hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2 Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı CHP Serdivan'da salona sığmadı Enerjide örnek şehir Sakarya MÜSİAD Sakarya 9.’uncu Çalıştayını gerçekleştirdi. SEDAŞ Dağıtım Hattına Düşürülen Anten Şebekede Büyük Hasar Oluşturdu. Tarihi çeşmeler yenileniyor İki yatırıma Ankara’dan destek Durmuş’tan 14 Şubat Ziyaretleri “Sanayi İşbirliği Projeleri'' SATSO'da anlatıldı
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
 
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
 
CHP Serdivan'da salona sığmadı
CHP Serdivan'da salona sığmadı
 
Enerjide örnek şehir Sakarya
Enerjide örnek şehir Sakarya

isteme haberleri

Abone yönetiminde SASKİ farkı

SASKİ tarafından geliştirilen Yeni Nesil Abone Yönetim Sistemi’nin entegre yapısıyla önemli kolaylıklar getirdiğini söyleyen Genel Müdür Yardımcısı Belik, “Kurduğumuz bu modern sistem diğer su ve kanalizasyon idarelerinden de büyük takdir gördü. Bu kurumların yarısından fazlası sisteme ilişkin bilgi almak için kurumumuzu ziyaret etti” dedi.
29 Ocak 2019 Salı 21:51

Toplu taşımada yeni dönem başlıyor

Belediye ve özel halk otobüslerinde yeni validatör sistemine geçiliyor. Oktar, “15 Kasım Perşembe günü itibariyle yeni sisteme geçiş yapıyoruz. Yenilenen sistemimiz ile kart yüklemeleri daha fazla bayiden, dolum noktalarından ve internetten yapılabilecek
14 Kasım 2018 Çarşamba 21:01

“Yeni sisteme katkı sağlayacağız”

AK Parti 27. Dönem Milletvekili Adayları ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Hepimize çok iş düşüyor. Milletvekili adaylarımızla beraber inşallah Sakarya’da iyi bir sonuç alarak Türkiye’nin yeni geçeceği sisteme büyük bir katkı sağlayacağız” dedi.
25 Mayıs 2018 Cuma 22:06

‘DÖRDÜNCÜ KATI İSTEMEDİK’

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak sektör temsilcileri ve paydaşlarla yapılan toplantının ardından kamuoyunun algı yapılarak yanlış yönlendirilmeye çalışıldığını belirterek yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Bayrak ‘Biz asla ama asla dördüncü katı istemedik. Mevcut çatı boşluğunu değerlendirelim istedik” dedi
24 Mart 2018 Cumartesi 21:20

Aya; “Seçime gitmeye korkuyorlar”

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanın daveti üzerine Bolulu muhtarlarla bir araya gelen Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Ahmet Aya, kooperatifin faaliyetleri, mevcut durumu ve yönetim değişikliği ileilgili bilgi verirken, kooperatif üyeleri seçmedikleri bir başkanı yönetimde görmek istemediklerini söylediler.
4 Nisan 2017 Salı 21:40

ÇİFTLER EVLİLİK YIL DÖNÜMLERİNİ 4 YILDA BİR KUTLAMAK İSTEMEDİ

Çiftlerin, evlilik yıl dönümlerini 4 yılda bir kutlamak istememesinden dolayı, 29 Şubat’ta Adapazarı Belediyesi Evlendirme Dairesi boş kaldı.
28 Şubat 2016 Pazar 23:47

LİSE ÖĞRENCİSİNİN ‘DAEŞ TERÖR ÖRGÜTܒ ŞAKASI ADLİYELİK OLDU

Sakarya’da akıllı telefonlarda kullanılan bir uygulama sayesinde sanal numara ile arkadaşına DAEŞ terör örgütüne katılmasını istemesine yönelik mesajlar gönderen lise öğrencisi gözaltına alındı.
7 Şubat 2016 Pazar 02:10

SGK'DAN ÖNEMLİ DUYURU‏

Son zamanlar da kamuoyunda ki yanlış bilgilendirme sonucunda vatandaşlarımız bu bilgiye itibar ederek 1-5 yaş arası çocuk parası alabilmek için Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurmakta ve işlem yapmak istemektedir. Böyle bir işlem yapılması mümkün değildir.
3 Şubat 2016 Çarşamba 23:27

SAÜ ÖĞRENCİ KONSEYİNDEN EYLEM ÇAĞRISI‏

Önümüzdeki Bahar dönemi de dahil olmak üzere Üniversite Senatosu bütünleme sınavlarını kaldırmıştır. Halbuki öğrencilerin çok büyük bir kısmı yaz okulu ve bütünleme sınavlarının bir arada yapılmasını istemektedir.
3 Aralık 2015 Perşembe 20:49

Yaralı Genç Ortalığı Birbirine Kattı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaralı haldeki bir genç, kendisine yardım etmeye çalışan polislere hakaretler savurdu. Polis ekipleri tarafından çağrılan ambulansa binmek istemeyen ve sağlık görevlilerine küfürler savuran genç, kaldırıldığı hastanede de ortalığı birbirine kattı.
21 Eylül 2015 Pazartesi 18:16

Taşımak İstemediği Çanta Paniğe Sebep Oldu

Sakarya Kent Meydanı’nda lise öğrencisinin taşımak istemeyerek bıraktığı okul çantası paniğe sebep oldu. Gencin okul çantası gözleri önünde fünye ile patlatıldı.
20 Mart 2015 Cuma 21:43

Ali İnci M.Akif Ersoy için böyle yazdı;

Hatırlamak istemeyenlere inat, seni unutturmayacağız
27 Aralık 2014 Cumartesi 23:00

Kavakçı Hendek İlçe Kongresini bu sözlerle değerlendirdi:

“KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM, AMA BENİ DESTEKLEYENLER SİSTEME KIRGIN”
7 Aralık 2014 Pazar 22:54

Adıyaman’da "baz istasyonu" gerginliği

Mahallelerine baz istasyonu kurulmasını istemeyen vatandaşlar, GSM firması çalışanları ile araçlarını taşladı
13 Kasım 2014 Perşembe 04:40

G.Sarayda olağanüstü toplanma kararı

Galatasarayda Duygun Yarsuvat yönetimindeki yeni yönetim, Genel Kurulun olağanüstü olarak toplantı istemesi sebebiyle Olağanüstü Genel Ku
11 Kasım 2014 Salı 22:58

Hendek’te Kentsel Dönüşüm Tepkisi

Sakarya’nın Hendek ilçesinde devam eden Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında evlerini kamulaştırmak istemeyen Kemaliye Mahallesi halkı, keşif için gelen mahkeme heyetine tepki gösterdi. Tepkilerini sürdüren vatandaşlar, belediyeye yürüdü.
8 Kasım 2014 Cumartesi 08:13

Caferi: ?Yurt dışından Iraka asker istememekteyiz?

Irak Dışişleri Bakanı İbrahim Caferi: Yurt dışından Iraka gelen askerleri istememekteyiz. Irakta yabancı üslerin bulunması Iraklıların belleğini meşgul etmektedir. Bu bizi rahatsız etmektedir dedi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 00:34

Hendek?te Kentsel Dönüşüm Tepkisi

Sakarya?nın Hendek ilçesinde devam eden Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında evlerini kamulaştırmak istemeyen Kemaliye Mahallesi halkı, keşif için gelen mahkeme heyetine tepki gösterdi. Tepkilerini sürdüren vatandaşlar, belediyeye yürüdü.Ç
7 Kasım 2014 Cuma 23:05

Bakan İslam: İdam Cezası İstemekte Tereddüt Etmezdim

Ayşenur İslam, “Bir anne, bir kadın olarak hatta bir bakan olarak eğer yasalarımız müsaade etseydi bu tür suçlar için idam cezası istemekte asla bir tereddüt göstermeyeceğimi bilmenizi arzu ederim” dedi
5 Mayıs 2014 Pazartesi 00:34

ŞİZOFREN HASTASI KADIN KENDİNİ BOŞLUĞA BIRAKTI

Akyazı ilçesinde şizofren hastası olduğu öğrenilen Selma S. isimli kadın, aylık olarak vurulması gereken iğneleri olmak istemeyince intihara kalkıştı.
5 Ekim 2013 Cumartesi 05:28

GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEM

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, yerli otomobil konusunda yaptığı açıklama dolayısıyla Mustafa Koç’u eleştirdi. Çağlayan, “Ben Mustafa’ya 'al, bunu sen yap' demedim. Yapmayacaksan otur kenarda, yapacakların önünü kesme. Gölge etme başka ihsan istemem” dedi.
21 Nisan 2013 Pazar 22:15

BOZUK PARA KAVGASI GÜVENLİK KAMERASINDA

Sakarya’nın Adapazarı İlçesinde, bozuk para isteme meselesi yüzünden çıkan kavgada bir kişinin burnu kırıldı.
3 Nisan 2013 Çarşamba 19:55

BÜRO MEMUR-SEN ÜYELERİ SAKARYA’YA ULAŞTI

İstanbul’dan Ankara’ya yürüyüş eylemi yapan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, “Fazla çalıştırıldığı halde ücreti verilmeyen bir AB ülkesi göstersinler biz de fazla mesai ücreti istemeyeceğiz” dedi.
26 Şubat 2013 Salı 23:50

BOŞANMAK İSTEMEYEN KOCA KÖPRÜYE ÇIKTI

Sakarya’da eşinden boşanmak istemeyen bir şahıs intihar etmek için Sakarya Köprüsü'ne çıktı.
5 Aralık 2012 Çarşamba 22:18

SAKARYA'DA E-OKUL ŞİFRESİ SKANDALI

Sakarya'da bir lisede müdür yardımcılığı yapan babasının e-okul şifresiyle sisteme giren bir öğrencinin 2 yıl boyunca kendi notlarını yükselttiği, 300 öğrencinin ise notlarını düşürdüğü ortaya çıktı.
25 Eylül 2012 Salı 19:26

ÜNİVERSİTE İNŞAATI ÇÜRÜMEYE TERK EDİLDİ

Sapanca ilçesinde, hayırsever bir işadamı tarafından yapımına başlanan üniversite inşaatı ilgisizlik sebebiyle çürümeye terk edildi. Çaresiz işadamı çözümü Avustralya Başbakanından yardım istemekte buldu.
12 Ağustos 2012 Pazar 19:59

DÜĞÜN CEMİYETLERİNDE ÖNLEM

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde sadece hafta sonu 42 düğün gerçekleşti. İlçede her hangi bir olumsuzluk yaşanmasını istemeyen Emniyet Müdürlüğü alarma geçti.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 17:18

Yargıtay'dan Tüketicilere İyi Haber

Geriye dönük 2 yıl olan aidat isteme süresi 10 yıla çıktı.
26 Şubat 2012 Pazar 05:03

Gazete bayiinde silahlı yaralama

Kocaali ilçesinde ayırtılmış eski gazeteleri almak istemeyen müşteri ile bayi arasındaki tartışma kanlı bitti.
21 Aralık 2011 Çarşamba 20:26

Zabıta, AKM önünde bisikletlerine el koydu

Dün AKM önünde bisikletiyle geçen vatandaşlar, bisikletlerini zabıta ekiplerine kaptırdılar. Bisikletini vermek istemeyenler ortaya ilginç görüntüler çıkardı.
17 Aralık 2011 Cumartesi 20:35

Arifiye'de Trafik Kazası

Otokar karşısındaki fırından ekmek almak için aracıyla yol kenarında duran sürücü ekmek alıp yola çıkmak istemesiyle birlikte trafikte hızla seyreden motor trafiğe çıkmak isteyen araca çarptı.
2 Aralık 2011 Cuma 23:36

Şaban Yıldırım konuştu

Radyospor'da Figen Civan ve İlker Koç'un sunduğu Gündem programına konuşan Şaban Yıldırım, 'Olayın bu boyuta gelmesini istemezdim; fakat yaşananlar ana haber bültenlerinlerine dahi yansıdı.
6 Ekim 2011 Perşembe 18:10

EŞİ AYRILMAK İSTEYİNCE AĞACA ÇIKTI

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde N.A eşinin kendisinden ayrılmak istemesi üzerine ağaca çıktı. Tüm ikna çabalarını cevapsız bırakan adam, eşinin olay yerine getirilmesi ile aşağı indirildi.
8 Ağustos 2011 Pazartesi 15:30

Müteahhitler “Panel” için destek ziyaretinde

Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği Yönetim Kurulu, Sakarya’nın yapısal değişimine yönelik olarak organize etmeye hazırlandıkları panel hakkında fikir alışverişinde bulunmak ve bu panelin organizasyonuna destek istemek üzere siyasi partilere
26 Şubat 2011 Cumartesi 07:45

SERBES ADAY OLMAYACAK

CHP'nin eski il başkanı ve tanınmış iş adamı Vahit Serbes yaklaşan seçimlerde kesinlikle aday olmak istemediği belirtti. Serbes, "artık aileme ve işlerime zaman ayırmak istiyorum. Aday olmayı düşünmüyorum" dedi.
22 Şubat 2011 Salı 18:35

Torbadan memura sürgün çıktı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen ve ''Torba Tasarı'' olarak adlandırılan yasa tasarısına eklenen bir madde memurun kendisi istemese de görev yerinin değiştirilebileceğini düzenliyor.
11 Ocak 2011 Salı 18:40

SAKARYA'DA TAŞ OCAĞI ARBEDESİ

Sakarya'nın Karasu ilçesinde köylerine taş ocağı yapılmasını istemeyen köylüler ile jandarma arasında arbede yaşandı.
4 Mayıs 2010 Salı 18:08

Sakarya'da Gergin Gece

Sakarya'nın Erenler İlçesinde 7 kişinin yaralandığı olay sonrası güvenlik gerekçesiyle boşaltılan evi roman vatandaşların yakmak istemesi üzerine gerginlik yaşandı.
1 Mayıs 2010 Cumartesi 22:50

Okul Tuvaletinde Sigara İçme Rekoru

Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki bir okulun tuvaletinde çekildiği ileri sürülen ve video paylaşım sitelerine düşen görüntülerde öğrencilerin sigara içme rekoru kırmak istemesi dikkat çekti
20 Temmuz 2009 Pazartesi 18:38

Cinayete Anne,Baba ve Yakınları yardım etmiş

Serdivan ilçesinde, kendisinden ayrılmak istemeyen erkek arkadaşını tabancayla vurarak öldüren genç kıza annesi, babası ve bir erkek yakınlarının yardım ettiği iddia edildi.
11 Mayıs 2009 Pazartesi 18:49

Haber İzleme tartışmasına son

Sakarya'nın Karapürçek ilçesinde kahve işleten Hayretin Sert, müşterilerin farklı kanallardan haberi seyretmek istemesi nedeniyle çıkan tartışmaların sona ermesi ilginç bir çözüm buldu.
28 Şubat 2009 Cumartesi 21:02

Alacak verecek meselesi kanlı bitti

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bir kahvehane sahibi, işyerine alacağını istemeye gelen arkadaşını vurarak yaraladı.
18 Şubat 2009 Çarşamba 20:59

Acarlar longozunda santral eylemi

Sakarya'nın Karasu ve Kaynarca ilçeleri sınırları içinde bulunan dünyanın 2. büyük su basar ormanı Acarlar Longuzunun başında toplanan vatandaşlar Karasu ilçesinde termik santral istemediklerini belirtti.
19 Aralık 2008 Cuma 18:19

Yılmaz; bizi istemeyen futbolculara güle güle

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Bülent Yılmaz, kendileriyle devam etmek istemeyen futbolcularla yollarını ayıracaklarını söyledi.
1 Aralık 2008 Pazartesi 08:06

Özelleştirme sonrası SEDAŞ işçisine kötü haber

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'de işçi olarak çalışan personelin farklı kamu kurum ve kuruluşlarına geçiş hakkı olmadığı, ayrıca yeni işverenle çalışmak istemediğini belirterek görevinden ayrılması halinde tazminat alamayacağı belirtildi.
25 Ekim 2008 Cumartesi 19:29

Polisin Dikkati Sayesinde Soyguncular Yakalandı

Sakarya'nın Geyve ilçesinde bir iş yerinden 5 bin YTL değerinde sıhhi tesisat malzemelerini çaldığı ileri sürülen iki zanlı, polisin şüphe üzerine aracı durdurmak istemesi sonrası yaşanan kovalamacada yakalandı.
17 Nisan 2008 Perşembe 20:01

Vergi Rekortmenleri belli oldu

Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp, 2007 yılı gelir vergisi sıralamasında isimlerinin açıklanmasını istemeyen kişilerin 348 bin 700 YTL, 212 bin 307 YTL, 170 bin 198 YTL'lik vergi tahakkuku ile ilk üç sırayı aldıklarını kaydetti.
1 Nisan 2008 Salı 12:40

Zamlar vatandaşa paralar meclistekilere

Doğalgaza elektriğe yıllık vergilere gelen zamlar vatandaşı ezerken siyasi partiler hazine yardımı ile zenginleştiler.İnsanın ister istemez bu yapılan zamlar bunun içinmi diye düşünüyor
24 Ocak 2008 Perşembe 05:31

Bayanlar aman bu hatalara düşmeyin!

Bayanlar Erkeğinizi elinizden kaçırmak istemezsiniz, değil mi? Öyleyse bu 10 hatadan uzak durmalısınız...
20 Kasım 2007 Salı 07:20

Randevulu sistem göz boyama mı?

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bir aydan beri hasta kabülünde 'randevulu sisteme' geçmesine rağmen, polikliniklerde barkot okuyucu bulunmaması sebebiyle gişe kuyruğu sıkıntısı yaşıyor.
27 Ekim 2007 Cumartesi 03:40

Gitmek istedi, git dedik!

Adapazarı Şeker Fabrikası Başkanı Ahmet Mülayim, fabrika genel müdürü Ayhan Teke'nin sürpriz ayrılığıyla ilgili “Sözleşmemiz 19 Eylül'de sona eriyordu. Kendisi de ailevi nedenlerden dolayı işe devam etmek istemediğini söyledi” dedi.
5 Ekim 2007 Cuma 06:06

Velilerden tekli eğitime tepki

Adapazarı 32 Evler Mahallesi'nde bulunan Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu'nun tekli eğitime geçmesini istemeyen öğrenci velileri duruma tepki gösterdi.
4 Ekim 2007 Perşembe 11:46

Eğitim ve Korucuk'ta Randevulu Sistem

Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi ve Korucuk Hastanesi'nde randevulu sisteme geçildi.
19 Eylül 2007 Çarşamba 06:17

Yanarak Can Verdi

Kütahya'dan memleketi Sakarya'ya kız istemeye gelen Başkomiser Ergin Güray Berber, geçirdiği Trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.
1 Haziran 2007 Cuma 03:18

Adaylar Kendilerini İnternetten Tanıtacak

Bugüne kadar develeri parti bayraklarıyla süslemek, megafonla sokak sokak dolaşıp oy istemek ya da klip çekmek seçim dönemlerinde aday adaylarının kullandığı tanıtım araçlarından birkaçıydı.
24 Mayıs 2007 Perşembe 02:46

Önce dövdü sonra bıçakladı

Adapazarı'nda boşandıktan sonra yeniden barıştığı eski eşinin bir kez daha ayrılmak istemesi üzerine çılgına dönen şahıs, kadını feci şekilde dövdükten sonra defalarca bıçakladı. Ağır yaralanan kadın ölümden döndü.
16 Şubat 2007 Cuma 15:15

Kayserispor 1 Sakaryaspor 1

Akdeniz Cup 5-6 lık maçında 90 dakika 1-1 bitti. Penaltı atmak istemeyen takımlar yazı tura attı ve Kayserispor 5. Sakaryaspor 6. ve sonuncu oldu
14 Ocak 2007 Pazar 16:58

Kısa döneme sözleşmeli subaylık!

Askerliğini kısa dönem olarak yapmak istemeyen üniversite mezunlarının sözleşmeli subay olabilmelerini sağlayacak yasa tasarısı Meclis'e sunuldu.
3 Kasım 2006 Cuma 05:58

Okullar özürlü öğrenci kabul etmiyor

Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı Danışmanı ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Seyyar, birçok okulun özürlü öğrenci kabul etmek istemediğini ve bu anlayışın yanlış olduğunu söyledi.
3 Mart 2006 Cuma 17:31

Bayraktar'a Kanbur'dan Cevap Geldi

Yerel bir gazetede AKP Kocaali İlçe Başkanı Lütfi Bayraktarın “listemizde il genel meclis üyesi olan arkadaşımızın daimi encümenlik istemesi akabinde olamamasını bahane edip karşı listeye geçmeleri tabiki birilerin menfaatlerine ters gelmiştir”
18 Şubat 2006 Cumartesi 16:53

Danimarka Cami Yapımına Karşı Çıktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen karikatür krizinin TBMM’de görüşülmesini ve Türkiye’nin bütün AB ülkelerinden, yasalarına, dine saldırının suç olduğu hükmünü koymalarını istemesini önerdi.
12 Şubat 2006 Pazar 09:15

4 KİŞİ ÖLDÜ, 1 ÇOCUK YARALANDI

Edirne'den Sakarya'ya kız istemeye giderken Kocaeli TEM Otoyolu Uzunçiftlik Mevkii'nde trafik kazası geçiren aileden, aralarında damat adayının da bulunduğu 4 kişi öldü, 1 çocuk yaralandı.
7 Ekim 2005 Cuma 15:47

HECE EZBERLETİL MEYECEK

Üç aylık yaz tatilinin bitmesine günler kaldı. Yeni eğitim ve öğretim yılı, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Bu yıl liseler 4 yıla çıktı. Lise müfredatı ve kitapları yeni sisteme uyarlanıyor. Ancak en önemlisi tüm ilköğretim okullarının 1 ile 5&#
6 Eylül 2005 Salı 08:50

KÖYLÜLERİN SEL ÖFKESİ

Sakarya'nın Akyazı İlçesi Beldibi Köyü'nde sel nedeniyle yaralarını sarmaya çalışan köylüler, Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü ekiplerinin çalışma bittiği diye iş makinalarını bölgeden çekmek istemesine isyan etti. Köylüler bir iş makinası ve kamyona el koyd
18 Temmuz 2005 Pazartesi 13:41

SAKARYASPOR'DA BÜYÜK ÜZÜNTÜ

Süper Lig ekiplerinden Sakaryaspor'da, Kayserispor karşısında alınan mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor. Sakaryaspor Futbol Şube Sorumlusu İsmail Yenice, üzgün olduklarını belirterek, "Kayserispor karşısında istemediğimiz bir sonuç aldık.
16 Mayıs 2005 Pazartesi 20:43

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1955 Yeni Alsancak Limanı'nın temeli Başbakan Adnan Menderes tarafından atıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free