) 15 kez ihlal ettiği gerekçesiyle para cezasına çarptırıldı.
29 Aralık 2015 Salı 18:15

EŞİNDEN BOŞANAN KADIN KÖPRÜYE ÇIKARAK İNTİHAR ETMEK İSTEDİ

Sakarya’da, eşinden boşanan bir kadın intihar etmek için Sakarya Köprüsüne çıktı. Genç kadın polisler tarafından ikna edilerek köprüden indirildi.
13 Aralık 2015 Pazar 18:14

Başkan Toçoğlu Bedil Kazancı Köprüsünde İncelemerle Bulundu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Bedil Kazancı Köprüsü’nde devam eden çalışmaları inceledi.
15 Eylül 2015 Salı 23:51

Eski Sakarya Köprüsü Kaderine Terk Edildi

Sakarya’nın sembolü olan Eski Sakarya Köprüsü kaderine terk edilirken, intihar girişimlerinde ise başı çekiyor. Bakımsızlık ve intihar girişimleri şikayetlerinde bulunan vatandaşlar, yetkililerden önlem alınmasını bekliyor.
15 Eylül 2015 Salı 23:48

ESKİ SAKARYA KÖPRÜSÜ'NDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Sakarya’da bir kişi, maaşını alamadığını iddia ederek eski Sakarya Köprüsü'nde intihar etmek istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından ikna edilen şahıs hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
11 Eylül 2015 Cuma 22:51

Kumbaşı Köprüsü Artık Daha Güçlü

Arifiye Kumbaşı Köprüsü’nde başlatılan çalışmaların tamamlandığını açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, bölgede ulaşım güvenliğinin maksimum seviyeye ulaştığını kaydetti.
12 Ağustos 2015 Çarşamba 09:38

Güvenli Yolculuklar İçin

Pamukova Çardak Köprüsü’nde asfalt çalışmalarının başladığını duyuran Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Şehrimizin tamamında olduğu gibi ulaşımda alternatif güzergahlar ve köprüler ile güvenli yolculukları teminat altına alıyoruz. Pamukova’ya hayırlı olsun” dedi.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 23:13

SAKARYA KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Sakarya’da otomobilinin çalındığı iddiasıyla Sakarya Köprüsüne çıkarak intihar etmek isteyen bir kişi, ekiplerin iknası sonucunda indirildi.
19 Haziran 2015 Cuma 18:19

ÇARK DERESİ'NE YENİ YAYA KÖPRÜSÜ

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Çark Mesire alanı ve Çark Deresi üzerinde yapımı devam eden Yaya Geçiş Köprüsü çalışmalarını inceledi.
13 Mayıs 2015 Çarşamba 22:15

Yeni Köprü Trafiğe Açılıyor

Geyve Karaçay Köprüsü’nün dolgu ve cephe çalışmalarının ardından trafiğe açılacağını belirten Başkan Toçoğlu, “Geyve’miz mimarisiyle büyük beğeni kazanacak yeni köprüsüne kısa süre içerisinde kavuşacak.
23 Nisan 2015 Perşembe 03:11

Uludere Köprüsü'nde Çalışmalar Tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karapürçek Uludere Köprüsü’nde başlatılan yenileme çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.
30 Mart 2015 Pazartesi 22:12

Sakarya'da İntihar Girişimi

Sakarya’nın Erenler ilçesi D-100 Karayolu üzerinde bulunan Sakarya Köprüsü üzerine çıkarak intihar teşebbüsünde bulunan şahsı, Hendek eski Belediye Başkanı, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci ikna etti.
18 Mart 2015 Çarşamba 22:04

Elinde Silahla Sakarya Köprüsünde İntihar Girişimi

Sakarya’da nişanlısından ayrıldığı iddia edilen bir şahıs eline aldığı silahla Sakarya köprüsünde intihar etmek istedi. Şahısı polis ekipleri uzun uğraş sonucu ikna ederek indirmeyi başardı.
19 Ocak 2015 Pazartesi 00:05

Uludere Köprüsü Gün Sayıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karapürçek Belediyesi Başkanı Orhan Yıldırım ile yenileme çalışmalarının devam ettiği Uludere Köprüsü’nde incelemelerde bulundu.
16 Ocak 2015 Cuma 17:40

Geyve Pamukova Arası Güvenli Ulaşım

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Pamukova Belediyesi Başkanı Cevat Keser ile yapımı tüm hızıyla devam eden Çardak Köprüsü’nde incelemelerde bulundu.
16 Ocak 2015 Cuma 17:28

Selden Zarar Gören Uludere Köprüsü Yenileniyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Uludere Köprüsü’nde incelemelerde bulundu.
15 Aralık 2014 Pazartesi 21:13

Eski Sakarya Köprüsü'nde İntihar Girişimi

Sakarya’da sevgilinden ayrıldığı için bunalıma girdiği iddia edilen genç kız eski Sakarya Köprüsü’ne çıktı. Genç kız, öğretmenleri ve psikolog uzmanlarının 2 saat süren uğraşları sonucu ikna edilerek köprüden indirildi.
27 Kasım 2014 Perşembe 04:20

Sivas Belediye Başkanı Aydın Belediyenin Devam Eden Çalışmalarını İnceledi

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi.İncelemeler kapsamında Fadlum Köprüsü inşaatı, Karşıyaka bağlantı yolu ve Diriliş Mahallesi?ni ziyaret eden Başkan Aydın, yapımı devam eden ve ta
11 Kasım 2014 Salı 22:34

Küçük Boyda Avlanan Balıklara El Konuldu

Kastamonu?da küçük boyda avlanan 2 bin 50 kilogram lüfer balığına el konuldu.Kastamonu?nun İnebolu ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı Kızılkara Köprüsü?nde balık taşıyan
9 Kasım 2014 Pazar 07:52

Kefken-Kaynarca arasında da ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Kandıra Kurtyeri Köprüsü’nde de sel sularının yükselmesi tarım arazilerini su altında bırakırken, Kefken-Kaynarca arasında da ulaşım güçlükle sağlanıyor.
31 Ekim 2014 Cuma 22:14

Çardak Köprüsü Yükseliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Pamukova’da inşa edilen Çardak Köprüsü’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
29 Eylül 2014 Pazartesi 22:04

Arifiye’nin İki Yakası Bir Araya Geldi

Arifiye Merkezi, Toyota Hastanesine bağlayan demiryolu üst geçidi köprüsü tamamlanarak hizmete girdi.
16 Eylül 2014 Salı 03:47

Sevgilisinden Ayrılan Şahıs İntihara Kalkıştı

Sakarya'nın Arifiye ilçesinde sevgilisinden ayrılan şahıs, otoban köprüsüne çıkarak intihara kalkıştı.
25 Mart 2014 Salı 10:10

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 5 YARALI

Sakarya'da Akyazı D-140 karayolu Kazancı Köprüsü mevkiinde TIR'la otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
6 Şubat 2014 Perşembe 02:27

65 TONLUK KÖPRÜ KİRİŞLERİ KONULDU

Geyve’nin Bağlarbaşı köyünde devam eden demiryolu köprüsü çalışmalarında 65 tonluk son köprü kirişleri özel hidrolik makinelerle yerine monte edildi.
4 Şubat 2014 Salı 21:46

SERDİVAN VE BREZA KARDEŞ BELEDİYE OLDULAR

Serdivan Belediye’sine “Jüstinyen’den Mostar’a Kardeşlik Köprüsü” projesi kapsamında bir kardeş belediye daha eklendi.
3 Şubat 2014 Pazartesi 19:49

SERDİVAN’A MAKEDONYA’DAN KARDEŞ BELEDİYE

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, akrabaları buluşturacak olan “Kardeşlik Köprüsü” projesini bir adım daha öteye taşıdı ve Serdivan ile Makedonya’nın Kırçova Belediyesi kardeş belediye oldu.
5 Ocak 2014 Pazar 18:39

ALKOLLÜ ŞAHIS, EKİPLERİ ALARMA GEÇİRDİ

Sakarya'da fazla alkol alan bir şahıs, D-100 otoyolunda bulunan eski Sakarya Köprüsü altında sızınca ekipleri alarma geçirdi.
17 Aralık 2013 Salı 23:29

BREZA BELEDİYESİ’NDEN SERDİVAN’A TEŞEKKÜR

“Jüstinyen’den Mostar’a Kardeşlik Köprüsü” Projesi kapsamında Serdivan Belediyesi’ni ziyaret eden Bosna Hersek Breza Belediye Başkanı Halil Tuzliç ve belediye yetkilileri ziyaretlerini tamamlayarak Pazar günü ülkelerine döndüler.
16 Aralık 2013 Pazartesi 20:28

BOSNA BREZA HEYETİ SERDİVAN’DA

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Jüstinyen’den Mostar’a Kardeşlik Köprüsü” projesi kapsamında, Bosna Hersek Breza Belediye Başkanı Halil Tuzliç ve ekibini misafir ediyor.
13 Aralık 2013 Cuma 18:37

İNTİHAR KÖPRÜSÜ MERCEK ALTINA ALINDI

Sakarya’da intihara kalkışan birçok kişinin adresi olan D-100 Karayolu üzerindeki Sakarya Köprüsü için sonunda çalışmalar başlatıldı. Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Sakarya Köprüsü üzerinde gerçekleştirilen intihar denemeleriyle ilgili incelemelerde bulundu.
8 Aralık 2013 Pazar 21:58

200 TL BORÇ İÇİN İNTİHARA KALKIŞTI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan Eski Sakarya Köprüsüne çıkan alkollü bir şahıs 200 TL borcu yüzünden intihar etmek istedi.
15 Kasım 2013 Cuma 01:38

İNTİHAR EDEN BAŞAK, TOPRAĞA VERİLDİ

İstanbul'da, dün sabah Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden atlayarak intihar eden Bolu İzzet Baysal Üniversitesi öğrencisi Başak Özdenoğlu, gözyaşları içinde memleketi Adapazarı'nda toprağa verildi.
9 Kasım 2013 Cumartesi 02:58

BAŞAK, GERİSİNDE ACILI BİR AİLE BIRAKTI

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden sabah saatlerinde atlayarak intihar eden Başak Özdenoğlu, gerisinde acılı bir aile bıraktı.
8 Kasım 2013 Cuma 00:36

Küçük Kızın İntihar Girişimi Engellendi

Yeni Sakarya köprüsüne çıkan 15 yaşındaki bir kız çocuğu, intihar girişiminde bulundu.
7 Kasım 2013 Perşembe 04:00

OTOBÜS DURAĞININ CAMLARINI KIRDILAR

Sakarya Çevre Yolu’nda Yazlık Köprüsü istikametinde bulunan otobüs bekleme duraklarının camları kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından kırıldı.
13 Eylül 2013 Cuma 05:01

SAKARYA'DA KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİL DEREYE UÇTU

Sakarya’nın Adapazarı ve Serdivan ilçelerini birbirine bağlayan Yazlık Köprüsü'nden dereye uçan otomobilde bir kişi yaralandı.
8 Eylül 2013 Pazar 05:15

Sakarya Köprüsünde Hareketli Saatler

Sakarya'da, hakarete uğradığı gerekçesiyle Sakarya köprüsünün korkuluklarına çıkarak intihar etmek isteyen genç kadın, jandarma tarafından kurtarıldı.
12 Ağustos 2013 Pazartesi 00:25

SAGİAD Bir Yılını Değerlendirdi

Sakarya Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği (SAGİAD) yönetimi düzenledikleri basın toplantısında, Sakarya-Dünya Ticaret Köprüsü Programı'nda 12.5 milyon dolarlık ticaret yapıldığını söyledi.
7 Temmuz 2013 Pazar 00:02

Sakarya'da Muhteşem Doğa Olayı

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde larva halinde bulundukları Sudan çıkarak Sakarya Köprüsü üzerindeki aydınlatma lambalarının çevresinde toplanan sinekler ilginç görüntüler oluştururken, yoldan geçen sürücüler zor anlar yaşadı.
5 Temmuz 2013 Cuma 23:59

UGANDA,HAİTİ VE KARADAĞ HEYETLERİ EYFELÇELİK'TE

Sakarya Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği (SAGİAD), Sakarya Dünya Ticaret Köprüsü çerçevesinde 8 ülkeden 100 yabancı işadamını Sakaryalı işadamlarıyla buluşturdu.
26 Haziran 2013 Çarşamba 07:38

Ticaret Köprüsü Sakarya'da Kuruldu

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından düzenlenen Türkiye-Dünya Ticaret Köprüsü programına 8 ülkeden katılan 100 işadamı arasından oluşturulan heyet, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nı (SATSO) ziyaret etti.
22 Haziran 2013 Cumartesi 02:43

SERDİVAN TARİHİ KİTABI TARİHİ KÖPRÜDE TANITILACAK

Serdivan Belediyesi Kültür Yayınları arasında çıkan ve Serdivan Kitaplığı 2 nolu yayını olan ‘’Serdivan Tarihi’’ kitabı, tarihi Justinyen Köprüsü üzerinde yapılacak gala ile tanıtılacak.
23 Mayıs 2013 Perşembe 03:58

SEVGİLİSİNE KIZIP KÖPRÜYE ÇIKTI

Sakarya Köprüsü, yine bir intihar girişimine sahne oldu. Köprünün korkuluklarına çıkarak intihar etmek isteyen genç kadın, Kıdemli Başçavuş Cemal Demirbaş tarafından kurtarıldı.
13 Mayıs 2013 Pazartesi 01:01

SAKARYA KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR

Sakarya’nın Erenler ilçesinde, Sakarya Köprüsü’nden nehre atlayarak intihar eden kadını arama çalışmaları devam ediyor.
28 Mart 2013 Perşembe 04:15

BUNALIMA GİREN ŞAHIS KÖPRÜYE ÇIKTI

Sakarya’nın Erenler ilçesinde kimliği belirlenemeyen bir şahıs, Sakarya Köprüsü'ne çıkarak intihar etmek istedi.
20 Ocak 2013 Pazar 03:52

BOŞANMAK İSTEMEYEN KOCA KÖPRÜYE ÇIKTI

Sakarya’da eşinden boşanmak istemeyen bir şahıs intihar etmek için Sakarya Köprüsü'ne çıktı.
5 Aralık 2012 Çarşamba 23:18

Eski Sakarya Köprüsü ve Hendek'te 2 Ceset Bulundu

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde eski Sakarya Köprüsü’nün altında bir erkek cesedi bulundu.
4 Temmuz 2012 Çarşamba 01:26

ÇARDAK KÖPRÜSÜ KAÇ CANA MAL OLACAK?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş, Pamukova Çardak Köyü Köprüsü’nün çiftçinin hasat döneminde ulaşıma kapatılmasını sert bir dille eleştirdi.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 18:05

GECE YARISI NEHİRDE ADAM ARADILAR

Sakarya Köprüsüne gelen bir şahsın Sakarya Nehri’ne atladığı iddiası gece yarısı jandarma ve polisi alarma geçirdi.
4 Haziran 2012 Pazartesi 18:29

SAKARYA KÖPRÜSÜ KADERİNE TERK EDİLDİ

Sakarya’nın sembolü olan ve Sakaryaspor ve Büyükşehir Belediyesi dahil birçok kurumun ambleminde yer alan eski Sakarya Köprüsü kaderine terk edildi.
30 Mayıs 2012 Çarşamba 22:17

Nermin Korkmaz’ın cesedine ulaşıldı.

Sakarya’da, 2 Mart tarihinde Sakarya Köprüsünden atlayarak intihar eden bir kadının cesedi balıkçılar tarafından bulundu.
23 Mayıs 2012 Çarşamba 20:58

En büyük engel; Sevgisizliktir

Sakarya Ülkü Ocakları tarafından başlatılan ''En büyük engel; Sevgisizliktir'' projesi ile Engelli vatandaşlar ile gönül köprüsü kurmak amacıyla “akülü araba” temini sağlayacak bir kampanya başlatıldı.
20 Mayıs 2012 Pazar 18:13

Sakarya Köprüsünde 2.intihar girişimi

Sakarya Köprüsün'de Nermin Korkmaz intihar ederek hayatını kaybetmesinin ardından ikinci intihar girişimi son anda önlendi.
6 Mart 2012 Salı 00:05

Vali Büyük'ten intihar olayı açıklaması

Sakarya Valisi Mustafa Büyük Sapanca Richmound Otel’deki imza töreni sonrası Sakarya Köprüsündeki intihar vakası için açıklamada bulundu.
5 Mart 2012 Pazartesi 23:53

Liseli genç kız nehre atladı

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, bunalıma giren lise 1. sınıf öğrencisi genç kız, kendini eski Sakarya köprüsünden aşağı attı. Suda 40 metre sürüklenen genç kızı balıkçılar kurtardı.
7 Ekim 2011 Cuma 17:47

TARİHİ SAKARYA KÖPRÜSÜ BAKIMSIZLIKTAN ÇÜRÜYOR

Sakarya’nın sembolü haline gelen Eski Sakarya Köprüsü bakımsızlıktan çürümeye terk ediliyor. Geceleri alkol alan vatandaşların mekanı olan köprüye gereken değerin gösterilmediği ifade ediliyor.
22 Ağustos 2011 Pazartesi 00:56

KELEBEKLERİN ÖLÜM DANSI BÜYÜLEDİ

Sakarya'da, her yıl Temmuz ayının ortasında çiftleştikten sonra ölüm uçuşunu yapmak için ortaya çıkan milyonlarca birgün sineği, bu yıl gecikmeli de olsa benzersiz bir tabiat olayını Sakarya köprüsü üzerinde gerçekleştirdi.
1 Ağustos 2011 Pazartesi 22:28

TEST OTOBÜSÜ KÖPRÜDE ASILI KALDI

OTOKAR firmasından test amacı ile çıkartılan bir otobüs Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan Mudurnu köprüsünde kaza geçirerek köprünün korkuluklarında asılı kaldı.
4 Temmuz 2011 Pazartesi 18:46

ZİRCİRLEME TRAFİK KAZASI: 2 YARALI

Sakarya D-100 Karayolu Mudurnu köprüsü üzerinde meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı.
20 Nisan 2011 Çarşamba 23:19

ASMA KÖPRÜ TEHLİKE ALTINDA

Sakarya Nehrinde su seviyesinin yükselmesi ile birlikte Dereköy asma köprüsünde vatandaşlar ve araçlar güçlükle geçiyor.
22 Mart 2011 Salı 21:13

Boğaziçi Köprüsü'nden atladı, Söğütlü'de Toprağa Verildi

Boğaziçi Köprüsü'nde İntihar! Sedat Kaptan (36) Aracını yolda durdurdu ve otomobilinden inerek bir anda korkuluklardan atladı.
3 Şubat 2011 Perşembe 01:05

Trafik kazası 3 yaralı

Arifiye ilçesinde ise, Sakarya'dan İstanbul yönüne giden Serter Kökbudak'ın (30) kullandığı 06 EJV 33 plakalı otomobil, Kalaycı Köprüsü yakınlarında yoldan çıkarak şarampole devrildi.
10 Ağustos 2010 Salı 03:34

Gönül Köprüsü Öğrencilerinin Arifiye B.Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığının Gönül Köprüsü Projesi kapsamında İzmir'den Sakarya'ya gelen öğrenciler Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu ziyaret ettiler.
25 Haziran 2010 Cuma 21:31

Emine Son Yolculuğuna Uğurlandı

Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell işbirliğiyle başlatılan Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Afyonkarahisar'a giden ve...
25 Haziran 2010 Cuma 21:16

Özlem Son Yolculuğuna Uğurlandı

Milli Eğitim Bakanlığı ve Turkcell iş birliğiyle başlatılan Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Afyonkarahisar'a giden ve....
24 Haziran 2010 Perşembe 18:54

Gönül Köprüsü Kana Bulandı 3 ölü 20 yaralı

Gönül Köprüsü Projesi kapsamında ilimizden 200 kadar öğrencinin katıldığı Afyon gezisinde öğrencileri taşıyan bir otobüs kaza yaptı. İlk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 20'ye yakın kişi yaralandı.
24 Haziran 2010 Perşembe 00:03

Düğmeye basıldı söz Büyükşehir'de

Kuzey Marmara Otoyolu ve devamında yapılacak 3. Boğaz Köprüsü için düğmeye basıldı.
1 Mayıs 2010 Cumartesi 01:27

Vatandaşlar ve Jandarma alarma geçti

Sakarya Köprüsü'nde, alkolün etkisiyle sızan bir vatandaş sağlık ekipleri ve jandarmayı alarma geçirdi.
29 Nisan 2009 Çarşamba 15:02

Sakarya Köprüsü ulaşıma kapatıldı

Sakarya Köprüsü geçici olarak ulaşıma kapatıldı.
27 Mart 2009 Cuma 23:38

Köprü Üzerinde Ağlayan Kız Panik Yarattı

Adapazarı ilçesindeki Eski Sakarya Köprüsü üzerinde dolaşan genç bir kız polis ve jandarmayı alarma geçirdi.
19 Şubat 2009 Perşembe 21:53

Bir garip ceza daha

Hendek ilçesinde oturan Hüseyin Soylu'ya, 54 KH 127 plakalı motosikletiyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden kaçak geçtiği gerekçesiyle para cezası kesildi.
10 Ocak 2009 Cumartesi 00:35

Muhtara ilginç ceza tebliği

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden motosikletiyle kaçak geçiş yaptığı ileri sürülen Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cihan Alemdar'a ceza tebliği geldi
7 Ocak 2009 Çarşamba 03:35

Motosiklet kazası 1 ölü

D-100 Karayolu Sakarya Köprüsü üzerinde meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü .Ümit Bilgiç'in (43)parçalanarak hayatını kaybetti
17 Aralık 2008 Çarşamba 07:17

KAÇAK GEÇEN TRAKTÖRE CEZA

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Otomatik Geçiş Sistemi'nden (OGS) traktörüyle kaçak geçiş yaptığı ileri sürülen Sakaryalı çiftçiye, ceza tebliği geldi.
6 Aralık 2008 Cumartesi 20:16

- KÖPRÜDE KORKUTAN ÇATLAK

Sakarya'nın Arifiye ilçesi Yeniköy köprüsünde ortaya çıkan çatlaklar sürücüleri tedirgin ediyor.
23 Ekim 2008 Perşembe 02:38

Sakarya köprüsünde intihar girişimi

Adapazarı ilçesinde, sevdiği kızı ailesi kabul etmediği için eski Sakarya Köprüsü'nden atlamak isteyen Hasan İnan, jandarma ve polis tarafından ikna edildi.
14 Ekim 2008 Salı 08:51

Çocuğu ile birlikye intihar girişimi

Sakarya'da çalıştığı iş yerinde geçirdiği iş kazası sonrasında kendisine malulen emekli olma sözü verilen şahıs, sözün yerine getirilmemesi nedeniyle 4 yaşındaki çocuğunu kucağına alarak Sakarya köprüsünde intihara kalkıştı.
26 Ağustos 2008 Salı 22:13

Gönül Köprüsü Öğrencileri Hendekte

Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Kahramanmaraş’tan Sakarya'ya gelen öğrenciler Hendek ilçesine geldiler.
27 Temmuz 2008 Pazar 20:16

Sakarya'da Gönül Köprüsü Ormanı

Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Sakarya'yı ziyaret eden misafir öğrenciler tarafından Karaman Mahallesi'nde Gönül Köprüsü Ormanı kuruluyor.
24 Haziran 2008 Salı 17:54

Öğrencilerden Urfa Gezisi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan ve 100 bin öğrencinin Batı ile Doğu illerine karşılıklı gezilerde bulunmasını öngören Gönül Köprüsü Projesi kapsamında, Sakarya'dan 8 otobüs bu sabah Şanlıurfa'ya hareket etti.
17 Haziran 2008 Salı 11:20

Tarihimize bu kadar değer veriyoruz

Beşköprü Mahallesinde Çark Deresi üzerinde bulunan tarihi Kadı köprüsü yetkililerin ihmaline rağmen ayakta kalmaya direniyor.
30 Mayıs 2008 Cuma 05:18

Evinden ayrılan kadın intihar etti iddiası

Adapazarı'nda eski Sakarya Köprüsü'nden atlayarak intihar eden kadının aynı gün evinden ayrılan Leyla Özkan olduğu iddia edildi.
26 Mart 2008 Çarşamba 18:21

Sakarya köprüsünde intihar

Adapazarı'nda bir bayanın eski Sakarya Köprüsü'nden atlayarak intihar ettiği iddia edildi.
24 Mart 2008 Pazartesi 22:04

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1978 Enver Sedat ve Menahem Begin Nobel Barış Ödülü'nü aldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free