naci
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Afrin Operasyonunu Destekliyoruz Lahana tarlasına OSB olmaz(!) Potasız okul kalmasın Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1 Ölüm İsmail’i halı sahada yakaladı Karasu yolunda kaza 1 ölü 2 ağır yaralı “Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor” “Ekolojik turizme tam destek” Savaşın çocukları karne sevinci yaşadı “SGM örnek bir mimariye sahip”
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
 
Potasız okul kalmasın
Potasız okul kalmasın
 
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
 

“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”
“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”

iletişim haberleri

SATSO'DA ‘ETKİLİ İLETİŞİM İÇİN ÖNCE BEN EĞİTİMİ' YAPILDI

SATSO’DA ‘ETKİLİ İLETİŞİM İÇİN ÖNCE BEN EĞİTİMİ’ YAPILDI
8 Ocak 2018 Pazartesi 01:48

Sakarya için birlikte hareket edeceğiz

Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Kardeşlik ve huzur coğrafyası olan şehrimizde STK’larla iyi bir iletişime sahibiz. Sık sık bir araya geliyor,
21 Aralık 2017 Perşembe 01:12

İlk ve Son Sergisi

Sakarya Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı eserlerden oluşan ‘İlk ve Son Sergisi’ açıldı.
10 Aralık 2017 Pazar 01:25

Önce Hedefiniz Olsun

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “Neden Siz Olmayın” adlı panele Eskişehir Milletvekili Harun Karacan konuşmacı olarak katıldı.
24 Kasım 2017 Cuma 06:24

İletişim Ustalığı Zirvesi Tamamlandı

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından “İletişim Ustalığı Zirvesi” düzenlendi.
21 Kasım 2017 Salı 23:38

Dijital Dünyada Suçlu Olabilirsiniz

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tarafından düzenlenen konferanslar dizisinde bu hafta “Medya ve Pazarlama İletişimi” konusu ele alındı.
3 Kasım 2017 Cuma 04:29

Sakarya Üniversitesi MBS Yeni Mezunları Bekliyor

Mezunlar, şirketler ve üniversite arasında çevrimiçi iletişimi sağlamayı amaçlayan sosyal ağ yazılımı Sakarya Üniversitesi Mezun Bilgi Sistemi (MBS), yeni mezun öğrencileri bekliyor.
21 Temmuz 2017 Cuma 00:09

SEDAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI İÇİN BELEDİYELERLE İŞBİRLİĞİ VE İLETİŞİM İÇİNDE

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, “SEDAŞ’ın şebeke kapasite artışı ve yenileme çalışmalarını yaparken imar planlarıyla ilgili, istimlak, kamulaştırma ve kazı izinleri gibi pek çok konu nedeniyle en önemli paydaş iletişimi sağladığı kurumların başında Belediyeler geliyor.
5 Haziran 2017 Pazartesi 18:16

Engellilik bir seçim değildir

Büyükşehir Belediyesi hizmet içi eğitimleri devam ediyor. Engellilerle 360° İletişim konulu seminerde konuşan Engellilerle İletişim Uzmanı Mehmet Kızıltaş “Engellilik bir seçim değildir. Toplum, farklı olan her bireyiyle bütünleştiği zaman gerçek anlamını kazanır” dedi.
16 Mayıs 2017 Salı 23:10

Ercan Saatçi SAܒde Söyleşiye Katıldı

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve Tasarım Topluluğu tarafından düzenlenen söyleşiye ünlü besteci ve şarkıcı Ercan Saatçi katıldı.
20 Nisan 2017 Perşembe 21:59

Golden Pumpkin’de Kazananlar Belli Oldu

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “Türkiye’yi seviyorum çünkü…” temalı Golden Pumpkin Kısa Film yarışması ödül töreni yapıldı.
19 Nisan 2017 Çarşamba 23:10

SAܒlü Öğrencilerden Tatangalar Belgeseli

Sakarya Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Film Atölyesi kapsamında Üveys Altun ve Ahmet Kerim Canat tarafından “Bir Kentin Sevdalıları Tatangalar” isimli belgesel hazırlandı.
18 Nisan 2017 Salı 17:53

Aile İçi İletişim Eğitimi

Sakarya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından “Aile İçi İletişim Eğitimi” başlıklı bir etkinlik düzenlendi.
23 Mart 2017 Perşembe 05:57

Ailelere YGS öncesi önemli tavsiyeler

Hafta sonu gerçekleştirilecek YGS öncesinde açıklamalarda bulunan Sosyal Gelişim Merkezi Psikologlarından Miray Şahin, “Unutulmamalıdır ki telafisi olmayan tek şey sizlerin çocuklarınızla geçireceğiniz kaliteli paylaşımlar, olumlu tutumlar ve sağlıklı kurduğunuz iletişimdir, sınavlar değil. Bu vesileyle YGS’ye girecek tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.
9 Mart 2017 Perşembe 23:59

Engelsiz İletişim Eğitimi

Sakarya Üniversitesi Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü ve Engelli Öğrenci Birimi tarafından “Engelsiz İletişim” başlıklı bir eğitim etkinliği düzenlendi.
2 Mart 2017 Perşembe 22:12

İNOVASYON HAFTASINDA SEDAŞ

İNOVASYON HAFTASINDA SEDAŞ Proje Fikri Yarışmasının iletişimine hız verdi AR-GE ÇALIŞMALARININ ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ
9 Aralık 2016 Cuma 19:55

Şehir için birlikte çalışacağız

İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Kurumsal iletişimi daha üst seviyeye taşıma konusunda İl Emniyet Müdürümüzle ortak kanaatleri paylaşıyoruz. Son dönemdeki trafik düzenlemeleri konusunda da polis teşkilatımız önemli bir rol üstleniyor. Şehir için birlikte çalışacağız” dedi.
22 Kasım 2016 Salı 21:33

“İletişim Zirvesi” başladı.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Kültür ve Kongre Merkezi’nde İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen “İletişim Zirvesi” başladı.
9 Kasım 2016 Çarşamba 20:40

MUHTARLARDAN SEDAŞ’A DESTEK

SEDAŞ, kaçak enerjiyle mücadele kapsamında başlattığı yeni projesini hayata geçirirken, konuyla ilgili bilgilendirme sağlamak üzere Sakarya Muhtarlar Federasyonunda iletişim çalışması için muhtarlarla bir araya geldi.
12 Eylül 2016 Pazartesi 07:07

Üniversiteden Pazar Elçiliğine Projesi

Üniversiteden Pazar Elçiliğine Projesi (UPEP)kapsamında, dil ve iletişim becerileri yüksek yabancı uyruklu öğrenciler, Sakaryalı ihracat yapan firmalarda staj yapma imkanı buldu.
6 Ağustos 2016 Cumartesi 02:51

Büyükşehir’den 2 Bin 400 Şoföre Eğitim

Özel Halk Otobüsleri’nde hizmet sunan şoförlere yönelik düzenlenen eğitimlerin son aşamaya geldiğini belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Öfke kontrolü, etkili iletişim, trafik mevzuatı, uygulamalı ilk yardım ve ekonomik sürüş teknikleri başlıklarında şehir genelinde 2 bin 400 şoföre eğitim sunduk” dedi.
21 Temmuz 2016 Perşembe 22:36

Golden Pumpkin ‘Rota’nın Oldu

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Golden Pumkin Kısa Film Yarışması’nın ödül töreni SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
3 Mayıs 2016 Salı 21:12

Satso 31.meslek Komitesi 4,5G İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu telekomünikasyon ve bilgisayar faaliyetleri ile iştigal eden 31. Meslek Komitesi 4,5 G iletişim teknolojisi ile ilgili açıklamada bulundu.
2 Nisan 2016 Cumartesi 03:09

SAܒDE 'DOWN SENDROMU FARKINDALIK FESTİVALİ' DÜZENLENDİ

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 21 Mart Down Sendromlular Günü dolayısıyla 'Down Sendromu Farkındalık Festivali' etkinliği düzenlendi.
23 Mart 2016 Çarşamba 20:08

SEDAŞ Bölgesindeki Üniversitelerle İş Birlikteliğini Geliştiriyor

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. bölgesinde yer alan üniversitelerdeki öğrencileri proje yapmaya motive etmek ve proje fikri yarışması niteliğinde gerçekleştirmeyi planladığı kurumsal iletişim proje etkinliği için bölgesindeki üniversite yetkililerini de bilgilendiriyor.
31 Ocak 2016 Pazar 21:50

İLETİŞİM UZMANI SEÇEN: "ÇOCUKLARA VERİLEN İSİMLER ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ YARATABİLİR"

Sakarya Üniversitesi’nde ‘Genç TÜMSİAD Kariyer Zirvesi’ isimli bir etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte bir konuşma yapan İletişim Uzmanı Ebru Yaşar Seçen, çocuklara verilen isimlerin travmatik durumlar ve özgüven eksikliği yaratabileceğine dikkat çekti.
17 Aralık 2015 Perşembe 18:16

Ece Karaboncuk Sakarya Üniversite'si Öğrencileriyle Buluştu

CNN TÜRK Eğitim ve Başarı programının sunucusu ve yapımcısı Ece Karaboncuk, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi Web TV canlı yayınına katıldı.
21 Ekim 2015 Çarşamba 20:04

SAÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ EĞİTİM AÇILIŞ DERSİNE ABBAS GÜÇLÜ KATILDI

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2015-2016 eğitim yılı açılış dersine gazeteci Abbas Güçlü’yü konuk etti. Öğrencilerle birlikte Rektör Muzaffer Elmas ve İletişim Fakültesi Dekanı Aytekin İşman’ında katıldığı ders Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.
2 Ekim 2015 Cuma 20:23

“GERÇEKSİ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Sakarya Üniversitesi Görsel İletişim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Suzan Orhan’ın kişisel fotoğraf sergisi ‘Gerçeksi’ sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
28 Ağustos 2015 Cuma 02:23

MEZUNLAR ESERLERİNİ SERGİLEDİ

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü tarafından Mezuniyet Sergisi düzenlendi.
27 Mayıs 2015 Çarşamba 22:13

SAÜ'DE TANITIM FİLMİ YARIŞMASI SONUÇLANDI

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından öğrenciler arasında düzenlenen Tanıtım Filmi Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
13 Mayıs 2015 Çarşamba 22:23

ÜNİVERSİTE MEDYA BİRLİĞİ’NDEN ZİYARET

İletişim Fakültesi konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
28 Nisan 2015 Salı 22:44

Gelenekselden Dijitale Gazetecilik

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından “Gelenekselden Dijitale Gazetecilik” adlı bir söyleşi düzenlendi.
18 Nisan 2015 Cumartesi 02:43

Bilal Eren: Sosyal Medyayı Seven Bir Toplumuz

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kadın Gelişim Akademisi eğitimleri Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Bilal Eren’in konuşmacı olarak katıldığı ‘Teknolojik Gelişim’ konulu konferans ile devam etti.
3 Nisan 2015 Cuma 02:59

TARAKLI YEREL KÜLTÜR DERNEĞİ (UNDP) PROJELERİNE HAZIRLANIYOR:

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye İletişim Koordinatörü Taraklı'lı Faik Uyanık ile Taraklı Yerel kültür Derneği Başkan yardımcısı Mustafa İşcan bir görüşme yaptılar.
27 Mart 2015 Cuma 02:55

Kadın Gelişim Akademi Eğitimleri ‘Iletişim Becerileri' Konulu Konferans İle Devam Etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kadın Gelişim Akademi eğitimleri, İletişim Uzmanı Canten Kaya’nın konuşmacı olarak katıldığı ‘İletişim Becerileri’ konulu konferans ile devam etti.
17 Mart 2015 Salı 19:18

Sakarya Üniversitesi Belgeseli'nin İlk Gösterimi Yapıldı

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından hazırlanan “Kuruluşundan Günümüze Sakarya Üniversitesi Belgeseli”nin galası, SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.
5 Mart 2015 Perşembe 23:02

Sakarya Müftülüğü Gençlik Projesi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Müftülüğü tarafından organize edilen ‘Gençlerle İletişim Kurma Becerisini Geliştirme Eğitici Eğitimi’ Programı, gönüllü olarak katılan 150’ye yakın görevlinin katılımlarıyla Sakarya Müftülüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilmeye devam ediyor.
17 Şubat 2015 Salı 20:29

“Etkili İletişim” Konulu Seminer Gerçekleşti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları eğitmenleri ‘Etkili İletişim’ konulu seminerde bir araya geldi.
26 Ocak 2015 Pazartesi 21:25

Kampüs Haber 1 Yaşında

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından çıkarılan Kampüs Haber birinci yaşını kutladı.
30 Aralık 2014 Salı 20:56

Saü'de ‘Tasarruf' Konulu Bir Seminer Verildi

Akbank Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişim Yöneticisi Suna Yeşilli Gönener, Sakarya Üniversitesi’nde (SAÜ) üniversite öğrencilerine yönelik ‘tasarruf’ konulu bir seminer verdi.
18 Aralık 2014 Perşembe 19:18

Küresel Para Savaşları Ve Davranış Ekonomisi-Nörofinans

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi tarafından “Küresel Para Savaşları ve Davranış Ekonomisi-Nörofinans” adlı bir konferans düzenlendi.
17 Aralık 2014 Çarşamba 21:54

Saü Öğrencilerinden Uluslararası Başarı

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü öğrencileri büyük başarı sağladı.
12 Aralık 2014 Cuma 01:47

“Usturalı Efendi”Adlı Kısa Filmin Galası Yapıldı

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı ‘Usturalı Efendi’ kısa filminin galası yapıldı.
5 Aralık 2014 Cuma 21:13

İletişim Fakültesi öğrencileri “Biz de varız” dedi

Sakarya Üniversitesi bünyesinde öğrenim gören İletişim Fakültesi öğrencileri “Biz de Varız” eylemi düzenlediler.
4 Aralık 2014 Perşembe 23:14

Başbakan kulaklığı taktı şikayet dinledi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İletişim Merkezine giderek bazı vatandaşların telefonlarına cevap verdi.
13 Kasım 2014 Perşembe 20:22

Philae hakkında ilginç detay

Philaenin tarihi inişinin ardından, Rosetta ile iletişim kısa süreliğine kesildi. Philae ve kuyruklu yıldıza inmesiyle ilgili tüm haberler
13 Kasım 2014 Perşembe 18:05

?Kasımpaşalı yöneticilerin tavrı hiç hoş değil?

Beşiktaş iletişim sorumlusu metin albayrak, kasımpaşalı yöneticilerin beşiktaşa tavrının hiç hoş olmadığını söyledi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 03:00

Sosyal Medya MI? (A)sosyal Medya Mı?

Kitle iletişim araçları arasında önemli bir konuma gelen sosyal medya üzerine yapılmış kapsamlı bir araştırma Türkiye`de ki internet kullanımı gözler önüne seriyor
11 Kasım 2014 Salı 22:30

Mardin, ABD ve Avusturalyayı geride bıraktı

Mardin Müzesi, Uluslararası Tasarım İletişim Ödülleri (IDCA) yarışmasında ABD ve Avusturalyayı eleyip birinciliği elde etti.
10 Kasım 2014 Pazartesi 23:58

Günde 4 saat izliyorsanız kalp krizi riskiniz var

Bilimsel araştırmalara göre, günde 4 saat televizyon izlemek kalp krizi ve damar hastalıkları riskini artırıyor
10 Kasım 2014 Pazartesi 20:10

Saü’lü Öğrenciler Fotoğraf Sergisi Açtı

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencileri, “Foto Portre” isimli fotoğraf sergisi açtı.
4 Kasım 2014 Salı 20:30

Doç. Dr. Erkilet’ten ‘sosyoloji’de Din Tartışmaları Ve İslam’ Konferansı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi geleneksel Çarşamba Konferansları kapsamında 15 Ekim Çarşamba günü SAÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alev Erkilet, “Sosyoloji’de Din Tartışmaları ve İslam” başlıklı bir konferans verdi.
21 Ekim 2014 Salı 04:31

Baymak kombi servisi

Markası Baymak olan kombi cihazlarınız da elbette nedeni bilmediğiniz bir şekilde arıza verebilir. Sonuç olarak Baymak markası her ne kadar kombi sektöründe dev bir marka olsa da, nihayetinde o da tüm gün çalışan ve elektronik bir aksana sahip olan bir cihazdı. Bu sebeple hiç arızasının olmaması beklenilmeyen bir durum olacaktır. Arızası ne olursa olsun mutlaka Baymak kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz.
30 Eylül 2014 Salı 15:51

Tuzla kombi servisi ve bakımı

Kombi kullanmak her zaman hassasiyet ve dikkat ister. Özellikle onların bakımlarını doğru zamanlarda ve mutlaka yaptırıyor olmak çok önemlidir. Kombilerinizin hem genel anlamda mekanizmasını hem de bacalarını kontrol etmek sizi birçok stresten kurtarabileceği gibi aynı zamanda oluşabilecek kötü anları da yok etmeyi başarır. Sizlerde mutlaka bakımlarınız için hizmet almak için iletişime geçmeli ve daha güven duyacağınız bir kombi ile ısınmaya devam etmelisiniz. Tuzla kombi servisi ihtiyaçlarınız için artık çok sağlam bir adreste sizleri bekliyor.
26 Eylül 2014 Cuma 09:37

Tiyatro Okulu’nda Yeni Dönem Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu’nda yeni dönem kayıtları 22 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, üniversitede oyunculuk eğitimi almak, tiyatro sanatına ait bilgilerini artırmak ve iletişim bilgilerini geliştirmek isteyen tüm vatandaşları seçmelere davet etti.
19 Eylül 2014 Cuma 02:12

Medya Atölyesi Sertifikaları Verildi

Sakarya Üniversitesi Kadın Araştırmaları ve Uygulama Merkezi (SAÜKAM) ve İletişim Fakültesi işbirliği ile düzenlenen medya atölyesi sona erdi.
17 Eylül 2014 Çarşamba 04:16

Saü’de Dersler Canlı Yayınlanıyor

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi koordinatörlüğünde derslerin SAÜ TV’de canlı olarak yayınlanmasına başlandı.
16 Eylül 2014 Salı 04:03

Yaşanabilir Şehir Sakarya İçin Sürücü Eğitimleri Tamamlandı

Toplu taşıma aracı sürücü eğitimini tamamlayanlar için düzenlenen ‘Sertifika ve Sürücü Kartı Teslim Töreni’nde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, protokol ve sürücülere hitaben konuşmasında “Ortak hedefimiz halkımızla etkili iletişim, verimli hizmet, katılımcı davranış ve ekip çalışması anlayışlarına önem vermek; süratli, eksiksiz, güler yüzlü etkin ve kaliteli hizmet sunmak.
3 Eylül 2014 Çarşamba 21:50

Saü İletişim Fakültesi Ulusal Medyayla İşbirliği Yapıyor

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi, akademik çalışmaların yanı sıra ulusal medya kanallarıyla da işbirliğini artırıyor.
22 Temmuz 2014 Salı 22:00

İletişim Öfkeyi Frenler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi hizmet içi eğitim programı kapsamında ‘Öfke Kontrolü’ seminerine katılan personeller; soğukkanlı ve sakin iletişim kurma, öfkeyi kontrol etme yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgilendirildi.
7 Temmuz 2014 Pazartesi 22:34

YAZ KAMPI BAŞLIYOR

Sakarya Büyükşehir Yaz Kampı’nda ilk grup için etkinlikler başlıyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Büyükşehir Belediyesi ücretsiz Yaz Kampı’nda, 12-15 yaş arası çocuklarımızın iletişim yeteneklerini güçlendirmeyi hedefliyoruz.
11 Haziran 2014 Çarşamba 05:40

MUTLULUĞU TESADÜFE BIRAKMAYIN

Adapazarı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından belediye personeline yönelik “Beden Dili ve İletişim” konulu seminer düzenlendi. Seminere Soma’da hayatını kaybeden işçiler için saygı duruşu ve Fatiha Suresinin okunması ile başlandı.
17 Mayıs 2014 Cumartesi 03:53

ERENLER’DE KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

Erenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle “Kadın ve Aile içi İletişim” konulu program düzenlendi.
9 Mart 2014 Pazar 02:43

MHP’YE ÇİRKİN SALDIRI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karasu merkezinde bulunan Seçmen İletişim Merkezine (SİM) önceki gün sabaha karşı saat 05:00 sularında kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından saldırı gerçekleştirildi.
4 Mart 2014 Salı 21:11

CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç Sakarya'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç Sakarya'nın Pamukova ve Geyve ilçeleri ile Alifuatpaşa beldesinde Seçmen İletişim Merkezi (SİM) açılışına katıldı.
15 Şubat 2014 Cumartesi 04:56

SAKARYA İŞKUR’DAN 300 KİŞİLİK İSTİHDAM DESTEĞİ

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Digiturk (Krea) İletişim Merkezi arasında “Çağrı Merkezi Pazarlama ve Satış Elemanı” mesleğinde 300 kişilik istihdam garantili işgücü yetiştirme kurs programı için sözleşme imzalandı.
31 Ocak 2014 Cuma 23:30

MHP Serdivan Seçmen İletişim Bürosu Coşkulu bir şekilde açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan Seçmen İletişim Bürosu geniş katılımla açıldı.
20 Ocak 2014 Pazartesi 08:58

MHP Adapazarı Seçmen İletişim Bürosu geniş katılımla açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Seçmen İletişim Bürosu geniş katılımla açıldı.
19 Ocak 2014 Pazar 05:18

Duyma ve Konuşma Engelliler için Eğitim Programı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, duyma ve konuşma engelli vatandaşlar ile belediye çalışanları arasında daha sağlıklı iletişim kurulabilmesi için başlattığı eğitim programını tamamladı.
30 Aralık 2013 Pazartesi 22:58

SATSO’DAN BİR HİZMET DAHA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz yıl Sakarya’da ilk defa gerçekleştirilen SATSO 19'uncu Meslek Grubu’nda personel ve öğrenci taşımacılığı hizmeti veren üyelere yönelik trafik ve iletişim eğitimi bu yıl da içeriği genişletilerek sertifika kapsamında yeniden yapılacak.
25 Aralık 2013 Çarşamba 20:35

DOĞRU YÖNLENDİRME VE DOĞRU İŞ İÇİN İLK ADIM İLETİŞİM

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Kurumda çalışan personelin iletişim becerilerini artırmaya yönelik, “İşimiz İletişim” konulu eğitim düzenlendi.
3 Aralık 2013 Salı 23:15

SAÜ, ÜNİVERSİTELERDEKİ OLAYLAR KARŞISINDA TEDBİR ALIYOR

Üniversitelerde yaşanan hareketlilik ve çıkan olaylar karşısında Sakarya Üniversitesi yönetimi, öğrencilerle daha iyi iletişim ve etkileşim sağlayabilmek adına bir çalışma başlattı.
13 Eylül 2013 Cuma 05:09

İşkur'dan 700 Kişilik İstihdam

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Digiturk (Krea) İletişim Merkezi ile "Çağrı Merkezi Pazarlama ve Satış Elemanı" mesleğinde 300 kişilik, YAZAKI A.Ş. ile de "Kablo Ağı Bantlama Elemanı" mesleğinde 400 kişilik olmak üzere toplam 700 kişilik istihdam garantili işgücü yetiştirme kurs programı için sözleşme imzaladı.
23 Haziran 2013 Pazar 07:05

KABLO HIRSIZLARI MAHALLELİYİ BIKTIRDI

Sakarya’nın Erenler ilçesine bağlı Nakışlar mahallesinde Telekom kablolarını çalan hırsızlar, mahalleyi iletişimsiz bıraktı.
4 Mayıs 2013 Cumartesi 04:04

35 HÜKÜMLÜYE AİLE İÇİ İLETİŞİM EĞİTİMİ

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sakarya Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından cezaevlerinde denetimli serbestlik tedbiri uygulanarak cezaları toplum içerisinde infaz edilen hükümlülere yönelik Aile İçi İletişim Eğitimi düzenlendi.
4 Mayıs 2013 Cumartesi 03:31

SOSYAL MEDYADA VİZELER

Sosyal medyayı en etkin kullanan üniversitelerden birisi olan Sakarya Üniversitesi, Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Flicker gibi sosyal ağlar üzerinden öğrencilerle olan iletişimini en üst düzeyde sürdürüyor.
3 Nisan 2013 Çarşamba 20:19

AK PARTİLİLERE ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Teşkilat içi eğitim programları kapsamında İletişim semineri düzenledi. İlçe Başkanlığının düzenlediği 4’üncü İletişim seminerine Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Işık konuşmacı olarak
22 Şubat 2013 Cuma 21:52

SAKARYA BAROSU’NDAN HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

Sakarya Barosu tarafından düzenlenen "İletişimin Denetlenmesi, Arama, Yakalama ve Ceza Muhakemesi Kanunu'nun Uygulanmasından Kaynaklanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri" AFA kültür Merkezi konferans salonunda yapıldı.
3 Şubat 2013 Pazar 23:13

TÜRK TELEKOM’DAN HIRSIZLIĞA ALARMLI ÇÖZÜM

Türk Telekom Sakarya İl Müdürü Ali Rıza Hanedar, müşterilerinin iletişim özgürlüğünü engelleyen ve ülke ekonomisinde büyük kayıplara neden olan kablo hırsızlığı olaylarının önüne geçmek için tüm ülke çapındaki önemli noktalarda alarm sistemi kurulduğunu s
29 Ocak 2013 Salı 19:25

SAÜ’LÜ AKADEMİSYEN SİYASETÇİLERE SEMİNER VERDİ

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Teşkilat içi eğitim kapsamında İletişim üzerine seminer gerçekleştirdi.
27 Ocak 2013 Pazar 20:28

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLK 10’DA

Üniversitelerin 2012 haber karnesi açıklandı. Sakarya Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü Basın Ofisi’nin yoğun çalışması ile Sakarya Üniversitesi ilk 10’a girdi.
8 Ocak 2013 Salı 16:16

OKTAR KONFERANSA KATILDI

İhlas Haber Ajansı Sakarya İl Temsilcisi Ramiz Kaan Oktar Adapazarı İlçesi SATSO Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencilerine yönelik “Meslek Tanıtım Faaliyetleri” kapsamında gerçekleştirilen konferansa katıldı.
4 Ocak 2013 Cuma 01:03

Açık hatlar sorunu çözülüyor

İstanbul'da düzenlenen CEBIT Bilişim Eurasia Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri fuarına katılan SATSO 31.meslek komitesi (Telekomünikasyon Ve Bilgisayar Faaliyetleri Meslek Grubu) fuarda Bilgi teknolojileri ve İletişim Kurumu..
4 Aralık 2012 Salı 00:12

Etkili İletişim ve Beden Dili’ kursu

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında düzenlenecek olan ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ kursu 24 Kasım 2012 tarihinde başlayacak.
19 Kasım 2012 Pazartesi 20:01

Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu

Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu, Kur’an ve Sünnet çizgisinden sapmadan, bilişim ve iletişim çağının tüm araç ve gereçlerini kullanarak, insanlığı doğruluğundan şüphe duyulmayan bilgi kaynaklarına yönlendirme,
15 Kasım 2012 Perşembe 18:53

Türkiye tütünle mücadele en gelişmiş teknolojileri kullanıy

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Aydın Erdoğan, Türkiye’nin tütünle mücadele konusunda dünyanın en gelişmiş bilgisayar ve iletişim teknolojilerini kullandığını söyledi.
18 Eylül 2012 Salı 20:57

Trafik Eğitimini Tamamlayan Şoförler Sertifika Aldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 19. Meslek Grubu (Nakliyeciler-Turizm ve Seyahat Acenteleri Meslek Grubu)'nda personel ve öğrenci taşımacılığı hizmeti veren üyeler, etkili iletişim ve trafik konulu 3 etaptan oluşan eğitim programını tamamladı.
6 Haziran 2012 Çarşamba 18:47

Servis Şoförleri Üçüncü Etap Eğitimlerini Satso'da Tamamlad

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 19. Meslek Grubu (Nakliyeciler-Turizm ve Seyahat Acenteleri Meslek Grubu)'nda personel ve öğrenci taşımacılığı hizmeti veren üyeler, trafik ve iletişim eğitiminin üçüncü etabı ile eğitim seminerini tamamladı.
8 Mayıs 2012 Salı 17:27

İLETİŞİM FAKÜLTESİ KURULDU

SAÜ İletişim Fakültesi, Bakanlar Kurulu’nun 1 Nisan 2012 tarih ve 2012/3079 sayılı kararnamesi ile resmen kuruldu.
3 Mayıs 2012 Perşembe 20:19

ESER İLKÖĞRETİM OKULU’NDA MUTLU AİLE SEMİNERİ

Eser İlköğretim Okulu Rehber Öğretmeni Seyhan Alkış tarafından, 130 veliye yönelik, yıl boyu yapılacak seminerlerin dördüncü basamağı olan “mutlu aile ve mutlu çocuk için iletişim” konulu seminer...
20 Mart 2012 Salı 17:43

Sosyal Medya’nın yükselişi!

Son yıllarda Dünya’da internet ve halkla ilişkiler kavramlarını bir araya getiren, kitlelerin en kolay şekilde iletişimini sağlayan en önemli platform sosyal medya, artık bireysellikten öte kurumsal firmaların en gözde pazarlama aracı olarak biliniy
6 Mart 2012 Salı 19:07

Servis Şoförlerine Satso'dan Trafik Ve İletişim Eğitimi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 19. Meslek Grubu (Nakliyeciler-Turizm ve Seyahat Acenteleri Meslek Grubu)'nda personel ve öğrenci taşımacılığı hizmeti veren üyeler trafik ve iletişim eğitimi aldılar.
1 Mart 2012 Perşembe 17:04

SAKARYA'NIN AR-GE POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nun, İlimizde faaliyet gösteren basın mensupları ile fikir alışverişinde bulunmak, basın ile arasındaki iletişimi sürekli kılmak, şehir gündemindeki konuları istişare etmek amacıyla düzenlediği
8 Şubat 2012 Çarşamba 18:41

SATSO YEREL MEDYA GÜNLERİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nun, İlimizde faaliyet gösteren basın mensupları ile fikir alışverişinde bulunmak, basın ile arasındaki iletişimi sürekli kılmak, şehir gündemindeki konuları istişare etmek amacıyla düzenlediği...
5 Şubat 2012 Pazar 21:45

İKİLİ BRİÇ TURNUVASI'NDA STRATEJİLER YARIŞTI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerle iletişimini çeşitli aktivitelerle sürekli kılmak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler düzenlemeye devam ediyor
23 Ocak 2012 Pazartesi 19:57

SATSO İKİLİ BRİÇ TURNUVASI DÜZENLİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerle iletişimini çeşitli aktivitelerle sürekli kılmak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler düzenlemeye devam ediyor.
18 Ocak 2012 Çarşamba 18:39

İletişim Fakültesi Kuruluyor

Sakarya Üniversitesi Senatosu, İletişim Fakültesi kurulması teklifini kabul etti.
22 Aralık 2011 Perşembe 18:26

Anaokulu’nda velilere iletişim semineri

Serdivan İlçesi’ndeki Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu velilerine yönelik, aile içi iletişim semineri düzenlendi.
19 Aralık 2011 Pazartesi 21:29

BİLİŞİM SEKTÖRÜ SATSO'DA MASAYA YATIRILDI...

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA)'nın hizmet alanını kapsayan illerdeki Ticaret Odaları, Ticaret ve Sanayi Odaları ile Sanayi Odalarının ilgili Meslek Komitelerinin katılımlarıyla iletişim, kırtasiye, danışmanlık ve bilgisayar zümrelerini içeren
16 Kasım 2011 Çarşamba 23:17

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1845 Teksas, ABD'nin 28. eyaleti oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free