hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2 Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı CHP Serdivan'da salona sığmadı Enerjide örnek şehir Sakarya MÜSİAD Sakarya 9.’uncu Çalıştayını gerçekleştirdi. SEDAŞ Dağıtım Hattına Düşürülen Anten Şebekede Büyük Hasar Oluşturdu. Tarihi çeşmeler yenileniyor İki yatırıma Ankara’dan destek Durmuş’tan 14 Şubat Ziyaretleri “Sanayi İşbirliği Projeleri'' SATSO'da anlatıldı
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
 
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
 
CHP Serdivan'da salona sığmadı
CHP Serdivan'da salona sığmadı
 
Enerjide örnek şehir Sakarya
Enerjide örnek şehir Sakarya

dahil haberleri

Sakaryaspor’un şampiyonluğuna inancımız tam

Sakaryaspor’un yeni sezon öncesinde kadrosuna dahil ettiği isimlerin toplu imza töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “İnşallah bu ligden bir an evvel kurtularak Sakaryasporumuzun hak ettiği liglere ulaşmasını temenni ediyoruz. Şampiyonluğa inancım tam”
4 Temmuz 2018 Çarşamba 05:56

ÖZKOÇ, SAKALLIOĞLU’NU MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

CHP Sakarya Milletvekili, Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sakarya’nın gözde okullarından Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi’nin nitelikli okullar listesine dahil edilmemesini, Meclis gündemine taşıdı.
16 Nisan 2018 Pazartesi 23:02

Bisiklet takımı yeni sporcularla imzalıyor

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “2020 Dağ Bisikleti Maraton Dünya Şampiyonası’nın tanıtımı ve Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bisiklet Takımımızın kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerin imza töreni gerçekleştirilecektir.
25 Aralık 2017 Pazartesi 05:22

“İçmesuyu yatırımında daha iyi bir şehir yok”

SASKİ tarafından şehir genelinde oluşturulan entegre içmesuyu sistemi yüzde 90’ın üzerine çıktı. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “2014 yılında çıkan Yeni Büyükşehir Yasası ile devraldığımız 375 mahallenin yüzde 90’nını entegre içmesuyu ağımıza dahil ederek kaliteli ve kesintisiz su ulaştırıyoruz. 2018 yılının sonuna kadar SASKİ olarak inşallah tüm mahallelerimize dünya standartlarında içmesuyu ulaştırmış olacağız” dedi.
7 Ekim 2017 Cumartesi 19:56

Yeni parklar için ihale tamam

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında bulunan birçok parka yeni oyun gruplarının dahil edilmesi için ihale gerçekleştirildi.
3 Temmuz 2017 Pazartesi 22:29

Binlerce dönüm tarım arazisi suyla buluşuyor

Yeni Büyükşehir Yasası ile birlikte Büyükşehir Belediyesi yetki alanına dâhil edilen göletlerin SASKİ tarafından bakım ve gerekli iyileştirmeleri yapılıyor.
14 Haziran 2017 Çarşamba 23:47

ÖZKOÇ: “KOCAELİ’NDEKİ EMEKLİYE KONUT VAR, SAKARYA’YA YOK. NEDEN?”

CHP Sakarya Milletvekili, Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) yürüttüğü Emekli Projesi’ne, Sakarya’nın dahil edilmemesine tepki gösterdi.
12 Nisan 2017 Çarşamba 03:21

SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİNDE TYP KURA ÇEKİMİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN,” Yeni bir istihdam seferberliği başlatıyoruz.”dedikten sonraSakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) ile Söğütlü Belediyesi işbirliği ile sürdürülen Toplum Yararına Program dahilinde Söğütlü Belediyesine bağlı olarak çalışacak olanlar için Söğütlü 1.Noter huzurunda sıralama kura çekimi yapıldı.
17 Mart 2017 Cuma 17:34

SEDAŞ DAHA ÇEVİK BİR ARAÇ PARKI OLUŞTURUYOR

SEDAŞ, tüketicilerine verdiği dağıtım hizmetlerinin geliştirilerek sürdürülmesi için yatırımlarına devam ediyor. SEDAŞ kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere dağıtım hizmet araçlarının yenilenmesi konusunda 120 adet yeni aracını filosuna dâhil etti.
16 Mart 2017 Perşembe 21:31

Hoca ve talebeyi ancak ölüm ayırır

Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘İstanbul’un İzinde Anadolu’dan Çizgiler III’ isimli program dâhilinde düzenlenen panel ve ardından açılışı gerçekleştirilen Hat Sanatı İcazet Sergisi ile son buldu.
29 Ocak 2017 Pazar 21:26

Aydın Petrol Adeta Bir İstikrar Abidesi

Sakarya ili genelinde (ilçeler dâhil) 2016 yılı Kurumlar Vergisi rekortmenlerinin (ilk yüze giren) isimleri geçtiğimiz günlerde açıklandı. İlimizdeki en yüksek vergi ödeyen şirketler arasında, kendi sektöründe son yirmi yıldır başı çeken Aydın Petrolcülük ve Tic. A.Ş. , bu sene de geleneği bozmadı.
27 Temmuz 2016 Çarşamba 01:02

Bu Yıl Tek Hedef Şampiyonluk!

Büyükşehir Basket, 2016 – 2017 sezonu öncesi kadrosuna dahil ettiği isimlere imza attırdı.
12 Temmuz 2016 Salı 22:43

Büyükşehir Basket O İsimlerle İmzaladı

Büyükşehir Basketbol Takımı, yeni sezon öncesinde önemli isimleri kadrosuna dahil etti.
27 Haziran 2016 Pazartesi 21:47

Kocaali’de Doğal Gaz İçin Geri Sayım Başladı

Kocaali İlçesini de hizmet alanına dâhil ederek yatırımlarına tüm hızıyla devam eden AGDAŞ 2016 Ağustos ayı sonundailçeye gaz arzı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.
7 Nisan 2016 Perşembe 17:38

SAÜ ÖĞRENCİ KONSEYİNDEN EYLEM ÇAĞRISI‏

Önümüzdeki Bahar dönemi de dahil olmak üzere Üniversite Senatosu bütünleme sınavlarını kaldırmıştır. Halbuki öğrencilerin çok büyük bir kısmı yaz okulu ve bütünleme sınavlarının bir arada yapılmasını istemektedir.
3 Aralık 2015 Perşembe 20:49

ADAPAZARI BELEDİYESİ 3 AYDA 70 BİN TON ASFALT ATTI

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü belediye sınırlarına yeni dahil olan mahallelerle birlikte 3 ayda 70 bin ton asfalt attı.
5 Ekim 2015 Pazartesi 20:10

SASKİ’NİN SAYAÇ TAKTIĞI 284 MAHALLENİN 275’İNDEN AK PARTİ BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTI

7 Haziran Genel Seçimlerinin en çok tartışılan konularının başında Büyükşehirlere yeni dahil olan mahallelere su saati takma çalışmaları geliyordu.
21 Haziran 2015 Pazar 22:31

İÇMESUYU ARITMA TESİSİ GELİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu ve Kocaali için yeni bir içmesuyu müjdesi daha verdi. Yeni yasayla hizmet alanına dahil olan Karasu ve Kocaali için altyapı ve içmesuyu yatırımlarını sürdüren Büyükşehir, şimdi de bu ilçelere ortak içmesuyu arıtma tesisi inşa ediyor.
13 Mayıs 2015 Çarşamba 21:19

Muhtarlar Hizmet Ortaklarımızdır

7 ilçeden gelen muhtarlar ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Yasası ile hizmet sınırlarımıza dahil olan ilçelerimize kısa süre içerisinde önemli projeler kazandırdık.
26 Mart 2015 Perşembe 01:10

Başkan Toçoğlu: “Ulaşımda Kalıcı Çözümleri Hedefleyen Yeni Projeler Üreteceğiz”

Kampüs ulaşımına katılacak 15 yeni araç ve şehir içi toplu taşıma hizmet filosuna dahil edilecek 10 otobüsün hayırlı olmasını dileyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, yeni yatırımlar ile ulaşım altyapısını güçlendirmeye devam edeceklerini müjdeledi.
9 Mart 2015 Pazartesi 22:17

İtfaiye Filosuna 8 Yeni Araç Eklendi

İtfaiye Teşkilatının filosuna dahil ettiği 8 yeni aracı inceleyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini en iyi şekilde korumak, olası yangınları ve kazaları en az zararla atlatabilmek için filomuza sekiz yeni araç kazandırdık.
17 Şubat 2015 Salı 19:55

Gizem Frit Akkök Holdinge Satıldı

Kimya sektöründe üretim yapan Gizem Frit, Akkök Holding’e satıldı. Gizem Frit, Ak-Kim Kimya Sanayi A.Ş bünyesine dahil edilirken, iki firmanın genel müdürleri satış sonrası basın karşısına çıkarak soruları yanıtladı.
15 Ocak 2015 Perşembe 23:06

Rektöre Twitter Fenomeni Ödülü

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Kulüplerinin ortaklaşa düzenlediği programda SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a “Yılın Twitter Fenomeni” ödülü verildi. Ödülü alan Elmas, “Öğrenciler neredeyse bizlerde onlarla birlikte oradayız. Twitter da dahil” dedi.
21 Aralık 2014 Pazar 00:48

Binalar Yıkıldı Yeşil Alan Genişliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne devrolan Kent Park içerisindeki Özel İdare Lojmanlarında yıkım çalışmalarının başlatıldığını açıklayan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Vardar, “Lojmanların bulunduğu alanı Kent Park sınırlarına dâhil ediyoruz.
9 Aralık 2014 Salı 01:38

Tempolu Yürü Diyabeti Yen

Adatıp Hastanesi Dahiliye Uzmanı Doktor Coşkun Zergeçit, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Uzman Doktor Zergeçit , diyabetin günümüzde en önemli hastalıklardan biri olduğunu ifade ederek, “ Sakarya’da diyabete yakalananların sayısı giderek artmaktadır” dedi.
15 Kasım 2014 Cumartesi 08:32

Saski İlçelerdeki Kayıp Kaçakların Peşine Düştü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve SASKİ Genel Müdür Vekili Coşkun Öncel, ilçelerin büyükşehir sınırlarına dahil olmasıyla birlikte kayıp kaçakların arttığını belirterek, önümüzdeki sene içerisinde kaçakları önlemeye çalışacakları
13 Kasım 2014 Perşembe 00:36

"insülin Kısırlık Yapmaz"

Özel Dünyam Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Mesut Polat, hastaların insülin ile ilgili yanlış inanışlarının olduğunu belirterek, İnsülin kısırlık yapmaz. İnsülin sayesinde kişinin şeker düzeyi düzgün regüle olursa kısırlık ve çocuk sahibi olma
11 Kasım 2014 Salı 16:30

Uzman Doktor Kaya Tıp Merkezi?nde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi uzman doktor kadrosuna yeni bir ismi daha ekledi.Tıp Merkezi Başhekimi Ayhan Ak, ?Merkezimizde Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, A
10 Kasım 2014 Pazartesi 23:36

İzmit Belediyesi Köyleri Önemsiyor

İzmit Belediyesi köylere büyük önem veriyor.Geçtiğimiz 30 Mart seçimlerinden sonra 50 köyün sorumluluğunun dahil olduğu İzmit Belediyesi yetkilileri sık sık köyleri ziyaret ediyor. Haftanın en az bir gününü köylere ayıran belediyenin üst
8 Kasım 2014 Cumartesi 01:46

Bin 850 Berber Esnafına Başkan Toçoğlu’ndan Müjde

Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan ilçeleri de dahil olmak üzere yaklaşık bin 850 berberi ilgilendiren Hafta Tatili Uygulaması hakkında açıklamalarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:36

Milletvekili Çelik'ten Hastalara Moral Ziyareti

AK Parti Sakarya Milletvekili Dr. Hasan Ali Çelik Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, dahiliye ve nefroloji bölümündeki yatan hastaları ziyaret etti. Ziyarette kendisine hastane başhekimi Prof. Dr. Zekeriya İlçe ve bölüm doktorları eşlik etti.
18 Temmuz 2014 Cuma 22:37

Kuzeyin İçme Suyu Ve Atık Su Sorununa Çözüm

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yeni büyükşehir yasasının yürürlüğe girmesi ile Büyükşehir hizmet sınırlarına dahil olan Karasu, Kocaali ve Kaynarca’nın içmesuyu sorununa kesin çözüm getirmek için çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade etti.
4 Temmuz 2014 Cuma 23:16

PROF. DR. AYDIN ŞEREF KÖKSAL’DAN RAMAZAN UYARILARI

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dâhiliye ve Gastroenteroloji ABD uzmanı Prof. Dr. Aydın Şeref Köksal, Ramazan ayında oruç tutacak mide ve karaciğer hastalarına uyarılarda bulundu.
27 Haziran 2014 Cuma 23:03

MUHTARLARA SEMOS’LU BİLGİSAYAR

Türkiye’de ilk olan Elektronik Muhtarlık Otomasyon Projesi ile Büyükşehir hizmet sınırlarındaki tüm muhtarların buluşacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir sınırlarına yeni dahil olan 358 muhtarımız SEMOS’la buluşacak.
12 Haziran 2014 Perşembe 04:06

TIP MERKEZİNE UZMAN DOKTOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi Dahiliye Bölümü’nde görev değişikliği gerçekleşti.
27 Mayıs 2014 Salı 22:03

HAFRİYAT ARAÇLARI TAKİP ALTINDA

Sakarya Büyükşehir hizmet sınırlarına yeni dahil olan ilçelerde hafriyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve çalışanlar ile bir araya gelen Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Yılmaz Çiğdem, katılımcılara “İnşaat Yıkıntı Atıkları ve Hafriyat Yönetimi” hakkında bilgi verdi.
24 Mayıs 2014 Cumartesi 02:10

KOCAALİ’YE 42 MİLYON TL’LİK ALTYAPI YATIRIMI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ilçe yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir sınırlarına dahil olan ilçelerde altyapı çalışmalarına başladıklarını müjdeleyen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin tüm ilçelerinde modern altyapı inşa ediyoruz.
28 Nisan 2014 Pazartesi 20:07

MİLLİ BASKETBOLCU ERDEM TÜRETKEN BÜYÜKŞEHİRDE

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı daha önce Darüşşafaka, Beşiktaş Cola Turka, Galatasaray Cafe Crown ve Trabzonspor gibi önemli takımların formasını giyen, Milli Takıma kadar yükselen başarılı sporcu Erdem Türetken’i kadrosuna dahil etti.
4 Mart 2014 Salı 19:36

İSLAM, MUHARREM’İN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ DAVAYA MÜDAHİL OLDUKLARINI BELİRTTİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Van'ın Gürpınar ilçesine bağlı Çalık mezrasında 1,5 yaşındaki Muharrem Taş'ın ölümüyle ilgili açılan kamu davasına bakanlığının müdahil olduğunu belirterek, Sağlık Bakanlığı’nın da gerekli soruşturmayı yaptığını söyledi.
15 Şubat 2014 Cumartesi 23:24

Sakarya Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 4 yeni yol süpürme aracı dahil oldu.
3 Aralık 2013 Salı 22:02

KARAPÜRÇEK BAL ÜRETİM ORMANI HIZLA OLUŞTURULUYOR

Akyazı Orman İşletme Müdürlüğü, Karapürçek Orman İşletme Şefliği sınırları dâhilinde bulunan Karapürçek Bal Üretim Ormanı proje sahası içerisinde 1 hektarlık alanda arı konaklama yeri için ekskavatörle diri örtü temizliği ve düzeltme çalışmaları yapıldı.
8 Ekim 2013 Salı 03:18

Erenlerde Parklar periyodik olarak bakımdan geçiyor

Erenler İlçesi dahilinde bulunan çocuk parkları periyodik olarak bakıma alınıyor. Erenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde bulunan çocuk parkları ve fitness grupları bakımdan geçiriliyor.
8 Ağustos 2013 Perşembe 00:49

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam Açıklaması

Sakarya'nın Karasu ilçesinde devam eden KÖYDES projeleri hakkında bilgi veren Kaymakam Şafak Gürçam, eldeki imkanlar dahilinde köylere yönelik çalışmaları yaptıklarını söyledi.
14 Temmuz 2013 Pazar 05:40

70 Kişilik Sakarya Umke Ekibi 97 Kişiye Çıktı

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün Sakarya Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE)'nin 2013 yılı faaliyet planı dahilinde Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü'nde bu yılki ikinci UMKE Temel Eğitimi gerçekleştirildi.
3 Temmuz 2013 Çarşamba 03:00

SAKARYA HALK SAĞLIĞI PERSONELİ EĞİTİMDEN GEÇİYOR

Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesindeki personele yönelik Kişisel ve Mesleki Gelişim Eğitimi veriliyor. Mayıs ayı içinde başlayan eğitimlerde bugüne kadar 141 personel eğitim alırken, 80 personele de 2 günlük uyum eğitimi verildi. Müdürlük bünyesinde çalışan diğer 355 personelin de eğitimleri belirlenen plan dahilinde tamamlanacak.
29 Mayıs 2013 Çarşamba 22:10

ÇİFTÇİLERE MAZOT VE GÜBRE DESTEĞİ UYARISI

Çiftçi Kayıt Sistemine (ÇKS) dahil olan çiftçilerin Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Destekleme Ödemesi alabilmesi için 29 Mart 2013 tarihine kadar il veya ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine başvurmaları gerekiyor.
1 Mart 2013 Cuma 00:04

ÖĞRENCİLERE OKUL SÜTÜ DAĞITIMI BAŞLADI

Sakarya’daki özel okullar dahil anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine, pazartesi, çarşamba ve cuma günlerinde 200 ml ambalajlı, yağlı, sade UHT içme sütü dağıtımına başlandı.
18 Şubat 2013 Pazartesi 16:04

MUHTARLARLA VEDALAŞTI

Kaymakam Akın YILMAZ; Tüm Köylerin sorunlarının tespit edilerek yetkileri dahilinde çözüldüğünü, Kaymakamlığı aşan konuların Valilik Makamına sunulduğunu,
2 Ekim 2012 Salı 22:39

Kobal: Yetim hakkı yiyen, cezasını çeker!

Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Adapazarı Kasaplar Odası Başkanı Nihat Kobal, katıldığı radyo programında, Jandarma’nın, Sakarya da dahil, toplam 3 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiği operasyon sonrasında gözaltına alınan..
1 Temmuz 2012 Pazar 03:09

SAKARYA KÖPRÜSÜ KADERİNE TERK EDİLDİ

Sakarya’nın sembolü olan ve Sakaryaspor ve Büyükşehir Belediyesi dahil birçok kurumun ambleminde yer alan eski Sakarya Köprüsü kaderine terk edildi.
30 Mayıs 2012 Çarşamba 21:17

Devlet-Vatandaş İş Birliği Projesi

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Sakarya Emniyet Müdürlüğünün araç filosunu yenilemek amacıyla düzenlenen 'Devlet-Vatandaş İş Birliği Projesi' dahilinde gerçekleştirilen anahtar teslim törenine katıldı.
24 Mayıs 2012 Perşembe 16:11

ÖZEL İDAREDEN 2 MİLYON 56 BİN LİRA ÖDENEK

Sakarya İl Özel İdaresi 2011 yılı içinde İl Bütçesi dahilinde destek ve ödenek sağlanması konusunda İl Sağlık Müdürlüğü’ne yapım işlerinde 1 milyon 733 bin 320,41 liranın kullanımını sağlarken...
22 Nisan 2012 Pazar 19:46

25 ADAY MEMUR YEMİN ETTİ

Sakarya İl Özel İdaresi genişleyen çalışma alanı ve hizmet çeşitliliğinden kaynaklanan memur personel ihtiyacını KPSS’den temin ettiği memurlar ile güçlendirerek çalışmalarını hızla devam ettirirken geçen yıl İdare kadrosu’na dahil olan 25 ada
16 Nisan 2012 Pazartesi 19:04

CHP boş durmuyor

Ankara Tandoğan’da yapılacak olan eğitim mitingine AKP’liler dahil herkesi davet eden CHP İl Başkanı Yaşar Erdem elektrik faturaları konusunda yoksulları sevindirecek bir de mesaj verdi.
26 Mart 2012 Pazartesi 15:18

Sahte Çek Çetesine Büyük Darbe

Aralarında Sakarya'da dahil 14 farklı adrese yapılan baskınla sahte çek çetesine büyük darbe vuruldu.
17 Aralık 2011 Cumartesi 02:38

SATSO sizindir ve bizler her zaman hizmetinizdeyiz

SATSO 28.Meslek Grubu (Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık Faaliyetleri) dahilinde olan Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ambalaj Malzemeleri Satışı Sektörüne yönelik istişare toplantılarının ikincisini SATSO Sosyal Tesisleri'nde düzenledi
10 Aralık 2011 Cumartesi 20:40

15 günde 117 sokak asfaltlanacak

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaptığı plan program dahilinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
15 Kasım 2011 Salı 20:19

SATSO 28.meslek Komitesi toplandı

SATSO 28.meslek Komitesi (Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık Faaliyetleri) Meslek grupları dahilinde olan Endüstriyel Temizlik Ürünleri Ve Ambalaj Malzemeleri Satışı Sektörüne yönelik bir istişare toplantısı düzenledi.
31 Ekim 2011 Pazartesi 20:55

Belde belediyeleri 2014'te kapanacak

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, 2014 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde Sakarya’da Büyükşehir Belediyesi dahil 17 belediyenin seçime gireceğini tüm belde belediyelerinin kapanacağını söyledi.
13 Ekim 2011 Perşembe 21:34

Tunatan'dan Sakarya mutfağı!

Sakarya mutfağını geliştirmek için devamlı çalışmalar yapan Tunatan tesisleri,Sakarya mutfağına 12 tad daha dahil etti..
19 Ocak 2011 Çarşamba 03:02

SATSO Başkanı Akgün Altuğ'dan konferansa davet

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Global Girişimcilik Haftası dahilinde ilk etkinliklerine tüm girişimcileri davet etti
8 Kasım 2010 Pazartesi 02:37

Çete Operasyonu 8 tutklama

Kocaeli dahil 5 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.
4 Temmuz 2010 Pazar 09:36

İşte yeni meclis üyeleri!

Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Zeki Toçoğlu dâhil 42 kişiden oluşan Büyükşehir Meclisi'nde görev yapacak belediye meclis üyeleri beli oldu.
5 Nisan 2009 Pazar 20:21

Aranan 2 Şahıs, İstanbul'da Yakalandı.

Çeşitli illerde cinayet dahil birçok suçtan aranan 2 şahıs, İstanbul'da yakalandı.
17 Şubat 2009 Salı 17:23

Yine Kara Haber 4 Şehit 9 Yaralı

Terör örgütü PKK'ya karşı yürütülen operasyonlar dahilinde Şırnak- Gabar Dağı'nda yapılan operasyonda asker ve bir grup terörist arasında çatışma çıktı.
13 Kasım 2007 Salı 12:31

Atatürk'ü anıyoruz

Ankara’da ilk tören sabah Anıtkabir’de düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, protokole dahil devlet erkanının oluşturacağı kortej eşliğinde Aslanlı Yol’dan yürüyerek saat 09.05’de mozoleye çelenk koyacak.
10 Kasım 2007 Cumartesi 04:22

Buda Köylünün Taşımalı Sistemi

Adapazarı merkeze bağlı Dernekkırı Köyü İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören 70 öğrenci, oturdukları köyler taşımalı eğitim sistemine dahil edilmeyince öğle yemeğinden faydalanamıyor.
25 Eylül 2007 Salı 18:38

Başkan Duran Haklı Dinledi

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, halk gününde vatandaşlarla görüştü. Vatandaşların şikayet, istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Duran sıkıntıların imkanlar dahilinde giderileceğini söyledi.
20 Eylül 2007 Perşembe 10:11

Devlet’te yatılı nöbetler kalktı!

Sakarya Devlet Hastanesi’nde dahiliye ve genel cerrahi uzmanlarının tuttuğu yatılı nöbetler kaldırıldı.
27 Nisan 2007 Cuma 05:35

Seri katillerin dehşet itirafları !

Sakarya dahil olmak üzere çeşitli illerde cinayet işleyen Yiğit Bekçe ve Mehmet Karahasan mahkemede dehşet anlarını anlattı..
6 Nisan 2007 Cuma 15:06

Başkent Araştırma'nın Seçim Anketi

Başkent Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından Sakarya'da dahil olmak üzere 28 ilde önemli bir seçim anketi yapıldı. İşte sonuçlar:
5 Nisan 2007 Perşembe 12:33

200 bin işçiye kadro müjdesi !

Belediyeler dahil kamuda çalışan geçici işçilerin kadroya alınmasına ilişkin kanun tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu. Tasarı belediyeler dahil kamuda çalışan yaklaşık 200 bin geçici işçinin kadroya alınmasını öngörüyor.
7 Mart 2007 Çarşamba 05:33

Sedaş'tan kesinti uyarısı

SEDAŞ, Enerji Nakil Hattına dahil olacak abone bağlantısının yapılabilmesi için Güney Mobilyacılar trafo kabininden, Sakarya Sanayi çıkışının orta gerilim hattında enerji kesintisi uygulanacak.
13 Aralık 2006 Çarşamba 12:45

Toplantı başladı !

Birliğin Balgat'ta bulunan genel merkez binasında yapılan ve Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın başkanlığındaki toplantıya, Fenerbahçe dışındaki tüm kulüpler katılırken, Beşiktaş ve Sakaryaspor temsilci düzeyinde toplantıya dahil oldu.
23 Kasım 2006 Perşembe 13:33

Tek alternatif ben olmalıyım

Sevilen dizi Arupa Yakası'ndan ayrılan Ata Demirer'in yerine diziye dahil olan Tolga Çevikle Vatan'dan Tuğçe Tatari konuştu.
28 Haziran 2006 Çarşamba 17:19

Operasyonun adı 'Kurt Kapanı'

Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve "Kurt Kapanı" adı verilen operasyonla Sakarya'da dahil olmak üzere 5 ilde 1 i kadın 9 kişi gözaltına alındı.
13 Haziran 2006 Salı 23:11

21 YTL ye 5 yıldızlı tatil

21 YTL ödeyerek 'her şey dahil' li bir tatil yapmak istiyorsanız bu haber tam size göre. 5 yıldızlı otellerle anlaşan bir site, 21 YTL'ye tatil satınca, tam 25 bin kişiyi tatile gönderdi.
17 Nisan 2006 Pazartesi 09:56

Nazi'ler 1000 Türk'ü Yakmış

Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, bağımsız kaynaklara göre, Almanya sınırları dahilinde Naziler tarafından katledilen Türk asıllıların sayısının 1000 civarında olduğunu bildirdi.
26 Şubat 2006 Pazar 09:22

İntihar Girişimlerine Psikososyal Destek

İntihar girişimlerini acil servislerde kayıt altına almak ve bu alanda veri tabanı oluşturmak amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından Sakarya dahil 30 ilde "Acil Serviste İntihar Girişimlerine Psikososyal Destek ve Krize Müdahale"
22 Şubat 2006 Çarşamba 08:47

Zonguldak 11 - Sakarya 0

Zonguldak Sağlık İl Müdürü Murat İlikhan, 2005 yılında Zonguldak'ta 11 kişinin organ bağışında bulunduğunu belirtti. Sakarya dahil 16 ilde ise 2005 yılında hiç organ bağışında bulunan vatandaş olmadığını bildirildi.
17 Şubat 2006 Cuma 12:47

Memurlara Ek Zam Müjdesi

Din görevlileri, memurlara yönelik ek zam paketine dahil edildi. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın öğretmen, hâkim-savcı ve polise ek zam müjdesine din görevlileri de eklendi. 400-450 milyon YTL'lik ek zam paketinde en yüksek zam öğretmenin.
7 Şubat 2006 Salı 20:44

Adasu'dan Tahsilat Kolaylığı

2516 sayılı Büyükşehir Kanunu gereği, Büyükşehir’e dahil edilen yeni yerleşimlerle birlikte abone sayısı her geçen gün artan ADASU, hizmet alanındaki vatandaşlara kolaylıklar sunmaya devam ediyor.
30 Aralık 2005 Cuma 14:19

Eğitimcilerin Yürüyüşü Trafiği Tıkadı

İzmit'te Sakarya'da dahil olmak üzere gelen öğretmenler, yağmur altında "Büyük Eğitimci Yürüyüşü" etkinliğine katılınca İzmit trafiği, felce uğradı. İstanbul'da başlayan "Büyük Eğitimci Yürüyüşü"
25 Kasım 2005 Cuma 21:13

Öğretmenlere Özel Kredi

Vakıfbank, yaklaşan Öğretmenler Günü nedeniyle emekliler dahil tüm öğretmenlere 24 ay vadeli ve yüzde 1.45 faizle özel kredi uygulaması başlattı.Vakıfbank'tan yapılan açıklamaya göre, maaş ödemesini Vakıfbank'tan alan öğretmenlere,
19 Kasım 2005 Cumartesi 09:22

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1955 Yeni Alsancak Limanı'nın temeli Başbakan Adnan Menderes tarafından atıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free