hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak” “Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak” SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ DOĞRU BİR PROJEDİR BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ AÇILIRSA İLİN TİCARETİNİ CANLANDIRIR Roman Dilinde Siyaset ve İktisat SAADET PARTİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı Kantincilerden Çifte Ziyaret Adapazarı Kız Meslek’te Çocuk Şenliği Engeller Fizikte Değil Gönüldedir

“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak”
“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak”
 

“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”
“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”
 
SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı
SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı
 

Sakarya’yla ilgili rapor açıklanıyor
Sakarya’yla ilgili rapor açıklanıyor

isteme haberleri

‘DÖRDÜNCÜ KATI İSTEMEDİK’

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak sektör temsilcileri ve paydaşlarla yapılan toplantının ardından kamuoyunun algı yapılarak yanlış yönlendirilmeye çalışıldığını belirterek yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Bayrak ‘Biz asla ama asla dördüncü katı istemedik. Mevcut çatı boşluğunu değerlendirelim istedik” dedi
24 Mart 2018 Cumartesi 23:20

Aya; “Seçime gitmeye korkuyorlar”

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanın daveti üzerine Bolulu muhtarlarla bir araya gelen Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Ahmet Aya, kooperatifin faaliyetleri, mevcut durumu ve yönetim değişikliği ileilgili bilgi verirken, kooperatif üyeleri seçmedikleri bir başkanı yönetimde görmek istemediklerini söylediler.
4 Nisan 2017 Salı 22:40

ÇİFTLER EVLİLİK YIL DÖNÜMLERİNİ 4 YILDA BİR KUTLAMAK İSTEMEDİ

Çiftlerin, evlilik yıl dönümlerini 4 yılda bir kutlamak istememesinden dolayı, 29 Şubat’ta Adapazarı Belediyesi Evlendirme Dairesi boş kaldı.
29 Şubat 2016 Pazartesi 00:47

LİSE ÖĞRENCİSİNİN ‘DAEŞ TERÖR ÖRGÜTܒ ŞAKASI ADLİYELİK OLDU

Sakarya’da akıllı telefonlarda kullanılan bir uygulama sayesinde sanal numara ile arkadaşına DAEŞ terör örgütüne katılmasını istemesine yönelik mesajlar gönderen lise öğrencisi gözaltına alındı.
7 Şubat 2016 Pazar 03:10

SGK'DAN ÖNEMLİ DUYURU‏

Son zamanlar da kamuoyunda ki yanlış bilgilendirme sonucunda vatandaşlarımız bu bilgiye itibar ederek 1-5 yaş arası çocuk parası alabilmek için Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurmakta ve işlem yapmak istemektedir. Böyle bir işlem yapılması mümkün değildir.
4 Şubat 2016 Perşembe 00:27

SAÜ ÖĞRENCİ KONSEYİNDEN EYLEM ÇAĞRISI‏

Önümüzdeki Bahar dönemi de dahil olmak üzere Üniversite Senatosu bütünleme sınavlarını kaldırmıştır. Halbuki öğrencilerin çok büyük bir kısmı yaz okulu ve bütünleme sınavlarının bir arada yapılmasını istemektedir.
3 Aralık 2015 Perşembe 21:49

Yaralı Genç Ortalığı Birbirine Kattı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaralı haldeki bir genç, kendisine yardım etmeye çalışan polislere hakaretler savurdu. Polis ekipleri tarafından çağrılan ambulansa binmek istemeyen ve sağlık görevlilerine küfürler savuran genç, kaldırıldığı hastanede de ortalığı birbirine kattı.
21 Eylül 2015 Pazartesi 19:16

Taşımak İstemediği Çanta Paniğe Sebep Oldu

Sakarya Kent Meydanı’nda lise öğrencisinin taşımak istemeyerek bıraktığı okul çantası paniğe sebep oldu. Gencin okul çantası gözleri önünde fünye ile patlatıldı.
20 Mart 2015 Cuma 22:43

Ali İnci M.Akif Ersoy için böyle yazdı;

Hatırlamak istemeyenlere inat, seni unutturmayacağız
28 Aralık 2014 Pazar 00:00

Kavakçı Hendek İlçe Kongresini bu sözlerle değerlendirdi:

“KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM, AMA BENİ DESTEKLEYENLER SİSTEME KIRGIN”
7 Aralık 2014 Pazar 23:54

Adıyaman’da "baz istasyonu" gerginliği

Mahallelerine baz istasyonu kurulmasını istemeyen vatandaşlar, GSM firması çalışanları ile araçlarını taşladı
13 Kasım 2014 Perşembe 05:40

G.Sarayda olağanüstü toplanma kararı

Galatasarayda Duygun Yarsuvat yönetimindeki yeni yönetim, Genel Kurulun olağanüstü olarak toplantı istemesi sebebiyle Olağanüstü Genel Ku
11 Kasım 2014 Salı 23:58

Hendek’te Kentsel Dönüşüm Tepkisi

Sakarya’nın Hendek ilçesinde devam eden Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında evlerini kamulaştırmak istemeyen Kemaliye Mahallesi halkı, keşif için gelen mahkeme heyetine tepki gösterdi. Tepkilerini sürdüren vatandaşlar, belediyeye yürüdü.
8 Kasım 2014 Cumartesi 09:13

Caferi: ?Yurt dışından Iraka asker istememekteyiz?

Irak Dışişleri Bakanı İbrahim Caferi: Yurt dışından Iraka gelen askerleri istememekteyiz. Irakta yabancı üslerin bulunması Iraklıların belleğini meşgul etmektedir. Bu bizi rahatsız etmektedir dedi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 01:34

Hendek?te Kentsel Dönüşüm Tepkisi

Sakarya?nın Hendek ilçesinde devam eden Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında evlerini kamulaştırmak istemeyen Kemaliye Mahallesi halkı, keşif için gelen mahkeme heyetine tepki gösterdi. Tepkilerini sürdüren vatandaşlar, belediyeye yürüdü.Ç
8 Kasım 2014 Cumartesi 00:05

Bakan İslam: İdam Cezası İstemekte Tereddüt Etmezdim

Ayşenur İslam, “Bir anne, bir kadın olarak hatta bir bakan olarak eğer yasalarımız müsaade etseydi bu tür suçlar için idam cezası istemekte asla bir tereddüt göstermeyeceğimi bilmenizi arzu ederim” dedi
5 Mayıs 2014 Pazartesi 01:34

ŞİZOFREN HASTASI KADIN KENDİNİ BOŞLUĞA BIRAKTI

Akyazı ilçesinde şizofren hastası olduğu öğrenilen Selma S. isimli kadın, aylık olarak vurulması gereken iğneleri olmak istemeyince intihara kalkıştı.
5 Ekim 2013 Cumartesi 06:28

GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEM

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, yerli otomobil konusunda yaptığı açıklama dolayısıyla Mustafa Koç’u eleştirdi. Çağlayan, “Ben Mustafa’ya 'al, bunu sen yap' demedim. Yapmayacaksan otur kenarda, yapacakların önünü kesme. Gölge etme başka ihsan istemem” dedi.
21 Nisan 2013 Pazar 23:15

BOZUK PARA KAVGASI GÜVENLİK KAMERASINDA

Sakarya’nın Adapazarı İlçesinde, bozuk para isteme meselesi yüzünden çıkan kavgada bir kişinin burnu kırıldı.
3 Nisan 2013 Çarşamba 20:55

BÜRO MEMUR-SEN ÜYELERİ SAKARYA’YA ULAŞTI

İstanbul’dan Ankara’ya yürüyüş eylemi yapan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, “Fazla çalıştırıldığı halde ücreti verilmeyen bir AB ülkesi göstersinler biz de fazla mesai ücreti istemeyeceğiz” dedi.
27 Şubat 2013 Çarşamba 00:50

BOŞANMAK İSTEMEYEN KOCA KÖPRÜYE ÇIKTI

Sakarya’da eşinden boşanmak istemeyen bir şahıs intihar etmek için Sakarya Köprüsü'ne çıktı.
5 Aralık 2012 Çarşamba 23:18

SAKARYA'DA E-OKUL ŞİFRESİ SKANDALI

Sakarya'da bir lisede müdür yardımcılığı yapan babasının e-okul şifresiyle sisteme giren bir öğrencinin 2 yıl boyunca kendi notlarını yükselttiği, 300 öğrencinin ise notlarını düşürdüğü ortaya çıktı.
25 Eylül 2012 Salı 20:26

ÜNİVERSİTE İNŞAATI ÇÜRÜMEYE TERK EDİLDİ

Sapanca ilçesinde, hayırsever bir işadamı tarafından yapımına başlanan üniversite inşaatı ilgisizlik sebebiyle çürümeye terk edildi. Çaresiz işadamı çözümü Avustralya Başbakanından yardım istemekte buldu.
12 Ağustos 2012 Pazar 20:59

DÜĞÜN CEMİYETLERİNDE ÖNLEM

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde sadece hafta sonu 42 düğün gerçekleşti. İlçede her hangi bir olumsuzluk yaşanmasını istemeyen Emniyet Müdürlüğü alarma geçti.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 18:18

Yargıtay'dan Tüketicilere İyi Haber

Geriye dönük 2 yıl olan aidat isteme süresi 10 yıla çıktı.
26 Şubat 2012 Pazar 06:03

Gazete bayiinde silahlı yaralama

Kocaali ilçesinde ayırtılmış eski gazeteleri almak istemeyen müşteri ile bayi arasındaki tartışma kanlı bitti.
21 Aralık 2011 Çarşamba 21:26

Zabıta, AKM önünde bisikletlerine el koydu

Dün AKM önünde bisikletiyle geçen vatandaşlar, bisikletlerini zabıta ekiplerine kaptırdılar. Bisikletini vermek istemeyenler ortaya ilginç görüntüler çıkardı.
17 Aralık 2011 Cumartesi 21:35

Arifiye'de Trafik Kazası

Otokar karşısındaki fırından ekmek almak için aracıyla yol kenarında duran sürücü ekmek alıp yola çıkmak istemesiyle birlikte trafikte hızla seyreden motor trafiğe çıkmak isteyen araca çarptı.
3 Aralık 2011 Cumartesi 00:36

Şaban Yıldırım konuştu

Radyospor'da Figen Civan ve İlker Koç'un sunduğu Gündem programına konuşan Şaban Yıldırım, 'Olayın bu boyuta gelmesini istemezdim; fakat yaşananlar ana haber bültenlerinlerine dahi yansıdı.
6 Ekim 2011 Perşembe 19:10

EŞİ AYRILMAK İSTEYİNCE AĞACA ÇIKTI

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde N.A eşinin kendisinden ayrılmak istemesi üzerine ağaca çıktı. Tüm ikna çabalarını cevapsız bırakan adam, eşinin olay yerine getirilmesi ile aşağı indirildi.
8 Ağustos 2011 Pazartesi 16:30

Müteahhitler “Panel” için destek ziyaretinde

Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği Yönetim Kurulu, Sakarya’nın yapısal değişimine yönelik olarak organize etmeye hazırlandıkları panel hakkında fikir alışverişinde bulunmak ve bu panelin organizasyonuna destek istemek üzere siyasi partilere
26 Şubat 2011 Cumartesi 08:45

SERBES ADAY OLMAYACAK

CHP'nin eski il başkanı ve tanınmış iş adamı Vahit Serbes yaklaşan seçimlerde kesinlikle aday olmak istemediği belirtti. Serbes, "artık aileme ve işlerime zaman ayırmak istiyorum. Aday olmayı düşünmüyorum" dedi.
22 Şubat 2011 Salı 19:35

Torbadan memura sürgün çıktı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen ve ''Torba Tasarı'' olarak adlandırılan yasa tasarısına eklenen bir madde memurun kendisi istemese de görev yerinin değiştirilebileceğini düzenliyor.
11 Ocak 2011 Salı 19:40

SAKARYA'DA TAŞ OCAĞI ARBEDESİ

Sakarya'nın Karasu ilçesinde köylerine taş ocağı yapılmasını istemeyen köylüler ile jandarma arasında arbede yaşandı.
4 Mayıs 2010 Salı 19:08

Sakarya'da Gergin Gece

Sakarya'nın Erenler İlçesinde 7 kişinin yaralandığı olay sonrası güvenlik gerekçesiyle boşaltılan evi roman vatandaşların yakmak istemesi üzerine gerginlik yaşandı.
1 Mayıs 2010 Cumartesi 23:50

Okul Tuvaletinde Sigara İçme Rekoru

Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki bir okulun tuvaletinde çekildiği ileri sürülen ve video paylaşım sitelerine düşen görüntülerde öğrencilerin sigara içme rekoru kırmak istemesi dikkat çekti
20 Temmuz 2009 Pazartesi 19:38

Cinayete Anne,Baba ve Yakınları yardım etmiş

Serdivan ilçesinde, kendisinden ayrılmak istemeyen erkek arkadaşını tabancayla vurarak öldüren genç kıza annesi, babası ve bir erkek yakınlarının yardım ettiği iddia edildi.
11 Mayıs 2009 Pazartesi 19:49

Haber İzleme tartışmasına son

Sakarya'nın Karapürçek ilçesinde kahve işleten Hayretin Sert, müşterilerin farklı kanallardan haberi seyretmek istemesi nedeniyle çıkan tartışmaların sona ermesi ilginç bir çözüm buldu.
28 Şubat 2009 Cumartesi 22:02

Alacak verecek meselesi kanlı bitti

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bir kahvehane sahibi, işyerine alacağını istemeye gelen arkadaşını vurarak yaraladı.
18 Şubat 2009 Çarşamba 21:59

Acarlar longozunda santral eylemi

Sakarya'nın Karasu ve Kaynarca ilçeleri sınırları içinde bulunan dünyanın 2. büyük su basar ormanı Acarlar Longuzunun başında toplanan vatandaşlar Karasu ilçesinde termik santral istemediklerini belirtti.
19 Aralık 2008 Cuma 19:19

Yılmaz; bizi istemeyen futbolculara güle güle

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Bülent Yılmaz, kendileriyle devam etmek istemeyen futbolcularla yollarını ayıracaklarını söyledi.
1 Aralık 2008 Pazartesi 09:06

Özelleştirme sonrası SEDAŞ işçisine kötü haber

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'de işçi olarak çalışan personelin farklı kamu kurum ve kuruluşlarına geçiş hakkı olmadığı, ayrıca yeni işverenle çalışmak istemediğini belirterek görevinden ayrılması halinde tazminat alamayacağı belirtildi.
25 Ekim 2008 Cumartesi 20:29

Polisin Dikkati Sayesinde Soyguncular Yakalandı

Sakarya'nın Geyve ilçesinde bir iş yerinden 5 bin YTL değerinde sıhhi tesisat malzemelerini çaldığı ileri sürülen iki zanlı, polisin şüphe üzerine aracı durdurmak istemesi sonrası yaşanan kovalamacada yakalandı.
17 Nisan 2008 Perşembe 21:01

Vergi Rekortmenleri belli oldu

Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp, 2007 yılı gelir vergisi sıralamasında isimlerinin açıklanmasını istemeyen kişilerin 348 bin 700 YTL, 212 bin 307 YTL, 170 bin 198 YTL'lik vergi tahakkuku ile ilk üç sırayı aldıklarını kaydetti.
1 Nisan 2008 Salı 13:40

Zamlar vatandaşa paralar meclistekilere

Doğalgaza elektriğe yıllık vergilere gelen zamlar vatandaşı ezerken siyasi partiler hazine yardımı ile zenginleştiler.İnsanın ister istemez bu yapılan zamlar bunun içinmi diye düşünüyor
24 Ocak 2008 Perşembe 06:31

Bayanlar aman bu hatalara düşmeyin!

Bayanlar Erkeğinizi elinizden kaçırmak istemezsiniz, değil mi? Öyleyse bu 10 hatadan uzak durmalısınız...
20 Kasım 2007 Salı 08:20

Randevulu sistem göz boyama mı?

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bir aydan beri hasta kabülünde 'randevulu sisteme' geçmesine rağmen, polikliniklerde barkot okuyucu bulunmaması sebebiyle gişe kuyruğu sıkıntısı yaşıyor.
27 Ekim 2007 Cumartesi 04:40

Gitmek istedi, git dedik!

Adapazarı Şeker Fabrikası Başkanı Ahmet Mülayim, fabrika genel müdürü Ayhan Teke'nin sürpriz ayrılığıyla ilgili “Sözleşmemiz 19 Eylül'de sona eriyordu. Kendisi de ailevi nedenlerden dolayı işe devam etmek istemediğini söyledi” dedi.
5 Ekim 2007 Cuma 07:06

Velilerden tekli eğitime tepki

Adapazarı 32 Evler Mahallesi'nde bulunan Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu'nun tekli eğitime geçmesini istemeyen öğrenci velileri duruma tepki gösterdi.
4 Ekim 2007 Perşembe 12:46

Eğitim ve Korucuk'ta Randevulu Sistem

Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi ve Korucuk Hastanesi'nde randevulu sisteme geçildi.
19 Eylül 2007 Çarşamba 07:17

Yanarak Can Verdi

Kütahya'dan memleketi Sakarya'ya kız istemeye gelen Başkomiser Ergin Güray Berber, geçirdiği Trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
1 Haziran 2007 Cuma 04:18

Adaylar Kendilerini İnternetten Tanıtacak

Bugüne kadar develeri parti bayraklarıyla süslemek, megafonla sokak sokak dolaşıp oy istemek ya da klip çekmek seçim dönemlerinde aday adaylarının kullandığı tanıtım araçlarından birkaçıydı.
24 Mayıs 2007 Perşembe 03:46

Önce dövdü sonra bıçakladı

Adapazarı'nda boşandıktan sonra yeniden barıştığı eski eşinin bir kez daha ayrılmak istemesi üzerine çılgına dönen şahıs, kadını feci şekilde dövdükten sonra defalarca bıçakladı. Ağır yaralanan kadın ölümden döndü.
16 Şubat 2007 Cuma 16:15

Kayserispor 1 Sakaryaspor 1

Akdeniz Cup 5-6 lık maçında 90 dakika 1-1 bitti. Penaltı atmak istemeyen takımlar yazı tura attı ve Kayserispor 5. Sakaryaspor 6. ve sonuncu oldu
14 Ocak 2007 Pazar 17:58

Kısa döneme sözleşmeli subaylık!

Askerliğini kısa dönem olarak yapmak istemeyen üniversite mezunlarının sözleşmeli subay olabilmelerini sağlayacak yasa tasarısı Meclis'e sunuldu.
3 Kasım 2006 Cuma 06:58

Okullar özürlü öğrenci kabul etmiyor

Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı Danışmanı ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Seyyar, birçok okulun özürlü öğrenci kabul etmek istemediğini ve bu anlayışın yanlış olduğunu söyledi.
3 Mart 2006 Cuma 18:31

Bayraktar'a Kanbur'dan Cevap Geldi

Yerel bir gazetede AKP Kocaali İlçe Başkanı Lütfi Bayraktarın “listemizde il genel meclis üyesi olan arkadaşımızın daimi encümenlik istemesi akabinde olamamasını bahane edip karşı listeye geçmeleri tabiki birilerin menfaatlerine ters gelmiştir”
18 Şubat 2006 Cumartesi 17:53

Danimarka Cami Yapımına Karşı Çıktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen karikatür krizinin TBMM’de görüşülmesini ve Türkiye’nin bütün AB ülkelerinden, yasalarına, dine saldırının suç olduğu hükmünü koymalarını istemesini önerdi.
12 Şubat 2006 Pazar 10:15

4 KİŞİ ÖLDÜ, 1 ÇOCUK YARALANDI

Edirne'den Sakarya'ya kız istemeye giderken Kocaeli TEM Otoyolu Uzunçiftlik Mevkii'nde trafik kazası geçiren aileden, aralarında damat adayının da bulunduğu 4 kişi öldü, 1 çocuk yaralandı.
7 Ekim 2005 Cuma 16:47

HECE EZBERLETİL MEYECEK

Üç aylık yaz tatilinin bitmesine günler kaldı. Yeni eğitim ve öğretim yılı, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Bu yıl liseler 4 yıla çıktı. Lise müfredatı ve kitapları yeni sisteme uyarlanıyor. Ancak en önemlisi tüm ilköğretim okullarının 1 ile 5&#
6 Eylül 2005 Salı 09:50

KÖYLÜLERİN SEL ÖFKESİ

Sakarya'nın Akyazı İlçesi Beldibi Köyü'nde sel nedeniyle yaralarını sarmaya çalışan köylüler, Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü ekiplerinin çalışma bittiği diye iş makinalarını bölgeden çekmek istemesine isyan etti. Köylüler bir iş makinası ve kamyona el koyd
18 Temmuz 2005 Pazartesi 14:41

SAKARYASPOR'DA BÜYÜK ÜZÜNTÜ

Süper Lig ekiplerinden Sakaryaspor'da, Kayserispor karşısında alınan mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor. Sakaryaspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Yenice, üzgün olduklarını belirterek, "Kayserispor karşısında istemediğimiz bir sonuç aldık.
16 Mayıs 2005 Pazartesi 21:43

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1827 İngiliz kimyager John Walker'in buluşu olan kibrit, İngiltere'de piyasaya sürüldü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free