hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

ilkbahar haberleri

Sakarya Üniversitesi Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) En İyiler Arasında

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2017 İlkbahar Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda sergilediği başarı ile yurt genelinde ki Tıp Fakülteleri arasında üst sıralarda yer alarak bu alandaki iddiasını bu yılda sürdürdü.
17 Temmuz 2017 Pazartesi 22:32

Maden Deresi’nde Doğayı Keşfettiler

Büyükşehir İlkbahar Doğa Yürüyüşlerinin son durağı Maden Deresi Parkuru oldu. Derenin sesini dinleyerek, yeşile bürünmüş bir çevrede yürüyüş yapmanın ayrıcalığını yaşayan doğaseverler, günün sonunda tamamlanan yürüyüşü meşale yakarak kutladı.
24 Mayıs 2016 Salı 02:32

ŞEHRİN YAYLALARINI KEŞFEDİYORLAR

Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Doğa Yürüyüşleri Hendek Öküzovası Parkuru ile devam etti. Doğanın eşsiz güzellikleri arasında yürüyüş yapmanın ayrıcalığını yaşayan doğaseverler, etkinlik için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
25 Nisan 2016 Pazartesi 19:47

BAHAR YÜRÜYÜŞLERİ KARAGÖL’LE BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Doğa Yürüyüşleri Karagöl-Sultanpınarı parkuru ile başladı. Eşsiz doğa güzelliklerinin arasında yürüyüş yapmanın ayrıcalığını yaşayan doğaseverler, keyifli bir Pazar gününü geride bıraktı.
4 Nisan 2016 Pazartesi 23:58

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNDE BAHAR DÖNEMİ BAŞLIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşlerinde ilkbahar dönemi başlıyor.
27 Mart 2016 Pazar 23:39

Bahar Yürüyüşleri Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri’nde İlkbahar Dönemi başlıyor.
6 Nisan 2015 Pazartesi 02:41

BAHAR YÜRÜYÜŞLERİ SONA ERDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri Kılıçkaya Parkuru ile sona erdi. 7’den 70’e onlarca doğaseveri buluşturan etkinliklerde şehrin eşsiz güzellikleri yeniden keşfedildi.
27 Mayıs 2014 Salı 22:00

DOĞA TUTKUNLARI GEÇİŞE YÜRÜDÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri kapsamında Kaymakam Suyu-Soğucak Yaylası Geçişine yürüyen doğaseverler hem spor yapma ayrıcalığını yaşadı, hem de şehrin stresinden uzak keyifli bir pazar günü geçirdi.
21 Mayıs 2014 Çarşamba 03:17

OFLAK DAĞI’NDA BAHAR YÜRÜYÜŞÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri kapsamında Oflak Dağı Parkuru’na yürüyen doğaseverler; doğal seyir teraslarında eşsiz manzaranın keyfini çıkardı, şehrin stresinden uzak güzel bir pazar günü geçirdi.
13 Mayıs 2014 Salı 04:17

KULFALLAR-MAKSUDİYE PARKURU’NDA İLKBAHAR YÜRÜYÜŞÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri kapsamında Kulfallar-Maksudiye parkurunda yürüyen doğaseverler, eşsiz doğa manzarası eşliğinde şehrin stresinden uzak güzel bir gün geçirdi.
28 Nisan 2014 Pazartesi 20:17

TARAKLI’DA BAHAR YÜRÜYÜŞÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri, Karagöl-Beygümmet ve Yanık Yaylası’nda gerçekleştirilen yürüyüş ile devam etti. Doğaseverler, eşsiz manzara eşliğinde güzel bir gün geçirdi.
22 Nisan 2014 Salı 01:54

ÇİÇEKLER HIRSIZLAR TARAFINDAN ÇALINIYOR

İlkbahar’ın gelmesi ile Kaynarca Belediyesi tarafından park ve bahçelere ekilen çiçekler hırsızlar tarafından akşam saatlerinde sökülüp götürülüyor.
17 Nisan 2014 Perşembe 00:47

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ BAŞLIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri, 6 Nisan Pazar günü Dikmen Tepe Parkuru’nda gerçekleştirilecek yürüyüş ile başlıyor.
5 Nisan 2014 Cumartesi 00:17

DOĞASEVERLER OFLAK DAĞI’NA ÇIKTI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri kapsamında, doğaseverler, Oflak Dağı’nda kilometrelerce yürüdü, muhteşem manzaranın tadını çıkardı.
14 Mayıs 2013 Salı 01:19

SAKARYA’DA DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından yıl içerisinde ilkbahar ve sonbahar olmak üzere iki farklı dönemde gerçekleştirilen..
30 Nisan 2012 Pazartesi 23:17

KENT PARK'TA ŞÜPHELİ ÇANTA PANİĞİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Kent Park içinde bulunan şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi. Adapazarı ilçesinde bulunan ve özellikle ilkbahar mevsiminde Sakaryalıların yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biri olan Kent Park'ta şüpheli çanta paniği yaşan
17 Nisan 2012 Salı 21:05

Modern ilaçlamayla sineksiz bir yaz

İlkbaharda yağmurların ve hava sıcaklığının yükselmesiyle birlikte sineklerin de artabileceğine dikkat çeken Merkez Belediyesi İlaçlama Birimi yetkilileri, yaz aylarında artan sıcaklığa, yağmurların da eklenmesiyle çalışmalarına hız verdi.
28 Haziran 2006 Çarşamba 17:28

Kayın Fidanları Hendek'e

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız,Bölge Müdürlüğü olarak Hendek Orman İşletme müdürlüğüne 2005 sonbaharı – 2006 ilkbaharında dikilmek üzere 93 bin fidan tahsisi yapıldığını söyledi.
12 Aralık 2005 Pazartesi 10:15

Adapazarı'na 55 Bin Yeni Fidan

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada Karaman’daki çıplak arazilere yılsonu ve 2006 nın ilkbaharıyla birlikte 55 bin fidanın dikileceğini belirtti.
10 Aralık 2005 Cumartesi 08:13

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free