hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
PTT ücretsiz maske dağıtımına başladı Büyükşehir 100 bin maskeyi ücretsiz dağıtıyor Büyükşehir yeni tedbir kararları aldı Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama
PTT ücretsiz maske dağıtımına başladı
PTT ücretsiz maske dağıtımına başladı
 
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama

hangi haberleri

Hangimiz Sevmedik Türk Halk Müziği Konseri

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından “Hangimiz Sevmedik” isimli Türk halk müziği konseri düzenlendi.
16 Nisan 2019 Salı 22:54

Hal arazisine istekli çıkmadı

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Erenler’de bulunan Toptan Sebze ve Meyve Hali arazisi için gerçekleştirilen ihaleye herhangi bir isteklinin teklifte bulunmadığı belirtildi.
17 Ağustos 2018 Cuma 02:20

Hangimiz Sevmedik Konseri

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından “Hangimiz Sevmedik” adlı konser düzenlendi.
29 Mart 2018 Perşembe 18:04

Araştırmanın karşısındaki iş yerleri ihaleye çıkıyor

Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısında bulunan iş yerlerinin ihaleye çıkacağını açıklayan Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, “25 Ocak Perşembe günü 15 adet iş yeri ve ofis için ihaleye çıkıyoruz. İş yerlerinin kullanımı açısından herhangi bir sınırlandırma olmayacak” dedi.
26 Aralık 2017 Salı 23:32

Simitte kalite sabırdır

Uluslararası Sakarya Sempozyumu’nun ‘Sakarya’da Gündelik Hayat ve Yansımaları’ başlıklı oturumunda konuşan Kevser Aydoğdu, “Adapazarı ve İzmit arasında hangi simidin daha lezzetli olduğu konusunda tatlı bir rekabet vardır. Simitçi Salih Yılmaz’a Simitte kalite nedir? diye sorduğumuzda simitte kalitenin sabır olduğunu söylüyor” dedi.
25 Kasım 2017 Cumartesi 00:06

Tarihi Ada şehrin cazibe merkezi

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’la birlikte Tarihi Uzunçarşı’yı inceleyen Başkan Toçoğlu, “Sayın Valimizle birlikte çalışmaların hangi noktada olduğunu beraberce görelim istedik.
1 Mart 2017 Çarşamba 23:01

Edebiyat cevapsız sorularla başlar

Söyleşi ve imza günü etkinliklerinde okuyucuları ile bir araya gelen Yazar Aykut Ertuğrul, “Bana bir söyleşide, ‘İlk defa etkilendiğiniz kitap hangisi?’ diye sorulduğunda karşılık olarak, “İlk ne zaman pirinç pilavı yediniz? İlk ne zaman gömlek giydiniz?’ diye sordum. Bu soruların cevabını kimse veremez. Edebiyat dediğimiz şey okumakla başlar” dedi
20 Aralık 2016 Salı 20:22

SASKİ’den Ödeme Noktası Uyarısı

SASKİ, abonelerinin fatura ödemede herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için daha önce yaptığı uyarıyı yineledi.
26 Mayıs 2016 Perşembe 22:23

Bilim Adamları Egzersizin Hangi Kanser Türlerini %20 Azalttığını Açıkladı

Bilim Adamları Egzersizin Hangi Kanser Türlerini %20 Azalttığını Açıkladı
25 Mayıs 2016 Çarşamba 21:22

HAL İHALESİNE KİMSE KATILMADI

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Yeni Hal Kompleksi yapım işi ihalesine herhangi bir isteklinin katılım sağlamadığı belirtildi.
24 Mart 2016 Perşembe 23:12

SERDİVAN BELEDİYESİ DOLANDIRICILARA KARŞI UYARDI

Serdivan Belediyesi, son günlerde belediyelerin isimlerinin de kullanılarak tanıtım bedeli adı altında esnaflardan para istenildiği yönünde duyumlara ulaşıldığı ifade edilerek, vatandaşlar ve bölge esnafı herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için uyardı.
21 Şubat 2016 Pazar 20:26

Evin Önündeki Baraka Yandı

Sakarya’nın Erenler ilçesinde, bir evin önünde bulunan baraka, alev alev yandı. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı olayda, alevler eve sıçramadan söndürüldü.
23 Ocak 2016 Cumartesi 17:43

KARARSIZ KALINCA ORTADAN GİTTİ: 3 YARALI

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında hangi yöne gideceğine karar vermekte geç kalan sürücü yol ortasındaki bariyerlere çarptı. Kazada 3 kişi yaralandı.
21 Aralık 2015 Pazartesi 21:36

İKİNCİ TAKSİT ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM

Son günü 30 Kasım Pazartesi olarak belirlenen Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksit ödemelerinde, mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Serdivan Belediyesi vezneleri vatandaşlara hafta sonu da hizmet verecek.
27 Kasım 2015 Cuma 22:09

Kılıçdaroğlu, "PKK belası yetmiyormuş gibi şimdi başımıza IŞİD belası çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "PKK belası yetmiyormuş gibi şimdi başımıza IŞİD belası çıktı. Davutoğlu’na da söyledim ’neden Suriye’ye gittik?’, ’Hangi gerekçe ile Suriye’nin iç işlerine karışıyoruz?’" dedi.
25 Ekim 2015 Pazar 19:32

Kılıçdaroğlu"BOĞAZIMIZDAN KESERİZ, ÇOCUKLARIMIZA VERİRİZ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şehit yakınları ve gazilerimiz, milletvekilleri hangi sağlık haklarından yararlanıyorsa onlar da aynı haktan yararlanacaklar.
25 Ekim 2015 Pazar 19:30

SASKİ'den Uyarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, abonelerinin fatura ödemede herhangi bir mağduriyet yaşamaması için daha önce de yaptığı uyarıyı yineledi.
20 Ekim 2015 Salı 19:39

Çırak Öğrencilere önemli uyarı: Kayıtlar 30 Eylül’de sona erecek

Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Arif Türkyılmaz; çırak öğrenci kayıtlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kayıtların temmuz ayından bu yana devam ettiğini bildiren Türkyılmaz, çırak öğrencilerin herhangi bir mağduriyete uğramamaları için kayıtlarını 30 Eylül’e kadar yaptırmalarını istedi.
18 Eylül 2015 Cuma 02:21

‘Herkes İçin Herhangi Biri' Projesi Saü'de Başladı

Ulusal Ajans’ın desteği ile düzenlenen ‘Herkes için Herhangi Biri’ isimli proje Sakarya Üniversitesi’nde başladı.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 22:09

Dünya Barışı İçin Saü'de Buluşacaklar

Ulusal Ajans’ın desteği ile düzenlenen ‘Herkes için Herhangi Biri’ isimli proje İtalya, Ermenistan, İngiltere ve Türkiye’den toplam 40 gencin bir araya gelmesiyle Sakarya Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.
7 Ağustos 2015 Cuma 01:20

Farklılık Yaratmaya Çalışın

Sakarya Üniversitesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Üniversite Dereceleri Töreni yapıldı. Törende konuşan Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas mezunlara “Farklı düşünebilme zenginliğinizi geliştirin, hangi alanda olursanız olun farklı olmaya, farklılık yaratmaya çalışın.” tavsiyesinde bulundu.
26 Haziran 2015 Cuma 23:02

SASKİ’DEN AÇIKLAMA: “GÖLDE SIVI YAKITLI ARAÇ KULLANILAMAZ”

Sapanca Gölü’ne 15 yıl sonra ilk deniz uçağı indi haberi ile ilgili olarak bir açıklama yayınlayan SASKİ, ortada herhangi bir izin belgesinin olmadığını, sıvı yakıt kullanan araçların göle girişinin kesinlikle yasak olduğunu belirtti.
6 Mayıs 2015 Çarşamba 00:58

Bilinçli Tüketim İçin Belgesiz Ürün Almayalım

Belgesiz satın alınan ürünler ile ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Yusuf Türkhan, “Bilinçli tüketiciler herhangi bir zarara uğradıklarında haklarını nerede arayacaklarını bilirler. Çünkü gerekli prosedürlere uygun adımlar atarlar. Bu yüzden bilinçli tüketim için belgesiz ürün almayalım” diye konuştu.
6 Mart 2015 Cuma 21:48

113 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı

Şehir genelinde devam eden karla mücadele çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “18 Şubat Çarşamba günü, saat 17.15 itibari ile 113 köy yolu ulaşıma açılmıştır. Hemşerilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için ekiplerimiz 24 saat hizmet sunmaktadır” dedi.
18 Şubat 2015 Çarşamba 17:24

Mahsur Kalan İşçiler Kurtarıldı

Pamukova Eskiyayla havzasındaki şantiyede mahsur kalan iki işçi ile ilgili olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılan açıklamada, “Şantiyede mahsur kalan işçilere ulaşılmıştır. İşçilerin herhangi bir sağlık problemi bulunmamaktadır.
14 Ocak 2015 Çarşamba 20:18

Uzunçarşı'da Söküm Çalışması Başladı

Çatısında çökme meydana gelen Uzunçarşı’da gerekli tüm önlemlerin alındığını açıklayan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Kardan, “Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Uzunçarşı’da derhal inceleme başlattı. Herhangi bir sorun meydana gelmemesi için saat 17.00 itibari ile Uzunçarşı ana cadde çatısının tamamında söküm çalışması başlatıldı” dedi.
10 Ocak 2015 Cumartesi 17:47

Konuyu Yargıya Taşıdı

Sakarya’da yaşayan Gükten ailesi, ‘Silikozis’ teşhisi konulan kızları Dilek Akın’ın akciğer kanseri tedavisi uygulanması sonucu hayatını kaybettiğini iddia ederek, konuyu yargıya taşıdı. Kardeşinin sağlık raporlarının temiz çıktığını ifade eden ağabey Levent Güntekin, kardeşinin hangi hastalıktan dolayı hayatını kaybettiğinin aydınlatılması için yetkililerden yardım istiyor.
9 Aralık 2014 Salı 01:30

Türkiye - Brezilya maçı hangi kanalda?

EURO 2016 elemeleri öncesi milli takım hazırlık maçında bugün 20:30ta Brezilya ile karşılaşıyor. Türkiye - Brezilya maçı hangi kanalda?
12 Kasım 2014 Çarşamba 20:06

Akdenizde vur emri Ankarada

Akdenizde yaşanabilecek her hangi bir gerilim nedeniyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın hareket alanını genişletildi.
11 Kasım 2014 Salı 16:22

Türkiye, Brezilya maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Türkiye, dünya devi Brezilya ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadında yarın karşılaşıyor. Türkiye, Brezilya maçı detayları bu sayfada
11 Kasım 2014 Salı 15:48

Sahibinden bu otomobiller yok satıyor 2014

Sahibinden araba ilanları arasında en çok satan otomobil markası hangisi? İşte sahibinden en çok satılan otomobiller
10 Kasım 2014 Pazartesi 17:07

Sahibinden yok satan otomobiller

Sahibinden araba ilanları arasında en çok satan otomobil markası hangisi? İşte sahibinden en çok satılan otomobiller
9 Kasım 2014 Pazar 16:36

Doktorların zorunlu hizmet yerinde düzenleme

Resmi Gazete?de yayınlanarak yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu kararıyla doktorlar belirlenen illerden herhangi birinde ikinci kez zorunlu hizmete atanamayacak.
9 Kasım 2014 Pazar 16:12

Sinemada bu hafta hangi filmler var?

Sinema seven kişiler için her hafta vizyona giren filmleri takip etmek de büyük önem taşıyor. Pek sinemada bu hafta hangi filmler var?
8 Kasım 2014 Cumartesi 20:00

Diego ile hangisi daha iyi oynar? Karar anı

Emre Belözoğlunun yokluğunda forma giyecek Brezilyalı yıldız Diego Ribasın performansını yukarı çekmek isteyen Kartal, Diego ile Webonun
8 Kasım 2014 Cumartesi 16:58

Sneijderin menajeri kafa karıştırdı

Wesley Sneijderin menajeri Galatasarayla herhangi bir sorunları kalmadığını açıkladı
7 Kasım 2014 Cuma 18:28

Trabzon Lokeren maçı hangi kanalda, saat kaçta?

UEFA Avrupa Liginde Trabzonspor önemli bir maça çıkacak. Belçikanın Lokeren takımı ile karşılaşacak olan Trabzonspor maça hazır
7 Kasım 2014 Cuma 03:52

Klima Servisi Farkı

Klima servisi sorunlarını sık sık yaşamaya başladıysanız ve sürekli bozulan klimalarınız için hem zamanlarınızı çalıp üstüne para vermekten bıktıysanız o halde doğru klima servisi hizmeti ile karşılaşmamış demektir. İzler için yapılan her tamirat öncesi cihaz iyice kontrol edilir. Herhangi bir yanlış işlem daha sonra cihazın tekrar bozulmasına yol açabilir.
28 Eylül 2014 Pazar 08:43

ADAPAZARI GAR’I GÜN SAYIYOR

Pendik-Haydarpaşa hattı söküm çalışmaları nedeniyle Pendik’te duracak olan Adapazarı tren seferlerinin Haziran ayına yetiştirilmesi için çalışmalar sürüyor. Adapazarı Gar Müdürü Hüsamettin Töre, kendilerine herhangi bir kesin tarihin iletilmediğini söyledi.
22 Mayıs 2014 Perşembe 03:26

SERDİVAN BELEDİYESİ'NDEN RUHSAT UYARISI

Serdivan Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren ancak ruhsatını halen almamış olan işyerleri ile yeni açılacak olan işyerlerindeki esnafın herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına ruhsat işlemleri ile ilgili Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’ne başvurmaları gerektiği belirtildi.
5 Mayıs 2014 Pazartesi 00:25

KATLI PAZARYERİNDE MEYVE SEBZE FİYATLARI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan Katılı Pazaryerinde meyve ve sebze fiyatlarında herhangi bir değişiklik yok.
28 Nisan 2014 Pazartesi 03:14

BAŞBAKAN ERDOĞAN SAKARYA'DA (2)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyada Türkiye düşmanı kim varsa, hangi basın, medya örgütü varsa Pensilvanya onunla yol arkadaşlığı yapıyor" dedi.
20 Mart 2014 Perşembe 19:26

SASKİ’DEN ÖNEMLİ UYARI

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Sakarya’da işlem yapan fatura ödeme noktalarıyla ilgili herhangi bir resmi bağı bulunmadığını söyleyerek, “Vatandaşlarımızın resmi olmayan noktalardan ödeme yapmamasına dikkat etmeleri gerekiyor” dedi.
18 Mart 2014 Salı 22:07

ANKARA’DA TARAKLI RÜZGARI

Ankara'da Ufuk Şen ve Burhan Karaman’ın düzenlediği kahvaltıya daha önce Taraklı’da Kaymakamlık görevi yapan İçişleri Bakan Müşaviri Cihangir Köksal ,İçişleri Bakanlığı Daire Başkanı Önder Bakan Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz,Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve davetlilerin katıldığı kahvaltıda Taraklı konuşuldu
3 Aralık 2013 Salı 02:18

KELEŞ’E BAŞKAN ÖZEL’DEN YANIT GECİKMEDİ

AK Parti İlçe Danışma Meclisinde konuşan Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, geçtiğimiz günlerde Kaynarca ile ilgili köy benzetmesinde bulunan CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş’e gönderme yaparak, “Hangi köyde 4 yıllık üniversite var” dedi.
30 Kasım 2013 Cumartesi 02:18

TÜPRAŞ’A SORUŞTURMA YOK!

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un TÜPRAŞ’ın Sapanca Gölünden su çekmesine ilişkin verdiği yazılı soru önergesine “başlatılan herhangi bir hukuki süreç veya idari soruşturma bulunmamaktadır” diye yanıt verdi.
16 Ağustos 2013 Cuma 14:18

SAKARYA’DA TRAFİK KAZASI: 4 YARALI

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Kazaya karışan araçların petrol istasyonuna girmesi yürekleri ağızlara getirirken herhangi bir patlama olmaması olası bir faciayı önledi.
7 Mayıs 2013 Salı 20:07

CHP’DEN ÇİFTÇİYE YÖNELİK PROJE

CHP Adapazarı İlçe Teşkilatı yeni bir proje daha gerçekleştirdi. “Toprağın Çığlığı” adı verilen projede 10 ayrı çiftçinin arazilerinden alınan toprak numuneleri analiz ettirilerek bu alanlarda hangi ürünlerin daha verimli olacağı tespit edildi.
18 Nisan 2013 Perşembe 23:08

Elektrik Sayaç Değişim Bedelleri Faturalara Yansımayacak

Yeni Enerji Piyasası Kanunu, 30 Mart 2013 Cumartesi günü Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. SEDAŞ kanunun yürürlüğe girmesinin hemen ardından, bundan sonra yapılacak sayaç değişim işlemlerinde faturalara sayaç bedeli ve sökme-takma bedeli olarak herhangi bir ücretin yansıtılmayacağını bildirdi.
1 Nisan 2013 Pazartesi 00:17

Kutluata bankalara karşı vatandaşın haklarının korunmasını isted

MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, vatandaşların bankalar tarafından hangi uygulamalarla mağdur edildikleri ve banka müşterilerinin tüketici kanunundan doğan haklarının korunabilmesi amacıyla MHP Grubu adına meclis kürsüsünde söz aldı
29 Mart 2013 Cuma 00:18

DENETİMLERDE SIKI TEDBİRLER GELİYOR

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, “Herhangi bir şekilde kontrol kurulu üyelerimize, denetim elemanlarımıza zorluk çıkaran hiçbir gazete ilan hakkı kazanamayacak. İlan hakları varsa da ilandan kesilecek” dedi.
10 Ekim 2012 Çarşamba 18:57

Sadece Sapanca Değil, Sakarya da Etkilenecek

SAPANCA YANIK KÖYÜNDE TAŞ OCAĞI HANGİ KRİTERLERE GÖRE AÇILACAK?
22 Ağustos 2012 Çarşamba 19:25

ANAR’IN SAKARYA ANKETİ

Ankara Sosyal Araştırmalar Merkezi’nin (ANAR) Sakarya’da 1 ay süre ile yaptığı anket ile vatandaşlara ‘Bugün seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz’ diye soruldu. AK Parti’nin oyu yüzde 62,2 çıkarken MHP 16.7, CHP’
14 Ağustos 2012 Salı 21:54

DÜĞÜN CEMİYETLERİNDE ÖNLEM

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde sadece hafta sonu 42 düğün gerçekleşti. İlçede her hangi bir olumsuzluk yaşanmasını istemeyen Emniyet Müdürlüğü alarma geçti.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 17:18

HİZMET MAKAMI NEDEN BOŞ?

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Özel İdaresi Kanunu’na göre nüfusu 3 milyona kadar olan şehirlerin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini icra eden 2 bürokratı atama hakkı varken, hangi sebeple bu atamanın yapılmadığını yetkililere s
8 Haziran 2012 Cuma 01:15

Adapazarı EÇEM eğitimlere başladı

İlimizde yeni kurulan Adapazarı Erken Çocukluk Eğitim Merkezi, 2011-2012 eğitim öğretim yılının açılmasıyla birlikte, 0-6 yaş grubu herhangi bir alanda akranlarından geri kalmış çocukların eğitim çalışmalarına başladı.
29 Eylül 2011 Perşembe 00:30

Tüvasaşa TSE' den Tam Not

TSE'den gelen tetkikçiler TÜVASAŞ'ın herhangi bir eksiği olmadığını raporladı
17 Ocak 2011 Pazartesi 16:01

Söğütlü anketi sona erdi.

29 Mart seçimlerini hangi parti adayı kazanır anketimiz sonuçlandı.
27 Mart 2009 Cuma 22:54

Ürkütücü Rapor 1 Milyon bina kendiliğinden yıkılır

Türkiye'de yaklaşık 1 milyon binanın, herhangi bir depreme gerek kalmadan da kendiliğinden yıkılabilecek durumda bulunduğu bildirildi.
5 Şubat 2009 Perşembe 02:18

APEK Müdürü kazada öldü

Sakarya'da meydana gelen kazada, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Müdürü Cihangir Demirel hayatını kaybetti.
15 Kasım 2008 Cumartesi 19:03

'Fay hattı kaldırılsın demedim'

Başkan Öztürk, Erenler'den geçtiği iddia edilen fay hattının kaldırılmasının mümkün olmadığını ve kendisinin de kaldırılması yönünde herhangi bir açıklama yapmadığını ifade ederek, “Ben hiçbir şekilde böyle bir vebal altına girmem” dedi.
6 Aralık 2007 Perşembe 11:30

Ramazan Pidesi Kolesterol Deposu

İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Cihangir Uyan, karbonhidrattan zengin Ramazan pidesinin fazla tüketilmesinin, kolesterol ve trigliseridin yükselmesine neden olduğunu söyledi.
12 Eylül 2007 Çarşamba 04:30

Partiler Uzan'dan vaat aşırıyor

Şimdi moda Uzan'ın vaatlerini transfer etmek. AK Parti, CHP, DP... Bakın hangi vaatleri aşırdılar...
10 Haziran 2007 Pazar 13:20

Sakaryaspor Amerikalılara Satılabilir!!

Amerikalı bir grubun Türkiye'de bir kulübü satın almak için harekete geçtiği iddia edildi. Haber3.com un iddialarına göre Amerikalılara satılacak takım hangisi sizce?
10 Nisan 2007 Salı 10:21

Sakarya'nın en Pahalı Otoparkı

Sakarya İlimiz genelinde birçok alanda otopark mevcut bunların içinde süre bakımından bakıldığında en pahalı otoparkın hangisi olduğunu biliyormusunuz.
4 Nisan 2007 Çarşamba 03:10

İlginç Nisan1 Şakaları

Aman dikkat! Birileri sizi oyuna getirmesin... Çünkü 1 Nisan şakanın günü... Peki bugüne kadar batı basınında yayınlanan hangi şakalar tarihe geçti. İşte örnekler...
1 Nisan 2007 Pazar 04:45

İzdihamsız örnek yardımlaşma

Kimse Yok mu Derneği Sakarya Şubesi tarafından yüzlerce kişiye, yardım dağıtımı yapıldı. Vatandaşlar organizasyonda, herhangi bir izdiham yaşamadan yardım malzemelerini aldı.
10 Mart 2007 Cumartesi 13:24

Baykal'dan Erdoğan'a Anayasa Tehdidi

Baykal, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Olması Durumunda '1. Turdan Sonra Anayasa Mahkemesi'ne Gideriz' Uyarısını Yineledi. Baykal, Anayasa'nın Hangi Maddesinden Güç Alıyor?
5 Mart 2007 Pazartesi 22:07

Peki Hangi Bölümler Açılmalı ?

Kaynarca, önümüzdeki eğitim döneminde açılması planlanan Kaynarca Meslek Yüksek Okuluna hangi bölümlerin açılacağını tartışıyor.
4 Mart 2007 Pazar 14:52

En Sağlıklı 50 Besin

Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için tüketilmesi en gerekli besin maddeleri. Bu en sağlıklı 50 besin maddesi içinde neler var ve bünyemize hangi yararı sağlıyor
14 Şubat 2007 Çarşamba 01:43

Ne günlere Kaldık

Uyuşturucu ve Sigara alışkanlığının çocuklar arasında hangi yaşlara düştüğünün ibret öykülerinden ikisi.
5 Şubat 2007 Pazartesi 21:14

Anketimize Büyük İlgi

2007 Genel seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz ? diye başlattığımız anketin 4. günü sona erdi. Saat 07.00 itibariye oy dağılımına baktığımızda tablo aşağıdaki gibidir.
3 Şubat 2007 Cumartesi 04:38

Seçim Anketimizin 3. Günü

2007 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz? diye başlattığımız anketin 2. günü sonrası saat 08.19 itibariyle durum şöyle:
1 Şubat 2007 Perşembe 05:17

Dikkat Heryer Yer Ajan Kaynıyor

Hangi yolda yürüdünüz, hangi parkı dolaştınız ya da hangi banka oturdunuz... Bunların hepsini çiçekler birer birer deşifre ediyor...
7 Ocak 2007 Pazar 02:58

Hangi kurum kaç memur alacak?

2007 yılında, hangi kamu kurumunun kaç personel alacağı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile belirlendi..
2 Ocak 2007 Salı 02:40

Doğalgazda kriz yok

Enerji Bakanı Hilmi Güler Sakarya'a yaptığı açıkamada doğalgazda herhangi bir krizin söz konusu olmadığını açıkladı.
20 Kasım 2006 Pazartesi 00:09

Depremde can kaybı yok

Sakarya Valiliği Kriz Merkezi’nden yapılan açıklamada, saat 17.00’de merkez üssü Gemlik Körfezi olan depremin, Sakarya’da da hissedildiği bildirilerek, ilk belirlemelere göre, herhangi bir can ve mal kaybının olmadığı kaydedildi.
24 Ekim 2006 Salı 14:07

Dişli %53.39 - Duran %46.61

Sakaryamedya.com un internet kullanıcıları üzerinde hazırlamış olduğu "Hangi Belediye Başkanımızın Çalışmalarını Daha Başarılı Buluyorsunuz ? " anketi sonuçlandı. 21905 oy kullanılan ankette 11694 oyla, en çok oyu Süleyman Dişli Aldı.
26 Şubat 2006 Pazar 19:11

Duran mı ? Dişli mi ?

Sakaryamedya.com un anketleri Sakarya'da dikkat çekmeye ve kamuoyunun gündemini tutmaya devam ediyor. " Hangi Belediye Başkanı'nın Çalışmalarını Daha Başarılı Buluyorsunuz ? " anketi pazar günü akşamı sonlanacak.
24 Şubat 2006 Cuma 19:04

22 Bin Kişiye İş Fırsatı

Türkiye'nin dev holdinglerinden olan Koç, Sabancı, Doğuş, Zorlu, Anadolu ve Eczacıbaşı grupları bu yıl 22 bin kişiyi işe alacak. Kim hangi elamanları alacak?
19 Şubat 2006 Pazar 08:26

Cem Yılmaz'ın Kopartan Replikleri

Dört film, yedi karakter ve hangi rolde olursa olsun hep komik... Haftalık dergisi son sayısında, "Organize İşler"le yine adından söz ettiren Cem Yılmaz’ın unutulmaz repliklerini derledi.
3 Ocak 2006 Salı 23:22

Bakan Güler'den Rahatlatan Açıklama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, doğalgazda herhangi kesinti anında kaynak çeşitliliği olduğunu, Türkiye'nin tek bir ülkeye bağımlı olmadığını söyledi. Bakan Güler, bakanlığında 2006 doğalgaz dağıtım programı ve
3 Ocak 2006 Salı 23:12

Vergi İadesinde Son Uyarılar

Çalışanlar ve emekliler fiş doldurma telaşında. 2005 yılınının vergi iadeleri doldurulurken hangi kalemler yazılmalı ya da yazılmamalı? İşte son uyarılar..
23 Aralık 2005 Cuma 16:28

Hangi Evrak Kaç Yıl Saklanmalı

Ömür boyu saklanması gereken evraklar da vardır ama gereksiz evrakları biriktirip gereksiz yığınlar oluşturmanın da bir anlamı yoktur? peki hangi evrak kaç yıl saklanmalı diyorsanız, işte size rehber:
21 Aralık 2005 Çarşamba 22:46

İşte Kazandıran Numaralar

Sayısal Loto 8 trilyon liraya koşuyor. En çok hangi rakamlar çıkıyor, en az ahangi rakamlar çıkıyor ?Milli Piyango İdaresi’nden yapılan yazılı açıklamada, Sayısal Loto ve On Numara’nın geçen hafta ....
17 Aralık 2005 Cumartesi 13:59

Çalışanlar ve Emekliler Dikkat!

Çalışanlar ve ya emekliler hangi fişleri toplamalı ? Vergi iadesi telaşı başladı. Çalışanlar iadelerini almak, emekliler ise 1 yıl boyunca avans olarak aldıkları iade karşılığı olarak bildirimde bulunacaklar.
13 Aralık 2005 Salı 07:55

Sinemalarımızda Bu Hafta

Bayram tatilinden dolayı fırsat bulabilenler sinemaları akın akın dolduruyor. Bu hafta hangi filme gideyim diye düşünenler sinema rehberini incelemeli.Sakaryamedya.com bu hafta bir fikri olmayanlar için Maskeli Beşler'i kaçırmamanızı tavsiye ediyor.
4 Kasım 2005 Cuma 16:51

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1985 Balıkesir'de eğitim uçuşu yapan bir uçak, marangozlar sitesine düştü. Uçağın iki pilotu ile 14 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free