hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı SATSO'da LED Teknolojisi ve Sürücü Seçimleri Eğitimi ‘Adam olun da sözünüzü tutun’ Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı Sakarya MTAL’de Ahşap Oyuncak Yapımı Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi Lokman Hekim’de Başarıya Ödül Minik Öğrencilerden Anlamlı Davranış Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
Yeni sebze ve meyve halinde satışlar başladı
 
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
‘Adam olun da sözünüzü tutun’
 
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
Söğütlü ‘nün Meslek Yüksekokulu Tamamlandı
 
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı
Sakaryaspor Uzatmada liderliği bıraktı

binlerce haberleri

“15 Temmuz yeni bir devrin başlangıcıdır”

15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde Sakarya’da binlerce kişi Demokrasi Meydanı’nda buluştu.
16 Temmuz 2018 Pazartesi 21:34

Toprak Bayramı, Dünya Çölleşmeyle Mücadele Günü

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımın yüzde 98’inin toprakta yapıldığına işaret ederek, “Binlerce yılda oluşan toprağın gelecek nesillere sağlıklı ve temiz bir şekilde bırakılması herkesin görevidir” dedi.
17 Haziran 2018 Pazar 08:04

On binler Kent Park’ta buluştu

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı kapsamında on binlerce Sakaryalı Kent Park’ta buluştu.
11 Haziran 2018 Pazartesi 22:56

Sakarya için iftar vakti

Büyükşehir Belediyesi iftar programları Kadir Gecesi’nde Kent Park buluşmasıyla devam edecek. 10 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek iftarda on binlerce Sakaryalı kardeşlik sofralarında oruçlarını açacak.
10 Haziran 2018 Pazar 06:27

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'da Konuştu

Sakarya Demokrasi Meydanında düzenlenen mitinge, binlerce vatandaşın yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’da katıldı.
6 Haziran 2018 Çarşamba 01:24

Sapanca Hills icradan satıldı

Abartılı reklamlar, süslü tanıtımlarla binlerce insanın devre mülk aldığı Sapanca Hills icradan satıldı. İhale sonrası mağdurlar ‘dolandırıldık’ diyerek isyan ederken mahkeme kararıyla satış bedeli yediemine teslim edildi.
8 Mart 2018 Perşembe 18:05

Türkiye’de tarım öğreniminin 172’nci yıldönümü…

TZOB Genel Başkanı Bayraktar: -“Onbinlerce ziraat mühendisinin mesleklerini icra edememesi, başka alanlarda çalışması, işsiz olması ülkemiz için bir kayıptır”
9 Ocak 2018 Salı 18:20

Onarıma köprülerden başlansın

Onarıma köprülerden başlansın Kaynarca'da yağan şiddetli yağmurun ardından binlerce liralık zarar oluştu. İlçe merkezinin içinden geçen Seyran Deresi'nin korkulukları, dere üzerindeki köprülerin korkulukları büyük oranda yıkıldı.
29 Ekim 2017 Pazar 02:00

Toprakları için mücadeleye hazırlar!

Kaynarca ve Kandıra'da İstanbul'un su ihtiyacını karşılamak için yapılması planlanan baraj nedeniyle 13 köyün haritadan silinip, binlerce hektar verimli tarım arazisinin sular altında kalacak olmasına karşı çıkan yöre köylüleri...
18 Ekim 2017 Çarşamba 04:17

SYKD’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı SYKD Başkanı Necmettin Kırık yaptığı yazılı açıklamada, “30 Ağustos Türkiye'nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.” dedi.
30 Ağustos 2017 Çarşamba 21:54

İhanet onların meydanlar bizimdir

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü Sakarya’da on binlerce kişinin katıldığı final programıyla sona erdi.
17 Temmuz 2017 Pazartesi 23:44

Demokrasi Meydanı’nda kardeşlik coşkusu

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı kapsamında on binlerce Sakaryalı Demokrasi Meydanı’nda buluştu. Tvnet Canlı yayınında konuşan Başkan Toçoğlu, “15 Temmuz’da direnişin başladığı bu meydanda onbinlerce hemşerimizle iftar yapıyoruz” dedi.
23 Haziran 2017 Cuma 00:22

Kardeşlik sofraları Serdivan’da kuruldu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programları Serdivan’da devam etti. Belediye yanında kurulan kardeşlik sofralarına binlerce vatandaş misafir oldu.
13 Haziran 2017 Salı 03:10

Kardeşlik sofraları Kocaali’de kuruldu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programlarının 3’üncüsü Kocaali’de gerçekleştirildi. Merkez Camii Önünde binlerce ilçe sakini aynı sofralarda buluştu; Ramazan’ın manevi coşkusunu birlikte yaşadı.
2 Haziran 2017 Cuma 23:58

Sofralar bu kez Taraklı’da kuruldu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programlarında kardeşlik sofraları bu kez Taraklı’da kuruldu. Binlerce Taraklılı iftar sofralarında buluştu.
1 Haziran 2017 Perşembe 22:05

Gönül sofralarının ilki Kaynarca’da kuruldu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programlarında gönül sofralarının ilk adresi Kaynarca oldu. Binlerce Kaynarcalı oruçlarını birlikte açtı.
30 Mayıs 2017 Salı 18:35

İçdedeler Mahallesi’n de Hayır Pilavı Dağıtıldı

Taraklı İçdedeler Mhallesi’nde Binlerce Kişinin Katıldığı Hayır Pilavında 75 Kazan Bulgur Pilavı Ayran ve Yufka Davetlilere Dağıtıldı
15 Mayıs 2017 Pazartesi 05:13

HALEP 'İ ISITIYORUZ...

Söğütlü de, yaşanan çatışmalar sonucu onlarca sivilin yaşamını yitirdiği, binlerce kişinin enkazlar arasında mahsur kaldığı Halep için yardım zamanı...
27 Ocak 2017 Cuma 16:10

Onlarca tavuk kümesinin çatısı çöktü

Kaynarca’da Büyükyanık, Turnalı, Gürpınar ve çevresindeki bir çok köyde tavuk çiftliklerinin çatısının çökmesi büyük maddi kayıplara neden oldu. Çatının çökmesi ile çiftliklerde bulunan binlerce civciv ve tavuk öldü.
10 Ocak 2017 Salı 01:34

Kaynarca Aynı gün ikinci şehidimizi uğurladı..

Hakkari’de PKK’lı teröristlerle güvenlik Çavuş Sercan Gedikli binlerce vatandaşın katıldığı cenaze namazından sonra memleketi Kaynarca Büyükyanık Köyü’ndeki aile mezarlığında toprağa verildi.
6 Eylül 2016 Salı 02:18

79 Milyon Tek Yürek: Vatan Millet Sakarya

Demokrasi nöbetlerinin son gecesinde Sakarya’da on binlerce vatandaş meydana aktı. Baştan sona bayraklarla donatılan meydana kurulan özel platforma siyasi parti, STK, etnik köken ayrımı gözetmeksizin onlarca misafir çıktı.
7 Ağustos 2016 Pazar 22:50

Silahı Teröriste Değil Millete Yönelttiler

Direnişin 16’ıncı gününde on binlerce vatandaş Demokrasi Meydanı’nda toplandı.
31 Temmuz 2016 Pazar 22:13

Sakarya Direnişin Sembol Şehri Oldu

Direnişin 11’inci gününde Demokrasi Meydanı’nda toplanan on binlerce vatandaşa hitap eden Başkan Toçoğlu, “Milletimiz 15 Temmuz gecesi devletine, milletine, seçilmiş Cumhurbaşkanına sahip çıktı, çıkmaya da devam ediyor.
27 Temmuz 2016 Çarşamba 00:35

AGDAŞ’tan Demokrasiye Tam Destek

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR, 25 Temmuzda Kent Meydanını dolduran binlerce insana seslendi.
26 Temmuz 2016 Salı 20:39

SYKD: “Sakaryalılar Demokrasisine ve Özgürlüğüne Nasıl Sahip Çıkılacağını Göstermiştir.”

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde, Kent Meydanına ve ardından Valilik binasına giden ilk vatandaş grupları arasında yer alan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, dernek yöneticileri ve dernek üyeleri, onbinlerce Sakaryalıyla birlikte demokrasi nöbetine devam ediyor.
25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:53

Binler Serdivan İftarında Buluştu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programları Serdivan’da devam etti. AVM önüne kurulan kardeşlik sofralarına binlerce vatandaş misafir oldu.
28 Haziran 2016 Salı 22:49

Sofralar Bu Kez Hendek’te Kuruldu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programlarında kardeşlik sofraları bu kez Hendek’te kuruldu. Binlerce Hendekli buluşma sonrası İslam coğrafyası için dua etti.
18 Haziran 2016 Cumartesi 23:53

Kocaali’de Kardeşlik Sofraları Kuruldu

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programlarının 2’incisi Kocaali’de gerçekleştirildi. Merkez Camii Önünde binlerce ilçe sakini aynı sofralarda buluştu; Ramazan’ın manevi coşkusunu birlikte yaşadı.
10 Haziran 2016 Cuma 23:00

Tanzanya’dan Sakarya’ya Uzanan Bir Öğrenci Hikâyesi

Dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenci Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim görüyor.
24 Mayıs 2016 Salı 02:02

1 Mayıs Sakarya da Coşkulu Kutlandı…

1 Mayıs Birlik, Emek ve Dayanışma gününde HAK-İŞ, tüm üye sendikalarıyla ve üyesi on binlerce işçiyle birlikte büyük bir coşkuyla Sakarya da tarihi bir 1 Mayıs kutlaması gerçekleştirdi.
2 Mayıs 2016 Pazartesi 01:14

Bu Dava Bitmez

Sakarya'nın Karasu ve Ferizli ilçelerine bağlı 5 köyü etkileyen arazi sorunu 96 yıldır çözülemiyor. Yaşadıkları topraklarda işgalci duruma düşen binlerce köylü, 3 kuşaktır süren arazi davası nedeniyle tarım ve hayvancılık desteklemelerinden faydalanamıyor
4 Nisan 2016 Pazartesi 01:37

SAKARYA UĞUR IŞILAK İLE COŞTU

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, Adapazarı Belediyesi önünde “Gençlik Şöleni” kapsamında Uğur Işılak konseri düzenledi. Konser alanını dolduran binlerce Sakaryalı Işılak’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla coştu.
4 Haziran 2015 Perşembe 03:03

Orhan Cami Nano Teknoloji İle Dezenfekte Edildi

Her gün binlerce kişiyi misafir eden mikrop ve bakterilerin yanı sıra birçok bulaşıcı hastalık riski altında olan Sakarya’nın tarihi camilerinden Orhan Cami, Sakarya Kültür ve Doğal kaynakları Koruma Derneği Başkanı Osman Zor’un girişimi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde uygulanan Nano Gümüş teknolojisi ile dezenfekte edildi.
28 Mart 2015 Cumartesi 23:15

2015'in İlk Sınavı Sakarya'da Da Yapıldı

Açık Öğretim Lisesinde okuyan binlerce öğrenci, yeni yılın ilk hafta sonunda yapılan 2014-2015 öğretim yılı 1. dönem sonu sınavında ter döktüler.
5 Ocak 2015 Pazartesi 01:23

Havalimanında unutulan eşyalar satışa çıktı

Atatürk Havalimanı ve THY uçaklarında unutulan eşyalar Avcılar?da bulunan bir iş yerinde satışa çıktı. Unutulan eşyalar arasında bilgisayardan cep telefonlarına binlerce ürün bulunuyor. En çok ilgi çeken ise gelinlikler ve tekerlekli sandalyeler oluyor.
13 Kasım 2014 Perşembe 21:46

Çanakkale?de Ata?ya Saygı Yürüyüşü

Çanakkale?de, 10 Kasım Anma Programı kapsamında Ata?ya Saygı yürüyüşü yapıldı. Binlerce vatandaş ellerinde meşalelerle yürüyüşe katıldı.Çanakkale?de Cumhuriyet Meydanında toplanan yaklaşık 10 bin kişi, ellerinde meşaleler ve Atatürk post
11 Kasım 2014 Salı 04:04

Hekimoğlu Nakliyatla ilgili iddia asılsız çıktı

Binlerce kaçak nakliyeci ev ev geziyor başlıklı haberde Hekimoğlu Nakliyata atfedilen iddia asılsız çıktı.
10 Kasım 2014 Pazartesi 22:36

Kadıköyde Ataya dev saygı zinciri havadan böyle görüntülendi

Kadıköy?de Mustafa Kemal Atatürk?ün vefatının 76?ncı yılında binlerce vatandaş ?Ata?ya saygı zinciri? oluşturdu. Kadıköy?den Maltepe?ye kadar Atatürk için oluşturulan saygı zinciri havadan da görüntülendi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 17:49

Ak Partili Ercoşkun?dan İsrail?e Sert Tepki

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, ?İsrail sabır ölçüyor. Gerçekten böyle bir psikolojik bir harekat yönetiliyor. Çünkü malum Suriye?de yüzbinlerce insan katledilirken hiç kılını kıpırdatmayan batı dünyası iki vatandaşının IŞİD tarafında
10 Kasım 2014 Pazartesi 03:46

İnciraltı Kent Ormanı Nefes Aldırıyor

Bir zamanlar moloz döküm yeri olarak kullanılan İnciraltı?ndaki 622 dönümlük alan, bugün içinde binlerce ağacın boy verdiği muhteşem bir kent ormanına dönüştü. Şehir yaşamının stresinden kaçan İzmirliler, İnciraltı Kent Ormanı?nda adeta nefes
10 Kasım 2014 Pazartesi 02:16

Bursa Mescid-i Aksa İçin Yürüdü

Bursa Gönüllü Kuruluşlar Platformu?nun (BGKP) İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa?ya postallarıyla girmesini protesto etmek için gerçekleştirdiği yürüyüşe, binlerce kişi katıldı. Protesto yürüyüşünde konuşan Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve BGKP
9 Kasım 2014 Pazar 23:54

Pakistan’da IŞİD alarmı

Pakistan’da Beloçistan eyalet yönetimi, merkezi hükümete binlerce IŞİD militanının bölgeye giriş yaptığı yönünde rapor gönderdi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 22:28

Bandırma Mhp?den Folklor Gösterili Aşure Hayrı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir?in Bandırma İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, Muharrem Ayı dolayısıyla binlerce kişiye aşure ikram etti. Hayır sırasında halk oyunları ekibinin gösterileri ilgi topladı.MHP Bandırma İlçe Kadın Kolla
8 Kasım 2014 Cumartesi 20:54

İstanbulda Jack White rüzgarı

Jack White Avrupa turnesinin ilk ayağı olan İstanbul konserini Volkswagen Arenada binlerce hayranının katılımı ile gerçekleştirdi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 17:10

Avrupanın merkezinde dev protesto

Belçikada kemer sıkma önlemlerini protesto eden binlerce kişi polisle çatıştı.
7 Kasım 2014 Cuma 01:52

Hendek’te Çevre Katliamının İzleri Siliniyor

Önceki gün meydana gelen çevre katliamında Hendek Uludere Çayı’na kimyasal akıtarak doğanın ekolojik dengesini bozan ve derede binlerce balığın ölümüne neden olan işyerinin Hendek Belediyesi tarafından mühürlenmesinin ardından yetkililer derede su yüzüne vurmuş binlerce ölü balığı temizliyorlar.
2 Eylül 2014 Salı 02:19

Sakarya’da Deprem Paneli

Sakarya’da 1999 Marmara Depreminin 15. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen panelde konuşan Prof. Dr. Naci Görür, 7.0 büyüklüğünde bir depremin, Hiroşima’ya atılan bombadan binlerce fazla güce sahip olduğunu söyledi.
19 Ağustos 2014 Salı 12:03

Sakarya Hep Birlikte Kent Park'ta Oruç Açt

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mahallemde İftar Var programları, Kent Park’ta devam etti. Kadir Gecesi’nde hazırlanan gönül sofralarında binlerce Sakaryalı oruç açtı. İftarın ardından tüm İslam alemi için dualar edildi.
24 Temmuz 2014 Perşembe 23:22

Saü Senatosu İsrail Saldırısını Kınadı

Sakarya Üniversitesi Senatosu, İsrail silahlı Kuvvetlerinin 8 Temmuz 2014’te Gazze Şeridi’ne yönelik başlatmış olduğu ve geçen kısa süre içinde üç yüze yaklaşan aralarında pek çok masum çocuk ve kadının da bulunduğu sivil Filistinlinin hayatını kaybettiği ve binlercesinin yaralandığı uluslararası hukuk ve temel insan haklarına aykırı saldırıları şiddetle ve nefretle kınadı.
18 Temmuz 2014 Cuma 23:00

İLK BULUŞMA KARAPÜRÇEK’TE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi “Mahallemde İftar Var” buluşmaları Karapürçek’te başlayacak. Binlerce vatandaş 30 Haziran Pazartesi günü, Karapürçek Aile Çay Bahçesi’nde aynı sofralarda buluşarak, oruç açacak.
29 Haziran 2014 Pazar 21:39

İLK İFTAR TRENİ 1 TEMMUZ’DA ADAPAZARI’NDA

Bayrampaşa Belediyesi’nin “Kardeşlik Sınır Tanımaz”sloganı ile başlattığı İftar programı Türkiye'de on binlerce insanı tren garlarında bir araya getirecek. İlk iftar 1 Temmuz Salı akşamı Adapazarı’ndan başlayacak.
27 Haziran 2014 Cuma 23:06

SAKARYALILAR GÖNÜL SOFRALARINDA BİR ARAYA GELECEK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ programları başlıyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Bu yıl tüm ilçelerde kurulacak iftar sofralarında onbinlerce Sakaryalı aynı sofrada buluşacak, Ramazan’ın manevi iklimini birlikte soluyacak. Hemşerilik bilinci iftar sofralarımızda geleceğe taşınacak.
27 Haziran 2014 Cuma 12:22

YAŞI KÜÇÜK AMA BAŞARISI ÇOK BÜYÜK

Adapazarı’nda anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Ali Kemal Hocalar, binlerce eserin katıldığı “Hayalindeki Odayı Çiz” konulu resim yarışmasında Marmara Bölge Birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.
10 Nisan 2014 Perşembe 12:20

ÜNVER'DEN İLÇELERDE GÖVDE GÖSTERİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından dün akşam 9 ilçede miting düzenlendi. Düzenlenen dev mitinglere yetişen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, onbinlerce kişiye hitap etti.
30 Mart 2014 Pazar 01:55

HENDEK SPOR SALONU’NDA KARADENİZLİLER GECESİ DÜZENLENDİ

AK Parti Hendek Teşkilatı tarafından düzenlenen Karadenizliler Gecesi’ne binlerce kişi katıldı.
11 Mart 2014 Salı 20:47

Öğretmenlere İl Dışı Rotasyon

Milli Eğitim Bakanlığının binlerce okul/kurum idarecisini görevden alma kararı meclisten çıkmak üzere. MEB'deki değişim bununla sınırlı değil. Bugünlerde MEB koridorlarında konuşulan en önemli konu öğretmen rotasyonu.
2 Mart 2014 Pazar 15:30

SANAT VE MESLEK EĞİTİM KURSLARI’NDA İKİNCİ DÖNEM BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda 2013-2014 Öğretim yılı ikinci dönemi başladı. 16 merkezde öğretim hizmeti veren SAMEK’te, el sanatlarından geleneksel sanatlara, müzik ve dil eğitimlerine kadar 50 branşta binlerce Sakaryalı buluşuyor.
10 Şubat 2014 Pazartesi 20:05

BAŞKAN YAŞAR YAZICI’DAN TEŞEKKÜR

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kent Meydanı’nda on binlerce vatandaşa hitap ettiği mitinge katılan Akyazı halkına teşekkür etti.
28 Aralık 2013 Cumartesi 18:46

İşte SAKARYA içte Cumhuriyetin Sahipleri

İşte SAKARYA içte Cumhuriyetin Sahipleri. Kadın, Erkek, Çocuk, Genç. Manavı,Muhaciri,Arnavutu, Boşnağı, Kürdü, Gürcüsü, Abhazı, Çerkezi, Lazı,Hemşinlisi, Romanı, Tatarı, Oflu'sundan Mofti'sine Herkes tek yürek. Binlerce İnsan Çark Caddesi'nde sel oldu,
30 Ekim 2013 Çarşamba 02:21

ACELLE YAYLA ŞENLİKLERİ YİNE MUHTEŞEM GEÇTİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve binlerce kişinin de katılımı ile büyük bir organizasyon olarak kutlanan Akyazı Belediyesi Acelle Yayla Şenlikleri’nin 24’ncüsü 16-17-18 Ağustos tarihlerinde yapıldı.
21 Ağustos 2013 Çarşamba 03:25

MARMARA DEPREMİNİN 14’ÜNCÜ YILDÖNÜMÜNDE SAKARYA

1999 yılında binlerce insanın hayatını kaybettiği Marmara Depreminde en büyük hasar alan şehirlerden biri olan Sakarya, depremin 14’üncü yıldönümünde o günlerin izlerini büyük oranda sildi.
16 Ağustos 2013 Cuma 14:12

BİNLERCE ÜYE, “SATSO GELENEKSEL İFTARI”NDA

BİNLERCE ÜYE, “SATSO GELENEKSEL İFTARI”NDA BİR ARAYA GELDİ
13 Temmuz 2013 Cumartesi 23:15

CHP’LİLER 19 MAYIS’I KUTLADI

Adapazarı ilçesinin Çark Caddesi’nde buluşan binlerce CHP’li, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Bayrak Yürüyüşü ve Kent Meydanı’nda düzenlenen bir programla kutladı.
20 Mayıs 2013 Pazartesi 21:59

MİNİKLERE PALYAÇOYLA UYUM EĞİTİMİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ilköğretim birinci sınıf ile okul öncesi dönemi kapsayan uyum eğitimi başladı. Sakarya’da binlerce minik ilk kez ders başı yaparken, ilk gün sınıflara gelen palyaçolar miniklere okulun önemini anlattı.
10 Eylül 2012 Pazartesi 16:48

SEDAŞ'A AİT 5 TRAFONUN KABLOSU ÇALINDI

SEDAŞ’a ait olan 3 trafonun alçak gerilim kablolarının çalındı. Çalınan kablolar nedeniyle binlerce vatandaş elektriksiz kaldı.
30 Temmuz 2012 Pazartesi 18:25

Sakarya'da Hıdrellez Coşkuları

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde düzenlenen Kahraman Baba Hıdrellez Şenliği binlerce kişinin katılımıyla kutlandı.
7 Mayıs 2012 Pazartesi 01:28

Sakarya'da binlerce kişi teröre karşı yürüdü

Adapazarı merkez'de sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden örgütlenen binlerce kişi teröre karşı yürüdü.
24 Ekim 2011 Pazartesi 15:03

Adapazarı’nda Rumeli rüzgarı esti

Önceki akşam Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği tarafından Kent Meydanı’nda düzenlenen “Hemşehri Gecelesi”nde sahne alan Rumelili Sanatçı Halil Eser, söylediği yöresel şarkılarıyla, meydanı dolduran binlerce davetliyi, doyasıya e
29 Ağustos 2011 Pazartesi 00:43

KÖSEMUSUL’DAN 17 AĞUSTOS MESAJI

17 ağustos 1999’da 7.4 şiddetiyle sarsılarak bir çok kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Gölcük merkezli depremde hayatını kaybeden binlerce kişi, Sakarya’da gözyaşlarıyla anılıyor.
16 Ağustos 2011 Salı 20:39

SAKARYA'DA TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ

Diyarbakır'da şehit edilen 13 Mehmetçik için Facebook üzerinden örgütlenen binlerce Sakaryalı, Çark Caddesi'nde yürüyerek teröre tepki gösterdi.
18 Temmuz 2011 Pazartesi 00:19

BİMEKS 47. ŞUBESİNİ SAKARYA'YA AÇTI

Türkiye'nin halka arzını gerçekleştirmiş tek teknoloji perakendecisi Bimeks, 47. şubesini Adapazarı Kültür Merkezi'nde binlerce kişinin katılımıyla hizmete soktu.
7 Temmuz 2011 Perşembe 20:30

ADAPAZARI'NDA KUTLU DOĞUM COŞKUSU

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Kutlu Doğum Gecesi'ne binlerce insan katıldı.
23 Nisan 2011 Cumartesi 18:55

Binlerce kutu ilaca el kondu.

Sakarya'da İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri polis ve zabıta desteğiyle bakkal, market ve toptancılara yönelik yaptığı denetimlerde, eczane dışında satışı yasak olan binlerce kutu ilaca el kondu.
29 Aralık 2010 Çarşamba 01:31

Gece yarısı sel baskını

Akyazı Altındere Dokurcun ve Kuzuluk'ta gece saat 22.00 sıralarında sağanak yağış dereleri taşırdı. Onlarca ev ve tavuk çiftliği sular altında kaldı. Binlerce civciv telef oldu.
9 Haziran 2010 Çarşamba 02:50

Saadet Partisi'nden İsrail Vahşetine tepki mitingi

Çağlayan Meydanı Yüzbinlerce kişiye ev sahipliği yaptı. Mitinge Sakarya'dan da büyük katılım oldu. mitingi 300 sivil toplum kuruluşu destekledi.
6 Haziran 2010 Pazar 00:31

AKP'nin SEDAŞ paniği

Binlerce abonenin elektriğini kesilmesi SEDAŞ'ı özelleştiren AKP'lileri panikletti. Milletvekili Recep Yıldırım SEDAŞ'a giderek "Seçime kadar hoşgörü" rica etti.
4 Mart 2009 Çarşamba 03:28

Sakarya nehrinde balıklar ölümle pençeleşiyor

Sakarya Nehri'nde henüz nedeni belirlenemeyen bir kirlilikten dolayı yüzbinlerce balık ölümle pençeleşiyor. Nehirdeki oksijenin azalması sebebiyle meydana gelen balık ölümleri yanı sıra binlerce balığın da oksijen alabilmek için su yüzüne çıktığı görüldü
4 Kasım 2008 Salı 15:40

Bayramda bu yollara dikkat!!!

Türkiye’de, yılda ortalama 10 bin kişinin ölümüne, binlerce kişinin yaralanmasına yol açan trafik kazaları, bayramlarda diğer günlere oranla daha da artarak, bayramı acıya dönüştürebiliyor.
30 Eylül 2008 Salı 05:34

Osman Pamukoğlu Adapazarı'nda

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "PKK adına konuşan ama hiçbir zaman PKK demeyen, PKK bayraklarıyla binlerce kişiyi sokaklara döken siyasiler var olduğu sürece terörün sonu gelmeyecek" dedi.
10 Eylül 2008 Çarşamba 22:31

Murat Göğebakan Sakarya'yı Coşturdu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 1. Gençlik Festivalinde Murat Göğebakan Kent Meydanı'nı dolduran binlerce Sakaryalı'ya muhteşem bir konser verdi
18 Mayıs 2008 Pazar 20:28

Yenikent İş Merkezinde fuhuş Yapılıyor

Yeni yerleşim bölgesinde bulunan işyerlerine giren hırsızlar binlerce YTL değerindeki kabloları çalıyor. Adeta talan edilen dükkanların içinde fuhuşda yapıldığı iddia edildi.
8 Mayıs 2008 Perşembe 18:19

M.Y.O. mezunlarına kısa dönem askerlik

Özcan’ın üniversitelerdeki yığılmayı önleyeceğini, meslek yüksekokullarını tercih edilir hale getireceğini savunduğu teklif, yüz binlerce öğrenciyi ilgilendiriyor.
21 Ocak 2008 Pazartesi 10:34

Bakanlıktan Hatalı Atama

Milli Eğitim 1.5 yıl önce yanlış atama yaptığı binlerce öğretmeni eski okullarına geri gönderiyor.
25 Aralık 2007 Salı 21:04

Akyazı'da Teröre Lanet Edildi

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde binlerce kişinin katılımıyla protesto yürüyüşü düzenlendi.
21 Ekim 2007 Pazar 21:39

Köylüler Akyazı'ya akın ediyor!

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde binlerce kişi, Hakkari'de yaşanan terörü kınadı.
21 Ekim 2007 Pazar 12:10

Karasu'da Festival Coşkusu

Karasu'da her yıl geleneksel olarak yapılan Festivalde binlerce Gülben Ergen'le coştu.
29 Temmuz 2007 Pazar 04:49

OKS'de Büyük Hata

Binlerce adayın diploma notunda yanlışlık yaptılar, sonuçlar altüst! OKS’de “İlköğretim Başarı Puanı”nın sınav sonuçlarına yansıtılmasına ilişkin uygulama rezalete dönüşmek üzere.
14 Temmuz 2007 Cumartesi 03:33

Liderlerin Öpüşü Bile Tehlikeli

Seçimler 22 Temmuza alınınca liderler çalışmalarına hız verdi. Meydanlara inen parti liderlerinin mitinglerde binlerce kişiyle öpüşmesi sıcak yaz aylarında enfeksiyon riskini artırırken, hastalıkların başkalarına da bulaşmasına sebep oluyorlar.
22 Mayıs 2007 Salı 19:41

Kazaya Davetiye Çıkarıyor

Günde binlerce aracın geçiş yaptığı D-100 Karayolu'nda dilenen küçük bir kız çocuğu, kazalara davetiye çıkarıyor.
21 Mayıs 2007 Pazartesi 15:46

Sayım Fiyaskosu

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi ile birlikte sıkıntılar da baş gösterdi. Mahalle muhtarları bölgelerinde bulunan binlerce kişinin sayılmadığını iddia ederek yanlışın düzeltilmesini istiyor.
21 Mayıs 2007 Pazartesi 06:37

Sami Uslu ile A'dan Z'ye Dış Ticaret

'Dış Ticarette Yazışmalar' yazı dizisiyle dış ticaretle ilgilenen binlerce kişiyi bilgilendirdi. Yeni yazı dizisiyle yeniden başlıyoruz. A'dan Z'ye Dış Ticaret
16 Mayıs 2007 Çarşamba 21:10

Akyazı'da Balık Ölümleri

Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Alaağaç Deresi'nde binlerce balık öldü.
14 Mayıs 2007 Pazartesi 18:37

Söğütlü'de Kutlu Doğum Coşkusu

Sakarya'nın Söğütlü ilçesine bağlı Maksudiye köyünde, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliğe, binlerce vatandaş katıldı.
22 Nisan 2007 Pazar 16:04

İlginç Sloganlar

Dün yapılan yüzbinlerce kişinin katıldığı mitingde ilginç sloganlar atıldı.
15 Nisan 2007 Pazar 06:06

Yüz binler yürüdü Tv'ler uyudu

Cumhuriyetimize Sahip Çıkıyoruz” mitingine katılmak için sabah saatlerinde Ankara’ya gelen yüz binlerce vatandaş, AKM önünde toplanarak, Tandoğan Meydanı’na doğru yürüdü.
15 Nisan 2007 Pazar 05:47

Yürüyüşe 3000 Kişi Katıldı

Adapazarı'nda binlerce kişi, Peygamber'e Saygı Yürüyüşü'nde buluştu.
7 Nisan 2007 Cumartesi 19:29

Cehennem'de Ekmek Parası

Irak'ta yaşanan kaosun içinde ABD ve İngiltere'den sonra en çok insanını kaybeden ülke Türkiye. Çünkü işsizlik sorunu nedeniyle Irak, binlerce Türk için hayatları pahasına umut kapısı olmaya devam ediyor.
11 Ocak 2007 Perşembe 01:58

Müslümanız dediler paralarımızı aldılar

'Kâr payı' adı altında yurtdışında binlerce gurbetçiden para toplayan Yimpaş, Türkiye'de de sayıları binleri bulan mağdur yarattı. Sadece Sakarya'daki Yimpaş mağduru sayısının 3 bini bulduğu söyleniyor.
2 Kasım 2006 Perşembe 03:27

Yardımlar yüzleri güldürdü

Aziz Duran: Ramazan ayı bereketli geçti. Sosyal yardımlar ikiye katlandı. Binlerce insanımıza ulaşma imkanı bulduk. Yardımlarımız artarak devam edecek.
19 Ekim 2006 Perşembe 13:11

Ordu'da dev fındık mitingi

Fındık üreticisinin 11 aydır ürün bedelini alamayışına tepki olarak Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) öncülüğünde Ordu'da düzenlenen 'Karadeniz Fındık Mitingi'ne 10 binlerce kişi katılıyor.
30 Temmuz 2006 Pazar 11:01

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1849 Elizabeth Blackwell, tıp diploması alan ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free