hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şehir Merkezinde dezenfekte seferberliği Devletimizin aldığı kararlara ve uyarılara uyalım Başkan Yüce yaşlılardan gelen talepleri dinledi SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı Yurt Ücretleri Geri Ödenecek Tramvay projesi için ihale ertelendi Trafik ışıklarında ‘Evde Kal’ farkındalığı Şehrimizde gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
 
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
 
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
 
Yurt Ücretleri Geri Ödenecek
Yurt Ücretleri Geri Ödenecek

ecevit haberleri

Ecevit Keleş CHP Sakarya'da İl Başkanı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi'nin bugün yapılan 3 adaylı kongresinde başkan adaylarından Ecevit keleş 133 oy alarak il başkanlığına seçildi.
16 Şubat 2020 Pazar 04:38

En İyi Bildiri Ödülü

Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi’nde Sakarya Üniversitesi öğrencisi Çiğdem Kayar en iyi bildiri ödülünü kazandı.
10 Mayıs 2016 Salı 19:39

Ecevit Keleş adaylığını sosyal medyadan açıkladı

Son yapılan yerel seçimlerde CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan ve son günlerde yaptığı CHP hakkındaki açıklamalarıyla gözleri üzerine çekmeyi başaran Ecevit Keleş, sosyal medyadan milletvekilliğine aday olduğunu açıkladı.
22 Ocak 2015 Perşembe 20:53

DSPnin 29. kuruluş yıldönümü

DSP Genel Başkanı Masum Türker DSPnin 29. kuruluş yıldönümünde açıklamalarda bulundu.
13 Kasım 2014 Perşembe 21:08

Keleş “Bir tane oy da alsa, tercihim Muharrem İnce”

Ana muhalefet partisi CHP, 5 ve 6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan olağanüstü Büyük Kurultaya kilitlenirken, CHP’nin büyük kurultay delegelerinden biri olan Ecevit Keleş Muharrem İnce’ye destek verme sebebini açıkladı.
2 Eylül 2014 Salı 02:38

Recep Tayyip Erdoğan bile, Oyunuz Ecevit Keleş’e Dedi

Karasu Limandere’yi ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ecevit Keleş, burada da projelerinden söz etmeden önce,
21 Mart 2014 Cuma 21:49

Keleş, Sapanca Davos Olacak

Ecevit Keleş, İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu ile beraber Sapanca’da Akçay Köyü'nü, Fevziye Köyü Muhtarı Suat Bostancı'yı, Şükriye Köyü'nü, Hacımercan Köyü’nü, Gazipaşa Mahallesi'ni, Sapanca'nın Güldibi Mahallesi'ni, Sapanca Mahmudiye Köyü'nü, Sapanca Yanık Köyü'nü, Sapanca Kurtköy'ü, Sapanca'nın Tepebaşı Mahallesi'ni ziyaret ederek halkla bir araya geldiler.
18 Mart 2014 Salı 02:36

KELEŞ, HALKIMIZA CENNET GİBİ BİR SAKARYA VADEDİYORUM

Ankara Caddesi esnafları ziyaret eden CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ecevit Keleş, Ankara caddesinde bulunan dükkanları tek tek dolaşarak hatırlarını sordu ve oy istedi.
16 Mart 2014 Pazar 04:13

Ecevit Keleş’in Projeleri İlgi Çekti

Adapazarı Belediye Başkanı Fatma Kurtuluş ile birlikte çark caddesini gezen Ecevit Keleş’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.
13 Mart 2014 Perşembe 20:18

Ecevit Keleş,Kesk e Bağlı Eğitim Seni Ziyaret Etti…

CHP Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş ve Chp Adapazarı Belediye Başkanı Fatma Kurtuluş Kesk e Bağlı Eğitim Sen Sakarya Şubesini ziyaret etti…
13 Mart 2014 Perşembe 03:50

647 Bin Sakaryalının Belediye Başkanı olacağım

CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Keleş önceki gece Yenikent-Camili Mahallesi ziyaret etti.
9 Mart 2014 Pazar 02:11

Sat kurtul-Ver kurtul Anlayışı bize göre değildir

30 Mart seçimleri için ciddi bir mesafe alan CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ecevit Keleş ve Adapazarı Belediye Başkan adayı Fatma Kurtuluş, bu gün gittikleri Karaağaçdibi esnafını, Karakamış'ın kahvelerine geçerken bir uğradıkları yerlerde ve Evren Mahallesinde ki kahvelerde halkla bir araya geldiler.
8 Mart 2014 Cumartesi 03:44

Ecevit Keleş, Sakarya Muhtarlar Derneğinin Konuk Etti

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem beraberinde 15 muhtarla birlikte CHP İl Binasına gelerek CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş’i ziyaret ettiler.
6 Mart 2014 Perşembe 03:21

Keleş, Büyükşehir ve Adapazarı Belediyesini Alacağız

Ecevit Keleş ve Fatma Kurtuluş Kapalı pazar yerini gezdi, esnafla sohbet etti.
6 Mart 2014 Perşembe 03:14

Keleş, Biz inanmış insanlarız

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ecevit Keleş, seçim çalışmaları kapsamında Serdivan ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
4 Mart 2014 Salı 20:04

Siyasetten Zengin Olanı Allah Bildiği Gibi Yapsın…

CHP Sakarya Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş seçim çalışmaları kapsamında yanında, CHP İl Başkanı Oğuz Curoglu, CHP Milletvekili Engin Özkoç ve CHP Akyazı Belediye Başkan Adayı Sami Aydın ile Akyazı’nın Altındere Beldesi’nde ziyaret ettikten sonra Kuzuluk’ta esnafı ziyareti yaptı.
3 Mart 2014 Pazartesi 21:00

Kent Şurasının Şubat Ayı Toplantısı Yapıldı

Sakarya Kent Şurası 42. Şubat ayı toplantısı yapıldı. Yapılan Kent Şurası toplantısının bu ayki konuğu CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş'ti.
26 Şubat 2014 Çarşamba 23:55

SAKARYA’DA SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ.

Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Başkan Adayı Ecevit Keleş; “Sakarya’da sıkmadık el bırakmayacağız.” diyerek başladığı siyaset yollarında Sakarya’yı karış karış geziyor.
25 Şubat 2014 Salı 12:52

KELEŞ; KAHVELERDE BÖYLE İŞ BEKLEMEYECEKSİNİZ

Sakarya’da CHP’yi seçimin ortağı haline getiren CHP Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Keleş, Erenler ve Söğütlü ilçelerinin mahalle ve köylerine çıkarma yaptı.
22 Şubat 2014 Cumartesi 01:31

ÖZKOÇ;HENDEKTE DEĞİŞİM ZAMANI

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç,Partisinin Hendek adayı A.Selami Karakadı ve Büyükşehir Adayı Ecevit Keleş için çıktığı destek ziyaretlerini sürdürüyor.
20 Şubat 2014 Perşembe 21:55

CHP'liler Hanedan Tesislerinde bir araya geldi

CHP’liler Serdivan İlçe Örgütü’nün düzenlediği dayanışma gecesinde bir araya geldi. Hanedan Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Milletvekili Engin Özkoç, CHP İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş, SESOB Başkanı Hasan Alişan, İMO Başkanı Hüsnü Gürpınar, ilçe belediye başkan adayları ve partililer katıldı.
17 Şubat 2014 Pazartesi 01:32

Ecevit Keleş Akyazı’da başkan gibi karşılandı

CHP’nin Sakarya Büyükşehir Adayı Ecevit Keleş, Akyazı’da esnafla bir araya gelerek dertleşti, sorunları dinledi.
16 Şubat 2014 Pazar 00:00

Ecevit Keleş Hızlı Dönüş Yaptı

Ankara’dan Sakarya Belediye Başkan Adayı olarak dönen Sakarya’nın umudu Ecevit Keleş, muhteşem karışılamanın arkasından hız kesmeden ilçelerini gezmeye başladı. Vatandaşının sorunlarına dinleyerek çözüm projelerini sundu.
14 Şubat 2014 Cuma 02:34

ECEVİT KELEŞ’E ÇOŞKULU KARŞILAMA

Aday adayı olduğu günden bu yana çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Sakarya Büyükşehir belediye başkan aday adayı Ecevit Keleş, Ankara’dan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adayı olarak döndü. Keleş’i TEM Adapazarı gişelerinde yüzlerce partili coşkulu bir şekilde karşıladı.
12 Şubat 2014 Çarşamba 01:55

TEŞEKKÜRLER SAKARYA

ECEVİT KELEŞ'IN BASIN AÇIKLAMASI
21 Ocak 2014 Salı 00:31

KELEŞ’E BAŞKAN ÖZEL’DEN YANIT GECİKMEDİ

AK Parti İlçe Danışma Meclisinde konuşan Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, geçtiğimiz günlerde Kaynarca ile ilgili köy benzetmesinde bulunan CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş’e gönderme yaparak, “Hangi köyde 4 yıllık üniversite var” dedi.
30 Kasım 2013 Cumartesi 02:18

Ecevit Keleş CHP'den Aday Adayı oldu

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş bugün parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
10 Temmuz 2013 Çarşamba 23:04

CHP İl Başkanı Keleş'ten Geyve Ziyareti

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş beraberindeki partililerle birlikte Geyve ilçesinde bir takım açılış ve ziyaretlerde bulundu.
8 Temmuz 2013 Pazartesi 04:11

Söğütlü Belediyesine Yolsuzluk Suçlaması

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'ın yolsuzluk yaptığını iddia ederek elindeki belgelerle Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
24 Haziran 2013 Pazartesi 22:27

SÖĞÜTLÜ ÇUKUR TOZ VE TOPRAK İÇERİSİNDE

Sakarya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş, Söğütlü’de 2012 Ekim ayında başlayıp sonlandırılan doğalgaz altyapı çalışmalarının ardından ilçede yaşanan cadde ve sokak sorunlarıyla ilgili açıklamada bulundu.
18 Haziran 2013 Salı 02:44

CHP KARASU İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karasu 3’ncü İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Karasu İlçe Başkanlığı’nda düzenlendi. Toplantıya, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Ecevit Keleş, İlçe Başkanı Nurhan Aydın, İl ve Karasu İlçe Yöneticileriyle partililer katıldı.
3 Haziran 2013 Pazartesi 21:38

Keleş: CHP Oyları Sakarya'da % 25'e çıktı

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş Sakarya’da yükselmeye başlayan CHP ivmesinin belli kesimler tarafından aşağıya çekilmeye çalışıldığını belirterek tüm bunlara rağmen bugün CHP’nin Sakarya’daki oy potansiyelinin yüzde 25’e çıktığını söyledi.
24 Mayıs 2013 Cuma 00:23

ECEVİT KELEŞ İSLAM ALEMİNİN REGAİP KANDİLİ’Nİ KUTLADI

Sakarya CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutladı.
16 Mayıs 2013 Perşembe 01:14

CHP ERENLER’DEN ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI

CHP Erenler İlçe Kadın Kolları, Anneler Günü dolayısıyla bir kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş de katılırken programda partiye yeni katılan bayanlara da parti rozeti takıldı.
10 Mayıs 2013 Cuma 00:42

İNSANLARI DİNLEMEK İÇİN AKİL OLMAYA GEREK VAR MI?”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi, 2 Mayıs 2013 Perşembe günü Sakarya’ya gelecek olan Akil İnsanlar ile alakalı olarak basın açıklamasında bulundu. CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, sadece insanları dinlemek için akil olmaya gerek olup olmadığını sordu.
1 Mayıs 2013 Çarşamba 21:31

KELEŞ’TEN AKİL İNSANLAR YORUMU

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş 2 Mayıs’ta Sakarya’ya gelecek olan Akil insanlar heyetiyle ilgili konuştu. Akil insanlar benzeri bir grubun Osmanlı’nın son dönemlerinde de ortaya çıktığını kaydeden Keleş, vatandaşın akil insanları hazmedemediğini ve kabul etmediğini ileri sürdü.
1 Mayıs 2013 Çarşamba 04:22

CHP’DEN 23 NİSAN MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)İl Başkanı Ecevit Keleş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
23 Nisan 2013 Salı 03:35

ECEVİT KELEŞ POLİS HAFTASI’NI KUTLADI

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Polis Teşkilatının kuruluşunun 168’inci yıldönümünü içeren Polis Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
10 Nisan 2013 Çarşamba 01:42

CHP’LİLER EMLAK KOMİSYONCULARIYLA BULUŞTU

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Yönetiminden Nazmi Seviç, Hayriye Atabey Okyay, Muammer Yavuz, Azize Çeroğlu, Ahmet Kadıoğlu ve Adapazarı Eski İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, Adapazarı Emlak Komisyoncuları Meslek Odası’nı ziyaret etti.
5 Nisan 2013 Cuma 21:03

CHP KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş,İl Kadın Koları Başkanı Füsun Çetin, İl Yönetiminden Ahmet Kadıoğlu, Nazmi Seviç, Zeynal Atalay, Hayriye Atabey Okyay, Azize Çeroğlu ve Adapazarı Eski İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, Sakarya Kafkas Kültür Derneği’ni ziyaret etti. CHP’li heyeti, Sakarya Kafkas Kültür Derneği Başkanı Orhan Sarı ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.
5 Nisan 2013 Cuma 01:42

MİLLETVEKİLİ YAVUZ’DAN CHP İL BAŞKANINA CEVAP:

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’in yerel bir gazetede verdiği demecinde AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u yalancılıkla suçlamasına Yavuz’dan cevap geldi. Yavuz, “Bizi yalan veya yalancılıkla suçlamak kimsenin haddine değildir. Hele hele CHP il Başkanının hiç haddine değildir” dedi.
2 Nisan 2013 Salı 21:10

ECEVİT KELEŞ “KENTSEL DÖNÜŞÜME DEĞİL RANT DÖNÜŞÜMÜNE KARŞIYIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş, Kentsel Dönüşüm uygulamalarıyla ilgili basın açıklamasında bulundu.
23 Mart 2013 Cumartesi 02:17

KRONİK SORUN KARAÇAM NEREDE

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş, idari yönden Geyve’ye imar bakımından Arifiye’ye bağlı olan Karaçam Mahallesi’ndeki durum hakkında “ Bir mahalleyi bile tek elden yönetemiyorlar, imar orada, idare şurada, Karaçam ne
21 Şubat 2013 Perşembe 07:43

Keleş; Düşüncü ve Dayanışma Platformu’nun konuğu oldu

Sakarya Düşüncü ve Dayanışma Platformu; Tuna Tan Tesisleri’nde düzenlediği Toplantısı’nda CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’i konuk etti.
18 Şubat 2013 Pazartesi 10:56

ECEVİT KELEŞ, AKP’Yİ SÜPÜRECEĞİZ

Zirai Aletler Sanayi Sitesi’nde bulunan Süpürgeciler sitesini ziyaret eden İl Başkanı Ecevit Keleş,”AKP’yi süpüreceğiz” dedi.
17 Şubat 2013 Pazar 01:40

Canlı yayında savcılar göreve çağrısı!

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, canlı yayında Cumhuriyet Savcılarını göreve davet etti.
9 Şubat 2013 Cumartesi 21:41

SASİAD CHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Sakarya Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (SASİAD) CHP İl Başkanlığı’nı ziyarette bulundu. SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bahar ve beraberindeki heyeti CHP İl Başkanı Ecevit Keleş makamında ağırladı.
8 Şubat 2013 Cuma 21:49

CHP KARASU’DA BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Karasu İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Karasu İlçe Örgütü’nde yoğun katılımla gerçekleşti. İlçe Örgütü’nün yenilenmesiyle birlikte İl Başkanı Ecevit Keleş ve Milletvekili Engin Özkoç, örgütün açılışını yaptılar.
29 Ocak 2013 Salı 22:36

CHP KARASUSPOR DAYANIŞMA GECESİNE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindeki partililer, Karasuspor için düzenlenen dayanışma gecesine katıldı.
14 Ocak 2013 Pazartesi 17:05

Keleş, AK Parti Belediyelerinin sınıfta kaldığını söyledi

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş kar yağışı dolayısıyla kapanan köy yollarında incelemelerde bulundu. Keleş, AK Parti Belediyelerinin sınıfta kaldığını söyledi.
10 Ocak 2013 Perşembe 15:26

ECEVİT KELEŞ, ALTIN ALIP GÜMÜŞ VERECEKLER

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Karasu Sahilyolu Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınmasındaki yer değişimi kararı hakkında “ altın alıp gümüş verecekler “ dedi.
5 Ocak 2013 Cumartesi 17:27

DAMAT FERİT PAŞA SAKARYA’YA GELMİŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı’nda talihsiz açıklamalarda bulunan Eski HAS Parti Genel Başkanı, şu an AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı’nı üstlenen Numan Kurtulmuş’un,
31 Aralık 2012 Pazartesi 21:06

CHP’DEN KIYAFET SERBESTLİĞİ TEPKİSİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, herkes çocuğunu istediği gibi giydirsin demenin yoksullarla alay etmek olduğunu söyleyerek yeni kılık kıyafet yönetmeliğine tepki gösterdi.
4 Aralık 2012 Salı 23:13

ECEVİT KELEŞ CEMEVİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Abalı’da bulunan cemevini ziyarette bulundu.
29 Kasım 2012 Perşembe 20:44

ÖZEL DERSHANE TEMSİLCİLERİ CHP'Yİ ZİYARET ETTİ

Özel Dershaneler Sakarya Temsilcileri, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’i makamında ziyaret etti.
22 Kasım 2012 Perşembe 22:40

CHP’DEN YEREL KÜLTÜR DERNEĞİ’NE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindeki heyet, Sakarya Yerel Kültür Derneği’ni ziyaret etti.
16 Kasım 2012 Cuma 15:57

CHP’DEN ZİYARET TURU

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi ziyarette bulundu.
13 Kasım 2012 Salı 20:41

ECEVİT KELEŞ KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
25 Ekim 2012 Perşembe 18:27

CHP REFERANDUMA HAZIR

Cumhuriyet Halk Partisi Belde Örgütleri 21 Ekim Pazar günü yapılacak olan belediyelerin kapatılıp kapatılmamasıyla ilgili referanduma hazırlıklarını tamamladı. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, CHP Alifuatpaşa Belde Örgütü’nü ziyarette bulundu.
19 Ekim 2012 Cuma 03:08

CHP ABHAZYA’NIN ZAFER VE KURTULUŞ GÜNÜNDE

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber Abhazya’nın kurtuluşunun 19. yıldönümü dolasıyla Akbalık’ta düzenlenen 30 Eylül Abhazya'nın zafer ve özgürlük günü (Ayaayra) etkinliklerine katıldı
30 Eylül 2012 Pazar 18:22

Toçoğlu'ndan Keleş'e ağır eleştiri

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’i ağır sözlerle eleştirdi. Toçoğlu, Keleş’i kastederek “çamurcu başı” dedi.
26 Eylül 2012 Çarşamba 19:46

KUTSAL MEKANININ YAPIMINDA BİLE KAĞIT

Gar Meydanı’nda neden daha öne kamulaştırmaya başlanmadığını dile getirip, “Burada inadın bedeli sonucu fazladan kaç Türk Lirası vatandaşın cebinden çıktı?" diye soran CHP İl Başkanı Ecevit Keleş
14 Eylül 2012 Cuma 02:21

CHP SAKARYA TEŞKİLATINDAN BİR İLK

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş göreve gelmeden önce verdiği sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek,
8 Eylül 2012 Cumartesi 19:02

Keleş'ten yaylım ateşi

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu yolsuzluk ve usulsüzlüklerin üzerini örtmekle itham ederek ciddi hizmetler verilemediğini ileri sürdü
4 Eylül 2012 Salı 02:12

ECEVİT: BARIŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş 1 Eylül Dünya Barış Günü münasebetiyle bir basın açıklaması düzenledi.
1 Eylül 2012 Cumartesi 12:33

CHP çiçekler ve çelenkle Atatürk Anıtı’nda olacak.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, “CHP’liler yarın (30 Ağustos 2012) Atatürk’e çiçek ve çelenklerle koşacaklardır. Hiçbir güç bunu engelleyemeyecektir.” dedi.
29 Ağustos 2012 Çarşamba 22:23

DARIÇAYIRI DİLOVASI OLMASIN

ECEVİT KELEŞ: ÇİMENTO FABRİKASI TİGEM ARAZİSİNİ BİTİRİR
24 Ağustos 2012 Cuma 19:48

CHP’DEN YANIK’A TAM DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş ve milletvekili Engin Özkoç, Sapanca Yanık Köyü’ne giderek hızlı tren projesi kapsamında bölgede açılmak istenen taş ocağına karşı çıkan Yanıklılar’a destek sözü verdi.
19 Ağustos 2012 Pazar 22:06

GEYVE KÖY YERİNE DÖNMÜŞ !

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş,il yöneticileri Azize Çeroğlu,Hayriye Atabey,Nazmi Seviç,Hakan Torun ve Murat Çebi Geyve İlçe Örgütü’nün düzenlediği iftar programına katıldı.
16 Ağustos 2012 Perşembe 17:43

ECEVİT KELEŞ: ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLECEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş,İl Başkan yardımcıları Nazmi Seviç, Muammer Yavuz,il yöneticileri Murat Çebi,İbrahim Bircan, eski il başkanlarından Halit Çiftçi,Söğütlü İlçe Başkanı İrfan Karakuzu Söğütlü ilçe yöneticileri
7 Ağustos 2012 Salı 17:59

ARİFİYELİ’NİN KURTULUŞU CHP’DE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş,İl Başkan Yardımcıları Nazmi Seviç- Metin Küpçü,Arifiye İlçe Sekreteri Cengiz Dündar ,Arifiye İlçe Yöneticisi İsmail Şen ve Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Barış Sencap;
6 Ağustos 2012 Pazartesi 18:30

KOYUN CAN DERDİNDE KASAP ET DERDİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş iktidarın şeker politikasını ve Şeker Fabrikası yönetimini sert sözlerle eleştirdi.
2 Ağustos 2012 Perşembe 19:25

FINDIK ÜRETİCİSİ AÇLIKTAN ÖLSÜN MÜ?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş hükümetin fındık politikasını sert bir dille eleştirdi.Keleş, “Fındığın kg maliyeti 6 TL’yi bulmuşken üreticiye kg başına 3.5 – 4 TL vermek üreticiye sen açlıktan öl demektir” d
31 Temmuz 2012 Salı 18:06

CHPLİLER KARASU’DA

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş, Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın ve il yöneticisi Murat Çebi, Karasu eski İlçe Başkanı Enver Salman’ı Karasu’da ziyaret etti
12 Temmuz 2012 Perşembe 20:25

CHP’DEN NEZAKET ZİYARETLERİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş ve parti yöneticileri Salı günü bir dizi ziyaretlerde bulundu.
12 Temmuz 2012 Perşembe 02:15

AHMET SOĞUK HESAP VERMELİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş işini düzgün yapan Yapı-Denetim firmalarının AKP’li belediyeler tarafından zarara uğratılmasını ve kapatılmasını eleştirdi
5 Temmuz 2012 Perşembe 18:31

ÇARDAK KÖPRÜSÜ KAÇ CANA MAL OLACAK?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş, Pamukova Çardak Köyü Köprüsü’nün çiftçinin hasat döneminde ulaşıma kapatılmasını sert bir dille eleştirdi.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 17:05

Keleş terörü lanetledi

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş Salı günü Hakkari Dağlıca’da gerçekleştirilen hain saldırıyı kınadı.
21 Haziran 2012 Perşembe 00:11

Yenikent kötü zihniyet kurbanı

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş katıldığı radyo programında, Başbakan gelecek diye şehre makyaj yapan Sakaryalı yöneticileri eleştiri yağmuruna tuttu.
17 Haziran 2012 Pazar 01:35

HİZMET MAKAMI NEDEN BOŞ?

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Özel İdaresi Kanunu’na göre nüfusu 3 milyona kadar olan şehirlerin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini icra eden 2 bürokratı atama hakkı varken, hangi sebeple bu atamanın yapılmadığını yetkililere s
8 Haziran 2012 Cuma 01:15

Ecevit Keleş Basınla bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “CHP hatalı politikaları ile bu günlere geldi. Ancak bundan sonra partimiz; doğru, ilkeli, geniş katımlı bir politika izleyerek yoluna devam edecek” dedi.
26 Mayıs 2012 Cumartesi 00:30

Ecevit'ten Şehidimizin Eşine Taziye

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş geçen hafta içerisinde Hatay Avanosta şehit olan Teğmen Ahmet Tarım'ın eşi Neslihan Tarım'ın taziye ziyaretinde bulundu.
22 Mayıs 2012 Salı 20:40

19 MAYIS KUTLAMALARINDA İSTİKLAL MARŞI KRİZİ

Sakarya Atatürk Stadyumu’nda yapılan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında İstiklal Marşı’nın okunmaması ve saygı duruşunda bulunulmamasına tepki gösteren CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ecevit
19 Mayıs 2012 Cumartesi 15:10

CHP'de Ecevit Keleş seçimin galibi oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Kongresinde 186 delegenin oyunu alan Ecevit Keleş seçimin galibi oldu.
30 Nisan 2012 Pazartesi 22:58

Keleş: “Memnun etmezsek, yüzümüze tükürün!”

CHP Sakarya İl Başkan Adayı Ecevit Keleş, katıldığı radyo programında 29 Nisan’da yapılacak olan il başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak delegelere seslenerek, “Ecevit Keleş ve ekibi sizi memnun etmezse, gelin yüzümüze tükürün!” dedi.
14 Nisan 2012 Cumartesi 21:29

Ecevit: “4+4+4 pedagojik değil, ideolojik amaçlı”

Eğitim-Sen Genel Örgütlenme Sekreteri Mustafa Ecevit, 4+4+4 eğitim sistemi ile ülkenin geriye götürülmek istendiğini ve bu tasarının pedagojik değil, ideolojik amaçlı olduğunu öne sürdü.
19 Mart 2012 Pazartesi 20:07

21 ADAY ARASINDA TEKİM!

CHP milletvekili adayları Engin Özkoç, Gürkan Canol, Aydoğan Sezer, Ayça Taşkent, Ecevit Keleş ve Ümit Usal, İl Başkanı Yaşar Erdem, merkez İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım...
7 Haziran 2011 Salı 20:39

CHP’DEN KARAPÜRÇEK DOKURCUNA KONVOYLU ÇIKARTMA!

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları Engin Özkoç, Gürkan Canol, Ayça Taşkent, Ecevit Keleş ve Ümit Uysal CHP seçim otobüs ve minibüsleriyle toplu halde Karapürçek ve Akyazı ilçeleriyle Dokurcun Beldesi’ne adeta çıkartma yaptılar.
24 Mayıs 2011 Salı 18:31

Siyaset halka hizmettir

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ecevit Keleş bir basın toplantısı düzenledi.
5 Nisan 2011 Salı 04:07

Keleş Aday Adaylığını Açıkladı

Ecevit Keleş yoğun ilginin olduğu bir toplantıda CHP Sakarya milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Ecevit Keleş toplantıda önce Sakarya'nın sorunlarını anlattı sonra, "Bu sorunları çözemeyenlere bir ıslıkta sen çal" dedi.
22 Şubat 2011 Salı 18:19

CHP'de Ecevit Aday Adayı

- Yaklaşan genel seçimler öncesinde "Sayın Genel Başkanımızın da dediği gibi. En büyük umudumuz halk" diyen işadamı harita ve kadostra mühendisi Ecevit Keleş'te CHP'den aday adaylığını açıklayacak.
21 Şubat 2011 Pazartesi 11:01

Eğitim-Sen 24 Kasım’ı reddediyor

Eğitim-Sen Genel Örgütlenme Sekreteri Mustafa Ecevit, askeri cuntanın ürünü olduğu ve içinin boşaltıldığı gerekçesiyle 24 Kasım’ı reddettiklerini, onun yerine 5 Ekim’i Dünya Öğretmenler Günü olarak kutlamayı tercih ettiklerini söyledi.
23 Kasım 2010 Salı 01:19

Bülent Ecevit Sakarya'da anıldı

DSP Sakarya il Başkanlığında bir araya gelen partililer 2. ölüm yıldönümünde Ecevit'i andılar.
5 Kasım 2008 Çarşamba 03:02

Karaoğlan'a Son Veda

Geçtiğimiz hafta hayata veda eden Bülent Ecevit'in cenaze töreni başladı. Bülent Ecevit naaşı GATA'dan ayrıldı. Burada çıkış duası yapıldı. Törene Rahşan Ecevit, Yaşar Büyükanıt ve kuvvet komutanları hazır bulundu.
11 Kasım 2006 Cumartesi 05:39

Ecevit Komutanlarla Yan Yana Yatacak

Eski başbakanlardan Bülent Ecevit, Devlet Mezarlığı'nda Atatürk'ün silah arkadaşları ile yan yana yatacak.
8 Kasım 2006 Çarşamba 04:31

En Fakir Başbakan

Özal, Demirel, Çiller, Erbakan, Yılmaz, Erdoğan... Ya kendileri ya aileleri zengin. Ecevit tarihe en fakir başbakan olarak geçti
7 Kasım 2006 Salı 03:56

Ecevit Cumartesi Defnedilecek

Pazartesi akşamı toplanan Bakanlar Kurulu'nda Bülent Ecevit için yapılacak törenler konuşuldu.
7 Kasım 2006 Salı 02:56

DSP Genel Başkanı Sezer'den Açıklama

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) önünde yaptığı açıklamada, dün akşam vefat eden eski Başbakanlardan Bülnet Ecevit'in Salı veya Çarşamba günü toprağa verileceğini söyledi.
6 Kasım 2006 Pazartesi 05:05

Ecevit hayatını kaybetti

Eski Başbakan Ecevit hayatını kaybetti. Doktoru Mücahit Pehlivan, yaptığı açıklamada, Ecevit'in vefat ettiğini belirtti.
5 Kasım 2006 Pazar 21:06

Ecevit gözlerini açtı

Ecevit gözlerini açtı. Ecevit henüz konuşmuyor ancak eşi Rahşan Ecevit ile elini tutarak anlaşıyor.
12 Ağustos 2006 Cumartesi 08:03

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free