hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şehir Merkezinde dezenfekte seferberliği Devletimizin aldığı kararlara ve uyarılara uyalım Başkan Yüce yaşlılardan gelen talepleri dinledi SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı Yurt Ücretleri Geri Ödenecek Tramvay projesi için ihale ertelendi Trafik ışıklarında ‘Evde Kal’ farkındalığı Şehrimizde gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
 
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
 
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
 
Yurt Ücretleri Geri Ödenecek
Yurt Ücretleri Geri Ödenecek

geleceğini haberleri

Sakarya’nın geleceğini hep birlikte belirleyeceğiz

Büyükşehir Belediyesi “Sakaryamızın Geleceğini Birlikte Planlıyoruz” başlığıyla Sakarya’da bir ilki gerçekleştirdi. Düzenlenen dış paydaş çalıştayında kamu kaynaklarının doğru ve verimli kullanılması hedeflenerek şehre değer katacak 5 yıllık stratejik plan hazırlama çalışmalarına başlandı.
31 Temmuz 2019 Çarşamba 23:27

Geçmişten güç alarak şehrimizin geleceğini şekillendireceğiz

Mayıs Meclis Toplantısı’nda konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Geçmişten güç alarak şehrimizin geleceğini şekillendireceğiz.
14 Mayıs 2019 Salı 07:42

ADA Treni gara geliyor

ADA Treni'nin 16 Mart Cumartesi günü saat 12.00'da Gar'a geleceğini duyuran Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hemşerilerimizin yoğun taleplerine kayıtsız kalmadık ve adaylığımızın açıklandığı ilk gün ADA Treni'nin gara geleceğini ifade etmiştik. İnşallah artık seferler gardan yapılmaya başlayacak. Hayırlı olsun" dedi.
15 Mart 2019 Cuma 22:01

BÜYÜKŞEHİR BU ŞEHRİN AĞABEYİDİR

SATSO Başkanı Akgün Altuğ Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ağırladığı ziyarette “Bu şehri yönetirken SATSO olarak sizin yanınızda olalım, birlikte hareket edelim istiyoruz. Görüşlerimiz ve tavsiyelerimizle Sakarya’nın geleceğini hep birlikte inşa edelim.” diye konuştu.
26 Nisan 2018 Perşembe 03:41

SATSO'DAN TARAKLI TURİZMİNE DESTEK

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ı ziyaret eden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe turizminin geleceğini ve işbirliği çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Kösemusul, “Taraklı’mızın yanındayız. İlçe turizmine kazandırdığımız Fenerli Konak, çok kısa zamanda müze olarak hizmet verecek.” dedi.
7 Şubat 2018 Çarşamba 22:07

Kuzeyde içmesuyuna 100 yıllık garanti

Karasu ve Kocaali’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak 45 milyonluk yatırımda gelinen son nokta ile ilgili bilgiler paylaşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Toplam uzunluğu 450 kilometre olan içmesuyu hattımızın 255 kilometresi tamamlanmış durumda. Ekiplerimiz kalan kısımda çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyorlar” dedi.
5 Aralık 2017 Salı 03:35

Serdivan’ın tüm içmesuyu altyapısı yenileniyor

Serdivan’da hayata geçirilen proje ile ilçenin tüm içmesuyu altyapısını yenilediklerini belirten SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “35 milyon lira değerindeki dev yatırımımız ile Serdivan’ın altyapı geleceğini inşa ediyoruz. Bölge için 300 kilometrelik yeni içmesuyu hattı inşa ediyoruz.
29 Ağustos 2017 Salı 02:12

Kuzeyin içmesuyu geleceğine 45 milyon

Karasu ve Kocaali ilçelerinin içmesuyu geleceğini garanti altın alacak 45 milyonluk projede çalışmaların hızla ilerlediğini belirten SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Ekiplerimiz iki ilçemizde 8 farklı noktada çalışmalarını sürdürüyor.
17 Temmuz 2017 Pazartesi 23:48

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Sakarya’da

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun 2 Haziran Cuma günü Sakarya’ya geleceğini açıkladı.
1 Haziran 2017 Perşembe 21:56

SASKİ’den 1493 öğrenciye eğitim

SASKİ, yaptığı altyapı yatırımları ve öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği ‘Bilinçli Su Kullanımı’ eğitimleri ile şehrin içmesuyu geleceğini koruma altına alıyor.
27 Mart 2017 Pazartesi 19:15

Kuzeyin dev hattında montaj sürüyor

Şehrin kuzeyi için entegre bir içmesuyu ağı inşa ettiklerini dile getiren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Karasu ve Kocaali ilçelerimize 45 milyonluk yatırım yaparak bölgenin içmesuyu geleceğini garanti altına alıyoruz. Ekiplerimiz 3 ton ağırlığındaki dev çelik isale borularımızın montajını yapıyor. Hattın toplamda 61 kilometresi tamamlandı” dedi.
18 Şubat 2017 Cumartesi 00:07

Sakarya’nın geleceği inşa ediliyor

Bursa’da gerçekleştirilen Yerel Yönetimler İstişare Toplantılarının ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Toçoğlu, “Barajlar, HES’ler, yeni yaşam alanları, meydanlar, duble yollar, katlı otoparklar, AKOM, yeni spor alanları, Kongre Merkezi ve hülasa hayata geçirilmiş geçirilecek tüm projelerle Sakaryamızın geleceğini inşa ediyoruz” dedi.
19 Aralık 2016 Pazartesi 00:47

45 Milyonluk Projeye İlk Kaynak

Karasu ve Kocaali’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak 450 kilometrelik içmesuyu hattının ilk kaynak töreni gerçekleştirildi.
31 Ağustos 2016 Çarşamba 01:40

Şehrin Altyapı Geleceğini Sen Belirle

Şehrin altyapı geleceğini vatandaşların görüşleri çerçevesinde planladıklarını belirten Başkan Toçoğlu, yeni bir anket çalışması başlatıldığını duyurdu.
19 Ağustos 2016 Cuma 01:30

SAKARYA’NIN TARIM GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin tarım geleceğini ilgilendiren önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı.
17 Mart 2016 Perşembe 20:12

ÇELİK İSALE HATTI 5 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin içmesuyu geleceğini güvence altına alan çelik isale hattı projesinde yapım çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.
4 Ekim 2015 Pazar 22:21

SAKARYA’NIN 2015-2020 TARIM VİZYONU HAZIRLANIYOR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam başkanlığında AK Parti Sakarya milletvekilleri ve AK Parti Sakarya il Başkanı Fevzi Kılıç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Sakarya tarımının geleceğini görüştü.
14 Ağustos 2015 Cuma 23:08

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Sakarya'da

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin geleceğini paylaşacak bir paydaş aradıklarını belirterek, “Paylaşarak yarınları daha iyi yapabilecek inancımız olursa bayramdan sonra hükümet kurulur” dedi.
16 Temmuz 2015 Perşembe 10:04

Şehrimizin Geleceğini Planlıyoruz

Eylül Ayı Olağan Meclisi’nde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Tüm ilçelerimize eşit mesafedeyiz. Şehrimizin geleceğini planlıyor, kalıcı çözümler için çalışıyoruz” dedi.
8 Eylül 2014 Pazartesi 21:39

TOÇOĞLU: “DEĞİŞİME AÇIK OLACAĞIZ”

2023 vizyonu doğrultusunda tüm şehrin yeniliğe açık olması gerektiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Yerel yönetimler olarak üniversitemizle, iş dünyası, STK’lar, medya ve esnafımızla birlikte şehrimizin geleceğini inşa etmek adına değişime açık olacağız.
5 Mayıs 2014 Pazartesi 21:16

REŞİTBEYLİLER SASKİ TESİSLERİNİ GEZDİ

Erenler’e bağlı Reşitbey Köyü’nde yaşayan yaklaşık 15 kişilik heyet, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından hayata geçirilen, şehrin güney bölgesinin içmesuyu geleceğini garanti altına alan Hacımercan İçmesuyu Arıtma Tesisini gezdi.
20 Ocak 2014 Pazartesi 23:59

YEŞİLYURT’TAN BÜYÜKŞEHİR’E SU TEŞEKKÜRÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin doğu bölgesinin içmesuyu geleceğini garanti altına almak için hayata geçirilen Yeşilyurt İçmesuyu Arıtma Tesisi ve İsale Hattı çalışmaları tamamlanarak devreye alındı.
17 Aralık 2013 Salı 22:25

SAKARYA'DA ŞEHRİN DOĞUSUNA ÇİFTE MÜJDE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin doğusunun içme suyu geleceğini garanti altına almak için hayata geçirilen Hendek Yeşilyurt İçmesuyu İsale Hattı ve Yeşilyurt İçmesuyu Arıtma Tesisi’nde çalışmalar tamamlandı.
1 Aralık 2013 Pazar 21:04

Mustafa İsen ile Sakarya’nın geleceği konuşuldu

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen ile Sakarya’nın geleceğini konuştu.
30 Kasım 2013 Cumartesi 01:52

SAKARYA'NIN SU YÖNETİMİ TEK MERKEZDEN YAPILACAK

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya’nın su yönetimi geleceğini çok efektif bir şekilde planladıklarını ifade etti.
7 Kasım 2013 Perşembe 02:49

ÇEŞME SUYUNUN GELECEĞİNE GARANTİ

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, "Gerçekleştirdiğimiz yatırımlar uzun süren bir planlama sonrasında hayat bulan projelerdir. Bu plan Sakarya'nın su geleceğini garanti altına alacak entegre bir sistemin inşasıdır. Yatırımlarımızla bu sistemi büyük ölçüde inşa ettik" dedi.
27 Ekim 2013 Pazar 18:09

TOÇOĞLU SU YATIRIMLARINI DEĞERLENDİRDİ

Sakarya’nın su geleceğini garanti altına almak için büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İçmesuyu arıtma tesisleriyle, isale hatlarıyla Sakarya’da entegre bir altyapı inşa ettik, etmeye de devam ediyoruz.
23 Ekim 2013 Çarşamba 08:26

YEŞİLYURT İÇMESUYU İSALE HATTI VE ARITMA TESİSİ DEVREYE GİRİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından, şehrin doğusunun içmesuyu geleceğini garanti altına almak için hayata geçirilen Yeşilyurt İçmesuyu İsale Hattı ve Arıtma Tesisi devreye alınıyor.
8 Ekim 2013 Salı 03:13

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YEŞİL İŞ 2013 PLATFORMUNA KATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, sürdürülebilir iş dünyasının geleceğini şekillendirmek, değişimi ve en yeni gelişmeleri tartışmak, yeni düşünce sistemlerini oluşturmak üzere toplanan “Yeşil İş 2013” platformunda,
20 Eylül 2013 Cuma 23:41

YEŞİLYURT’TA SONA DOĞRU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin doğusunun içme suyu geleceğini garanti altına almak için hayata geçirilen Hendek Yeşilyurt İçmesuyu İsale Hattı ve Yeşilyurt İçmesuyu Arıtma Tesisi’nde çalışmalar tamamlanıyor.
3 Eylül 2013 Salı 02:47

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASKETBOL TAKIMI KURULDU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi spora tam desteğini sürdürüyor, şehrin geleceğini hazırlıyor.
21 Ağustos 2013 Çarşamba 19:40

SATSO’DA SEÇİM SONRASI İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) seçimlerin ardından ilk Meclis toplantısını yeni Başkan Akgün Altuğ başkanlığında yaptı. Mecliste konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 5 yıl içinde Sakarya’nın farklı bir konuma geleceğini söyledi.
3 Haziran 2013 Pazartesi 03:36

Aksoy, Türkiye’nin geleceğini düşünerek, adım atalım…

SP GİK üyesi İsmet Aksoy; “Teröre, Kurtuluş Savaşı’ndan çok şehit verdik…” “Türkiye’nin geleceğini düşünerek, adım atalım…”
4 Mayıs 2013 Cumartesi 03:22

AKÇAY BARAJI SAPANCA GÖLÜNÜ RAHATLATACAK

Sakarya’da inşa edilen Akçay Barajı hakkında bilgi veren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Akçay Barajıyla Sapanca Gölü’ne alternatif bir içme suyu kaynağı oluşturuyoruz. 50-100 yıllık nüfus projeksiyonuna göre hazırlanan Akçay Baraj Projesiyle, Sakarya içme suyu geleceğini garanti altına alacağız” dedi
17 Nisan 2013 Çarşamba 03:54

DEV YATIRIMIN TEMELİ ATILIYOR

Sakarya’nın güney bölgesinin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak olan Hacımercan-Arifiye-Çaybaşı İçmesuyu İsale Hattı Projesi’nin temeli atılıyor.
27 Kasım 2012 Salı 18:03

SAKARYA’YA DEV YATIRIM

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin güney bölgesinin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak olan Hacımercan-Arifiye-Çaybaşı İçmesuyu İsale Hattı Projesi’nin temelinin 29 Kasım Perşembe günü atılacağını belirtti.
20 Kasım 2012 Salı 21:50

ŞEHRİN GÜNEYİNE İÇME SUYU PROJESİ

Sakarya’nın Güney Bölgesi’nin içme suyu geleceğini garanti altına alacak olan Arifiye-Hacımercan-Çaybaşı İçme suyu Projesi çalışmaları ile ilgili bilgiler veren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş,
4 Kasım 2012 Pazar 18:56

YEŞİLYURT İSALE HATTI İHALEYE ÇIKIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Hendek Yeşilyurt Bölgesi’nde 43 kilometre uzunluğunda İsale Hattı döşeyerek, bölgenin içmesuyu geleceğini uzun yıllar garanti altına alacak.
10 Eylül 2012 Pazartesi 17:22

SAKARYA’DA ORTA HASARLI BİNALAR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, orta hasarlı binaların yıkılması ile ilgili olarak bu hafta içinde ilçe belediye başkanları ile bir araya geleceğini açıkladı.
9 Eylül 2012 Pazar 18:21

GÜNEYİN İÇMESUYU İHALEYE ÇIKIYOR

Sakarya’da şehrin Güney Bölgesi’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak olan Arifiye-Hacımercan-Çaybaşı İçmesuyu Projesi’nin Yapım İhalesi 4 Eylül Salı günü SASKİ Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.
2 Eylül 2012 Pazar 22:57

ÇELİK İSALE HATTINDA İMZALAR ATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya’nın su konusunda geleceğini garanti altına almak için yapılacak olan Çelik İsale Hattının yapım ihalesini kazanan firma ile yer teslim sözleşmesini imzaladı.
16 Temmuz 2012 Pazartesi 21:11

Karasu’ya Meclis araştırması

Karasu’nun geleceğini tehdit eden kıyı erozyonuna karşı, MHP Milletvekili Münir Kutluata, tarafından araştırma önergesi hazırlanarak TBMM Başkanlığına sunuldu. Önerge 20 Mart Salı günü 15.00’da görüşmeye açılacak.
19 Mart 2012 Pazartesi 20:11

Gerekirse kanun teklifimi geri çekerim!

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, katıldığı radyo programında, Adapazarı Şeker Fabrikası’nın geleceğini tayin etme ve kota sorununu çözme noktasında Ak Partili Sakarya milletvekillerine “birlikte hareket edelim” çağrısı yaptı.
10 Aralık 2011 Cumartesi 22:08

Bakan Günay Sakarya'da

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, halkın içindeki zenginliği ve kültür farkını istismar etmeden, "hepsi birdir, hepsi bizimdir" sayarak, Türkiye'nin geleceğini barış, kardeşlik içinde kurmaya çalıştıklarını söyledi.
4 Aralık 2011 Pazar 21:33

SAKARYA'NIN GELECEĞİ PLANLANDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Sakarya'nın geleceğinin konuşulduğu imar toplantısı, Erenler Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
30 Haziran 2011 Perşembe 00:27

milletimiz için refah ne zaman?

Saadet Partisi genel idare kurulu üyesi ve Sakarya il başkanı ismet Aksoy, ülkemizin geleceğini tehdit eden nimet- külfet paylaşımındaki adaletsizliğin dayanılmaz boyutlara ulaştığını
19 Şubat 2011 Cumartesi 02:56

Arapoğlu: “Bilime siyaset hükmediyor”

Şehir Plancıları Odası Sakarya İl Temsilcisi Oya Arapoğlu, şehrin geleceğini ilgilendiren kararlarda bölgeyi tanımayan insanların söz ve karar mercii olduklarını ve bu kararlara siyaset karıştırıldığını öne sürerek, “Sakarya’da bilime siyaset
27 Aralık 2010 Pazartesi 01:43

BAŞBAKAN ERDOĞAN SAKARYA'DA HALKA HİTAP ETTİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 12 Eylül'de Türkiye'nin geleceğini oylayacaklarını söyledi.
14 Ağustos 2010 Cumartesi 22:52

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya'nın geleceğini kurduklarını belirterek yollarıyla, tertip ve düzeniyle ve modern tesisleriyle mutlu ve huzurlu insanların yaşadığı bir Sakarya inşa ettiklerini söyledi.
21 Temmuz 2010 Çarşamba 03:18

Erdoğan, Üstün başka kapıya gitsin

MHP Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, referandumu ve parti çalışmalarını anlatmak için 13 milletvekilinin Sakarya'ya geleceğini söyledi.
29 Haziran 2010 Salı 15:53

Dişli'den borçsuz Belediye açıklaması

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, geçmişte yapılan siyasetin halkımızı sürekli borçlandırdığına dikkat çekerek, "Biz geleceğinize yatırım yapmak için bu yola çıktık" dedi.
2 Şubat 2009 Pazartesi 18:42

'Aziz Duran'sız Sakaryaspor tehlikededir'

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ın Sakaryaspor'dan desteğini çekmesinin, kulübün geleceğinin tehlikeye girmesi anlamına geleceğini söyledi.
11 Mart 2007 Pazar 19:29

Sakarya'nın geleceği konuşuluyor

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ilçe ve ilk kademe belediye başkanları, şehrin geleceğinin ele alındığı toplantıda bir araya geldi.
14 Haziran 2006 Çarşamba 11:42

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free