naci
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Afrin Operasyonunu Destekliyoruz Lahana tarlasına OSB olmaz(!) Potasız okul kalmasın Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1 Ölüm İsmail’i halı sahada yakaladı Karasu yolunda kaza 1 ölü 2 ağır yaralı “Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor” “Ekolojik turizme tam destek” Savaşın çocukları karne sevinci yaşadı “SGM örnek bir mimariye sahip”
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
Lahana tarlasına OSB olmaz(!)
 
Potasız okul kalmasın
Potasız okul kalmasın
 
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
Karşıyaka: 0 - Sakaryaspor: 1
 

“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”
“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”

ben haberleri

SATSO'DA ‘ETKİLİ İLETİŞİM İÇİN ÖNCE BEN EĞİTİMİ' YAPILDI

SATSO’DA ‘ETKİLİ İLETİŞİM İÇİN ÖNCE BEN EĞİTİMİ’ YAPILDI
8 Ocak 2018 Pazartesi 01:48

İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Zübeyde Özben Birinci Oldu

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Zübeyde Özben, “VII. Hadis ve Sîret Araştırmaları Yarışması”nda Makale Kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.
18 Aralık 2017 Pazartesi 23:36

Minik çiftçiler hasat zamanını bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından 7-14 yaş arası çocukları toprak ve doğa ile buluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Benim Bahçem’ projesinde minik çiftçilerin bahçelerine ektikleri ürünler filizlenmeye başladı.
21 Temmuz 2017 Cuma 00:20

Sapanca’nın beton yığınına dönmesine izin veremeyiz

Sapanca’da gençlerle buluşan Başkan Toçoğlu, “Ben Sapanca’yı sevmesem, Sapanca’ya hayran olmasam Sapanca şimdiden beton yığını olmuştu. Buralarda sizler ve sizin çocuklarınız yaşayacak. Sapanca’nın yeşilini, doğasını korumak hepimizin görevi. Sapanca’ya bugüne kadar 161 Milyonluk yatırım yaptık” dedi.
20 Haziran 2017 Salı 01:21

‘Benim Bahçem’ projesinde kayıtlar başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin çocukları toprak ve doğayla buluşturmasına yönelik bir projesi olan ‘Benim Bahçem’in kayıtları başladı.
3 Mayıs 2017 Çarşamba 02:58

Sezai Karakoç bir fikir adamıdır

‘Sezai Karakoç ve Diriliş Düşüncesi’ başlıklı panelde konuşan Araştırmacı-Yazar Ömer Tayyar Aslan, “Sezai Karakoç bir fikir adamıdır. Fikir bizi yeryüzündeki diğer her şeyden ayırır. Fikreden ben yeryüzünde şunun için varım diyebilir. Daha sonra bu anlamı veren yüksek gücü arar” dedi.
23 Mart 2017 Perşembe 06:12

ÖZKOÇ: “BEN MİYİM BU ÜLKE İÇİN TERÖRİST!”

CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, anayasa değişiklik teklifine “hayır” oyu kullanacakların, terörle yanyana gösterilmeye çalışılmasına tepki verdi; “Ben, 16 Nisan’da hayır oyu kullanacağım.
15 Mart 2017 Çarşamba 20:43

SEDAŞ SCADA KUMANDA MERKEZİNİ MÜHENDİS ADAYI

SAÜ ÖĞRENCİLERİ SEDAŞ’IN SCADA ve ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİLER. SON TEKNOLOJİYİ YERİNDE İNCELEDİLER. SCADA KUMANDA MERKEZİNİ “UZAY ÜSSÜNE” BENZETTİLER.
28 Şubat 2017 Salı 20:33

“BENİM GELECEĞİM MOBİLYA” PROJESİ DEVAM EDİYOR

BASIN DUYURUSU “BENİM GELECEĞİM MOBİLYA” PROJESİ DEVAM EDİYOR
20 Aralık 2016 Salı 03:50

Karasu’nun beklediği o proje

Karasu SGM’nin projesini kamuoyu ile paylaşan Başkan Toçoğlu, “Kadınlar, çocuklar, yaşlılar, engelliler, aileler kısacası toplumun tüm kesimleri için çok çeşitli eğitsel faaliyetlerin böylesi projelerle, tek çatı altında toplanmasını çok önemsiyoruz. Diğer ilçelerimiz için de benzer projeleri paylaşacağız. Karasu’ya şimdiden hayırlı olsun” dedi.
1 Aralık 2016 Perşembe 01:26

Sakarya her zaman ‘biz’ diyen bir şehir oldu

Sığınmacılara dönük yeni dönem planlamalarının yapıldığı toplantıda konuşan Büyükşehir Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sakarya her zaman ‘ben’ değil; ‘biz’ diyen bir şehir oldu. Mültecilere kapısını açtı.
25 Kasım 2016 Cuma 02:26

Unutma Beni’ Tam Not Aldı

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Unutma Beni’ filmi izleyiciyle buluştu. OSM’de gerçekleştirilen etkinliğe sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi.
14 Ekim 2016 Cuma 20:55

AGDAŞ’TAN BAKIM HATIRLATMASI

AGDAŞ, kış gelmedenkombi, şofben ve soba gibi yakıcı cihaz bakımlarının yaptırılması konusunda tavsiyede bulundu.
29 Eylül 2016 Perşembe 01:22

Direnişe Zihinlerde Devam Edeceğiz

Kültür derneklerinin temsilcilerini makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Sadece siyasi partiler değil, sivil toplum kuruluşları, kurumlar ve basın kuruluşları da darbenin karşısında dik durdular.
5 Ağustos 2016 Cuma 02:16

Sakarya Bizi Hiç Şaşırtmadı

Sakaryalılara seslenen Sanatçı Murat Kekilli, “Şanlı yurdumun tarihine bak. Var mıdır ki eşi benzeri. Sen de vatan millet aşkına. Sen de çalış Allah aşkına” derken;
29 Temmuz 2016 Cuma 01:33

Minik Çiftçiler İş Başında

Büyükşehir Macera Park’ta başlatılan ‘Benim Bahçem’ projesinde ekilen ürünler toplanmaya başlandı. Minik çiftçiler projeyle hayatları boyunca unutamayacakları bilgileri yerinde tecrübe etmiş oldu.
2 Temmuz 2016 Cumartesi 05:59

SAܒlü Uluslararası Öğrenciler Türkçe İçin Söylediler

Sakarya Üniversitesi Türk Dili Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (Sakarya TÖMER) Türkçe öğrenen uluslararası öğrenciler ve Sakarya TÖMER personeli, Yunus Emre’nin “Gel Gör Beni” ilahisini seslendirdiler.
14 Haziran 2016 Salı 20:04

Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fotoğraf Topluluğu tarafından düzenlenen “Benim Gözümden Kampüs” isimli fotoğraf yarışması sonuçlandı.
28 Mayıs 2016 Cumartesi 20:39

“Anayasa Mahkemesi hak ihlali mi yapıyor”

“5 ay tutuklu kalan gazetecilere öncelik tanındı ben 7 yıldır tutukluyum”
26 Mayıs 2016 Perşembe 22:58

BENZİN İSTASYONUNA SAHTE PARA VEREN ŞAHIS ARANIYOR

Sakarya'da bir benzin istasyonuna sahte para veren kamyon şoförü'nün yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatıldı.
14 Şubat 2016 Pazar 04:10

SIZAN GAZI FARK ETMEYİP SİGARA YAKINCA OTOMOBİL ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Sakarya’da benzin istasyonundan gaz alan otomobil sürücüsü sigara yaktığı esnada otomobilin alev topuna dönmesi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
4 Şubat 2016 Perşembe 00:09

RIZA KAYAALP: "GÜREŞÇİ OLMAK İÇİN AĞLADIĞIMI BİLİYORUM"

Dünya Şampiyonu Güreşçi Rıza Kayaalp, "Güreşçi olmak benim hayalimdi. Bu hayalim için oturup ağladığımı biliyorum" dedi.
8 Ocak 2016 Cuma 23:07

SAKARYA'DA HDP BİNASININ YAKILMASI OLAYI

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya şubesinin kapısını benzin dökerek yaktığı iddia edilen iki şahsın davasına devam edildi.
22 Aralık 2015 Salı 18:32

TOÇOĞLU’NDAN KOCAALİ’YE MÜJDE

Sahil Parkı ve Rekreasyon Projelerinin bir yenisini Kocaali’ye kazandıracaklarını müjdeleyen Başkan Toçoğlu, “Sahillerimizi birer cazibe merkezi haline getireceğiz. Tıpkı Karasu’daki projemize benzer, sosyal donatıları yüksek bir çalışmayı Kocaali’ye de hediye edeceğiz ” dedi.
21 Aralık 2015 Pazartesi 22:42

'BEN NİYE ÖLMÜYORUM' DİYE YAZDIKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde, sosyal medya hesabında 'Ben niye ölmüyorum? 33 yıl neyime yetmiyor' ifadelerini paylaşan şahıs, bir süre sonra kendini astı.
4 Aralık 2015 Cuma 19:52

SAKARYA’DA GÜLBEN ERGEN COŞKUSU

Ünlü sanatçı Gülben Ergen son albümünü tanıtımı için Sakarya’da sevenleriyle bir araya geldi. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Ergen, imzalı albümünü dağıttı.
28 Kasım 2015 Cumartesi 18:11

Uluslararası İslam Ekonomisi Kongresi Başladı

Türkiye’de, alanında ilk kez düzenlenen uluslararası kongre olma özelliğini taşıyan İslam Ekonomisi ve Finansı, Sakarya Üniversitesinde başladı. Kongrede konuşan BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, katılım bankacılığının üniversiteler tarafından desteklenmesi gerektiğini söyledi.
21 Ekim 2015 Çarşamba 20:11

HENDEK'TE GÖLETTE ERKEK CESEDİ BULUNDU

Sakarya'nın Hendek ilçesinde Tekzip Bendi Göleti'nde bir erkek cesedi bulundu.
9 Temmuz 2015 Perşembe 23:12

SAKARYA’DA EV YANGINI

Sakarya’da, bir evde çıkan yangında bir kişi ağır yaralandı. Vücudunda birinci derecede yanık bulunan şahsın, karısı evi terk ettiği için evini benzin döküp yaktığı iddia edildi.
29 Haziran 2015 Pazartesi 23:13

HDP BİNASININ YAKILMASI OLAYI

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya şubesinin kapısını benzin dökerek yaktığı iddia edilen iki şahsın davasına devam edildi.
19 Haziran 2015 Cuma 18:21

“Benim Gözümle Sapanca” Yarışması Sonuçlandı

Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen ‘Benim Gözümde Sapanca’ isimli fotoğraf yarışmasının sergisinin açılışı yapıldı. Sergi açılışının ardından okulda bahar şenliği düzenlendi.
15 Mayıs 2015 Cuma 20:59

Ünver“Kapanan Beldeler, tekrar açılacak”

ÜNVER: “Erdoğan oğlunun gemisine Mazotu 1.80 kuruştan veriyorsa, bende çiftçimin traktörüne 1.75 kuruştan veririm”
15 Mayıs 2015 Cuma 20:40

ÖZKOÇ, BIÇKIDERE İÇİN SÖZ VERDİ: KEPÇENİN ÖNÜNDE DURACAĞIM‏

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Bıçkıdere Ormanları’ndaki katliamına karşı köylülere söz verdi: ‘’Bir tek ağaç, bir avuç su, ranta kurban gitmeyecek. Neye mal olursa olsun, o kepçenin önünde ben duracağım’’
12 Mayıs 2015 Salı 03:01

Yerel ve Bölgesel Özerklikte Son Gelişmeler

Yerel yönetim ve yerinden yönetim kurumunun Batıdan alındığını ifade eden Prof. Dr. Keleş, “Bizde böyle bir kurum olmadığı ve dışarıdan aktarıldığı için, bu durumu organ nakline benzetiyorum.
25 Nisan 2015 Cumartesi 00:24

Balcı Ahmet'ten Deri Hastalıkları İçin Tavsiyeler

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yıllardır aktarlık yapan ve Balcı Ahmet olarak bilinen Ahmet Yaman, deri hastalıklarından sedef, egzama ve benzeri hastalıklara iyi gelen doğal besinler konusunda tavsiyelerde bulundu.
24 Mart 2015 Salı 22:51

Benzine büyük zam

Benzin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere büyük bir zam geldi.
2 Mart 2015 Pazartesi 20:31

Burhan Şen; SsangYong Tivoli kayıtları başladı

SsangYong Otomobilleri Sakarya Bölge Distribitörü Adaşen Otomotiv Genel Direktörü Burhan Şen yaptığı açıklamada SsangYong Tivoli marka 1.6 benzinli ve dizel motorlu aracın çok yakında Mağazadaki yerini alacağını belirtti.
24 Şubat 2015 Salı 04:14

Büyükşehirden Sürdürülebilir Çevreye Katkı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ‘Akıllı, Yenilenebilir, Düşük Karbon Emisyonuna Sahip ve Sürdürülebilir Çevre’ ilkelerini benimseyen şehirleri içeren AB (Avrupa Birliği) Projesi CITyFiED ile protokol imzaladı.
16 Şubat 2015 Pazartesi 19:21

Satso 6. Meslek Komitesi Kocaeli 21. Meslek Komitesi İle Buluştu

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu giyim ve konfeksiyon sektörünün oluşturduğu 6. Meslek Komitesi, Kocaeli Ticaret Odası’nın benzer sektörde faaliyet gösteren 21. Meslek Komitesi ile müşterek toplantıda bir araya geldi.
22 Ocak 2015 Perşembe 21:10

Engelsiz Sinema Günleri Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Sinema Günleri kapsamında aileleri ile birlikte ‘Benim Dünyam’ filmini seyreden engelli vatandaşlar keyifli bir gün geçirdi.
19 Ocak 2015 Pazartesi 22:31

O hep Güler Yüzlü idi

Güleryüz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Bedir, Orhan Camii’nde İkindi Namazına müteakiben kılınan Cenaze Namazı sonrası Emirdağ Aile mezarlığına defn edildi
7 Ocak 2015 Çarşamba 19:18

HDP Binasının Yakılmasıyla İlgili Tutuklama

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya İl Başkanlığı binası kapısını içerisinde iki kişi bulunurken benzin dökerek yakan 2 kişiden 1’i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
23 Aralık 2014 Salı 22:08

HDP Binasını Yakan İki Kişi Yakalanarak Adliyeye Sevk Edildi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya İl Başkanlığı binası kapısını içerisinde iki kişi bulunurken benzin dökerek yakan iki kişi, olaydan bir gün sonra yakalanarak adliyeye sevk edildi.
23 Aralık 2014 Salı 22:03

HDP Sakarya Şubesi'nin Kapısını Benzin Döküp Yaktılar

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya Şubesi’nin kapısı, akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce benzin dökülerek yakıldı.
21 Aralık 2014 Pazar 22:58

Sakarya Barosu’ndan 10 Aralık Protestosu

Kazan “Herkes kutlasa da, ben kutlamıyorum”
11 Aralık 2014 Perşembe 07:34

Kavakçı Hendek İlçe Kongresini bu sözlerle değerlendirdi:

“KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM, AMA BENİ DESTEKLEYENLER SİSTEME KIRGIN”
7 Aralık 2014 Pazar 23:54

"Atatürk ve Cumhuriyet" konferansı

Kurtuluş Savaşı komutanlarından Kazım Karabekirin kızı Timsal Karabekir: "Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları, kadınıyla çocuğuyla bir milletin kükreyişidir, bizim İstiklal Harbimiz ve bunun da dünya tarihinde bir benzerini görmemiz mümkün değildir"
14 Kasım 2014 Cuma 05:48

Abdullah Avcı: "O skorları ben alsam Letonyada kalırdım"

Abdullah Avcı, milli takımın başında şu an kendisi olması halinde Letonyadaki skorun ardından Türkiyeye dönemeyeceğini söyledi
14 Kasım 2014 Cuma 02:28

İsrail Başbakanı Netanyahu Ürdünde

Ürdün Kralı Abdullah, İsrail Başbakanı Netanyahuyu kabul etti
14 Kasım 2014 Cuma 00:42

Aşık Veysel "Dostlar Beni Hatırlasın"la sahneye taşınacak

Devlet Opera ve Balesi (DOB), halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu'nun türkülerinden yola çıkılarak hazırlanan, tek perdelik dans tiyatrosu "Dostlar Beni Hatırlasın"ı, 17 Kasım'da ilk kez sanatseverlerle buluşturacak.
13 Kasım 2014 Perşembe 23:58

Fatih Terime çok ilginç bir benzetme!

A Milli Futbol Takımının Brezilya ile oynadığı hazırlık maçını yayınlayan İspanyanın Katalan televizyonu, teknik direktör Fatih Terim ile
13 Kasım 2014 Perşembe 23:10

RTÜKten "nezaketsizlik ve kabalığa" ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Show TV'de yayınlanan "Bu Tarz Benim" programına, "insan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesini" ihlali ettiği gerekçesiyle yaklaşık 200 bin lira para cezası verilmesini kararlaştırdı.
13 Kasım 2014 Perşembe 20:36

Soba zehirlenmeleri için önemli uyarı

Şofben ve sobadan kaynaklanan zehirlenmeler ülkemizde her kış gündeme geliyor, bu zehirlenmelerin büyük bir kısmı ölümle sonuçlanıyor.
13 Kasım 2014 Perşembe 19:54

Fenerbahçenin Kuyt ile ilgili sürpriz planı!

Hollandalı yıldız kendisini yaşayan efsane Johan Cruyff?a benzeten sarı-lacivertli gençlerin lig maçlarını kaçırmıyor, onlara her fırsatta t
13 Kasım 2014 Perşembe 16:14

Arjen Robben: "Pep tam bir futbol delisi..."

Bayern Münihin başarılı kanat oyuncusu Arjen Robben hocasını alışık olmadığımız sözlerle övdü
13 Kasım 2014 Perşembe 07:28

Nedim Türkmen?den öz eleştiri

Ptt 1. lig takımlarından ordusporda başkan nedim türkmen, 8 haftada 4 teknik direktör değiştirdiklerini ve başarısız sonuçlar aldıklarını belirterek, tüm hata benim..
13 Kasım 2014 Perşembe 06:52

Cardozo: "Benficayı çok özlüyorum..."

Trabzonsporun sezon başında Portekizin Benfica takımından transfer ettiği Oscar Cardozo eski takımıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu
12 Kasım 2014 Çarşamba 22:12

Korukır: "Resmen bizi kovdular"

Eski Antalyaspor Teknik Direktörü Engin Korukır; "Benim içime sindiremediğim bir şey var
12 Kasım 2014 Çarşamba 22:00

Bayındır Belediyesi Levent Kırca?yı Getiriyor

Bayındır Belediyesi ?Her Ay Bir Tiyatro Oyunu? projesi kapsamında Levent Kırca Tiyatrosu?nu Bayındır?a getiriyor. Levent Kırca Tiyatrosu ?Boşver Şekspir?i Bana Beni Anlat Türkü Söyle? oyunu 14 Kasım Cuma akşamı saat 20.00?de Yahya Kerim Onart
12 Kasım 2014 Çarşamba 19:42

Yarsuvat "Satmam" dedi ama...

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, "Ben çok cimri bir adamımdır
12 Kasım 2014 Çarşamba 06:38

Bale: "Galler adına oynamak benim için..."

Real Madridin Galli yıldızı Gareth Bale, EURO 2016 Elemeleri kapsamında karşılaşacakları Belçika maçı öncesi açıklamalarda bulundu
12 Kasım 2014 Çarşamba 05:28

Amerika Fenerbahçeliler Derneği Ankara?da

Fenerbahçeliler USA Başkanı Ömer Ekinci, İnsanlar değişebilir, benden sonra başka başkanlar olabilir, başka yönetici arkadaşlar olabilir ama Fenerbahçe USA Derneği, her 10 Kasım?da Ankara Fenerbahçeliler Derneği?ni ziyaret edecek dedi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 04:16

?adı Su? Sergisi Piazza?da

Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAM-FAD) tarafından Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi?nde düzenlenen, ?Adı ?Su? Karma Fotoğraf Sergisi? Samsun Valisi Sayın İbrahim Şahin tarafından açıldı.Vali Şahin?in açılış konuşmasında, ?Benim bir slo
12 Kasım 2014 Çarşamba 02:52

Madenci annesinin ağlatan sözleri: Benim çocuğum..

Ermenekte kömür ocağında mahsur kalan oğlunun sağ salim döneceğine inanan anne Çolak; "Benim çocuğum uyanıktır, madende saklanmıştır" dedi.
11 Kasım 2014 Salı 20:05

Katmanlı çini tekniği Geleneksel Türk Sanatı?na yeni bir soluk getiriyor

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, katmanlı elemanlar ve sır ile yapıştırma tekniği kullanılarak ürettikleri ?Bengü Çiçekleri? panosuyla çini sanatında bir ilke imza attı.
11 Kasım 2014 Salı 16:30

Başkan Bozbey?e ?demokratik Katılım? Ödülü

Katılımcı yönetim anlayışını benimseyen Nilüfer Belediyesi, yaptığı çalışmalarla hem örnek oluyor, hem ödül alıyor.Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi, ?25. Yıl Özel Ödülleri kapsamındaki ?Demokratik Katılım Ödülü?nü Nilüfer Belediye
11 Kasım 2014 Salı 04:42

Düzce Valisi Ali İhsan Su?yun 10 Kasım Atatürk Anma Günü Mesajı

Düzce Valisi Ali İhsan Su, ?Gazi Mustafa Kemal Atatürk?ün ölümünün 76. Yıl dönümünde onu saygı ve minnetle anıyoruz? dedi.Vali Su, ?Atatürk ?Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kal
10 Kasım 2014 Pazartesi 16:54

Mısırda darbe karşıtlarına müdahale: 1 ölü

Mısırda güvenlik güçlerinin Beni Süveyf kentinde düzenlenen darbe karşıtı gösterilere müdahalesinde 1 kişi hayatını kaybetti.
10 Kasım 2014 Pazartesi 00:58

Arınç: AK Parti Kırkpınar Başpehlivanıdır

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti’yi Kırkpınar Başpehlivanı’na benzetti.
10 Kasım 2014 Pazartesi 00:36

Takım deplasmanda, Olcan caddelerde

Adı şarkıcı Bengü ile anılan Galatasaraylı Olcan Adın çapkınlık turunda yakalandı
9 Kasım 2014 Pazar 17:28

İlker Meral: "Ben öyle görmedim"

Fenerbahçe?nin hocası, ?Emenike?nin pozisyonu kontrolsüz bir girişten dolayı penaltı
9 Kasım 2014 Pazar 16:40

Arsenale yeni Ronaldo!

Premier Lig takımlarından Arsenal, Benficaın 17 yaşındaki yıldızı için transfer girişiminde bulunmaya hazırlanıyor
9 Kasım 2014 Pazar 11:28

Ancelotti: "Kroos beni şaşırttı"

Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Toni Kroosun sergilediği performans hakkında açıklamalarda bulundu
9 Kasım 2014 Pazar 10:48

Tadic: "O benim kahramanım"

Premier Lig takımlarından Southamptonın kanat oyuncusu Dusan Tadic, Fransız efsane Zinedine Zidaneı kendisine örnek aldığını dile getirdi
8 Kasım 2014 Cumartesi 10:40

Drogbanın yerine 20lik golcü!

Premier Lig takımlarından Chelsea, Benficanın genç yıldızı Anderson Taliscayı gelecek sezon başında transfer etmek için harekete geçti
8 Kasım 2014 Cumartesi 08:28

Kışın Ortasında Sokakta Kaldılar

İzmir?in Buca ilçesinde, altı polisin yaralandığı kaçak yapıların yıkımı sonrası vatandaşlar kışın ortasında sokakta kaldı. Yaralama olayını üstlenmeyen gecekondu sahipleri evsiz kalmalarını ise Türk filmlerine benzetti.İzmir?in Buca ilç
8 Kasım 2014 Cumartesi 06:06

Semih Şentürk?ün hayali milli takım

Semih şentürk: her futbolcunun hayali milli takımdır. benim de performansım iyi olduğu sürece inşallah oralara çağrılırım ve tekrar milli takıma hizmet ederim.
8 Kasım 2014 Cumartesi 04:00

Gül, soruyu kendisi sorup, kendisi cevapladı

11?nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazı sonrası gazetecilerin sorduğu soruları yanıtsız bırakıp, ?Siz sormadınız, ben söyleyeyim? diyerek İsrail?in Mescid-i Aksa?ya yönelik saldırılarını değerlendirdi.
7 Kasım 2014 Cuma 20:54

Başkan Özdemir Üniversitelilere Tecrübelerini Anlattı

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu?nda ?Alanında Tecrübe Konuşuyor? adlı programda üniversitelilerle buluştu.Harita Mühendisi olan Belediye Başkanı Özdemir, Teknik Bilimler MYO H
7 Kasım 2014 Cuma 16:24

Emre: "Ben de hakemlere güzel hocam derim"

Emre Belözoğlu, "Bülent Yıldırımın bana Emrecim diye seslenmesi birilerini kızdırdı
7 Kasım 2014 Cuma 16:10

İçim acıyor, bende yargılanmak istiyorum

Hakkında takipsizlik kararı verilen baba Serdar Dikdik, “Ben de yargılanmak istiyorum. Bu benim özel isteğim” dedi.
7 Kasım 2014 Cuma 13:30

Ak Partili Sürekli Halefi Mertoğlu?nu Övdü

AK Parti İzmir İl Başkanlığı?nın yaptığı resmi açıklama ile AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı?na atanan Abdullah Mertoğlu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Karşıyaka İlçe eski Başkanı Kerem Ali Sürekli, ?Bu değişiklik, benim yeni göre
7 Kasım 2014 Cuma 03:58

Canbasoğlu: Yakında Kovulacağımı Biliyorum

Türkiye'nin tek kadın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, kurumsallaşmış şirketlerin bile uzman kişilerin sigorta primlerini asgari ücretten bildirdiklerini, bu kurumlara sürekli ceza yazdığını belirterek “Yakında kovulacağımı biliyorum. Ama ben görevimi yapmak zorundayım.” dedi.
17 Ekim 2014 Cuma 03:34

Taşıma Yemek Hizmeti

Benim tüm ekipmanlarım ve sistemlerim hazır sadece bize gerekli olan taşıma yemek hizmeti diyorsanız en doğru adrese geldiniz demektir. Sizler için her gün belli bir menüyü eksiksiz olarak kişi sayısına göre getiren firma ile artık personellerinizin yemek sorunu ortadan kalmış oluyor. Hemen hemen her şirketin bir mutfağı olsa da orada yemek yapmak ve onda insana yetiştirmek oldukça zor olacaktır. Dolayısı ile de sizler bu yöntem ile hazır gelene yemekleri hemen tükenecek ya da daha sonra ısıtarak yiyebileceksiniz.
27 Eylül 2014 Cumartesi 09:40

Yaşanabilir Şehir Sakarya İçin Sürücü Eğitimleri Tamamlandı

Toplu taşıma aracı sürücü eğitimini tamamlayanlar için düzenlenen ‘Sertifika ve Sürücü Kartı Teslim Töreni’nde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, protokol ve sürücülere hitaben konuşmasında “Ortak hedefimiz halkımızla etkili iletişim, verimli hizmet, katılımcı davranış ve ekip çalışması anlayışlarına önem vermek; süratli, eksiksiz, güler yüzlü etkin ve kaliteli hizmet sunmak.
3 Eylül 2014 Çarşamba 21:50

Sapanca’da Sosyete Pazarı Açılışı Yapıldı

Sapanca’da halk arasındaki adıyla sosyete pazarı olarak adlandırılan tekstil, konfeksiyon ve benzeri ürünlerinin satıldığı pazarın açılışı gerçekleşti.
28 Ağustos 2014 Perşembe 07:46

Mısır Darbesinin Yıl Dönümünde Açıklama

Özgür-Der Sakarya Şubesi 3 Temmuz’da Mısırda gerçekleştirilen darbenin yıl dönümünde bir basın açıklaması yaptı.
4 Temmuz 2014 Cuma 00:51

DÜSSELDORF ÜNİVERSİTESİ’NDEN SAܒYE ZİYARET

Düsseldorf Üniversitesi Makine ve Proses Mühendisliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Karl Schwister, aynı fakülteden Öğretim Üyesi A. C. Benim ile Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Dr. Monika Katz, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret etti.
23 Mayıs 2014 Cuma 01:49

GÖNÜLLÜLER KÖY OKULLARINA YARDIM TAŞIYOR

Benim Size Çocukların da Bize İhtiyacı Var' sloganıyla 2005 yılında başlayan ve sadece köy okullarını hedefleyen Gönüllü Sosyal Yardımlaşma Projesinin gönüllüleri, Diyarbakır ve Şanlıurfa etaplarını da başarıyla tamamladı.
19 Mayıs 2014 Pazartesi 00:09

BİLSEM’DEN TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK işbirliğinde bu yıl 9’uncusu düzenlenen “Bu Benim Eserim” proje yarışmasında final sergisine katılan BİLSEM öğrencilerinin projesi ilk 50 proje arasında yer alarak Türkiye Birinciliği kazandı.
13 Mayıs 2014 Salı 05:09

Sakarya ikinci sırada…..

Türkiye Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yurt genelinde kurum çalışanlarının katıldığı “Ben Olsaydım…” proje yarışması çerçevesinde ödüle layık görülen projelerin sahiplerine ödülleri Ankara da düzenlenen bir törenle verildi.
23 Nisan 2014 Çarşamba 02:44

‘BEN OLSAYDIM’ PROJESİ’NİN ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Türkiye Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yurt genelinde kurum çalışanlarının katıldığı “Ben Olsaydım…” proje yarışması çerçevesinde ödüle layık görülen projelerin sahiplerine ödülleri Ankara’da düzenlenen bir törenle verildi.
22 Nisan 2014 Salı 21:48

SATSO 31. MESLEK KOMİTESİ’NDEN ÖRNEK GİRİŞİM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 31. Meslek Komitesinin girişimleri ile telekomünikasyon ve benzeri ürünlerin alımında taksitlendirme amaçlı hediye kart uygulaması durdurularak, haksız rekabet ve müşterilerin garanti kapsamı dışında kalması önlendi.
17 Nisan 2014 Perşembe 01:37

AGDAŞ Yetkisiz Ödeme Noktaları Hakkında Uyarıda Bulundu!

Hizmette mükemmellik anlayışını tüm iş süreçlerinde gerçekleştirmeyi benimseyen AGDAŞ, 2013 yılında; 2 finans kurumu, 19 banka ve PTT ile online tahsilat anlaşması yapmış ve tahsilat nokta sayısını Sakarya’da 245, Türkiye genelinde ise 13.604’e yükseltmiştir.
21 Mart 2014 Cuma 01:33

BAŞBAKAN ERDOĞAN SAKARYA'DA (3)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya'daki mitingde Fethullah Gülen'le ilgili eleştirilerini sürdürerek, "Ben böyle bir insana saygı duyamam. Saygı duyarsam önce kendime, sonra tüm insanlara saygısızlık yapmış olurum" dedi.
20 Mart 2014 Perşembe 20:28

KARDEŞ DARBESİ DİYE ÇIKAN HABERİN GERÇEK YÜZÜ

MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Boğaz’ın Kardeşi Tuğrul Boğaz yaptığı açıklamada Adapazarı’nda çeşitli gazeteler ve İnternet sitelerinde MHP Belediye başkanına kardeş darbesi adı altında çıkan haberler beni ve ailemizi derinden sarstı.
13 Mart 2014 Perşembe 20:54

Satso 90'ıncı Yaşını Kutladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin zengin bir ülke haline gelmesi için öncelikle girişimci sayını artırması gerektiğini belirtti. Hisarcıklıoğlu, "Gençlere sesleniyorum. Girişimci olmadan zengin olmak mümkün değil. Benim size tavsiyem mutlaka girişimci olun" dedi.
2 Mart 2014 Pazar 08:34

Judo’culara destek BBP’den geldi!

Spor, engelliler derken tüm sosyal projeleri benimseyen, destek olup vizyon olarak belirleyen Büyük Birlik Partisi’nin bu misyonunu en iyi şekilde temsil eden Serdivan Belediyesi Meclis Üyelesi adayları ve samimi dostlar, iş hayatının genç ve başarılı isimleri Derya Savaş ve Mehmet Ali Değirmenci, bu defa sporcularla birlikte.
27 Şubat 2014 Perşembe 19:42

KULAKLARIN PASI SİLİNDİ

Çok sayıda yazar ve şairin katıldığı “Adı Ben Olsun” şiir dinletisi geniş katılımla Serdivan Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti.
24 Şubat 2014 Pazartesi 01:10

İŞSİZ KALINCA KENDİNİ YAKMAK İSTEDİ

Sakarya’da işsiz olduğu için bunalıma giren şahıs üzerine benzin dökerek kendini yakmak istedi.
30 Ocak 2014 Perşembe 01:18

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1845 Teksas, ABD'nin 28. eyaleti oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free