hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı SATSO'da LED Teknolojisi ve Sürücü Seçimleri Eğitimi ‘Adam olun da sözünüzü tutun’ Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi Lokman Hekim’de Başarıya Ödül Minik Öğrencilerden Anlamlı Davranış Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
 
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
 
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
 
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

fotoğraf haberleri

“Çek-İm” Fotoğraf Sergisi

Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Suzan Orhan ve yüksek lisans öğrencileri Merve Bozkurt, Kübra Timur, Zehra Karataş ile Özkan Başol’un eserlerinden oluşan "Çek-im" başlıklı fotoğraf sergisi, Kocaeli İzmit'te Mercek Sanat'ta açıldı.
11 Ocak 2019 Cuma 22:44

Sokak Arası Fotoğraf Sergisi Açıldı

Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Suzan Orhan’ın ‘Sokak Arası’ fotoğraf sergisi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ofis Sanat Merkezi’nde açıldı.
21 Eylül 2018 Cuma 01:34

Doğa tutkunları Sülüklü Göl’de yürüdü

Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri Sülüklü Göl Parkuru ile devam etti. Doğal güzellikler arasında yürüyüş yaparak keyifli bir Pazar gününü geride bırakan doğa tutkunları, günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
8 Mayıs 2018 Salı 09:20

Söğütlü’nün Çınarları

“Söğütlü’nün Çınarları “ adlı proje kapsamında fotoğraf albümü sahiplerine dağıtılmaya başlandı.
5 Mart 2018 Pazartesi 20:10

Söğütlü Belediyesi “Söğütlü’de Kış” Temalı Fotoğraf Sergisiyle AGORA’da

Söğütlü Belediyesi’nin “Söğütlü’de Kış” temalı fotoğraf sergisinin açılışı 12 Şubat Pazartesi saat 15:30 da AGORA alışveriş merkezinde gerçekleşecek.
11 Şubat 2018 Pazar 23:02

Daha az enerji ile daha çok iş

SASKİ tarafından Göl Tesisleri’nde bulunan ve Sapanca Gölü’nden alınan suyu Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’ne ulaştıran motor yenilendi. Motorun yenileme işlemleri 30 saniyede bir fotoğraflanarak bir video oluşturuldu. Yenilenen motor ile daha az enerji tüketimi ile daha çok su basılacak.
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:21

Hayvansever Avukat

Şiddet olaylarının her gün arttığı günümüzde, Sakarya Barosunda görevli Avukat Deniz Dinçer’in sokak köpeklerini elleriyle beslediği fotoğraf kareleri insanlık adına hepimize umut aşıladı.
26 Aralık 2017 Salı 23:10

Gözlerinizle Göremeyeceğiniz Dünyalara Yolculuk

Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Can Kurnaz ve Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Özel tarafından ‘Gözlerinizle Göremeyeceğiniz Dünyalara Yolculuk’ isimli metalografik fotoğraflar sergisi açıldı.
20 Aralık 2017 Çarşamba 22:57

Söğütlü Festivalinde ‘Söğütlü’de Tarım’ ve ’15 Temmuz ‘ Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Gördü.

Marmara Bölgesinin en kapsamlı festivali olan Söğütlü Festivali, büyük bir coşku ile başladı. İlk dakikalardan itibaren yoğun bir hareketliliğin olduğu festivalde ilk gün Söğütlü'de geleneksel hale gelen Söğütlü'de Tarım Fotoğraf Yarışması'nın ödül töreni gerçekleşti.
16 Eylül 2017 Cumartesi 05:43

"Söğütlü'de Tarım" Konulu Fotoğraf Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu.

Söğütlü İlçemizde Düzenlenen "Söğütlü'de Tarım" Konulu Fotoğraf Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu.
9 Eylül 2017 Cumartesi 22:23

EBA Kadraj Fotoğraf Yarışmasında Türkiye 1.si oldu

Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 10 F sınıfı öğrencisi Zeynep Berra Korkut, EBA Kadraj fotoğraf yarışmasında Türkiye 1.si oldu.
5 Haziran 2017 Pazartesi 17:30

"Söğütlü'de Tarım “ Konulu Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Söğütlü Belediyesi düzenlemiş olduğu “Söğütlü’ de Tarım” konulu ödüllü fotoğraf yarışması 2 Haziranda başlıyor.
31 Mayıs 2017 Çarşamba 19:12

Sakarya Güzel Sanatlar Lisesinde Muhteşem Sergi ve Konser

Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, AB Erasmus “Tarihi ve Kültürel Değerlerden Objektife Yansıyanlar” projesi kapsamında, İspanyanın Sevilla şehrinde çektikleri kültürel fotoğrafları Agora AVM'de sergilediler.
29 Mayıs 2017 Pazartesi 23:35

Büyük fotoğraf Sakaryaspor’dur

Sakaryaspor’un taraftar grubu Tatangalar’ı makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir olarak Sakaryaspor’un arkasında durmaya devam edeceğiz. Bizim için büyük fotoğraf Sakaryaspor. Bu fotoğrafa bakıp bütün bir şehir olarak motive olmalıyız. Sorumluluğu şehrimizin tüm dinamiklerine yaymalıyız” dedi.
18 Mayıs 2017 Perşembe 22:01

Çanakkale kahramanları SGM’de

Büyükşehir SGM Çocuk Kulübü öğrencileri Çanakkale Zaferi Haftasını kutlamak ve öğrencilere farkındalık kazandırmak amacıyla “Bu Vatanın Kahraman Evlatları” isimli fotoğraf sergisi düzenledi.
17 Mart 2017 Cuma 17:57

Fotoğraf Yaşamın İçindedir

Sakarya Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu tarafından “Fotoğrafı Yaşayanlar” adlı bir etkinlik düzenlendi.
23 Aralık 2016 Cuma 20:54

Abdülhamid dönemi OSM’de sergileniyor

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Albülhamid Han ve Dönemi’ fotoğraf sergisinin açılışı ile devam etti.
21 Aralık 2016 Çarşamba 18:44

Söğütlü de Kış Ölümsüzleşiyor...

Söğütlü Belediyesi Ödüllü Fotoğraf Yarışması'na başvurular 19 Aralık'ta başladı.
20 Aralık 2016 Salı 20:03

En iyi haber fotoğrafları görücüye çıktı

Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Istanbul Photo Awards 2016’ Fotoğraf Sergisi, Ofis Sanat Merkezi’nde kültür sanat dostlarının beğenisine sunuldu.
16 Kasım 2016 Çarşamba 21:40

En İyi Haber Fotoğrafları Bu Sergide

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri 15 Kasım Salı günü Anadolu Ajansı tarafından oluşturulan ‘İstanbul Photo Awards 2016’ fotoğraf sergisinin açılışı ile devam edecek. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek program saat 18.00’da başlayacak.
14 Kasım 2016 Pazartesi 19:05

Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fotoğraf Topluluğu tarafından düzenlenen “Benim Gözümden Kampüs” isimli fotoğraf yarışması sonuçlandı.
28 Mayıs 2016 Cumartesi 19:39

Özgeçmişinize Koyduğunuz Fotoğrafa Dikkat Edin

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (EMK) tarafından “Deneyimli Endüstri Mühendisleri” etkinliği düzenlendi. Endüstri mühendisliğinin çalışma alanlarının ele alındığı etkinlikte, öğrencilere iş başvurusu konusunda tavsiyelerde bulunuldu. Mülakatlarda kıyafetin önemli olduğunu belirtilirken özgeçmişlerde kullanılan fotoğrafa dikkat edilmesi gerektiği vurgulandı.
4 Mayıs 2016 Çarşamba 18:30

ADAFAD’TAN BÜYÜK BAŞARI

Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği (ADAFAD) Amasya Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında büyük başarı elde etti.
21 Nisan 2016 Perşembe 00:22

Satso'da "Kutsal Emanetler" Sergisi Açıldı

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri kapsamında “Kutsal Emanetler” fotoğraflar sergisi SATSO Fuaye salonunda açıldı.
20 Nisan 2016 Çarşamba 00:36

CANAN KARATAY SAKARYA'DA SEMİNER VERDİ

Prof. Dr. Canan Karatay, Sakarya'da sağlık semineri verdi. Lahmacun yerken çekilmiş fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasıyla ilgili açıklama yapan Karatay, “Lahmacun Türklerin en sağlıklı fast food’udur. Ekmekle lahmacunu bir tutanlar akıllarını peynir ekmekle yemişlerdir” dedi.
4 Mart 2016 Cuma 00:00

OSM’DE SAKARYA FOTOĞRAFLARI SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mart Kültür Sanat Etkinlikleri ‘21. Yılında SAGÜSAD Sakarya’ Fotoğraf Sergisinin açılış programı ile başladı.
2 Mart 2016 Çarşamba 22:57

‘SAKARYA’DA GENÇ OLMAK’ BÖYLE FOTOĞRAFLANDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Sakarya’da Genç Olmak’ konulu fotoğraf yarışması sonuçları açıklandı.
10 Şubat 2016 Çarşamba 23:58

“ADA’DA ÇARŞI PAZAR VE ALIŞVERİŞ HALLERİ" ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLDİ

Adapazarı Belediyesi’nin düzenlediği “Ada’da Çarşı Pazar ve Alışveriş Halleri” konulu 6’ncı Geleneksel Ödüllü Fotoğraf Yarışması sonuçları belli oldu. Yarışma sonrası dereceye girenlere Deprem Kültür Müzesi'nde düzenlenen törenle ödülleri verildi.
17 Ocak 2016 Pazar 17:20

GSF’DE FOTOĞRAF SERGİSİ BEĞENİ KAZANDI

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde ‘dönüştürme’ isimli fotoğraf sergisi açıldı.
7 Ocak 2016 Perşembe 19:38

"Sakarya'da Genç Olmak" Fotoğraf Yarışması Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Sakarya Kent Konseyi Gençlik Meclisi işbirliği ile düzenlenen ‘Sakarya’da Genç Olmak’ konu başlıklı fotoğraf yarışmasında başvurular devam ediyor.
28 Aralık 2015 Pazartesi 21:56

“Adada Çarşı Pazar Halleri” Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen “Ada’da çarşı Pazar ve alışveriş halleri” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.
27 Aralık 2015 Pazar 22:55

Kenan Sofuoğlu'ndan duygusal mesaj

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir mesaj yayınladı. Sofuoğlu mesajının başlığına, 'Lütfen bu yazdıklarımdan bir ders çıkarın' diyerek geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden oğlu Hamza ile olan bir fotoğrafını paylaştı.
13 Aralık 2015 Pazar 17:01

SAKARYA’DA GÜLBEN ERGEN COŞKUSU

Ünlü sanatçı Gülben Ergen son albümünü tanıtımı için Sakarya’da sevenleriyle bir araya geldi. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Ergen, imzalı albümünü dağıttı.
28 Kasım 2015 Cumartesi 17:11

SAKARYA’DA DERE KIZILA BÜRÜNDÜ

Sakarya’da Acarlar Longozu’nu besleyen derelerden biri, köpüklü ve kızıl renkli aktı. Çevre sakinleri derenin halini fotoğraflayıp sosyal medyada paylaştı.
21 Kasım 2015 Cumartesi 23:35

“ADADA ÇARŞI PAZAR HALLERİ” FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Adapazarı Belediyesi Geleneksel Ödüllü 6. Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı. Kültür ve sanata verdiği değerle her zaman sanatçının yanında olan Adapazarı Belediyesi, bu yılda sanata merakı olanları fotoğraf yarışmasında buluşturuyor.
12 Kasım 2015 Perşembe 18:00

“GERÇEKSİ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Sakarya Üniversitesi Görsel İletişim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Suzan Orhan’ın kişisel fotoğraf sergisi ‘Gerçeksi’ sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
28 Ağustos 2015 Cuma 01:23

Eşi Ve Oğlunu Kaybettiği Depremi Unutturmamak İçin Her Yıl Sergi Açıyor

17 Ağustos 1999 yılındaki Marmara depreminde eşini ve oğlunun kaybeden Ali Esen, depremi unutturmamak için her yıl işyerinin önünde fotoğraf sergisi açıyor.
17 Ağustos 2015 Pazartesi 09:26

Kayınpederini Ağaca Bağladı Fotoğrafını Çekip Sosyal Medyada Paylaştı

Sakarya’nın Karasu ilçesinde üzerine araç sürdüğünü iddia ettiği kayınpederini ağaca bağlayan damat, çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştı.
9 Ağustos 2015 Pazar 06:25

15 KURSİYER BASIN FOTOĞRAFÇILIĞI SERTİFİKASI ALDI

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ile Sakarya Valiliği AB Dış ilişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Şehir ve Basın Fotoğrafçılığı” eğitimi sertifika töreniyle son buldu.
6 Temmuz 2015 Pazartesi 22:56

“Benim Gözümle Sapanca” Yarışması Sonuçlandı

Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen ‘Benim Gözümde Sapanca’ isimli fotoğraf yarışmasının sergisinin açılışı yapıldı. Sergi açılışının ardından okulda bahar şenliği düzenlendi.
15 Mayıs 2015 Cuma 19:59

Photoplay Sakarya Temsilcisi belli oldu

Türkiye’nin en aktif ve en büyük fotoğraf platformu olan PhotoPlay’in Sakarya İl Temsilcisi belli oldu. PhotoPlay Fotoğraf Platformu, Sakarya İl Temsilcisi olarak H. Melike Şen’i görevlendirildiğini belirtti.
15 Mayıs 2015 Cuma 19:42

Hacıeyüpoğlu: “AK Parti Karşıtlığı Sınır Tanımıyor”

Başbakan Davutoğlu’nun Bartın mitinginde bahsettiği CHP-HDP ittifakının karelerinin Sakarya’da gün yüzüne çıktığını belirten Milletvekili adayı Hacıeyüpoğlu, “AK Parti karşıtlığı sınır tanımıyor. 1 Mayıs mitinginde Sakarya Kent Meydanı’nda çekilen fotoğraf, CHP-HDP kaynaşmasını gösteriyor” dedi.
3 Mayıs 2015 Pazar 01:15

Elektrik akımına kapılan genç toprağa verildi

Adapazarı ilçesi Mithatpaşa Mahallesi Mithatpaşa Garı’nda fotoğraf çektirmek için yük vagonun üstüne çıkan 17 yaşındaki Nurullah Zengin Elektrik akımına kapılarak vefat etti.
13 Nisan 2015 Pazartesi 21:12

Dershane Terörist Şafak Yayla'nın Fotoğrafını Panodan Kaldırdı

Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirdiği terör eylemi sonrası çatışmada öldürülen terörist Şafak Yayla’nın fotoğrafı dershanedeki başarı panosundan kaldırıldı.
3 Nisan 2015 Cuma 02:04

Öğrenciler Teknoloji Bağımlısı

SAÜ ile İHH İnsani Yardım Vakfı arasında geçtiğimiz Aralık ayında yapılan protokol kapsamında, lise ve üniversitede öğrenim gören toplam 3 bin 694 öğrenci üzerinde “Teknoloji Kullanımı ve Bağımlılığı Açısından Türkiye Gençliğinin Fotoğrafı” adlı bir araştırma gerçekleştirildi.
23 Mart 2015 Pazartesi 19:07

Gagavuzya'nın Her Yerinde Erdoğan Ve Başkan İnci'nin Fotoğrafları

Gagavuzya Cumhurbaşkanlığı’na aday olan Nikolay Dudoglo seçim çalışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sakarya Milletvekili A. Adayı TDBB Başkan Yardımcısı Ali İnci ile birlikte olan fotoğraflarını kullanıyor.
11 Mart 2015 Çarşamba 00:20

Saü'de Hocalı Katliamı Resim Sergisi Açıldı

Sakarya Üniversitesi’nde (SAÜ) Azerbaycan Öğrenci Topluluğu tarafından Azerbaycan’da yaşanan “Ermeni Vahşeti ve Hocalı Soykırımı” fotoğraf sergisi açıldı.
28 Şubat 2015 Cumartesi 01:00

Adapazarı'nda Yaşamı Anlatan En İyi Fotoğraflar Ödüllendirildi

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5.Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni, Deprem Müzesi’nde yapıldı.
19 Aralık 2014 Cuma 21:21

Sergiden Elde Edilen Gelir Otimzle Yaşam Derneğine Bağışlanacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Suret Fotoğraf Sergisi’ açılış programında konuşan Savaş, “Sergimizden elde edeceğimiz tüm geliri Sakarya Otizmle Yaşam Derneği’ne bağışlayacağız.
17 Aralık 2014 Çarşamba 20:48

Galeri'de Suretler Sergilenecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 16 Aralık Salı günü gerçekleştirilecek ‘Suret Fotoğraf Sergisi’ açılış programı ile devam edecek.
14 Aralık 2014 Pazar 18:22

Longoz Ödülleri Satso'da Sahiplerini Buldu

Acarlar Longozu Nilüfer Şenlikleri kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğrafçılar için Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) ödül töreni düzenlendi.
28 Kasım 2014 Cuma 09:44

ADAFAD sezonu, slayt ile açtı

Kısa adı ADAFAD olan Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği, 2014-2015 sezon açılışını, dernek binasında düzenlediği pastalı, börekli programla gerçekleştirdi.
27 Kasım 2014 Perşembe 09:18

Şimdi okullu olduk….

Sapanca Meslek Yüksekokulu’nun açılış töreni ilginç fotoğraf görüntülerine sahne oldu.
23 Kasım 2014 Pazar 11:08

Yıldırım Serdivan Akademi'de Fotoğraf Sanatının İnceliklerini Anlatıyor

Usta fotoğrafçı Ara Güler’den sonra ABD Boston Güzel Sanatlar Müzesi’nin fotoğraf koleksiyonuna eserleri kabul edilen ikinci Türk sanatçı Nevzat Yıldırım, fotoğraf sanatının inceliklerini SFSA’da (Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi) meraklılarına anlatıyor.
21 Kasım 2014 Cuma 10:55

Adapazarı Belediyesi 5. Ödüllü Fotoğraf Yarışması Başvuruları 1 Aralık’ta Sona Eriyor

Adapazarı Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği 5. Ödüllü Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Aralık’ta sona erecek.
14 Kasım 2014 Cuma 06:06

Adapazarı Belediyesi 5. Ödüllü Fotoğraf Yarışması Başvuruları 1 Aralık?ta Sona Eriyor

Adapazarı Belediyesi?nin geleneksel olarak düzenlediği 5. Ödüllü Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Aralık?ta sona erecek.Adapazarı Belediyesi?nin geleneksel olarak düzenlediği Ödüllü Fotoğraf Yarışması?na yarışmacılar bu yıl 5 kategoride
13 Kasım 2014 Perşembe 20:58

Düşen helikopterin fotoğrafları yayınlandı

Azerbaycan Savunma Bakanlığı vurularak düşürülen Ermenistana ait askeri helikopterinin fotoğraflarını yayınladı.
13 Kasım 2014 Perşembe 06:36

894 Kişin Öldüğü Depremi Fotoğraflarla Hatırlattılar

Zonguldak?ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Düzceliler Derneği 894 kişinin yaşamını yitirdiği Düzce depremini vatandaşlara fotoğraflarla yeniden hatırlattı.Düzce?de 12 Kasım 1999 yılında meydana gelen depremin 15. Yıl dönümünde Kdz.
12 Kasım 2014 Çarşamba 21:56

Samsun Valiliği?nin Onur Köşesi Yenilendi

Samsun Valiliği?nde, Samsun?da görev yapan valilerin fotoğraflarının yer aldığı onur köşesi yenilendi.Samsun?da 1924?ten bu yana 42 vali görev yaptı ve 43. vali olarak İbrahim Şahin göreve başladı. Valilik makamına ilk olarak 1924-1926 y
12 Kasım 2014 Çarşamba 20:48

Yabancılar Didim?i Fotoğraflarla Anlatacak

Aydın?ın Didim ilçesinde çalışma yapan Didim Fhotography Club ekibi, ilçeyi tanıtan fotoğraf çekimlerini tamamladı.Turizm Rehberi Erkin İlgüzer, Didim Ticaret Odası?nın da katkılarıyla düzenlenen etkinlikte, sosyal medyada örgütlenen ve
12 Kasım 2014 Çarşamba 18:24

Friedeldan ilginç fotoğraf! Nostalji...

Galatasarayın eski kalecisi Bradley Friedelın Twitterdaki profil fotoğrafı dikkatlerden kaçmadı
12 Kasım 2014 Çarşamba 14:08

?adı Su? Sergisi Piazza?da

Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAM-FAD) tarafından Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi?nde düzenlenen, ?Adı ?Su? Karma Fotoğraf Sergisi? Samsun Valisi Sayın İbrahim Şahin tarafından açıldı.Vali Şahin?in açılış konuşmasında, ?Benim bir slo
12 Kasım 2014 Çarşamba 01:52

Genç CHP?linin Kılıçdaroğlu sevgisi

Bugün düzenlenen grup toplantıları öncesinde genç bir kızın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu?nun orasından paylaştığı fotoğrafının altına ?Tontiş Kemal?im? yazarak sevgisini belli etmesi görenleri şaşırttı.
11 Kasım 2014 Salı 21:54

Sille Fotoğraf Festivali Başlıyor

Konya?nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından yapılacak olan ?Sille Fotoğraf Festivali? 13-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.Selçuklu Belediyesi Sille?de fotoğraf festivali düzenliyor. ?Sille?de sanat var? başlığı ile
11 Kasım 2014 Salı 21:05

"10 Kasım Atatürk" Fotoğraf Sergisi

Adana?da, Ulu Önder Atatürk?ün ölümünün 76. yıldönümü nedeniyle Erkan Koleji ve Optimum AVM işbirliğiyle düzenlenen 10 Kasım Atatürk konulu fotoğraf sergisi izlenime açıldı.Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla yapılan anma
11 Kasım 2014 Salı 16:46

Üç Boyutlu Atatürk Fotoğrafına Büyük İlgi

Tepebaşı Belediyesi?nin, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak, yurttaşların Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk?ün üç boyutlu görüntüsü ile fotoğraf çektirebilmeleri için geliştirdiği uygulama büyük ilgi gördü.Yurttaşlar, Mustafa Ke
10 Kasım 2014 Pazartesi 23:46

Demirel Kapanan Köy Okullarına Dikkat Çekti

Kapanan köy okullarında yeniden eğitime başlanması için çalışma başlatan CHP Bursa eski Milletvekili Kemal Demirel, 110?dan fazla fotoğraftan oluşan sergisiyle dikkat çekti. Demirel, taşımalı sistem sebebiyle yaşanan kazalarda bugüne kadar 62
9 Kasım 2014 Pazar 18:24

İnstragam Yarışması Kitapçığı Çıktı

Konya?nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından ?Kendi Selçuklu?nu İnstagram?la Çek? ismi ile düzenlenen yarışmada yer alan fotoğraflarlar kitapçık haline getirildi.Selçuklu Belediyesi, instragam yarışmasına katılan fotoğrafların ar
9 Kasım 2014 Pazar 18:12

Arpaçay?da Rahvandaki Safkan´ Fotoğraf Yarışmasının Kazananları Belli Oldu

Kars?ın Arpaçay İlçesi?nde 5 bin TL. ödüllü ?Rahvandaki Safkan? fotoğraf yarışması sonuçlandı.Arpaçay Kaymakamlığında toplanan 3 kişilik seçici kurul toplam 84 fotoğraf arasından ilk 3 fotoğrafı belirledi. Birbirinden başarılı çalışmalar
8 Kasım 2014 Cumartesi 15:04

Validebağ Korusu havadan görüntülendi

Günlerdir "Validebağda ağaçlar kesilecek, yerine cami yapılacak" diye yaygara çıkaranları yalanlayan Validebağ fotoğrafları çekildi.
7 Kasım 2014 Cuma 00:48

Habeş topraklarının kokusu bu sergide!

Habeşistan gezisinden fotoğrafların yer aldığı "Habeş: Adil Kralın Topraklarında" isimli sergi Cemal Reşit Beyde görücüye çıkıyor.
6 Kasım 2014 Perşembe 22:36

Saü’lü Öğrenciler Fotoğraf Sergisi Açtı

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencileri, “Foto Portre” isimli fotoğraf sergisi açtı.
4 Kasım 2014 Salı 19:30

’zaman’la 55 Yıl’ Sergisi Osm’de Açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamına sanatçı İbrahim Zaman’ın fotoğraflarından oluşan “Zamanla 55 Yıl” sergisi, OSM’de sanatseverlerle buluştu.
4 Kasım 2014 Salı 19:21

Osm’de Zaman’la 55 Yıl Sergisi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında, İbrahim Zaman’ın eserlerinden oluşan “Zaman’la 55 Yıl” adlı fotoğraf sergisini Ofis Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluşturacak.
2 Kasım 2014 Pazar 23:49

Prof. Dr. Barbaros Gürsel Vefat Etti

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafcılık Bölümü Başkanı 64 yaşındaki Prof. Dr. Barbaros Gürsel, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
27 Eylül 2014 Cumartesi 01:49

Avrupa’nın En Büyük Kabak Yetiştiricisi Bu Yıl Da 495 Kiloluk Kabak Yetiştirdi

Geçtiğimiz yıl 515 kiloluk balkabağı ile Avrupa’nın en büyüğünü yetiştiren Fadıl Uzak, bu yıl da en büyüğü 495 kiloyu bulan balkabağı yetiştirdi. Görenlerin önünde fotoğraf çektirdiği dev kabak, Sakarya’da bir alışveriş merkezinde sergileniyor.
6 Eylül 2014 Cumartesi 20:39

14. Fotoğraf Yarışması’nda Ödüller Verildi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ramazan’da Sakarya Fotoğraf Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu. OSM’de gerçekleşen törene katılan Başkan Toçoğlu ve Vali Coş sanatçıları tebrik etti,
3 Eylül 2014 Çarşamba 20:53

Uçan Renkler Fotoğraf Sergisi Gerçekleşecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uçan Renkler Fotoğraf Sergisi’nin 2 Eylül Salı günü Sakarya Sanat Galerisi’nde açılacağını belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Aktürk, saat 18.00’da başlayacak programa tüm sanatseverleri davet etti.
2 Eylül 2014 Salı 02:16

Osm’de Ramazan’da Sakarya Sergisi Gerçekleşecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 14. Fotoğraf Yarışması ödül töreninin 1 Eylül Pazartesi günü Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirileceğini açıklayan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Aktürk, saat 19.00’da başlayacak programa tüm vatandaşların davetli olduğunu belirtti.
31 Ağustos 2014 Pazar 23:45

Fotoğraf Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 14. Geleneksel Fotoğraf Yarışması’na başvurular devam ediyor.
7 Temmuz 2014 Pazartesi 06:44

'KÜÇÜK ELLER DEKLANŞÖRDE' FOTOĞRAF SERGİSİ TÖRENLE AÇILDI

Hendek Atikehanım Ortaokulu Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinin yıl boyunca çektikleri fotoğrafları sergilediler. 'Küçük Eller Deklanşörde' isimli 1. Fotoğrafçılık Sergisi Muammer Sencer Caddesi üzerinde düzenlenen törenle açıldı.
5 Haziran 2014 Perşembe 03:56

AKM ÖNÜNDE KOSOVA SAVAŞLARI KONULU SERGİ

Kosova Cumhuriyeti Diaspora Bakanlığı Kosova Kültür Merkezi ile Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği’nin Türkiye’nin birçok yerinde düzenlediği ‘Kosova Savaşı’nı konu alan fotoğraflar, Adapazarı Kültür Merkezi (AKM)önünde sergilendi.
25 Mayıs 2014 Pazar 22:49

UĞUR IŞILAK’TAN ÜSTAD ŞARKILARI

Milli Türk Talebe Birliği tarafından organize edilen “Üstad’ın İzinde” etkinlikleri, Necip Fazıl 110’uncu Yıl Hat ve Fotoğraf Sergisi ve Uğur Işılak konseri ile devam etti.
25 Mayıs 2014 Pazar 03:36

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, onlar aracılığıyla Gürcistan’dan Sakarya’ya selam gönderdi

Birbirleriyle SAKVA’da tanışan 40 kişilik grup, gittiği Kars, Gürcistan ve Karadeniz gezisinden huzurla döndü, Tiflis’te Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile karşılaşan SAKVA Dostları; kendisine başarı dileklerinde bulundu. SAKVA Dostları ile hatıra fotoğrafı çektiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, onlar aracılığıyla Gürcistan’dan Sakarya’ya selam gönderdi
20 Mayıs 2014 Salı 02:07

VALİ GAZETECİLİĞE SOYUNDU

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesini ziyareti sırasında, Sakarya Valisi Mustafa Büyük basın mensuplarının fotoğraf makinesini alarak Bakan Yıldız’ı çekti.
25 Nisan 2014 Cuma 21:55

FOTOĞRAFÇILIĞIN İNCELİKLERİ

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ndeki Temel Fotoğraf Bilgisi dersine amatör fotoğrafçılar yoğun ilgi gösterdi.
24 Nisan 2014 Perşembe 02:40

ADAFAD bu ay Leyla Emektarı konuk etti…

ADAFAD, ayda iki kez düzenlediği fotoğraf gösterilerine devam ederken, gösterilerini ilk defa ofis sanat merkezinde gerçekleştirdi.
9 Nisan 2014 Çarşamba 01:47

SAܒDE ‘3 İSTASYON’ SERGİSİ ZİYARETE AÇILDI

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Rıfkı Ünal’ın kişisel fotoğraf sergisi ‘3 İstasyon’ ziyarete açıldı.
6 Nisan 2014 Pazar 20:59

SUNA AVCISINA CEZA KESİLDİ

Merkez Av Komisyonu Kararınca koruma altına alınan Suna ördeğini vuran ve vurduğu ördeğin fotoğraflarını sosyal medya üzerinde paylaşan şahıs Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerine edilen ihbarın ardından para cezasına çarptırıldı.
6 Nisan 2014 Pazar 20:50

SAKARYA FOTOĞRAFLARI SANAT MERKEZİ’NDE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mart Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Objektiflerdeki Sakarya’ fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu. Eserler, 21 Nisan Pazartesi gününe kadar Ofis Sanat Merkezi’nde sergilenmeye devam edecek.
23 Mart 2014 Pazar 23:34

Haluk Akagündüz,ekibi ile birlikte partilerinin yanında olacaklarını söyledi.

AK Parti’den Ferizli belediye başkan aday adayı olan Haluk Akagündüz, seçim sürecinde fotoğrafın bütününe baktıklarını ve ekibi ile birlikte partilerinin yanında olacaklarını söyledi.
4 Şubat 2014 Salı 20:50

“GÖREMEDİĞİMİZ ADAPAZARI” ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLDİ

Adapazarı Belediyesi’nin düzenlediği “Göremediğimiz Adapazarı” konulu 4’üncü Geleneksel Ödüllü Fotoğraf Yarışması sonuçları belli oldu. Yarışma sonrası dereceye girenlere Deprem Kültür Müzesi’nde düzenlenen törenle ödülleri verildi.
20 Ocak 2014 Pazartesi 18:48

KORKUT’TAN BİR BİRİNCİLİK DAHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi personeli, Fotoğraf Sanatçısı İhsan Korkut, Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Göremediğimiz Adapazarı” konulu fotoğraf yarışmasında birinci oldu.
19 Ocak 2014 Pazar 22:38

FOTOĞRAF SANATÇISI, EDİRNE AKADEMİNİN KONUĞU OLDU

Fotoğraf sanatı alanında Türkiye’nin sayılı isimlerinden olan Sakaryalı İbrahim Zaman, Edirne’de son dönemde kültür sanat adına dikkati çeken çalışmalar kapsamında sergi açarak gençleri ağırladı.
11 Ocak 2014 Cumartesi 18:18

GELENEKSEL FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLADI

Adapazarı Belediyesi, Adapazarı’nın yapısal güzellikleri ve sosyal hayatını fotoğrafçı gözüyle gelecek kuşaklara görsel doküman aktarmak amacıyla “Göremediğimiz Adapazarı” konulu ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor.
9 Aralık 2013 Pazartesi 21:04

O FOTOĞRAF SONRASI HASTANEDE İNCELEME BAŞLATILDI

Üç hastanın tekerlekli sandalye ile arka arkaya birbirlerine tutunarak ameliyathane asansörüne götürülme anının bir hasta yakını tarafından fotoğraflanması sonrası ülke gündemine yerleşen Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri konuyla ilgili inceleme başlattıklarını duyurdu.
4 Aralık 2013 Çarşamba 18:04

O’NUN EVİNDE SEVGİ HER YERDEYDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği program kapsamında Serdivan’da sevenleri ile bir araya gelen Ömer Döngeloğlu, “Hz. Adem ve Hz. Havva ilk aileyi cennette kurdu. Bu fotoğrafa bakınca, her Müslüman’ın ailesi aslında onun cennetidir.” dedi.
3 Aralık 2013 Salı 22:24

ŞAMPİYON, OTOMOBİLİNİ YENİLEDİ

2007 ve 2012 Supersport Dünya Şampiyonu Akyazılı Milli sporcu Kenan Sofuoğlu yeni aldığı Ferrari 458 italia ile Akyazı ilçesinde bulunan Sofuoğlu motor pistine geldi. Otomobil ile fotoğraf çekilmek isteyen dostları ise sıraya girdi.
3 Aralık 2013 Salı 01:27

Sergey Ivanov, Türkiye’deki meslektaşlarıyla buluştu

Dünyaca ünlü Fotoğraf Sanatçısı Sergey Ivanov, Türkiye’deki meslektaşlarıyla buluştu
20 Kasım 2013 Çarşamba 19:04

AKYAZI 1. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMAS

Akyazı Belediyesi tarafından Kültürel ve Sosyal etkinlikler kapsamında düzenlenerek Türkiye’nin birçok bölgesinden katılımın sağlandığı 1. Ulusal Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren fotoğrafların sahipleri..
18 Kasım 2013 Pazartesi 22:41

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1849 Elizabeth Blackwell, tıp diploması alan ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free