hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
PTT ücretsiz maske dağıtımına başladı Büyükşehir 100 bin maskeyi ücretsiz dağıtıyor Büyükşehir yeni tedbir kararları aldı Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama
PTT ücretsiz maske dağıtımına başladı
PTT ücretsiz maske dağıtımına başladı
 
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama

filmi haberleri

5. Golden Pumpkin Kısa Film Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Yarışmaya ‘Avarya’ adlı kısa filmiyle katılan Yönetmen Gökalp Gönen birinci oldu.
17 Ekim 2019 Perşembe 05:30

“Mavi Durak” Dizisi İzleyicilerle Buluştu.

Sakarya Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü öğrencileri üniversite hayatını anlatan yönetmenliğini Numan Şen’in üstlendiği “Mavi Durak” Sinema youtube sayfasında yayınlanacak olan dizi filmin galası yapıldı. Filmin gala törenine katılım yoğundu.
9 Nisan 2018 Pazartesi 23:32

Koncolos’a Birincilik Ödülü

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi öğretim elemanı Savaş Yavuz’un ‘Koncolos’ adlı belgesel filmi Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivalinde birincilik ödülü kazandı.
5 Ekim 2017 Perşembe 20:25

3 İstasyon 1 Ömür’ün Galası Yapıldı

Sakarya Üniversitesi öğrencisi Mahmut Rıfkı Ünal’ın yazdığı ve yönettiği “3 İstasyon 1 Ömür” adlı belgesel filmin galası gerçekleşti.
5 Ekim 2017 Perşembe 20:22

Unutma Beni’ Tam Not Aldı

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Unutma Beni’ filmi izleyiciyle buluştu. OSM’de gerçekleştirilen etkinliğe sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi.
14 Ekim 2016 Cuma 19:55

‘KOŞULSUZ SEVGİ’ FİLMİ SİNEMASEVERLERDEN TAM NOT ALDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Koşulsuz Sevgi’ filminin özel gösterimi Ofis Sanat Merkezi’nde (OSM) gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu etkinlik sinemaseverlerden tam not aldı.
22 Nisan 2016 Cuma 19:53

MART KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Yarım Kalan Şarkı’ filminin özel gösterimi Ofis Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.
1 Nisan 2016 Cuma 21:33

KENAN SOFUOĞLU, HAYATINI KONU ALACAK FİLM HAKKINDA KONUŞTU

Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, hayatı hakkında yapılması planlanan filmi hakkında açıklamalar da bulunarak, “Hoşuma giden bir proje ama konuyla alakalı Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşmüşlüğüm yok” dedi.
27 Mart 2016 Pazar 23:30

SES GETİREN YAPIMA BÜYÜK İLGİ

Büyükşehir özel sinema gösterimleri kapsamında bu hafta ‘Citizenfour’ filmi Sakarya izleyicisi ile buluştu. OSM’de gerçekleşen programa kültür sanat dostları yoğun ilgi gösterdi.
26 Mart 2016 Cumartesi 01:32

Mart Kültür Sanat Etkinliklerinde ‘Yaşamın Ritmi'

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Yaşamın Ritmi’ filminin özel gösterimi Ofis Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.
19 Mart 2016 Cumartesi 02:24

‘YAŞAMIN RİTMİ’ FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ OSM’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mart Kültür Sanat Etkinlikleri, 17 Mart Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek ‘Yaşamın Ritmi’ filminin özel gösterimi ile devam edecek.
16 Mart 2016 Çarşamba 17:44

‘HAYALLERİN ÖTESİNDE’ FİLMİNİN GÖSTERİMİ OSM’DE GERÇEKLEŞTİRİLD

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Hayallerin Ötesinde’ filminin özel gösterimi Ofis Sanat Merkezi’nde (OSM) gerçekleştirildi.
19 Şubat 2016 Cuma 17:54

MÜMKÜNLܒDE İNTERNET MÜMKÜN DEĞİL

Şener Şen ve Olgun Şimşek’in başrollerini paylaştığı, internetin köylülerin hayatını kolaylaştırmasının konu edildiği reklam filminde ‘Mümkünlü’ olarak bilinen Taraklı ilçesinde yeni yapılan sitelerde yaşayan vatandaşlar internet hizmeti alamıyor.
30 Ocak 2016 Cumartesi 22:31

SGM’DE ‘TERS YÜZ’ FİLMİ GÖSTERİMİ BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri ‘Ters Yüz’ filminin gösterimi ile başladı. Keyifli bir günü geride bırakan kursiyerler arkadaşları ile birlikte film seyretmenin mutluluğunu yaşadı.
27 Ocak 2016 Çarşamba 16:57

OSM’DE ‘DÖNÜŞ’ FİLMİ GÖSTERİLECEK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri, 28 Ocak Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek ‘Dönüş’ filminin özel gösterimi ile devam edecek.
27 Ocak 2016 Çarşamba 16:51

OSM’DE “ARADA KALAN” İSMLİ FİLM GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Arada Kalan’ filminin özel gösterimi Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
15 Ocak 2016 Cuma 18:04

ENGELLİLERE YÖNELİK FİLM GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında ‘Unutursam Fısılda’ filmini sesli betimleme yöntemi ile engelli vatandaşların beğenisine sundu. Gerçekleştirilen etkinlikte görme engelliler için filmin sahneleri sesli olarak anlatıldı.
13 Ocak 2016 Çarşamba 23:27

‘İNŞALLAH’ FİLMİ BEĞENİ KAZANDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri, ‘İnşallah’ filminin özel gösterimi ile devam etti.
8 Ocak 2016 Cuma 21:52

OSM’DE 'TONY TAKİTANİ' FİLMİ GÖSTERİLDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Tony Takitani’ filminin özel gösterimi Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
19 Aralık 2015 Cumartesi 00:12

‘HUZUR COĞRAFYASI SAKARYA’ TEMALI TANITIM FİLMİ HAZIRLANDI

MARKA tarafından Sakarya’nın turizm potansiyeli ile iş yatırım ortamı ve ilin çekiciliğini arttırmak üzere ‘Huzur Coğrafyası Sakarya’ temalı tanıtım filmi hazırlandı.
26 Kasım 2015 Perşembe 18:00

“Frances Ha” Filmi Beğeni Kazandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Frances Ha’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
6 Kasım 2015 Cuma 19:25

Kültür Sanat Etkinlikleri Osm'de Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri, 5 Kasım Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek ‘Frances Ha’ filminin özel gösterimi ile devam edecek.
4 Kasım 2015 Çarşamba 18:30

Öğrencilerden Madagaskar'a Yolculuk

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında Türk-İş İlkokulu ve Vali Mustafa Uygur İlkokulu öğrencileri ‘Madagaskar Penguenleri’ filmini okul arkadaşları ile birlikte izleme ayrıcalığını yaşadı.
19 Ekim 2015 Pazartesi 23:23

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ PAZAR GÜNÜ SONA ERİYOR

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri, 12 Temmuz Pazar günü Aida Begic’in yönettiği ‘Kar’ filminin özel gösterimi ile sona erecek.
11 Temmuz 2015 Cumartesi 22:42

SAÜ'DE TANITIM FİLMİ YARIŞMASI SONUÇLANDI

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından öğrenciler arasında düzenlenen Tanıtım Filmi Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
13 Mayıs 2015 Çarşamba 21:23

"gerçeğin Parçaları'na” Büyük İlgi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ‘Gerçeğin Parçaları’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
22 Mart 2015 Pazar 00:23

‘Sıradan İnsanlar' Sinemaseverlerle Buluştu

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda Fransız ünlü yapımı ‘Sıradan İnsanlar’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
13 Mart 2015 Cuma 21:17

‘Içimdeki Yangın' Beğeni Kazandı

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda Kanada ünlü yapımı ‘İçimdeki Yangın’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
6 Mart 2015 Cuma 22:01

Sapanca'dan Kod Adı K.o.z Filmine Çıkartma

“Söylenenler mi doğru, öğrenecekleriniz mi” sloganı ile 13 Şubat da peyazperdede sinema izleyicisiyle buluşan Kod Adı: K.O.Z filmi için Sapanca Belediye personeli ve AK Parti Sapanca ilçe teşkilatı yoğun ilgi göstererek sinema salonu kapattı.
14 Şubat 2015 Cumartesi 22:31

‘Özgürlük Rüzgârı' Filmi Sakaryalı Sinemaseverler İle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ‘Özgürlük Rüzgârı’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
14 Şubat 2015 Cumartesi 03:09

‘2 Gün 1 Gece' Sinemaseverlerle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda Fransız ünlü yapımı ‘2 Gün 1 Gece’ filmi Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisini kazandı.
6 Şubat 2015 Cuma 19:22

Çetelerin Karanlık Yüzü Bu Filmle Aydınlanacak

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, kısa süre içerisinde vizyona girecek ‘Kod Adı: K.O.Z’ filminin Yapımcısı Uğur Yalçınkaya’yı makamında ağırladı.
2 Şubat 2015 Pazartesi 20:46

‘13 Tzameti' Sinemaseverlerle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri OSM’de düzenlenen ‘13 Tzameti’ filminin özel gösterimi ile sona erdi.
31 Ocak 2015 Cumartesi 00:24

‘Teldeki Adam' Filmi Sakaryalı Sinemaseverler İle Buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında OSM’de düzenlenen programda ABD-İngiltere yapımı ‘Teldeki Adam’ filmi Sakaryalı sinemaseverler ile buluştu.
23 Ocak 2015 Cuma 19:40

Engelsiz Sinema Günleri Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri kapsamında aileleri ile birlikte ‘Benim Dünyam’ filmini seyreden engelli vatandaşlar keyifli bir gün geçirdi.
19 Ocak 2015 Pazartesi 21:31

Özel Sinema Gösterimleri ‘Bisikletli Çocuk' İle Devam Etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen özel sinema gösterimlerinde Fransız yapımı ünlü ‘Bisikletli Çocuk’ filmi Sakaryalı sinemaseverler ile buluştu.
16 Ocak 2015 Cuma 16:38

Büyükşehir Sinema Gösterimleri Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen sinema gösterimleri kapsamında Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi öğrencileri, ‘Madagaskar Penguenleri’ animasyon filmini izleme fırsatı buldular.
25 Aralık 2014 Perşembe 21:29

Öğrencilerin Sinema Keyfi Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik ile Toki ve Kaynarca Hacı Osman İlköğretim Okulu öğrencileri ‘Madagaskar Penguenleri’ animasyon filmini sınıf arkadaşları ile birlikte izleme ayrıcalığını yaşadı.
12 Aralık 2014 Cuma 00:46

“Usturalı Efendi”Adlı Kısa Filmin Galası Yapıldı

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı ‘Usturalı Efendi’ kısa filminin galası yapıldı.
5 Aralık 2014 Cuma 20:13

“Ateşin Düştüğü Yer” İsimli Gösterim Akm'de Sunulacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 17 Kasım Pazartesi günü AKM’de gerçekleştirilecek ‘Ateşin Düştüğü Yer’ film gösterimi ve filmin yönetmeni İsmail Güneş söyleşisi ile devam edecek.
17 Kasım 2014 Pazartesi 02:11

Saba Tümer Polis Akademisi Alaturkada

Şen kahkahalarıyla tüm Türkiyeyi neşeye boğan başarılı sunucu Saba Tümer, Yolanthe Cabau ve Mehmet Ali Erbilin başrollerinde bir araya geldiği "Polis Akademisi Alaturka" filminde rol alacak.
13 Kasım 2014 Perşembe 18:52

Bu hafta 8 film vizyona girecek

Yönetmen Erden Kıralın son filmi "Gece", Erol Mintaşın ilk uzun metrajlı filmi "Annemin Şarkısı", gerilim meraklıları için "Gizli Yüzler", Gupse Özayın senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı "Deliha" ve yerli animasyon "Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu" sinemaseverlerle buluşacak
13 Kasım 2014 Perşembe 16:12

Walter White Hollywoodun kara listesinde!

Başrolde Bryan Cranstonu izleyeceğimiz Trumbo filminden ilk görsel yayınlandı!
13 Kasım 2014 Perşembe 15:58

Milliler, Delihayı izledi!

Brezilya ile akşam hazırlık maçında karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, "Deliha" adlı filmi izledi
12 Kasım 2014 Çarşamba 12:38

9. Boston Kısa Filmleri Yarışması başladı

9. Boston Belgesel ve Kısa Film Yarışması, Nuri Bilge Ceylanın Kış Uykusu filminin özel gösterimiyle başladı.
11 Kasım 2014 Salı 17:18

Yeşilçamın usta oyuncusu huzurevinde

460 Türk filminde rol alan Suat Geyike ailesi sahip çıkmayınca, usta oyuncu sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği devreye girdi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 20:30

Farah Zeynep Abdullah fırtınası sürüyor

Unutursam Fısılda filminde seslendirdiği Gel ya da Git şarkısıyla Farah Zeynep Abdullah, listelerde tepeye yükseldi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 00:18

460 filmin sonu huzurevinde bitti

Cüneyt Arkın, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın gibi Türk Sinemasının dev isimleriyle 460 Türk filminde rol alan emektar sanatçı Suat Geyike ailesi de sahip çıkmayınca sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği tarafından huzurevine yerleştirildi.
9 Kasım 2014 Pazar 17:46

Yeni Star Wars filminin adı açıklandı

Gişe rekorları kıran efsanevi "Star Wars" serisinin yeni filminin adı açıklandı.
7 Kasım 2014 Cuma 19:09

Ahmet Özhan Cumartesi Açık Hava Sahnesi’nde

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında hafta sonu birbirinden renkli programlar Sakaryalılarla buluşacak. 19 Temmuz Cumartesi günü, saat 22.00’da başlayacak programda ‘120’ filmi Kent Park Sahnesi’nde beyazperdeye yansıyacak.
18 Temmuz 2014 Cuma 22:51

Açık Hava Sinema Keyfi Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi 21. Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kent Park seyir alanında yerlerini alan Sakaryalılar, uluslararası birçok ödül alan ‘Derviş’ filmini aileleri ve sevdikleri ile birlikte izledi, keyifli bir Ramazan akşamını daha geride bıraktı.
9 Temmuz 2014 Çarşamba 22:52

Kent Park’ta Sinema Keyfi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kent Park’ta açık havada sinema keyfi yaşandı. Aileleri ile seyir alanını dolduran Sakaryalılar, Yönetmen Semih Kaplanoğlu’nun Bal filmini büyük bir keyifle izledi.
4 Temmuz 2014 Cuma 23:10

MUTLULUĞU PAYLAŞMAYA ENGEL YOK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri kapsamında film gösterimleri devam ediyor. Yenikent Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programda engelli vatandaşlar ve aileleri Patron Mutlu Son İstiyor filmini izleyerek güzel bir gün geçirdi.
12 Şubat 2014 Çarşamba 23:26

ENGELSİZ SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri devam ediyor. 4 Şubat Salı günü engelli vatandaşlar ve yakınları için düzenlenecek ‘Düğün Dernek’ filmi gösterimine katılım kayıtları devam ediyor.
2 Şubat 2014 Pazar 21:14

SAKAYA'DA 100 YILLIK ÖYKÜ CANLANACAK

Yapımcılığını Sakarya’nın ilk yerli film yapım şirketi Adavizyon Film’in üstlendiği senaryo ve genel yönetmenliğini Turgut Ural ve Fatih Ocak’ın yapacağı Göç Yolu Balkanlar isimli sinema filmi Sakarya'da çekilecek.
2 Şubat 2014 Pazar 01:50

ENGELSİZ SİNEMA GÜNLERİ BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri kapsamında ilk gösterim Yenikent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. ‘Hobbit 2’ filmini aileleri ile birlikte izleyen engelliler, hayatı paylaşmaya engel olmadığını bir kez daha gösterdi.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:30

Dev Kabaklar Filmi Gerçek Oldu

Sakarya ‘da Kuyumcu Fadıl Uzak, Akyazı İlçesi’nde bulunan çiftliğindeki tarlada ABD’den getirdiği tohumlarla en büyüğü 650 kilo olan dev kabaklar yetiştirdi. Kabaklar dev olunca hasadı da iş makinası ile yapıldı.Hasatta yaşananlar bir dönem vizyona giren dev kabaklar filmini hatırlattı.
2 Eylül 2013 Pazartesi 00:02

7 yeni film vizyonda

Haftanın tek yerli filmi Hasan Karacadağ'ın korku türündeki 'El-Cin', tiyatro ve opera yönetmeni Rufus Norris'in ilk sinema filmi 'Koşulsuz Sevgi' ile birlikte bu hafta 7 yeni film vizyonda.
8 Nisan 2013 Pazartesi 08:25

ŞÜPHELİ, MAFYA FİLMİNDE OYNAMIŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen silahlı suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 4 kişiden Ümit K. isimli zanlının, mafya filminde çete elemanı olarak rol aldığı ortaya çıktı.
6 Aralık 2012 Perşembe 21:04

Dartonlar ve Laz Kit” filminin yayınlanmayacağı belirt

2 Temmuz 2012 tarihinde Sakarya’nın Akyazı ilçesinde düzenlenen basın toplantısıyla çekimlerine başlanılan “Dartonlar ve Laz Kit” filminin yayınlanmayacağı belirtildi.
4 Aralık 2012 Salı 15:11

İNSAN SINIRLI BİR VARLIK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri Kasım ayı programı kapsamında düzenlenen “Sinema Günleri” çerçevesinde “Zoraki Kral” filminin gösterimi ve söyleşisi gerçekleştirildi.
14 Kasım 2012 Çarşamba 18:56

FRANSA’NIN İKİYÜZLÜLÜĞÜNE TEPKİ!

Sakarya Adalet Girişimi 368. hafta eyleminde Hz. Muhammed’e hakaret içeren filmin protesto edilmesini yasaklayan ama hakaret karikatürlerini ifade özgürlüğü sayan Fransız yönetiminin tavrını küstahlık olarak niteledi.
22 Eylül 2012 Cumartesi 20:12

Tuğba Özay Film Setinde Hastanelik Oldu

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde çekimleri devam eden "Dartonlar ve Laz Kit" adlı filmin oyuncularından Tuğba Özay, film setinde yemek yedikten sonra rahatsızlanması sonucu hastaneye kaldırıldı.
10 Temmuz 2012 Salı 22:13

Can Cüneyt Özcan, geçirdiği trafik kazasında yaralandı.

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde çekimleri devam eden Dartonlar ve Laz Kit filminin yapımcısı Can Cüneyt Özcan, geçirdiği trafik kazasında yaralandı.
6 Temmuz 2012 Cuma 16:31

Ülkücüler bu belgeselde buluştu

Galası 4 Nisan günü yapılan ve Zihni Açba'nında rol aldığı 'Ülkücüler' belgesel filmi Serdivan AVM’de gösterime girdi.
12 Nisan 2012 Perşembe 21:35

Doğu Marmara Lisesi öğrencileri ‘Fetih 1453’ fil

Doğu Marmara Sağlık Lisesi öğrencileri Faruk Aksoy’un yönettiği 17 bin Dolarlık bütçesiyle 3 yılda çekimleri tamamlanan ve Türkiye genelinde aynı anda gösterime sunulan ‘Fetih 1453’ filmini izledi.
8 Mart 2012 Perşembe 19:51

MÜMKÜNLÜ BELGESELİ ÇEKİLECEK

Sakarya'da Ramazan etkinlikleri kapsamında Taraklı İlçe Belediye Başkanlığınca düzenlenen söyleşiye katılan yönetmen Aybars Bora Kahyaoğlu, bir reklam filminde "Mümkünlü" adıyla lanse edilen Taraklı ilçesinin
20 Ağustos 2011 Cumartesi 21:03

BASIN İLAN KURUMU’NDAN YEREL BASINA DESTEK

Basın İlan Kurumu yerel gazetelerin daha çok okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamak amacıyla tanıtım filmi hazırladı
18 Nisan 2011 Pazartesi 17:13

Kafkas Belgeseli Büyük İlgi Gördü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mart ayı kültür etkinlikleri, Kafkas İslam Ordusu 1918 belgesel filminin gösterimiyle devam etti.
10 Mart 2011 Perşembe 14:13

semih Kaplanoğlu Sakaryalılarla Buluştu

Sakaryalı sinemaseverlerle Bal filmiyle buluşan Semih Kaplanoğlu, insanlığın hakikatin açlığını yaşadığını gördüğü için Yusuf üçlemesini yaptığını söyledi.
16 Ocak 2011 Pazar 14:02

TARAKLI'DA HERŞEY MÜMKÜN

Sakarya'nın Taraklı ilçesinde çekimleri yapılan Şener Şen ve Olgun Şimşek'in başrolünü oynadığı TTNET'in reklam filmi "Mümkünlü" ilçe halkı için gelir kaynağı oldu.
15 Aralık 2010 Çarşamba 20:18

Recep İvedik SAÜ'de

Sinema oyuncusu Şahan Gökbakar, Recep İvedik 2 filmini 6 haftada, 4 milyon 270 bin kişinin izlediğini söyledi.
24 Mart 2009 Salı 20:14

Mustafa filmine ilişkin suç duyurusu

Sigara ile Savaş Derneği Kurucu üyesi Prof. Dr. Ahmet Ercan ve Sigara ile Savaşanlar Vakfı Onursal Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, Can Dündar'ın senaryosunu yazıp yönettiği "Mustafa" filmine ilişkin suç duyurusunda bulundu.
11 Kasım 2008 Salı 00:31

CHP'liler, 'Mustafa' Filmini Beğenmedi

CHP Sakarya İl Başkanı Vahit Serbes ve 90 partili, gittikleri 'Mustafa' filmini beğenmedi. İl Başkanı Vahit Serbes, filmin Atatürk'ü yansıtmadığını iddia etti.
9 Kasım 2008 Pazar 02:56

Öğrencilerden K.Vadisi Makara

Adapazarı Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi'nde okuyan 5 öğrenci, amatör kamerayla "Kurtlar Vadisi Makara" filmini çektiler.
29 Mayıs 2007 Salı 09:40

Kavga sahnesini gerçek sanınca

Van'da çekimi devam eden üç damla gözyaşı filminin kavga sahnesini gerçek sanan biri bıçağı ile kavgaya girerek bir oyuncuyu sırtından bıçaklıyor. Garip ama gerçek. (VİDEO)
20 Şubat 2007 Salı 00:22

Sinema keyfiniz Prestige'de

Hafta sonu ne yapacağım diye düşünenler. Yılın en çok konuşulan filmi olmaya aday Takva bu hafta Prestige'de. Tüm vizyon filmleri için tıklayın..
2 Aralık 2006 Cumartesi 22:32

M.Selahaddin Şimşek’i anma günü

M.Selahaddin Şimşek in çeşitli yönleriyle anlatıldığı 12 konuşmacının katıldığı anma toplantıları ve söyleşiler, Yazarımızın rol aldığı Sakarya Milletvekili Süleyman Gündüz’ün yönettiği “ O ana “ filminin gösterimi yer alacak.
18 Nisan 2006 Salı 08:35

Sinemalarımızda Bu Hafta

Yerli yapımları sevenler için kaçırılmaması gereken bir Çağan Irmak filmi. Aile değerliliğini ön planda tutan filmde gözyaşlarınızı tutamama garantisi var. Seans saatlerini öğrenmek için tıklayınız.
4 Aralık 2005 Pazar 10:14

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1985 Balıkesir'de eğitim uçuşu yapan bir uçak, marangozlar sitesine düştü. Uçağın iki pilotu ile 14 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free