hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Doğaseverler doğanın güzellikleri arasında yürüdü Çanakkale Zaferi şehitleri 104. yılında anıldı Verimliliği arttıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz SAKARYA KAMUOYUNA MÜSİAD Sakarya, Afyon’dan Türkiye Birincisi olarak döndü. İstihdam Seferberliği SAGİF Fuarı ile taçlandırılacak Çanakkale Geçilmez Cumhurbaşkanı Erdoğan Yzarın Sakarya'da Dr. Arslan, “Önceliğimiz Sakaryaspor” Uluslararası Öğrenciler Kültürlerini Tanıttı
SAKARYA KAMUOYUNA
SAKARYA KAMUOYUNA
 
MÜSİAD Sakarya, Afyon’dan Türkiye Birincisi olarak döndü.
MÜSİAD Sakarya, Afyon’dan Türkiye Birincisi olarak döndü.
 
Çanakkale Geçilmez
Çanakkale Geçilmez
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yzarın Sakarya'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yzarın Sakarya'da

ilimizin haberleri

SYKD Yönetimine Yoğun Talep

İlimizin en aktif kültür dernekleri arasında yer alan Sakarya Yerel Kültür Derneği 23 Şubat Cumartesi günü gerçekleştireceği 6. Olağan Genel Kurulu için hazırlıklarını sürdürüyor.
20 Şubat 2019 Çarşamba 21:05

Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı

İlimizin en eski meslek liselerinden İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ahşap oyuncak yapımıyla ilgili çalışmalar yürütüyor.
22 Ocak 2019 Salı 18:29

Durmuş’tan LGS Teşekkürü

Sakarya Eğitim Camiası, 2018 LGS sınav sonuçlarında ilimizin başarı sıralamasında 24. sıraya yükselmesinin gururunu yaşıyor.
19 Aralık 2018 Çarşamba 16:08

İRAN HEYETİ İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ YAPACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, ilimizin dış ticaret potansiyelini artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında, yurt dışı heyet organizasyonları düzenlemeye devam ediyor
31 Ekim 2018 Çarşamba 23:05

Kutsal Topraklara Yolculuk Devam Ediyor

Kurban Bayramının yaklaştığı bugünlerde İlimizin çeşitli bölgelerinden çok sayıda hacı adayı kutsal topraklara dualarla uğurlanıyor.
9 Ağustos 2018 Perşembe 01:23

İhracatçı Üyelerine SATSO'dan Bir İlk

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ilimizin ihracat potansiyelini, ihracatçı firma sayısını artırmak amacıyla gerçekleştirilen faaliyetleri kapsamında Türk Eximbank irtibat bürosu açıldı.
18 Temmuz 2018 Çarşamba 02:04

KENAN SOFUOĞLU HAFIZLIK PROJE OKULUNU ZİYARET ETTİ

İlimizin başarılı okullarından Hafızlık proje okulu Şehit Bülent Yurtseven Hafız İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden dünya şampiyonu sporcumuz Kenan Sofuoğlu, öğrencilerle bir söyleşi gerçekleştirdi.
16 Şubat 2018 Cuma 01:21

Cemil Meriç’te İlginç Sergi

İlimizin ülke çapında haklı bir üne sahip okullarından Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin 9. ve 10. sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan “Blackout Poetry” çalışmaları büyük beğeni görüyor.
11 Şubat 2018 Pazar 22:56

Şeyh Muslihiddin Sohbetlerinde Manavlar Anlatıldı

Kaynarca İlçesi’ndeki Tarihi Şeyh Muslihiddin Camiinde her ay düzenlenen sohbetlerin üçüncüsünde ilimizin yerleşik halkı olan Manavların bölgemize nasıl ve ne zaman yerleştiği konusu belgelerle anlatıldı.
15 Aralık 2017 Cuma 21:16

SYKD Otağı’nda duygusal program “Engellilerin Her Zaman Yanındayız”

İlimizin son dönemde marka mekanlarından biri haline gelen Yerel Kültür Derneği Otağı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde ‘Engelsiz Mehter Takımını’ ağırladı.
5 Aralık 2017 Salı 03:28

SAKARYAGİAD 250 ÇOCUĞU GİYİNDİRİYOR

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan Sakarya GİAD 'Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği BİR MONT BİR BOT isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.
24 Kasım 2017 Cuma 04:31

Atatürk Lisesi yenilendi

Atatürk Anadolu Lisesi’nden heyetle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İlimizin köklü eğitim kurumları arasında yer alan Atatürk Anadolu Lisesi’nin bahçesinde öğrencilerimizin güvenliği ve konforu için birtakım çalışmalar gerçekleştirdik. Bahçemizi yeniledik. Kamelyalar yerleştirdik. Oyun alanları oluşturduk. Eğitime desteğimiz sürecek” dedi.
8 Kasım 2017 Çarşamba 00:30

Sabihahanım Ortaokulu'nda Yeni Başarılar

İlimizin tarihi en eski okullarından Sabihahanım Ortaokulu ismine yakışır bir şekilde yeni başarılara imza atıyor.
16 Ocak 2017 Pazartesi 19:59

Sakarya Anadolu Lisesi öğrenci kantinine 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir’in adı verildi.

İlimizin başarılı okulları arasında ilk sıralarda yer alan Sakarya Anadolu Lisesi bahçesindeki öğrenci kantinine 15 Temmuz darbe girişiminin kahraman şehitlerinden Ömer Halisdemir’in adı verildi.
7 Ekim 2016 Cuma 00:56

TATANKALAR ODTܒDE DEVRİM YAPTI 28-6!

İlimizin Türkiye Korumalı Futbol Profesyonel 1.Ligindeki başarılı temsilcisi Sakarya Tatankaları Ligdeki 2. Maçından da galibiyetle ayrıldı.
22 Şubat 2016 Pazartesi 19:10

Yılmaz Traktör’den ” MUHTEŞEM GALA

NEW HOLLAND Traktörlerinin Bölge Bayisi ve İlimizin Saygın Kuruluşlarından olan “Yılmaz Traktör ” 2015 çalışmalarını, çalışanları ve ailelerinin katıldığı muhteşem bir gala ile tamamladı. Etkinlikler 3 aşamalı olarak düzenlendi.
17 Ocak 2016 Pazar 10:52

SYKD’ye Manav İşadamlarından Üyelik Desteği

İlimizin güçlü sivil toplum kuruluşlarından Sakarya Yerel Kültür Derneğinin üye sayısı her geçen gün artarken, şehrimizin tanınmış manav işadamları da SYKD’ye üye olarak büyük destek veriyorlar.
9 Temmuz 2015 Perşembe 22:19

Sakarya Yerel Kültür Derneği Olağanüstü Kongre Kararı Aldı.

2002 Yılında Sakarya eşrafı tarafından kurulan ve ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Sakarya Yerel Kültür Derneği kongre kararı aldı. Kurucular Kurulu ve Onur Kurulu üyeleri ile yapılan istişareler sonucu dernek yönetim kurulu tarafından olağanüstü kongre kararı alındı.
14 Nisan 2015 Salı 20:07

12 ülkeden çocuklar misafirimiz olacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilimizin organizasyonunda bu yıl 11.si düzenlenecek Uluslararası Halk Oyunları Festivaline 12 ülkeden çocuklar katılacak.
13 Nisan 2015 Pazartesi 22:17

MESLEK SEÇMEK HAYAT BİÇİMİNİ SEÇMEKTİR!

İlimizin önde gelen eğitim kurumlarından olan 17 Ağustos Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri için düzenlediği mesleki rehberlik çalışmaları ile farkını ortaya koydu.
16 Mart 2014 Pazar 20:40

DR.AYDOĞAN ARSLAN, MHP SERDİVAN ADAY ADAYI

İlimizin tanınmış simalarından olan , siyasetin etkili isimlerinden ve önceki yıllarda başarıyla Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü görevinde de bulunan Dr. Aydoğan ARSLAN, Serdivan Belediye Başkanlığı için, MHP İlçe Teşkilatı’na Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.
18 Eylül 2013 Çarşamba 19:08

BÜYÜKŞEHİR KARATE’DE YOĞUN MESAİ

İlimizin başarılı kulüplerinden Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünün Karate takımı Önümüzdeki Cuma İstanbul’da başlayacak olan İstanbul Open Uluslar arası Karate turnuvasına katılarak yeni sezon öncesi ilk sınavını verecek.
28 Ağustos 2012 Salı 17:35

Av.Zeynep Mersinlioğlu hayatını kaybetti

İlimizin tanınmış işadamlarından Adnan Mersinlioğlu'nun kızı Av. Zeynep Mersinlioğlu hayatını kaybetti.
27 Şubat 2012 Pazartesi 21:00

Kenan Korkmaz Sigortacılık Kuruluşunun 19. Yılını kutladı.

İlimizin tanınmış Sigorta Acentelerinden olan, Allianz Sakarya Acentesi Kenan Korkmaz Kuruluşunun 19. Yılını kutladı.
5 Şubat 2012 Pazar 20:31

SATSO DİSİPLİN KURULU TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR...

Belirli aralıklarla toplantılar gerçekleştirerek ilimizin sorunları ve içinde bulunduğu sosyo ekonomik durum hakkında değerlendirmeler yapan SATSO Disiplin Kurulu, toplantısını onur konuklarının katılımıyla yaptı.
2 Aralık 2011 Cuma 17:41

Panel iptal edildi

CHP Milletvekili Engin Özkoç'un ilimizin sorunlarının tartışılması için yarın düzenlemeyi düşündüğü panel iptal edildi.
7 Ekim 2011 Cuma 16:14

Altuğ İl Genel Meclisine Bilgi Verdi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın genel faaliyetleri ve ilimizin sosyo ekonomik durumu hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere İl Genel Meclisi toplantısına katılan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ,
1 Mart 2011 Salı 21:03

YEREL KÜLTÜR’E İNCİ DESTEĞİ

İlimizin en büyük sivil insiyati olan Sakarya yerel kültür derneğinin hendek istişare toplantısına katılan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Sakarya ve Sakaryalık adına önemli mesajlar vererek dernek yönetimine desteğini açıkladı.
3 Şubat 2011 Perşembe 23:55

ADAPAZARI İHL ÖĞRENCİSİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Enes Madak, Uluslararası Bosna Open Taekwondo Turnuvası'nda kazandığı başarılarla ilimizin ve ülkemizin gururu oldu.
6 Ekim 2010 Çarşamba 19:37

Yöresel Yemek Yarışması başladı

Başkan DURAN “ Amacımız İlimizin tüm yemeklerini Sakarya Mutfağı kitabı ile Ülkemize tanıtmak ” Büyükşehir Belediyesi 13 İlçede gerçekleştireceği yemek ve tatlı yarışma ilk etabı bugün başladı.
31 Mart 2006 Cuma 16:06

Hakan Alkan'ın Tüvasaş Açıklaması

İlimizin en değerli yatırımlarından biri olan ve yıllardır ülkemize hizmet eden TÜVASAŞ’ ın özelleştirilmesi ile ilgili düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.
28 Kasım 2005 Pazartesi 13:56

ÇARK MAGAZİN'İ SAKIN KAÇIRMAYIN

Hüseyin Cumalı'nın hazırlayıp sunduğu ilimizin eğlence yerlerinin ve Çark Caddesi'nin güzide mekanlarından magazin haberlerinin sunulduğu Çark Magazin bu gece saat 22:15'te Kanal 54 ekranlarında.
1 Ekim 2005 Cumartesi 13:52

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1903 Beşiktaş Jimnastik Kulübü kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free